Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Яким шнуром підключити ноутбук до телевізора

Table of Contents

Що потрібно для підключення ноутбука до телевізора

Перенести картинку з ноутбука на TV можна кабелем або через Wi-Fi. У першому випадку дивляться, які порти є на корпусах техніки. Далі вони об’єднуються шнуром і проводиться настройка картинки. Метод актуальний і для передачі зображення зі стаціонарного PC. Головне, щоб техніка була розташована близько один до одного, так як кабелю зазвичай недостатньо довгі.

Інший спосіб. бездротова передача, актуальна при сполученні сучасної техніки. Відразу відпадає незручність у вигляді прокладки кабелів. Навіть якщо телевізор без Smart TV, вихід є. використання додаткового зовнішнього пристрою.

Вивести зображення можна за допомогою проводового або бездротового з’єднання.

SCART

Європейський стандарт для передачі аналогового і цифрового сигналу. Відрізняється специфікаціями (для звуку, відео, керуючі елементи). Перевага Скарт. можливість підключення до TV джерела якісного RGB-відео (в обхід проміжного кодування).

Щоб транслювати ноутбука на TV рекомендується придбати перехідник з VGA на SCART. Перший часто зустрічається на комп’ютерах і лептопах, другий. на телеприймачі.

S-Video

Застарілий аналоговий інтерфейс, передає відео низької якості (576i, 480i). Відтворити нові формати, які використовуються сьогодні, йому не під силу. Та й телевізори з цим портом практично не зустрічаються (хіба що старі моделі).

Втім, якщо захочеться під’єднати ноутбук до TV, спосіб є. через перехідник S-Video-RCA ( «тюльпани»). Брати кабель довжиною більше 2 метрів не варто. це в рази знизить якість сигналу.

Как и чем подключить телевизор к компьютеру

Якщо використовувати з’єднання USB-USB, перегляд відео буде недоступний, так як стандарт не передбачає передачу відеоданих. Зате буде доступ до картинок, презентацій, текстових документів. Тобто TV сприйме ноут як флешку.

Перед створенням і відео дані, знадобиться USB кабель і перехідник для нього, що представляє собою зовнішню відеокарту. Купуючи його, дивляться на параметри аудіосигналу і підтримку формату FullHD. Перехідник приєднують до телевізора, а на ноутбук ставлять драйвера. Далі на TV змінюють джерело сигналу на «USB».

На відміну від Wi-Fi, LAN. мережеве дротове підключення (через порт Ethernet). Метод актуальний, якщо на телевізорі відсутній Wi-Fi модуль.

Для проектування екрану ноутбука на TV дії аналогічні що і для з’єднання з Wi-Fi:

Схема LAN-підключення ноутбука до телевізора.

 • Роутер і телеприймач з’єднують мережевим кабелем. На мережевому обладнанні налаштовують протокол динамічної настройки DCHP. Якщо цього не робити. параметри вписують вручну вже на телевізорі.
 • Ноутбук підключають в ту ж мережу (по дроту або за допомогою бездротової технології).
 • На ноут ставлять програму «Домашній медиасервер», одна з функцій якої. висновок контенту на TV.
 • Відкривають доступ до папок.

Все, з’єднання є, залишається вибрати контент, який буде транслюватися на великий дисплей.

Популярний роз’єм, який зустрічається на нових телевізорах, PC і DVD-плеєрах. Передача сигналу. аналогова, але без звуку. Якість відео при цьому непогане. 1600 х 1200 пікселів. Нерідко на техніці цей порт підписаний як PC, що має на увазі з’єднання з екраном ноутбука або монітором комп’ютера.

Щоб відтворювався і звук, купують перехідник на «тюльпани». Інший варіант. зробити так, щоб звук виводився через динаміки ноутбука (до нього можна підключити колонки).

Для формування кольорової картинки система зчитує 3 сигналу: R. червоний, G. зелений, B. синій. Якщо для виведення зображення використовується цей роз’єм, то і на телевізорі він теж повинен бути.

RGB-інтерфейс з’явився слідом за SCART (замінили, так як останній не підходив для телевізорів з тонким корпусом). Зазвичай він зустрічається на старих моделях TV.

Способи, як вивести зображення

При дротовому методі з’єднання порти на пристроях можуть відрізнятися. для таких ситуацій застосовують спеціальні перехідники. Але, якщо дані цифрові, а вхід на TV. аналоговий, доведеться купувати перетворювач або приставку.

Варіант «по повітрю» виграє в тому, що не вимагає прокладки проводів. Але є у нього мінус. обмеження пропускної здатності і ймовірність обриву сигналу. У кабельного з’єднання недолік один. межа довжини шнура. Втім, якщо підключається ноутбук, а не стаціонарний комп’ютер. справи куди простіше, адже його легко перенести.

Для виведення зображення з комп’ютера на телевізор обидва пристрої підключають до загальної мережі. Нові TV Samsung підтримують технологію Wi-Fi Direct. це позбавляє від необхідності підключення до роутера (телеприймач створює власну мережу). Все що залишається користувачеві. приєднатися до неї з ноутбука.

Для трансляції відео з ноутбука на телевізор потрібно налаштування DLNA-сервера. Як він працює. користувач відкриває мережевий доступ в ті папки, де збережений медіаконтент. Підключившись до домашньої мережі на великий екран можна буде виводити будь-який контент.

Для синхронізації ноутбука з TV використовують і провідник.

Налаштування мережевого виявлення в провіднику.

 • Зайти в «Панель управління». «Мережа» і натиснути на «Мережеве виявлення».
 • Щоб налаштувати, досить слідувати підказкам, спливаючих на екрані.

Налаштувавши DLNA-сервер залишається взяти в руки пульт і перевірити, чи з’явилися в списку доступних підключень нові джерела сигналу. Активувавши DLNA вибирають контент, який буде відправлений на великий екран.

Відтворення файлів через DLNA-сервер.

 • Натиснути правою кнопкою мишки на потрібний файл.
 • Вибрати пункт «Відтворити на» і вказати модель TV.

Є інша технологія, що дозволяє продублювати екран. WiDi Miracast. Працює вона по бездротовому каналу. Але тут до ноутбука пред’являються якісь вимоги. чіпсет від Intel, дискретна відеокарта і адаптер Wi-Fi.

Щоб реалізувати бездротової дисплей, знадобиться завантажити для нього драйвери (краще шукати їх на офіційному сайті Intel). Та й сам TV повинен підтримувати WiDi. Якщо немає. купують адаптер.

 • Тиснуть «Menu» на пульті ДУ.
 • Вибирають розділ «Мережа».
 • Активують «Miracast / Intel’s WiDi».
 • На ноутбук скачують програму «Intel Wireless Display», відкривають.
 • На екрані відобразяться доступні пристрої.
 • Навпаки назви телевізора тиснуть «Підключити».

Іноді запитується ПІН-код. Зазвичай це комбінація цифр «0000» або «1111». На завершення налаштування технології WiDi заходять в розділ «Charms». «Пристрої». «Проектор», де вибирають телевізор.

Вибір пристрою в WiDi Miracast.

Синхронізація двох пристроїв HDMI-кабелем. оптимальний спосіб передати картинку з одного екрана на інший. Перевага цього інтерфейсу. висока швидкість передачі даних, причому не тільки відео, але і багатоканального звуку.

Щоб вивести картинку з однієї техніки на іншу, досить об’єднати їх кабелем HDMI. Далі на телевізорі тиснуть кнопку «Source» і перемикають джерело сигналу (HDMI1, HDMI2). На ноут налаштовують роздільну здатність і відображення дисплея.

Кабель для HDMI-підключення.

Тобто з ноутбука можна управляти одночасно двома екранами і змінювати зовнішній вигляд для телеприймача:

 • дублювання. зображення показується на обох дисплеях;
 • відображення на 1 екран. другий в цей час буде відключений;
 • розширення екрану. TV використовується в якості другого монітора.

Перед тим як об’єднувати техніку кабелем її вимикають.

Порт Digital Visual Interface використовується для передачі чіткого зображення і відео (FullHD, 3D). У цього способу є ряд мінусів. інтерфейс не здатний передавати звук, плюс потрібно купувати перехідник з DVI на VGA.

Порт Digital Visual Interface.

Під час трансляції затримок не буде, так як TV і ноутбук зв’язуються безпосередньо шнуром. Щоб вирішити проблему зі звуком, через аудіовхід телевізора (розташований на задній частині корпусу) підключають аудіосистему або зовнішні колонки.

Як зображення з комп’ютера вивести на телевізор. кращі способи

Досвідчені власники техніки нерідко використовують телевізор як зовнішній дисплей ноутбука. Це зручно, адже на великому екрані дивитися улюблений фільм куди приємніше. Також можна транслювати ігри і робочі презентації. Вивести зображення з ноутбука на телевізор не так складно, як здається. Варіантів підключення кілька. «по повітрю», із застосуванням бездротових технологій або по кабелю.

Який спосіб вибрати

Є кілька варіантів як продублювати зображення з ноутбука на PC. Тут потрібно відштовхуватися від портів, які є в техніці. Не завжди це вдається зробити безпосередньо, але в таких ситуаціях на допомогу приходять перехідники.

Перехідник USB-HDMI.

Якщо порівнювати дротове з’єднання з бездротовим, то виграє найперше, за рахунок кращої пропускної здатності і стабільності сигналу. Але, якщо під рукою немає потрібних шнурів, та й не хочеться нагромаджувати дроти. синхронізуються «по повітрю», за допомогою бездротової технології wi-fi.

Що до провідного з’єднання, чим новіше інтерфейс. тим краще. Оптимальним вважається HDMI. Саме він використовується для передачі відео і аудіо у високій якості.

Труднощі з підключенням

В ході налаштування користувач може зіткнутися з такими проблемами:

 • нічого не відбувається при приєднанні кабелю. Можливо, шнур або один з портів зіпсований. У такій ситуації картинка або зовсім не відображається або «ламається»;
 • не працює бездротове з’єднання. Сигнал просто може бути слабким (особливо якщо в приміщенні багато перешкод). А для передачі високоякісного контенту потрібно стабільний високошвидкісний інтернет;
 • на пульті немає кнопки «Source». Деякі виробники її залишають непідписаний. Як правило, знаходиться вона біля кнопки включення і виглядає як стрілка, що входить в квадрат;
 • стара техніка, навіть без VGA. У такій ситуації допоможе перехідник: з одного його боку «тюльпани», з іншого. VGA / DVI.

Способів вивести картинку з ноутбука на екран телевізора досить. Кожен може вибрати, який йому більше до душі. Для перегляду фільмів у високій якості, ігор, рекомендується дротове з’єднання. Якщо в планах. відкривати на телеприймачі фотографії, документи або прості файли. підійде і варіант «по повітрю».

Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI

яким, шнур, підключити, ноутбук, телевізора

Для прикладу, візьмемо телевізор Samsung, не зовсім нової 4 серії (тип LED), куплений кілька років тому, але на ньому вже присутні два роз’єми для підключення пристроїв HDMI.

Комп’ютер, який ми з вами будемо використовувати для підключення до телевізора, теж був придбаний близько трьох років тому, на ньому встановлена ​​відеокарта Nv

Як я вже сказав, на нашому телевізорі знаходяться два роз’єми HDMI. На вимкненому телевізорі приєднуємо кабель HDMI в роз’єм HDMI 2,

зворотний кінець кабелю приєднуємо в роз’єм HDMI відеокарти стаціонарного комп’ютера. Комп’ютер, в свою чергу, вже з’єднаний з монітором (теж Samsung SyncMaster 971P) кабелем DVI.

Включаємо комп’ютер і телевізор. На телевізорі відразу зображення може і не бути, замість нього спостерігаємо ось таке повідомлення «Кабель підключений» «Перевірте підключення кабелів і параметр джерела» або «Слабкий сигнал чи ні сигналу»

На телевізорах Samsung, щоб отримати перелік усіх доступних джерел відеосигналу, потрібно натиснути кнопку пульта Source (Джерело).

На телевізорі виходить меню, в цьому меню, за допомогою пульта, вибираємо роз’єм HDMI 2,

далі на пульті натискаємо кнопку Підтвердження вибору.

Ось тепер, на нашому телевізорі, повинна з’явитися точна копія робочого столу нашого комп’ютера. Але знову нічого немає, виходить все та ж помилка на чорному екрані. Значить йдемо в настройки «Дозвіл екрану». Клацаємо правою мишею на робочому столі і вибираємо «Дозвіл екрану».

Як бачимо у вікні, головним екраном у нас виставлено другий (2) монітор Samsung SyncMaster 971P, а в параметрі «Кілька екранів» у нас виставлено «Показати робочий стіл тільки на 2 монітор», ось тому зображення присутнє тільки на екрані комп’ютерного монітора, а на телевізорі його немає

Наводимо в цьому вікні все ось до такого стану. Вибираємо параметр Кілька дисплеїв: «Дублювати ці екрани» У параметрі «Екран» автоматично виставляється «Кілька моніторів», тиснемо Застосувати і ОК.

На телевізорі з’являється робочий стіл нашого комп’ютера.

Дозвіл нашого невеликого телевізора Samsung 1366 x 768. Якщо ваш комп’ютерний монітор підтримує цей дозвіл, значить на ньому буде виставлено таке ж роздільну здатність 1366 x 768 автоматично. Якщо ні, значить або на телевізорі, або на моніторі буде неправильне дозвіл. Наприклад, мій монітор Samsung SyncMaster 971P має максимальне роздільну здатність 1280 × 1024. При одночасному використанні телевізора і комп’ютерного монітора, мені головне правильно виставити дозвіл на телевізорі, інакше навіщо я його тоді підключав. Виставляю на телевізорі Samsung дозвіл 1366 x 768, зображення ідеальне.

READ  Як підключити m3 до телефону

КАК ПОДКЛЮЧИТЬ НОУТБУК К ТЕЛЕВИЗОРУ/ САМЫЙ ПРОСТОЙ СПОСОБ

А на комп’ютерному моніторі такий дозвіл 1366 x 768 виглядає ось так.

І нічого тут зробити не можна. Якщо вам потрібно ідеальне зображення на телевізорі і комп’ютерному моніторі, тоді вони повинні підтримувати однаковий дозвіл екрана, тобто мати однакові характеристики.

Якщо в цьому полі у вас нічого немає, клацаємо на порожньому місці правою мишею і в меню, що з’явилося відзначаємо пункти «Показати відключені пристрої». «Показати приєднані пристрої» Тепер дивимося назва нашого телевізора, в моєму випадку це Samsung, його потрібно включити, а решта вимкнути. Клацаємо правою мишею на Realtek і вибираємо Відключити.

Існує два варіанти підключення комп’ютера до телевізора:

Дублювання зображення. на телевізорі буде відображатися той же, що і на моніторі. Найбільш простий спосіб.

Перегляд фото та відео. на телевізорі буде відтворюватися тільки фото і відео, яке зберігається на комп’ютері. Досить складний спосіб, вимагає знань в області налаштування мереж і загального доступу до файлів.

Налаштування зображення на TV з PC в Windows 10

Для вашого комп’ютера підключений телевізор є просто другим монітором, відповідно і всі настройки проводяться в параметрах монітора. У Windows 10 можна виконати необхідні настройки наступним чином:

 • Зайдіть в Параметри (Пуск. значок шестерінки або клавіші WinI).
 • Виберіть пункт параметрів «Система». «Дисплей». Тут ви побачите два підключених монітора. Щоб дізнатися, номер кожного з підключених екранів (вони можуть не відповідати тому, як ви їх розставили і в якому порядку підключили) натисніть кнопку «Визначити» (в результаті відповідні номери з’являться на моніторі і телевізорі).
 • Якщо розташування не відповідає фактичному, ви можете перетягнути один з моніторів мишею вправо або вліво в параметрах (тобто змінити їх порядок, щоб він відповідав фактичному розташуванню). Це актуально тільки в разі, якщо ви використовуєте режим «Розширити екрани», про що далі.
 • Важливий пункт параметрів знаходиться трохи нижче і озаглавлений «Кілька дисплеїв». Тут ви можете встановити, як саме працюють два екрани в парі: Дублювати ці екрани (однакові зображення з важливим обмеженням: на обох можна виставити тільки однакове дозвіл), Розширити робочий стіл (на двох екранах буде різне зображення, один буде продовженням іншого, покажчик миші буде пересуватися з краю одного екрану на другий, при правильно заданому розташуванні), Відображати тільки на одному екрані.

В цілому, на цьому настройку можна вважати завершеною, хіба що слід переконатися, що для TV встановлено правильне вирішення (тобто фізична роздільна здатність екрану телевізора), настройка дозволу проводиться після вибору конкретного екрану в параметрах дисплея Windows 10. Якщо у вас не відображається два дисплея, може допомогти інструкція: Що робити, якщо Windows 10 не бачить другий монітор.

Як налаштувати зображення на телевізорі з комп’ютера і ноутбука в Windows 7 і Windows 8 (8.1)

Для того, щоб налаштувати режим відображення на двох екранах (або на одному, якщо ви збираєтеся використовувати тільки телевізор як комп’ютерний монітор), правою кнопкою миші в порожньому місці робочого столу і виберіть пункт «Дозвіл екрану». Відкриється вікно наступного вигляду.

Якщо у вас одночасно працюють і монітор комп’ютера і підключений телевізор, але ви не знаєте, який з них якій цифрі (1 або 2) відповідає, ви можете натиснути кнопку «Визначити», щоб з’ясувати це. Також вам буде потрібно уточнити фізичний дозвіл вашого телевізора, як правило, на сучасних моделях це Full HD. 1920 на 1080 пікселів. Інформація повинна бути в інструкції по експлуатації.

Покрокова інструкція по підключенню телевізора до PC або ноутбука

Почнемо безпосередньо з з’єднання TV і комп’ютера. Для початку, бажано з’ясувати, який спосіб підключення буде оптимальним, найменш витратним і забезпечить найкращу якість зображення.

Нижче не вказані такі роз’єми як Display Port або USB-C / Thunderbolt, тому що такі входи на більшості телевізорів в даний час відсутні (але не виключаю, що з’являться в майбутньому).

Як налаштувати телевізор підключений до комп’ютера

Ідея підключити комп’ютер або ноутбук до телевізора може виявитися цілком розумною, якщо, наприклад, ви часто дивитеся фільми, що зберігаються на жорсткому диску, граєте в ігри, хочете використовувати TV як другий монітор, та й у багатьох інших випадках. За великим рахунком, підключення TV в якості другого монітора комп’ютера або ноутбука (або ж в якості основного) для більшості сучасних моделей телевізорів не є проблемою.

У цій статті я детально розповім про те, як підключити комп’ютер до TV по HDMI, VGA або DVI, про різні типи входів і виходів, які найбільш часто використовуються при підключенні телевізора, про те, які кабелі або перехідники можуть знадобитися, а також про налаштування Windows 10, 8.1 і Windows 7, за допомогою яких ви зможете налаштувати різні режими зображення з комп’ютера на телевізорі. Нижче розглянуті варіанти проводового підключення, якщо потрібно без проводів, то інструкція тут: Як підключити телевізор до комп’ютера по Wi-Fi. Також може бути корисним: Як підключити ноутбук до телевізора, Як дивитися TV онлайн, Як підключити два монітори до комп’ютера в Windows 10, 8 і Windows 7.

Дублювання зображення з монітора

У цій статті описуються тільки самі широко поширені способи підключення. Якщо вам вони не підходять або ви є труднощі з підключенням, краще звернутися до фахівців. За консультацією з техніки Samsung можна звернутися в Support.

Найпростіший і сучасний спосіб, передається відео і звук високої якості.

У комп’ютері і телевізорі повинні бути роз’єми HDMI.

Кабель вставляється в роз’єми телевізора і комп’ютера.

На деяких ноутбуках і комп’ютерах використовується роз’єм Micro HDMI.

Щоб підключити такий комп’ютер або ноутбук до телевізора, необхідний або перехідник з Micro HDMI на HDMI

Після підключення кабелю на телевізорі потрібно вибрати джерело HDMI (на TV Samsung використовуйте кнопку «Source» на пульті).

За замовчуванням екран буде дублюватися. Якщо хочете, щоб на моніторі і телевізорі зображення відрізнялося, налаштуйте цей параметр в операційній системі.

Спосіб для старої техніки, в якій немає роз’єму HDMI. На телевізор передається тільки відео середнього або низької якості. При підключенні таким способом, можливо, доведеться відключити монітор (якщо в комп’ютері тільки один роз’єм VGA).

У комп’ютері і телевізорі повинні бути роз’єми VGA. Зазвичай роз’єм синього кольору, але може бути і чорним.

Кабель вставляється в роз’єми телевізора і комп’ютера.

На деяких телевізорах немає роз’єму VGA. В такому випадку необхідний перехідник VGA. RCA (тюльпани). Такі перехідники бувають різних конфігурацій і якості, їх Обов’язково перевірте працездатність перехідника перед покупкою.

Одним кінцем VGA кабель підключається до комп’ютера, іншим. в перехідник. Телевізор підключається до перехідника з допомогою тюльпанів, роз’єм «тато». Якщо на переходнике роз’єми «мама», то ще будуть потрібні тюльпани «тато-тато».

Після підключення на телевізорі потрібно вибрати джерело AV (на TV Samsung використовуйте кнопку Source).

Налаштування

 • Виберіть кліком миші мініатюру, відповідну телевізору і встановіть в поле «Дозвіл» то, яке відповідає його реальному вирішенню. В іншому випадку, картинка може виявитися не чіткої.
 • Якщо використовується кілька екранів (монітор і TV), в поле «Кілька дисплеїв» виберіть режим роботи (далі. докладніше).

Можна вибрати різні режими роботи, деякі з них можуть вимагати додаткової настройки:

 • Відобразити робочий стіл тільки на 1 (2). другий екран відключається, зображення буде відображатися тільки на обраному.
 • Дублювати ці екрани. на обох екранах відображається однакове зображення. У разі, якщо вирішення цих екранів різний, вірогідна поява спотворень на одному з них.
 • Розширити ці дисплеї (розширити робочий стіл на 1 або 2). в даному випадку робочий стіл комп’ютера «займає» відразу обидва екрани. При виході за межі екрану ви переходите на наступний екран. Для того, щоб правильно і зручно організувати роботу ви можете перетягувати мініатюри дисплеїв у вікні настройки. Наприклад, на зображенні нижче екран 2. це телевізор. При підведенні миші до правого його кордоні я потраплю на монітор (екран 1). Якщо я хочу змінити їх розташування (бо вони на столі стоять в іншому порядку), то в настройках я можу перетягнути екран 2 в праву частину, так щоб перший екран виявився зліва.

Застосуйте настройки і користуйтеся. Оптимальний варіант, на мій погляд. це розширити екрани. Перш за все, якщо ви ніколи не працювали з декількома моніторами, це може здатися не зовсім звично, але потім, швидше за все побачите переваги такого варіанту використання.

Сподіваюся, все вийшло і працює справно. Якщо ж немає і з підключенням телевізора є якісь проблеми, задавайте питання в коментарях, я постараюся допомогти. Також, якщо завдання. не передача зображення на телевізор, а просте відтворення відео, що зберігається на комп’ютері на вашому Smart TV, то, можливо, більш оптимальним способом буде настройка DLNA сервера на комп’ютері.

 • Переглядів 1 312 543
 • Автор: admin
 • Дата: 20-07-2013
 • Як підключити телевізор до комп’ютера через HDMI. але так, щоб зображення дублювалося і на комп’ютерний монітор, іншими словами, потрібно щоб зображення було і на моніторі, і на телевізорі? У мене на комп’ютері велика колекція фільмів і мультфільмів, в тому числі і в цифровому форматі високої чіткості Blu-ray і HD. Дуже хочеться всі ці фільми подивитися на своєму новому телевізорі. Телевізор знаходиться в іншій кімнаті. Як це зробити і якої довжини повинен бути кабель HDMI? Сам ніби все правильно під’єднують, комп’ютер підключений до телевізора за допомогою кабелю HDMI, а до монітора через кабель DVI. На моніторі зображення є, а на телевізорі немає, тільки напис на чорному екрані «Кабель підключений» «Перевірте підключення кабелів і параметр джерела». Статті ваші Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI і Як під’єднати ноутбук Acer до телевізора Philips, Як підключити ноутбук Sony до телевізора через HDMI, Як підключити ноутбук до телевізора Toshiba читав, все роблю, як в них написано. В налаштуваннях телевізора вибираю зі списку всіх доступних джерел відеосигналу пункт HDMI, але зображення з комп’ютера все одно немає. Дмитро.
 • Привіт Адмін, коротше така справа: купив новий телевізор з роздільною здатністю екрану 1920х1080, підключив телевізор (другим монітором) до комп’ютера через HDMI, все в принципі нормально, на телевізорі картинка є, тільки ось на моніторі дозвіл не можу виставити правильно. Комп’ютерний монітор не підтримує максимальний дозвіл телевізора 1920х1080. Максимум, що можна виставити на моєму моніторі 1280 × 1024. Тому на телевізорі дозвіл нормальне 1920х1080, а на моніторі комп’ютера все трохи приплюснуто. В принципі, дозвіл на моніторі мені не важливо, найголовніше, щоб на великому телевізорі все було нормально, але все-таки, може є якесь рішення проблеми?
 • Може і мені допоможете, у мене простий системний блок, на якому стоїть відеокарта c виходом HDMI і є телевізор із входом HDMI. Телевізор хочу використовувати часом замість монітора, багато ж так роблять, наприклад для перегляду фільмів, яких у мене дуже багато. Дуже хочеться всі ці фільми подивитися на своєму телевізорі, але не виходить, точніше виходить, але не зовсім. У мене при підключенні телевізора до комп’ютера через HDMI немає звуку, а картинка є і дуже хороша. Операційна система Windows 7, перепробував кілька кабелів HDMI, може справа не в них, а в налаштуваннях операційної системи?

Як підключити ноутбук до телевізора через HDMI кабель

Сьогодні багато підключають ноутбук до телевізора для того, щоб насолоджуватися переглядом відео на великому екрані. Існує багато способів підключити ноутбук до телевізора. У цій статті ми розповімо про один з найпопулярніших способів. як підключити ноутбук до телевізора через HDMI кабель. Цей спосіб досить простий. Просто дотримуйтесь вказівок, поданих далі 4 кроків, і у вас все вийде з першого разу.

Увімкніть ноутбук і телевізор (обидва повинні мати HDMI вхід) і підготуйте HDMI кабель.

Вставте HDMI кабель в порт на ноутбуці і телевізорі.

На екрані телевізора ви побачите блакитний фон з повідомленням “No signal” (Ні сигналу).

На пульті від телевізора натисніть кнопку INPUT або SOURCE.

Потім за допомогою стрілок на пульті виберіть HDMI 1.

На екрані телевізора з’явиться робочий стіл ноутбука.

Якщо його немає, виконайте дії, описані нижче, щоб використовувати інші настройки.

1 На клавіатурі ноутбука натисніть разом клавіші Windows R, щоб відкрити командне вікно.

2 В командному вікні введіть control і натисніть Enter, щоб відкрити панель управління.

3 Виберіть Екран в режимі «великі значки»

5 У списку Дисплея виберіть TV

6 Міняйте настройки дозволу, поки не підберете ідеальне зображення на екрані телевізора. Як тільки це вийде, натисніть ОК, щоб настройки збереглися.

Що робити, якщо немає звуку з динаміків телевізора?

Перевірте, чи не натиснута вимкнений (кнопка mute), і рівень гучності на ноутбуці і телевізорі встановлено на мінімум.

READ  Який HDMI кабель вибрати для телевізора

Також встановіть аудіо вихід HDMI як пристрій за умовчанням.

1 Клацніть правою кнопкою миші значок звуку в правому нижньому кутку екрану вашого ноутбука. Потім натисніть Відтворення пристроїв.

2 Виділіть аудіо вихід HDMI і натисніть Встановити за замовчуванням.

Якщо ви не бачите аудіо вихід HDMI, клацніть правою кнопкою миші на порожню область і встановіть прапорець Показати відключені пристрої.

Звук все-одно не з’явився?

Якщо після виконання всіх вищевказаних налаштувань звук з динаміків телевізора не з’явився, ми настійно рекомендуємо оновити драйвер пристрою аудіо виходу HDMI. Ви можете завантажити останню версію драйвера на сайті виробника вашого пристрою.

через VGA

У тому випадку, якщо телевізор обладнаний виходом VGA, досить просто придбати самий звичайний кабель і з’єднати обидва пристрої. У ситуації, коли необхідний роз’єм відсутній, потрібно придбання перехідника. Прийнято використовувати VGA-HDMI або ж VGA-Scart. Так як VGA відповідає тільки за передачу відеосигналу, для передачі звуку доведеться придбати додатковий кабель.

В принципі, цей кабель більш рекомендований для перегляду фотозображень або звичайних презентацій на великому екрані рідкокристалічного дисплея. Максимальна роздільна здатність в цьому випадку становить 1600х1200 пікселів. При наявності навушників зручно буде також грати у відеоігри.

Однозначним плюсом з’єднання за допомогою VGA-кабелю є отримання досить широкого дозволу, проста експлуатація та наявність даного інтерфейсу на багатьох ноутбуках. До мінусів, як вже було вище сказано, додаються потреба в додатковому шнурі для звуку і ймовірність відсутності інтерфейсу на телевізорі.

Як підключити ноутбук до телевізора через кабель?

Виведення зображення з ноутбука на великий телевізійний екран значно спрощує виконання багатьох завдань. Здійснення даної процедури можливо декількома способами.

через DVI

Підключити до телевізора ноутбук через DVI-кабель можливо, але тільки в тому випадку, якщо персональний пристрій має відповідний роз’єм. Зазвичай необхідний вихід є на стаціонарних комп’ютерах, а ось лептопи далеко не завжди їм обладнані. Втім, для з’єднання двох пристроїв через DVI-провід можна скористатися спеціальним адаптером DVI-VGA або HDMI-DVI.

Перевагами такого з’єднання є простота підключення, а також можливість перегляду відео у високій роздільній здатності Full HD. 1920×1080 пікселів.

Специфіка підключення не змінюється в залежності від марок використовуваного обладнання. Недоліком вважається якраз таки рідкість використання роз’єму на ноутбуках, а також неможливість передачі звуку.

Довжина з’єднує кабелю нічим не обмежена, але слід пам’ятати, що DVI-шнур менше 10,5 метрів здатний передавати цифрові відеодані з роздільною здатністю 1920×1200, а от довжина понад 15 метрів забезпечує нормальну передачу лише зображень формату 1280х1024 пікселів.

Деякі сучасні моделі надходять у продаж, будучи укомплектованими інтерфейсом Dual Link DVI-I. Він дозволяє дивитися відео з роздільною здатністю 2560×1600 пікселів, але вимагає окремого підключення звуку. Необхідно також нагадати, що специфікація DVI-A відповідає тільки за аналогову передачу, DVI-I справляється з аналогової і цифрової передачею, в той час як DVI-D здатний впоратися тільки з цифровим сигналом.

DVI-D до DVI-D буде працювати в будь-якому випадку, а DVI-I до DVI-D функціонує тільки через підключення по кабелю з коннекторами DVI-D. З’єднати DVI-D і DVI-I можна за допомогою кабелю DVI-D. DVI-A з DVI-D, швидше за все, працювати не будуть взагалі.

В цілому будь-яке підключення здійснюється наступним чином: техніка вимикається і з’єднується між собою за допомогою кабелю. Далі за допомогою пульта дистанційного керування вибирається використовуваний канал підключення, і вже після цього включається ноутбук. Якщо зображення не виводиться на екран, то необхідно зайти в меню «Параметри екрану», після чого вибрати функцію «Виявити» дисплей.

способи підключення

Можливість підключити ноутбук до телевізора декількома способами дозволяє успішно вирішити завдання з мінімальними витратами. Найбільш поширеним вважається підключення за допомогою HDMI-кабелю. Даний інтерфейс має можливість передачі цифрових відеоданих з якісним дозволом HD і вище, а також багатопоточних звукових сигналів, захищених від копіювання. Більш того, сьогодні HDMI-роз’єм присутній практично у всіх телевізорів і ноутбуків. від 15-дюймових до 100-дюмових екранів. Звичайний HDMI-кабель з обох сторін обладнаний подібними роз’ємами.

Максимально можлива довжина шнура становить 10 метрів. якщо даний показник буде перевищений, то передачі сигналу будуть перешкоджати перешкоди.

Набути можна кабель з довжиною менше метра, метровий, довжиною 1,5 метра, 2 метри, 2,5 метра, 3, 5 і 10 метрів. З’єднувати між собою телевізор і ноутбук можна, тільки коли обидва пристрої перебувають у вимкненому стані. Відсутність харчування в цей момент зберігає HDMI-роз’єми від згоряння. Вставивши обидва кінці кабелю до відповідних гнізда, можна включити телевізор і за допомогою пульта вибрати HDMI в якості каналу відтворення.

На наступному етапі підключається ноутбук. Коли завантажиться операційна система, екран телевізора почне відображати актуальний стан екрану комп’ютера. Клацнувши правою кнопкою миші по порожньому фрагменту робочого столу, необхідно буде вибрати розділ «Параметри екрану», а потім перейти на вкладку «Кілька дисплеїв».

Саме тут користувач налаштовує режим роботи обох екранів, навіть за бажанням вимикаючи один з них. У тому випадку, коли картинка виходить за грань екрану самого телевізора, можна змінити дозвіл або ж персонально масштабувати один з дисплеїв.

Ще одним досить поширеним способом є підключення по Wi-Fi або Ethernet. тобто створення проводового або бездротового інтернет-підключення. При виборі Wi-Fi користувачеві не доведеться навіть розбиратися з додатковими шнурами. В обох випадках зображення буде мати найвищою якістю, можна буде одночасно передавати і звук, і відео, крім того, вийде прямо з телевізора працювати з файлами, що зберігаються на ноутбуці.

Основний мінус тут один. далеко не всі телевізори обладнані вбудованим Wi-Fi-модулем або ж Ethernet-портом.

Суть підключення полягає в тому, що і телевізор, і ноутбук одночасно підключаються до маршрутизатора, після чого управління здійснюється за допомогою звичайного пульта дистанційного керування. Телевізор може підключатися до роутера за допомогою кабелю або ж через Wi-Fi, то ж можна сказати і про ноутбук.

Навіщо потрібно?

Найчастіше ноутбук підключається до телевізора для виведення фото або відео на великий екран. Наприклад, це може стати в нагоді для колективного перегляду фотографій або ж проведення домашнього кіномарафону. Зв’язок між TV і лептопом створюється і для організації презентацій та конференцій, а також спілкування в програмах типу Skype. Звичайно ж, завзятим ігроманам припаде до душі займатися улюбленою справою саме на великому екрані.

через USB

Незважаючи на те, що багато сучасних моделей телевізорів мають USB-вхід, він не підходить для прямого підключення ноутбука. Однак той же роз’єм, наявний на лептопі, може вирішити проблему. З’єднати USB-порт з USB-портом неможливо, але можна це зробити за допомогою спеціальної зовнішньої USB-відеокарти, яка здатна трансформувати сигнал, що йде від комп’ютера, в HDMI або VGA. Замість перетворювача скористатися можна і пристроєм, який називається Q-Waves Wireless USB AV і служить для бездротової передачі сигналу.

Даний девайс також оснащений і VGA, і HDMI-виходами.

Використовувати обидва пристрої можна тільки в тому випадку, коли у ноутбука є порт USB 3.0.

Треба сказати, що бездротової гаджет діє тільки в межах 10 метрів, тому для коректної роботи все-таки потрібен звичайний перетворювач.

Для створення підключення USB-кабель однією стороною приєднується до ноутбука, а іншою стороною. до перетворювача. Далі до того ж гаджету приєднується подвійний HDMI-кабель, інший кінець якого з’єднується вже з телевізором.

Для настройки потрібно включити телевізор, натиснути на кнопку пульта під назвою «Input» або «Source», після чого в меню призначити HDMI-порт джерелом сигналу. На ноутбуці тим часом можна змінити дозвіл можна встановити в режимі відображення.

Через «тюльпани»

Коли мова йде про підключення через «тюльпани», необхідно розуміти, що маються на увазі інтерфейси RCA і S-Video, сьогодні зустрічаються тільки на старій техніці. Більш того, ноутбуки з цією можливістю підключення практично вийшли з обігу, тому без спеціальних конвертерів і перехідників не обійтися. Необхідно також розуміти, що застаріла технологія якісної картинки не дасть.

Самі «тюльпани». роз’єм RCA. вставляються в телевізійну панель, а конвертер підключається до ноутбука.

RCA складається з трьох роз’ємів: жовтого, призначеного для відеосигналу, а також білого і червоного. для двоканального стерео. Найпростіше в цьому випадку використовувати перехідник з VGA, здатного підключитися до лептопу.

Поєднавши вимкнені пристрої між собою, необхідно включити девайси і вибрати за допомогою пульта дистанційного керування телевізором відтворення сигналу через RCA / S-Video. На лептопі в цей час встановлюється дозвіл екрана, що не перевищує 640×480, після чого пристрій краще перезавантажити.

типові проблеми

Під час перегляду відеозаписів на великому екрані багато користувачів стикаються з тим, що зображення є, а звуку немає. Найчастіше це вирішується лише купівлею і підключенням додаткового кабелю для передачі звукового сигналу, так як використовується кабель можливістю передавати звук не володіє.

Однак HDMI-кабель це робити повинен, тому відсутність звуку має ліквідуватися швидко і просто. Почати слід з клацання правою кнопкою миші по іконці звуку, розташованої на панелі повідомлень, і вибору розділу «Пристрої відтворення». Далі в списку відшукується необхідний телевізор, по ньому клацати правою кнопкою миші і активується пункт «Використовувати за замовчуванням».

У тому випадку, коли телевізор не бачить, а значить, і не відображає дані з ноутбука, можна «покопатися» в настройках останнього. Знайшовши «Параметри екрану», необхідно в них позначити додатковий монітор, після чого задіяти функцію «Розширити». Крім того, вдасться встановити роздільність другого монітора.

У наступному відео ви зможете поспостерігати за процесом підключення ноутбука до телевізора за допомогою VGA кабелю.

RCA (тюльпан)

Практично у всіх телевізорів є RCA (тюльпан), будь то старий чи звичайний новий телик. Винятки. стародавні ящики з одним тільки аналоговим входом під антену. Через нього підключаються різні приставки та відео програвачі.

На ноутбуках RCA. рідкісне явище, в них це роз’єм композитного відео (жовтого кольору). Для передачі звуку можна використовувати вихід на навушники через Mini-Jack. RCA (дивіться нижче).

Які потрібні кабелю

Зверніть увагу на задню і бічні панелі ноутбука і телевізора. Там можуть перебувати різні порти. В першу чергу дивіться на ідентичні виходи і входи, щоб не довелося шукати перехідники.

Сьогодні широко поширені такі роз’єми.

Популярний роз’єм, зовні нагадує USB, однак він тонше і довше його. Головною особливістю технології передачі даних через HDMI є можливість одночасної трансляції відео сигналу високої якості зі звуком. в одному кабелі.

Цей роз’єм має вигляд прямокутника зі скошеними кутами. На відміну від попереднього інтерфейсу, він може передавати зображення без звуку. Для передачі аудіосигналу доведеться під’єднати додатковий шнур в роз’єм для навушників, а далі до колонок.

Популярний відео порт на персональних комп’ютерах, в ноутбуках він зустрічається рідше. Виконано DVI в формі прямокутника, призначений для передачі відео високої чіткості.

SCART

Є в телевізорах, але немає в ноутбуках. Якщо вам хочеться використовувати цей роз’єм, тоді вам потрібен перехідник VGA. SCART.

Як підключити ноутбук до телевізора

Ноутбуки можна використовувати для роботи, ігор, перегляду фільмів, як медіа-центрів. Але у них замалий екран, вихід є. підключити до телевізора через HDMI або інший кабель.

S-Video

Цей роз’єм поступово відходить у минуле, але він все ще зустрічається і в продажу є перехідники.

Підключення ноутбука Lenovo до телевізора LG через HDMI

Як приклад, розглянемо з’єднання Lenovo ThinkPad E540 з LG LN570V через HDMI.

Якщо у вас інші виробники, скажімо: Acer, Samsung, Sony, Toshiba. не має значення, адже загальний принцип підключення той же.

 • Вимикаємо ноутбук і телевізор.
 • Підключаємо їх один до одного проводом з HDMI.
 • Включаємо Lenovo і LG.
 • Натискаємо на пульті телевізора кнопку Smart і відкриваємо налаштування LG Smart TV. Зліва внизу екрана переходимо в розділ «Вхід», а в ньому вибираємо активний роз’єм, в нашому випадку HDMI і підтверджуємо вибір.
 • На робочому столі ноутбука правою кнопкою миші викликаємо контекстне меню. розділ «Дозвіл екрану». Вибираємо другий монітор. наш телевізор. Виставляємо роздільну здатність 1920 на 1080 пікселів (характерно цієї моделі TV). Встановлюємо режим відображення: дублювати або розширити екрани.

Підключення ноутбука до телевізора через VGA

Ось так виглядає роз’єм VGA на ноутбуці:

vga роз’єм

Шукайте такий же роз’єм на телевізорі, куди хочете причепити ноут і справа в капелюсі!

Мінус такого способу підключення в тому, що по VGA кабелю передається тільки зображення, а не звук. Справа в тому, що стандарти для VGA роз’ємів були розроблені аж в далекому 1987 році, тому чудес чекати не доводиться.

Щоб включити на телевізорі сигнал з ноутбука вкажіть джерело відео: PC, VGA, RGB або що то в цьому роді. Зазвичай на пульті треба натиснути кнопку вибору джерела сигналу. Вона може називатися TV / AV, SOURCE або INPUT

Підключення ноутбука до телевізора через HDMI

Це найзручніший і сучасний на сьогоднішній день спосіб підключити ноутбук до телевізора. Всі сучасні телевізори оснащені роз’ємом HDMI, як і ноутбуці

READ  Як під'єднати ноутбук до телевізора через HDMI

Ось так виглядає вхід HDMI на телевізорі (зазвичай вони пронумеровані: HDMI1, HDMI2 і т.п.)

Після того, як ви підключили один кінець HDMI кабелю в ноутбук, а інший в телевізор, то на пульті телевізора необхідно вибрати джерелом сигналу той роз’єм, де знаходиться кабель (я маю на увазі по номеру роз’єму HDMI1, HDMI2 і т.п.)

У настройка ОС потрібно зайти в властивості екрану і налаштувати дозвіл для підключеного телевізора, а також вибрати режим, як буде працювати наш телевізор.

Дублювання екранів. на обох моніторах буде одна і та ж картинка і одне і те ж дозвіл екрана. Розширити екрани біля телевізора і перед екраном ноутбука будуть різні дозволи екранів, один з екранів буде як би продовженням іншого.

Ось власне і все. Ви можете самостійно підключити ноутбук до телевізора використовуючи будь-який з цих 2-х способів. Яка у вас модель телевізора. LG, Samsung, Sony, Toshiba або китайський BBK. не важливо. Інструкція актуальна для будь-якої моделі.

Є ще заморочені перехідники типу VGA HDMI, в рамках цієї статті я їх не розглядаю. Якщо що, задавайте питання.

Як підключити ноутбук до телевізора

InstaLike. це шахрайський сайт, що пропонує заробляти на розкручуванні в Інстаграм.

Адреса сайту http://insta-like.biz

За зовнішнім виглядом сайту відразу видно, що це ніякий не сервіс, а звичайне творіння рук неграмотного бариги, що намагається таким чином заробити собі на буханець з червоною ікрою, на сайті piar4you безкоштовні лайки Інста. Пропав звук на iPhone 7 РІШЕННЯ!

Ви тільки подивіться скільки там помилок! Слово «Система» він пише з двома буквами «м». «сістемма». Слово «Розіграш» він пише через «а». «Розіграш». І так далі.

Адреса цієї «фірми» вигаданий від балди. за цією адресою розташовуються такі компанії, які ніколи не дозволять собі ганьбитися з таким безграмотним сайтом. Як підключити ноутбук до телевізора

Ми перевірили цей сайт. Він не має взагалі ніякого відношення до Росії. Сайт був зареєстрований на Україні.

Власник сайту. Євген Зубрицький з Києва, він навіть залишив свою адресу і телефон з необережності. Можете зайти в гості, якщо є хто з Києва, або зателефонувати і передати йому привіт! :)))

Не здумайте реєструватися на цьому сайті через кнопки соціальних мереж!

По-перше, шахрай може отримати доступ до ваших акаунтів і потім розсилати через них що завгодно або отримати доступ до ваших особистих даних.

А по-друге, публікуючи цей лохотрон в соцмережах через свої акаунти, ви тільки сприяєте його поширенню і обману інших людей.

Якщо хочете заробити гроші в Інтернеті, то не шукайте легких шляхів і не сподівайтеся на халяву. Подивіться наш розділ «Перевірені курси». Там зібрані курси, які створювали реальні перевірені автори, яким можна довіряти. Ось вони дійсно навчать вас заробляти!

Практично кожен користувач Інтернету має свою власну сторінку в соціальній мережі, де ділиться з друзями особистими фотографіями, записами і будь-якою інформацією, яку хоче донести до публіки. Найчастіше, коло ознайомилися з цим матеріалом обмежується лише тими, хто перебуває в друзях у користувача, дивіться piar4you безкоштовні лайки Інста. Бажання стати популярним природно, і в соціальних мережах ця сама популярність виражається в кількості «лайків» і «Фортеця».

До слова, запис рядового користувача ВК набирає близько 50 «лайків» від людей, які складаються в друзях. А що якщо є бажання збільшити кількість заповітних сердечок під новою «аватаркой»? Звичайно, можна писати окремо кожному з проханням оцінити фотографію, але це настільки незручно і непродуктивно, що було придумано кілька більш раціональних способів це зробити. Про те, як накрутити лайки в соціальних мережах, і піде мова в статті.

Like з англійської перекладається як «подобається». Це засіб було придумано з тією метою, щоб не було необхідності писати будь-кому про те, що його запис популярна, а досить було просто натиснути на кнопку, що представляє із себе лічильник таких натискань. Чим більше разів натиснули на кнопку, тим більше лайків.

Щоб підключити будь-який ноутбук до телевізора потрібно скористатися двома можливими варіантами: підключення ноутбука по кабелю VGA або HDMI. Це залежить від того, який роз’єм у вас є на ноутбуці. Розглянемо докладніше.

важливо!

Перед підключенням ноутбука до телевізора, вимикайте телевізор від мережі! Відомі випадку, коли виходив з ладу відеоадаптер на ноутбуці через коротке замикання.

Як підключити телевізор до комп’ютера або ноутбука через Wi-Fi: дублювання екранів

Багато користувачів вважають за краще дивитися відеопродукцію на великих екранах, а не на комп’ютерних моніторах. Завдяки бездротового зв’язку і спеціальним програмам, ваш телевізор може при необхідності виконувати роль великого дисплея, що працює в зв’язці з комп’ютером через Wi-Fi.

Як підключити телевізор до комп’ютера або ноутбука через Wi-Fi?

Телевізор підключають до комп’ютера не тільки різними дротяними способами, але і через Wi-Fi. Джерелом сигналу може бути, як стаціонарний комп’ютер, так і ноутбук. Екран можна використовувати для проглядання відео і аудіозаписів з жорсткого диска.

Практично всі застосовувані способи підключення телевізора до Wi-Fi вимагають, щоб в ньому була підтримка бездротового зв’язку. Тобто в телевізорі повинен бути Wi-Fi адаптер. Велика частина сучасних TV-пристроїв має подібний пристрій.

Підключення ноутбука до телевізора Smart TV через WI-FI без проводів

Більшість телевізорів сьогодні оснащені функцією, завдяки якій їм доступний інтерактивний контент. На телеекран можна виводити кінофільми, музику, ігри та багато іншого. Таку технологію називають Smart TV.

«Smart» реалізована в телевізорах «Samsung», подібні технології є і у інших виробників. «Sony», «Philips», «Панасонік» та інших. Розглянемо докладніше порядок підключення телевізора з технологією Smart до звичайного ноутбука через Wi-Fi.

 • Підключіть ноутбук і TV до однієї мережі Wi-Fi. Якщо комп’ютерна техніка вже підключена до роутера, залишається зробити те ж саме для телевізора. Увімкніть телевізор і за допомогою пульта увійдіть в його «Налаштування», а далі у вкладку «Мережа».
 • Увімкніть Wi-Fi адаптер. У переліку виберіть точку підключення ноутбука. Тепер обидва пристрої підключені до однієї локальної мережі.
 • Налаштуйте DLNA-сервер. Відкрийте на ноутбуці доступ до папок, що містить відео та інший контент. Робиться це в «Центрі управління мережами». Зайдіть в розділ «Перегляд активних мереж», і поміняйте загальну мережу на локальну. Налаштування DLNA-сервера:
 • Розширте доступ до файлів. Наприклад, вам потрібно подивитися фільм, який знаходиться на жорсткому диску. Знайдіть папку «Мої відеозаписи» і клацніть по ній, відкривши контекстне меню.
 • У випадаючому списку виберіть «Доступ», а з нього перейдіть в «Розширені настройки». Поставте нагорі «прапорець». біля «Загальний доступ до папки». Натисніть кнопку «Применить», а потім «Ок». Вибір «Розширеної настройки»:
 • Є ще один спосіб включення загального доступу. Відкрийте «Провідник» і виберіть «Мережа». Натисніть на вкладку, яка відключає мережеве виявлення і загальний доступ до файлів. Далі дотримуйтеся вказівок.
 • Після включення DLNA візьміть пульт управління і знайдіть в меню розділ про перегляд вмісту, що знаходиться на комп’ютері. Наприклад, в телевізорах маки «Sony» цей пункт називається «Home», в LG. «SmartShare».

Якщо всі налаштування зроблені вірно, ви включатиме відео з ноутбука в два клацання:

 • Підсвітивши сподобався файл в ноут, натисніть на нього правою кнопкою і виберіть у меню «Відтворити на».
 • У переліку пристроїв знайдіть свою модель телевізора. Клацніть по ній, і відеофайл буде транслюватися на екран.

Як передати зображення і відео з комп’ютера на телевізор по Wi-Fi (DLNA)

Цей спосіб бездротового підключення телевізорів вважається найпоширенішим. Ця і всі наступні інструкції написані для операційних систем Windows 7, 8.1 і Windows 10

 • наявність Wi-Fi блоку;
 • телевізор підключають до роутера, від якого працює комп’ютерна техніка з відео- і Audi матеріалами.

Якщо телевізор підтримує Wi-Fi Direct, роутер не обов’язковий. можна підключитися прямо до телевізійної мережі. Щоб здійснити підключення, необхідно зайти в відповідне меню телевізора.

Функцію DLNA можна використовувати, щоб відтворювати контент, не налаштовуючи DLNA-сервер. Умова. комп’ютер і телевізор повинні знаходитися в одній локальній мережі. підключені до одного роутеру або по Wi-Fi Direct.

 • Налаштуйте DLNA сервер на комп’ютері. Вам потрібно відкрити доступ до потрібних файлів. Для цього в параметрах мережі виберіть тип «Домашня». Всі інші папки. з документами, зображеннями, музикою і відео стають доступними за замовчуванням. Щоб відкрити доступ до конкретної папці, просто клікніть по ній правою кнопкою миші. Виберіть в контекстному меню вкладки «Властивості» і «Доступ».
 • Увімкніть загальний доступ. Найшвидший варіант. відкрити провідник і вибрати «Мережа». Якщо після цього з’явиться інформація про те, що виявлення мережі та доступ відключені, клацніть по повідомленням і дотримуйтесь вказівок, які з’являтимуться.

Якщо дане повідомлення не з’явилося, і замість нього відображаються комп’ютери та мультимедійні сервери, швидше за все, DLNA вже налаштований. В іншому випадку доведеться налаштовувати DLNA сервер.

Коли DLNA налаштований і підключений, відкрийте меню телевізора і подивіться. які пристрої підключені. Алгоритм дій залежить від марки телевізора, наприклад:

 • в Sony Bravia натисніть кнопку Home, а далі, вибираючи потрібний розділ. Музику, Фільми, Зображення, перейдіть до вмісту комп’ютера;
 • в LG виберіть SmartShare, там ви побачите, що лежить в папках, навіть якщо у вас на комп’ютері не варто дана програма.

В телевізорах інших марок доводиться виконувати приблизно ті ж маніпуляції, використовуючи відповідні програми.

Коли DLNA підключено, то зайдіть на комп’ютері в потрібну папку і, клацнувши по відеофайлу в провіднику, виберіть пункт «Відтворити на». Замість точок буде вказано назву вашого телевізора. Далі запуститься передача по Wi-Fi відеосигналу. з комп’ютера / ноутбука на TV.

Навіть якщо в телевізорі є підтримка фільмів у форматі MKV, для них «Відтворити на” в Windows 7 і 8 не функціонує, тому в TV меню їх не буде видно, найпростіший спосіб усунути проблему. перейменувати ці файли в AVI на комп’ютері.

Телевізор як бездротовий дисплей (WiDi)

Ми розібралися, як відтворити комп’ютерні файли на телеекрані, і як зробити їх доступними. Далі дізнаємося, як по TV подивитися будь-яку картинку з комп’ютера / ноутбука. Телевізор буде виконувати роль бездротового монітора.

Щоб реалізувати завдання, використовують одну з двох технологій. Intel WiD або Miracast. Підключення не вимагає роутера, так як встановлюють прямий зв’язок. за допомогою Wi-Fi Direct.

 • Якщо ваша комп’ютерна техніка оснащена процесором Intel третього покоління, в ньому є бездротовий адаптер Intel з інтегрованим графічним чіпом Intel HD Graphics, то він підтримує Intel WiDi в 7 і 8.1 версії Windows. Вам може знадобитися завантаження Intel Wireless Display. Завантажити програму можна на офіційному сайті Intel.
 • Якщо на комп’ютері / ноутбуці була встановлена ​​Windows 8.1 і є Wi-Fi адаптер, то повинна бути підтримка Miracast. При самостійній установці Windows варіант може бути будь-який. з підтримкою або без неї. Більш ранні версії операційної системи. до 8.1, Miracast не підтримують.

Для використання Miracast необхідна підтримка з боку TV. Ще пару років тому вам довелося б купувати спеціальний адаптер, а сьогодні багато телевізори випускаються з вбудованою підтримкою технології Miracast, або отримують її після перепрошивки.

 • Увімкніть на TV підтримку WiDi або Miracast. Як правило, вона працює за замовчуванням. Буває, що в телевізорі зовсім немає такого налаштування, тоді досить включити модуль Wi-Fi. У «Самсунг», наприклад, цю функцію назвали «Дзеркальним відображенням екрана», знаходиться воно в мережевих налаштуваннях.
 • Увімкніть WiDi, запустивши Intel Wireless Display, і виберіть монітор, що працює по бездротовому зв’язку. Вас можуть запросити код. він з’явиться на TV.екране. Шукаємо бездротовий монітор WiDi:
 • Щоб задіяти Miracast в Windows 8.1, відкрийте Charms. ця панель знаходиться праворуч. Натисніть послідовно вкладки «Пристрої» і «Проектор». Потім клацніть мишею по напису «Додати бездротовий дисплей».

Якщо даного пункту немає, значить, технологію Miracast не підтримує ваш комп’ютер, щоб виправити ситуацію, доведеться оновити драйвери Wi-Fi адаптера.

Підключення по Wi-Fi звичайного телевізора без бездротового адаптера через HDMI вхід

Якщо ви не обзавелися сучасним Smart TV, нічого не втрачено. Простий телевізор так само можна використовувати для вирішення поставленого завдання. Головне, щоб у апарату був HDMI вхід.

Для досягнення мети вам буде потрібно один із таких пристроїв:

 • Google Chromecast. Це невелике пристосування називають цифровим або мережевим медіаплеєром. Це продукція компанії Google. Пристрій призначений для передачі відео і аудіо файлів за допомогою Wi-Fi з інтернету або локальної мережі. Як виглядає Google Chromecast:
 • Android Mini PC. За виглядом нагадує флешку. Підключається через HDMI порт до телевізора.
 • Intel Compute Stick. Пристрій розміром з упаковку жувальної гумки може перетворити будь-який монітор, який має HDMI вхід, в повноцінний комп’ютер з високоякісної графікою і можливостями бездротового підключення. Розмір цього компактного комп’ютера. 11,5 см.
BETATECH.COM.UA 2022