Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Камера краще ніж у iPhone 11

місце Samsung Galaxy S21

камера, краще, iphone

При лобовому порівнянні камер Galaxy S21 з попередньою моделлю Galaxy S20 стає зрозуміло, чому новинка не потрапила навіть в ТОП-30 кращих камерофонів за версією DxOMark. гаджет не тільки не отримав нових датчиків, а й позбувся ToF-сенсора.

Втім, де не допрацювали інженери, там проявили себе програмісти. З новими алгоритмами обробки зображення Galaxy S21 став знімати багато сцен на порядок краща за модель S20, незважаючи на відсутність повноцінного телеоб’єктива з хорошим оптичним зумом.

Характеристики камери Samsung Galaxy S21:

 • Надширококутний камера: 12 МП, розмір точки 1.4 мк, світлосила F / 2.2, фокусна відстань 13 мм;
 • Ширококутова камера: 12 МП, розмір 1.8 мк, світлосила F1.8, оптична стабілізація зображення, фокусна відстань 26 мм, фазовий автофокус;
 • Телеоб’єктив: 64 МП, розмір 0.8 мк, світлосила F / 2.0, оптична стабілізація зображення, фазовий автофокус;
 • Фронтальна: 10 МП, розмір 1.22 мк, світлосила F / 2.2.

місце Apple iPhone 12 Pro / 12 Pro Max

Якщо говорити про апаратні поліпшення в порівнянні з попередньою серією, то головним нововведенням iPhone 12 Pro / 12 Pro Max стала поява сканера LIDAR, що відповідає за швидшу роботу автофокусу і побудова структури сцени в умовах низького освітлення. Крім того, надширококутний камера отримала більш сильну діафрагму f / 1.6.

Основні ж зміни торкнулися алгоритмів обробки зображень і роликів. Завдяки новому чіпу Apple A14 Bionic і системі Neural Engine чергового покоління, iPhone 12 Pro / 12 Pro Max обзавелися цілим рядом функцій і можливостей, серед яких: Deep Fusion для аналізу ряду фотографій з різною експозицією для вибору кращих пікселів, Smart HDR 3 для автоматичної корекції тіньових і засвічених ділянок знімка з виділенням контурів, формат ProRAW для полегшення і часткової автоматизації процесів пост-обробки зображень, зйомка HDR-відео в стандарті Dolby Vision з частотою до 30 FPS і т.д.

Характеристики флагманської моделі iPhone 12 Pro Max виглядають наступним чином:

 • Основний об’єктив: 12 МП, 26 мм фокусна відстань, діафрагма f / 1.6, оптична стабілізація зображення типу «sensor-shift» (в iPhone 12 Pro використовується менш ефективна подвійна OIS), автофокус PDAF;
 • Телеоб’єктив: 12 МП, 65 мм фокусна відстань (в iPhone 12 Pro. 52 мм), діафрагма f / 2.0 (в iPhone 12 Pro. f / 2.2);
 • Ширококутний об’єктив: дозвіл 12 МП, 13 мм фокусна відстань, світлосила F / 2.4;
 • Сенсор LIDAR;
 • Фронтальна камера: 12 МП, 23 мм фокусна відстань, світлосила F / 2.2 3D сенсор для оцінки глибини кадру.

місце Huawei Mate 30 Pro

Якщо розглядати технічні характеристики камер Huawei Mate 30 Pro, то відмінностей з попередником P30 Pro не так вже й багато і стосуються вони, в першу чергу, ультраширококутний камери:

 • Основна: 40 МП, розмір матриці 1 / 1.7 дюйма, 27 мм еквівалентна фокусна відстань, світлосила F / 1.6, автофокус PDAF, оптична стабілізація зображення;
 • Надширококутний: 40 МП, розмір матриці 1 / 1.54 дюйма, 18 мм фокусна відстань, світлосила F / 1.8, PDAF;
 • Телеоб’єктив: 8 МП розмір матриці 1/4 дюйма, 80 мм фокусна відстань, світлосила F / 2.4, PDAF, оптична стабілізація зображення;
 • Портретна камера ToF 3D.

Отже, за зйомку фото і відео відповідають, грубо кажучи, два окремих модуля по 40 МП дозволом кожен, причому перший має оптичну стабілізацію, тоді як другий помітно ріже якість роликів при використанні цифрової корекції руху камери.

За фактом камера Huawei Mate 30 Pro може запропонувати більш високий рівень деталізації по кутах фотографії при зйомці вдень і трохи менш помітний шум в умовах низького освітлення, інші відмінності помітити неозброєним оком практично неможливо.

Що стосується відео, то тут головною фішкою став режим сповільненої зйомки з частотою 7680 кадрів в секунду. На відео нижче можна порівняти такий SlowMo з частотою 960 fps.

місце: Huawei P40 Pro і Huawei P40 Pro Plus

Характеристики камер Huawei P40 Pro виглядають наступним чином:

 • Основна камера Ultra Vision: дозвіл матриці 50 МП, фокусна відстань 23 мм, діафрагма f / 1,9 з системою автофокусу Octa Phase Detection, оптична стабілізація зображення;
 • Ширококутний об’єктив: 40 МП, фокусна відстань 18 мм, діафрагма f / 1,8;
 • Телеоб’єктив: 12 МП, 5-кратне оптичне збільшення, фокусна відстань 125 мм, діафрагма f / 3,4;
 • ToF-камера для зйомки портретних фотографій;
 • Фронтальна камера: 32 МП з ІК-датчиком для визначення глибини сцени і можливістю зйомки відео в 4К.

Головною відмінністю версії Huawei P40 Pro є телеоб’єктив, а точніше відразу два. Один з них запозичений з базової версії Huawei P40 (8 МП, 3-кратний оптичний зум, фокусна відстань 80 мм, діафрагма f / 2,4), а другий передбачає зйомку об’єктів на дуже великій відстані. це 8-мегапіксельний модуль з періскопіческой оптикою. що дозволяє реалізувати 10-кратний оптичний зум. Фокусна відстань «телескопа» становить 240 мм, світлосила. f / 4,4.

місце Samsung Galaxy S20

Середній брат з лінійки Samsung Galaxy 2020 року суттєво поступається флагману, але при цьому цілком гідно виглядає на тлі більшості конкурентів. Тут встановлені:

 • Надширококутний камера: 12 МП, розмір точки 1.4 мк, світлосила F / 2.2;
 • Ширококутова: 12 МП, розмір 1.8 мк, світлосила F1.8, оптична стабілізація зображення;
 • Телеоб’єктив: 64 МП, розмір 0.8 мк, світлосила F / 2.0, оптична стабілізація зображення;
 • DepthVision для портретної зйомки;
 • Гібридний оптичний зум 3x, цифровий зум 30x;
 • Фронтальна: 10 МП, розмір 1.22 мк, світлосила F / 2.2.

Як видно з сухого порівняння цифр, відставання від флагмана помітно неозброєним оком, проте і цілий ряд переваг перед минулорічними моделями є.

Зокрема, Samsung Galaxy S20 також оснащений «космічним зумом», нехай і не таким пильним, як моделі Ultra. є можливість збільшувати картинку в 4 рази за допомогою оптичного і до 30 крат за рахунок цифрового зуму.

READ  Як подивитися екранний час на iPhone

Режим Nonacell для моделі S20 реалізований не був, але ряд інших флагманських функцій апарату дістався. Наприклад, режим Single Take, в якому проводиться зйомка з усіх камер протягом 10 секунд, а результатом стають короткі ролики і кілька кращих, відібраних штучним інтелектом, знімків.

В якому смартфоні найкраща камера в 2021 році. Топ 15

Інженерна думка досягла стелі. подальше вдосконалення камер об’єктивно неможливо без радикальної зміни конструкції самого смартфона. Все флагманські моделі забезпечені практично ідеальними, з технічної точки зору, модулями і щоб виявити переможця, доведеться піти альтернативним шляхом.

Поки користувачі смартфонів наввипередки поповнюють свої файлові сховища і акаунти в соціальних мережах фотографіями котів, пейзажів і себе коханих, інженери ламають голову над тим, як поліпшити і без того чудові камери. Причому конкуренція у останніх ще жорсткіше, адже боротьба йде не за лайки, а за мільйони доларів потенційного прибутку для компанії.

Кілька років тому, коли бачиш результати роботи камер флагманських апаратів Apple, Samsung і інших A-брендів, здавалося, що еволюція даних модулів ось-ось повинна зупинитися. Якісні, «безшумні» фотографії навіть в умовах низької освітленості, надшвидкий автофокус, оптична стабілізація при зйомці відео. чи не доволі? Однак немає межі досконалості, поява нових можливостей і поліпшень залежить виключно від призначеного для користувача попиту.

До нового року всі провідні вендори вже порадували публіку анонсами і релізами свіжих флагманських моделей смартфонів, а значить можна підводити проміжні підсумки. У цьому матеріалі розглянемо 10 кращих камер в мобільних пристроях станом на 2021 рік.

Всі представлені нижче смартфони знімають відмінні фото і відео. Для більшості користувачів різниця в якості камер, представленого нижче топа, буде практично невідчутна. Однак вузькоспрямовані фахівці все ж можуть розставити пріоритети, виділивши переваги і недоліки тієї чи іншої моделі. Даний рейтинг складено за даними експертів DxOMark і інших авторитетних ресурсів.

Чим iPhone SE 2 відрізняється від iPhone 11

Що iPhone 11, що iPhone SE 2 є приблизно однаковими пристроями. Обидва вони працюють на процесорі A13 Bionic і мають однакову продуктивність. Глобальних відмінностей між смартфонами всього два. Перше. це екран, який у iPhone 11 має інший вигляд і більшу діагональ (6,1 проти 4,7 дюйма). Якщо дивитися на сайті Apple, то в iPhone 11 екран Liquid Retina HD, а в iPhone SE другого покоління. просто Retina HD, але інші характеристики, включаючи колірний обхват, контрастність і щільність пікселів, повністю ідентичні. Суб’єктивно мені здалося, що екран iPhone 11 трохи яскравіше, але різниця мінімальна. Обидва дисплеї зроблені за технологією IPS.

Другим важливим відмінністю є камера. Навіть не якість знімків, про який ми зараз поговоримо окремо, а кількість модулів. В iPhone 11 їх два, а в iPhone SE другого покоління. тільки один. Другий модуль “одинадцятого” використовується для знімків з надшироким кутом огляду. Знімки виходять хорошими. Він дійсно іноді допомагає і, якщо вибирати з свершіріка і телевика, я б вибрав саме перший. Якщо вам потрібно і те, і інше, то вам потрібен iPhone 11 Pro. там все три модуля в одному корпусі.

Між моделями є й інші відмінності, які не так істотні. Навіть 50 грам різниці у вазі не так кидаються в очі, як екран і камери. В іншому все однаково. Є бездротова зарядка, скляний корпус і обсяги пам’яті 64, 128 і 256 ГБ. Різниця в ціні становить 20 000 рублів. (39 990 рублів проти 59 990 рублів за базову версію).

Камера якого телефону краще? iPhone SE 2 або iPhone 11

Ми вже багато разів розповідали про те, що з себе представляє новий iPhone SE другого покоління і навіть проводили його порівняння з іншими моделями смартфонів від Apple. Ми показували, як він знімає фотографії в порівнянні з iPhone 11 Pro. Це порівняння, в першу чергу, було цікаво через те, що вартість апаратів відрізняється більш ніж в два рази. Так само ми провели порівняння з камерою iPhone X, яке було цікаво тим, хто хотів подивитися, що він виграє по камері, якщо зараз оновить свій пристрій, якому вже два з половиною роки. Всі ці порівняння показали, що камера новачка поводиться дуже гідно (посилання на порівняння будуть всередині цієї статті). Тепер прийшов час показати, як камера нового iPhone SE другого покоління працює в порівнянні з тим, що може запропонувати найближчий за ціною актуальний iPhone. Я говорю про iPhone 11.

Порівняння цих двох смартфонів найцікавіше.

Порівняння камер iPhone SE 2 і iPhone 11

Скажу відразу, що різниця між камерами не дуже велика, як і було до цього, при порівнянні iPhone SE 2 і iPhone X, а так же iPhone SE 2 і iPhone 11 Pro. Хоча, напевно, тут трохи більше яскраво виражена різниця між зйомкою на звичайний модуль. В iPhone 11 кут трохи ширше, ніж в iPhone SE 2. Її не можна назвати критичною, але в порівнянні з іншими моделями різниця була взагалі майже непомітна.

Я помітив невелику різницю на користь iPhone 11 в швидкості настройки експозиції балансу білого, але назвати її критичною не можна. В цілому швидкість обох камер досить висока і всі наведені знімки спеціально були зроблені за принципом “дістав-зняв-прибрав”. Саме так, без вицеліванія робиться левова частка фотографій на смартфон. Подивитися і порівняти між собою оригінали фотографій ви можете в спеціальній папці за цим посиланням.

Нижче наведені приклади фотографій, які виходять на ці два смартфона. Зверніть увагу, що деякі знімки виходять трохи більше контрастними і теплими на iPhone 11. Різниця мінімальна, але якщо вже й шукати подібності або відмінності, то не сказати про це не можна.

? Ширококутова камера в iPhone 11 і iPhone 11 Pro. Що змінилося

Помітив, що багато неправильно обзивають основну камеру в iPhone. Те «шірік», то «сверхшірік» пишуть, і не зрозумієш, яку мають на увазі насправді.

Запам’ятовуємо. Основна камера в iPhone. широкоугольная, і так було з незапам’ятних часів. Не плутайте ширококутний (wide) і надширококутний (ultrawide) модулі, вони абсолютно різні.

Ширококутові камери iPhone 11 і iPhone 11 Pro Max ідентичні на сто відсотків. Немає жодної прихованої функції, зарезервованої виключно для моделей Pro або Max. Я перевіряв.

Кадри, зроблені без «зуму» на основні камери iPhone 11 і Pro, виглядають однаково на екрані MacBook Pro. В такому розкладі (про зум окремо ще скажу) між 11 і Pro повний паритет.

READ  iPhone 7 не ловить мережу

Дозвіл екрану iPhone 11 не дозволяє фотографій камери розкритися як слід.

Однак не просто так згадую ноутбук з хорошим екраном. На самих смартфонах різниця начебто є не на користь iPhone 11, і виною тому. його дисплей. Як він не подобався мені в XR, так і тут не радує. Не стільки передачею кольору, скільки здатністю.

Сравнение камер IPHONE 11 и 11 PRO ��

При такій діагоналі, дисплей звичайного «одинадцятого» iPhone не передається всю детальність фотографій камери так само добре, як це робить OLED-матриця з високою роздільною здатністю в iPhone 11 Pro.

Не можу нічого з собою вдіяти, але постійно бачу в кадрах фотоплівки зернистість, якій на самій фотографії немає. Сподіваюся, в наступному році цій гілці смартфонів повернуть хоча б чесний Full HD.

Характеристики основної камери iPhone 11

«Шірік» в iPhone 11 і Pro складається з шести лінз. Знімає в дозволі 12 мегапікселів при розмірі пікселя 1,4 мкм (мікрометр). Фокусна відстань. 26 мм, діафрагма ƒ / 1.8.

Точно такі ж параметри були у камери iPhone XS. Тоді в чому апгрейд?

По-перше, змінився сенсор. Як саме його поліпшили, знають тільки інженери Apple. Офіційно сказали тільки про те, що технологія швидкого фокусу. Focus Pixels. тепер покриває 100% матриці. Не дивно що…

Камера тепер фокусується швидше і точніше. Це дійсно так, різниця між iPhone 11 і, скажімо, моїм старим iPhone X помітна неозброєним поглядом. Особливо при недостатньому освітленні: «десятка» промахується чотири рази з п’яти, коли «одинадцятий» майже завжди захоплює в Focus навіть дрібні деталі в тіні.

По-друге, додали поліпшену стабілізацію зображення у відео. Прикладів маса, ось один з них:

Сама по собі стабілізація не є новою фичей. Вона була і в XS, і в X. В цьому році Apple «просто» змінила як механіку придушення вібрацій об’єктива, так і постобработку.

Результат при зйомці з рук, имхо, дуже гідний, а для смартфона і зовсім просто супер. Шкода, що фізику поки не вдається обдурити. сильна тряска і раніше викликає ефект «хвилі» і спотворення зображення. Зовнішній стабілізатор все одно потрібен, якщо збираєтеся знімати відеоролик для професійних завдань.

По-третє, поліпшили алгоритм постобробки Smart HDR завдяки процесору A13 в iPhone 11. За рахунок неї краще передається баланс між світлом і тінями, що особливо актуально при зйомці в сонячну погоду, в цілому вдень і особливо взимку.

Сніг традиційно важко дається камерам смартфонів, і на моєму iPhone X він перетворювався в суцільно біле полотно.

Можна довго сперечатися про те, чому зміна алгоритму Smart HDR не поширився на iPhone XS. але відповідь на це, крім чергового (процесор як би новий, всі справи), ми не дізнаємося ніколи. Хіба що додумаємо і залишимо на совісті Apple.

iPhone 11. ЛЮБОВЬ (Лучшая камера)

З технічними відмінностями розібралися, приклади фотографій і порівняння з iPhone X нижче.

Як змінюється кадр в залежності від об’єктива, iPhone 11 Pro

iPhone 11 Pro жваво перемикається між трьома об’єктивами, так що вам миттєво доступні всі три камери для будь-якої творчої задачі. Ось, що можна очікувати, змінивши «приціл»:

Зліва направо: телевик (2x), широкоугольная камера (1x), сверхшірік (, 5)

телевик

Основна (широка) камера

надширококутний камера

? Теле-камера в iPhone 11 Pro. Хороший і корисний апгрейд

Сам по собі «телевик». зовсім не новина для iPhone. Він з’явився в iPhone 7 Plus, залишився у 8 Plus, а потім радував власників X і XS, в тому числі Max.

Цього року телефото-об’єктив є тільки в iPhone 11 Pro і Pro Max. Капітан підказує, що в звичайному iPhone 11 його немає. В iPhone XR його теж не було.

Так ось, розчарований тим, що телевик залишився ексклюзивом дорожчої моделі iPhone. Не кажу за всіх, але більшість фотографій знімаю саме на телефото-лінзу. Без неї вже як без рук.

iPhone 11 Pro, телевик, ефекти розмиття вимкнені.

При нормальному освітленні телефото-об’єктив дає «безкоштовний» оптичний зум, який дозволяє не підходити зовсім близько до об’єкту зйомки і одночасно робити його справжнім центром кадру, відсікаючи все зайве. Відсутність типових спотворень для «шірік» (основного об’єктива iPhone). теж важливий плюс.

На телевик здорово знімати людей, особи, тварин, та навіть їжу за рахунок більшого фокусної відстані. Одержаний кадр нагадує плоди зйомки на непогану «зеркалку» плюс «фікс» на 40мм. Повторити подібне на iPhone XR або iPhone 11 з їх «шірік» можна тільки в фоторедакторі, і то умовно.

Загалом, власники iPhone 11 проходять повз мого улюбленого об’єктива. Але що нового він дасть покупцям iPhone 11 Pro?

Характеристики телефото-об’єктива iPhone 11 Pro

Телевик в iPhone 11 Pro складається з шести лінз і знімає фото в дозволі 12 мегапікселів. Розмір пікселя 1,0 мкм (мікрометр). Фокусна відстань 52 мм, діафрагма ƒ / 2.0.

Які тут (і не тільки тут) є відмінності від iPhone XS?

По-перше, нарешті поліпшили діафрагму. Що в X, що в XS було ƒ / 2.4, тепер на 0.4 менше.

Якщо простими словами, «телевик» тепер може захопити трохи більше світла і трохи сильніше розмити фон навіть без портретного режиму. ƒ / 2.0 відповідають мінімальної діафрагмі багатьох фікс-об’єктивів для повнорозмірних фотоапаратів.

З технічної точки зору це велике досягнення для Apple і мобільної фотографії в цілому. Щоб ви розуміли, у Samsung Galaxy Note10 телевик може «впасти» до ƒ / 2.1, а у Huawei P30 Pro. і зовсім тільки до ƒ / 3.4.

Це фото на телевик iPhone 11 Pro без програмного ефекту розмиття.

По-друге, «телевик» тепер знімає фотографії яскравіше і одночасно детальніше. Так, факт логічний по попередньому пункту, але все одно треба поговорити про це окремо.

Дивіться, ось лікнеп про те, як взагалі працює телеоб’єктив на iPhone. Якщо світла в кадрі багато, то він, власне, працює. Варто світла «піти», як об’єктив автоматично відключається. його підміняє основна камера ( «шірік») за підтримки цифрового зуму. Він гірше, ніж природний оптичний в «телевик»: більше шумів, менше деталей.

На XS і X телевик був дуже примхливим. Ледь що йому не сподобається, так відразу «давай до побачення» і привіт цифровому зуму. На iPhone 11 Pro він став терпляче. Підміна камери в денний час доби. виключення з правил як в похмуру погоду, так і вдень в приміщеннях.

READ  Як перенести інформацію з iPhone на Android

А значить, фотографії на телефото-об’єктив iPhone 11 Pro будуть частіше захоплюватися саме на нього, до цього оптичним зумом. Якість краще, деталі не губляться в постобробці. Сподіваюся, більш-менш пояснив, у мене з метафорами сьогодні не надто.

По-третє, портретний режим спрацьовує з близької відстані. Я спочатку помітив це в процесі зйомки, потім подивився на характеристики і переконався. все логічно при такому апгрейде діафрагми.

Більше не треба нервово мотати камерою або далеко відходити, намагаючись зняти який-небудь предмет з ефектом розмиття. Відстані витягнутої руки виявляється досить, щоб iPhone 11 Pro успішно активував ефект.

Складно пояснити, що тут такого разючого. Просто особисто мене на iPhone X постійно напружували повідомлення «відійдіть подалі». Стоїш і жонгліруешь iPhone секунд 10, присідаєш, робиш крок назад немає такого більше, і тому я радий.

В цілому мене влаштує будь-який апгрейд цього модуля, так що тут задоволений майже на 100%. Є у нього тільки один мінус, пов’язаний з нічним режимом (а точніше, його відсутністю).

? Надширококутний камера в iPhone 11. Краще, ніж GoPro

Ось вона, головна фішка нових iPhone. Надширококутний камера є в iPhone 11 і iPhone 11 Pro / Max. І технічно, і функціонально модуль абсолютно однаковий у обох смартфонах.

Такого об’єктива ніколи не було ні в одній моделі iPhone або айпеда, це новинка в екосистемі. Може бути тому вона, скажімо так, трохи «недопілена».

Це саме інструмент, творчий або навіть побутової. Йому є куди рости у всьому, включаючи якість зйомки. «Сверхшірік» працює без критичних проблем і свою задачу виконує, але дрібних недоліків і дивних обмежень поки незвично багато.

Головна фішка надширококутної камери. то, як багато інформації вона захоплює в один кадр. Завдяки величезному куту огляду в 120 градусів, в фотографію поміщається майже все, що побачив би людина, будь камера прямо у нього в очах.

Якщо зняти фото в безпосередній близькості від особи, в кадр потраплять ваші ноги і друга рука. Бачили ж ролики з екшн-камер на зразок GoPro? Ось, тут приблизно та ж історія, але без фокусу на той самий стрілялки.

Самі кадри з «сверхшіріка» сильно відрізняються від звичних для iPhone. Перспектива спотворена, як ніби картинку наклали на кулю. Все, що потрапляє на краю фотографії, розтягується в висоту. Всі прямі косильною волосіні перетворюються в дугу разом з горизонтом.

Характеристики надширококутний об’єктива iPhone 11

Сверхшірік в iPhone 11 і 11 Pro складається з п’яти лінз і знімає фото в дозволі 12 мегапікселів. Розмір пікселя поки невідомий. Фокусна відстань 13 мм, діафрагма ƒ / 2.4.

Порівнювати їх ні з чим, тому що в інших айфонах ніколи не було таких камер. Для розуміння, екшн-камера GoPro HERO7 має 12-мегапіксельний сенсор, але фокусується на відстані 17 мм і має максимальну діафрагму ƒ / 2.8. Тобто з технічних специфікацій вона навіть гірше, ніж та, що стоїть в iPhone.

І так, в більшості ситуацій сверхшірік iPhone 11 дійсно знімає помітно краще, ніж GoPro HERO7:

Apple більш ніж заслуговує похвали: хоч новий iPhone і не є альтернативою екшн-камері, їх перший об’єктив схожого штибу з відривом випереджає головний ультрашірік в світі гаджетів, якому вже сім (а з недавніх пір взагалі вісім) поколінь.

Надширокий об’єктив вже пару років як з’являється у флагмани Android, і ми вже порівняли її з найближчим конкурентом за якістю. Huawei P30 Pro. Спойлер: в цілому iPhone знімає краще.

довше працює

Про ємність акумулятора на презентації Apple нічого не сказала. Швидше за все, дізнаємося точні показники лише коли iFixit розбере смартфон. Поки ж Apple обіцяє, що телефон працює на годину довше, ніж iPhone XR. З огляду на, що iPhone XR можна сміливо назвати самим довгограючим телефоном Apple, це однозначно приємна новина.

Нове скло і кольору

За словами Apple, в iPhone 11 компанія тепер використовує нове скло, закриваючи перед і зад телефону. Воно міцніше і краще витримує удари. Треба перевірити.

Новий iPhone 11 з’явиться в шести кольорах, палітру грунтовно оновили: замість коралового і блакитного з’явилися зелений і фіолетовий. Чотири кольору залишилися колишніми: чорний, білий, червоний і жовтий. Хоча тепер це вже інший відтінок, не такий насичений.

новий процесор

Найшвидший і найпотужніший процесор з кращим графічним прискорювачем. так можна описати новий Apple A13 Bionic. Він на 20% могутніше торішнього Apple A12 Bionic. Якщо любите бенчмарки і циферки, то скоро з’явиться купа тестів і порівнянь від цікавих обзорщіков. У будь-якому випадку тут буде відмінний запас по продуктивності на найближчі роки.

Покращений Wi-Fi

Тепер iPhone 11 підтримує Wi-Fi 802.11ax, він же Wi-Fi 6. Якщо користуєтеся таким обладнанням, то зможете оцінити швидкість роботи на новому телефоні.

Допрацьована система Face ID

Поліпшення сканера особи. ще одне нововведення. За словами Apple, нова система датчиків працює на 30% швидше старої і розпізнає обличчя під більш широким кутом. Найбільше хвилює, чи навчився телефон розпізнавати власника, коли тримаєш його не вертикально, а горизонтально. Наприклад, iPad Pro так робити вміє, хочеться і в телефоні отримати таку ж функцію.

Поліпшений захист від води

Якщо iPhone XR відповідав вимогам стандарту IP67, то у iPhone 11 вже заявлений IP68. У будь-якому випадку, вологозахист. це відмінно, тільки тепер вона більш високого рівня. Це означає, що телефон протримається на глибині до 2 метрів до півгодини. На практиці ви навряд чи відчуєте різницю, але коли намагаєшся знайти відмінності між двома дуже схожими телефонами, важлива кожна дрібниця.

Більш якісний звук

По частині аудіо iPhone XR був хороший, але, мабуть, iPhone 11 буде ще краще: тут з’явилася підтримка Dolby Atmos. Крім цього, Apple оголосила про таку фішку, як Spatial Audio. У перекладі на російську, мова йде про просторовому звуці, такий собі поле навколо телефону. Як працює 3D-звук в такому невеликому телефоні? Це перевіримо вже під час тестування пристрою. Але раніше такого в айфонах не було.

Обсяг пам’яті

Як і iPhone XR, новий iPhone 11 продається в трьох версіях: на 64, 128 і 256 ГБ пам’яті.

BETATECH.COM.UA 2022