Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Комп’ютер не бачить фото на iPhone

Apple iOS 7 не довіряє мого комп’ютера. Проблеми при перенесенні фото з iPhone

У новій прошивці iOS 7 багато нових зручних функцій, але після поновлення зустрічаються і якісь незрозумілі нововведення. Наприклад, новий пункт управління економить час на дуже часто використовуваних завданнях, оновлена ​​багатозадачність стала зручнішою і дозволяє закривати відразу кілька додатків. Всі ці нововведення ми вивчали, не підключаючи iPhone до комп’ютера. Але зробивши безліч фотографій, за допомогою програми Камера, і знявши пару десятків скріншотів, ми вирішили скинути все це справа в комп’ютер. Хто давно читає iБобру, той уже знає, як скинути фото з iPhone на комп’ютер.

Підключивши iPhone до комп’ютера з встановленою операційною системою Windows, ми як завжди запустили Мій комп’ютер, але серед локальних дисків телефон не з’являвся, чомусь комп’ютер не бачив iPhone, ми підключили пристрій до ноутбука, який iPhone побачив, але чомусь відмовлявся показувати фотографії. Як варіант ми спробували натиснути правою кнопкою на пристрої і вибрати. Отримати знімки, на що iPhone сказав щось на кшталт «Вам не положено». Хотів вже скористатися i-FunBox. Виявилося що в iOS 7 впроваджена функція довірчих відносин між iPhone (iPad) і комп‘ютером. Коли ми взяли підключений до комп’ютера iPhone і розблокували його, то на екрані з’явився питання:

Довіряти цьому комп‘ютеру? Ваші настройки і дані будуть доступні з цього комп‘ютера при підключенні до нього.

Ми натиснули Довіряти і фотографії стали доступні для перенесення з iPhone в комп’ютер. Знову запустили Мій комп’ютер, де з’явився iPhone:

Якщо комп’ютер не бачить фото в Apple iPhone, то тисніть кнопку Довіряти чи Оновити

Заходимо в iPhone, а фотографій там знову немає, натискаємо правою кнопкою миші, вибираємо. Оновити, фото з’являються, і тепер ми можемо скопіювати їх з iPhone в комп’ютер.

Я сподівався, що iPhone більше не буде питати дозволу про довіру мого комп’ютера, але тепер кожен день, підключаючи телефон до PC, він постійно задає це питання. Натиснувши. Довіряти, iPhone іноді не з’являється в Моєму комп’ютері, допомагає відключення-включення кабелю USB. Іноді замість відповіді на це питання я просто відключаю кабель і підключаю знову. Особисто мені цей настирливий режим довіри не потрібен. Та й з точки зору безпеки він безглуздий, якщо звичайно на iPhone не варто пароль.

Треба б додати можливість його відключення в Настройках, а то побічні ефекти вже зустрічаються в практиці експлуатації користувачів iPhone.

Наприклад, якщо в ході експлуатації або експериментів стався збій і телефон перестав запускатися, то деякі користувачі не можуть ввести iPhone в режим DFU, а програма iTunes видає:

iPhone ні налаштований на довіру цього комп’ютера, що б синхронізувати з цим комп’ютером або керувати матеріалами з нього, натисніть на iPhone кнопку. Довіряти

Але кнопку натиснути немає можливості, так як iPhone не запускається, ось такі неприємні моменти зустрічаються в прошивці iOS 7, будемо сподіватися, що в наступних версіях iOS подібні незручності будуть вирішені розробниками.

Комп’ютер не бачить фото на iPhone

На початковій стадії експлуатації Apple iPhone у користувачів з’являється безліч питань пов’язаних з виконанням елементарних процедур. Як встановити гру? Як завантажити музичні файли в iPhone? Що таке скраббінг? Чому фото з iPhone не переносяться на комп’ютер? Саме на останнє запитання ми і постараємося сьогодні відповісти.

Почему компьютер не видит iPhone через USB? 10 причин

Ваша ОС розпізнає iPhone так само як цифрову камеру і може копіювати з нього зображення точно так же, як з карти пам’яті.

 • А робиться це так на на Мас: приєднуємо iPhone до комп’ютера, відкриваємо iPhoto. Як тільки програма побачить приєднаний iPhone, вона перейде в режим Import. Вибираємо опцію «Delete photos after importing», якщо ви хочете очистити пам’ять камерофона iPhone після копіювання.
 • У Windows трошки по-іншому. Після приєднання iPhone з’явиться діалогове віконце, в якому пропонуються всілякі програми, якими ви можете отримати доступ до телефону. У цьому списку повинні бути якісь фото-менеджери (Picasa, Photoshop Elements, Photoshop Album та інше) ну або на худий кінець, вбудований менеджер зображень Windows ( «Scanner and Camera Wizard» в Windows XP, «using Windows» в Vista). Вибираємо вподобану вам програму. Можна також поставити галочку навпроти «Always use this program for this action», таким чином, вам не доведеться кожного разу вибирати потрібну програму, ця дія буде відбуватися автоматично.
READ  WhatsApp онлайн вхід з комп'ютера

Якщо вам все-таки не вдається імпортувати фотографії на комп’ютер або комп’ютер не розпізнає пристрій iPhone, iPad або iPod touch як камеру, виконайте наступні дії.

Перевірте можливість використання Медіатеки iCloud або функції «Мій Фотопоток»

Якщо ви включили медіатеку iCloud на комп’ютері Mac і пристрої iPhone, iPad або iPod touch, ваші фотографії можуть вже бути на вашому комп’ютері. Виконайте наступні дії, щоб перевірити наявність фотографій в програмі «Фото» для macOS. Також можна перейти на веб-сайт iCloud.com і відкрити програму «Фото», щоб переглянути всю медіатеку і вибрати фотографії для імпорту. Якщо ви не включили медіатеку iCloud, спробуйте використовувати для доступу до фотографій на своєму комп’ютері функцію Мій Фотопоток.

Якщо ви не використовуєте медіатеку iCloud або функцію «Мій Фотопоток», спробуйте наступні дії:

 • Перевірте підключення та поновіть програмне забезпечення.
 • Спробуйте імпортувати фотографії за допомогою іншого USB-кабелю Apple.
 • Якщо виконати імпорт як і раніше не вдається, поновіть програмне забезпечення.
 • Завантажте останню версію iTunes.
 • Будь ласка, спробуйте імпортувати фотографії.

Спробуйте імпортувати нову фотографію

 • Зробіть нову фотографію або збережіть знімок екрана на пристрої iOS, одночасно натиснувши кнопки «Додому» і «Режим сну / Пробудження».
 • Підключіть пристрій iOS до комп’ютера.
 • Спробуйте імпортувати фотографії з допомогою ПО для управління фотографіями. Або спробуйте виконати наступні дії на комп’ютері.
 • На комп’ютері Mac відкрийте програму «Захоплення зображень» з папки «Програми».
 • На комп’ютері PC перейдіть на веб-сайт Microsoft, щоб дізнатися, як виконується імпорт фотографій в Windows 10, Windows 8 або Windows 7. Якщо комп’ютер не розпізнає ваш пристрій, переконайтеся, що на пристрої він має статус довіреної.
комп, ютер, бачить, фото

Спробуйте використовувати інший комп’ютер

Якщо камера не відображається в диспетчері пристроїв, перевірте справність свого пристрою з ОС iOS, підключивши його до іншого комп’ютера. Якщо на іншому комп’ютері пристрій iOS розпізнається як камера, зверніться за допомогою в Microsoft або в іншу службу підтримки ОС Windows на вашому комп’ютері.

Apple iOS 7 не довіряє мого комп’ютера. Проблеми при перенесенні фото з iPhone

Є жорстокий спосіб, якщо всі спроби введення пароля вичерпані і немає комп‘ютера, з яким би ваш iPhone «довіряв».

 • Підключіть iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB, яким оснащується стандартний комплект.
 • Серед всіх пристроїв з’явиться Apple iPhone, персональний комп’ютер розпізнає його як цифрову камеру.
 • Щоб відкрити папку Lockdown запускаємо в Mac OS програму Finder. В інших операційних системах виклик вікна довіри в iPhone, iPad і iPod touch виконується теж отчистки папки Lockdown в комп’ютері.
 • Після «довіряти» на компьюетере iTunes бачить iPhone.
 • Необхідно почекати, коли комп’ютер визначить цифрову камеру. Потім потрібно зайти в пристрій, виділити фотографії, скопіювати їх в буфер і перемістити в папку на комп’ютері. За допомогою програми iTunes можна переносити в комп’ютер не тільки фотографії, але і музику, рінгтони, відео та багато іншого. Для початку потрібно під’єднати USD-кабелем iPhone до комп’ютера. Коли комп’ютер звуковим сигналом сповістить про знаходження нового пристрою, слід відкрити iTunes.
 • Якщо в iPhone налаштована електронна пошта, то фотографії можна передати через e-mail, а потім вже перенести на комп’ютер. Можна перенести фотографії без підключення до комп’ютера USB-кабелю, це легко зробити через загальну папку хмарного сервісу Yandex.Діск.

Використовуємо інший комп’ютер.

Більшість користувачів цікавить питання: чому комп’ютер не бачить фото з iPhone і що з цим робити? Можна спробувати інший комп‘ютер. Досить часто можуть виникати проблеми саме з комп’ютерною технікою або кабелем, тому варто спробувати всі доступні варіанти.

Windows 8, 7 і XP.

Щоб перенести фотографії на комп’ютер в цьому випадку потрібно виконати наступні дії:

Ноутбук не видит Iphone через USB кабель.Что делать?

READ  Як запустити PC без кнопки включення

Драйвери iPhone і комп’ютери на Windows

Комп‘ютерів на Windows потрібні драйвери системи iOS для коректного розпізнавання пристроїв iPhone, iPad і iPod touch. Якщо Ваш пристрій не розпізнається, драйвери можуть бути не встановлені, застаріли або неправильно налаштовані. Драйвери встановлюються за допомогою медіаплеєра iTunes, але є й інші методи їх установки.

Багато хто вважає iTunes громіздким і незручним. Тому існує інструмент установки драйверів iOS на комп’ютер без iTunes, який допомагають розпізнати iPhone за кілька хвилин. CopyTrans Drivers Installer встановлює драйвери автоматично.

Імпорт фотографій за допомогою хмарних сервісів

Відмінна альтернатива другим способом, оскільки шляхом використання допоміжних хмарних сервісів, можна досить швидко скинути велику кількість фотографій з iPhone на комп’ютер. Для цього потрібне хороше інтернет-з’єднання, а також наявність зареєстрованого аккаунта в одному або декількох сервісах: Яндекс.Діск. DropBox. Хмара При малій кількості зображень підійде навіть електронна пошта.

 • перенести фотографії зі свого iPhone на файлообмінник;
 • потім завантажити завантажені файли з файлообмінника, але тільки через комп’ютер.

Як бачите, скопіювати фото з iPhone на комп’ютер абсолютно нескладно. Набивши руку, ви зможете перенести відзнятий матеріал менш ніж за 5 хвилин.

У користувачів iPhone можуть виникнути певні проблеми з технікою. Наприклад, при підключенні смартфона до комп’ютерної техніки. На це може бути декілька причин. Далі більш детально розглянемо, чому комп’ютер не бачить фото з iPhone і що з цим робити?

Потрібно знати, що фотографії можуть автоматично копіюватися на комп’ютер, якщо на ньому працює медіатека iCloud. Вона дозволяє автоматично переносити фотографії з одного пристрою на інший. Тому потрібно відкрити цю програму, щоб перевірити наявність завантаження фотографій з iPhone. Крім того, пересилати фотографії на комп’ютерну техніку можна за допомогою функції «мій Фотопоток».

повторна спроба.

Після проведення всіх оновлень варто спробувати ще раз перекинути фотографії з телефону на компютер. Далі потрібно спробувати наступні дії:

Також: Як користуватися iPhone 6?

iTunes встановлений, але iPhone НЕ розпізнає

По-друге, переконайтеся, що Apple Mobile Device USB Driver встановлений і активний:

Якщо бачите значок «!» поряд з будівництвом Apple Mobile Device USB Driver, натисніть на рядок правою кнопкою миші і натисніть «Включити». Якщо бачите значок «?» поруч з рядком Apple Mobile Device USB Driver, натисніть на рядок правою кнопкою миші і натисніть «Видалити».

Можливо, дізнатися причини того, чому комп’ютер не бачить iPhone через USB і виправити це можна за допомогою іншого методу. Будемо раді, якщо ви розповісте нам про це в коментарях нижче.

Чому комп’ютер не бачить фото через USB провід на iPhone і отримав найкращу відповідь

Відповідь від Wise [гуру] Вибрати інше переглядач на комп’ютер. Т. е. Програму перегляду ізображеній.WiseПросветленний (29179) Так я про що? Може бути той формат, який на телефоні не може прочитати переглядач Windows і потрібна більш просунута програма.

Відповідь від Eugene M [новачок] 1. Якщо iTunes бачить “iPhone” а провідник немає, то треба зайти в iTunes. Обліковий запис. Авторизація. Авторизувати цей комп’ютер. Після цього від’єднати USB кабель і приєднати “iPhone” заново.2. Якщо iTunes не бачить “iPhone” то ось тут рішення: посилання 3. А ось це нетривіальне рішення проблеми, мені ось тільки це допомогло.

Відповідь від Наташа Нікітіна [новачок] Вам допоможе вирішити це питання. Уважно, якщо все прочитаєте, то обов’язково виявите причину. Там описані багато варіанти та шляхи їх вирішення. Просто я не знаю, що там саме у вас, тому допомогти вам тут не надається можливості. У мене, до речі, на iPhone якось теж була така проблема. Шкода, що я тоді не нарвалася на цю статейку.

Ваша ОС розпізнає iPhone так само як цифрову камеру і може копіювати з нього зображення точно так же, як з карти пам‘яті.

 • Після установки з’єднання за допомогою кабелю і після закінчення 5 секунд, як правило, слід автоматичний запускстандартного додатки «Захоплення зображення». Якщо цього не відбувається, його можна відкрити вручну (знаходиться в розділі програми);
 • У вікні даної утиліти будуть представлені всі зображення. При цьому скопіювати їх досить просто: необхідно виділити потрібні і перенести їх в конкретну папку.
 • Підключаємо гаджет до PC. Буквально через 5 секунд ви побачите на екрані спливаюче вікно автозавантаження. Якщо цього не відбувається, то потрібно зайти в «Мій комп’ютер» і відкрити iPhone як Портативний пристрій (для сьомий вінди) або як камеру, якщо у вас стоїть WinXP;
 • Далі відкриваємо сховище самого iPhone, після чого заходимо в папку DCIM. Її вміст складають, як правило, дві-три папки, в яких знаходяться фото та відеофайли;
 • Знаходимо наші фотографії і копіюємо ті, які необхідно скинути на комп’ютер;
 • Вставляємо в папку, попередньо створену на PC. Після закінчення імпорту файлів можна витягнути шнур з комп’ютера.

Примітка. У момент першого підключення iPhone до комп’ютера на екрані iPhone з’явиться повідомлення з питанням: «Довіряти цьому пристрою?» Зрозуміло, якщо ви хочете перекинути фотографії, то потрібно вибрати пункт «довіряти».

READ  Як прив'язати карту червоне біле до телефону

Якщо вам все-таки не вдається імпортувати фотографії на комп’ютер або комп’ютер не розпізнає пристрій iPhone, iPad або iPod touch як камеру, виконайте наступні дії.

Копіюємо фотки за допомогою Wi-Fi

Цей спосіб вважається чудовою альтернативою в тому випадку, якщо під рукою немає USB-шнура або він був загублений. Єдине, що може ускладнити цей процес імпорту, це відсутність інтернету. Щоб перенести фото з Wi-Fi потрібно:

 • використовуючи сервіс AppStore, завантажити на iPhone програму Wi-Fi Photo Transfer і встановити її. За часом це займе від 1 до 5 хвилин, в залежності від швидкості інтернету;
 • запустивши додаток, знайти в інтерфейсі адресний рядок, яку потрібно використовувати для установки Wi-Fi з’єднання між пристроями;
 • ввести дану інформацію в браузері комп’ютера. Перейшовши за цим посиланням, можна перекинути всі фотки, що знаходяться на iPhone;
 • для скачування досить виділити галочкою кожну з них і натиснути кнопку «Завантажити».
комп, ютер, бачить, фото

Для Мас (OS X)

 • після установки з’єднання за допомогою кабелю і після закінчення 5 секунд, як правило, слід автоматичний запуск стандартного додатка «Захоплення зображення». Якщо цього не відбувається, його можна відкрити вручну (знаходиться в розділі програми);
 • у вікні даної утиліти будуть представлені всі зображення. При цьому скопіювати їх досить просто: необхідно виділити потрібні і перенести їх в конкретну папку.

Для ОС Windows

 • підключаємо гаджет до PC. Буквально через 5 секунд ви побачите на екрані спливаюче вікно автозавантаження. Якщо цього не відбувається, то потрібно зайти в «Мій комп’ютер» і відкрити iPhone як Портативний пристрій (для сьомий вінди) або як камеру, якщо у вас стоїть WinXP;
 • далі відкриваємо сховище самого iPhone, після чого заходимо в папку DCIM. Її вміст складають, як правило, дві-три папки, в яких знаходяться фото та відеофайли;
 • знаходимо наші фотографії і копіюємо ті, які необхідно скинути на комп’ютер;
 • вставляємо в папку, попередньо створену на PC. Після закінчення імпорту файлів можна витягнути шнур з комп’ютера.

Примітка. У момент першого підключення iPhone до комп’ютера на екрані iPhone з’явиться повідомлення з питанням: «Довіряти цьому пристрою?» Зрозуміло, якщо ви хочете перекинути фотографії, то потрібно вибрати пункт «довіряти».

Копіювання фотографій з iPhone на комп’ютер

У власників «яблучних» пристроїв досить часто виникають проблеми з імпортом відзнятого матеріалу на персональний комп’ютер, ноутбук, MacBook і т.п. Саме тому у більшості з них виникає зовсім справедливе запитання про те, як перенести фото з iPhone на комп‘ютер. Для вирішення цього завдання існує кілька способів, кожен з яких є дієвим і застосовується в конкретному випадку.

За допомогою USB-з’єднання

Даний тип взаємодії пристроїв на увазі обов’язкове підключення спеціального шнура (USB-кабелю), що з’єднує iPhone і комп’ютер.

Імпорт фотографій за допомогою хмарних сервісів

Відмінна альтернатива другим способом, оскільки шляхом використання допоміжних хмарних сервісів, можна досить швидко скинути велику кількість фотографій з iPhone на комп’ютер. Для цього потрібне хороше інтернет-з’єднання, а також наявність зареєстрованого аккаунта в одному або декількох сервісах: Яндекс.Діск, DropBox, Хмара При малій кількості зображень підійде навіть електронна пошта.

 • перенести фотографії зі свого iPhone на файлообмінник;
 • потім завантажити завантажені файли з файлообмінника, але тільки через комп’ютер.

Як бачите, скопіювати фото з iPhone на комп’ютер абсолютно нескладно. Набивши руку, ви зможете перенести відзнятий матеріал менш ніж за 5 хвилин.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

BETATECH.COM.UA 2022