Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Комп’ютер не бачить мікрофон Windows 7

Table of Contents

правильне підключення

Почнемо з того, що перевіримо, чи правильно підключений мікрофон до комп’ютера. Розташоване на передній панелі системного блоку потрібне нам гніздо, може бути не підключено до материнської плати. Тому підключіть штекер від мікрофона ззаду системника, гніздо часто має рожевий або рудуватий колір.

Як налаштувати мікрофон на комп’ютері з Windows 7

Зараз всю більшу популярність набирає спілкування через Інтернет. Причому це може бути не тільки чат або повідомлення, це ще і відеозв’язок. Погодьтеся, досить зручно, коли ти при спілкуванні не тільки бачиш співрозмовника, але і чуєш його голос. Відразу можна вловити інтонацію і зрозуміти настрій людини.

Якщо залишити стандартні налаштування для мікрофона на комп‘ютері зі встановленою операційною системою Windows 7, то Ваш співрозмовник буде чути Вас дуже погано. Раніше на сайті вже викладалися статті: чому може не працювати мікрофон в скайпі, або чому немає звуку в скайпі.

Сьогодні ми постараємося розібратися, що потрібно зробити для того, щоб налаштувати мікрофон на Windows 7. Адже він нам пригождается не тільки для спілкування в Skype.

перевірте драйвера

Далі звертаємо увагу на драйвера. Заходимо «Пуск». «Панель управління».

Переходимо в розділ «Диспетчер пристроїв». Вгорі праворуч, в поле «Перегляд». виберіть «Великі значки».

У вікні диспетчера пристроїв розгортаємо пункт «Звукові пристрої». Далі натискаємо за встановленим пристрою правою кнопкою миші і вибираємо пункт «Властивості».

У властивостях дивимося, щоб в розділі «Стан пристрою» було написано «Пристрій працює нормально». Якщо у Вас там буде написано: не встановлені драйвера або драйвер не обраний, потрібно перевстановити драйвера.

Для цього треба зайти на офіційний сайт материнської плати і скачайте їх від туди. Якщо у Вас ноутбук, зайдіть на сайт виробника, введіть модель ноутбука і пошукайте драйвера там. Також знайти і встановити драйвера можна за допомогою безкоштовної програми Driver Pack Solution.

Ще вас може зацікавити матеріал: як встановити драйвер в Windows.

засоби Windows

Тепер переходимо до налаштування мікрофону стандартними засобами Windows. Натискаємо правою кнопкою миші по значку гучності в треї, і вибираємо пункт «Записуючі пристрої».

Відкривається віконце «Звук» на вкладці «Запис». Тут виділіть мишкою підключений мікрофон і натисніть «Властивості».

Якщо в цьому вікні у вас не відображається мікрофон, клікніть правою кнопкою миші по порожньому місці у вікні і відзначте галочками два пункти: «Показати відключені пристрої» і «Показати від’єднані пристрої».

Далі виділіть мишкою той мікрофон, де написано «Відключений». Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберете пункт «Включити».

У властивостях на вкладці «Загальні» можна змінити назву і значок мікрофона. У розділі «Контролер». натиснувши «Властивості». можна подивитися інформацію про встановлені драйвера. Внизу зі списку виберете «Використовувати цей пристрій».

На вкладці «Прослухати» можна перевірити роботу мікрофона, поставивши галочку в пункті «Прослухати з даного пристрою» і натиснувши «Застосувати». При цьому Ви будете чути свій голос з динаміків. Тут же можна вибрати пристрій для відтворення звуку.

На вкладці «Рівні» поставте повзунок гучності мікрофона на 100, а «Посилення мікрофона» на значення 20.0 дБ. Якщо для посилення поставити значення більше, то будуть дуже чутні шуми при розмові.

У мене вкладки «Покращення» немає, але якщо у Вас вона присутня. поставте галочку напроти пункту «Придушення шуму».

На вкладці «Додатково» виставляються параметри розрядності, частоти дискретизації і монопольного режиму. Якщо Ви не впевнені, що Вам потрібно, то краще залишити все як є або вибрати «За замовчуванням». Перед закриттям вікна «Властивості» натисніть «Застосувати» і «ОК».

Після того, як зробите все настройки, ви можете звернути увагу на сторонні звуки при записі. У цьому випадку раджу прочитати статтю: як прибрати шум мікрофона.

На цьому все. мікрофон на Windows 7 ми налаштували. Якщо у Вас залишилися проблеми, спробуйте підключити мікрофон до іншого комп’ютера і перевірте справність самого пристрою.

Основні причини непрацюючого мікрофона на Windows 7

Щоб з’ясувати, чому Windows 7 не бачить ваш мікрофон, потрібно перевірити, чи правильно він підключений. Якщо принтер не відображається на роз’ємі на передній панелі, спробуйте підключити його через інтерфейс на задній панелі системного блоку.

За замовчуванням роз’єм позначений рожевим кольором. Часто, через дії недобросовісних монтажників або техніків сервісного центру, панель з роз’ємами не вдалося підключитися до материнської плати, що призводить до різних несправностей аудіопристроїв.

У разі несправності перевірте, чи правильно підключено пристрій до комп‘ютера.

Іноді помилки виникають після оновлення операційної системи або установки стороннього програмного забезпечення, яке впливає на звукову карту.

Якщо ваш комп‘ютер відмовляється реагувати на підключений мікрофон, це може бути пов’язано з відсутністю відповідних драйверів або апаратної несумісності. Несправності програмного забезпечення можна діагностувати за допомогою стандартних інструментів Windows, в той час як несправності апаратного забезпечення вимагають ручної діагностики записуючого пристрою.

READ  Xiaomi Redmi ноут 8 т огляд

Включення мікрофона в налаштуваннях

Якщо в налаштуваннях системи вибрано інше записуючий пристрій, то підключений пристрій буде неактивним. Така ситуація виникає досить часто, особливо після недавньої установки ОС. Щоб включити обладнання, необхідно зробити наступне:

Спочатку ви можете управляти звуком в настройках, використовуючи рівень гучності системи.

 • Клацніть правою кнопкою миші в правому нижньому кутку значка динаміка і знайдіть опцію «Відкрити параметри звуку».
 • Спустіться в «Панель управління звуком».
 • Знайдіть вкладку «Записи».
 • Правою кнопкою миші на цікавить Вас пристрої, встановіть галочку на кнопці «Включити» і підтвердіть свій вибір, натиснувши «Застосувати» і «ОК».

Якщо все зроблено правильно, пристрій повинен включитися. Якщо немає, потрібно шукати корінь проблеми в чомусь іншому.

ні драйверів

Можливо, що ваш мікрофон не працює на комп’ютері з Windows 7, тому що є проблема з аудіо драйверами.

1) Одночасно натисніть клавіші Windows і R на клавіатурі, а потім введіть devmgmt.msc і преса Вставити.

2) Розширити категорію «Аудіо, ігрові та відео пристрої«. Клацніть правою кнопкою миші на аудіопристрої і виберіть “Оновити драйвери».

3) Потім виберіть «Автопошук», щоб Windows 7 почала пошук останніх версій драйверів для вашого комп’ютера.

4) Якщо ви отримали повідомлення про оновлення драйверів для вашого аудіо, але мікрофон не працює на комп‘ютері з Windows 7, то вам необхідно самостійно завантажити драйвери з офіційного сайту.

Якщо ви помітили, що ваш мікрофон не працює на «Windows 7» (на вашому ноутбуці або комп’ютері), вам потрібно буде перевстановити драйвер для нього, про всяк випадок.

Як правило, якщо ви придбали обладнання окремо, вам буде надано все необхідне для цього додаткове програмне забезпечення. Вставте диск, встановіть бібліотеки з нього, а потім спробуйте працювати з мікрофоном знову. Головне. перезавантажити комп’ютер.

В іншому випадку, ви завжди можете завантажити драйвери з Інтернету. Для цього треба зайти на сайт виробника мікрофона, виберіть там свою модель, а потім завантажте невеликий інсталяційний файл. Кілька хвилин очікування і всі проблеми вирішені. Проте, якщо ваш мікрофон не працює на Windows 7, не варто відразу ж починати піднімати тривогу. Є ще один досить цікавий і важливий момент, на який варто звернути увагу.

Засоби усунення неполадок

Стандартний пристрій пошуку та усунення несправностей призначений для автоматичного усунення проблем з апаратним забезпеченням. Ви можете використовувати його, щоб знайти і видалити програмний збій без особливих зусиль.

 • Знайдіть фахівець з усунення несправностей в «Панелі управління» або у вікні пошуку Windows.
 • Виберіть «Усунення несправностей під час запису звуку».
 • Натиснути кнопку «Далі», щоб дозволити системі запустити діагностику.
 • Виберіть пристрій, несправність якого була виявлена, і натисніть «Далі».
 • Дотримуйтесь інструкцій на екрані для внесення змін в налаштування обладнання.
 • Перевірте, чи була проблема вирішена.

Правильне підключення до комп’ютера

Якщо це настільний комп’ютер, необхідно підключити зовнішній пристрій до відповідної розетки. Ви можете використовувати гарнітуру з мікрофоном, веб-камеру з мікрофоном або окремий пристрій, наприклад, для караоке або записи подкасту. Крім того, всі мікрофони діляться на способи підключення: через 3,5 мм роз’єм або через USB-порт.

Хоча мікрофон USB можна підключити до будь-якого відповідного роз’єму, його не слід плутати з 3,5 мм роз’ємом, інакше пристрій не буде виявлено в «Windows 7». Для цього знайдіть гніздо, позначене як мікрофон. У більшості випадків ці порти позначені рожевим кольором, як показано на малюнку нижче. Настільні комп’ютери також мають аналогічний роз’єм не тільки на материнській платі, а й на передній панелі.

Тепер вам потрібно налаштувати його на своєму комп’ютері за допомогою стандартних інструментів Windows 7.

Мікрофон не працює на комп‘ютері Windows 7

Даємо доступ до мікрофона

Як згадувалося вище, Windows 10 обмежує доступ додатків до мікрофона і веб-камері. В результаті, ці пристрої не можуть функціонувати. Це прикре непорозуміння має бути виправлено.

І ось інструкції, що стосуються цього процесу:

комп, ютер, бачить, мікрофон

Как исправить если компьютер не видит микрофон!!!

Натисніть на клавіатуру «WinI» і ми потрапляємо в меню. «Параметри» Тут ми вибираємо “Конфіденційність”.

комп, ютер, бачить, мікрофон

Потім трохи перейдіть ліву колонку вниз і натисніть на запис. «Мікрофон».

Тепер потрібно просто перемістити курсор в блок. «Дозволити додаткам доступ до мікрофона». своєю чергою “On”.

Якщо мова йде про права доступу, то цей комплекс заходів повинен допомогти. Після цього тобі навіть не потрібно перезавантажувати комп’ютер. Однак, якщо мікрофон все ще не працює, проблема, швидше за все, в драйверах. А тепер ми про них подбаємо.

Чи не працює мікрофон в Windows 7

Для початку непогано б було переконатися, що мікрофон взагалі працює. Це можна зробити підключивши його, наприклад, до іншого комп’ютера. Якщо ви впевнені, що мікрофон справний, то рухаємося далі.

Перш, ніж міняти що-небудь в настройках системи спочатку спробуйте підключити мікрофон до задньої панелі і перевірити його роботу. Якщо мікрофон не заробив спробуйте підключити його до передньої панелі (якщо вона у вас є) і перевірте роботу мікрофона ще раз. При цьому переконайтеся, що чи не переплутали гнізда. На задній панелі комп‘ютера зазвичай знаходиться 3 гнізда зазначених різними кольорами: рожевий (мікрофон), зелений (колонки), синій (лінійний вхід):

На передній панелі зазвичай 2 гнізда: мікрофон і навушники. Причому на передній панелі роз’єми можуть бути не зазначені різними кольорами, тоді слід звернути увагу на іконки біля цих гнізд: іконки у вигляді мікрофона і навушників у відповідних гнізд. Якщо мікрофон не працює, тоді порівняйте свої настройки з настройками представленими на скріншотах. Якщо після установки правильних налаштувань мікрофон і раніше не працює, спробуйте оновити звукові драйвери, а потім знову перевірте всі налаштування і випробуйте роботу мікрофона.

READ  Як поставити пароль на комп'ютер Windows

Версії драйверів, з яких зроблені розташовані нижче скріншоти з робочими налаштуваннями:

Звуковий драйвер SoundMax для Windows 7 Завантажити з сайту (1)

Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 Завантажити з сайту (2)

Увага! У нових версіях драйверів деякі настройки і елементи інтерфейсу звукових панелей можуть відрізнятися від зображених на скріншотах!

Звуковий драйвер SoundMax для Windows 7 (нова версія) Завантажити з сайту (3)

Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 32bit (нова версія) Завантажити з сайту (4)

Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 64bit (нова версія) Завантажити з сайту (5)

Звуковий драйвер Realtek для Windows 7 32 / 64bit (нова версія) Завантажити з сайту (6)

Якщо не працює «Передня звукова панель», то потрібно зробити наступне: 1. Перевірити настройки «Панелі управління (SoundMax або Realtek)». Наведіть їх у відповідність з «робочими» настройками на скріншотах. 2. Перевірити настройку BIOS. У биосе є налаштування «Передньої звуковий панелі» (Front Panel). Має 2 значення: HD Audio і AC’97. Спробуйте змінювати ці значення і відчувати роботу «Передньої звуковий панелі». 3. Ну і сама «Передня звукова панель» повинна бути підключена проводами до материнської плати всередині системного блоку.

Скріншоти зроблені з комп’ютерів на яких мікрофон працює. Один комп’ютер зі звуком SoundMax іншим комп’ютером зі звуком Realtek.

Загальні системні налаштування мікрофону Кнопка «Пуск». “Панель управління”. «Звук»

Виберіть вкладку «Запис». Виберіть Мікрофон і натисніть кнопку «Властивості»

Перевірте налаштування на всіх вкладках: «Загальні», «Прослухати», «Особливі», «Рівні», «Додаткові функції мікрофона», «Додатково».

«Робочі» настройки «Панелі управління SoundMax»

«Робочі» настройки «Панелі управління Realtek»

Як підключити навушники на Windows 10?

 • Відкрийте «Панель управління» і виберіть «Диспетчер Realtek HD» (може бути Dolby Digital або Sound Booster).
 • У вікні натисніть «Додаткові налаштування пристрою».
 • Виберіть «Розділити все вихідні гнізда в якості незалежних вхідних пристроїв».

Що робити якщо компютер не бачить навушники на Windows 10?

Якщо система не бачить навушники на Windows 10, то варто перевірити драйвер. чи коректно він працює чи ні. Для початку перейдіть в Диспетчер пристроїв, для цього в вікні “Виконати” введіть команду devmgmt. msc і натисніть ОК.

Що робити якщо комп’ютер не бачить бездротові навушники?

І якщо ноутбук не бачить Bluetooth навушники (або що ви там намагаєтеся підключити), то швидше за все проблема на стороні самих навушників. Буває, що відключений сам модуль, або не встановлені драйвера (тоді іконки в треї не буде). Для перевірки я рекомендую заглянути в диспетчер пристроїв.

Як перевірити чи працює мікрофон?

 • Для початку потрібно відкрити на PC «Панель управління»,
 • Вибрати «Обладнання і звук»,
 • Натиснути «Звук».
 • У вікні є вкладка «Запис».
 • Кількома по влаштуванню «Мікрофон», відкривається вікно з інформацією про мікрофон, і його параметрами.
 • Далі відкриваємо вкладку «Прослухати».

Як прослухати мікрофон в Windows 7?

Як прослухати звук з мікрофона комп’ютера.

 • Панель управління. Виберіть пункт «Обладнання і звук».
 • Панель управління. Устаткування і звук.
 • Звук. Відкрийте вкладку «Запис», з’явиться список записуючих пристроїв комп’ютера (рис.
 • Звук. Вкладка
 • Властивості Мікрофона. Тут відкрийте вкладку «Прослухати», відкриється ось таке віконце (рис.

Чому комп’ютер не бачить мікрофон?

У ситуації, коли мікрофон не відображається, можна спробувати перевстановити драйвери звукової карти, для початку. простим способом (автоматично): відкрийте розділ «Звукові, ігрові та відеотехніка» в диспетчері пристроїв, натисніть правою кнопкою миші по вашій звукової карти, виберіть пункт «Видалити », підтвердіть

Чому не працює мікрофон в ZOOM?

Причина чому немає звуку в конференції zoom, криється в попередньому налаштуванні звуку zoom, до входу в конференцію. Якщо не вдається увімкнути мікрофон в zoom при натисканні по ньому. це може означати що в вашому смартфоні не включене дозвіл на використання мікрофона в зум.

Що робити якщо комп’ютер не бачить навушники?

Якщо гарнітура не розпізнається комп’ютером, спробуйте виконати наступні дії:

 • Вимкніть і знову підключіть навушники.
 • Перезавантажте комп’ютер.
 • Зайдіть на сайт виробника навушників для отримання відомостей про драйвери пристрою.
 • Відкрийте диспетчер пристроїв.

Поради та рекомендації

Можливо, вам допоможе невелика добірка наших порад щодо вирішення проблем зі звуком і його записом:

1) Якщо ви використовуєте невбудованої в материнську плату звук, а окрему звукову карту, може знадобитися оновлення драйверів і додаткова настройка у фірмовій панелі управління. Зайдіть на сайт компанії-виробника або використовуйте пошук за назвою пристрою. До речі, перевстановлення драйверів іноді потрібна і в разі вбудованого звуку.

2) Коли нічого не допомагає, спробуйте використовувати ваші навушники з мікрофоном на іншому PC або ноутбуці. Так ви дізнаєтеся, чи справні вони.

3) Іноді на самих навушниках, їх кабелі або мікрофоні можуть бути регулятори включення і гучності. не забувайте про них.

4) Якщо пристрій перестало працювати після падіння або різкого ривка кабелю, швидше за все, справа в механічному пошкодженні, і програмна настройка не допоможе.

5) В складних випадках спробуйте запитати поради на тематичних форумах. При цьому вкажіть вашу конфігурацію PC, модель навушників, версію драйверів і операційну систему.

на Xiaomi

Є кілька причин, чому може не працювати мікрофон на Xiaomi, як і на будь-якому іншому пристрої з ОС на Android. Серед них найбільш поширеними є:

Попадання вологи (Малюнок 8). Механічне пошкодження пристрою в результаті падіння або необережного поводження. При невдалої чищенні мікрофона зубочисткою або голкою, якщо він засмітився. Виникнення системних помилок у разі застарілих драйверів або неправильно встановленої прошивки. Проблема з підключеною гарнітурою при придбанні пристроїв, несумісних з вашим смартфоном.

READ  PC не бачить підключений жорсткий диск

Не работает микрофон в windows 7. Как настроить микрофон

Вирішити всі ці проблеми допоможе професіонал, що володіє відповідними навичками, знаннями та досвідом роботи.

Попадання вологи як причина неробочого мікрофона на Xiaomi

У першому випадку допоможе чистка окислів мікрофонної ланцюга. Якщо вода потрапила всередину самого мікрофона, то його потрібно взагалі замінити на новий, оскільки елементи пристрою відновленню не підлягають. Звернутися до майстра сервісного центру буде потрібно і в разі фізичних ушкоджень пристрою. У разі системних помилок може допомогти перепрошивка обладнання. Проблему з підключеною гарнітурою вирішить або повна її заміна (у разі браку або поломки) або ремонт роз’єму.

Врахуйте, що якщо в вашому смартфоні не працює мікрофон, фахівець може рекомендувати його замінити взагалі або придбати новий пристрій.

Чи не працює в Discord

ДІСКОРДІЯ також любить вибирати стандартне обладнання PC або ноутбука. Тому в налаштуваннях звукозапису потрібно знайти пункт «За замовчуванням» і вибрати цікавий мікрофон.

 • Відкрити Discord і переконатися, що значок мікрофона не перекреслять червоною лінією. Якщо звукозапис заблокована, просто клікнути на кнопку для активації.
 • Далі, якщо звук не з’явився, перейти в меню «Налаштування» (значок шестерінки).
 • Зліва відкрити «Голос і відео».
 • У пункті «Пристрій введення» викликати спадаюче меню і вибрати потрібну устаткування.
 • перезапустити утиліту.

Після цього все повинно працювати, як задумано. Якщо голос буде тихим, потрібно повернутися в меню «Голос і відео» і подивитися, чи можна збільшити гучність мікрофона в однойменному пункті.

Зверніть увагу! Якщо нічого з цього не допомогла, в меню «Голос і відео» в самому низу є пункт «Скинути голосові настройки». Можна спробувати скористатися даними інструментів

Перевірка драйверів мікрофона

Щоб виключити проблеми, викликані неправильною роботою драйвера або його застарілою версією, необхідно його оновити.

Для цього дотримуйтесь цього алгоритму:

 • У рядку пошуку введіть “Диспетчер пристроїв» і відкрийте його;
 • Натисніть на стрілку поруч з розділом «Звукові входи і виходи», щоб розширити список пристроїв;
 • Клацніть правою кнопкою миші ім’я вашого телефону, а потім «Оновити драйвер»;
 • Також варто спробувати відкотити драйвер на більш ранню версію. Оскільки Windows автоматично оновлює їх до останніх версій, має сенс спробувати вручну відкотитися на стару. вона може мати кращу сумісність з вашим пристроєм і операційною системою.

Після оновлення драйвера або повернення до попередньої версії обов’язково перезавантажте комп’ютер.

Оновлюємо драйвера. спосіб 1

Головне, що потрібно зробити для вирішення подібної проблеми. оновити драйвера на звукову карту вашого комп’ютера. Для цього перейдіть в «Пуск», викликає значком логотипом ОС Windows. Потім, використовуючи ліву кнопку миші, клікніть по «Комп’ютер». У контекстному меню вибирайте графу з назвою «Властивості».

Відкриваємо «Пуск», використовуючи ліву кнопку миші, натискаємо по «Комп’ютер», вибираємо «Властивості»

У вікні з назвою «Властивості системи» потрібно перейти по пункту з кольоровим текстом зліва «Диспетчер пристроїв».

У «Диспетчері пристроїв» можна знайти всі пристрої, які є необхідною частиною системи, а так само інші підключені пристрої. З цілого списку пунктів виберіть «Звукові, відео та ігрові пристрої». Відкриються кілька підпунктів, вам потрібно вибрати пункт з назвою вашої звукової карти. На знімку екрану, розглянутому в якості прикладу, в PC використовується стандартна звукова карта з назвою Realtek High Definition Audio, яка і знаходиться в більшості комп’ютерах. Клацніть по ній лівою клавішею миші, потім перейдіть по верхній графі “Оновити драйвери».

Вибираємо Realtek High Definition для оновлення драйверів

Відкриється програма оновлення драйверів. У ній потрібно вибрати «Автоматичний пошук оновлених драйверів», що дозволить знайти драйвера останніх версій для вашої звукової карти. Потім вони встановляться автоматично, без будь-якої участі в процесі користувача комп’ютера.

Вибираємо «Автоматичний пошук оновлених драйверів»

Чи не працює в Steam

Відносно Steam все аналогічно. Що цікаво, він може вибрати в якості звукозаписувального пристрою навіть геймпад. Тому якщо не працює мікрофон в Стім, дії наступні:

 • Перейти в «Налаштування» (правий нижній кут).
 • Далі відкрити розділ «Голос»
 • Слідом натиснути на кнопку «Визначити пристрої».

За умови, що драйвера на гарнітуру встановлені, Steam знайде пристрій сам.

Перевірка якості роботи

Останній етап налаштування мікрофону в Windows 10. перевірка його роботи:

У вкладці «Прослухати» є опція «Прослуховувати з даного пристрою», поставити там галочку.

Сказати що-небудь, система оцінить якість звуку, і тоді можна буде зробити деякі коригування.

Чи не працює в іграх

Так як більшість ігор орієнтується на дані системи, логічно, що мікрофон не буде працювати, якщо той не обраний за замовчуванням в самій ОС. Тому настройка для ігор виглядає наступним чином:

 • Спочатку зайти в «Панель управління».
 • Далі відкрити розділ «Система».
 • Далі клікнути на «Звук».
 • Справа натиснути на «Панель управління звуком».
 • У новому вікні тапнуть на «Запис».
 • Вибрати потрібне обладнання за замовчуванням (в меню «Властивості»).

Після цього в звукових налаштуваннях самої гри потрібно вибрати «Пристрій Windows за замовчуванням».

Установка мікрофона за замовчуванням для ігор

Основні фактори відсутності звуку при використанні мікрофону. це неправильне підключення пристрою, обмеження доступу системою для використання деякими програмами, некоректні налаштування в диспетчері пристроїв або відсутність необхідних драйверів. Також варто переконатися, що сама програма, яка використовується для запису, підключена до потрібного обладнання. Все це можна перевірити, слідуючи інструкціям вище.

BETATECH.COM.UA 2021