Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Краща програма для видалення програм з комп’ютера

Table of Contents

кращих утиліт для видалення непотрібних програм (дєїнсталлятора)

Деинсталлятори (програми для видалення програм) є невід’ємною частиною процесу оптимізації операційної системи, так як дозволяють вивільнити значні ресурси для операційної системи.

На відміну від штатної системи видалення, деинсталлятори часто мають розширений функціонал. Крім простого видалення, вони можуть шукати залишки видалених програм, проводити примусове видалення (у випадках, коли програму не виходить видалити штатними засобами), а також ряд інших можливостей.

Нижче представлені кращі програми для видалення, які ви можете завантажити на свій комп’ютер і використовувати замість штатного інструменту для видалення.

Soft Organizer. утиліта для видалення (деінсталяції) непотрібних програм і пошуку їх слідів (залишків), які залишаються після звичайного процесу видалення. Для цього потрібно запускати видалення програм з Soft Organizer. В цьому випадку процес пошуку слідів запускається автоматично після звичайного видалення.

Серед утиліт для видалення програм є досить цікаві екземпляри, на які виразно треба подивитися. HiBit Uninstaller. один з таких прикладів. Непривабливий, непомітний набір функцій, який виявився ефективним і корисним у повсякденній роботі. При цьому він безкоштовний.

Деинсталлятори стали нормою для користувачів Windows. Пов’язано це з тим, що від програм часто залишається велика кількість файлів і папок на диску, які висять мертвим вантажем. І чим більше додатків користувач встановлює і стирає на своєму PC, тим більше непотрібних слідів залишається в системі мертвим вантажем.

Wise Program Uninstaller. утиліта для повного видалення програм і слідів від них, які залишаються після звичайного видалення. Утиліта дуже проста у використанні, не вимагає додаткових знань для роботи. Працює за класичним сценарієм: спочатку проводиться штатний видалення, а потім пошук і видалення залишків програми в системі.

У своїй роботі ми орієнтуємося на безкоштовне, а ще частіше на відкрите програмне забезпечення. У цьому пості, ми розповімо про безкоштовне, але на жаль, ще не відкритому програмному забезпеченні Revo Uninstaller. Ця програма дозволить вам легко деінсталювати (видалити) інше програмне забезпечення, встановлене на вашому комп’ютері. Розробник заявляє, що Revo Uninstaller зможе видалити програму навіть якщо Windows не може видалити її через Панель управління ( «Установка / видалення програм»). Крім того, Revo Uninstaller це найпотужніша і швидка альтернатива стандартному інструменту видалення програм Windows.

Revo Uninstaller Pro. один з найбільш функціональних дєїнсталлятора, які існують на ринку на сьогоднішній день. Включає в себе такі інструменти як установка з відстеженням, менеджер автозавантаження, кілька варіантів чищення системи від різного роду даних (непотрібних даних, слідів та іншого), функцію безповоротного видалення файлів / папок, примусове видалення і ряд інших.

Деінсталятор Uninstall Tool відмінно підійде консервативним користувачам, які люблять класичний зовнішній вигляд програм в стилі Windows XP. Що стосується функціоналу, то він дуже типовий для програм такого типу і включає в себе базовий набір інструментів з пошуку слідів видаляються програм і менеджер автозавантаження.

Стандартний інструмент видалення програм не завжди повністю видаляє встановлені в системі. Частина файлів і записів залишаються там мертвим вантажем. Серйозної шкоди Windows це не приносить до тих пір, поки цих даних не накопичується занадто багато. Залишки від програм у вигляді файлів можуть серйозно скорочувати дисковий простір, що згодом може позначитися на працездатності системи. Щоб такого не відбувалося, існують різні додатки для повного видалення програм.

Одна з таких програм називається Geek Uninstaller і призначена вона для видалення непотрібних програм і подальшого пошуку і видалення слідів перебування цих програм на комп’ютері. Інтерфейс утиліти досить аскетичний і простий. Все що потрібно. вибрати програму і натиснути на кнопку «Видалити».

Напевно Вам знайома ситуація, коли раптом з’ясовується, що на системному диску занадто мало вільного місця. Або Ви раптом помічаєте, що комп’ютер став працювати помітно повільніше в порівнянні з тим, як він працював раніше. А при покупці нового ноутбука Ви напевно бачили величезний список встановлених демонстраційних версій програм, які вам явно не потрібні. Для вирішення всіх вищеописаних проблем треба лише видалити весь «непотріб» з системи. Але як зрозуміти, які з програм дійсно не потрібні, а які варто залишити на комп’ютері? Відповідь на це питання нам дасть безкоштовна утиліта Should I Remove It?

Є досить ефективний спосіб вирішити проблему з браком місця на системному носії. Для цього необхідно проаналізувати ваші особисті дані і видалити непотрібні. Звучить досить просто, але є пара тонкощів, які зупиняють багатьох користувачів. По-перше, свої дані здаються такими важливими і потрібними, що видалити ніби й нічого. По-друге, не зовсім зрозуміло з чого почати. По-третє, є спеціалізовані автоматичні утиліти, які за один клік звільнять місце.

Absolute Uninstaller. простий у використанні деинсталлятор, який допомагає видаляти непотрібні програми з вашого комп’ютера. Інтуїтивно зрозумілий класичний інтерфейс, зручне управління, зручні розділи для відображення тільки рідко використовуваних програм, програм великого об’єму, недавно встановлених або оновлень Windows.

Програма може відображати список всіх слідів обраної програми по кнопці «Докладно» на панелі інструментів. У них входять сліди на диску, в системному реєстрі, а також служби та пристрої. Буває дуже корисно для аналізу додатків, так як може показати всі служби, пов’язані в обраної програми.

Geek Uninstaller

Geek Uninstaller це стоїть особняком безкоштовний деіснталлятор Windows, що володіє невеликою вагою і легким застосуванням у використанні. Дане безкоштовне програмне забезпечення виглядає простим, панель управління підійде для новачків і видалення програм відбувається швидше, ніж це роблять базові деінтсаллятори Windows. До того ж, Greek Uninstaller. портативний додаток і має такі поліпшені властивості як глибоке сканування, примусове видалення і т.д. Якщо ви шукайте простий у використанні, безкоштовний і портативний деинсталлятор для системи Windows, тоді Geek Uninstaller. найкращий вибір.

Iobit Uninstaller

Iobit uninstaller також як і Revo uninstaller може швидко видалити вибрані програми, включаючи всі непотрібні файли за допомогою таргет програм. Головна особливість Iobit Uninstaller полягає в тому, що він підтримує пакетне видалення, а також існує в портативної версії. Це означає, що вам не потрібно встановлювати додаток для видалення програми у вашій системі. Це дуже практично, якщо ви хочете використовувати переносний деинсталлятор або ви використовуєте його тимчасово.

Також як і Revo, ви можете використовувати IobitUninstaller для програм, які не вилучені повністю або мало важать.

кращих програми для видалення програм (деинсталлятори)

Система Windows має свої вбудованими програмами (деинсталлятори), які можуть бути використані для видалення програм, встановлених на вашому комп’ютері. Але насправді, вбудовані деинсталлятори мають тільки базові функції і часто не можуть видалити програму повністю. Зазвичай вони залишають деякі робочі файли, такі як порожні реєстраційні ключі, папки на вашому диску С, програмні дані, ярлики і т.д. Іноді ці «хвости» можуть завдавати шкоди постійній роботі системи.

Якщо ви дійсно хочете видалити програму повністю з вашого комп‘ютера, то стороння програма-деинсталлятор це те, що вам потрібно. Такого роду деинсталлятори глибоко сканують систему для того, щоб знайти і видалити всі файли, що. Тут представлені найкращі програми-деинсталлятори для комп’ютера з операційною системою Windows

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller. один з кращих і відомих дєїнсталлятора для Windows. Під час видалення програми за допомогою Revo Uninstaller відбувається сканування і видалення залишилися непотрібних файлів, включаючи ярлики програм, реєстраційні ключі, порожні файли, папки і т.д. Особливість Revo Uninstaller полягає в тому, що він моніторить всі зміни вироблені додатком під час процесу установки в реальному часі з метою його ефективного видалення в разі потреби. Інший примітною рисою програми є режим «мисливця». Якщо він активований, то варто один раз клікнути на встановлений додаток, і почнеться процес видалення цього додатка.

READ  Як сканувати з принтера на PC HP

Revo Uninstaller може також видаляти невірно віддалені програми або легковагі програми. Доступні платна і безкоштовна версії програми. У безкоштовної версії стоять обмеження на деякі властивості, наприклад повна деінсталяція, поліпшена очищення і т.д.

ZSoft Uninstaller

Zsoft Uninstaller ще один безкоштовний деінсталятор, який може швидко і якісно видалити програми в системі Windows на вашому комп’ютері. Цей деинсталлятор, також як і Revo, відстежує всі зміни, зроблені додатком в процесі установки, з метою ефективного видалення їх в майбутньому, але вам необхідно буде вручну налаштувати цю функцію під час установки програми.

Це легковаге програмне забезпечення, з простим інтерфейсом, є також і в портативної версії.

Крім дєїнсталлятора, про які йшлося вище, CCleaner. вбудований дєїнсталлятор також володіє гарною якістю, але не настільки високоефективний як спеціалізовані деинсталлятори. Якщо вас цікавить CCleaner. то про нього ми писали тут.

Сподіваємося, ми змогли вам допомогти. Залишайте свої коментарі нижче, діліться своєю думкою і досвідом у використанні перерахованих вище програм-дєїнсталлятора для ОС Windows.

Bulk Crap Uninstaller

Bulk Crap Uninstaller. потужний безкоштовний деінсталятор з відкритим вихідним кодом, серед особливостей якого: можливість швидкого видалення групи програм, включаючи програми Windows 10, засоби видалення системного ПО (чим слід користуватися з обережністю) і додаткові функції, наприклад, створення скриптів видалення для запуску на інших системах.

Детально про використання Bulk Crap Uninstaller, де скачати і додаткова інформація в окремій інструкції Видалення непотрібних програм Windows 10 в Bulk Crap Uninstaller.

iObit Uninstaller

Безкоштовна програма iObit Uninstaller служить для повного видалення непотрібних програм з комп’ютера. У програмі реалізовані наступні можливості: видалення програм і непотрібних папок, пакетне видалення програм, режим «потужне сканування», безповоротне видалення, видалення панелей інструментів і плагінів в браузерах, управління додатками і настройками Windows, примусове видалення.

Детальніше з можливостями програми iObit Uninstaller, ви можете ознайомитися в цій статті.

Програму iObit Uninstaller проводить китайська компанія iObit, розробник популярних програм: Advanced SystemCare, iObit Driver Booster, iObit Smart Defrag і іншого ПО.

Revo Uninstaller Free

Revo Uninstaller Free. компетентний інструмент, який перевантажений численними додатковими утилітами і посиланнями на системні інструменти.

Ефективний, але роздутий продукт з дивними і непотрібними доповненнями

Revo Uninstaller Free має барвистий, але трохи заплутаний інтерфейс з великою кількістю іконок. Продукт включає вбудований менеджер автозавантаження, а також посилання на системні інструменти Windows, включаючи дефрагментацію диска і екранну клавіатуру. Дані інструменти потрібні не всім користувача і можуть відволікати від основного призначення програми.

Додаток пропонує 4 режими видалення програм: вбудований (за допомогою вбудованого дєїнсталлятора), безпечний (з додатковим скануванням реєстру), помірний (з додатковим скануванням розташувань на предмет залишків) і просунутий (ретельне сканування системи). Присутній в програмі дивний “Режим мисливця”, який дозволяє видаляти програми, перетягуючи їх іконки на картинку перехрестя на робочому столі, хоча це більш трудомісткий процес, ніж просто вибрати програму в списку.

При запуску Revo створює точку відновлення системи, що гарантує успішний відкат змін в разі проблем. Програма не веде реєстрацію нових установок, хоча платна Pro-версія має цими можливостями. Версія Pro має 30-денний термін ознайомлення і відрізняється сучасним призначеним для користувача інтерфейсом.

програма, видалення, програм, комп

Сподіваюся, ви знаєте, як правильно видаляти програми в Windows і користуєтеся для цього пунктом «Програми та засоби» в панелі управління (як мінімум). Однак, вбудований в Windows 10, 8.1 і Windows 7 (а точніше, деинсталлятори розробників ПЗ, до яких ми отримуємо доступ в панелі управління), не завжди гідно справляється із завданням: він може залишати частини програм в системі, записи в реєстрі або просто повідомляти про помилку при спробі видалити що-небудь. Також, для деяких вбудованих програм, особливо в Windows 10 можливість видалення відсутня, в тому числі через інтерфейс «Параметри».

З наведених причин існують і досить популярні сторонні програми для видалення програм, як би це не звучало. У цьому огляді про кращі безкоштовні деинсталлятори для Windows російською мовою. За допомогою цих утиліт, ви потенційно зможете повністю видалити будь-які програми зі свого комп’ютера так, щоб після них нічого не залишилося. Також деякі з описаних утиліт мають додаткові можливості, такі як моніторинг нових установок (для підвищення ймовірності видалення всіх слідів програми, коли це буде потрібно), видалення вбудованих додатків Windows 10, функції з очищення системи і інші. Також може бути цікаво: Кращі засоби для видалення шкідливих програм.

Revo Uninstaller. найпопулярніший деинсталлятор

Програма Revo Uninstaller справедливо вважається одним з кращих інструментом для видалення програм в Windows, а також стане в нагоді в тих випадках, коли потрібно видалити щось, що не видаляється, наприклад, панелі в браузері або програми, які є в диспетчері завдань, але відсутні в списку встановлених.

Деінсталятор російською мовою (якщо він не включився автоматично, мову можна змінити в меню Options) і сумісний з Windows 10, 8.1 і Windows 7.

Після запуску, в головному вікні Revo Uninstaller ви побачите список всіх встановлених програм, які можна видалити, для видалення вбудованих додатків Windows 10 використовуйте окрему вкладку «Програми Windows». В рамках цієї статті я не стану детально описувати всі можливості, до того ж з ними легко розібратися, але зверну увагу на деякі цікаві моменти:

 • У програмі є так званий «Режим мисливця» (в пункті меню «Вид»), він стане в нагоді, якщо ви не знаєте, що за програма запущена. Включивши даний режим, ви побачите зображення прицілу на екрані. Перетягніть його на будь-який прояв програми. її вікно, повідомлення про помилку, іконку в області повідомлень, відпустіть кнопку миші, і ви побачите меню з можливістю прибрати програму з автозавантаження, деінсталювати її та виконати інші дії.
 • Ви можете відстежувати установку програм за допомогою Revo Uninstaller, що буде в майбутньому гарантувати їх успішне видалення. Для цього, клікніть правою кнопкою миші по файлу установки і виберіть пункт контекстного меню «Встановити за допомогою Revo Uninstaller».
 • У меню «Інструменти» ви знайдете широкий набір функцій для очищення Windows, файлів браузерів і Microsoft Office, відключення програм в автозавантаження, а також для безпечного видалення даних без можливості їх відновлення.

Geek Uninstaller

Geek Uninstaller. проста безкоштовна програма, свого роду безкоштовна версія Uninstall Tool. Geek Uninstaller. переносна програма, яку можна запускати зі знімних носіїв (флешок, зовнішніх жорстких дисків і т. Д.).

Програма Geek Uninstaller має функцію примусового видалення.

Детальніше про використання Geek Uninstaller читайте в цій статті.

Розробник програми Thomas Koen з Нідерландів.

Total Uninstall

Total Uninstall. одна з кращих програм дєїнсталлятора. За допомогою спеціального модуля проводиться відстеження установки програми на комп’ютер, робляться знімки реєстру. Завдяки цьому, в подальшому проводиться повне видалення програми з комп’ютера.

В Total Uninstall реалізовано пакетне видалення програм, є менеджер автозавантаження, функція видалення сміттєвих файлів.

Я довго використовував програму Total Uninstall в якості основної для видалення програм з операційної системи.

Програму Total Uninstall створив розробник з Румунії Gavrila Martau.

Ashampoo UnInstaller

Ashampoo UnInstaller. потужна програма для видалення встановлених в операційній системі програм. Програма має режим відстеження установки додатків для подальшого повного видалення всіх слідів встановленої програми.

Крім видалення програм, Ashampoo UnInstaller має в своєму складі велику кількість додаткових інструментів, за допомогою яких можна оптимізувати роботу комп’ютера: очистити жорсткий диск від тимчасових файлів, оптимізувати реєстр, очистити історію інтернету: видалити кеш, cookies, видалити порожні папки, видалити непотрібні шрифти, провести дефрагментацію жорсткого диска, управляти службами Windows, автозапуском, змінити асоціації файлів і т. д.

Програма Ashampoo UnInstaller створена німецькою компанією Ashampoo, відомим виробником програмного забезпечення: Ashampoo WinOptimizer, Ashampoo Burning Studio, Ashampoo Photo Commander і т. Д.

CMS. видеонаблюдение на компьютере. руководство по программе

На моєму сайті є докладна стаття про Ashampoo UnInstaller.

READ  Як закрити всі вкладки на комп'ютері

Сподіваюся, ви знаєте, як правильно видаляти програми в Windows і користуєтеся для цього пунктом «Програми та засоби» в панелі управління (як мінімум). Однак, вбудований в Windows 10, 8.1 і Windows 7 (а точніше, деинсталлятори розробників ПЗ, до яких ми отримуємо доступ в панелі управління), не завжди гідно справляється із завданням: він може залишати частини програм в системі, записи в реєстрі або просто повідомляти про помилку при спробі видалити що-небудь. Також, для деяких вбудованих програм, особливо в Windows 10 можливість видалення відсутня, в тому числі через інтерфейс «Параметри».

З наведених причин існують і досить популярні сторонні програми для видалення програм, як би це не звучало. У цьому огляді про кращі безкоштовні деинсталлятори для Windows російською мовою. За допомогою цих утиліт, ви потенційно зможете повністю видалити будь-які програми зі свого комп’ютера так, щоб після них нічого не залишилося. Також деякі з описаних утиліт мають додаткові можливості, такі як моніторинг нових установок (для підвищення ймовірності видалення всіх слідів програми, коли це буде потрібно), видалення вбудованих додатків Windows 10, функції з очищення системи і інші. Також може бути цікаво: Кращі засоби для видалення шкідливих програм.

Revo Uninstaller. найпопулярніший деинсталлятор

Програма Revo Uninstaller справедливо вважається одним з кращих інструментом для видалення програм в Windows, а також стане в нагоді в тих випадках, коли потрібно видалити щось, що не видаляється, наприклад, панелі в браузері або програми, які є в диспетчері завдань, але відсутні в списку встановлених.

Деінсталятор російською мовою (якщо він не включився автоматично, мову можна змінити в меню Options) і сумісний з Windows 10, 8.1 і Windows 7.

Після запуску, в головному вікні Revo Uninstaller ви побачите список всіх встановлених програм, які можна видалити, для видалення вбудованих додатків Windows 10 використовуйте окрему вкладку «Програми Windows». В рамках цієї статті я не стану детально описувати всі можливості, до того ж з ними легко розібратися, але зверну увагу на деякі цікаві моменти:

 • У програмі є так званий «Режим мисливця» (в пункті меню «Вид»), він стане в нагоді, якщо ви не знаєте, що за програма запущена. Включивши даний режим, ви побачите зображення прицілу на екрані. Перетягніть його на будь-який прояв програми. її вікно, повідомлення про помилку, іконку в області повідомлень, відпустіть кнопку миші, і ви побачите меню з можливістю прибрати програму з автозавантаження, деінсталювати її та виконати інші дії.
 • Ви можете відстежувати установку програм за допомогою Revo Uninstaller, що буде в майбутньому гарантувати їх успішне видалення. Для цього, клікніть правою кнопкою миші по файлу установки і виберіть пункт контекстного меню «Встановити за допомогою Revo Uninstaller».
 • У меню «Інструменти» ви знайдете широкий набір функцій для очищення Windows, файлів браузерів і Microsoft Office, відключення програм в автозавантаження, а також для безпечного видалення даних без можливості їх відновлення.

IObit Uninstaller. безкоштовна програма для видалення програм з широкими функціями

Наступна потужна і безкоштовна утиліта для видалення програм і не тільки. IObit Uninstaller. Після запуску програми, ви побачите список встановлених програм з можливістю впорядкувати їх за займаним простору на жорсткому диску, датою встановлення або частоті використання.

При видаленні, спочатку використовується стандартний деинсталлятор, після чого IObit Uninstaller пропонує виконати сканування системи для пошуку і остаточного видалення залишків програми в системі. Крім цього, є такі можливості:

 • Масове видалення програм (пункт «Пакетне видалення»), підтримується видалення або перегляд плагінів і розширень браузерів.
 • Пошук і видалення програми по її вікна (пункт «Проста деінсталяція» в меню інструментів).
 • Видалення оновлень Windows 10.
 • Відстеження установок нових програм для подальшого повного видалення.

Bulk Crap Uninstaller

Bulk Crap Uninstaller. потужний безкоштовний деінсталятор з відкритим вихідним кодом, серед особливостей якого: можливість швидкого видалення групи програм, включаючи програми Windows 10, засоби видалення системного ПО (чим слід користуватися з обережністю) і додаткові функції, наприклад, створення скриптів видалення для запуску на інших системах.

Детально про використання Bulk Crap Uninstaller, де скачати і додаткова інформація в окремій інструкції Видалення непотрібних програм Windows 10 в Bulk Crap Uninstaller.

CCleaner. безкоштовна утиліта для очищення системи, що включає в себе деинсталлятор

Повністю безкоштовна для домашнього використання утиліта CCleaner добре відома багатьом користувачам, як непоганий інструмент для очищення кешу браузерів, реєстру, тимчасових файлів Windows і інших дій з очищення операційної системи.

У числі інструментів CCleaner є також управління встановленими програмами Windows з можливістю повного видалення програм. Додатково, останні версії CCleaner дозволяють видалити вбудовані додатки Windows 10 (такі як календар, пошта, карти та інші). що також може бути корисним.

Дуже детально про використання CCleaner, в тому числі і в якості дєїнсталлятора я писав в цій статті: https://remontka.pro/ccleaner/. Програма, як уже було сказано, доступна для завантаження безкоштовно і повністю російською мовою.

Advanced Uninstaller Pro

Advanced Uninstaller Pro. це єдина програма для видалення ПО з комп‘ютера в цьому огляді, яка в повному обсязі безкоштовна, хоча більшість функцій доступні. Головний недолік: утиліта буде постійно показувати повідомлення про те, що не погано б обзавестися преміум-версією.

Крім видалення програм з комп’ютера, Advanced Uninstaller дозволяє очистити автозавантаження і меню Пуск, відстежити установки, відключити служби Windows. Також підтримуються функції очищення реєстру, кеша і тимчасових файлів, а ось функцій видалення вбудованих додатків Windows 10 я не виявив.

При видаленні програми з комп’ютера, крім іншого, відображається рейтинг цієї програми серед користувачів (тільки для популярних програм): таким чином, якщо ви не знаєте, чи можна щось видаляти (а раптом воно потрібно), даний рейтинг може допомогти прийняти рішення. Завантажити Advanced Uninstaller Pro можна з офіційного сайту розробника https://www.advanceduninstaller.com/

Ashampoo Uninstaller Free

Ще один інструмент видалення програм в цьому огляді. Ahampoo Uninstaller Free. Повністю безкоштовний деінсталятор російською мовою, дуже гідний. З недоліків. необхідність реєстрації за адресою електронної пошти перед використанням утиліти для повного видалення програм. У розділі «Стандартні» в дєїнсталлятора ви можете видалити стандартні програми Windows 10.

МОЙ ТОП 3 ПРОГРАММ ДЛЯ ОЧИСТКИ ПК ОТ МУСОРА

Також, як і інші деинсталлятори, Uninstaller від Ashampoo дозволяє повністю видалити всі сліди програм з вашого комп‘ютера і, крім цього, включає в себе ряд додаткових інструментів:

 • Відновлення асоціацій файлів
 • Очищення жорсткого диска від непотрібних файлів і видалення файлів без можливості відновлення
 • Управління програмами в автозавантаженні Windows
 • Очищення кеш-пам’яті і тимчасових файлів браузера
 • Управління службами Windows.

Дві найкорисніших особливості. запуск установки програм за допомогою моніторингу та автоматичний моніторинг всіх нових установок. Це дозволяє відстежити всі сліди встановлюються програм, а також, якщо це відбувається, всього того, що ці програми встановлюють додатково і потім, при необхідності, повністю видалити всі ці сліди.

Зазначу, що утиліта для видалення програм Ashampoo Uninstaller по ряду рейтингів в мережі знаходиться на місцях, близьких до Revo Uninstaller, тобто за якістю вони змагаються між собою. Розробники обіцяють повну підтримку Windows 10, 8.1 і Windows 7. Офіційний сайт Ashampoo Uninstaller Free. https://www.ashampoo.com/ru/usd/pin/2203/system-software/uninstaller-free

Revo Uninstaller

Revo Uninstaller по праву можна назвати одним з кращих інструментів для повного видалення ПО. Програма виявляє навіть найдрібніші утиліти, наприклад, розширення в браузері. Тут є функція примусової деінсталяції. Часом Revo Uninstaller може прибрати з комп’ютера то, що іншим подібним програмам не під силу.

Також тут є кілька дуже цікавих і корисних інструментів. Наприклад, це режим мисливця. Уявіть собі ситуацію: на екрані з’являється якесь незрозуміле повідомлення (по типу «ваш комп’ютер заблокований за перегляд порнографії», при тому, що користувач ніколи її не дивився), ви заходите в Диспетчер завдань, але не знаходите, який процес несе відповідальність за це. Тоді ви можете запустити Revo Uninstaller, навести приціл на це настирливе вікно і побачити, який процес його викликає, після чого видалити це з системи. Також можна відстежувати всі процеси установок, які запускаються на комп‘ютері (зазвичай віруси встановлюються так, щоб юзер це не бачив).

Програма для видалення програм потрібна в тих випадках, коли стандартними засобами деінсталювати щось не виходить. Ми розглянемо кілька найбільш популярних і простих у використанні таких зразків програмного забезпечення.

READ  Як підключити роутер до комп'ютера відео

Advanced Uninstaller Pro

Ще один досить ефективний інструмент в питаннях видалення не видаляються і непотрібних програм. Крім функції деінсталяції, тут є можливості для очищення автозавантаження, реєстру, всілякого сміття на кшталт тимчасових файлів і кеша, відстеження будь-яких установок в системі і навіть відключення служб Windows.

Цікавою функцією Advanced Uninstaller Pro є рейтинг кожної встановленої програми. Якщо ви користувалися тим чи іншим ПО, ви можете поставити йому оцінку, щоб інші користувачі могли бачити, наскільки воно корисно і надійно. Завдяки даному рейтингу дуже легко побачити підозрілі програми і утиліти, які, швидше за все, є шкідливими. У надійних програм завжди високий рейтинг і прибирати їх не варто. Advanced Uninstaller Pro працює тільки на англійській мові, але шкільного рівня буде досить для розуміння значення всіх кнопок.

Завантажувати програму теж краще з офіційного ресурсу, advanceduninstaller.com.

Uninstall Tool

Також є інструмент стеження за встановленим програмним забезпеченням. Він дозволяє бачити дії кожної програми. Завдяки цій функції користувач може бачити, що стало причиною того чи іншого явища в системі. Правда, приціл в Revo Uninstaller все-таки більш зручний в цьому відношенні. Відмінною особливістю Uninstall Tool є мінімалістичний дизайн. Немає нічого зайвого, але і функцій не так багато, як в перерахованих вище програмах.

програма, видалення, програм, комп

До речі, існує ще GekUninstaller. Це як би «молодший брат» Uninstall Tool, створений тією ж командою розробників. У цьому ПО немає абсолютно нічого, крім функції примусового видалення програм і відображення інформації про них (папка, запис в реєстрі, пошук в Google). Тому якщо вам не потрібна чистка системи, розподіл всіх встановлених додатків на категорії та інші додаткові функції, ви можете використовувати GekUninstaller.

IObit Uninstaller

Теж дуже популярний інструмент для видалення того, що не видаляється стандартними способами. Всі встановлені програми тут діляться на кілька розділів. «Нещодавно встановлені», «Великі», «Рідко використовувані», «Оновлення Windows». Перший розділ буде дуже корисний, адже якщо в системі відбуваються якісь незрозумілі процеси (наприклад, виникають ті ж нав’язливі вікна), ви відразу можете бачити повний список ПО, яке могло стати причиною цього. А утиліти з розділу «Рідко використовувані», швидше за все, краще відразу прибрати, щоб вони не займали пам’ять.

У IObit Uninstaller є стандартне видалення (воно мало чим відрізняється від того, що є в Windows), а також «Потужне сканування». Ця функція знаходить в системі все залишки видалених програм і прибирає їх. Зазвичай після звичайного видалення пропонується використовувати це найпотужніше сканування.

Soft Organizer

Може, не така відома програма, але вельми ефективна. Адміністратори деяких відомих сайтів з софтом рекомендують Soft Organizer для роботи з встановленим на комп‘ютері ПО. Видалити програми, які не видаляються, тут можна простіше простого. Потрібно лише натиснути на неї і клікнути «Видалити». При натисканні відразу ж відображається інформація про програму. кількість слідів в реєстрі, на дисках (є кнопка «Показати сліди») і сайт.

Також у Soft Organizer є власний рейтинг кожної утиліти. Він складається на підставі оцінок інших користувачів в інтернеті. Програми діляться на «Великі», «Нові» і «Часто видаляються» (у інших користувачів). На панелі зліва можна бачити інструмент для очищення слідів вилучених програм та оновлення того, що встановлено. Відстеження тут теж присутня, але в платній версії.

CCleaner

Перед нами багатофункціональний набір інструментів, який дозволяє бачити системні дані комп’ютера, чистити реєстр, виконувати видалення залишків програм і іншого сміття. Також тут є функції відновлення системи (за допомогою бекапа) і стирання дисків. Ще одним важливим інструментом є перегляд автозавантаження. У диспетчері завдань на більш ранніх версіях ОС, ніж Windows 10, не відображаються всі програми. Цим часто і користуються зловмисники. Вірус запускається разом з системою, але вимкнути його ви не можете. За допомогою CCleaner можна переглянути, що знаходиться в автозавантаження, вимкнути якийсь процес чи видалити його. Зручно, що всі процеси поділені на розділи.

Порада: Обов’язково час від часу запускайте очищення системи від сміття (меню «Очищення») і реєстру (меню «Реєстр») за допомогою CCleaner. Це допоможе уникнути засмічення ОС і більш повільної роботи комп’ютера.

CCleaner прекрасно справляється з видаленням програм, які будуть збережені. Досить лише відкрити меню «Сервис» і натиснути «Видалення програм». Завдяки цьому ви зможете позбутися від усіх шкідливих процесів у вашій операційній системі.

ТОП 10 програм для чищення комп‘ютера

Згодом навіть найпотужніший комп’ютер починає працювати повільніше. Численний софт і кеш браузерів негативно позначаються на продуктивності і можуть стати причиною збоїв. Якщо швидкість PC стрімко впала, треба позбавити його від нагромадилося сміття. В даному топі ми розглянемо, яка програма для очищення комп’ютера допоможе краще впоратися з проблемою.

��Лучшая программа для полного удаления программ��

Скачайте кращу програму для чищення комп’ютера

Glary Utilities

Glary Utilities. програма для очищення комп’ютера і прискорення його роботи. Вбудовані інструменти допомагають знаходити і виправляти помилки, аналізують завантаження пристрою. Присутній режим автоматичної фіксації проблем одним кліком. Інтерфейс влаштований таким чином, що всі необхідні дії можна швидко знайти і застосувати. Крім функцій захисту, очищення і оптимізації присутній також можливість резервного копіювання та реанімування системи.

Wise Registry Cleaner

Wise Registry Cleaner. невелика, але функціональна програма для роботи з реєстром Windows. Вміє проводити пошук помилок в режимі глибокого і швидкого сканування, а також по певних папок і категоріям. Крім цього, її можна використовувати для відстеження стабільності і оптимізації пристрою в цілому. Серед функцій є прискорення завантаження і виключення PC, а також налаштування параметрів мережі. Можна запланувати регулярну автоматичне очищення.

 • Не дуже багато можливостей;
 • підвантажує рекламу.
 • Telamon Cleaner

  Telamon Cleaner. швидке і зручне засіб для виявлення проблем на вашому PC. Надає широкий спектр можливостей, від простого чищення до пошуку і знешкодження вірусів. Включає в себе такі корисні дії, як відстеження і відключення повідомлень з сайтів, сканування реєстру на помилкові і застарілі пункти, управління автозавантаженням. У тому числі допомагає повністю очистити кошик і знайти громіздкі невикористовувані файли на жорсткому диску.

 • Установка залежить від інтернет-з’єднання;
 • Деякий функціонал платний;
 • Не дуже багато просунутих можливостей.
 • прискорювач комп’ютера

  Прискорювач Комп’ютера допомагає вирішити численні проблеми вашого пристрою. Це засіб для оптимізації працює з усіма версіями операційної системи, в тому числі Windows 10. Всі опції логічно розсортовані, доступна технічна підтримка і навчання, так що при використанні цього софта не виникне ніяких проблем. ПО проводить глибоку перевірку, виправляє помилкові записи реєстру і допомагає позбутися від зайвих пунктів в автозапуску. Крім цього, доступні пошук і видалення дублів, моніторинг в реальному часі, відновлення системи і захист приватності. При бажанні можна налаштувати планувальник.

  Clean Master

  Clean Master. це інструмент очищення PC від непотрібних файлів і системний оптимізатор. Це засіб видаляє недійсні, тимчасові і кеш-файли, які сповільнюють роботу пристрою. Додаток допомагає усувати непотрібний софт, відключати енерговитратні функції і стирає програмний сміття, що залишається після деінсталяції. Програма Clean Master має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і включає в себе автоматичну чистку жорстких дисків одним клацанням миші. Безкоштовна версія має базовим набором опцій, таких, як прискорювач завантаження і захист конфіденційності. Преміум варіант також включають видалення дублікатів, створення резервних копій і відновлення.

 • Антивіруси позначають офіційний сайт як загрозу;
 • Безкоштовний варіант значно урізаний.
 • Auslogics BoostSpeed

  Auslogics BoostSpeed ​​дозволяє змінювати налаштування та служби Windows для підвищення продуктивності системи. Він допомагає збільшити швидкість запуску і завершення роботи, відключити автозавантаження компакт-дисків і небажані звіти про помилки. З його допомогою можна відстежувати і встановлювати оновлення, налаштовувати автозапуск, відключати розширення браузерів і проводити дефрагментацію диска.

 • Відстежує дії користувача і відправляє звіти;
 • Демо версія має обмежений функціонал.
 • BETATECH.COM.UA 2021