Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

LG Smart TV встановити стороннє додаток

Table of Contents

Що таке Веб ОС

Веб-операційна система вже давно використовується на телевізорах LG. Він встановлюється на пристрої, що підтримують функції Smart TV. Відмінною особливістю цієї системи є відкритий вихідний код, що дозволяє зовнішнім розробникам створювати WebOS-додатки.

Власник телевізора, що працює під управлінням Web OS, може з легкістю встановлювати різні додатки на своє устройствоМожно також підключати до телевізора інші пристрої і відображати їх зображення на екрані. Можна також підключати до телевізора інші пристрої і відображати їх зображення на екрані. Для спрощення налаштування доступний спеціальний помічник, який може надати своєчасну допомогу і дати рекомендації користувачеві DeepL.

smart, встановити, додаток

Сам інтерфейс операційної системи являє собою своєрідну стрічку додатки в нижній частині екрана. На цій стрічці можна легко знайти потрібну програму і запустити її. Використання системи відкриває широкі можливості для роботи з різним медіаконтентом. На телевізорі можна не тільки дивитися трансльовані канали, а й знаходити фільми на сторонніх ресурсах.

Крім того, доступний зручний пошук в браузері, не сильно відрізняється від пошуку на смартфоні або домашньому комп’ютері.

Установка з флешки

Для початку необхідно знайти і завантажити необхідне програмне забезпечення через браузер на вашому комп’ютері. Потім вийміть вміст архіва.zip ілі.rar (програми поширюються в стислому вигляді) в кореневу директорію вашого диска і дотримуйтесь інструкцій, наведених нижче:

 • Увійдіть до свого облікового запису Smart TV;
 • Вставте флеш-карту в доступний слот телевізора;
 • чекати повідомлення про те, що ЗМІ підключені;
 • Натисніть кнопку зі значком «хатина» на пульті дистанційного керування;
 • Продивіться меню і знайдіть ярлик потрібного віджета;
 • Запустіть потрібну програму.

Основною умовою використання програмного забезпечення на флешці є те, що носій не повинен вийматися з гнізда під час роботи програмного забезпечення.

Як встановлювати сторонні програми

Примітка: Відсутність програмного забезпечення в Content Store не означає, що віджет небезпечний або має низьку якість. Причиною часто є непорозуміння між LG і зовнішніми компаніями / групами розробників щодо використання контенту. Однак не рекомендується встановлювати маловідомі програми з неперевірених джерел.

Як завантажити і встановити програми на телевізор LG?

Ви не зможете встановити Play Market на LG TV з тієї причини, що сервіс розроблений спеціально для Android і просто не буде працювати на іншій операційній системі.

 • Увімкніть телевізор і перейдіть на головну сторінку.
 • Виберіть LG Smart World зі списку доступних додатків.
 • Зареєструйтеся або увійдіть в свій аккаунт (ймовірно, у вас вже є аккаунт). Це може бути корисно для відновлення доступу до вашого профілю, якщо ви забули свій пароль.
 • З доступного списку додатків знайдіть потрібне і натисніть кнопку «Встановити».
 • Запустіть програму, вона може бути на головному екрані або в папці «Додатково».

Важливо: перш ніж завантажувати її ми завжди рекомендуємо прочитати інформацію про нього. Значна їх кількість є платними додатками. Щоб уникнути списання коштів з Вашої банківської карти, краще перевірити ще раз і використовувати інформоване підхід до вибору програми. Крім того, деякі послуги безкоштовні, але вони продають відео, і з вас можуть стягувати плату, якщо ви запускаєте платне відео.

Класифікація додатків для LG Smart TV

 • Глобальний може бути використаний кожним власником Smart TV в світі.
 • Локально. віджети, доступні тільки для користувачів в конкретному регіоні.

Ви можете змінити країну в будь-який час в настройках телевізора і встановити додатки, які вам потрібні, але не доступні у вашому реальному регіоні проживання.

Отже, давайте подивимося на найпопулярніші та зручні програми для LG Smart TV:

 • Forkplayer. Віджет, що дозволяє безкоштовно отримувати доступ до фільмів та іншим розважальним послуг.
 • OTTplayer- це послуга, яка об’єднує кілька телеканалів. Вона дозволяє створювати і управляти плейлистами.
 • MegoGo. це безкоштовний додаток для перегляду фільмів, мультфільмів, серіалів і телепередач. Додаток також має платну підписку на перегляд нових фільмів.
 • TwitchTV. це додаток для перегляду відео, трансльованого різними користувачами з усього світу. У більшості випадків ви можете знайти прямі трансляції матчів або безкоштовний чат з глядачами.
 • Gismeteo. Віджет, який постійно відображає погоду на наступний тиждень. Ця інформація оновлюється в програмі кожні 6 год.
 • Кулінарна академія. додаток з великою кількістю покрокових рецептів, кліпів і рад, які принесуть користь як досвідченим кухарям, так і новачкам.

Установка в режимі розробника

Середовище розробки webOS-додатків потрібна не тільки розробникам, що створює програмне забезпечення, а й звичайним власникам Smart-телевізорів. Для роботи вам знадобиться:

Зверніть увагу, що при завантаженні програм для PC необхідно враховувати розмір бітів операційної системи (32 або 64 біта). Для роботи в середовищі розробки не потрібні емулятори.

Потім виконайте серію кроків окремо на вашому Smart-телевізорі і на вашому комп‘ютері.

Далі додайте новий пристрій, перейшовши на вкладку «Цільова конфігурація». (Нижній правий кут вікна програми) і натисніть на іконку «Нове з’єднання». У який з’явився на екрані монітора вікні вкажіть тип пристрою, що підключається ( «LG Smart TV» в випадаючому меню «Тип пристрою»). У рядку «IP-адреса» введіть IP-адресу, який можна знайти в програмі Режим Розробника, запущеної на Smart-телевізорі.

Потім на тій же вкладці з’явиться іконка пристрою. У його контекстному меню, яке з’являється при натисканні правою кнопкою миші, виберіть рядок «Властивості». Потім в полі властивостей «Пароль», де в режимі розробника необхідно ввести комбінацію символів з однойменної рядки. Потім застосувати внесені зміни (кнопка «Застосувати»).

Установка програмного забезпечення займе якийсь час, після чого віджет буде працювати без втручання користувача. Іконка також з’явиться в меню. Ви повинні знати, що для установки деякого програмного забезпечення, вам потрібно буде вказати DNS-сервери в налаштуваннях телевізора. Детальну інформацію про процедуру можна знайти в докладних інструкціях по програмному забезпеченню на спеціалізованих веб-сайтах і форумах.

Різновиди віджетів для WebOS

Більшість функцій Smart TV реалізуються за допомогою спеціальних віджетів, які представляють собою спеціальні програми, що служать тим чи іншим цілям. Віджети для LG Smart TV зазвичай відображають актуальну інформацію про час, погоду, курси валют і багато іншого. Програми для WebOS LG Smart TV самі по собі не займають багато місця в пам’яті телевізора. Однак їх корисність відчутна.

READ  Огляд Xiaomi redmi note 8 синій

Віджети розширюють функціональність вашого телевізора або просто полегшують доступ до певних програм. У будь-якому випадку, вони значно покращують враження від перегляду телевізора.

Відразу після покупки телевізора з веб-операційною системою на нього вже будуть встановлені деякі віджети. Однак, стандартний набір може не включати необхідні вам програми.

 • глобальні віджети, які використовуються користувачами по всьому світу;
 • місцеві програми для використання в регіоні.

Якщо ви купили телевізор з Web OS в Росії, то в ньому вже будуть встановлені програми, специфічні для нашого регіону. У ньому вже буде встановлений російську мову і будуть дані відповідні рекомендації.

Типи віджетів відповідно до їх призначення:

 • Програми для пошуку та перегляду різних фільмів і серіалів (IVI, NOW і т.д.);
 • Ігрові системи;
 • засоби зв’язку через Інтернет (соціальні мережі, телефонія);
 • Різні сортувальники телеканалів за темами;
 • Інформаційні програми (погода, світове час, карти і т.д.).
 • освітні програми;
 • онлайн-платформи для перегляду відео (YouTube);
 • віджети для поліпшення відтворення певних медіафайлів (3D, музика і т.д.).

Як на Smart TV встановити додаток. покрокова інструкція з фото

Власникам сучасних розумних телевізорів буде цікаво, як на Smart TV встановити додаток. Завантаження сторонніх віджетів дозволяє розширити функціональність телевізійного пристрою.

Як встановити додаток на різні Smart TV від Samsung і ЛШ

Найбільш поширеними операційними системами для телевізійних пристроїв виступають ОС WebOS і Tizen, що залежить від виробника. Відповідно, і програми для них будуть відрізнятися. Для пристроїв на базі «Android» завантажувати програми можна через Play Market, що ідентично виконання завантажень на смартфонах з такою ж системою.

webOS TV

Установка віджетів на Samsung Smart TV починається з підключення телевізора до мережі. Виробник обмежив можливість скачування стороннього контента.

Важливо! Щоб дізнатися, чи підключено TV до Інтернету, необхідно за допомогою пульта потрапити в розділ меню «Мережа». Тут буде відображатися інформація про використаний типі з’єднання.

Процес інсталяції програми складається з наступних пунктів:

 • На пульті натиснути на різнокольорову кнопку «Smart Hub» в центрі, щоб потрапити в меню Smart TV.
 • На екрані з’являться значки встановлених програм. Тут потрібно знайти «Samsung Apps» і клікнути по іконці.
 • Далі буде потрібно створити обліковий запис або ввійти до вже існуючу. Необхідно заповнити всі поля і підтвердити реєстрацію по електронній пошті.
 • Після авторизації користувачеві стане доступний каталог з віджетами, розробленими Samsung. Додатки систематизовані за різними тематиками. У пошуковий рядок можна вписати назву цікавить програми, щоб швидше її знайти. Також можна подивитися перелік завантажених додатків, перейшовши у відповідний розділ.
 • Навігація може здійснюватися за допомогою стрілок на пульті або приєднаної до телеприймач миші або клавіатури. Вибравши потрібну програму, слід натиснути на кнопку введення «Enter».
 • Відкриється сторінка з описом віджета. Тут буде вказано також розмір файлу і загальний обсяг вільного місця. Для скачування потрібно клікнути на кнопку «Завантаження».
 • Щоб почалася установка додатків на Smart TV, потрібно клацнути на відповідну кнопочку після завершення скачування програми з Інтернету.
 • Про успішне закінчення інсталяції свідчить поява вікна, в якому запропоновано запустити новий додаток. Тепер можна користуватися завантаженою програмою на телевізорі.

Зверніть увагу! Якщо завантажуване додаток відноситься до платних сервісів, знадобиться вказати реквізити банківської картки та оплатити підписку.

Володарям телевізійних пристроїв від LG буде потрібно проробити трохи інші дії, оскільки інтерфейси розрізняються залежно від виробника. Для цього знадобиться виконати наступне:

 • Каталог додатків на телевізорах цієї фірми називається «LG Apps». Щоб потрапити в нього, необхідно знайти на пульті клавішу «Home» (або «Smart» на деяких моделях).
 • Використовуючи стрілки, прокрутити список Smart-служб до «LG Content Store».
 • У новому вікні перейти до розділу «Додатки». У представленому каталозі можна знайти потрібний віджет і прочитати інформацію про нього. Важливо переконатися, що додаток безкоштовно.
 • Щоб завантажити програму на Smart TV, необхідно клацнути на кнопку установки.
 • Якщо скачування відбувається вперше, то потрібно буде зробити нову учетку або авторизуватися через «Фейсбук». Процедура авторизації потребують заповнення полів, включаючи діючий e-mail, пароль і інші дані.
 • Підтвердивши реєстрацію через зазначену пошту, необхідно клікнути на «Увійти», потім вписати логін і пароль.
 • Далі потрібно повернутися в меню додатків для телевізора. Тут потрібно клікнути на «Запуск», і після закінчення процесу можна почати використання віджету.

Як встановити додаток на Smart TV Dexp і Phillips

Завантаження віджетів зі сторонніх джерел неприпустимо. Користувач може активувати програми, які вбудовані у внутрішню пам’ять, але були відключені. Для цього буде потрібно розкрити «Налаштування», далі. «Налаштування пристрою». Потім відкрити розділ «Додатки». У пункті «Дозволи» перейти до «Сховище». На цій сторінці можна зробити активацію вимкнених віджетів.

На телевізорах марки Phillips використовується OS «Android». Це означає, що ПО встановлюється з Google Play. Володарям більш раннього пристрою буде потрібно виконати ряд дій для завантаження IPTV:

 • У головному меню знайти пункт «Конфігурація», далі. «Підключення до мережі».
 • Вказати в розділі «Тип підключення» варіант «Провідний» і підтвердити.
 • Далі перейти до пункту «Налаштування мережі», потім. «Режим роботи мережі» і переключитися на «Статична IP-адреса».
 • У вкладці з конфігурацією натиснути на «DNS 1» і ввести наступне: «178.209.065.067» (конкретний IP можна дізнатися в настройках TV).
 • На головній сторінці клацнути на Smart TV і запустити App Gallery.
 • Вказати свою країну, знайти програму IPTV і клацнути на «Додати».
 • Завантажене додаток з’явиться на основній сторінці.

Що таке додаток / віджет на Smart TV

За замовчуванням на нових моделях телевізорів, оснащених технологією Smart TV, встановлено кілька стандартних додатків. Це може бути ПО від виробника або інших розробників, призначених для перегляду відеоконтенту або виходу в мережу.

Віджетом називають програму, розроблену для забезпечення зручного користування на широкоформатному екрані TV за допомогою управління через пульт дистанційного керування. Подібні додатки можуть призначатися для ігор, перегляду IPTV телеканалів і архівів з кінофільмами, а також представляти собою TV-версії новинних порталів.

Які програми можна встановити на Smart TVхостінгі зразок YouTube, онлайн-відеосервіси (Wink, TV, ivi і інші), утиліти для трансляції стрімів, музичні плеєри, соціальні програми, віджети погоди, курси валют.

самсунговскій smarthub

Як встановити програми на моделях Sony Smart TV

Пристрої від Sony працюють на платформі Android TV, тому процес інсталяції виглядає наступним чином:

 • Клацнути на клавішу «Домашня сторінка» на пульті.
 • У меню «Мої додатки» знайти значок з плюсом і виділити його, використовуючи навігаційні кнопки.
 • Розкрити «Всі програми», за допомогою пульта вказати якої потрібно прочитати інструкції і клацнути на «ОК».
 • У новому вікні клікнути на «Додати в мої програми».
 • Знайти щойно скачаний віджет і відкрити утиліту.

Важливо! Виробник Sony заявив про неможливість самостійного додавання додатків, які відсутні в офіційному списку. Тому доведеться чекати появи новинок в каталозі.

Знаходимо, завантажуємо і встановлюємо додаток дивимося ру на телевізорі Samsung Smart TV. відео інструкція:

Як знайти, скачати і встановити додатки на LG Smart TV

 • Відкрити меню налаштувань телевізора (клікнути по клавіші «Settings», яка розташована на пульті ДУ).
 • Вибрати пункт меню під назвою «Швидко».
 • Зайти в розділ «Управління облікового запису».
 • Клікнути по пункту «Створити запис».
 • Підтвердити операцію, натиснувши на команду «Згоден».
READ  Блок страйк грати на комп'ютері без скачування

ЛШ сторі

Щоб пройти процедуру авторизації, користувач повинен вказати свою електронну адресу (він буде використовуватися в подальшому як логін, який дозволить входити в систему), вказати персональну інформацію (дата народження), а потім встановити пароль.

Після авторизації і створення аккаунта на LG Smart TV, можна приступати до пошуку та встановлення додатків на телевізор ЛШ з Apps Маркета. Для цього потрібно виконати наступні команди:

 • відкрити меню телевізора;
 • зайти на домашню станицю LG Smart TV;
 • зайти в розділ під назвою LG Smart World (при необхідності пройти процедуру авторизації);
 • вибрати у вікні необхідне для установки додаток (після авторизації користувачеві буде представлений список всіх доступних для установки на LG Smart TV додатків);
 • вибрати команду «Встановити».

Як знайти, встановити і видалити додатки для Smart TV LG в 2021

Великою популярністю серед споживачів користуються телевізори, які оснащені функцією Smart TV. Це обумовлено тим, що вони дозволяють в будь-який час переглядати різноманітні телевізійні програми у високій якості, а також використовувати різноманітні віджети, що дозволяють шукати інформацію в мережі. інтернет, а також користуватися всілякими сервісами.

Наприклад, телевізор, який оснащений функцією Smart TV, дозволяє ознайомитися з прогнозом погоди, прочитати в інтернеті останні новини або відшукати будь-яку іншу корисну інформацію.

Smart TV LG один з топових розумних TV на ринку

Серед вітчизняних споживачів популярністю користуються телевізори з функцією Smart TV, які випускаються популярним світовим виробником побутової техніки LG. Телевізори LG Smart TV функціонують завдяки операційній системі під назвою WebOS.

Варто відзначити, що при покупці LG Smart TV, на ньому вже опціонально, за замовчуванням буде встановлено різноманітні віджети.

Популярні програми та віджети для Smart TV LG

Для телевізорів, які підтримують опцію Smart TV розроблено велику кількість найрізноманітніших додатків. Більшість з них надаються користувачеві в безкоштовному вигляді. Кращими додатками для Smart TV є такі як:

Крім того, великою популярністю серед користувачів, користуються різноманітні ігри, браузери, погодні віджети, програмне забезпечення, що дозволяє переглядати фільми у форматі 3D. Також багато користувачів встановлюють на LG Smart TV різноманітні соціальні мережі, наприклад, такі як

Серед користувачів LG Smart TV популярні також спеціальні музичні програми. Наприклад, найпоширенішими такими музичними програмами для Smart телевізорів є Deezer, Muzic.ivi.ru.

Для більш дорослих користувачів, в цьому сервісі представлена ​​велика кількість фільмів, спортивних передач і трансляцій і так далі.

Однак слід зазначити, що в маркеті представлені не тільки безкоштовні, але також і платні версії додатків, які для подальшого використання, користувачеві доведеться окремо купувати.

Серед програмного забезпечення, яке надається в безкоштовному вигляді, користувачі часто вибирають різноманітне ПО для спілкування, а також соціальні мережі. Крім того, популярні також і спеціальні безкоштовні віджети, які дозволяють отримувати швидкий доступ до різноманітного контенту (прогнози погоди, файлообмінники і так далі).

Як встановити додаток на Smart TV LG і як його потім видалити при необхідності. відео інструкція:

Проблеми при установці

Труднощі, з якими користувачі стикаються при спробі завантажити потрібний софт, пов’язані з особливостями ОС, сумісністю програм з конкретними моделями телевізорів, а також з справністю зовнішнього носія. Найбільш поширені неполадки наведемо в таблиці.

Ймовірна проблемаСпособи усунення
На деяких телевізорах функціонал Smart-TV органічний (моделі 43LH570V, LG32LH570U і інші). Так як в списку ВО відсутня браузер, тому для серфінгу в Мережі знадобиться поставити ForkPlayer через зміну ДНС.
При роботі з USB-накопичувачами система може не розпізнати підключений пристрій. Рекомендується замінити флешку на справну, а також спробувати вставити її в інше гніздо.
При нестачі внутрішньої пам’яті Smart-телеприймач не завантажує додатки. Потрібно видалити зайвий софт, щоб розчистити місце.
При відсутності версій програм для webOS (як у випадку з HD VideoBox і Триколор Онлайн) також неможлива установка віджетів. Доведеться користуватися Android-приставкою, а софт завантажувати зі сторонніх сайтів або встановлювати через Play Market.

На замітку! Несподівана зупинка завантаження найчастіше викликана відключенням телевізора від Інтернету. Щоб не допустити подібної ситуації, краще поєднати TV-приймач з маршрутизатором кабелем, це забезпечить стабільний зв’язок.

Підведемо підсумок. У списку програм, які доступні для установки через різні джерела, знайдеться софт для будь-яких потреб. Серед них YouTube, Wink.ru від Ростелеком, ТНТ Прем’єр, сервіси Ivi, Амедіатека і багато інших. Встановити додаток на Smart-TV LG досить просто. Після перерахованих раніше дій ПО буде довго радувати користувачів стабільною роботою без додаткового втручання для переналаштування.

Щоб встановити програму з USB флешки

Завантажити скачані з стороннього ресурсу додатка на телевізор з веб ОС можна лише при наявності на ньому спеціальної програми, наприклад такий, як Simple Smart IPTV. Процес установки віджетів з флешки буде наступним:

 • Вставте флешку в порт телевізора і активуйте My Apps.
 • Натисніть на що з’явився у верхньому правому кутку значок і з списку додатків виберіть потрібне.

Після цього запуститься процес установки.

ТОП розважальних програм

 • SportBox. це додаток зі спортивними трансляціями, новинами, аналітикою та свіжими відео з останніх матчів і гучних спортивних подій.
 • Кулінарна академія. в даній програмі все просто і зрозуміло: про кулінарію в відеоуроку і інструкціях, покрокові відео-рецепти, кухні народів світу. Крім того, представлені рецепти є можливість зберігати.
 • Книжкова полиця. це зручний додаток для читання з великою бібліотекою книг. Воно також відтворює аудіокниги, надаючи тонкі настройки для комфортного сприйняття.

Порада! Вибір розважальних програм досить великий. пошук за тематичними розділами допоможе підібрати оптимальний набір програмних продуктів.

Ручна установка додатків

Перед скачуванням будь-якої програми на будь-який пристрій завжди слід упевнитися, що це в принципі можливо, тобто, що пристрій і програма сумісні. В іншому випадку встановлена ​​програма просто не запуститься, її доведеться видалити. Дізнатися характеристики LG Smart TV можна, якщо за допомогою пульта дистанційного керування увійти в меню Налаштування.

Якщо з якихось причин автоматичне скачування чомусь не запустився, а додаток вам, тим не менш, необхідно, можна спробувати встановити його в ручному режимі. Щоб вдатися до цього варіанту, потрібен підключений до інтернету комп’ютер або ноутбук, а також флешка.

Установка через USB складніша і займає більше часу, проте нічого складного в ній немає. Спочатку на флешку копіюються викачані програми, потім її треба підключити до USB-роз’єму телевізора. Якщо на інтерфейс-панелі телевізора його немає, значить, його можна підключити додатково. Отже, флешка підключена. Тепер, якщо клікнути на відповідний значок, відкриється віконце, в якому відображені всі збережені на флешці файли, при натисканні на які почнеться процес установки. Далі встановлений додаток або віджет можна застосовувати, як зазвичай.

Установка ПО через меню

Потім з результатів пошуку потрібно вибрати потрібну програму і перейти до його опису. Необхідно уважно прочитати відомості про сумісність софта з використовуваної моделлю телевізора. Якщо програма підходить за вимогами, можна починати інсталяцію: послідовно клікнути по кнопках «Встановити» і «ОК». Процес завершиться автоматично, після чого ярлик програми з’явиться в меню телевізора.

READ  Як очистити пам'ять на Smart TV Samsung

Навіщо потрібні віджети для Smart TV LG?

Основним призначенням віджетів є розширення функціональності «розумних» телевізорів, адаптувавши їх під специфічні переваги і звички конкретного користувача. У кожної Smart-моделі LG є певний стандартний набір встановлених віджетів. Однак багатьох користувачів не влаштовує цей базовий мінімум, тому вони намагаються встановити додаткові, важливі для себе програми.

Всі віджети поділяються на категорії, в залежності від свого функціонального призначення:

 • поставка VOD;
 • послуги інтерактивного TV;
 • ігрові сервіси;
 • інформаційні сервіси (курси валют, погода, новини, навігація тощо.);
 • соціальні майданчики (, і т.д.);
 • додатки для перегляду контенту в 3D;
 • сервіси IP-телефонії (наприклад, Skype);
 • освітні сайти і т.д.

Віджети, як і всі інші елементи Smart TV, працюють за допомогою інтернету, що надходить через Wi-Fi або кабельне з’єднання. Відмінною особливістю таких рішень є те, що вони працюють з хмарного сховища, тому телевізор не витрачає свої ресурси на їх зберігання.

Щоб встановити програму Vintera TV

Налаштування IP-телебачення після установки і запуску програми Vintera TV не буде потрібно, так як ця програма вже містить готові плейлисти з безкоштовними і додатковими телеканалами. Вибір тут не особливо багатий. усього близько 150 TV.каналов. Однак зручний інтерфейс і додавання платних каналів в принципі виправляє цей недолік.

ТОП безкоштовних додатків

Серед різноманітного софта, що не потребує оплати, користувачі часто вибирають програми для спілкування, соціальні мережі і віджети для швидкого доступу до контенту. Серед них найбільш затребуваними є представлені нижче додатки.

 • BBCNews. це додаток для перегляду актуальних світових новин. У ньому можна налаштовувати регіон новин, мова, а також часовий пояс, щоб отримувати актуальну інформацію.
 • YouTube. це найпопулярніший відеохостинг в світі, доступний також і для LG SmartWorld.
 • Gismeteo. це сервіс перегляду погоди і відстеження погодних змін. Він доступний російською мовою і для різних країн, міст, будь-яких населених пунктів.

Додатки для Smart TV LG

Сучасний телевізор LG Smart TV. справжній центр домашніх розваг. З його допомогою ви можете не тільки дивитися новини і передачі в прямому ефірі, а й переглядати улюблені фільми або новинки прокату, дізнаватися прогноз погоди або стежити за біржовими котируваннями, грати або спілкуватися з друзями. Кількість спеціальних додатків для Smart TV стає дедалі більше. вибирайте потрібні!

Якщо ви тільки починаєте користуватися LG Smart TV, для початку вистачить тих додатків, які вже встановлені на ваш телевізор. Надалі радимо звернути увагу на ці додатки (деякі з них вже встановлені на новому телевізорі):

 • YouTube. Зверніть увагу, що LG Smart TV дозволяє користуватися знаменитим сайтом повноцінно. дивитися свої підписки, ставити лайки і так далі.
 • Ivi.ru. Популярний онлайн-кінотеатр дозволяє дивитися фільми безкоштовно, але з рекламою або без реклами, але за гроші.
 • Tvigle.ru. Онлайн-кінотеатр з широким вибором вітчизняних фільмів.
 • Lookatme.ru. Частково безкоштовний онлайн-кінотеатр.
 • Skype. Зверніть увагу, що для повноцінного відеодзвінка вам потрібна спеціальна веб-камера, сумісна з LG Smart TV.
 • Peers.TV. Онлайн-телебачення з сотнею каналів.
 • Gismeteo. Зручне додаток для тих, хто стежить за погодою в своєму місті, а також в інших містах.
 • SS IPTV. Додаток для перегляду IP-телебачення. Вимагає платній активації і покупки пакетів каналів у спеціального провайдера.
 • DriveCast. Додаток для управління хмарними сховищами. Простий спосіб дивитися на телевізорі фільм, який зберігається у вас на комп’ютері.
 • 3D World. Ця програма дозволяє дивитися на екрані LG Smart TV барвисте тривимірне відео.

А ось і найпопулярніші ігри для LG Smart TV. Вони оптимізовані під управління пультом LG Magic Remote.

 • Air Force. Гра-авіасимулятор.
 • Skylanders Battlegrounds. Командна рольова гра.
 • Where’s My Water? Неймовірно популярна головоломка для LG Smart TV.
 • Catapult King. Управління катапультою з реалістичною фізикою.
 • Mini Motor Racing. Барвисті гонки з можливістю гри удвох.
 • Slingshot Racing. Гонки до чотирьох гравців на одному екрані.
 • Air Attack. Авіасимулятор, в якому можлива гра в 3D-окулярах.

Установка сторонніх віджетів на Smart TV (на прикладі Samsung, LG і Philips)

Щоб зробити Smart TV ще більш розумним, встановіть сторонні віджети, використовуючи флешку, ForkPlayer або IP.адреса додатків.

Samsung

Підключіть флеш-накопичувач до комп’ютера.

Відкрийте «Комп’ютер» і клацніть по накопичувача правою кнопкою.

Виберіть пункт «Форматувати».

Виберіть файлову систему FAT32.

При форматуванні всі дані з накопичувача будуть видалені. Залишилося підготувати його для установки віджетів на Samsung Smart TV.

Створіть папку «userwidget».

Скачайте архіви з віджетами і закиньте їх папку без розпакування.

Установка віджетів з флешки почнеться автоматично і завершиться появою повідомлення «Package is done». Після цього в меню Smart TV з’явиться новий віджет.

Крім того, віджети на Samsung можна завантажувати по IP.адресу. Для цього потрібно натиснути кнопки «Smart Hub» і «А». Вписати ім’я користувача «develop». Пароль підставить автоматично на всіх серіях, крім F. на телевізорах цієї серії потрібно використовувати ключ «sso1029dev!».

Далі необхідно натиснути кнопку «Tools», щоб потрапити в налаштування, перейти в розділ «Розробка», відзначити рядок «Установка IP» і ввести адресу програми, з якою хочете встановити.

Стандартні віджети доступні на сервісі LG Apps TV. Але якщо серед них немає потрібного, можна скачати і встановити додатки від сторонніх розробників. Робиться це за допомогою флешки:

 • Скачайте на комп’ютер архів з віджетом для LG. Завантажуйте програми з перевірених джерел, щоб не завдати шкоди системі.
 • Перевірте файлову систему флешки. Вона повинна бути відформатована в FAT32.

Розпакуйте вміст архіву в корінь флеш-накопичувача.

 • Підключіть флешку в верхній роз’єм USB на телевізорі.
 • Відкрийте програму My Apps, виберіть значок USB і відкрийте файл установки віджета з флешки.
 • На телевізорах LG є кілька обмежень. Віджети запускаються тільки при наявності підключеної флешки. Деякі USB.накопітелі можуть не підходити для установки додатків, а телевізори з одним USB.раз’емом можуть не підтримувати запуск віджетів.

  Philips

  Установку стандартних віджетів можна виконати через додаток App Gallery, яке знаходиться на головній сторінці Smart TV. Якщо ви хочете поставити віджет, розроблений третьою, знадобиться флешка.

   Відформатуйте флеш-накопичувач в файлову систему FAT32.

  Створіть в корені флешки папку «userwidget».

  Перенесіть в створену папку архіви віджетів з установочними файлами всередині.

  Запустіть Smart TV і підключіть до телевізора флешку.

  Установка віджетів, файли яких завантажені в корінь накопичувача, почнеться автоматично. Після завершення інсталяції ви знайдете додатки в меню SmartTV.

  Замість флешки для установки сторонніх віджетів можна використовувати ForkPlayer. Як встановити цей додаток на Samsung і LG ми вже розповідали. Інструкція для Philips:

  Відкрийте на телевізорі налаштування мережевого підключення.

  Дочекайтеся встановлення підключення. Якщо з’єднання немає, запустіть телевізор.

  Відкрийте програму Megogo. Замість неї буде працювати ForkPlayer, через який можна встановлювати сторонні віджети.

  Деякі моделі телевізорів Philips працюють на базі Android OS, так що з установкою додатків, в тому числі сторонніх, немає ніяких проблем. віджети додаються так само, як на телефон або планшет.

  BETATECH.COM.UA 2021