Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

LG телевізор показує немає сигналу

Table of Contents

Чому телевізор LG пише «Немає сигналу»?

Випускаються моделі телевізорів LG зазвичай оснащені вбудованим ресивером прийому цифрового телебачення. Він дає чітку «картинку» на екрані навіть при відносно слабкому сигналі. Але все одно користувачам доводиться стикатися з проблемами.

Періодично пропадає сигнал на телевізорі практично з будь-якого джерела:

 • супутникова тарілка. через технічні робіт на сервері оператора, поломки конвертера або приставки, виходу з ладу карти доступу, пошкодження кабелю;
 • USB-флешка. несправність роз’єму, самого накопичувача, відсутність підтримки формату відео;
 • інтернет. недоступність мережі через провайдера, роутера, «кручений пари», невірних налаштувань доступу до Wi-Fi мережі;
 • приставки, підключені по інтерфейсу HDMI. обрив кабелю, поломка коннектора на ньому або в телевізорі.

У деяких моделях зустрічаються проблеми з підключенням зовнішніх пристроїв через інтерфейс RCA, SCART, S-Video, D-Sub, DVI. Причина та ж, що і з HDMI. Плюс є ризики поломки блоків всередині телевізора. Тоді вирішити проблему вдасться тільки в сервісному центрі (адже вдома зазвичай немає діагностичного обладнання).

Несправність TV-тюнера

З переходом на цифрове телебачення формату DVB-T2 користувачам доводиться стикатися з масою ситуацій, не пов’язаних з несправністю техніки. Так, не всі моделі TV підтримують цей стандарт. Або вимагають ручного налаштування частот транспондерів (не працює автоматичний пошук каналів). І виявляється це лише при перемиканні з іншого джерела (супутникової антени, кабельного провайдера) або після скидання налаштувань в заводський стан.

 • Сигнал відсутній, хоча антена і кабель справні.
 • Зображення постійно зависає, спотворюється (йде кубиками).
 • Пропадає звук, видаються різкі, неприємні клацання.

Найпростіший спосіб вирішити питання, чому немає сигналу. придбати зовнішню приставку. Але при виникненні однієї несправності телевізора підвищуються ризики його повного виходу з ладу. Адже поломки частіше трапляються після стрибків харчування в мережі, перегріву через сильного запилення і «старіння» електроніки. Тому варто усувати поломку заміною плати управління або деталей, відповідальних за прийом сигналу.

Проблеми з роз’ємами

Виявляються проблеми з роз’ємними з’єднаннями оглядом, за допомогою мультиметра. Для цього знадобиться дістати телевізор з ніші або зняти його з підвісного кронштейна, покласти екраном на рівну тверду поверхню (вгору задньою панеллю). Іноді починають діагностику з спроби отримати сигнал ворушінням кабелю в районі роз’єму. Якщо поломка незначна, це допоможе на короткий час побачити «картинку».

 • «Плаваючий» з’єднання всередині роз’єму.
 • Вирвана контактна група з плати.
 • Зламані один або кілька контактів.

Зовнішні ознаки несправності роз’ємів всередині TV і конекторів на кабелі подібні. Перевірити справність останніх найпростіше хоча б тимчасової заміною на свідомо справний дріт або прозвонкой мультиметром. При механічній поломці роз’єму не обійтися без ремонтних робіт з часткової (повної) розбиранням корпусу. Знадобиться мінімум паяльник з приладдям.

Якщо телевізор виходить

Якщо після повної профілактики зовнішніх проблем, оновлення налаштувань і прошивки в телевізорі немає сигналу, залишається перейти до зовнішнього огляду техніки. Поширена причина поломки. необережне поводження, через якого виявився пошкоджений роз’єм на корпусі. Або ж коннектор на кабелі.

При відкритому прокладанні комунікацій поступово відбувається перетирання зовнішньої ізоляції, перетискання провідників дверима, меблями. Плюс свою частку ризику вносять домашні тварини. Вони здатні прокусити або перегризти проводи (як від антени, так і HDMI). Тому діагностика проводиться послідовно, щоб зайвий раз не розкривати корпус TV.

зовнішні проблеми

Якщо телевізор LG пише «немає сигналу», рекомендується перевірити інформацію про можливі профілактичні роботи. Вони публікуються на офіційному сайті оператора. Триколор, Ростелеком або іншого, звідки беруться цифрові канали. Плюс варто задати питання в службу техпідтримки, щоб переконатися у відсутності зовнішніх чинників.

 • погодні умови, помітно впливають на якість сигналу з супутника;
 • відсутність заборгованості по платним тарифами телебачення;
 • інші критерії, здатні погасити прийом на зразок розрослися дерев, нових будівель.

Іноді з’ясовується, що провайдер змінив настройки прийому та знадобиться їх внести в телевізор (приймаючу приставку). Або що збилася антена, виявився пошкодженим передає кабель, окислилися роз’єми. Перераховані фактори відносяться до поширених причин відсутності сигналу на телевізорі.

Вони усуваються досить просто. відновити становище антени, поставити підсилювач, замінити коннектор, пошкоджений шматок кабелю, обрізати гілки, оновити налаштування TV (згідно з інструкцією провайдера). Іноді мова йде про заміну приставки, підключенні нового провайдера.

Оновлення ПО на телевізорах LG Smart TV

Ряд проблем, пов’язаних зі збоєм налаштувань вирішується тільки оновленням прошивки телевізора. У сучасних моделях передбачено кілька режимів програмування. Переважно користуються автоматичною функцією, яка працює при постійному підключенні до інтернету (навіть через бездротовий зв’язок).

Але в деяких випадках потрібно ручна прошивка:

 • Під час автоматичного оновлення стався збій харчування.
 • Потрібно закачати стару версію, тому що в новій версії ПЗ щось не працює.
 • Тимчасово не з’єднані з інтернетом.

Процедура однакова незалежно від причин, чому до неї довелося вдатися. Так, знадобиться чиста флешка і комп’ютер. З офіційного сайту LG скачується файл (з розширенням EPK), по завершенні процесу він перекидається на зовнішній накопичувач. Тут є можливість вибирати версію програмного забезпечення.

Попередньо на флешці створюється папка під назвою LG_DTV (залежить від моделі, уточнюйте в тех. Підтримку виробника). Потім USB-диск підключається до системного або медіараз’ему (згідно з інструкцією по експлуатації). Якщо телевізор не запускався, прошивка повинна початися після включення зі вставленим накопичувачем. При нормальному функціонуванні користувач знайде кнопку «Оновити» в меню «Налаштування».

Техніка вийшла з ладу

Найпоширеніша причина того, що телевізор не показує певні або всі канали, полягає в наявності апаратних поломок обладнання. Поломки цієї категорії можна умовно розділити на три групи:

 • механічне пошкодження з’єднувального кабелю;
 • поломка супутникової тарілки або телеантени;
 • несправність ресивера.

Тепер розглянемо всі неполадки більш докладно. Почнемо з проблем з кабелем. Якщо телевізор пише «Немає сигналу» або він дуже слабкий, через що власне погано показують канали, то найімовірніше з’єднувальний кабель пошкоджений.

Діагностика передбачає ретельну перевірку всіх штекерів, а також дроти на наявність надламів і інших механічних пошкоджень. Не забувайте, що на якість сигналу безпосередньо впливає кабель. Тому дуже важливо знати, як правильно потрібно вибирати кабель.

Ще одне обґрунтування того, чому немає сигналу в телевізорі. поломка тарілки або звичайною телеантени. Якщо ви користуєтеся тарілкою, то спочатку переконайтеся в тому, що вона спрямована в потрібну сторону. Детальніше про це поговоримо трохи пізніше. Не виключено, що телеантена покрита товстим шаром пилу, бруду. У холодну пору року він може покритися льодом. Природно, все це негативно відбивається на якості сигналу. Акуратно очистіть поверхню пристрою.

Нет сигнала на антенне Триколор ТВ, убить монтажника или пораскинуть мозгами!

Не можна виключати пошкодження самої антени, наприклад, після шквального вітру зламався певний елемент пристрою. В цьому випадку телеантен або супутник необхідно замінити.

Іноді приставка пише «Немає сигналу» через несправність ресивера. Це дуже поширена поломка. Головне завдання конвертера. регулювання. Дешифратор знижує частоту супутникового сигналу. В результаті втрата якості сигналу автоматично зводиться до нуля. Єдиний спосіб вирішити з’явилася проблему. поміняти несправний ресивер.

READ  Телевізор Samsung налаштування цифрових каналів

Якщо ви не знаєте азів роботи супутникової тарілки або звичайною телеантени, то значить не варто намагатися усунути поломку самостійно. Довірте цю непросту роботу фахівцям. Вони оперативно відновлять високу якість сигналу. Відсутність навичок і професійного обладнання може стати причиною посилення поломки.

телевізор, показ, сигнал

Не можна виключати і вірогідність несправності самого телевізора. Навіть пристрій від таких брендів, як Philips, ЛШ, Sony, Samsung не застраховані від поломок. Поломка може бути незначною. Наприклад, окислилися контакти роз’єму для підключення антенного кабелю. Така несправність усувається шляхом перепайки пошкоджених ділянок.

телевізор, показ, сигнал

Чому немає сигналу на телевізорі і як вирішити цю проблему

Що робити, якщо немає сигналу на телевізорі? По-перше, потрібно діагностувати причину появи збою. Зробити це можна самостійно. Багато чого буде залежати від джерела сигналу: кабельне, цифрове або супутникове TV. По-друге, потрібно самотужки усунути проблему або звернутися за допомогою до провайдера.

Тепер проаналізуємо найбільш поширені причини відсутності сигналу. Іноді від ресивера не надходить сигнал через апаратних поломок, а в деяких ситуаціях каталізатором появи збою стали системні помилки. Часом на якості сигналу позначаються зовнішні фактори, особливо погодні умови. Однак про все по порядку.

зовнішні причини

Частково ця тема вже була порушена раніше. Що робити, якщо проблеми з відеосигналом виникли після сильного вітру, дощу або снігу? Перш за все, потрібно встановити початковий напрямок антени або супутникової тарілки. Не можна виключати, що погана картинка. наслідок з’явилися перешкод: споруди, гілки, дерева. Якщо є можливість, усуньте проблему, наприклад, зріжте гілку дерева, яка заважає прийому сигналу.

Як бути в ситуаціях, коли на TV немає сигналу через те, що з’явилися перешкоди, які ви не маєте права видалити? Наприклад, сусіди побудували нову будівлю або розширили будинок. Найпростіший спосіб вирішення проблеми. зміна місцезнаходження телеантени або супутникової тарілки.

Якщо антена / тарілка спочатку була встановлена ​​правильно, але після вітру її напрямок змінилося, то це теж можна вважати причиною того, що при включенні телевізора ви бачите напис «Немає сигналу».

Перш за все, потрібно відрегулювати розвороту кут тарілки або антени. Зверніть увагу на напрямок антен ваших сусідів, зробіть все так само як у них. Для проведення максимально тонкої настройки, скористайтеся калькулятором кутів. Знайти його ви зможете на офіційному сайті провайдера. Спочатку введіть дані про місце розташування. Щоб отримати максимально точну інформацію, використовуйте інформацію, отриману з GPS свого смартфона. Програма автоматично розрахує, в якому напрямку вам потрібно направити антену для збільшення якості прийому сигналу.

Іноді якість зображення може помітно псуватися саме під час сильного дощу або вітру. Це цілком природне явище. Негода негативно позначається на якості сигналу. На жаль, домогтися ідеальної якості картинки вам навряд чи вдасться. Можете спробувати перемістити антену або тарілку в більш надійне місце, якщо воно відповідає значенням, отриманим в ході використання калькулятора кутів.

Ремонтні роботи у оператора

Ця причина в більшій мірі стосується тих випадків, коли користувач є абонентом провайдера супутникового або кабельного TV. Куди дзвонити, щоб дізнатися, чому немає сигналу на телевізорі сьогодні? Звичайно, потрібно звернутися в Support провайдера, але спочатку переконайтеся, що саме тих. роботи стали причиною відсутності сигналу.

Дізнатися про час і тривалості проведення профілактичних робіт можна на офіційному сайті провайдера. Також така тимчасова проблема визначається наступним чином:

 • Візьміть пульт дистанційного керування ресивером.
 • Відкрийте меню налаштувань.
 • Перевірте, чи є оповіщення про відсутність сигналу в меню дешифратора.

Якщо канали не включаються, а в системному меню ресивера спливає оповіщення про відсутність сигналу. Значить, причина того, що не працює TV. профілактичні роботи, що проводяться провайдером.

Якщо ви є абонентом кабельного телебачення, то проблеми з якістю сигналу, наприклад через те, що зависла сама приставка. Перезавантажте пристрій. Вимкніть прилад від мережі приблизно на півхвилини, а потім підключіть його до розетки знову. Можливо, збій пропаде.

Щоб повністю виключити профілактику, яку проводить оператор TV, зателефонуйте на гарячу волосінь. Менеджери вам пояснять, чи правильно ви діагностували несправність.

телевізор, показ, сигнал

Оновлення прошивки на Smart TV

Якщо всі елементи з’єднання: телевізор, ресивер, кабель, антена працюють коректно, а сигнал все одно відсутній, цілком ймовірно, що причиною несправності стала прошивка Smart TV. Компанія Samsung регулярно випускає програмні оновлення для своєї техніки. Кожен пакет оновлень спрямований на оптимізацію роботи телевізора і усунення помилок. Тому ігнорувати установку нової версії прошивки ні в якому разі не можна.

Щоб відновити працездатність TV, поновіть програмне забезпечення. Переважно пристрої з підтримкою Smart TV оновлюються автоматично, якщо немає, то прошивку доведеться встановлювати вручну. Зробити це не так складно, як може здатися спочатку. Просто дотримуйтеся покрокової інструкції:

 • Підключіть пристрій до інтернету, наприклад, до домашньої Wi-Fi мережі.
 • Натисніть на пульті дистанційного керування кнопку «Menu», а потім відкрийте панель з основними настройками.
 • Перейдіть на вкладку «Підтримка», а потім зайдіть в підрозділ «Оновлення ПЗ».
 • Специфіка подальших дій буде залежати від того, який саме моделлю TV ви користуєтеся. Вам потрібен пункт «За мережі» або «Оновити зараз». Команди можуть відрізнятися назвою, але принцип їх дії завжди залишається незмінним.
 • Операційна система автоматично перевіряє наявність оновлень, а потім запропонує встановити нову версію прошивки. Вам потрібно натиснути на кнопку «Так».
 • Дочекайтеся моменту, коли інсталяція оновлень буде остаточно завершена.
 • По закінченню процесу установки телевізор автоматично перезавантажиться.
 • Перевірте, чи з’явився сигнал. Якщо буде потрібно, налаштуйте всі телеканали заново.

Оновлення прошивки на телевізорах від різних виробників буде відрізнятися. На офіційному сайті компанії, яка виготовила TV, ви зможете знайти покрокову інструкцію по установці оновлень в ручному режимі.

Показують не всі канали

Слабкий сигнал. причина того, що телевізор показує лише частина каналів в поганій якості. Чому це відбувається? По-перше, як було сказано раніше, ви могли проігнорувати вихід системних оновлень. Деякі пакети спрямовані на відновлення якості сигналу в певних регіонах. По-друге, не можна виключати той факт, що ви задали некоректні налаштування, внаслідок чого постійно пропадає сигнал.

Вирішити проблему можна дуже легко. Проте більшою мірою цей збій характерний супутниковому TV. Відкрийте меню налаштувань, а потім виберіть потрібний супутник і частоту. Детальну інформацію про конкретних каналах можна отримати, навівши курсор на телеканал, а потім натиснувши на кнопку «ОК» або «Info».

Тепер потрібно підібрати відповідний порт. Переважно необхідний 4-портовий DiSEqC. Виберіть потрібний порт. На екрані з’являться кольорові смужки. якість сигналу, збережіть встановлені параметри. За аналогією налаштовуємо і інші супутники. Також іноді постійно втрачає сигнал саме тюнер. В цьому випадку потрібно перепрошити дешифратор.

Тепер ви знаєте напевно, через що з’являються проблеми з сигналом, а також що потрібно для їх усунення.

Як вибрати джерело сигналу на телевізорі Samsung?

Інструкція з налаштування обладнання марки Samsung

 • Натискаємо на вхід в меню. (зелена кнопка);
 • Вибираємо в меню. Канал (піктограма Супутникова антена);
 • Вибираємо. Автонастройка;
 • Вибираємо. Джерело сигналу. Кабель;
 • Вибираємо. Цифрові;
 • Натискаємо. Пуск.

Чому телевізор показує немає сигналу?

У більшості випадків причини того, що телевізор пише «немає сигналу», полягають в наступному: зламалося саме устаткування; ведуться профілактичні роботи; впливають зовнішні чинники: високі або низькі температури, опади, пил і т.

Що робити якщо телевізор LG пише немає сигналу?

Найпростіші варіанти виникнення несправності: проводить кабель має механічне пошкодження; поламалися супутникова тарілка, повітряна антена або збій роутера; несправність ресивера, збій на стороні провайдера. постачальника послуги.

Що робити якщо ваш телевізор не працює?

Що робити, якщо телевізор не включається?

 • Запуск з режиму очікування
 • Перевірте роботу з іншого електричною розеткою Не використовуйте стабілізатори напруги будь-якого типу для цього тесту.
 • Виконати цикл харчування Вимкніть всі кабелі, аксесуари і пристрої від телевізора, включаючи модуль CAM, якщо це може бути застосовано
 • Зверніться в Support Philips TV.

Що значить якщо на моніторі пише немає сигналу?

Якщо на комп’ютері раніше була дискретна відеокарта, а тепер ви підключили монітор до інтегрованої (вихід на материнській платі), отримавши в результаті «Немає сигналу», причиною може бути або відключене інтегроване відео в BIOS, або виставлений там же пріоритет PCI-E відеокарти, або процесор без

Що робити якщо телевізор Samsung пише немає сигналу?

Якщо в якийсь момент на екрані телевізора Samsung з’явилося повідомлення «Немає сигналу», перевірте наступні фактори:

 • Справність ресивера.
 • Наявність сигналу в приймачі.
 • Зміна режиму підключення.
 • Цілісність кабелю, проводів і правильність їх підключення.
 • Напруга в електромережі.
 • сканування каналів.

Як налаштувати канали на телевізорі LG?

Щоб налаштувати канали, вам буде потрібно сигнальний кабель і пульт. Натисніть на пульті клавішу «Settings», щоб зайти в меню налаштувань. Перейдіть в розділ «Канали», натисніть «ОК», потім «Автопошук» і знову «ОК». В меню «Автопошуку» при виборі джерела вхідного сигналу відзначте галочкою пункти «Антена» та «Кабельне TV».

Перевірка апаратури: антена / тарілка, кабелі, приставка

У вас могла зависнути сама приставка або телевізор (приставка не використовується, якщо пристрій підтримує Smart TV. це сучасні моделі телевізорів). Перезавантажте девайс: вимкніть його за допомогою кнопки на пульті, вимкніть TV / приставку від електроживлення хоча б на 30 секунд. Знову вставте шнур живлення в розетку і увімкніть пристрій. Якщо сигнал не з’явилося, перевірте обладнання на наявність пошкоджень.

READ  Як підключити телевізор Sony до Bluetooth

Натисніть на червону кнопку харчування, щоб вимкнути TV

 • тарілка або антена (в залежності від того, що використовується);
 • кабель, який подає сигнал з антени / тарілки;
 • приставка (по-іншому ресивер, тюнер) або телевізор.

Почніть з перевірки кабелю: він повинен бути цілим по всій довжині. Подивіться, чи є надломи, сильні загини, тріщини і т. Д. Цілими повинні бути і штекери, контакти на них повинні бути без окислення. Якщо проблеми з кабелем, просто змініть його.

Якщо кабель був пошкоджений, купите і підключіть до системи новий

Якщо у вас є можливість, огляньте свою антену або тарілку. На ній не повинно бути пилу, бруду, льоду. Якщо поверхня забруднена, акуратно її очистіть, якщо у вас є до неї доступ. Якщо доступу немає, викличте фахівця, який зможе дістати до неї за допомогою спеціального обладнання.

Через сніг тарілки можуть не розпізнати від вишки

Подивіться, чи не зламана тарілка / антена, чи немає на ній дефектів. Можливо, зламався якийсь елемент. В цьому випадку доведеться замінити антену. Якщо не впевнені, що можете самі визначити зовні, працездатна антена чи ні, викличте майстра.

Несправний може бути і сам ресивер (пристрій, який приймає сигнал. телевізор або приставка). Зовні визначити поломку звичайному користувачеві практично неможливо, тому є сенс дати визначення на діагностику неполадок в сервісний центр.

Займатися ремонтом таких пристроїв самостійно без потрібних навичок і кваліфікації не варто. Якщо поломка в телевізорі, вам замінять несправний елемент. Можливо, там просто окислилися контакти на виході для кабелю. вам зроблять нескладну перепайку пошкодженої ділянки. Якщо зламалася приставка, швидше за все, заміною елемента тут не відбудешся. доведеться купувати нову.

Телевізор пише, що немає сигналу: в чому причина і що робити

Хтось любить «серфить» в інтернеті, а хтось дивитися телевізор. Вмикаєш якось своє TV-пристрій і бачиш на екрані повідомлення «Немає сигналу». Починаєш перемикати канали. не вказує ні один. Чому сигнал раптом пропав, з чим це пов’язано? Чи треба викликати відразу фахівців або можна вирішити все самостійно?

Причина на стороні провайдера: профілактичні або ремонтні роботи

Якщо користуєтеся цифровим, кабельним або супутниковим TV від провайдера (платите окремо за TV) і у вас пропав сигнал, можливо, зараз фахівці компанії ремонтують волосінь або оновлюють обладнання. Як дізнатися про технічні роботах? Зателефонуйте в Support свого робота. це найшвидший і надійний спосіб.

Зателефонуйте на гарячу волосінь вашого провайдера, щоб з’ясувати, чи ведуться зараз технічні роботи

Звичайно, можна відкрити офіційний сайт провайдера і подивитися інформацію там. в розділі з новинами. Але інформацію викладають не завжди, тому краще відразу телефонуйте. Якщо роботи дійсно проводяться, вам повідомлять, коли вони повинні завершитися. Якщо на косильною волосіні все в порядку, вас проконсультують з питання. скажуть, що потрібно зробити, щоб повернути сигнал самостійно. Якщо домашні заходи не допоможуть, зателефонуйте на гарячу волосінь ще раз і викличте майстра додому.

Якщо у вас немає можливості зараз зателефонувати провайдеру, зробіть наступне:

 • Візьміть пульт від телевізора або приставки.
 • Клацніть по кнопці Menu.
 • Перевірте, чи є оповіщення про відсутність сигналу в меню. Якщо є і при цьому канали не включаються, отже, причина на стороні провайдера.

Телевізор пише, що немає сигналу. чому це відбувається і що робити з проблемою

Розповімо, що може спровокувати появу помилки «Немає сигналу» на телевізорах.

Якщо сигнал відсутній, перевірте підключення по кабелю

Зовнішні фактори: негода і її наслідки, перешкоди на шляху сигналу

Про наслідки негоди ми частково розповіли вище. Як бути, якщо сигнал зник після сильного вітру, дощу? Антена або тарілка могли змінити напрямок. У такому випадку потрібно відрегулювати положення пристрою знову. дослідним шляхом впіймати правильне. Для цього вам знадобиться допомога іншої людини: щоб хтось крутив антену, а хтось спостерігав за сигналом на TV. Врахуйте, що повертати антену потрібно повільно.

Вам можуть допомогти антени ваших сусідів. подивіться, куди спрямовані вони. Для максимально точного налаштування кута можна використовувати калькулятор кутів, який можна завантажити з офіційного сайту вашого провайдера. Вихідна інформація для розрахунку. дані про ваше місцезнаходження. Їх можна отримати за допомогою GPS вашого смартфона.

При виборі напрямку для тарілки або антени орієнтуйтеся на те ж обладнання поблизу

Можливо, у вас зараз йде дощ, сніг або є сильний вітер. В такому випадку сигнал може бути відсутнім. Тут ви нічого не зробите. доведеться чекати, коли все вляжеться і сигналу ніщо не буде заважати проходити від вишки до антени / тарілки.

Якщо на вулиці негода, сигнал на TV може бути відсутнім

Погане зображення або його відсутність може бути через перешкоди, які з’явилися на шляху сигналу від вишки до антени. Це можуть бути гілки дерев, споруди, будівлі. Якщо це просто дерево, зріжте ту частину, яка закриває обладнання. Якщо це нова споруда, перемістіть антену вище або знайдіть місце з іншого боку вашого будинку. Встановити правильно антену зможуть знову ж фахівці. краще довірте цю задачу їм, якщо є можливість.

Перевірка програмної частини: як оновити прошивку «Smart TV»

Якщо виявилося, що з обладнанням все в порядку, технічних робіт немає, погода чудова, але сигнал все одно не проходить, можливо, справа в прошивці. Розробник оболонки Smart TV на вашому телевізорі міг випустити оновлення для прошивки, яке виправляє всі помилки попередньої версії. Апдейт важливий для операційних систем всіх пристроїв: не тільки для комп’ютера, але і для телевізора.

Як правило, на телевізорах з «Smart TV» все поновлення встановлюються автоматично. Але міг виникнути збій. тоді потрібно все запустити вручну. Як це зробити:

  Для різних пристроїв процедура може дещо відрізнятися, але все ж буде проходити по одній і тій же схемі. Спочатку підключіть TV до свого «Вай-Фаю» або провідного інтернету (вставте кабель провайдера в роз’єм LAN) і налаштуйте при необхідності підключення.

Інтернет можна підключити до TV по кабелю

Чекаємо, коли закінчиться оновлення прошивки

В першу чергу телефонуйте своєму провайдеру, якщо з’явилася помилка «Немає сигналу». Можливо, зараз компанія проводить технічне обслуговування обладнання або усуває неполадки на косильною волосіні. Якщо навіть справа не в провайдера, фахівець служби підтримки допоможе вам вирішити проблему. Потрібно перевірити на дефекти кабель, антену / тарілку. Якщо справа в приставці або TV, віддайте обладнання на діагностику. Також не завадить оновити прошивку «Smart TV».

Що робити якщо нтв плюс не працює?

Коли на моніторі телевізора не показують канали НТВ ПЛЮС, насамперед бажано вимкнути пристрої, а потім підключити їх заново. Необхідно переконатися в міцності F. роз’ємів. Можливо, вони пошкоджені. Якщо це так, то необхідно їх відремонтувати, що неполадка зникла.

Чому не показує телевізор коли йде дощ?

Дощ і сніг це фізична перешкода на шляху сигналу від супутника до вашої супутникової тарілки. При сильному зливі або снігопаді перебої з прийомом є майже у всіх. При гарній погоді сили і потужності сигналу вистачає, але при появі зовнішніх перешкод рівень сигналу падає, і телевізор ні чого не показує.

Чому немає сигналу на цифровому TV?

Якщо все обладнання (антена, ресивер, кабель) справні, а цифрове телебачення не показує, необхідно поміняти настройки приставки. Відсутність сигналу може стати наслідком використання функції автопоиска. Відсутність сигналу може бути ознакою несправності антени або підсилювача.

Що робити якщо телевізор показує немає сигналу?

Перше, що потрібно робити, якщо телевізор пише «немає сигналу». перевірити власні девайси. Проблема може критися в сполучних кабелях (починаючи від відійшов коннектора і закінчуючи його виходом з ладу), в портах телевізора, супутниковій тарілці, антени супутникового конвертера.

Що робити якщо Ростелеком пише немає сигналу?

Якщо на екрані горить напис «Немає сигналу», то насамперед потрібно за допомогою пульта від телевізора вибрати правильний відеовхід, до якого підключена приставка (зазвичай це HDMI, але перевірте, куди приєднаний ваш ресивер). Якщо не допомагає, то проблема може бути в зношеному кабелі, спробуйте під’єднати інший.

Чому з приставкою не вказує телевізор пише немає сигналу?

Якщо картинка є, але приставка пише «Немає сигналу». швидше за все не підключена антена, або в ній не включений підсилювач. Ну або вона просто відійшла або не працює. Перевірити антену і повторити автопошук.

Чому на телевізорі показує слабкий сигнал чи ні сигналу?

Що робити якщо приставка пише немає сигналу?

Якщо картинка є, але приставка пише «Немає сигналу». швидше за все не підключена антена, або в ній не включений підсилювач. Ну або вона просто відійшла або не працює. Перевірити антену і повторити автопошук.

Що робити якщо телевізор не реагує на пульт?

Якщо телевізор не реагує на пульт, переконайтеся, що справні елементи живлення. Якщо заміна не допомогла, зверніться в майстерню «Ленбах». Це може бути поломка самого телевізійного приймача, а не пульта дистанційного керування. Кваліфіковані майстри швидко визначать джерело неполадки і усунуть її на дому.

Що робити якщо немає сигналу на Отаутв?

Налаштуйте антену. Перевірте рівень сигналу в меню Налаштування Антени. Немає сигналу або слабкий сигнал. Перевірте з’єднання кабелів, МШУ і іншого устаткування, що приєднується між МШУ і приймачем або відрегулюйте антену.

READ  На якій висоті повинен бути телевізор

Що робити якщо немає сигналу на телевізорі триколор?

 • Перейти на сайт kino.tricolor.TV.
 • Встановити додаток «Триколор Кіно і TV» на мобільний пристрій або Smart TV.
 • Підключити приймач до інтернету. Перевірте, чи можливо це зробити на вашому приймальному обладнанні.

Що робити якщо телевізор чорно білий?

Причиною чорно-білого зображення може бути установленая в налаштуваннях телевізора вручну система кольоровості, відмінна від PAL. В цьому випадку потрібно знайти в меню телевізора управління системою кольоровості і виставити автоматичний режим або режим PAL. Саме в цьому режимі за замовчуванням транслюють відеосигнал цифрові приставки.

Чому не працює цифрове телебачення?

Якщо все обладнання (антена, ресивер, кабель) справні, а цифрове телебачення не показує, необхідно поміняти настройки приставки. Відсутність сигналу може стати наслідком використання функції автопоиска. Відсутність сигналу може бути ознакою несправності антени або підсилювача.

Чому не показує другий пакет цифрового телебачення?

Чому не показує другий мультиплекс цифрового телебачення Найчастіше, причиною того, що не ловить другий мультиплекс є неправильне налаштування пошуку і невідповідність антени і приставки. Важливу роль також відіграє і телевізор. Цифровий сигнал надходить в форматі DVB ​​T2.

Відсутність сигналу через зовнішні чинники

На супутникові сигнали впливають зовнішні фактори. Не варто шукати причини, чому немає якісного, стійкого сигналу на телевізорі, коли на вулиці сильна злива, гроза. Ці кліматичні умови порушують передачу. Створюють перешкоди для хвиль крони дерев, будови. Через них може бути ледь чутний, неякісна картинка.

Шквальний вітер може змінити положення антени, тарілки, що призводить до зниження якості прийому. Справитися з простою установкою пристрою в оптимальне положення можна самостійно. Первісне положення антени можна визначити, орієнтуючись на напрям приладів в сусідніх будинках, квартирах. потім:

 • повільно повертайте в антену в одну і іншу сторону;
 • визначте напрямок, при якому якість поліпшується;
 • знайдіть точку з кращого картинкою, закріпіть пристрій.

Виконати максимально точну настройку допоможе калькулятор кутів. Він є на офіційному ресурсі оператора. Скористайтеся автоматичною програмою в GPS смартфона. Вона розрахує точний кут за даними про місцезнаходження.

Регулювання і установка тарілки

Якщо самостійно складно визначити, куди встановити тарілку, зверніться до фахівців. Вони забезпечать приймального пристрою правильне положення, виконають надійну фіксацію.

Проведення технічних робіт у провайдера

Кожен оператор періодично проводить профілактичні роботи, може виникнути необхідність аварійного ремонту. У цей період сигнал відсутній. Є кілька способів перевірити, чи працює провайдер в звичайному режимі. Якщо потрібно дізнатися, чому немає сигналу цифрового телебачення сьогодні, ви можете:

 • зателефонувати оператору по телефону служби підтримки;
 • знайти інформацію в інтернеті на офіційному сайті провайдера;
 • перевірити оповіщення в ресівері.

Якщо не можна включити канали для перевірки повідомлень, за допомогою пульта дистанційного керування увійдіть в системне меню ресивера. У системному меню при проведенні ремонтних, профілактичних робіт у провайдера з’являється сповіщення «немає сигналу».

Дзвінок в Support вашого провайдера може вирішити проблему

Абонентам кабельної мережі доводиться стикатися з неполадками в приставках. Ці прилади часто «зависають». Усунути проблему нескладно. Витягніть штепсель з розетки, вимкніть приставку, включіть її, дайте час для перезавантаження. Якщо цей прийом не вирішив проблему, телефонуйте менеджерам по телефону «гарячої косильною волосіні». Можливо, для її вирішення потрібна допомога фахівця.

Діагностика технічних пристроїв

Відсутність сигналу найчастіше є наслідком технічних неполадок. Перелік можливих несправностей великий. Пошкодження можуть виникнути в ресівері, кабелі, антени або тарілці, телевізорі.

  Насамперед перевірте цілісність з’єднувального кабелю. При його пошкодженні сигнал може бути слабким або його немає. Переконайтеся в цілісності ізоляційної оболонки, відсутність надлому. Пошкоджений провід доведеться замінити. Можна зробити ремонт при невеликих дефектах, виконати пайку розірваних жив, якщо є досвід, навички. Перевірте антенний кабель

Перед покупкою кабелю проконсультуйтеся у фахівців. Від правильності вибору безпосередньо залежить якість передачі. Якщо заміна кабелю не вирішила проблему повністю, перевірте стан роз’ємів. Вони можуть пошкоджуватися в процесі експлуатації.
Скупчення бруду, пилу, обмерзання антени. тарілки може стати причиною погіршення, відсутності сигналу телебачення. Огляньте конструкцію, якщо потрібно, акуратно очистіть її елементи. Переконайтеся в цілісності приймальних пристроїв. Сильні штормові вітри можуть пошкодити елементи тарілки, TV антени. Якщо є поломки, пристрій доведеться ремонтувати або замінити.

Погана погода може бути причиною
Причиною проблеми може бути несправність ресивера. Цей прилад здійснює регулювання надходить цифрового сигналу. Ремонт конвертера може робити тільки кваліфікований фахівець. У більшості випадків несправний прилад доводиться замінювати.

Сигнал може бути відсутнім через несправний ресивера

Від поломки не застрахована жодна техніка. Якщо не показує телевізор, немає сигналу від антени, можливо, в гнізді підключення кабелю контакти окислені. Пошкоджені ділянки потрібно перепаяти. Цю роботу краще довірити майстру.

Програмні поновлення в Smart TV

Специфічна проблема може виникати у власників моделей Sony, Philips, Samsung, LG з функцією Smart TV. Перевірено цілісність кабелю, антена, ресивер функціонують нормально, але телевізор пише «немає сигналу». Виникає питання, що робити в даному випадку. Швидше за все, причиною є програмне оновлення. Регулярно нові версії встановлює Samsung. Вони розробляються для оптимізації роботи техніки, усунення помилок.

Установка оновленої програми є обов’язковою умовою, без цього телебачення працювати не буде. Зазвичай цей процес виконується в автоматичному режимі. Але якщо цього не сталося, встановіть нову версію вручну. Для цього:

 • перш ніж підключати до інтернету;
 • пультом дистанційного керування увійдіть в «настройки» в «меню»;
 • зайдіть в розділ «підтримка», «оновлення ПЗ».

Оновлення програмного забезпечення може вирішити проблему

Подальший алгоритм дій відрізняється у різних моделей. Після перевірки оновлень система запропонує їх встановити. Процес проходить автоматично, після чого телевізор перезавантажитися. Якщо сигнал не з’явилося, налаштовуйте заново канали.

Що робити якщо телевізор пише немає сигналу

Відсутність сигналу на телевізорі створює істотний дискомфорт. Причиною такої проблеми можуть бути технічні неполадки, збої в роботі оператора, кліматичні чинники. Не завжди для її усунення потрібна допомога фахівців. Після прочитання статті ви зможете визначити, чому немає сигналу на телевізорі, що робити в конкретному випадку. Це допоможе самостійно впоратися з більшістю проблем.

що запам’ятати

Якщо на вашому телевізорі немає сигналу, то зробіть наступне:

 • При відсутності сигналу спочатку переконайтеся, що провайдер не проводить ремонтних робіт.
 • Діагностуйте стан кабелю, антени, коректність роботи телевізора, ресивера.
 • В Smart TV своєчасно виконуйте оновлення прошивки.

Не займайтеся самостійним ремонтом телевізора, ресивера, тарілки без кваліфікації і навичок.

Вітаю! Мене звуть Петро Грас і я головний редактор даного порталу. На цьому сайті наша команда намагається публікувати найбільш актуальну і важливу інформацію про різні технології в світі цифрового телебачення. Радий, що завітали до нас, ласкаво просимо!

Чому не показує другий мультиплекс?

Чому не показує другий мультиплекс цифрового телебачення Найчастіше, причиною того, що не ловить другий мультиплекс є неправильне налаштування пошуку і невідповідність антени і приставки. Важливу роль також відіграє і телевізор. Цифровий сигнал надходить в форматі DVB ​​T2.

Куди звертатися з приводу телевізійної антени?

Куди дзвонити, якщо не працює телевізійна антена

У разі якщо кабель цілий і неушкоджений, причина поломки криється в плановому проведенні робіт або ж якоїсь аварії. У будь-якому випадку вам слід зателефонувати в організацію яка обслуговує антени в вашому домі.

Що робити якщо телевізор показує немає сигналу?

Перше, що потрібно робити, якщо телевізор пише «немає сигналу». перевірити власні девайси. Проблема може критися в сполучних кабелях (починаючи від відійшов коннектора і закінчуючи його виходом з ладу), в портах телевізора, супутниковій тарілці, антени супутникового конвертера.

Чому з приставкою не вказує телевізор пише немає сигналу?

Якщо картинка є, але приставка пише «Немає сигналу». швидше за все не підключена антена, або в ній не включений підсилювач. Ну або вона просто відійшла або не працює. Перевірити антену і повторити автопошук.

Чому на т2 немає сигналу?

При установці т2 приставки, багато користувачів зіткнулися з такою проблемою як «Немає сигналу«. Цією причиною може бути поломка самої Т2 приставки, що буває не часто, а за більшістю причина криється у вашій антені. DVB-T2 приставки вішають в дециметровому діапазоні і не всі антени його добре приймають.

Що робити якщо пропадає сигнал цифрового TV?

Якщо на телевізорі пропадає сигнал цифрового TV, то в основному на що треба звернути увагу, це справність приставки, антени і сполучних кабелів. Найпростіше, що може зробити користувач без знання TV, це перевірити цілісність кабелю від TV антени і приставці.

Нет сигнала на телевизоре?! Нажмите волшебную кнопку и картинка появиться!

Чому приставка не ловить цифрові канали?

Однією з найпростіших причин, по якій автопошук не знаходить канали, може бути невідповідність стандартів. Насамперед перевірте, який формат мовлення здатна приймати апаратура. Власникові телевізора, що ловить цифрове TV через звичайну антену, треба залізно запам’ятати абревіатуру DVB-T2.

BETATECH.COM.UA 2022