Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону

Table of Contents

Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону

Сьогодні ми поговоримо про те, як виправити проблему синхронізації вашого пристрою з браслетом Mi Band Fitness. Іноді користувачі отримують повідомлення: «Не вдалося підключити Mi Band, спробуйте ще раз». Це означає, що помилка виникає при підключенні до телефону, і додаток Mi Fit не може відстежувати параметри вашого тіла і ваші фізичні дії.

Mi Band підключення через Bluetooth

Найперше, що вам потрібно підтвердити. це те, чи відповідають ОС вашого телефону і версії Bluetooth мінімальним вимогам Mi band 2. Для Mi Band 2 потрібно як мінімум Android 4.3 OS і, по крайней мере, iOS 8.0; Аналогічно, версія Bluetooth повинна бути 4.0 або вище.

Через версії операційної системи Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону.

Якщо ваш пристрій відповідає всім вимогам, спробуйте виконати наступні кроки:

 • Перевірте, чи включений Bluetooth вашого телефону, а також перевірте записи з’єднання Bluetooth. Якщо є надмірна кількість записів, очистіть їх і перезапустіть процес сполучення.
 • Уникайте використання Mi Band 2 безпосередньо через Bluetooth-інтерфейс вашого телефону. Правильний спосіб сполучення. це Власницьке додаток Xiaomi Mi Fit.
 • Переконайтеся, що у вашого Mi Band 2 достатньо потужності. Реально, відстань між Smart-смугою і телефоном не повинно перевищувати 10 метрів (30 футів). Навіть на цьому ефективному відстані перешкоди можуть як і раніше впливати і порушувати сигнал Bluetooth, тому оптимальна відстань знаходиться в межах 5 метрів.
 • Вимкніть Bluetooth вашого телефону, а потім перезапустіть його або перезавантажте смартфон. Повторіть процедуру сполучення.
 • Якщо всі описані вище методи не усувають проблему підключення, спробуйте виконати процедуру сполучення за допомогою іншого; Якщо це працює, то це говорить про те, що з телефоном може виникнути помилка. наприклад, якість продукту або проблема з прошивкою.

Что делать если xiaomi mi band 2 телефон не видит браслет. Вася Дракон.

Відключити Mi Band з налаштувань Mi Fit

Тепер вас попросять знову включити (пару) ваш фітнес-браслет Mi Band. Просто натисніть на Mi Band, коли світлодіоди почнуть мигати, і він буде синхронізований з додатком Mi Fit на вашому Android-пристрої. Всі ваші дані до появи помилки будуть відображатися, і Mi Band почне відстежувати ваші кроки / калорії / сон і т. Д., Як зазвичай.

перезапустіть пристрій.

Вимкніть Bluetooth і знову увімкніть його. Тепер спробуйте знову синхронізувати. Якщо це не допомогло, вимкніть Bluetooth і перезавантажте телефон. Якщо ваш Bluetooth працює нормально, але ви все ще не можете синхронізувати свій Mi Band в Mi Fit, перейдіть до Способу 2.

Додаток Mi Fit App вказує, що пристрій не видно (пристрій Mi band 2 недоступно / Mi band 2 device is not available)

Якщо після цього кроку додаток також видає ту ж помилку, найбільш імовірною причиною є якість продукту. Зв’яжіться зі службою після продажного обслуговування і чітко опишіть / поясніть проблему для професійної підтримки.

Що робити, якщо Mi band 2 не вдалося підключитися по bluetooth

Багато користувачів радять замкнути контакти, щоб скинути настройки, покласти пристрій в холодильник щоб розрядити акумулятор, підключити до іншого смартфону. Я все це не пробував, тому радити не буду, хоча ви можете подивитися ось це

Ще радять встановити стару версію програми Mi Fit і підключитися через неї. Теж пробували. не працює, мабуть, розробники вже змінили протокол авторизації, тому програма просто не приймає логін і пароль. Я розповім про свій метод, що зробити, якщо телефон не бачить Mi band 2, який виявив випадково. По-моєму, це має спрацювати, навіть якщо ви вже підключили до телефону браслет, а потім перепрошили його. Хоча це я не перевіряв. Отже, ситуація: браслет повністю заряджений і лежить поруч з телефоном, встановлено останню версію додаток Mi Fit. Ви запускаєте додаток, реєструєтеся, вибираєте пошук браслета і. нічого, браслет не знаходиться:

band, вдалося, підключитися, телефон

Відкрийте Google Play і скачайте додаток Mi Band Master.

Відкрийте завантажене додаток і виберіть “Налаштування”, а потім “Прив’язка Mi Band”:

З якихось незрозумілих причин стандартний додаток Mi band 2 не вдалося підключитися по bluetooth, а ось це стороннє відмінно знаходить браслет і виводить його в списку. Мабуть, програма може працювати з цією версією прошивки:

Зараз важливий момент. Покладіть браслет на праву руку і в цю ж руку візьміть телефон, так, щоб браслет не рухався щодо телефону. Не знаю, чи це грає роль, але у мене оновлення прошивки пройшло успішно тільки при таких умовах. Тепер натисніть по влаштуванню в списку. Відкриється вибір способу авторизації, виберіть “Авторизація через Mi Fit”:

Далі знову запустіть Mi Fit, і тепер браслет з’явитися в списку доступних. відмінно! “

Натисніть на нього, потім, коли браслет завібрує, натисніть на ньому кнопку для підтвердження авторизації. Відразу ж після цього почнеться установка прошивки 1.0.0.53. Пам’ятайте, апарат не повинен рухатися. Коли оновлення завершиться, буде встановлена ​​вже найсвіжіша версія прошивки.

Після цього ви зможете повноцінно використовувати браслет, а додаток Mi Band Master можна видалити. До речі кажучи, перев’язка на інший пристрій у мене теж працювала тільки через Mi Band Master: якщо програма теж не бачить браслет Mi band 2, досить затиснути кнопку на браслеті під час пошуку, і він тут же з’являвся в списку, а далі вже по вище описаному сценарієм, як тільки браслет визначається одним додатком, то з’явиться і в іншому. Після успішної синхронізації браслет буде автоматично підключатися при запуску Mi Fit без жодних проблем. Така проблема, як ‘телефон не бачить Mi band 2’, більше виникнути не повинна, але, можливо, з додатком потрібно буде трохи часу для синхронізації.

Чому Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону

Давайте спочатку розберемо, чому браслет не підключається до телефону. Таких причин може бути кілька:

 • Розряджена батарея. перевірте батарею вашого браслета, можливо, вона розряджена. Зарядіть її на 100% перед тим, як приступати до підключення;
 • Стандартні поради. можливо, у вашій системі щось заглючило або працює не так. Вимкніть і ввімкніть Bluetooth, а також запустіть програму, можливо, знадобитися перезавантаження пристрою;
 • Операційна система. для роботи браслета необхідно, щоб на вашому телефоні була встановлено ОС від Android 4.4 і вище. На Android 4.2 додаток Mi Fit просто не встановиться або видасть помилку при запуску. Тут допоможе тільки оновлення прошивки. Благо, кастомних операційних систем для більшості апаратів предостатньо;
 • Версія Bluetooth. для зв’язку Mi Band 2 зі смартфоном необхідна підтримка технології Bluetooth 4.0 Low Energy. Ви можете перевірити, чи підтримує ваш пристрій цю технологію, за допомогою програми Bluetooth Device Info. Краще б це зробити ще перед покупкою. Але хороша новина в тому, що більшість пристроїв, випущених після 2011 року вже її підтримують. Підтримка Low Energy необов’язкова, але бажана.
 • Прошивка Mi Band 2. якщо у вас новий браслет, тільки з заводу, то на ньому буде нова прошивка. Але якщо він лежить вже більше року на складі, то, швидше за все, прошивка на ньому застаріла, адже компанія постійно випускає оновлення. Саме це може стати причиною проблем з підключенням. потрібно оновлення. Але Xiaomi не змогли зробити нормальне додаток, і справляється воно з браслетом в таких ситуаціях зі скрипом. Як усунути цю неприємність, ми розглянемо нижче.
READ  Як встановити SD карту на телефон

Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону

Скоро почнуться перші місяці літа, а значить, прийшла пора тренувань, спорту та відпочинку. Я вирішив долучитися до бігу і купив собі фітнес-трекер Mi Band 2 від Xiaomi. Браслет дозволяє вимірювати пульс, кількість кроків, стежити за сном, а також відстежувати маршрут і швидкість руху під час тренування. Це дуже зручно, особливо, якщо ви новачок і ще не звикли бігати в одному темпі або хочете постійно стежити за пульсом і іншими показниками. З додаткових можливостей: під час дзвінків або повідомлень в Android-додатках браслет подає графічні сигналів і вібрації. Крім того, є будильник.

Для зв’язку з додатком Mi Fit на Android-пристрої браслет використовує Bluetooth, і тут криється величезна проблема. Багато користувачів, в тому числі і я, стикаються з проблемою першого підключення браслета до телефону. Пристрій вперто не хоче бачити браслет, а якщо і бачить, то постійно повертає помилку оновлення. У цій статті я розповім, чому так відбувається і що робити коли Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону.

Відразу при першій спробі підключення у мене виникло припущення, що проблема ‘Mi band 2 не вдалося підключитися до телефону‘ торкнулася тільки мене через досить старої моделі телефону, але якщо звернути увагу на статистику від Яндекса, то можна побачити, що цей запит досить популярний. Велика кількість людей стикається з такою проблемою кожен місяць, і шкода, що Xiaomi ніяк не хочуть звертати на це увагу.

Сподіваюся, інформація з цієї статті допоможе вам вирішити проблему ‘Xiaomi Mi band 2 не вдалося підключитися‘, і ваш браслет буде повноцінно працювати. У всякому разі, тепер у вас є ще один спосіб дій, якщо телефон не знаходить Mi band 2. Якщо допомогло, відпишіться в коментарях! І цікаво, чи стикався ще хто з проблемою відновлення?

Чому “Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону

Давайте спочатку розберемо, чому браслет не підключається до телефону. Таких причин може бути кілька:

 • Розряджена батарея. перевірте батарею вашого браслета, можливо, вона розряджена. Зарядіть її на 100% перед тим, як приступати до підключення;
 • Стандартні поради. можливо, у вашій системі щось заглючило або працює не так. Вимкніть і ввімкніть Bluetooth, а також запустіть програму, можливо, знадобитися перезавантаження пристрою;
 • Операційна система. для роботи браслета необхідно, щоб на вашому телефоні була встановлено ОС від Andro Що робити, якщо Mi band 2 не вдалося підключитися по bluetooth

Багато користувачів радять замкнути контакти, щоб скинути настройки, покласти пристрій в холодильник щоб розрядити акумулятор, підключити до іншого смартфону. Я все це не пробував, тому радити не буду, хоча ви можете подивитися ось це

Ще радять встановити стару версію програми Mi Fit і підключитися через неї. Теж пробували. не працює, мабуть, розробники вже змінили протокол авторизації, тому програма просто не приймає логін і пароль. Я розповім про свій метод, що зробити, якщо телефон не бачить Mi band 2, який виявив випадково. По-моєму, це має спрацювати, навіть якщо ви вже підключили до телефону браслет, а потім перепрошили його. Хоча це я не перевіряв. Отже, ситуація: браслет повністю заряджений і лежить поруч з телефоном, встановлено останню версію додаток Mi Fit. Ви запускаєте додаток, реєструєтеся, вибираєте пошук браслета і. нічого, браслет не знаходиться:

Відкрийте Google Play і скачайте додаток Mi Band Master.

Відкрийте завантажене додаток і виберіть “Налаштування”, а потім “Прив’язка Mi Band”:

З якихось незрозумілих причин стандартний додаток Mi band 2 не вдалося підключитися по bluetooth, а ось це стороннє відмінно знаходить браслет і виводить його в списку. Мабуть, програма може працювати з цією версією прошивки:

Зараз важливий момент. Покладіть браслет на праву руку і в цю ж руку візьміть телефон, так, щоб браслет не рухався щодо телефону. Не знаю, чи це грає роль, але у мене оновлення прошивки пройшло успішно тільки при таких умовах. Тепер натисніть по влаштуванню в списку. Відкриється вибір способу авторизації, виберіть “Авторизація через Mi Fit”:

Далі знову запустіть Mi Fit, і тепер браслет з’явитися в списку доступних. відмінно! “

Натисніть на нього, потім, коли браслет завібрує, натисніть на ньому кнопку для підтвердження авторизації. Відразу ж після цього почнеться установка прошивки 1.0.0.53. Пам’ятайте, апарат не повинен рухатися. Коли оновлення завершиться, буде встановлена ​​вже найсвіжіша версія прошивки.

Після цього ви зможете повноцінно використовувати браслет, а додаток Mi Band Master можна видалити. До речі кажучи, перев’язка на інший пристрій у мене теж працювала тільки через Mi Band Master: якщо програма теж не бачить браслет Mi band 2, досить затиснути кнопку на браслеті під час пошуку, і він тут же з’являвся в списку, а далі вже по вище описаному сценарієм, як тільки браслет визначається одним додатком, то з’явиться і в іншому. Після успішної синхронізації браслет буде автоматично підключатися при запуску Mi Fit без жодних проблем. Така проблема, як ‘телефон не бачить Mi band 2′, більше виникнути не повинна, але, можливо, з додатком потрібно буде трохи часу для синхронізації.

Як синхронізувати фітнес-трекер, якщо телефон не бачить пристрій

Якщо телефон ні в яку не бачить браслет, навіть якщо були виконані рекомендації на кшталт повторного включення блютуз, перезапуску смартфона і браслета, але жоден із способів не вплинув дії, тоді може стати в нагоді ця інструкція.

READ  Як підключити смартфон до телевізора Sony

Приділіть особливу увагу точному повторення пунктів!

 • Провести повне видалення нової версії Mi Fit і завантажити відповідну стару версію;
 • На телефоні активувати Bluetooth, а браслет під’єднати до персонального комп’ютера за допомогою USB-кабелю;
 • Запускаєте свіжовстановленому додаток на телефоні і відключаєте трекер від комп’ютера;
 • Оновлення Mi Fit за допомогою Play Market`а;
 • Повторно пробуєте синхронізувати браслет з телефоном.

Виконання цих пунктів допомагає сопрячь трекер зі смартфоном в переважній більшості випадків.

Фітнес-браслет знаходиться занадто далеко від телефону

Правильна робота браслета вимагає носіння близько до сполучених смартфону. Особливо це важливо під час першого налаштування пристроїв. Піднесіть браслет на мінімальну відстань до смартфону.

Віддалення браслета на значну відстань може стати причиною того, що телефон не побачить браслет Xiaomi Mi Band 2.

Навіть той факт, що фітнес-трекером Mi Band 2 користується величезна кількість людей по всьому світу, не може вберегти його від всіляких програмних і апаратних недоліків. Як видно, більшість можливих проблем можна вирішити самому не виходячи з дому. Якщо жоден з пунктів не допоміг відновити працездатність браслета, висока ймовірність, що проблема полягає в апаратній частині браслета, наприклад в модулі блютуза.

Нарешті настав теплу пору року. Літо. час подорожей і великої кількості активності в житті кожної людини. І для того щоб встежити за всієї своєї життєвої активністю, компанія Xiomi випустила новий фітнес браслет Mi Band 2, який став продовженням успішно зарекомендував себе Mi Band 1S.

Невідповідність операційних систем

Також актуальною є проблема відповідності операційної системи браслета і пристрої. Для того щоб дві системи синхронізувалися, необхідно відповідати певним вимогам. Так, Android 4.4 або більш пізні версії будуть мати відмінне з’єднання з браслетом і функціонувати з додатком Mi Fit. Що стосується прошивки самого трекера, то рішення подібної проблеми наведено в попередньому пункті.

Дані поради будуть корисні як при використанні Android, так і iPhone пристроїв. Не виходить прив’язатися, як правило, тільки до моделей старіше iPhone 4S.

Прив’язка до іншого пристрою

Прив’язка раніше до іншого пристрою також може послужити причиною того, що Xiaomi Mi Band 2 не вдалося підключитися до вашого смартфону. Виявити таку проблему нескладно. Якщо при відсутності виявлення через Mi Fit, браслет через Bluetooth все ж видно, то, швидше за все, проблема саме в цьому. В даному випадку необхідно, щоб старий власник відв’язався від браслета, так як він безпосередньо з’єднаний з Мi аккаунтом. Є й інше рішення. використовувати альтернативні додатки, так як Mi Fit буде не доступно.

Скоро почнуться перші місяці літа, а значить, прийшла пора тренувань, спорту та відпочинку. Я вирішив долучитися до бігу і купив собі фітнес-трекер Mi Band 2 від Xiaomi. Браслет дозволяє вимірювати пульс, кількість кроків, стежити за сном, а також відстежувати маршрут і швидкість руху під час тренування. Це дуже зручно, особливо, якщо ви новачок і ще не звикли бігати в одному темпі або хочете постійно стежити за пульсом і іншими показниками. З додаткових можливостей: під час дзвінків або повідомлень в Android-додатках браслет подає графічні сигналів і вібрації. Крім того, є будильник.

Для зв’язку з додатком Mi Fit на Android-пристрої браслет використовує Bluetooth, і тут криється величезна проблема. Багато користувачів, в тому числі і я, стикаються з проблемою першого підключення браслета до телефону. Пристрій вперто не хоче бачити браслет, а якщо і бачить, то постійно повертає помилку оновлення. У цій статті я розповім, чому так відбувається і що робити коли Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону.

Батарея, як причина не підключення

Банальна, але досить поширена ситуація, коли пристрій користувача не може виявити браслет. це батарея, а точніше її розрідженість. Тому, перед початком використання браслета, слід зарядити її на 100%.

Mi Band 2 не бачить телефон

Рядовий користувач смартфона нерідко стикається з непередбаченими труднощами при підключенні до телефону сторонніх пристроїв. Причиною цього може бути як шлюб або вихід з ладу готового виробу, так і помилкові дії власника. Фітнес-браслети відносяться до таких, що підключається пристроїв. Якщо Mi Band 2 не вдалося підключитися до телефону по Bluetooth, радимо прочитати це статтю, в ній детально розібрані основні проблеми і як їх виправити.

Відчайдушний спосіб підключення Mi Band 2 через Bluetooth

Якщо всі перераховані раніше способи не допомогли, і при цьому ви переконані, що у вас оригінальний пристрій, але його не можна здати по гарантії, зможете користуватися способом, який описаний нижче. Врахуйте, що це може і нашкодити вашому пристрою, тому 100% гарантії ніхто вам не дає!

У браслета збоку є 2 контакту, які видно. Чи зможете замкнути їх, використовуючи імпульсну запальничку або спеціальний прилад, щоб отримати розряд струму. Замикаєте їх приблизно на 1-2 секунди, після чого ваш фітнес-трекер перезавантажується, незначно тупить, і, якщо пощастить, то починає коректно працювати. Це свого роду кандидатура Hard Reset, лише # 171, по-російськи # 187.

Велика відстань між телефоном і браслетом

Для коректної роботи фітнес-трекера необхідно дуже близько піднести його до власного телефону для синхронізації, а також для подальшого використання і коректного відображення інформації.

Якщо обидва аксесуара знаходяться на великій відстані один від одного, це може стати передумовою різних помилок і збоїв при підключенні.

Вимоги операційної системи

Для коректної роботи браслета потрібна наявність версії 4.0, а також Android 4.3 і вище. Якщо ж підключаєте до iOS, там повинна бути встановлена ​​версія від 8.0.

Зайдіть в опції власного апарату і перевірте, чи відповідають вони найменшим вимогам чи ні. Якщо немає, то спробуйте оновити версію операційної системи на телефоні, якщо це можливо.

Чому Xiaomi Mi Band 2 з телефоном не синхронізуються

Сьогодні ви дізнаєтеся, що робити, якщо браслет Mi Band 2 цієї статті не синхронізується з телефоном, або додаток Mi Fit просто не бачить його. Спочатку, коли з’явилася така проблема, потрібно перевірити харчування браслета (НЕ розряджений він) і перезавантажити телефон. Якщо дані діяння не мали ефекту, переходите до одного з нижчеописаних методів усунення проблеми.

Основні передумови препядствия і методи вирішення

 • Батарея браслета розряджена,
 • Чи не працює Bluetooth або давня версія,
 • Операційна система не відповідає найменшим вимогам,
 • Простий глюк в системі браслета,
 • Прив’язка до іншого пристрою,
 • Занадто велика відстань між пристроями,
 • Стара прошивка браслета,
 • підробка.

Ми будемо розглядати передумови непрацездатності, починаючи з найочевидніших.

І так, припустимо, що Mi Band 2 не вдалося підключитися до вашого телефону.

Підроблений браслет і що з ним робити

Найнеприємнішою причиною неможливості синхронізувати браслет зі смартфоном є покупка низькоякісної підробки пристрої, що складається з неякісних комплектуючих.

Фітнес-трекер пов’язаний з іншим пристроєм

Якщо Mi Fit не бачить браслет Mi Band 2, хоча в списку активних Bluetooth-пристроїв він відображається. значить він пов’язаний з іншим телефоном.

Відбутися таке може в разі, якщо був придбаний браслет, що був у вжитку, а попередній господар не спромігся відв’язати пристрій від свого смартфона. З цієї причини може ускладнитися процес синхронізації з новим телефоном.

Якщо телефон бачить пристрій через Bluetooth, але додаток Mi Fit наполегливо відмовляється визначати браслет, значить проблема знаходиться тут. Браслет зв’язується з Mi-аккаунтом і для підключення до іншого аккаунту необхідно відв’язати трекер від старого аккаунта.

READ  Чим відрізняється iPhone 7 від 7 plus

Скористатися сторонніми додатками

На перший погляд використання неофіційних додатків здається чимось незвичайним. Але багато хто з них пропонують не тільки більш стабільну роботу, в порівнянні з офіційним ПО, але і розширений список функцій.

Прикладом подібної програми служить Mi Band Master.

Функціонально воно не сильно поступається оригінальному додатком і пропонує свої додаткові опції.

Установка стороннього ПО в переважній кількості випадків вирішує проблему, тому не варто обходити стороною цю раду.

Проблема з модулем Bluetooth

У великій кількості випадків проблемою є банально вимкнений Bluetooth. Перевірте пристрій, включите модуль і спробуйте синхронізувати браслет повторно.

band, вдалося, підключитися, телефон

Якщо мережу Bluetooth активна, але трекер як і раніше відмовляється підключатися, варто уточнити, чи відповідає версія Bluetooth-модуля, встановленого в смартфоні, мінімально требуемому.Еслі всі параметри дотримані. варто перевірити модулі Bluetooth на працездатність з іншими пристроями.

Перш за все, перевірте роботу модуля телефону, підключивши інше бездротове пристрій, наприклад синхронізовані зі Smart-TV або ноутбуком.

У той же час спробуйте з’єднати браслет з іншим пристроєм. Цей захід дозволить точно визначити, який пристрій несправне: телефон або фітнес-трекер.

Що таке Mi Band 2

Даний девайс являє собою компактний пристрій для відстеження активності користувача.

У маленькому корпусі заховані крокомір, пульсометр і інші датчики, що збирають статистику і відправляють її в спеціальний додаток. Mi Fit.

Бенд відправить оповіщення у вигляді вібрації при вхідному дзвінку або отриманому повідомлення. Виробники постійно додають нові функції в своє дітище.

Підтримується більшістю популярних смартфонів на Android, таких як Huawei, Samsung, а також телефонами на базі iOS. айфон.

Основні види несправностей

Основні причини, чому не вдалося підключитися браслет Mi Band 2 до телефону:

 • Розряджений акумулятор браслета;
 • У телефону відключений Bluetooth;
 • Телефон на базі непідтримуваної операційної системи;
 • Помилки в роботі програмного забезпечення браслета;
 • Mi Band 2 пов’язаний з чужим смартфоном;
 • Відстань між браслетом і телефоном занадто велике;
 • Застаріла версія прошивки трекера;
 • Придбано низькоякісна підробка.

Розберемо по пунктах всі проблеми і виявимо причину несправності.

«Хардкорних» метод підключення фітнес-трекера

Якщо ви на всі сто відсотків упевнені, що пристрій оригінальне, але воно ніяк не хоче сполучатися з телефоном, існує альтернативний спосіб вправити пристрою «мізки».

Дії, описані в цій інструкції, не гарантують щоб повернути пристрій.

Також, вони позбавлять браслет гарантії і можуть привести до сумних, для власника і трекера, наслідків. Слушні маніпуляції виконуєте на свій страх і ризик.

Збоку у браслета є два відкритих контакту. Потрібно подати на них короткий імпульс, використовуючи п’єзоелемент з запальнички або будь-який інший високовольтний джерело. Отримавши короткий, але потужний імпульс струму, пристрій піде на захист і може почати перезавантажуватися.

Після застосування даного методу на короткий час можуть з’явитися зависання і «подтупліванія» браслета. Коли трекер повернеться в норму, пробуємо синхронізувати фітнес-трекер за новою. Цей метод за своєю дією схожий на Hard Reset, але більш неординарний і небезпечний.

Xiaomi Mi Band 2 не подключается к телефону?

Що робити, якщо Mi Band не вдалося підключитися до телефону

У цій статті ми дамо відповідь на питання, чому Xiaomi Band 2 не вдалося підключитися до смартфону, або ж якщо управляє додаток Mi Fit просто не бачить його, а також допоможемо вам вирішити дану проблему за допомогою декількох способів. Дані методи також працюють при неполадках в підключенні Mi Band 1 і Xiaomi Huami.

Проблема з підключенням Mi Band 2 часто вирішується перевіркою рівня заряду і перезавантаженням смартфона, але якщо ви на 100% впевнені, що трекер повністю заряджений, дані дії не допомогли і Mi Band не вдалося підключитися до телефону, переходимо до інших способів.

спосіб перший

Даний спосіб базується на припущенні, що фітнес-трекер не може підключитися до смартфону через те, що Bluetooth не працює. Щоб перевірити правильність цієї гіпотези, спробуйте здійснити з’єднання зі смартфона до будь-якого іншого пристрою за допомогою Bluetooth. Порядок дій такий:

 • Вимкніть і заново дозволите Bluetooth;
 • Будь ласка, спробуйте з’єднання, якщо нічого не вийшло. відключіть Bluetooth і перезапустіть смартфон;
 • Знову спробуйте виконати підключення Мі Бенда. Якщо знову нічого не вийшло. переходьте до наступного методу.

спосіб другий

Даний метод можна використовувати в тому випадку, якщо раніше ви вже синхронізували фітнес-трекер з телефоном. Якщо ви в якийсь момент помітили, що браслет просто не хоче підключатися до смартфону, виконайте наступні дії:

 • Запустіть управляє додаток Мі Фіт;
 • Відкрийте вкладку профілю, а потім виберіть наш Mi Band 2 в списку пристроїв, які були підключені;
 • Ви побачите сповіщення про те, що браслет Mi Band НЕ приєднаний. Прокрутіть вниз і натисніть кнопку «Завершити з’єднання». «Ок»;
 • Закрийте програму, потім знову запустіть його і заново пройдіть весь процес синхронізації смартфона з браслетом. У той момент, коли почнеться переморгування світлодіодного датчика на браслеті, виберіть на дисплеї телефону то пристрій, який збираєтеся підключити;

Не варто переживати про те, що при перепрівязке Xiaomi Mi Band 2 будуть загублені всі персональні дані і статистика кроків, адже вони зберігаються в самому акаунті на серверах Xiaomi, а тому після повторної синхронізації всі дані будуть і далі збиратися в акаунті.

Якщо ваш смартфон не знаходить браслет

У тому випадку, якщо ваш смартфон просто не бачить Mi Band, дійте таким чином:

 • Для видалення програми Mi Fit зі смартфона;
 • Знайдіть в інтернеті і скачайте одну з більш старих версій програми, наприклад, 1.0.652.188, встановіть програму;
 • Увімкніть Bluetooth, а потім підключіть браслет до комп’ютера через USB-шнур;
 • Відкрийте програму Мі Фіт на смартфоні, а потім витягніть капсулу браслета з зарядки;
 • Практично завжди додаток відразу ж побачить браслет;
 • Потім встановіть свіжу версію програми на смартфон (стару версію видаляти не потрібно) і проведіть повторне підключення гаджета;
 • Після того як підключення успішно відбулося, можете видалити стару версію програми Мі Фіт на своєму iPhone або смартфон на базі Android. Насолоджуйтесь!

У тому випадку, якщо жоден з вищеописаних способів не допоміг, задумайтеся про те, що можливо несправний сам трекер, або ж це і зовсім не оригінальний Xiaomi Mi Band 2. Але ми радимо перевіряти справжність пристрою безпосередньо при його покупці, адже якщо ви купуєте підробку, то велика ймовірність того, що у вас виникнуть проблеми з підключенням телефону до Mi Band.

Якщо ж ви спочатку успішно користувалися фітнес-трекером і точно знаєте, що це оригінальний пристрій, а потім виникли складнощі в роботі, то варто трохи почекати. Швидше за все, вся справа в програмному забезпеченні. програмісти незабаром усунуть помилку і випустять нові оновлення, що дозволяють без проблем працювати з браслетом і далі.

BETATECH.COM.UA 2022