Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Mi Band 4 відключається від телефону

З доступом до облікового запису

Відключити Mi band 3 від телефону в Mi fit дуже просто для цього потрібно виконати всього кілька кроків.

 • Зайти у вкладку Профіль.
 • Вибрати браслет і перегорнути в самий низ.
 • Натиснути на кнопку Відключити.
 • Підтвердити свої наміри.

Цей найпростіший і легкий спосіб відв’язати пристрій від аккаунта. Але бувають випадки, коли користувач втратив телефон і тепер не може підключитися до Mi Fit, тому що немає доступу до учетке. У цьому випадку на допомогу приходять інші методи відновлення повного контролю, описані нижче.

Дизайн і ергономіка

Як і всі попередні покоління, новий Mi Band виконаний у форм-факторі капсули, яка розташовується усередині посадкового отвору в ремінці. Її габарити мінімально змінилися в порівнянні з попередником, а тому з новинкою можна буде використовувати силіконові ремінці від третього покоління (металеві можуть не підійти, так як капсула стала на 0.6 мм товще).

Що стосується комплектного ремінця, він легкий і тактильно приємний, на руці відчувається абсолютно комфортно. Фіксація трекера надійна за весь час використання не було і натяку на те, що він може випасти.

На тильній стороні капсули розташувалися контакти для зарядки і оновлений PPG-сенсор для вимірювання серцевого ритму. Останній, хоч і досить сильно випирає за межі корпусу, коли браслет знаходиться на зап’ясті не відчувається.

Також ззаду знаходиться датчик наближення, на основі якого реалізована нова функція безпеки тепер Mi Band може блокуватися і вимагати пінкод при знятті з руки.

Сам трекер, хоч і залишився дуже схожим на Mi Band 3, істотно змінився в деталях. Лицьова сторона капсули позбулася виїмки під сенсорну клавішу і стала менш опуклою тепер вона повністю плоска, є лише невеликі 2.5D заокруглення по краях.

Вперше в серії дисплей вкрита не пластиком, а загартованим склом. Виробника Xiaomi не розкриває, але матеріал виглядає досить міцним за 10 днів використання на ньому не з’явилося навіть дрібних подряпин.

Скло не тільки додає гаджету надійності тепер можна не бояться розбити трекер по неакуратності приклавшись рукою до чогось твердого, але і робить взаємодію з ним більш приємним в тактильному плані. Завдяки наявності олеофобним покриття палець добре ковзає по екрану, залишаючи мінімум відбитків і розлучень, які легко перуться.

Гаджет відповідає класу вологозахисту GB / T 30106-2013, що передбачає можливість занурення на глибину до 50 метрів. З Mi Band 4 можна не тільки мити руки і приймати душ, але і плавати. Як показує практика, трекер без проблем переживає занурення як у прісні, так і в солоні водойми.

На різних смартфонах

Підключення на телефонах з Android: Lenovo, Samsung, Xiaomi, Huawei Honor і iOS особливо не відрізняється. На деяких моделях можуть виникнути проблеми із синхронізацією, а ось на смартфонах Xiaomi все працює ідеально.

Як підключити Mi Band 4 до Samsung Health

Перед підключенням фітнес-трекера до Samsung Health необхідно переконатися, що в смартфоні встановлені наступні програми:

Підключення портативного девайса до Samsung Health можна зробити, виконавши наступні маніпуляції:

 • Авторизуватися в усіх трьох додатках.
 • Синхронізувати всі три програми, надавши доступ до даних.

Таким чином Mi Band 4 підключитися до Samsung Health.

Як підключити браслет Xiaomi Mi Band 4: до телефону або комп’ютера

Перед тим, як підключити Mi Band 4 до телефону, потрібно подивитися характеристики смартфона. Виробник позначив параметри мобільного пристрою, при яких можливе підключення четвертого девайса з сімейства Xiaomi Mi Band:

 • підтримка ОС Android 4.4 версії і вище, iOS 9 і більш пізні модифікації;
 • інтерфейс Bluetooth версія 5.0, хоча підтримуються більш ранні версії.
READ  Перенести з одного телефону на інший

якість екрану

Дисплей у Mi Band 4 класний. Він представлений кольоровий AMOLED матрицею з діагоналлю 0.95 дюймів і роздільною здатністю 120х240 точок, що дає щільність пікселів 282 ppi. На заставках, основну частину яких займають кольорові зображення, можна помітити легку пікселізація, але в цілому виглядає екран дуже гідно. Іконки і текст на чорному фоні виглядають чітко без драбинок і зернистості, всі кольори досить насичені і контрастні. Що найголовніше, тут відмінний запас яскравості і інформація на екрані без проблем читається навіть під відкритим сонцем.

В налаштуваннях на самому браслеті є 5 градацій регулювання яскравості, я зазвичай користуюся четвертої, її вистачає навіть вдень. Також в додатку на смартфоні можна налаштувати розклад нічного режиму, в якому яскравість буде автоматично знижуватися до мінімуму. Це корисно, тому що в темряві невеликий екранчик непогано б’є по очах.

Режиму Always On Display в браслеті немає, екран не відображає інформацію постійно, а активується лише при тапе по сенсорної клавіші управління або повороті руки. Реакція на жест не моментально, але цілком спритна швидше, ніж в третьому поколінні.

�� После ЭТОЙ Настройки. Mi Band 4 Будет Работать На Все 100%

Екран спалахує в переважній більшості випадків, огріхи трапляються, але не в дратівному кількості. Найбільша претензія до дисплея Smart браслета короткий час підсвічування. Після активації екран горить всього 5 секунд і іноді цього не вистачає, щоб прочитати повідомлення. Час підсвічування можна змінити ні в настройках браслета, ні в додатку MiFit.

У вимкненому стані помітні обриси екрану, виглядає це не особливо естетично, але помітні вони лише під кутом і особливо не кидаються в очі.

Mi Band 2: як відв’язати

Отже, для цього вам потрібно зайти в мобільний додаток Mi Fit, в якому, швидше за все, вже буде виконаний автоматичний вхід в ваш обліковий запис. Її ви реєстрували при першому підключенні смартфона Xiaomi. З аккаунта виходити не треба часто трапляється так, що користувач просто-напросто забув пароль. Тоді доводиться проводити процедуру відновлення забутого пароля. Далі все по пунктах:

 • У головному вікні програми Mi Fit по лінку Налаштування.
 • В Моїх пристроях ви побачите приєднаний до телефону браслет Mi Band натискаємо на нього.
 • Ви побачите віконце, в центрі якого буде хрестик. Вам потрібно всього лише натиснути на нього, після чого трекер відчепиться від телефону.

Використання сторонніх додатків

Якщо Mi Band 4 втрачає зв’язок з телефоном дуже часто, то можна протестувати з’єднання сторонніми додатками.

band, телефон

Одним з таких є Bluetooth Scanner. Bluetooth finder-pairing. Послідовність дій при його використанні наступна:

 • Знаходимо програму в офіційному репозиторії Play Маркет і викачуємо її.
 • Активуємо на смартфоні функцію GPS.
 • Запускаємо встановлений Bluetooth Scanner.
 • У головному вікні програми відкриваємо вкладку «Devices» і натискаємо «Start».
 • Чекаємо поки завершиться сканування. Пошук може тривати довгий час (від 1 до 5 хвилин).
 • Після того як програма знайде фітнес-браслет, підключаємося до нього через Мі Фіт.

Якщо все пройшло успішно, то додаток Bluetooth Scanner можна видалити з телефону, воно нам більше не знадобиться.

Що робити, якщо сталося відключення

У більшості випадків проблема криється в нестабільному bluetooth з’єднанні або через особливості в роботі конкретних моделей смартфонів.

Браслет необхідно зарядити

Власники гаджета помітили, що Mi Band 4 постійно відключається від телефону, якщо рівень заряду у нього знаходиться на позначці менше 15%. Така проблема трапляється не у всіх, але багато на неї скаржаться.

Рішення тут абсолютно просте. зарядити фітнес-браслет до максимуму (або хоча б до позначки вище 15%). З’єднання має відновитися автоматично.

перепідключення Bluetooth

В першу чергу бажано виключити можливість помилок при взаємодії двох пристроїв. Для цього необхідно видалити Mi Band 4 зі списку сполучених пристроїв, а потім додати його заново. Більш докладно про те, як працює bluetooth можна дізнатися тут.

Послідовність дій буде наступна:

 • Запускаємо програму Мі Фіт і переходимо у вкладку профіль.
 • Кількома за назвою браслета, в вкладці перегортаємо в самий низ і натискаємо «Відключити».
 • Потім бажано перезавантажити Bluetooth на телефоні.
 • Заново додаємо пристрій в додатку за стандартною схемою.
READ  Як підключити телефон до телевізора Smart TV

У більшості випадків, якщо Mi Band 4 відключається від телефону, подібні маніпуляції дозволяють виправити проблему.

Скидання до заводських налаштувань

При постійних відключеннях можна спробувати відновити початкові настройки фітнес-браслета. Для цього всі дії потрібно виконувати на самому гаджеті:

Перевірка зв’язку між пристроями в Mi Fit

Підключення браслета майже завжди відбувається в автоматичному режимі. Однак візуально визначити, чи все пройшло успішно, не представляється можливим.

Для браслетів Mi Band попередніх моделей була можливість установки вібрації при успішному з’єднанні. У четвертій версії така можливість відсутня. Перевірити, чи дійсно трекер відключається від телефону можна дізнатися тільки після запуску додатка.

Відразу після активації Мі Фіт на головному екрані починає здійснюватися синхронізація. Як тільки вона доходить до 100%, то це означає, що всі дані передані і зв’язок встановлено успішно. Якщо процес залишається стояти на 0%, значить браслет відключений від смартфона.

Що робити, якщо Mi Band 4 відключається від телефону?

Фітнес-браслети мають великий кількістю можливостей. Крім моніторингу за станом певних параметрів організму, вони можуть допомагати своєму власникові в управлінні смартфоном: сигналізувати про вхідні дзвінки, показувати SMS повідомлення, приймати дані з Вконтакте, WhatsApp, Viber і т. Д. Однак для здійснення останніх дій необхідна наявність bluetooth з’єднання між браслетом і смартфоном. Зазвичай після першого встановлення воно практично завжди постійно. Однак іноді зустрічаються ситуації, коли Mi Band 4 втрачає зв’язок з телефоном і не може її автоматично відновити. Розглянемо дану проблему більш детально і визначимо шляхи її вирішення.

технологія підключення

Взаємодія між трекером Xiaomi Mi Band і смартфоном здійснюється за допомогою Bluetooth. На браслеті даний модуль практично завжди знаходиться у включеному режимі, тоді як на телефоні його можна активувати вручну. Більш докладно про помилки Bluetooth з’єднання можна прочитати тут.

Управління фітнес-браслетом здійснюється за допомогою спеціальних програм, що встановлюються на смартфон. Тому якщо Mi Band 4 постійно відключається від телефону, то можна спробувати «поколупатися» в їх налаштування.

розумна розблокування

Ця функція дозволяє полегшити доступ до телефону, якщо власник з браслетом знаходиться недалеко від нього. Для розблокування знадобиться трекер (раніше підключений до смартфону), налаштоване додаток Mi Fit, телефон на відстані 1 м і включений модуль Bluetooth.

Розумна розблокування полягає в простому механізмі. Якщо користувач включає телефон, то його система починає сканувати простір навколо. Якщо в зоні 1 м буде виявлений фітнес-браслет Mi Band 3, на смартфоні автоматично зніметься блокування, користувач отримає доступ до всіх особистих даних.

 • швидкий доступ до функцій смартфона і всім важливих файлів без введення пароля / графічного ключа;
 • постійно включений модуль Bluetooth, який прискорює розрядку акумулятора;
 • сторонні люди здатні легко отримати доступ до функціонала смартфону і важливої ​​інформації в пам’яті, якщо власник і / або браслет знаходяться поруч один з одним.

Функцію можна налаштувати або відключити за допомогою офіційного додатка Mi Fit. Для установки необхідно, щоб на смартфоні була активована розблокування за паролем.

Даний вид розблокування відмінно працює зі смартфонами марки Xiaomi. Пристрої інших марок підтримують таку функцію лише при версії Android 5.0 і більше. При цьому можуть виникати деякі нюанси і похибки в роботі, в залежності від конкретної моделі гаджета.

Зверніть увагу! Оболонка Flyme на основі системи Android (смартфони Meizu) найбільш часто викликає збої при налаштуванні розумної розблокування.

Одв’язуємо за допомогою програми Диагност

Далі, докладна інструкція, як використовувати додаток:

 • Встановити «Діагност» на смартфон, запустити додаток.
 • Включити Mi Band.
 • Дочекатися, поки програма виявить Mi Band. З представлених в списку пристроїв вибрати потрібну.
 • Відкриється своєрідне вікно пристрою, в якому можна вибрати «Оновлення програм» або «Скидання до заводських налаштувань». Вибрати потрібна друга.
 • Натиснувши кнопку на трекері, користувач повинен підтвердити скидання налаштувань.

Так, після цього браслет буде відв’язано від смартфона. Його Mac-адреса зміниться, після чого Mi Band 2 підключиться до нового телефону. До слова, до старого гаджету можна буде прив’язати новий Mi Band 2.

Як вимкнути пристрій

Вимкнути трекер Mi Band 3 самостійно не вийде. Можливо лише почекати остаточної розрядки гаджета (сну). Подібний варіант є єдино правильним і безпечним для пристрою, але вимагає досить великого проміжку часу (до 18 днів). Відомі в мережі способи з заморожуванням гаджета для виключення можуть спровокувати технічні неполадки і збої в системі.

READ  Як прибрати переадресацію на телефоні Samsung

Можливо прискорити цей процес за рахунок постійних вимірів фізіологічних показників і налаштування повідомлень для максимально можливого числа додатків. Акумулятор в такому випадку буде розряджатися значно швидше, в порівнянні зі стандартним режимом.

Повна розрядка пристрою і подальше відключення браслета можуть сприяти погіршенню роботи акумулятора. Оптимальний варіант. дозаряджати пристрій у міру необхідності без остаточної розрядки.

Основні висновки

Включити і налаштувати роботу фітнес-браслета Mi Band 3 досить просто і потребує багато часу. Трекер знаходиться у включеному стані вже на момент поставки, вимкнути його не можна (і не варто). При першому включенні вам потрібно буде підзарядити пристрій для коректної роботи акумулятора. Основні моменти роботи з браслетом:

 • пристрій не повинно відключатися від повної розрядки, в іншому випадку помітно знижується ємність батареї;
 • при необхідності на браслеті третього покоління можна налаштувати розумну розблокування смартфона і файлів на пристрої (буде потрібно завантажити офіційний додаток, активувати Bluetooth і тримати браслет на близькій відстані від смартфона);
 • Якщо виникне проблема, перевірте справність пристрою на основі індикаторів підзарядки, вібрації при підключенні до смартфону і т.д.

⌚ Mi band 4 как подключить к телефону

Скидання до заводських налаштувань

При постійних відключеннях можна спробувати відновити початкові настройки фітнес-браслета. Для цього всі дії потрібно виконувати на самому гаджеті:

Скидання налаштувань в Mi Band 4

Скидання налаштувань. підтвердження

Чому не включається: пошук і усунення поширених проблем

В даному трекері не передбачена спеціальна кнопка включення / вимикання, тому причину такого явища можна виявити тільки досвідченим шляхом.

Якщо індикатор продовжує бути неактивний, потрібно продовжити діагностику неполадок.

Для визначення даної проблеми залиште пристрій заряджатися на тривалий термін (наприклад, на цілу ніч або день) і потім по перевірте роботу.

Якщо браслет Mi Band 3 продовжує бути неактивним, можна говорити про поломку з боку дисплея або системи пристрою.

Не варто класти браслет в морозильну камеру (даний спосіб популярний у інтернет-користувачів), оскільки такі дії можуть зіпсувати гаджет і позбавити вас можливості гарантійного обміну.

Перший спосіб. Підключіть браслет до свого смартфону. Попередньо пройдіть реєстрацію Mi-аккаунта за допомогою оригінального програми Mi Fit. При спробі прив’язати трекер до певного смартфону (при пошуку пристрою) браслет завібрує і запропонує натиснути на екран. Таке підключення допоможе визначити, що проблема саме в дисплеї пристрою, а сама система функціонує в звичайному режимі. Іноді проблема полягає в зниженою яскравості робочого дисплея, яка вказує на шлюб. При цьому підсвічування настільки мала, що інформацію на екрані важко виявити навіть в темряві.

Ви зможете обміняти браслет по гарантії або продовжити його використовувати як аналог першого покоління даної серії трекерів.

Другий варіант. дочекатися остаточної зарядки акумулятора. Поставте гаджет на зарядку і почекайте близько 2 годин: справний браслет повинен двічі провібріровать, повідомляючи про повному заряді і необхідність відключення від мережі.

Якщо трекер був придбаний на Aliexpress, Ebay або інших майданчиках, варто відкрити суперечка на повернення коштів (прикріпіть фотографії та окреме відео, які доводять поломку гаджета).

Не варто намагатися віднести браслет в найближчу майстерню, через специфічних особливостей пристрою воно практично не підлягає ремонту. При порушенні цілісності капсули ви зможете обміняти браслет по гарантії.

Без доступу до облікового запису

Люди, які забули дані від свого облікового запису Mi стикаються з такою проблемою. При спробі підключити до смартфону новий браслет, Mi Fit сповіщає, що зробити це неможливо, так як вже приєднано інший пристрій. Те ж саме відбувається і в разі втрати смартфона: старий Mi Band 2 не так просто підключити до нового девайсу.

Проте, можливість є. У мережі було оприлюднено не офіційний додаток Диагност. Воно здатне відв’язати Mi Band 2 від телефону, скинувши настройки браслета до заводських.

Після цього можна прив’язати новий Xiaomi аккаунт і сінхронізіроватся з новим пристроєм.

BETATECH.COM.UA 2021