Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Міняти голос при розмові по телефону

Table of Contents

Як міняти голос під час телефонної розмови з допомогою програми Call Voice Changer?

Цей додаток також можна використовувати для зміни голосу під час телефонного дзвінка. Здійснювати дзвінки можна більш ніж в 100 різних країн світу.

 • Можна змінити голос з жіночого на чоловічий або на дитячий.
 • Можна записувати голос, змінювати його і зберігати в окрему папку під будь-якою назвою.
 • Ви можете переглянути історію зміни голосів.
 • Хороша якість звуку.
 • Додаток буквально складається з реклами. Після кожної дії доводиться по 5-10 секунд дивитися рекламу.
 • Функція зміни голосу під час дзвінка працює не на всіх пристроях. На останніх версіях Android можна тільки записувати голос і міняти вже записаний.

Якщо вибирати між цим додатком і попереднім, то краще вибрати попереднє. Дана програма працює не на всіх пристроях, переповнена рекламними банерами і відеороликами. Тим не менш, це один з небагатьох варіантів, який можна використовувати на безоплатній основі.

Як змінити голос під час розмови по телефону. покрокове керівництво

Розглянемо докладно, як саме використовуються подібні додатки на прикладі першого варіанту. Funcalls. Для початку вам потрібно завантажити цю програму з Play Market і відкрити його. Після запуску додаток попросить надати йому доступ до контактів та інших можливостей смартфона, тому необхідно погодитися з усім, натиснувши кнопку «Дозволити».

Внизу екрана натисніть на значок клавіатури, виберіть код країни, а потім введіть номер, на який хочете подзвонити. Після цього виберіть фільтр, який потрібно накласти на голос. Фільтр «Scary» і «Helium» можна використовувати тільки в платній версії програми. Далі потрібно натиснути на кнопку виклику.

Щоб перевірити, як працює програма, виберіть внизу зліва «Free demo». Після цього ви зможете здійснити пробний трихвилинний дзвінок самому собі і скористатися всіма функціями, які є в додатку.

Як змінити голос під час телефонного дзвінка?

Іноді у людей виникає питання про те чи можна змінити голос, щоб зробити дзвінок по телефону.

Як поміняти голос під час телефонної розмови з допомогою програми Funcalls?

Цей додаток в першу чергу призначена для розіграшів або забавних поздоровлень друзів і знайомих, що зрозуміло навіть з його назви.

 • Дзвонити можна в будь-яку точку світу.
 • Ефекти накладаються на голос під час голосового дзвінка, і якщо включити запис виклику, то ефект не пропаде.
 • Всі виклики зберігаються автоматично.
 • На вибір дається 5 голосових ефектів. Можна зробити голос, як після гелиевого кульки або навпаки знизити його.
 • Вимінювати голоси можна прямо під час розмови по телефону.
 • Можна накладати поверх голосу додаткові звуки на зразок котячого нявкання, собачого гавкоту, жіночих голосів на тлі і т.д.
 • Можна дзвонити як на мобільний, так і на стаціонарне пристрій.
 • немає реклами.

Незважаючи на цілий ряд переваг, у цього додатка є і вагомі недоліки. В тому числі:

READ  Як прибрати відкриті вкладки на iPhone

Подмена голоса при звонке с телефона Подмена голоса на iPhone Подмена голоса на Андроид

 • відсутність русифікації.
 • На безкоштовній основі дзвонити не можна. Є демо-дзвінок, під час якого ви можете перевірити, як працює додаток. За реальні дзвінки потрібно платити.
 • Якість звуку залишає бажати кращого.

Як змінити свій голос під час розмови по телефону. огляд доступних рішень

Додатки, які на даний момент можна скачати в Play Market і App Store значно розширюють функціонал смартфона. Одні програми можуть зробити з сучасного мобільного пристрою професійний мікрофон або веб-камеру, а інші за допомогою особливих алгоритмів дозволяють поміняти голос під час телефонної розмови. Досить встановити спеціальний софт на смартфон і правильно його налаштувати.

 • Funcalls.
 • Call Voice Changer.

Нижче детально розглянуті обидва ці додатки, а також їх переваги, недоліки та особливості.

Як змінити голос під час розмови по телефону і навіщо це потрібно?

Ця функція може знадобитися, якщо директор компанії хоче дізнатися, наскільки ефективно його співробітники працюють з клієнтами. Іноді голос маскується при серйозних телефонних переговорах. Крім того, багато хто використовує подібну можливість просто заради веселощів, наприклад, з метою зателефонувати і привітати або розіграти друга від чужого імені.

Здійснити зміну голосу можна за допомогою спеціального програмного забезпечення. У даній статті мова піде про мобільних додатках, за допомогою яких можна накласти різні ефекти на голос прямо в процесі телефонної розмови.

Чи можна змінити голос під час телефонного дзвінка. поради і висновки

Знайти дійсно хороший додаток для зміни голосу досить важко. У будь-яких подібних програм є свої недоліки і практично всі вони працюють на платній основі. Деякі з них надають пробний період, але він, як правило, триває не більше хвилини.

Однак є куди більш простий спосіб поговорити по телефону зі зміною голосу. Для цього потрібно завантажити програму, яка накладає ефект на вже записаний голос, наприклад, додаток під назвою «Перетворювач голосу».

Потім потрібно зателефонувати людині і включати вже готові відредаговані записи або ж записувати їх і міняти голос безпосередньо в процесі розмови, тимчасово відключаючи мікрофон. Але для цього знадобиться другий смартфон.

iPhone

Тепер розглянемо рішення, призначені для пристроїв на базі iOS. Вони теж діляться на дві категорії: обробка запису або зміна голосу в реальному часі. Представники другої є платними, але наділені підтримкою пробних дзвінків.

FunCalls. Voice Changer Call Recording

Почнемо з досить забавного додатка FunCalls, що дозволяє дзвонити зі зміною голосу на будь-які номери світу. Звукові ефекти застосовуються як під час виклику, так і при записі на диктофон. Самі дзвінки теж зберігаються в окремий файл, щоб можна було поділитися ними в подальшому. Передбачено п’ять варіантів зміни голосу: «Гелій», «Кумедний», «Людина», «Страшний», «Звичайний». Кожен з них володіє власною частотою і тембром, а міняти їх можна безпосередньо під час бесіди.

Слід виділити наявність додаткових звукових ефектів, що накладаються поверх голосу. Серед них собачий гавкіт, котяче нявкання, пуки і т. Д. Підтримуються виклики на стаціонарні та мобільні телефони близько 150 країн світу. Не можна не розповісти про двох головних недоліках: по-перше, програма не переведено на російську мову і може викликати труднощі у початківців користувачів, а по-друге, безкоштовно доступний тільки один дзвінок. За кожний наступний доведеться платити за фіксованим тарифом, зазначеним у FunCalls.

Callbacker: Calling App SMS

Callbacker. це комплекс корисних утиліт, які можуть знадобитися при здійсненні викликів на телефоні. Спочатку додаток призначений для здійснення міжнародних або дзвінків в роумінгу з більш низькою вартістю. Однак є в ньому і додаткові функції, що полегшують використання девайса для спілкування. Під час розмови через що розглядається додаток можна змінити голос в реальному часі і додати фонові шуми. На жаль, є не так багато режимів і ефектів, але і цього буде достатньо більшості.

READ  Як встановити SD карту на телефон

В даному рішенні присутній два види підписок: дзвінки на міжнародні телефонні номери і безліміт в певні країни. Вартість розраховується індивідуально в самому додатку, а без придбання хоча б однієї з послуг здійснювати виклики і міняти голос не вийде. Callbacker працює навіть без інтернету, а для підвищення якості розмов використовує кодеки HD-Voice. Інтерфейс перекладено на російську мову.

Как изменить голос во время звонка? Защищённая GSM связь ROGER

Voice Changer App

Voice Changer App. редактор голосу, який працює з аудіозаписами. Головна особливість програми. наявність величезної бази різних звукових ефектів, додають на тлі голосу в будь-яких кількостях. Можна міняти і сам голос, для цього передбачено кілька стандартних режимів (чоловік, жінка, дитина і ін.). Головна проблема в тому, що більшість звукових ефектів входять до складу платних пакетів, придбаних окремо.

Отриманий звук можна встановити як рингтон або тон, який сповіщає, відправити друзям в соціальних мережах або зберегти на телефон. Як вже було сказано вище, для зміни голосу потрібно заздалегідь записати його в аудіофайл. Додаток переведено на російську мову.

модулятор голосу

Таку програму має більш скромну функціональність, оскільки не дозволяє змінювати голос в реальному часі. Орієнтоване воно на аудіозаписи і їх обробку, проте ніхто не забороняє використовувати отримані звуки під час розмови в подальшому. Головне меню містить чотири розділи: «Записати аудіо», «Відкрити аудіо», «Збереження записи» і «Більше». Таким чином, спочатку користувач записує звичайний голос, після чого накладає звукові ефекти, яких може бути кілька штук, і зберігає отриманий файл на телефон. В наявності є таке голосові режими: робот, бурундук, дитина, старий, марсіанин, хор, бджола, іноземець, нервовий, п’яний, під водою і ін.

Варто відзначити, що обробити за допомогою модулятора голосу можна не тільки записи з диктофона, а й будь-які інші звукові файли, наприклад, музичні композиції. Кожен отриманий аудіофайл наділяється метаданими: вказується ім’я, дата створення, назва застосованих ефектів, місце зберігання в пам’яті телефону, а також розмір і тривалість. Додаток безкоштовно і не має на увазі вбудованих покупок, проте в ньому демонструється реклама.

Call Voice Changer. IntCall

IntCall. відмінне рішення для розіграшів по телефону, що міняє голос в реальному часі. Для здійснення дзвінків використовується технологія VOIP, тому для стабільної роботи програми потрібен стабільне підключення до інтернету. Режими голосу налаштовуються по висоті: дуже низький, низький, високий, дуже високий. Присутні додаткові звукові ефекти: музика на день народження, популярні репліки персонажів мультфільмів, звуки тварин і т. Д.

При першому завантаженні програми користувач отримує кілька безкоштовних хвилин, використовувати які можна протягом обмеженого періоду, після чого вони зникнуть. Присутні внутрішні покупки, що дозволяють придбати додаткові хвилини. Так, дві хвилини розмови через IntCall обійдуться в 75 рублів. Переклад на російську мову відсутня.

MagicCall. Voice Changer App

У додатку діє партнерська програма, що дозволяє безкоштовно користуватися ним в тому випадку, якщо ви приводите друзів. Переклад на російську мову не передбачений. MagicCall завантажується з Маркета безкоштовно, проте оснащений вбудованими покупками і рекламою.

Програми для зміни голосу при дзвінку

Іноді, з тих чи інших причин, може виникнути необхідність змінити свій голос для дзвінка, щоб співрозмовник не зміг вас дізнатися. Зробити це допоможуть спеціальні додатки для Android і iOS, які ми і розглянемо далі.

модулятор голосу

Таку програму має більш скромну функціональність, оскільки не дозволяє змінювати голос в реальному часі. Орієнтоване воно на аудіозаписи і їх обробку, проте ніхто не забороняє використовувати отримані звуки під час розмови в подальшому. Головне меню містить чотири розділи: «Записати аудіо», «Відкрити аудіо», «Збереження записи» і «Більше». Таким чином, спочатку користувач записує звичайний голос, після чого накладає звукові ефекти, яких може бути кілька штук, і зберігає отриманий файл на телефон. В наявності є таке голосові режими: робот, бурундук, дитина, старий, марсіанин, хор, бджола, іноземець, нервовий, п’яний, під водою і ін.

READ  Як перенести дані на новий телефон Xiaomi

Варто відзначити, що обробити за допомогою модулятора голосу можна не тільки записи з диктофона, а й будь-які інші звукові файли, наприклад, музичні композиції. Кожен отриманий аудіофайл наділяється метаданими: вказується ім’я, дата створення, назва застосованих ефектів, місце зберігання в пам’яті телефону, а також розмір і тривалість. Додаток безкоштовно і не має на увазі вбудованих покупок, проте в ньому демонструється реклама.

Callbacker: Calling App SMS

Callbacker. це комплекс корисних утиліт, які можуть знадобитися при здійсненні викликів на телефоні. Спочатку додаток призначений для здійснення міжнародних або дзвінків в роумінгу з більш низькою вартістю. Однак є в ньому і додаткові функції, що полегшують використання девайса для спілкування. Під час розмови через що розглядається додаток можна змінити голос в реальному часі і додати фонові шуми. На жаль, є не так багато режимів і ефектів, але і цього буде достатньо більшості.

В даному рішенні присутній два види підписок: дзвінки на міжнародні телефонні номери і безліміт в певні країни. Вартість розраховується індивідуально в самому додатку, а без придбання хоча б однієї з послуг здійснювати виклики і міняти голос не вийде. Callbacker працює навіть без інтернету, а для підвищення якості розмов використовує кодеки HD-Voice. Інтерфейс перекладено на російську мову.

Програми для зміни голосу при дзвінку

Іноді, з тих чи інших причин, може виникнути необхідність змінити свій голос для дзвінка, щоб співрозмовник не зміг вас дізнатися. Зробити це допоможуть спеціальні додатки для Android і iOS, які ми і розглянемо далі.

Call Voice Changer. IntCall

IntCall. відмінне рішення для розіграшів по телефону, що міняє голос в реальному часі. Для здійснення дзвінків використовується технологія VOIP, тому для стабільної роботи програми потрібен стабільне підключення до інтернету. Режими голосу налаштовуються по висоті: дуже низький, низький, високий, дуже високий. Присутні додаткові звукові ефекти: музика на день народження, популярні репліки персонажів мультфільмів, звуки тварин і т. Д.

При першому завантаженні програми користувач отримує кілька безкоштовних хвилин, використовувати які можна протягом обмеженого періоду, після чого вони зникнуть. Присутні внутрішні покупки, що дозволяють придбати додаткові хвилини. Так, дві хвилини розмови через IntCall обійдуться в 75 рублів. Переклад на російську мову відсутня.

iPhone

Тепер розглянемо рішення, призначені для пристроїв на базі iOS. Вони теж діляться на дві категорії: обробка запису або зміна голосу в реальному часі. Представники другої є платними, але наділені підтримкою пробних дзвінків.

Перетворювач голосу

Останнє рішення для Android, як і Модулятор голосу, не змінює голос під час виклику в реальному часі. «Перетворювач» використовує диктофон, після чого дозволяє обробити отриману запис. База голосових ефектів включає в себе наступні: дракон, гігант, робот, зомбі, п’яний, білка, інопланетянин, задом наперед, під гелієвим кулькою і т. Д.

Отриманою записом можна поділитися в соціальних мережах, відправити електронною поштою або зберегти в пам’ять телефону. Також доступна можливість встановити її як рингтон або звуку повідомлення безпосередньо з основного меню. В якості вихідного зовсім необов’язково використовувати свій голос. Реалізовано алгоритм, що дозволяє автоматично перетворити потрібний текст в голос обраного персонажа. У додатку є внутрішні покупки і реклама, а інтерфейс переведений на російську мову.

Android

У Google Play Маркеті можна знайти безліч програм, що дозволяють змінити голос користувача. Деякі з них можуть обробляти тільки диктофонні записи і не працюють в реальному часі (під час виклику). Ті ж, що пропонують таку можливість, вимагають оформлення платної підписки.

BETATECH.COM.UA 2021