Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Можна відстежити посилку за номером телефону

Як відстежити посилку на Новій Пошті за номером накладної

Щоб отримати деталізований статус доставки посилки, рекомендується перейти на офіційний сайт компанії novaposhta.ua, і на головній сторінці сервісу в лівому колонтитулі знайти графу «Відстежити». Вказати номер накладної, і натиснути кнопку ENTER або значок «-» для активації пошукового запиту.

Також відстежити посилку можна в додатку «Нова Пошта». Це програмне забезпечення для смартфонів, що дозволяє в режимі реального часу відслідковувати посилку за номером накладної. Для тих, хто вже має встановлений додаток на своєму пристрої, досить зайти в меню «Відстежити посилку», в спеціальному полі вказати номер накладної та отримати трекінг на екран.

Як відстежити посилку на Новій Пошті за номером накладної / по телефону / на прізвище

Нова Пошта. відома українська компанія, що забезпечує доставку посилок, вантажів і кореспонденції по Україні та за її межами. Найбільш поширений питання відправників і одержувачів. як відстежити посилку на Новій Пошті, оскільки важливо знати її поточне місцезнаходження, щоб уникнути курйозних ситуацій. Пропонуємо ознайомитися з такими способами уточнення місця перебування посилки:

Чи можна відстежити посилку на прізвище одержувача

Компанія «Нова Пошта» дозволяє відстежувати відправлення тільки за номером накладної. Номер телефону відправника / одержувача є допоміжним параметром відстеження. Місцезнаходження посилки неможливо дізнатися на прізвище відправника / одержувача.

Номер експрес-накладної уточнюється у Відправника. У разі втрати або неможливості отримати номер, номер накладної відновлюється в будь-якому відділенні «Нової Пошти». Для цього одержувач звертається за допомогою до оператора і пред’являє йому свій паспорт і номер телефону.

READ  Як отримати доступ до телефону через PC

Як відстежити посилку Нова Пошта по номеру декларації,

Відстежити посилку «Нова Пошта» за номером телефону

Альтернативний спосіб пошуку. перейти за прямим посиланням novaposhta.ua/ru/tracking, в спеціальних полях вказати номер накладної та контактний номер телефону (дані дії актуальні для відправника і одержувача). Натиснути віртуальну клавішу «Знайти». Система протягом хвилини виконає пошук посилки і відобразить трекінг.

Ще один спосіб уточнення місця посилки по телефону. відправити SMS повідомлення на короткий номер 4404 з номером експрес-накладної. Прийде SMS-відповідь з поточним місцезнаходженням відправлення.

Як відстежити відправлення на інших сервісах

Існують додаткові сервіси, що допомагають відстежити посилку Нової Пошти в режимі онлайн. Надаємо список таких платформ, з посиланнями на їхні офіційні сайти і короткою інструкцією з пошуку посилки.

Режим роботи:

Адреса:

Чи можна відстежити посилку Нова Пошта за номером телефону, прізвища?

Якщо ви не знаєте номер декларації, ви можете відновити або дізнатися її, надавши своє прізвище, номер телефону. Ще один хороший спосіб відстеження поштових відправлень. за допомогою програми Нова Пошта. Таким чином, вам не потрібно вводити дані про номер ТТН, подивитися, де вантаж або багаж, можна в мобільному додатку. Трекінг посилок Нова Пошта. це зручний спосіб відстеження.

Більше про організацію

Гаряча волосінь:

Про компанію Нова Пошта

Група «Нова Пошта» надає клієнтам. як бізнесу, так і приватним особам. повний спектр логістичних та пов’язаних з ними послуг. До Групи входять українські та зарубіжні компанії, зокрема «Нова Пошта», «НП Логістик», «ПОСТ ФІНАНС» і «Нова Пошта Інтернешнл».

«Нова Пошта». лідер логістичного ринку, який забезпечує легку доставку кожного клієнта. до відділення, почтомата, за адресою. і дозволяє тисячам підприємців створювати і розвивати бізнес не тільки в Україні, а й за кордоном. Мережа компанії налічує більше 5000 відділень по всій Україні, а кількість відправлень тільки за 2018 рік перевищило 174 млн.

«Нова Пошта». соціально відповідальна компанія, розвиває ряд соціальних і екологічних проектів. Наприклад, «Гуманітарна пошта» з 2014 року доставляє вантажі для волонтерів, на сьогоднішній день співпрацює з 131 волонтерської організацією. Компанія активно впроваджує збір вторсировини в своїх відділеннях і на терміналах. З квітня 2019 року поступово переходить на новий тип упаковки: замість пінопласту буде використовуватися папір вторинної переробки.

READ  Як прибрати дрібні подряпини з екрану телефону

Місія компанії. легкість доставки для життя і бізнесу. Для цього команда «Нова Пошта» впроваджує нові продукти і сервіси, орієнтуючись на міжнародні стандарти і кращий світовий досвід.

Як відстежити посилку на прізвище одержувача?

На жаль, згідно з правилами Нової Пошти. без номера ТТН відстежити посилку можна. Якщо Ви очікуєте відправлення, радимо Вам скористатися послугою відновлення номера ТТН

Важливо: Перед тим як йти на відділення нової пошти. скачайте бланк-заява відновлення номера накладної, заповніть його і віддайте представнику компанії.

Реєстрація

Постійному клієнтові Нової Пошти не обійтися без реєстрації на сайті.

Відстежити посилку за номером телефону

На жаль, згідно з правилами Нової Пошти. відправлення, вантаж або посилку можна відстежити тільки по номеру експрес-накладної. Рекомендуємо уточнити його у Відправника. Якщо такої можливості немає, відновити номер накладної можна в будь-якому з відділень. Для цього достатньо надати оператору Ваш паспорт і номер телефону.

Відстежити вантаж за номером накладної

У вас є номер накладної від Нової Пошти, але не знаєте як відстежити свій вантаж або посилку, не проблема, сервіс FTT дає вам унікальну можливість швидко відстежити вантаж за номером накладної. введіть форму 11 або 13 цифровий код ТТН (штрих код). Далі. знайти, і ви побачите повну інформацію про рух вантажу. дату прибуття, вартість, адреса доставки, хто відправник, хто одержувач.

Набирає популярність сервіс FTT оперативно відстежити посилку за номером накладної, надасть в зручному вигляді достовірну інформацію про ваш вантаж або посилки. Забудьте про платні і не працюють сервісах. адже є FTT, зручно, швидко і безкоштовно.

Як швидко дізнатися вартість доставки. скористайтеся калькулятором

можна, посилку, номер, телефон

Де посилка?

Сервіс детально надасть звіт де перебувати ваша посилка, час відправлення і час прибуття, вартість доставки, тип доставки, хто відправник і хто одержувач.

Як дізнатися номер накладної?

Дізнатися номер накладної ви можете тільки у відправника, ні оператор, ні служба підтримки не повідомляють номери накладних.

READ  Як зробити тримач для телефону своїми руками

Важливо: Відправник зобов’язаний повідомити вам номер накладної через SMS, через електронну пошту або в телефонному режимі

Как узнать местоположение по номеру телефона! Как следить за человеком по номеру!

ТТН на Новій Пошті

На Новій Пошті декларація (накладна) має такий вигляд

  • У лівому верхньому куті розташований унікальний номер декларації. під номером дата створення накладної та орієнтовна дата прибуття вантажу до одержувача. Тільки з номером ТТН можна відстежити такий вантаж у сервісі пошуку.
  • Інформація про відправника. місто, адреса відділення, телефон та ПІБ відправника
  • місто одержувача
  • Коротка інформація про одержувачі

Що таке ТТН?

Товарно-транспортна накладна є основним документом на вантаж, що повинен оформлятися при здійсненні вантажних автоперевезень по Україні. Одночасно з цим ТТН виступає первинним документом бухгалтерського обліку.

можна, посилку, номер, телефон

Узнай МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ Человека По Номеру Телефона ��

При здійсненні комерційних вантажоперевезень по Україні ТТН містить відомості про характер і кількість вантажу, маршрут проходження, реквізити відправника і одержувача. а так само відомості про автотранспортному підприємстві і рухомому складі здійснює перевезення.

Як створити накладну на Новій Пошті?

Созадть накладну можна трьома способами

  • на сайті компанії в особистому кабінеті
  • через мобільний додаток
  • безпосередньо в самому відділення Нової Пошти

Декларація, номер якої починається з 2, оформляється в режимі онлайн. В даному випадку час фактичної доставки вантажу в відділення пошти не збігається з реєстрацією ТТН в системі. А так як відправка вантажу реєструється в системі лише після доставки посилки на склад, то на даному етапі ні відправник, ні одержувач не зможуть відстежити відправлення по наявному номеру ТТН.

Декларація, номер якої починається на 5, оформляється на момент реєстрації. Тобто, клієнт доставив посилку в поштове відділення і при цьому отримав ТТН. Вантаж відповідно відразу ж був зареєстрований в системі, а значить, відстежити відправлення можна вже на початковому етапі.

BETATECH.COM.UA 2021