Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Накласти музику на музику Android

запис екрану

Цей метод є найпростішим, проте як і раніше досить-таки ефективним. Вам не доведеться встановлювати додаткових додатків, а єдина вимога. наявність можливості записувати екран телефону. Як правило, на кожному сучасному смартфоні за замовчуванням встановлена ​​потрібна утиліта. Наприклад, на телефоні Xiaomi вона знаходиться в папці «Інструменти».

Как накласть на музику на видио с андроид телефона

Використовуємо додаток записи екрану на Android

Але перед початком виконання всіх дій потрібно змінити кілька налаштувань. По-перше, виставляємо максимальну якість відео, яке підтримує Інстаграм. По-друге, відкриваємо вкладку «Джерело звуку» і в меню вибираємо варіант «Системні звуки». Це найважливіший крок, тому що в противному випадку на готовому ролику нічого не буде чутно. І по-третє, бажано відключити будь-які водяні знаки і торкання, щоб вони не відображалися в ролику.

Тепер залишається одночасно запустити відео і музику, а потім включити запис екрану. Погодимося, що такий спосіб не є якимось зручним і професійним, але він дозволяє за лічені секунди домогтися бажаного результату і викласти Сторіс. А якщо програми для запису немає, то для смартфона Android знайти її можна в Play Маркеті.

додаток Storybeat

І почнемо ми з редактора Storybeat, який спочатку і створювався для обробки відео під вимоги Instagram. Там є всі необхідні інструменти, але найголовніший з них. ікона додавання музики. Відразу хочемо зауважити, що в додатку міститься чимало реклами, але вона ніяк не заважає комфортній роботі. Отже, відкриваємо програму, а потім слідуємо покрокової інструкції:

  Вибираємо «Створіть історію прямо зараз». Перед цим не забуваємо надати запитувані дозволу.

Вибираємо “Створіть історію прямо зараз”

В принципі, нічого складного в цьому немає. Єдине, слід підбирати мелодії, максимально відповідні до ролика.

Як накласти музику на історію в Інстаграм?

В результаті чергового оновлення розробники додали в мобільний додаток соціальної мережі можливість прикріплювати музику до історій. На практиці все працює зручно: достатньо натиснути за спеціальною іконці, ввести назву мелодії і вибрати її у видачі. Але ось тільки користуватися нововведенням можуть жителі Європи і США. У Росії і країнах СНД не вийде ні прослухати музику в Сторіс, ні додати її самостійно.

Однак офіційний спосіб ми теж розглянемо. І ось приблизна інструкція:

Як бачите, все гранично просто і зрозуміло. А зараз ми розглянемо інші способи, зав’язані на застосуванні спеціальних редакторів. Вони підійдуть тим авторам, у яких немає можливості використовувати офіційний метод.

Як на Сторіс накласти музику Android. кращі способи

Stories в соціальній мережі Instagram. зручний формат, який дозволяє ділитися з передплатниками та випадковими відвідувачами сторінки останніми новинами, історіями і просто особистими думками. Наприклад, ви можете записати коротке відео, накласти на нього ефекти і додати текст. Також є можливість завантажувати фотографії, додатково застосовуючи фільтри, згадки і геометки. Але найбільш часто виникає таке питання: як на Сторіс накласти музику на Android? Взагалі, зробити це можна і через стандартний функціонал додатка, але практично завжди доводиться використовувати сторонні програми.

Отже, ми розглянули, як на Сторіс накласти музику на Android. Найбільш зручний варіант пов’язаний з використанням сторонніх додатків. Підійде будь-який редактор, будь то VivaVideo, Storybeat або щось інше. Якщо залишилися додаткові питання, то задавайте їх у коментарях!

READ  Включення блоку живлення без комп'ютера

KineMaster. Pro Video Editor

Відмінний професійний відеоредактор для Android-пристроїв з повним набором функцій і підтримкою багатошарових відео, а також тексту і зображення.

За допомогою KineMaster можна точно нарізати або обрізати відео, використовувати багатодоріжковий звук і т.д.

Крім того, серед особливостей програми можна не відзначити наступні:

 • Прямо зі смартфона в режимі онлайн є можливість виконувати аудіо / відео запис;
 • Доступні кольорові фільтри LUT;
 • Величезна кількість всіляких ефектів (звукових і візуальних), безкоштовна музика та ін.;
 • Різні види анімації;
 • Є різні звукові фільтри, що дозволяють в тому числі здійснювати зміну голосу.
 • Багато іншого.
накласти, музику, android

Робота з KineMaster здійснюється за передплатою, а в пробному варіанті можливе безкоштовне користування, але тільки не в комерційних цілях.

Як накласти музику на відео на Android. створюємо відеошедевр в кілька кліків

Бажання спробувати себе в якості відеоблогера виникає у багатьох користувачів і власників пристроїв з ОС Android в тому числі. Насправді це дуже захоплююче вести свій канал на YouTube або викладати якісні ролики в Instagram, VK, Telegram і т.д. У зв’язку з цим питання як накласти музику на відео на Android більш ніж актуальне, тому сьогоднішній матеріал буде присвячений цій темі.

Шість кращих відеоредакторів

На ринку мобільних додатків в достатній кількості представлені багатофункціональні інструменти, за допомогою яких можна прямо зі смартфона або планшета Android обробити відеоролики:

 • Розбити кліп на кілька фрагментів;
 • Використовувати вставки зі спеціальних переходів;
 • Повернути зображення;
 • Вставити потрібні титри або аудиотреки.

Нижче ми розповімо про найпопулярніші програми-редакторах, які допоможуть зробити на вашому пристрої відмінний ролик з музичним супроводом.

Робота з програмою досить нескладна:

 • Встановлюємо додаток;
 • Вибираємо відеофайл на своєму пристрої;
 • В налаштуваннях активуємо пункт «музика»;
 • Із запропонованих програмою композицій вибираємо потрібний трек;
 • Задаємо параметри, після чого наш ролик буде демонструватися в супроводі колекції пісень.

AndroVid

Зручний, багатофункціональний відеоредактор, за допомогою якого можна зробити ваш кліп продуктом, гідним бути представленим на будь-якому ресурсі.

У програмі є функція відеотріммера, яка дозволить обрізати / вирізати непотрібні фрагменти, вбудований транскодер перетворить відеоролик в потрібний формат, а Video Joiner допоможе об’єднати в одному ролику кілька кліпів і додати музичну композицію.

Крім того, в додатку є маса цікавих інструментів:

 • Можливість створення слайд-шоу з додаванням музичного треку і ефектом вицвітання;
 • Додавання текстової складової;
 • Накладення музики за допомогою аудіо / відео міксера;
 • Безліч відеоефектів, захоплення кадрів і багато іншого.

AndroVid поширюється на безоплатній та платній основі. У першому випадку доведеться «насолодитися» переглядом реклами, у другому отримати розширений арсенал інструментів.

Viva video

Чудовий фото / відеоредактор, який з упевненістю можна позиціонувати, як один з найкращих інструментів для накладання звуку на відео в смартфонах з ОС Android. Кількість установок наближається до цифри в 500 млн, що переконливо підтверджує його затребуваність.

Програма дозволяє знімати досить якісне відео прямо з пристрою, для цього є набір спеціальних об’єктивів у вбудованій HD-відеокамері:

 • Для основної та музичної відеозйомки;
 • Селфі зі всілякими ефектами і фільтрами;
 • Для зйомки в режимі реального часу і т.д.

Після відзнятого матеріалу можна відразу ж приступати до редагування:

 • Виконати обрізку;
 • Об’єднати декілька кліпів;
 • Накласти музичний супровід;
 • Скористатися функцією циклічного відтворення;
 • Застосувати ефекти розмитого фону і переходів, додати наклейки і різноманітні звуки, змінювати швидкість і т.д.

Video Show

Не можна обійти стороною відеоредактор від EnjoyMobi Video Editor Studio, коли стоїть питання, як на Android накласти музику на відео. Цей інструмент став справжнім хітом, що підтверджується майже п’ятисотмільйонна кількістю установок.

READ  Запис дзвінків на Android найкраща програма

Додаток наділене дуже простим інтерфейсом і масою всіляких функцій:

 • Кілька сотень безкоштовних музичних треків для накладення;
 • Можливість знімати селф-відео (є камера зі спеціальним режимом і різноманітними ефектами);
 • Величезний арсенал налаштувань;
 • Можливе додавання власної музичної композиції або безлічі музичних відрізків;
 • Маса шрифтів для накладення титрів, відеодубляж, різні спецефекти і багато іншого.

Ще одна цікава утиліта, безумовно гідна вашої уваги, яка пропонує швидке і максимально зручне редагування відеороликів. Подивіться, будь ласка, відеоматеріал, який познайомить вас з її роботою:

А у мене на цьому все. Залишайтеся на зв’язку, всім удачі!

Рубрики

Суспільне надбання, музика без ліцензійних відрахувань і творчі ресурси

Щоб уникнути будь-яких ризиків і бути впевненим, що ви використовуєте музику справедливо, подумайте про те, щоб супроводжувати свої відео мелодіями, які відносяться до однієї з цих категорій.

Це поняття відноситься до музики і текстів, які не захищені авторськими правами. Це могло відбутися або тому, що права минули, або були втрачені.

Наприклад, вся музика, створена в 1922 році і раніше, в США є суспільним надбанням. Так що не соромтеся використовувати Jingle Bells (1857) для різдвяних рекламних роликів.

Дві речі, які потрібно знати про активи без ліцензійних відрахувань:

 • Без ліцензійних відрахувань ≠ без авторських прав. Ці активи як і раніше є формою інтелектуальної власності, і за власником зберігається авторське право.
 • Royalty-free ≠ безкоштовно. Деякі звукові доріжки дійсно безкоштовні, деякі вимагають оплати. Справа в тому, що ви платите один раз, отримуєте доступ до мелодії і можете використовувати її, як хочете, без необхідності платити ліцензійні відрахування власнику.

В Інтернеті є безліч ресурсів, які пропонують мільйони безкоштовних саундтреків. Безсумнівно, ви можете знайти найбільш підходящу фонову музику для додавання в свій відеокліп.

Ідея ліцензій Creative Commons полягає в тому, щоб поширювати творчі роботи в мережі і дозволяти людям використовувати ці ресурси безкоштовно, але при дотриманні певних условій.Обично це простий запит на вказівку оригінального автора, коли ви використовуєте актив в своїй роботі. Ви можете дізнатися більше про музику для відео з ліцензією CC.

Як додати музику до відео в Windows

У Windows є як вбудовані, так і сторонні інструменти, які дозволяють додавати музику в відео. Залежно від ваших особистих переваг ви можете використовувати будь-який з цих інструментів для виконання свого завдання.

Крок Додайте до відео аудіофайл.

Просто натисніть вкладку «Додати аудіо» в інтерфейсі програми та завантажте свій звуковий запис. В якості альтернативи ви можете використовувати кліпи, пропоновані творцем фільмів Animotica. Ці погані хлопці підпадають під законне використання і захистять ваше відео від докучливих заяв про авторські права YouTube, які зараз штурмом захоплюють платформу.

На наступному кроці просто виберіть «Додати аудіо» в нижньому меню.

Додати закадровий текст або аудіофайл до вашого відео

Потім ви можете вибрати один з доступних звукових файлів у бібліотеці Animotica або натиснути кнопку «Вибрати файл», щоб завантажити те, що ви підготували на своєму комп’ютері.

Виберіть аудіо з бібліотеки Animotica

Завантажити відредаговане відео

Через кілька хвилин (в залежності від розміру вашого відеофайлу) ваш кліп, заповнений звуком, стане доступний. Просто натисніть кнопку “Завантажити”, щоб зберегти його на свій пристрій або в Dropbox або на Google Диску.

Накладення музики на відео Android

Немає нічого простішого, ніж почати ввести свій канал на YouTube, адже тепер навіть зі звичайним смартфоном. можна знімати, редагувати і завантажувати відмінні ролики

У цій статті ми розповімо. які програми підійдуть для накладення музики в відео на Android, щоб домогтися найкращого ефекту

Кращий для цього редактор

Тепер не обов’язково переносити ролик на комп’ютер і виробляти його обробку через стаціонарні програми, адже на зміну громіздкому обладнанню наспів просунутий софт для Android.

READ  Як відключити таймер вимикання PC Windows 10

Нижче ми опишемо найбільш популярні програми, за допомогою яких можна реалізувати це завдання.

Редактор для відеороликів. все в одному місці

Для вас є відмінне безкоштовний додаток. https://goo.gl/YYt6Ke з великим набором налаштувань для YouTube та інше.

⇒ Після установки софта необхідно вказати файл з відео на Android-пристрої, після чого ви зможете поставити музику на відео.

У головному меню знаходиться панель з набором налаштувань:

 • обрізка;
 • підігнати розмір;
 • розмиття;
 • музика;
 • текст.
 • Виберіть пункт «Музика», після чого програма запропонує список доступних композицій.
 • Вкажіть потрібну композицію і задайте параметри, після чого в якості фонового звуку буде використовуватися ця мелодія.

Окремо варто відзначити можливість ручної синхронізації і вибір гучності.

VideoShow. швидко і зі смаком

Також без вашої уваги не повинно залишитися додаток, яке набрало вже близько 100 млн. Установок. https://goo.gl/Xz999F

З головного меню ви можете зняти відео або додати з внутрішнього сховища. Після цього в меню налаштувань в нижній панелі виберіть пункт «Музика». Тут ви можете завантажити власну композицію або вибрати її із запропонованого програмою списку.

Радує великий список ефектів, треків, а також готових тим, що дозволяє створити неповторне відео.

Крім того, що програма вміє накладати музику на відео, тут є також вбудований конвертер і широкий набір налаштувань (дубляж, шрифти і інше).

Quik. редактор на всі випадки життя

Безкоштовна новинка Quik стала ще одним хітом на Play Market. Великий набір вбудованих функцій, редагування в 2 кліка, і, звичайно ж, додавання музики в відео на будь-якому гаджеті з Android.

У цій утиліті зроблено все так, щоб зробити редагування роликів швидким і зручним. Серед основних функцій варто виділити:

 • 22 готових стилю зі звуковими ефектами;
 • різні фільтри, графіка та інше;
 • швидка публікація в соціальних мережах;
 • 80 безкоштовних треків.

Після завантаження знайдіть в меню розділ «Sound» і вкажіть потрібну композицію. Синхронізація музики відбувається автоматично, що є важливою перевагою.

VivaVideo. кращий інструмент для блогера

Продовжуючи нашу добірку додатків для накладення звуку в Android, важко обійти стороною таку новинку, як VivaVideo.

Це безкоштовна програма з великим набором налаштувань, яку ви можете завантажити на Play Market тут. https://goo.gl/GKVHAo

Це додатків до цього дня вважається найкращим інструментом для відеоблогеров, який вибрали вже більше 200 млн. Користувачів. Тут ви можете знімати відео, після чого редагувати, накладати музику та інше.

 • обрізка, об’єднання кліпів та інше;
 • ефект розмитого фону і функція зворотного відтворення;
 • 200 різних ефектів (переходи, наклейки, тексти і звуки);
 • фільтри та інше.

На головному екрані програма пропонує відредагувати готовий ролик або зняти нове відео. За допомогою зручних інструментів можна змінити швидкість, обрізати ролик і інше.

Також є кнопка вставити музику в відео на гаджеті з Android. Тут вам надаються різні ефекти, а також різні музичні композиції. Виставляйте оптимальні настройки і зберігайте зміни.

накласти, музику, android

За допомогою даної програми можна виконати роботу будь-якої складності і не варто сумніватися, що ваш ролик стане популярним.

Підводячи риску можна сміливо сказати, що всі програми виділилися відмінним функціоналом і відмінно показали себе в роботі. В іншому вже вибір за вами, яка утиліта краще підійде для накладення музики на відео в Android.

Как наложить музыку на видео? Как добавить музыку в INSHOT


BETATECH.COM.UA 2022