Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Налаштування каналів на Samsung Smart TV

Table of Contents

XSMART

Ще одне досить успішне додаток, яке полюбилося користувачем своєї вкрай зручною категорією «Кінозал». Тут представлена ​​велика кількість сайтів, на яких можна безкоштовно переглядати фільми і серіали.

Для шанувальників традиційного телебачення передбачені пакети каналів, серед яких є як платні, так і безкоштовні. Можна додати і власний плейлист.

Безкоштовні канали на Smart TV

Всі безкоштовні канали на телевізорах Samsung доступні при введенні потрібної адреси в меню TV. Адреси включають в себе якийсь плейлист (набір каналів), який можна переглядати безкоштовно при підключенні до інтернету. Актуальні адреси плейлистів розміщуються провайдерами IPTV на своїх сайтах.

ForkPlayer

Зручний сервіс, що дозволяє швидко знаходити необхідні фільми та їх онлайн. Тут немає обмеження в джерелах сигналу. З однаковим зручністю можна використовувати онлайн бібліотеки фільмів, знімні носії і плейлисти з каналами.

Крім перегляду вмісту плейлиста, користувач також може створити і свій список телеканалів. Саме ці якості дозволили програмі домогтися визнання з боку власників Samsung Smart TV.

Для розширення можливостей програми можна скористатися додатковою програмою під назвою RemoteFork. nStreamLmod. Цей софт дозволить комфортно подивитися відеоролики з хостингів, отримувати доступ до онлайн-кінотеатрам і запускати файли з торентів без попереднього скачування. Варто зазначити, що для повноцінного функціонування цього набору програм бажано об’єднати телевізор з комп’ютером.

Програма платна, але має пробний період 30 днів.

Неофіційні додатки для перегляду телебачення через інтернет

Є багато програм, що дозволяють переглядати телеканали абсолютно безкоштовно через інтернет. Розглянемо найбільш популярний софт.

Як налаштувати безкоштовні канали на Smart TV Samsung?

Функціонал Smart TV на телевізорах від компанії Samsung дозволяє користуватися можливостями, пов’язаними з передачею медіафайлів через інтернет. Smart TV може надати користувачеві якийсь набір каналів, за які не потрібно буде платити окремо. На Smart TV Samsung безкоштовні канали налаштувати не так складно, але настройка параметрів передачі може викликати певні труднощі. Так що краще заздалегідь познайомитися зі специфікою підключення і навчитися правильно налаштовувати канали.

налаштування, канал, samsung, smart

Налаштування безкоштовних каналів на Smart TV через IPTV

При використанні програмного забезпечення від провайдера користувачеві не потрібно буде піклуватися про стабільність підключення, так як постачальник послуги зробив все можливе для надання повного доступу до інтернет-телебаченню.

Перш за все, телевізор обов’язково повинен бути підключений до інтернету. Підключення можна за допомогою дротового, так і бездротовим. Після підключення Інтернету його потрібно попередньо налаштувати. Можуть знадобитися дані про IP адресу і особиста інформація про користувача. Як тільки з’єднання успішно встановиться, пристрій запропонує увійти в обліковий запис. Можна створити новий обліковий запис або використовувати вже наявний.

Але зовсім необов’язково заздалегідь підключати спеціальний тариф у провайдера, щоб переглядати телеканали. Можна заощадити деяку частину коштів за допомогою стороннього програмного забезпечення. Для його установки і подальшого використання обов’язково потрібно підключення до інтернету. Немає різниці, який тип підключення використовувати (проводове або бездротове). Найголовніше, щоб швидкість була достатня для відтворення потокового відео з інтернету. Провідні інтерфейси зазвичай гарантують більш високу швидкість і стабільність сигналу, проте вони не дуже-то зручні в умовах розміщення телевізора в кімнаті.

По завершенні установки користувач зможе запустити програму і почати користуватися різними плейлистами. Всі назви та адреси плейлистів вводяться вручну. Це не так зручно, як використання телебачення від провайдера, однак не вимагає додаткової оплати.

GetsTV

Зручний віджет для телевізорів, який має велику бібліотеку фільмів і серіалів. Доступно і цифрове телебачення, за яке тут не зажадають плату. Можна знайти популярні ефірні канали, а також деякі тематичні, які зазвичай доступні при кабельному підключенні.

Для користувачів зі слабким інтернетом є можливість встановлювати якість передачі телевізійного сигналу.

Що потрібно для того, щоб дивитися

Дивитися TV на Smart TV Samsung можна за допомогою спеціальних програм або ж через IPTV. Базовий пакет IPTV для Smart TV часто надає провайдер інтернету (Ростелеком, Білайн, Мегафон і ін.). В цьому випадку сума плати за використання підключення може збільшитися в порівнянні зі стандартним режимом. Тому складно назвати цей підхід безкоштовним, незважаючи на те, що він украй зручний.

Програма складається з зовнішніх і внутрішніх каталогів. Зовнішніх може бути необмежена кількість, тоді як внутрішній тільки один.

Для додавання нового каталогу потрібно зробити наступне:

 • зайти в розділ «Контент»;
 • перейти у вкладку «Зовнішні»;
 • натиснути кнопку «Додати»;
 • ввести адресу каталогу і його назва.

Для додавання внутрішнього списку потрібно в розділі «Загальні» натиснути кнопку «Отримати». Список зможе функціонувати по конкретному коду тільки добу. Після цього потрібно буде скопіювати новий код з сайту SS IPTV.

Бездротове підключення Wi-Fi

Для реалізації бездротового підключення буде потрібно пристрій з підтримкою такої передачі даних. Телевізори 7 серії вже практично все оснащені необхідною апаратурою. Але іноді може додатково знадобитися зовнішній WI-FI-адаптер, що підключається безпосередньо до телевізора. Це потрібно для тих моделей, в яких не вбудований цей компонент.

Телевізор потрібно підключити до бездротового IP-пристрою (модем або маршрутизатор). Якщо є підтримка DHCP, то можна скористатися цим протоколом і автоматично налаштувати з’єднання.

Важливо підібрати для телевізора вільний канал, так як використання двома пристроями одного каналу призведе до перебоїв і перешкод.

Якщо потрібно підключити WI-FI-адаптер, то попередньо рекомендується вимкнути телевізор. Після приєднання пристрою, його можна буде включити. При цьому можна спостерігати певне перекручення зображення, яке можна прибрати після детальної настройки з’єднання. Також можна скористатися подовжувачем, який допоможе розмістити адаптер в захищеному від перешкод місці.

Широко застосовуються прямокутні адаптери USB, які дозволяють легко організувати точку доступу. Цей адаптер одним кінцем підключається до порту бездротову локальну мережу Samsung, а іншим до порту USB.

Також можна користуватися кабельним. Він підключається до порту USB і до адаптера бездротової локальної мережі Samsung. Сам адаптер в цьому випадку можна закріпити на задній стінці телевізора.

Після всіх маніпуляцій потрібно буде приступити до безпосередньої налаштування TV. Важливе місце в цьому випадку виділяється системі захисту облікових записів і мережі в цілому. Для захисту використовується код безпеки, який повинен бути максимально складним. Інакше захистити мережу від проникнення буде непросто.

READ  Як відключити Samsung health

В якості пароля використовують комбінацію з букв і цифр.

Рекомендується використовувати букви різного регістра. Вводиться пароль під час першого налаштування бездротової мережі, а потім кожне нове підключається пристрій має використовувати мережу з цим паролем.

Варто відзначити. Що якщо швидкість підключення нижче 10 Мбіт / с, то з автоматичним настроюванням можуть виникнути проблеми. У цьому випадку може знадобитися ручне введення параметрів.

Після цього підключення буде налаштоване і можна починати користуватися функціоналом пристрої.

Підключення за допомогою WPS

Широко застосовується підключення пристроїв за допомогою функції WPS. Для того щоб реалізувати подібне підключення, потрібно виконати наступне:

 • зайти в розділ «Налаштування мережі»;
 • вибрати позицію «WPS»;
 • натиснути на маршрутизаторі відповідну кнопку з міткою WPS і тримати близько 2 хвилин;
 • в цей час телевізор отримає всі необхідні настройки і введе їх у відповідні поля.

Таким чином, одна кнопка пересилає всю інформацію на TV і реалізує автоматичну настройку бездротової мережі. Після встановлення з’явиться екран перевірки мережі. Це означає, що підключення відбулося.

Як налаштувати TV на Smart TV Samsung: розширюємо можливості телевізора

Сучасні телевізори значно розширюють можливості для перегляду передач. Тепер це не просто приймачі телевізійного сигналу, а справжнісінькі мультимедійні центри. Лідируючі позиції в цій області займають телевізори Samsung Smart TV. Але якщо ви занадто довго возитеся з пристроєм і не можете правильно налаштувати TV на Smart TV Samsung, то вивчивши цю статтю, всі труднощі залишаться позаду.

За допомогою технології Plug Access

Якщо модем або маршрутизатор підтримує функцію Plug Access, то можна скористатися їй для настройки бездротового з’єднання. Для цього необхідно:

 • вставити пристрій в порт USB на маршрутизаторі (якщо блимає лампочка, значить доступ в мережу є);
 • тепер пристрій витягується з маршрутизатора і вставляється в телевізор;
 • відразу після цього пристрій почне передавати необхідну інформацію і встановлювати з’єднання автоматично.

Поява екрану перевірки мережі свідчить про успішне завершення налаштування.

Якщо в процесі використання пристроїв змінювати налаштування маршрутизатора, то необхідно повторити процедуру для поновлення даних.

Дротове підключення LAN

Цей спосіб полягає в тому, щоб прямо приєднати телевізор до зовнішнього модему. Для цього використовується стандартний Ethernet-кабель. Найчастіше такий спосіб застосовується для телевізорів 5 серії, які не використовують бездротові модулі.

Підключення може здійснюватися не тільки через модем, але і безпосередньо через електричну мережу. Краще заздалегідь дізнатися про можливості такого підключення, так як вона залежить від конкретних параметрів TV.

Залежно від того, динамічна або статична домашня мережа, підключення проводиться трохи по-різному. Для динамічної мережі використовуються модеми та маршрутизатори з підтримкою відповідних технологій. Часто вони автоматично виставляють всі потрібні параметри.

Для реалізації підключення до динамічної мережі потрібно зробити наступне:

По завершенні перевірки мережу буде налаштована. Такий підхід реалізуємо в пристроях з підтримкою системи DHCP.

Як підключити

Налаштування Smart TV Samsung неможлива без підключення до інтернету. Тільки так можна буде задіяти всі функції телевізора. Без інтернету покупка пристрою недоцільна. Розглянемо методи підключення до мережі телевізорів різних серій.

Функції та характеристики Smart TV Samsung

Samsung Smart TV. не просто телевізор, але просунута багатофункціональна платформа. Вона включає розширені можливості по перегляду різного контенту. Набагато більше ця система нагадує традиційний комп’ютер або смартфон.

Тут легко можна використовувати соціальні мережі, дивитися відео і встановлювати різні програми. Саме ці функції роблять Smart технології настільки популярними.

До основних функцій Smart TV можна віднести:

 • здійснення показу цифрового телебачення;
 • можливість відтворення контенту з зовнішніх джерел;
 • реалізація пошуку через Інтернет;
 • установка різних програм і додатків;
 • перегляд YouTube;
 • відео-дзвінки через Skype або інші системи.

Реєстрація та створення облікового запису

Перш ніж користуватися всіма можливостями Smart TV, необхідно створити обліковий запис Samsung. Це досить проста процедура, яка не відніме багато часу. Для створення необхідне стабільне підключення до Інтернету на швидкості не менше 20 МБ / с. Інакше передача даних може затягнутися або не відбутися зовсім.

 • включити телевізор і натиснути на пульті кнопку «Smart»;
 • в списку додатків потрібно вибрати пункт «Smart HUB»;
 • в додатку вибрати пункт «Створити обліковий запис»;

після прийняття «Умов угоди про обслуговування» з’явиться вікно створення облікового запису;

у відповідному полі потрібно буде ввести логін і пароль за допомогою віртуальної клавіатури;

 • тепер потрібно натиснути кнопку «ОК»;
 • Тепер можна використовувати створений обліковий запис. Телевізор здійснить вхід і дозволить користуватися всім набором функцій.

  Особливості перегляду каналів через приставку

  При виборі цифрової приставки варто звертати увагу на з’єднувальний кабель, що підключається до TV. Подивіться, які роз’єми у вас є: HDMI 2.0 або 2.1, тюльпани. Придбайте перехідник для з’єднання приставки і TV.

  Ручний пошук: інструкція

  Отже, як в телевізорі Samsung налаштувати цифрові канали вручну:

  • Заходьте в меню, вибираєте замість антени кабель.
  • Натискаєте в пункті країна. Східна Європа.
  • Якщо потрібно вводите пін-код 0000, 1111, одна тисяча двісті тридцять чотири.
  • В параметрах вибираєте кордону частоти від 298 до 362 тис кГц.
  • Переходьте в настройки і ставите тип каналів «цифрові».
  • У режимі пошуку ставите «мережу» і натискаєте пошук доступних варіантів.
  • Зберігаєте знайдені канали.

  При необхідності непотрібні програми можна видалити. Для цього достатньо потрапити в підрозділ «Трансляції» і там відкрити «Диспетчер». Видалення проходить через кнопку «Tools».

  Як підключити та налаштувати приставку

  До настройки цифрового телебачення на телевізорах Samsung через приставку, необхідно зібрати і підключити обладнання. Для цього виконайте:

  • Перевірте установку антени, яка повинна поєднуватися з приставкою. Інструкція по монтажу та налагодженню є в комплекті до обладнання. Стільникові оператори пропонують кабельне підключення через загальний провід, протягнутий в під’їзді.
  • Виберіть і придбайте відповідний ресивер. Його підбирають за кількістю додаткових опцій. Є варіанти з можливістю запису інформації, функцією медіа-програвач, планувальника, TimeShift.
  • Подивіться на варіант підключення ресивера до TV: тюльпани, HDMI, кабель антени. придбайте перехідник.
  • Приєднайте обладнання і увімкніть його. Проведіть налаштування 20 базових каналів, доступних до безкоштовного перегляду.

  Якщо ви хочете дивитися більше каналів, для ресивера з антеною доведеться купувати спеціальний CAM модуль. Тоді кількість телепередач буде залежати від обраного пакета.

  Протягом 2019 року в Росії відключили мовлення аналогових каналів. На плавний перехід в різних регіонах давалося від 1 до 3 місяців. Нові TV обійшлися без придбання приставок, старим. знадобилося додаткове обладнання. Але, незважаючи на тривалість і плавність переходу, не всі користувачі навчилися, як налаштовувати цифрові канали на телевізорах Samsung.

  Етапи встановлення каналів на Smart TV

  «Розумні телевізори» вважаються найсучаснішими і якісними моделями. Вони проводять настройки автоматично в залежності від типу сигналу. Більшість сучасних TV підтримують Smart мовлення. Для уточнення інформації можна зайти на офіційний сайт виробника.

  Якість мовлення залежить від швидкості домашнього інтернету. Налаштування цифрового телебачення на телевізорі Samsung Smart проходить по наступних кроків:

  Допоміжна настройка не буде потрібно. При поганому сигналі і якості Інтернету будуть перешкоди на всіх каналах.

  Як дізнатися модель і рік випуску TV

  Встановлення цифрових каналів на Самсунг починається з уточнення року випуску і моделі TV. Зробити це можна 2 способами: зайти в меню телевізора або подивитися етикетку на задній панелі.

  • Через меню телевізора. Знайдіть на пульті кнопку «Меню». Виберіть пункт «Підтримка». Потім, «звернення до Samsung». Відкриється екран, де буде пункт «код моделі».
  • На етикетці пристрою. Інформація нанесена у вигляді коду, де кожна буква має своє значення, наприклад, UE32F6800. Розшифровуються відомості так:
  • UE. тип телевізора: UE / LE. рідкокристалічний, PS / PE. плазмовий.
  • 32. діагональ, варіюється від 19 до 105 дюймів.
  • F. рік випуску, його класифікація: A. 2008, B. 09, C. 10, D. 11, ES / EH. 12, F / FH. 13, H / HU. 14, J / JU / JS. 15, K / KU / KS. 16, M / MU / Q / LS. 17, N / NU. 2018, S. преміум варіанти різних років.
  • 6800. цифрове позначення модифікації TV.
  READ  Як вимкнути ліхтарик на Samsung

  Коли модель визначена, перевіряєте, чи підтримує вона прийом цифрового сигналу без спеціальної приставки.

  Як налаштувати цифрові канали на телевізорі Samsung

  Що робити, якщо телевізор не бачить каналів при пошуку

  Автоматична настройка цифрового TV на Samsung не завжди проходить гладко. Причини збоїв можуть критися в антені, ресівері, правильному з’єднанні телевізора з обладнанням. Для усунення та повторного запуску автопоиска необхідно:

  • Перевірити вірність підключення ресивера до TV. Якщо підключення невірне, телевізор не розпізнає пристрій і при натисканні на HDMI 1 висвітиться інформація «немає сигналу».
  • Скинути налаштування ресивера до заводських. провести повне перезавантаження. Для цього заходите в меню, знаходите пункт «Налаштування» і «Скинути» або «Відновити заводські». Якщо буде потрібно пароль, вводите 0000 1111 або 1234.
  • Спробуйте переналаштувати або перепідключити антену. Можна придбати підсилювач сигналу, який забезпечить якісне з’єднання. Враховуйте розташування будинку щодо вишки. Чим воно далі, тим сильніше потрібна антена.

  Точні рекомендації по додаткових налаштувань цифрового телебачення на TV Samsung залежать від моделі обладнання.

  Peers.TV

  Віджет Peers.TV доступний для телевізорів Samsung 2013-1014 років випуску (на платформі Orsay TV) і від 2015 року та старше (Tizen TV). При цьому дії, необхідні для установки софта, розрізняються.

  Після запуску програми відкривається перелік доступних для перегляду телеканалів. У нижній частині телеекрана будуть розміщені підказки для управління утилітою, а також перераховані додаткові функції. Клікнувши по кнопці «Мої плейлисти», користувач може вказати URL-адресу для завантаження плейлиста з IP-каналами від провайдера або з інших джерел.

  У розділі «Популярне» розміщений самий проглядається контент за поточний день або тиждень. Крім того, в додатку доступний архів передач за останні сім днів. А при включенні футболу, фільмів або шоу, можна скористатися такими опціями, як перемотування назад або пауза.

  ТОП-3 додатки для безкоштовного перегляду IPTV

  Найвідомішими віджетами для перегляду інтерактивного телебачення на Samsung SmartTV є Vintera.TV, Peers.TV і OTTplayer. Ці програми зібрали найбільшу кількість позитивних користувальницьких оцінок і при цьому практично не мають нарікань до роботи.

  загальнодоступні канали

  Щоб налаштувати безкоштовні канали на телеприймачі Samsung Smart TV, потрібно підключити до пристрою антену, а потім скористатися функцією автоналаштування, яка їх не тільки знайде, а й розставить в певному порядку. На TV-приймачах різних серій ця опція запускається по-різному, так як відрізняється їх інтерфейс: окремі розділи можуть бути відсутні або мати інші назви. Для прикладу розглянемо послідовність дій, виконуваних при автоматичній настройці каналів на телевізорах Samsung SmartTV серії R (2019 роки):

  • спочатку потрібно підключити антенний кабель до входу з маркуванням «AIR / CABLE» на тильній стороні телеприймача;
  • потім слід включити пристрій, натиснути «Source» або «Home» (залежить від різновиду пульта), а потім. «Джерело» та встановити «TV»;
  • наступний крок. відкрити меню телевізійної панелі, натиснувши на ПДУ «Menu» або «Home», а потім. «Налаштування»;
  • далі потрібно перейти у вкладку «Трансляція», вибрати «Автонастройка» і «Пуск»;
  • в розділі «Антена» потрібно вибрати «Антена» (якщо кабель йде від загальдомовий або внутрішньої антени) або «Кабель» для перегляду кабельного TV;
  • потім слід вказати «Тип каналів». «Цифрові»;
  • для кабельного TV в поле «Вибір оператора» потрібно відзначити «Інші», а в рядку «Режим пошуку». «Повний»;
  • останній крок. натиснути «Сканування», дочекатися закінчення автонастройки і клікнути «Закрити», коли процес завершиться.

  Порада! Так як на телеприймачі інших серій процедура може відрізнятися, опис процесу для конкретної моделі рекомендується відшукати в керівництві по експлуатації або на сайті виробника.

  Перегляд інтерактивного телебачення стане відмінним рішенням в тому випадку, коли підключення телевізійної антени не представляється можливим, або вона вже використовується іншим TV-приймачем. Щоб не використовувати перехідник і не тягнути кабель по квартирі до другого телеприймач, тим самим погіршуючи якість картинки, найкращим рішенням стане перегляд телебачення онлайн через Інтернет. Максимум, що для цього знадобиться. підключити техніку до Мережі та завантажити спеціальний віджет для показу IPTV.

  Налаштування IPTV

  Для настройки IPTV на телевізорі Samsung буде потрібно підключити техніку до мережі Інтернет через WI-FI або кабелем Ethernet.

  Порада! Рекомендується використовувати кабельне підключення, так як при ньому забезпечується більш висока швидкість підключення до Інтернету, і сам сигнал буде набагато стабільніше.

  Виконавши вихід в Мережу, буде потрібно зареєструватися в сервісі Smart Hub і завантажити одне з безлічі безкоштовних додатків для показу IPTV, після чого можна приступати до перегляду інтерактивних каналів.

  Які моделі підтримують IP-телебачення

  Трансляцію IP-каналів підтримують всі телевізійні панелі Samsung SmartTV, починаючи від серії B з розділом «Smart Hub». У різних моделях залежно від року виробництва і платформи змінюються такі параметри, як інтерфейс сервісу Smart Hub, додатки в Samsung Apps, а також способи їх інсталяції. З цієї причини на різних лінійках Smart-телеприймачів Сансунг буде незначно відрізнятися тільки завантаження віджетів і настройка IP-телебачення.

  Способи перегляду безкоштовних TV-каналів на Samsung SmartTV

  Дивитися безкоштовні TV-канали на телевізорах Samsung SmartTV можна декількома способами. Як і на простих TV-приймачах, ефірні цифрові канали можна налаштувати через звичайну антену, але якщо встановити Інтернет-з’єднання, з’являється можливість скачати спеціальні програми та налаштувати інтерактивне телебачення з набагато більшою кількістю відеоконтенту.

  Настройка бесплатных цифровых спутниковых каналов на старом смарт тв Samsung

  Vintera.TV

  Це відома платформа для перегляду TV-каналів в прямому ефірі на телевізорах, мобільних пристроях і комп’ютерах. Даний софт дозволяє безкоштовно дивитися:

  • телевізійні канали з громадського Інтернету;
  • відкриті телеканали з локальних мереж операторів IPTV і Інтернет-провайдерів.

  Крім того, можна передплатити користування сайтом пакети відомих TV-каналів. Повністю ці можливості (для перегляду на комп’ютері) відкриваються після реєстрації на офіційному веб-сайті творців програми. Після налаштування облікового запису користувач зможе сам додавати або змінювати плейлисти телеканалів.

  Інтерфейс програми дуже простий, в ньому швидко розбереться будь-який користувач. На головній сторінці доступні три розділи: «Інтернет TV» для відкриття телеканалів з громадського Інтернету, «TV провайдер» для IPTV від операторів інтерактивного телебачення або провайдерів, що надають підключення до Мережі, і вкладка «Вибране», куди користувач може додати улюблений контент і нові плейлисти. У нижній частині екрана доступні підказки по управлінню.

  Порада! Для стабільного перегляду IP-телебачення необхідна швидкість не менше 2 Мбіт / с для якості SD і понад 3 Мбіт / с для HD-мовлення.

  Налаштування безкоштовних TV-каналів на Samsung Smart TV

  Незважаючи на безліч додаткових опцій, пов’язаних з доступом в Інтернет, основною функцією «розумних» телевізорів і раніше залишається трансляція телевізійного ефіру. Тому після покупки техніки Samsung користувачі часто запитують, як на Smart TV Samsung безкоштовно дивитися TV-канали. В даному матеріалі детально відповімо на це питання.

  Налаштування супутника каналів на Samsung Smart TV

  В сучасних телевізорах Samsung вбудований тюнер для підключення і перегляду супутникового телебачення.

  Якщо ви плануєте переглядати супутникові канали то при виборі телевізора уточніть вбудований чи в ньому супутниковий тюнер DVB S2,

  Для перегляду супутникового телебачення таких операторів як Триколор TV, МТС TV, Континент TV і ін. Вам не потрібно купувати супутниковий ресивер, все що вам потрібно це САМ модуль, карта доступу і звичайно сама супутникова тарілка.

  READ  Що входить в комплект Sony Playstation

  Перед тим як почати налаштовувати ваш телевізор Samsung MQ LS-серії для прийому супутникових телеканалів переконайтеся, що супутникова тарілка вже налаштована на потрібний вам супутник і кабель правильно підключений до гнізда саме ANT IN (SATELLITE) або SATELLITE MAIN, а не до TV гнізда який призначений для ефірного та кабельного TV.

  Після того як підключили антену, виставте потрібні параметри в налаштуваннях телевізора.

  • Увійдіть в меню вашого телевізора натиснувши кнопку МЕНЮ.
  • Далі вибираємо розділ «Трансляція».
  • Знаходимо пункт «Антена»
  • Вибираємо значення «Супутник» для перегляду супутникового TV.
  • В параметрах «Супутник» потрібно вибрати пункт «Налаштування каналу».
  • Знаходимо і вибираємо пункт «Супутникова система».
  • Вибираємо пункт «Вибір супутника». можна вибрати зі списку доступних потрібного оператора супутникового телебачення.
  • Далі деактивувавши всі вибрані супутники.
  • Якщо не виходить деактивувати супутник галочка не знімається, то видаляємо всі канали.
  • Вибираємо потрібний вам супутник супутник зі списку запропонованих, зберігаємо всі дії.
  • Не забудьте що б, що «Харчування LNB» було включено інакше у вас не вийде налаштувати канали.
  • Далі знаходимо розділ «Налаштування LNB».
  • Тут Перевіряємо чи є харчування LNB.
  • Встановіть «Верхн.ген.LNB» і «Ніжній.ген.LNB» (частоти гетеродина LNB).Нужно буде уточнити у оператора супутникового TV
  • Встановіть «Тон. 22 КГц», залежить від типу LNB. Перевірте якість сигналу.

  Якщо якість прийому сигналу низька. спробуйте вимкнути функцію «Тон. 22кГц». Якщо не чого не зміниться перевірте настройки та підключення вашої супутникової антени і вірно виставлена ​​ваша супутникова антена на потрібний вам супутник також переконайтеся, що антена підключена безпосередньо до телевізора, як налаштувати супутникову антену без спеціальних приладів читайте на сайті

  Після того як ви виставили параметри супутника переходимо до самої налаштування телеканалів.

  Редагування і видалення

  Щоб видалити непотрібні канали, додати нові або відсортувати їх, розташувавши улюблені у верхній частині списку, скористайтеся опцією «Зміна».

  Як налаштувати канали? Щоб відрегулювати телеканали, дотримуйтесь простий покрокової інструкції:

  • Відкрийте меню, виберіть розділ «Трансляція» або «Прямойефір».
  • Натисніть на пульті дистанційного керування вправо.
  • Виберіть параметр «Зміна».
  • Виділіть галочками канали, які будуть видалені.
  • Щоб пересунути телеканали, використовуйте стрілки на пульті.

  Як ви бачите, відрегулювати сітку телевізійного мовлення надзвичайно просто. Досить просто слідувати описаному раніше алгоритму.

  Особливу увагу слід приділити тому, що переміщує канал, який має назву, будете просто міняти його місцями з іншими. Наприклад, якщо ви хочете перенести ТНТ з 20 позиції на 2, на якій вже знаходиться СТС, то зміщення не буде, вони просто поміняються позиціями.

  Однак якщо телепрограма не має назви, то буде відбуватися зрушення в певну сторону всієї сітки. Іноді виставлене розташування може збиватися, тому доводиться періодично знову і знову проробляти цю процедуру.

  Налаштування каналів телевізора Samsung з пульта управління

  У статті нижче докладно розберемося, як налаштувати канали на телевізорі Samsung. Компанія Samsung. надійний виробник якісної техніки. Однак, правильна настройка приймача вимагає певних знань, щоб самостійно налаштувати прийом HD каналів за допомогою пульта управління.

  автоматичний пошук

  Встановлення цифрових каналів на телевізорі Samsung досить проста, не вимагає спеціальної підготовки. Встановити обладнання і відрегулювати телеканали може навіть недосвідчений користувач, витративши на освоєння інструкції близько 10 хвилин. При дотриманні всіх правил установки і налагодження пулу цифрових телеканалів отримується на екран зображення буде якісним.

  На сучасних моделях не потрібно натискати кнопки і налаштовувати телеканали вручну. Налаштування каналів телевізора Samsung з пульта управління на Smart TV займе пару хвилин з мінімальними зусиллями з боку користувача. Нові серії TV отримують сигнал через спеціальний тюнер, що підключається в роз’єм антени. Автонастройка проводиться в кілька натискань.

  Бесплатные Каналы и Фильмы на Samsung SmartTV в приложении PeersTV.

  Інструкція по самостійному налаштуванні телевізора Samsung

  Багато власників телевізійного обладнання від компанії Samsung стикаються з різного роду проблемами в процесі самостійної настройки базових параметрів. Особливо якщо мова йде про моделі Smart TV.

  Насправді, настройка телевізорів Samsung. далеко не самий складний процес, головне слідувати інструкції, і тоді ви зможете домогтися необхідного результату, витративши при цьому мінімум вільного часу. Зрозуміло, що спочатку бажано вивчити поради по налаштуванню телевізора, саме про це зараз і піде мова.

  Особливості телевізорів Samsung

  Наприклад, телевізори 6 серії з ЛІД матрицею переважно оснащені функцією Smart TV. Потенційні покупці, які раніше не користувалися «розумної» технікою, не хочуть самостійно налаштовувати такі пристрої, тому платять шалені гроші за послуги фахівців. Це не наймудріше рішення, оскільки операційна система має російську мову, отже, щоб налаштувати техніку, досить просто слідувати покроковим радам, які спливають на екрані.

  Що робити, якщо ви втратили інструкцію? Виробники чудово розуміють, що лише мала частина споживачів продовжує користуватися традиційної паперової інструкцією, тому намагаються максимально спростити інтерфейс і зробити його інтуїтивно зрозумілим.

  У меню ви не знайдете будь-яких надмірно складних або заплутаних команд. Досить просто підключити телевізор до мережі і включити його за допомогою пульта дистанційного керування. Налаштувати безкоштовні телеканали можна маючи підключення до самої звичайної антени.

  Звичайно, пристрої, випущені компанією Samsung, мають свої «фішки», які відрізняють їх від інших брендів, але повірте, вони більшою мірою стосуються додаткового функціоналу, тому не стануть особливою проблемою.

  Ручний режим

  Щоб провести перенастроювання телеканалів на вже старої моделі телевізора Samsung вручну, не викликаючи майстра, потрібно враховувати відразу кілька надзвичайно важливих нюансів:

  • старі моделі відрізняються від нових складним і незрозумілим інтерфейсом, через це виникають проблеми;
  • застарілі телевізори не оснащені функцією автоматичної настройки;
  • старі телевізори Samsung не здатні транслювати зображення з високою роздільною здатністю.

  Ручна настройка передбачає зміну багатьох важливих базових параметрів. Іноді це відлякує користувачів, хоча насправді в цьому немає нічого складного, потрібно просто правильно налаштувати частоту, зламати телевізор ви точно не зможете.

  Як налаштувати телевізор вручну? Дотримуйтесь простий покрокової інструкції:

  • Відкрийте головне меню, а потім перейдіть в розділ «Антена».
  • Вибираємо «Налаштування вручну». «Встановлення цифрових телеканалів».
  • Натискаємо на «Створити», внаслідок чого відкриється вікно з додатковими показниками: чистота, модуль, передача.
  • Спочатку потрібно вибрати наступні параметри 170000 кГц, 128 QAM і 6900 KS / s.
  • Телевізор буде налаштовуватися певний час, здійснюючи пошук каналів. Зображення буде змінюватися, почнуть з’являтися кадри телевізійних програм.
  • Після закінчення потрібно натиснути на кнопку «Зберегти», після чого, з’явиться вікно для регулювання частоти, модуля і передачі, останні параметри залишаємо без змін, але вказуємо нову частоту. 178000 кГц, знову запускаємо пошук.

  За таким же принципом можна продовжувати пошук телеканалів, постійно додаючи до частоти 8000 кГц. Експерименти подібного роду можуть проводитися аж до показника 226000.

  Таким чином, також можна істотно поліпшити якість звуку і зображення, зробивши їх дуже чіткими. Зайдіть в меню і виберіть розділ «Зображення», а потім довільно налаштовуйте чіткість, яскравість, контрастність і інші параметри.

  Настройка бесплатных эфирных цифровых Т2 каналов на телевизоре самсунг 8 серии

  Вручну також можна впорядкувати канали. Для цього відкрийте головне меню, а потім перейдіть в розділ «Трансляція». Навпаки потрібних програм поставте галочки. Тут же можна додати улюблені канали в обране або зберегти діючу розстановку.

  BETATECH.COM.UA 2021