Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Налаштування телефону Xiaomi redmi note 8

Table of Contents

Redmi Note 8 Pro: 13 кращих прихованих функцій, рад і рекомендації

налаштування, телефон, xiaomi, redmi, note

Redmi дуже популярний бренд смартфонів в Росії, тому що компанія випускає якісні мобільні пристрої за прийнятними цінами. Нова модель Redmi Note 8 Pro повторила успіх свого попередника Redmi Note 7 і стала одним з найбільш купованих смартфонів у всьому світі. Redmi Note 8 Pro працює на останніх версіях Android 10 і MIUI 11, багато хто знає, що MIUI завжди була досить функціональною оболонкою, тому ми підготували 13 кращих прихованих функцій, порад і рекомендацій, які допоможуть вам максимально ефективно використовувати свій смартфон.

Speed ​​Booster на Redmi Note 8 Pro

Якщо ви любитель ігор, ви повинні скористатися опцією Game Speed ​​Booster в MIUI 11 на Redmi Note 8 Pro. Вона допомагає поліпшити загальний ігровий процес, вбиваючи непотрібні фонові процеси і додатки, тим самим звільняючи ресурси.

Після включення він автоматично очистить фоновий кеш, щоб звільнити пам’ять для ігор, підвищити продуктивність процесора, підвищити швидкість з’єднання з грою, одночасно обмежуючи швидкість фонової завантаження для зменшення затримки в мережі, а також відключить повідомлення і відключить деякі кнопки, щоб уникнути випадкового натискання клавіш.

Ви можете знайти Game Speed ​​Booster в додатку «Безпека».

Жести навігації на Redmi Note 8 Pro

Панель навігації йде в минуле, сьогодні все більше користувачів віддають перевагу навігаційні жести. Redmi Note 8 Pro поставляється з жестами навігації, хоча за замовчуванням вони відключені. Ви можете переключитися на жести навігації, вибравши «Налаштування». «Повноекранне відображення» і перейти до опції «Повноекранні жести».

При переході на жести, обов’язково перегляньте початкове керівництво, щоб отримати уявлення про те, як будуть працювати жести навігації в Redmi Note 8 Pro.

Подвійні додатки на Redmi Note 8 Pro

Завдяки можливості використання двох SIM-карт в Redmi Note 8 Pro багато користувачів хотіли б працювати з двома копіями таких додатків, як WhatsApp, або Instagram. За допомогою функції Dual Apps в MIUI 11 на Redmi Note 8 Pro можна легко створити дві копії програми та використовувати їх незалежно один від одного.

Перейдіть в Установки. Подвійні додатки і включіть перемикач для будь-якого з встановлених додатків, для якого ви хочете мати дві окремі копії.

Сканер відбитків пальців у вигляді кнопки спуску затвора на Redmi Note 8 Pro

Використовуйте задній сканер відбитків пальців на Redmi Note 8 Pro не тільки для розблокування пристрою. Ви також можете використовувати його в якості кнопки спуску затвора в додатку камери. Зручна функція, особливо при зйомці Селфі, коли досить складно натискати кнопку спуску затвора великим пальцем. Обов’язково вкажіть цю опцію в меню налаштувань програми «Камера».

Позбавтеся від непотрібних додатків на Redmi Note 8 Pro

Кількість встановлених програм, які Xiaomi об’єднує в своїх пристроях, різко зросла останнім часом. На Redmi Note 8 Pro є майже дюжина додатків, які ви можете видалити, щоб звільнити місце для зберігання необхідних файлів. Ці додатки найчастіше не використовуються користувачами, тому від них краще позбутися.

Перейдіть в «Налаштування». «Встановлені програми» і видаліть попередньо завантажені програми, які ви не хочете використовувати. Деякі попередньо встановлені програми, які можна видалити. можна відключити.

Mi Mover на Redmi Note 8 Pro

Перехід на новий телефон. це завжди болісний процес. Через погане процесу резервного копіювання та відновлення в Android, необхідно вручну знову завантажувати всі свої додатки з Google Play, а потім увійти в них. На щастя, цей процес стає трохи простіше з Mi Mover, який дозволить вам швидко і легко переносити файли і фотографії з існуючого смартфона на новий Redmi Note 8 Pro.

Радіо мобільного пристрою являє собою вбудований FM-приймач.

Інформація про те, чи має пристрій FM-приймач чи ні.

Інформація про марку, модель і альтернативних назвах конкретного пристрою, якщо такі є.

Інші назви, якими модель позначається.

Марка і модель

Основна камера мобільного пристрою зазвичай розташована на його задній панелі і може поєднуватися з однією або декількома додатковими камерами.

Інформація про виробника і моделі датчика, використовуваного камерою.

Для отримання відомостей про датчика камери. Одні з найбільш широко використовуваних типів датчиків в камерах мобільних пристроїв. це CMOS, BSI, ISOCELL і ін.

Оптичний формат датчика є індикатором його форми і розміру. Зазвичай виражається в дюймах.

Пікселі зазвичай вимірюються в мікронах. Великі пікселі здатні захоплювати більше світла і, отже, забезпечують кращу зйомку при слабкому освітленні і більш широкий динамічний діапазон, ніж менші пікселі. З іншого боку, менші пікселі дозволяють збільшити дозвіл при збереженні того ж розміру датчика.

Светлосіла (відома також як діафрагма, апертура або f-число) це показник розміру апертури об’єктива, який визначає кількість світла, що потрапляє на датчик. Чим нижче число f, тим більше діафрагма і тим більше світла досягає датчика. Зазвичай вказується число f, відповідне максимально можливої ​​апертурі діафрагми.

Фокусна відстань вказує відстань в міліметрах від датчика до оптичного центру об’єктива. Еквівалентна фокусна відстань (35 мм). це фокусна відстань камери мобільного пристрою, прирівняна до фокусної відстані 35-мм повноформатного датчика, при якому буде досягнутий той же кут огляду. Він розраховується шляхом множення реального фокусної відстані камери мобільного пристрою на кроп-фактор його датчика. Кроп-фактор може бути визначений як співвідношення між діагоналями 35 мм повноформатного датчика і датчика мобільного пристрою.

Поле зору показує, яка частина сцени перед камерою буде знята. Це залежить не тільки від фокусної відстані, але і від розміру датчика. Воно може бути розраховане через кут огляду оптики і кроп-фактор датчика. Кут огляду. це кут між двома найбільш далекими діагональними точками кадру.

READ  Як підключити бездротові навушники до іншого телефону

Інформація про кількість оптичних елементів (лінз) камери.

Задні (тилові) камери мобільних пристроїв в основному використовують світлодіодні спалаху. Вони можуть бути в конфігурації з одним, двома або більше джерелами світла і відрізнятися за формою.

Однією з основних характеристик камер є роздільна здатність. Вона являє собою кількість горизонтальних і вертикальних пікселів в зображенні. Для зручності виробники смартфонів часто вказують дозвіл в мегапикселях, вказуючи приблизну кількість пікселів в мільйонах.

Інформація про максимальну роздільної здатності відео, яке може записувати камера.

Інформація про максимальну швидкість запису (кадрів в секунду, fps), підтримуваної камерою при максимальному дозволі. Деякі з найосновніших швидкостей запису відео 24 fps, 25 fps, 30 fps, 60 fps.

Інформація про додаткові програмних і апаратних функціях задньої (тиловий) камери.

Технології мобільного зв’язку і швидкість передачі даних

камери

У Redmi Note 8 компанія покладається на основний модуль з чотирма камерами, а так само і фронтальну камеру. Основним фотодатчиком в задньому модулі є Samsung GM1. Він має дозвіл 48 МП, апертуру f / 1,75 і розмір пікселів 0,8 мкм. Також є сенсор глибини 2 МП, фотосенсор з макрооб’єктиву і ширококутний фотосенсор 8 МП з апертурою f / 2,2 і кутом огляду 180 градусів.

Samsung GM1 іспульзует техніку для об’єднання чотирьох блізкостоящему пікселів в одному. Як результат поліпшується світлочутливість і деталізація зображення. Дозвіл зменшується до 12 МП. Ця технологія працює відмінно і виходять хвилюючі кадри. В умовах недостатнього освітлення в навколишньому середовищі GM1 не працює перфектно.

Фронтальна камера Redmi Note 8 13-мегапікселовая. Вона робить відмінні зображення днем. Рівень деталізації та різкість у неї не такі хороші, як у головну камеру.

Якість зображень задоволітельно. Ви можете відразу ж опублікувати Селфі в соціальних мережах.

Xiaomi Redmi Note 8 відео огляд по російськи. клікніть щоб подивитися

Дизайн

Почнемо з габаритних розмірів. У порівнянні з його попередниками радикальних змін немає. У Redmi Note 8 вага майже 190 грам. Його висота 158,3 мм проти 159,21 мм, які ми знаємо від моделі Note 7. Ширина і товщина залишилися практіктіческі ідентичними.

Огляд Xiaomi Redmi Note 8

Redmi Note 8 черговий смартфон базового рівня Xiaomi. Він характеризується важливою особености. Модель змінює уявлення на те, яким повинен бути дисплей смартфона з цього цінового діапазону. Redmi Note 8 може похвалитися більш ніж яскравим і контрастним дисплеєм. Що ще пропонує прочитайте в наступних рядках.

дисплей

Дисплей Redmi Note 8 покрит захисним склом Corning Gorilla Glass, яке плавно доходить до пластикової рамки. Товщина корпусу 8,3 мм. Рамки навколо дисплея досить тонкімі.Последній займає 82% площі передньої панелі.

Якість ізработкі добро. Вологозахист відсутня, через це рекомендований тримати цей смартфон подалі від води. Фізичні бутони щільно стоять на своїх місцях.

Redmi Note 8 приємно тонким. Виглядає трохи більшим, для якого скляна задня панель грає роль. Кольоровий градієнт гарне рішення. Ця модель Xiaomi пропонується на ринку в декількох кольорах: Moonlight White, Space Black і Neptune Blue.

продуктивність

На відміну від Redmi Note 7, в Redmi Note 8 ми бачимо Snapdragon 665. Це 8 ядер з максимальною тактовою частотою 2,0 GHz. Процесор виконаний по 11-нм техпроцесу. Графічне ядро ​​Adreno 610. Для цього рівня смартфонів продуктивність на хорошому рівні.

Перезавантаження телефону Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro можна перезавантажити двома способами: звичайним і жорстким (hard reset). Жорстка перезавантаження застосовується при зависанні смартфона.

Як перенести контакти на Xiaomi Redmi Note 8 Pro за допомогою SIM-карти

На Вашому смартфоні Xiaomi Redmi Note 8 Pro зайдіть в Настройки, Системні додатки, Контакти

Натисніть експорт на SIM-карту для перенесення контактів зі старого смартфона. Вставте SIM-карту в Ваш телефон Xiaomi Redmi Note 8 Pro, потім перейдіть в цей же розділ меню і виберіть Імпорт з SIM-карти.

Для смартфонів з MIUI 12

Перейдіть в Налаштування Про телефоні. Виберіть Скидання налаштувань. Натисніть Стерти всі дані.

Як підключиться до Wi-Fi на Xiaomi?

Іконка для швидкого доступу до мережі Wi-Fi знаходиться на шторці повідомлень. Щоб підключитися до мережі, необхідно натиснути на іконку і дочекатися її переходу в активний стан. Цей варіант спрацює лише в тому випадку, якщо ви перебуваєте в зоні дії тієї мережі до якої раніше здійснювалося підключення з вашого смартфона.

В іншому ж випадку потрібно первісна настройка.

Насамперед відкриваємо шторку повідомлень і тривалим натисканням ні іконку Wi-Fi викликаємо меню налаштувань даного модуля. Якщо сам модуль вимкнений. включаємо його і отримуємо список доступних до підключення мереж.

Вибираємо необхідну мережу і натискаємо на неї. При необхідності вводимо пароль доступу.

Результатом даного процесу буде нова іконка в інформаційному рядку мобільного пристрою.

Як включити інтернет на Xiaomi?

Інтернет. невід’ємна частина життя сучасної людини. У ньому ми проводимо величезну кількість часу отримуючи всіляку інформацію і спілкуємося з іншими людьми. Будь-який мобільний телефон підтримує можливість виходу в інтернет, але спочатку його необхідно налаштувати. Як же включити інтернет на Xiaomi?

Серед найбільш поширених варіантів підключення: мобільний інтернет і Wi-Fi.

Як підключити мобільний інтернет на Xiaomi?

Для підключення мобільного інтернету буде потрібно встановлена ​​в смартфон SIM-карта з підключеною послугою, яка дозволяє виходити в глобальну мережу.

Варто враховувати, що за використання інтернету понад норму зазначеної в умовах пакету з вас буде стягуватися додаткова плата згідно з діючими тарифами.

Щоб включити мобільний інтернет необхідно на шторці повідомлень натиснути на відповідну іконку.

У разі вдалого підключення в інформаційному рядку смартфона з’явиться ікона відображає передачу даних.

Якщо в смартфоні встановлено дві SIM-карти і мобільний інтернет необхідно використовувати з другої з них, потрібно зайти в налаштування системи, відкрити пункт SIM-карти і мобільні мережі, де в самому низу буде підпункт Інтернет в якому і здійснюється зміна сімки.

Отриманий мобільний інтернет можна роздавати на інші пристрої за допомогою Wi-Fi. Детально про це описано в статті:

Також для підключення до інтернету може бути використаний модуль Bluetooth і навіть USB-підключення до комп’ютера.

Розблокування Xiaomi Redmi Note 8 pro через акаунт Google

Відразу ж слід зазначити. даний спосіб актуальний не для всіх пристроїв. У списку перевірених присутні моделі на “чистому” Android, Samsung, Huawei, Honor, а також деякі Xiaomi.

КАК НАСТРОИТЬ НОВЫЙ REDMI NOTE 8/8T. МОИ РЕКОМЕНДАЦИИ!

Якщо 5 разів поспіль ввести неправильний ключ, але на дисплеї відкриється сповіщення про блокування з таймером. Нижче. кнопка “Забули графічний ключ?”, На яку і слід натиснути. Система автоматично запропонує авторизацію в Google-аккаунт, до якого прив’язаний телефон. Вийде внести власну пошту і пароль тільки при наявності підключення до Wi-Fi або мобільного інтернету. Якщо є мережа, а авторизація пройшла успішно. смартфон розблокується і всі дані залишаться на своїх місцях.

Як розблокувати телефон Xiaomi Redmi Note 8 pro, якщо забув пароль або графічний ключ

Існує багато причин, за якими вам буде потрібно розблокувати Xiaomi Redmi Note 8 pro. Графічний ключ. допоміжний засіб для блокування смартфонів на Android. Операційка пропонує встановити його для спільної роботи з дактилоскопічний сенсором або засобами для розблокування по обличчю. Виняток становлять бюджетні версії смартфонів, в яких графічний ключ пропонується як альтернатива звичайному цифровому паролю. Складання занадто складною графічної комбінації може привести до проблем. багаторазовий помилковий введення автоматично призводить до блокування пристрою. Розібратися з тим, як розблокувати Xiaomi Redmi Note 8 pro, якщо забув пароль або графічний ключ (дивлячись що ви віддаєте перевагу для блокування свого телефону) вийде, знаючи деякі хитрощі сучасних версій Android.

READ  Як скинути інформацію з телефону на комп'ютер

Зазвичай після невірного внесення ключа на дисплеї телефону з’являється інформація про блокування. Тут же операційка пропонує користувачеві кілька рішень. Серед основних. функція SOS, необхідна для виклику служб порятунку, а також засіб для відновлення доступу. Останній варіант розглянемо в першу чергу.

КАК НАСТРОИТЬ НОВЫЙ REDMI NOTE 8 PRO. МОИ РЕКОМЕНДАЦИИ!

Скидання до заводських налаштувань

Проблема може наздогнати користувача в невідповідний момент. при відсутності інтернету. В такому випадку авторизація в Google неможлива. Розібратися з таким обставиною можна двома шляхами:

 • знайти місце з Wi-Fi, яка збережена в пристрої (актуально, якщо в настройках активована опція автоматичного підключення) і виконати дії, розглянуті вище;
 • скинути до заводських налаштувань через спеціальне меню смартфона.

Останній варіант заслуговує більш докладного розгляду. Практично в кожній моделі на Android встановлена ​​штатна утиліта Recovery, призначена для проведення сервісних налаштувань. Саме через неї доведеться проводити розблокування. Перед виконанням дій слід усвідомити. після скидання через Рекавері з пам’яті пристрою видаляються всі файли. Доля елементів на картці MicroSD залежить від виробника. Тому перед виконанням будь-яких дій настійно рекомендуємо створити резервну копію даних телефону.

 • Повністю вимкнути телефон.
 • Затиснути механічні кнопки “гучність вгору” і “включення / розблокування”.
 • Після того як телефон видасть вібрацію. відпустити кнопку включення, тримаючи при цьому “гучність вгору” до появи інженерного меню.
 • Після відкриття Recovery відпустити кнопку і вибрати пункт Wipe data / factory reset.

Найчастіше меню в Рекавері сенсорне, відповідно натиснути на Wipe data вийде як при звичайному управлінні пристроєм. Однак на старих моделях в меню може бути відсутнім нормальна робота сенсора. Управління в такому випадку реалізується в такий спосіб:

 • вибір пунктів меню. клавішами гучності;
 • підтвердження дії. кнопкою включення.

Після скидання телефон перезавантажиться і запропонує виконати початкову настройку системи. Ще раз варто нагадати. скидання до заводських налаштувань призводить до видалення всіх призначених для користувача файлів, збережених в пам’яті смартфона.

Увімкніть режим енергозбереження.

Наступним кроком буде включення режиму енергозбереження. Енергозбереження покращився з роками, і тепер це надійний метод збільшення терміну служби батареї. Ви можете просто включити цей режим прямо з панелі навігації, і відразу ж отримаєте ще кілька годин.

Режим енергозбереження значно економить заряд батареї за рахунок обмеження продуктивності телефону і кількості додатків, що працюють одночасно. Для цього перейдіть в «Налаштування». «Батарея і продуктивність». «Економія заряду». Крім того, ви можете піти ще далі і включити режим Ultra Battery Saver, який ще більше обмежує продуктивність телефону.

Увімкніть темний режим.

Це перше, що ви повинні робити з кожним придбаним телефоном. Темний режим перемикає режим вашого телефону з темного на світлий. Коли цей режим включений, фон майже кожного додатка темний.

Це дає дві переваги, а не тільки одне. Перша перевага. це, звичайно ж, найкращий час автономної роботи. Більшість сучасних телефонів мають дисплеї AMOLED. Ця технологія, на відміну від традиційних РК-дисплеїв, повністю відключає окремі пікселі на темному тлі. Такий підхід економить заряд батареї, тому що відключені пікселі не споживають енергію. Темний режим робить все темним, тому він допомагає економити заряд батареї. Крім того, темний режим набагато зручніше для очей, тому що екран випромінює менше синього світла.

Щоб включити темний режим, перейдіть в Налаштування. Дисплей. Темний режим і натисніть на перемикач. При бажанні ви можете включити цю опцію прямо з панелі навігації.

Як збільшити час автономної роботи Xiaomi Redmi Note 8 2021

Ось кілька порад, як збільшити час автономної роботи вашого Redmi Note 8 2021. Якщо ви досвідчений користувач і давній користувач Android, ви, ймовірно, знаєте більшість з цих рад. Однак більшість нових користувачів оцінять поради, перераховані нижче.

Як збільшити час автономної роботи Redmi Note 8 2021

У цій статті ви дізнаєтеся кілька порад і прийомів про те, як збільшити час автономної роботи вашого Xiaomi Redmi Note 8 2021. Телефон поставляється з акумулятором ємністю 4000 мАг, якого повинно вистачити на весь день.

Однак іноді вам може знадобитися більше часу автономної роботи. Можливо, ви відправляєтеся в поїздку, і ваш зовнішній акумулятор мертвий, може бути, згасло світло, або, може бути, ви просто хочете, щоб ваш телефон прослужив трохи довше на одній зарядці. Незалежно від причини, є кілька способів збільшити час автономної роботи вашого Redmi Note 8 2021.

Це кілька порад і прийомів, щоб збільшити час автономної роботи вашого Xiaomi Redmi Note 8 2021. Звичайно, немає певних способів продовжити термін служби акумулятора, але це методи, які ви обов’язково повинні спробувати. Крім того, якщо у вас є більше порад про те, як збільшити час автономної роботи, залиште коментар нижче.

Налаштування телефону Xiaomi Redmi note 8

Якщо ваш смартфон Redmi Note 8 або Redmi Note 8 Pro страждає від несправності, такий як зависання, недостатньо вільного місця або системних помилок, ви можете спробувати скинути налаштування, щоб повернути ваш телефон до вихідного стану. У цьому керівництві ми покажемо вам, як відновити заводські настройки і очистити системний кеш в Redmi Note 8 і Redmi Note 8 Pro.

Існує два способи скидання налаштувань на мобільних пристроях Android. Один з них. через настройки, інший. через натискання фізичних клавіш для входу в режим відновлення.

Скидання Redmi Note 8 або Redmi Note 8 Pro через налаштування системи

Це найпростіший спосіб, для скидання через налаштування телефону, виконайте такі дії:

 • Перейдіть в «Налаштування» на вашому телефоні.
 • Натисніть «Розширені настройки».
 • Натисніть «Створення резервних копій та скидання».
 • Виберіть «Скинути до заводських налаштувань».
 • Натисніть «Скинути телефон» і почекайте близько 10 секунд.
 • Потім натисніть «Далі» і почекайте трохи.
 • Підтвердіть дію, натиснувши «ОК».
 • Ви успішно скинули настройки Redmi Note 8 або Redmi Note 8 Pro.

Що потрібно знати перед скиданням налаштувань телефону

По-перше, створіть резервні копії всіх важливих даних на вашому телефоні, таких як контакти, фотографії, документи і т. Д. Оскільки при скиданні налаштувань всі дані на вашому телефоні будуть стерті.

Щоб уникнути заводської захисту від Google і Xiaomi, видаліть свої облікові записи Google і Mi зі свого телефону. Для цього треба зайти в «Налаштування» і знайдіть пункт «Облікові».

Після цього ви можете почати скидання налаштувань телефону зручним для вас способом.

Відновлення заводських налаштувань Redmi Note 8 або Redmi Note 8 Pro через фізичні клавіші

Перший метод скидання є найкращим рішенням. Однак іноді функція системних налаштувань на вашому смартфоні може бути недоступна через проблеми з системою. В такому випадку вам потрібно скинути налаштування смартфона до заводських за допомогою фізичних клавіш.

 • Вимкніть смартфон Redmi Note 8 або Redmi Note 8 Pro.
 • Натисніть і утримуйте декілька секунд клавіші «Збільшення гучності» і «Харчування» на Redmi Note, поки не побачите логотип Xiaomi або Redmi, потім відпустіть кнопки.
 • Ваш телефон перейде в режим відновлення, тут ви можете встановити мову для вашого смартфона.
 • Після цього ваш телефон перейде в режим стокового відновлення.
 • За допомогою клавіш регулювання гучності виберіть Wipe Data / Factory reset і натисніть кнопку «Харчування» для підтвердження.
 • Перейдіть до Yes. Delete All User Data за допомогою клавіш регулювання гучності і натисніть кнопку «Харчування», щоб продовжити.
 • Коли процес завершиться, перейдіть до Reset System Now і натисніть кнопку «Харчування».

Через кілька хвилин пристрій перезавантажиться, і процес відновлення до заводських налаштувань завершиться. Після успішного включення телефону ви можете увійти до свого облікового запису Google і відновити корисні дані на своєму пристрої.

READ  Подивитися як записано у інших в телефоні

Відключаємо рекламу на Xiaomi Redmi Note 8 Pro раз і назавжди

Смартфон Xiaomi Redmi Note 8 Pro, а також Redmi Note 8T, працюють на базі операційної системи Android і оболонки MIUI. Як ми всі знаємо розробники вмонтували в MIUI рекламу, яка відображається в системних додатках.

Є кілька способів прибрати рекламу в Xiaomi Redmi Note 8 Pro, один з яких має на увазі запуск кожного зі стандартних додатків, вхід в його налаштування, пошуку рядка «Показувати рекомендації» і її відключення. Але цей метод довгий, нудні, а головне. не дає гарантій. Наприклад, в стандартному браузері таким чином рекламу не відключити.

Нижче я запропоную метод, який гарантовано вимкне рекламу на Xiaomi Redmi Note 8T без необхідності маніпуляцій з прошивками, отриманням ROOT-прав і іншої езотерики.

Наша мета обмежити можливість виходу в інтернет для процесу «MSA» і «Analytics», це результат праці програмістів Xiaomi, які хочуть нав’язати нам рекомендації в MIUI. Обмеживши їм доступ в інтернет ми не порушимо функціональність системи, тому що вони все ще будуть працювати, але при цьому вони не зможуть завантажувати рекламу і, ми від неї позбудемося назавжди.

Запустіть програму «Безпека». Знайдіть пункт «Передача даних». Тепер виберіть «Мережеві підключення». У верхньому правому куті натисніть на «Три крапки» і в меню на “Фонові підключення». Тепер в списку знайдіть «MSA» і натисніть на перемикач поряд з ним, щоб він став тьмяним. Також знайдіть «Analytics» і виконайте з ним аналогічну процедуру. Для гарантії перезавантажте телефон. Ось і все, тепер реклама на Xiaomi Redmi Note 8 Pro вам більше не потривожить, її не буде взагалі.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

Як створити бекап?

Увага! Скидання зітре всі дані на телефоні Xiaomi Redmi Note 8 pro. Якщо ви не зберегли резервну копію контактів, зображень, відео, документів і всього іншого, то повинні зробити це, в іншому випадку позбудетеся всієї особистої інформації, яка була на пристрої.

Щоб не втратити свої дані, виконайте наступні рекомендації.

 • Скиньте на комп’ютер через USB-кабель фотографії, документи та відео. Також для бекапа знімків можна використовувати Google Фото, а для документів і папок підійде хмарний сервіс Google Диск, але на нього можна «залити» кількість файлів. Для розширення сховища доведеться платити.
 • Щоб не втратити контакти і додатки, активуйте синхронізацію з хмарою в налаштуваннях. Перейдіть по шляху «Система». «Додатково». «Створення резервної копії». Увімкніть функцію резервного збереження на аккаунт Google.

Як тільки закінчите це, можете виконувати Hard Reset Xiaomi Redmi Note 8 pro.

Redmi Note 5 (прошивка MIUI)

 • Відкрийте «Налаштування».
 • Перейдіть у вікно «Додаткові параметри».
 • Клацніте «Створення резервних копій та скидання».
 • Виберіть «Скидання налаштувань».
 • Щоб видалити абсолютно всі програми і файли, відзначте пункт «Очистити внутрішню пам’ять».
 • Залишилося клікнути на «Скинути настройки» і ввести пароль, якщо буде потрібно.

Увага! Як бачите, головне. знайти розділ «Скидання». Щоб гарантовано не «блукати» за всіма параметрами в пошуках потрібного меню, простіше на головній сторінці в вікно пошуку ввести запит «Скидання». Виберіть із запропонованого переліку шукане меню і відразу в нього потрапите. А далі все, як в інструкціях.

Скидання до заводських налаштувань (hard reset) для телефону Xiaomi Redmi Note 8 pro

Є багато причин, за якими вам може знадобитися виконати повне скидання до заводських налаштувань смартфона (Hard Reset) Xiaomi Redmi Note 8 pro. Зазвичай цю процедуру виконують для відновлення працездатності системи, яка була порушена вірусами, видаленням системних файлів, «корявим» оновленням прошивки і багатьма іншими речами. Hard Reset виконати дуже легко на будь-якому смартфоні, але ви повинні знати про наслідки цієї дії і вміти зробити резервну копію системи і файлів. Про все це ми детально розповімо нижче.

Xiaomi Mi A1 (чистий Android 8.1 Oreo)

 • Клацніть по значку «Налаштування» в меню додатків або запустіть їх за допомогою іконку в шторці повідомлень.
 • Прокрутіть вниз і перейдіть в розділ «Система».
 • Натисніть «Скидання».
 • Виберіть «Видалити всі дані» ( «Скинути до заводських налаштувань»).
 • Підтвердіть свій намір натиснувши клавішу внизу.
 • Введіть PIN-код пристрою і клацніте «Продовжити».
 • Виберіть «Стерти все».

Пристрій перезавантажиться, і вам знову потрібно буде пройти первинне налаштування, як якщо б це був новий телефон.

Як зробити повне скидання даних на телефоні Xiaomi Redmi Note 8 pro з меню налаштувань?

Увага! Через FRP (Factory Reset Protection, тобто захист від скидання) Android буде просити ввести логін і пароль облікового запису, який був закріплений до процедури Hard Reset. Тому, якщо ви плануєте продати смартфон, треба вийти з облікового запису Google ( «Налаштування». «Акаунти». «Google». «Видалити аккаунт») до скидання, щоб людина, яка отримає ваш телефон, зміг активувати на ньому свій профіль.

З огляду на широкий спектр Android-телефонів і складності описати процес скидання налаштувань для конкретної моделі, ми будемо показувати керівництво на прикладі трьох принципово різних пристроїв і прошивок:

 • Mi A1 на чистому Android, який також використовується в Nokia, Motorola, OnePlus (має злегка перероблену систему) і у всіх девайсах, випущених про програму Android One;
 • Galaxy S7, який функціонує під управлінням Samsung Experience. Нагадаємо, що корейська корпорація. найбільший виробник смартфонів у світі, тому є сенс показати і цю оболонку;
 • Redmi Note 5 на MIUI. Продукти цієї компанії користуються величезним попитом у СНД, тому ми не могли обійти його стороною.

Найпростіше зробити Hard Reset через спеціальне меню в параметрах системи. Ще раз відзначимо, що розташування і назва пунктів може трохи відрізнятися в залежності від використовуваного телефону. Головне. знайти основну категорію по відновленню і скидання.

Samsung Galaxy S7 (оболонка Samsung Experience)

 • Перейдіть в налаштування зручним для вас способом.
 • Внизу клікніть на вкладку «Загальні настройки».
 • Виберіть «Скидання» ( «Архівація та скидання»).
 • Тапніте по «Скидання даних».
 • Натисніть на синю кнопку скидання.
 • Введіть PIN-код пристрою і натисніть «Далі».
 • Клацніте «Видалити все» ( «Скидання пристрою»).

Ваш телефон перезавантажиться. Чи залишиться налаштувати його, як після покупки.

Як виконати Hard Reset Xiaomi Redmi Note 8 pro через Recovery?

Це актуальний метод, якщо на телефоні присутній несправність, яка перешкоджає його завантаженні. Саме для таких випадків потрібен режим відновлення, через який потрібно буде виробляти Hard Reset.

 • Якщо ваш телефон включений, вимкніть його.
 • Утримуйте кнопки харчування і зменшення гучності (якщо нічого не відбувається, читайте нашу окрему статтю про те, як увійти в Рекавері).
 • Замість нормального завантаження ви побачите меню, де навігація виконується за допомогою клавіш регулювання гучності (пересування курсору) і харчування (вибір).
 • Опускайтеся до категорії «Wipe data / factory reset» та клікніть по ній клавішею харчування.
 • Виділіть «Yes», ​​щоб підтвердити скидання.

По завершенні скидання апарат піде в перезавантаження і видасть стандартне вікно привітання і настройки. Знову ж, назви меню можуть трохи відрізнятися в залежності від моделі.

BETATECH.COM.UA 2022