Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Налаштування телевізора Xiaomi Mi TV 4s

Xiaomi Mi TV 4S 43 “Russian Edition: перегляд та налаштування ефірних і інтернет каналів

Xiaomi Mi TV 4S 43, нарешті, прийшов час налаштувати його, а точніше одну його основних функцій. перегляд телевізійних каналів. Але і тут не обійшлося без приємних сюрпризів, тк Mi TV штука розумна і розроблена для зручного і комфортного використання!

налаштування, телевізора, xiaomi

Отже, про все по порядку. Вся лінійка Xiaomi Mi TV, офіційно представлена ​​на російському ринку, має вбудований тюнер, який підтримує роботу в двох найпопулярніших стандартах мовлення: DVB-T2 (ефірне) і DVB-C (кабельне). А це означає, що для перегляду ваших улюблених каналів (цифрових і аналогових) вам необхідно всього лише вставити в тюнер кабель, що йде від вашої антени або від провайдера кабельного телебачення, проізветсті настройку і насолоджуватися переглядом. У случаекабельного телебачення вам може знадобитися CAM-модуль з декодирующей картою, який вставляється CI-слот на задній панелі TV (версія CI). У моєму розпорядженні виявилася тільки звичайна вулична антена для прийому цифрового (DVB-T2) і аналогового ефіронамі мовлення.

Система управління і навігації TV каналами.

Якщо ж кількість каналів у вашому списку на стільки велике, що їх перегортання способом вище займе багато часу, то ви можете скористатися другим більш відповідним для цього способом. Для цього просто натисніть на праву стрілку того ж кольцевидного джойстика, для виклику екранної клавіатури, на якій можна набрати потрібний вам номер каналу:

регулювання гучності здійснюється шляхом натискання на качелевідную кнопку з значками і. в нижній частині пульта. Функція MUTE поки не реалізована, але її обіцяють додати в одному з наступних оновлень, шляхом програмування однією з кнопок на ПДУ.

ПОДРОБНЫЙ ОБЗОР XIAOMI Mi TV 4S 55” – НАСТРОЙКА, ТЕСТЫ, НЕОБХОДИМЫЕ ПРОГРАММЫ

Інтернет мовлення або забудьте про антени і зайві дроти! Бувають ситуації, коли у тебе вдома просто немає антенного кабелю або самої антени, або його немає на якійсь конкретній стіні, на яку ви вирішили переважити TV після ремонту, а жити без улюблених телеканалів ви просто не можете. І на цей випадок компанія Xiaomi подбала про своїх потенційних клієнтів, реалізувавши можливість перегляду телебачення через Інтернет. Ті всередині фірмової оболонки PatchWall вже є окрема вкладка, яка так і називається. TV Канали, де зібрано величезну кількість каналів, які можна подивитися, або безкоштовно (стандартний набір зі звичних каналів), або платно (за передплатою), і все це пишність в хорошій якості стане доступним вам відразу після підключення вашого Smart TV до Інтернету.

READ  Як налаштувати час на телевізорі

Даний сценарій має ряд істотних переваг :. вам не потрібні зайві дроти;. не потрібно купувати ніяких додаткових приставок і супутникових тарілок;. вам не потрібно платити окремо за кабельне TV, тк ви отримуєте доступ до каналів через Інтернет;. для роботи потрібен лише один пульт, а функціонал і якість, які буде доданий, набагато більш продумані (качесвто і кількість контенту, можливість відкладеного перегляду.)

ТЕЛЕВИЗОР XIAOMI MI TV 4S НАСТРОЙКА ПОД КЛЮЧ С НУЛЯ. ПОЛНАЯ НАСТРОЙКА ДЛЯ ФИЛЬМОВ И ТВ.

Все це, як мені здається, і є основна ідеологія компанії Xiaomi. дати своєму клієнтові максимальну кількість зручності і фунціональном за помірний цінник. На цьому все, дякую всім за вашу увагу і респект тим, хто дістався до цих слів!

Налаштування каналів

Телевізори Xiaomi мають можливість прийому цифрового TV без всяких додаткових пристроїв у вигляді приставок. Тому для перегляду цифри на Xiaomi, переходимо відразу до налаштування цифрового телебачення.

Телевізори Mi TV підтримують різні стандарти мовлення

 • DVB-T2 основний формат ефірного мовлення, потрібна тільки ДМВ антена.
 • DVB-C призначений для кабельного TV.
 • DVB-S супутникове мовлення, не всі моделі Xiaomi підтримують даний стандарт прийому. Тому якщо вам потрібно супутникове телебачення уточнюйте можливості вашої моделі перед покупкою.
 • Підключаємо телевізійний кабель в TV гніздо
 • Далі беремо пульт і натискаємо на кнопку Меню, зазвичай вона позначається Кругляшки.
 • Переходимо до головного меню Mi TV.
 • Шукаємо значок установок зазвичай це шестерня.
 • Вибираємо розділ TV.
 • Далі тиснемо на Канали.
 • Натискаємо на Пошук каналів.
 • Буде запропоновано Антена для прийому від Ефіру, Кабель відповідно кабельне, Спутнік- супутникове мовлення. натискаємо на своє джерело сигналу.
 • Вибираємо тип мовлення.

перше включення

Як і будь-який інший телевізор, придбавши нову модель телевізора Mi необхідно зробити початкові налаштування. Для цього при першому підключення дотримуйтеся порад на екрані.

Насамперед вам буде запропоновано вибрати мову. Від вашого вибору залежить якою мовою буде меню телевізора.

Далі на більшості моделей буде запропоновано зробити установки для роботи в інтернеті за допомогою смартфона на платформі Android. Адже Xiaomi Smart TV працюють на Android TV, тому вибравши даний спосіб ви можете заощадити час на подальші дії перенісши дані з телефону.

Також вам необхідно буде прийняти Умови використання. Можете прочитати Угода, якщо вам цікаво. Для подальшої роботи на натискаємо на Прийняти.

Підключення WI-FI на Mi Smart TV

Сумісність Wi-Fi на телевізорах Xiaomi, не сильно складне і система будемо сама постійно намагатися підключитися до мережі. Адже дані пристрої призначені більшою мірою для роботи в інтернеті.

 • Переходимо в налаштування TV.
 • Знаходимо пункт Мережа та інтернет.
 • Вибираємо Wi-Fi.
 • Натискаємо на сканування доступних точки.
 • Знаходимо свою мережу за назвою.
 • вводимо пароль.
 • Телевізор сам повідомить про вдалий підключення або помилку.

Налаштування телевізора Xiaomi Smart TV

Xiaomi в останні роки почав активно займатися виробництвом телевізорів. Адже через короткий час цей бренд став одним з лідерів даного сегменту ринку. Телевізори Xiaomi надані в різних цінових категоріях, завдяки цьому навіть пересічний покупець має можливість придбати хороший телевізор з численними функціями.

Налаштування інтернету

Як говорилося вище телевізори Xiaomi Smart TV це ідеальний Smart, адже він працює на найпопулярнішій платформі Android TV яка дозволяє встановлювати додатки з Google Play. Ви без проблем можете дивитися відео на найпопулярнішому хостингу YouTube, дивитися улюблені серіали на Нетфлікс. Адже ви можете встановити будь-який додаток доступний на Google Play. Також вам доступні і інші сервіси гугла, а саме Chromecast і голосовий пошук Google, адже пульти від Хіомі оснащені мікрофоном.

READ  Смартфон Xiaomi redmi note 8 огляд

Підключення за допомогою кабелю

Як і будь-який Smart TV, Xiaomi без праці підключається до мережі через інтернет кабель. Для цього необхідно здійснити кілька нескладних дій. Адже завдяки такому підключення ви досягнете максимальної швидкості інтернету на своєму Mi TV

 • Беремо шнур з двома роз’ємами RJ-45.
 • Підключаємо один кінець кабелю до роутера у вільний гніздо.
 • Інший роз’єм підключаємо до TV в LAN роз’єм який розташований на задній панелі телевізора.
 • В установках вибираємо Проводове підключення.
 • Все мережа повинна автоматично підключитися ніяких зайвих дій не потрібно.

Як ви бачите немає нічого складного в налаштуваннях. Але якщо в використанні Mi TV у вас виникли складності, то опишіть у коментарі вашу проблему.

Можливості Mi TV Xiaomi з використанням смартфона

Як пульта ДУ використовується смартфон для дистанційного керування Mi TV або Mi Box Є можливість установки на смартфон програмного забезпечення і управління Mi TV програмами та іграми зі смартфона У будь-який час, за допомогою смартфона, можна переглядати історію відтворюваних файлів на Xiaomi Mi TV або Mi Box. продовжувати або почати перегляд файлу заново. Можна завантажувати і переглядати фотографії і відео на екрані телевізора

Налаштування TV каналів

Опишіть будь ласка докладну інструкцію як встановити аналогові канали на телевізорі xiaome 4a 55. 25.06.2018, Сиктивкар. 2.1.2020 Xiaomi Mi TV 4a волгоград як налаштувати найпростіші канали які потрібні перший, стс, п’ятий, рен TV чому їх не знаходить в пошуку? 8.15.2019 Xiaomi Mi TV 4S 65 Московська область. Красногорський район. Д. Путілково Придбав новий телевізор. При включенні інтерфейс на китайській мові. Потрібно налаштувати. Перепрошити на російську мову. Що б працювали антенні канали. 9.19.2019 Xiaomi 4S Воронеж Чи не показує і не шукає канали, що робити? 7.6.2019 Xiaomi Mi TV 4C Xiaomi Mi TV 4C Москва Не виходить налаштувати TV через колективну антену. Автоматично телевізор знаходить програму, але як би “проскакує” головний сигнал і налаштовується з зображенням з перешкодами. І так всі канали. На іншому телевізорі настройка нормальна. 9.3.2020 Xiaomi Android TV L32M5-5ARU Амурська область. м Райчихинск На телевізорі пропала ручна настройка цифрових каналів. В автоматичному режимі цифрові канали не знаходить. При початковому налаштуванні телевізора функція ручна настойка цифрових каналів була.

Налаштування телевізора Xiaomi 4a 5 починається з прив’язки пульта, для цього необхідно на пульті ДУ натиснути кнопку, зазначену в екранній інструкції. Реєстрацію за номером телефону Китаю необхідно пропустити. зверху справа кнопка зі стрілкою “Далі”. В основному меню піктограми з ієрогліфами. На флешку викачуємо файл Start Settings APK. Підключаємо флешку. вона відразу відкривається в браузері і встановлюється в основне меню англійською мовою. Відкривши Settings, ми можемо робити настроювання операційної системи, як в будь-якому смартфоні Android. Для перегляду IP телебачення можна використовувати встановлений додаток Megogo.

READ  Як налаштувати телевізор sony

Відповіді на питання по телевізору Xiaomi

Чи не підключається до мережі інтернет

Не виходить підключити телевізор Xiaomi Mi TV 4 55 “до локальної мережі через провід. За Wi-Fi все нормально працює, але не вистачає швидкості. HD канали сильно гальмують. Прописав вручну IP адреса, ДНС, шлюз, маску підмережі (досвід налаштування мережевого обладнання є). При підключеному мережевим кабелем в настройках, під значком локальної мережі, з’являється статус “Connected”. Але доступу до інтернету не з’являється. Налаштовувати обладнання з андроїдом не доводилося. Підкажіть будь ласка, може є ще якісь нюанси про які я не знаю? 18.11.2018, Владивосток.

Сучасні телевізори підключаються до локальної мережі без будь-яких складнощів. Певне, слід провести оновлення програмного забезпечення вашого телевізора.

Пульт для телевізора Xiaomi

Дистанційний пульт для телевізора Xiaomi містить наступні кнопки управління:

Включення телевізора Xiaomi Mi. натисніть на кнопку для вимкнення телевізора; натисніть і утримуйте кнопку для того щоб вимкнути, перезавантажити або встановити час виключення 2. Переміщення вибору і різних опцій. управління вибором (вгору, вниз, вправо, вліво). Під час перегляду відео, за допомогою даних кнопок, ви також можете швидко перемотати відео вперед, назад. 3. Підтвердження вибору. підтвердіть ваш поточний вибір. Під час перегляду відео ви можете зупинити його на паузу / відтворити поточне відео 4. Повернення на один крок назад 5. Повернення на головну сторінку. натисніть на кнопку для швидкого повернення на домашню сторінку. Натисніть і утримуйте кнопку 2 секунди для того щоб переглянути перелік останніх використовуваних додатків. 6. Меню. демонстрація інтерфейсу і різних функцій. В інтерфейсі онлайн відео, зайдіть в пошук; в інтерфейсі відтворюваних файлів відображаються параметри відео; Ви можете знайти ще більше категорій відео в списку інтерфейсу і т.д. 7. Аудіо Контроль

Роз’єми і кнопки основного пристрою Mi

На передній панелі пристрою розташований індикатор стану і кнопки управління: Кнопка живлення Додаток гучності Старт / Пауза (музики) Попередній трек (Назад) Наступний трек (Уперед) Зменшення гучності Перемикання музичного каналу

На задній панелі пристрою телевізора Xiaomi Mi розташовані: Роз’єми HDMI Input 1, Input 2, Input 3 для підключення комп’ютера, ігрової приставки, Blu-Ray або DVD програвача, телеприставки. Роз’єми USB протоколів 2.0 і 3.0 Роз’єм Mi Port для підключення екрану Xiaomi Роз’єм D-Sub для підключення персонального комп’ютера PC Мережевий порт Network для підключення до інтернет Роз’єм AV input для підключення аудіо і відео сигналу від зовнішніх пристроїв Порт сабвуфера Audio output to woofer Роз’єм Antenna для підключення ефірної, кабельної або супутникової антени. Гніздо антени вдає із себе F-роз’єм, до якого можна підключити через що входить до комплекту поставки роз’єднувач або перехідник антени.

Головний блок телевізора це центр обробки TV контенту, а також це Smart колонки з підключенням до мережі. Можна використовувати дане користувальницький додаток, щоб редагувати і додавати музичні канали.

BETATECH.COM.UA 2022