Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Налаштувати NFC на Xiaomi Redmi 8 про

Прошивка Xiaomi Mi 8 або як самостійно встановити глобальну прошивку

Компанія Xiaomi завжди вміла дивувати. До недорогим, але дуже якісним смартфонам з-під неба ніколи не залишалися байдужими як давні шанувальники марки, так і нові покупці, які могли оцінити всі переваги Xiaomi над найближчими конкурентами. Приємно здивовані ми були і в минулому році, коли у світ вийшов новий флагман Xiaomi Mi 8. Він увібрав в себе, мабуть, все краще чого змогла добитися компанія за останні кілька років і продемонстрував дійсно високий рівень технічної оснащеності на 2018 рік.

налаштувати, xiaomi, redmi

Проте смартфони Xiaomi підкуповують клієнтів далеко лише не тільки потужною начинкою і порівняно низькою для такого оснащення вартістю. Дуже сильним аргументом на користь телефонів Xiaomi завжди виступала їх фірмова оболонка MIUI. Вона вдосконалювалася з кожним поколінням і за минулі роки встигла полюбитися дійсно багатьом користувачам.

Однак, як це зазвичай і буває, у величезній бочці меду не обходиться без маленької ложки дьогтю. Стабільні версії прошивки потрапляють в автозавантаження смартфонів Xiaomi досить повільно, а якщо ви купили свій телефон в Китаї, то чекати оновлення до глобальної версії по повітрю, взагалі, не доводиться. У цій статті ми розкриємо тему прошивки Xiaomi Mi 8 і навчимо вас, як можна перепрошити свій апарат самостійно, не чекаючи милості автообновления.

Інструкція по прошивці Xiaomi Mi 8 для новачків

Отримати найсвіжішу версію прошивки на свій Xiaomi Mi 8 бажає, мабуть, кожен власник. У цій статті ми розповімо, як легко можна оновити свій гаджет самостійно.

розблокуємо завантажувач

Кожен смартфон від компанії Xiaomi має функцію блокування сторонніх системних змін. Ця функція була впроваджена в першу чергу заради безпеки, однак, за підсумком вона може завдати шкоди нашому телефону і дуже сильно попсувати нам нерви. Саме тому практично будь-яка прошивка смартфона Xiaomi за деякими винятками повинна починатися з розблокування завантажувача. Ця процедура строго обов’язкове для телефонів, привезених з Китаю, які призначені для китайського ринку і, які мають китайські ієрогліфи на коробці в назвах. Установка глобальної версії прошивки виконується в тому випадку, якщо на даний момент встановлена ​​неоригінальна глобальна прошивка. Якщо ж смартфон прийшов до вас з Китаю в запечатаній коробці з позначкою на коробці Global Version, то перепрошивка не потрібно. Просто використовуйте телефон.

Для розблокування завантажувача і установки глобальної прошивки на Мі 8 нам буде потрібно зробити чимало кроків. Однак бояться цього не варто, насправді все простіше ніж здається, на перший погляд. Раніше для розблокування завантажувача потрібно було на сайті Xiaomi відправляти виробнику спеціальну заявку на розблокування. Тепер же цю процедуру трохи спростили і дозвіл видається по кожному Mi-аккаунту автоматично. Якщо ви твердо вирішили прошивати свій смартфон самостійно, а не звертатися за допомогою в сервіс, дотримуйтесь наведеної нижче інструкції.

 • Реєструємо аккаунт на сайті Xiaomi за адресою http://en.miui.com/unlock, якщо раніше ви цього не робили.
 • Далі, нам потрібно прив’язати свій смартфон до аккаунту або, іншими словами, увійти в обліковий запис на телефоні. Для цього вимикаємо Wi-Fi і використовуємо передачу даних через SIM-карту, яка буде використовуватися з цим обліковим записом. Це потрібно для авторизації вашого телефонного номера і якщо так не зробити, то в майбутньому ви, швидше за все, отримаєте повідомлення про те, що розблокування смартфона не вдалася.
 • Зайдіть в налаштування смартфона, далі виберіть «інформація про телефон» і тапніте п’ять разів на пункті «версії MIUI» для активації меню розробника.
 • Знову зайдіть в настройки, виберіть «додатково», далі «для розробника». Дозвольте «заводську розблокування» або, іншими словами, «OEM unlocking». Потім нам потрібно зайти в «Статус Mi Unlock» і натиснути «Додайте обліковий запис і пристрій», тобто зв’язати свій смартфон з аккаунтом. З цього моменту почнеться звіт спеціального лічильника. На жаль, статус лічильника можна побачити тільки за допомогою програми MiFlashUnlock.
 • Далі, нам знадобиться персональний комп’ютер або ноутбук з виходом в інтернет. Завантажуємо і встановлюємо на PC програму MiFlashUnlock. Зверніть увагу, що програма повинна бути не давніша за другою версією інакше вона в будь-якому випадку попросить вас оновитися до більш актуальної версії.
 • Після відкриття програми вона запропонує нам ознайомитися з невеликим дисклеймер. Читаємо і натискаємо кнопку «Agree».
 • Авторізуемся під аккаунтом з дозволом. При цьому не так важливо, що використовувати для авторизації (email, номер телефону або ID).
 • Вимикаємо свій смартфон. Входимо в режим fastboot затискаючи кнопку включення і кнопку зменшення гучності. Клавіші потрібно тримати безперервно кілька секунд поки не з’явиться характерне зображення зайця з викруткою
 • Підключаємо смартфон в режимі fastboot через USB до комп’ютера і натискаємо кнопку «Unlock».
 • Якщо до цього все було зроблено правильно, то статус прогресу досягне 99%, після чого програма повинна видати повідомлення на кшталт «Binding time is too short, Less than 72/720/1440 hours» або «After XX hours of trying to unlock the device ». У тому ж випадку, якщо не виконано пункт 4, програма побачить це і попросить зробити прив’язку.
 • На цьому наша активна роль в розблокуванні практично завершується. Залишилося тільки дочекатися поки час лічильник не обнулится. Можна закрити програму на комп’ютері, а також вийти з фастбута і користуватися телефоном як зазвичай. При цьому ні в якому разі не виходьте зі свого Мі-аккаунта інакше лічильник оновиться і вам знову доведеться чекати.
 • Коли відлік часу підійде до нуля знову запустіть MiFlashUnlock і повторіть дії з пунктів з шостого по дев’ятий. Якщо все пройде як треба, то з’являться три зелені галочки, які свідчать про те, що завантажувач нарешті розблоковано.
READ  Як налаштувати телефон після скидання

Після цих простих дій блокування повинна бути знята і можна переходить безпосередньо до перепрошивки телефону на новішу версію ПО.

Увага! Суворо забороняється перепрошивати Мі 8 для китайського ринку на глобальну версію при заблокованому завантажувач. При спробі прошивки із заблокованим загрузчиком ваш смартфон з вийде з ладу.

Прошиваємо смартфон за допомогою MiFlash

При прошивці на глобальну версію Мі 8 найкраще використовувати програму MiFlash. Хоча існують і інші способи оновити ПЗ на вашому смартфоні, MiFlash можна вважати найпростішим з них і самим зручним у використанні для новачків.

Перед оновленням в обов’язковому порядку зробіть резервну копію важливих даних з внутрішньої пам‘яті телефону і збережіть її на іншому носії. Не забудьте також добре зарядити свій пристрій, в процесі прошивки телефон ні в якому разі не повинен відключатися. Після того як всі базові приготування будуть завершені дійте за наступною інструкції:

 • Скачайте з сайту програму MiFlash. Переконайтеся, що в комплекті з програмою поставляються драйвера ADB / Fastboot і встановіть її на свій комп’ютер. Бажано місцем установки при цьому вибрати диск С.
 • Викачуємо потрібну нам прошивку для Xiaomi Mi 8 по посиланню. Перевіряємо, щоб маршрут до файлу встановлення містив букви тільки латинського алфавіту.
 • Переводимо свій смартфон в режим Fastboot і приєднуємо його до PC.
 • Запускаємо програму MiFlash. Натискаємо кнопку «Refresh», щоб визначити наш смартфон. Потім натискаємо «Browse» і вказуємо маршрут до файлу встановлення прошивки. Внизу у вікні програми обов’язково вибираємо самий лівий пункт «Clean all».
 • Перевіряємо, що все вибрано правильно і натискаємо «Flash» для початку прошивки.

На цьому всі основні дії для оновлення ПЗ на вашому смартфоні завершені і нам залишилося тільки дочекатися закінчення процесу інсталяції. З важливого хочемо відзначити, що перед початком прошивки в вікні програми в самому низу рекомендуємо ні в якому разі не забувати поставити галочку навпроти пункту про повну форматуванні, тобто «Clean all». Це гарантує, що оновлення пройде без помилок і в майбутньому ваш смартфон буде функціонувати максимально стабільно.

Говорячи, про стабільність варто відзначити, що не потрібно гнатися за самими свіжими версіями прошивки. Розробники дуже часто викочують прошивки, які знаходяться ще на стадії бета-тестування. Однак, якщо ви бажаєте, щоб ваш гаджет працював максимально коректно, ми рекомендуємо вам вибирати тільки ті версії, які вже пройшли всі етапи перевірки.

Розумієте заднього фону

Ефект боке, або простіше кажучи, розмиття заднього фону. це можливість зробити Accent на якомусь певному предметі виділивши його з маси інших елементів фотографії.

У тому випадку, якщо ваш смартфон має здвоєний модуль камери (такий як у смартфонів Xiaomi Mi6, Xiaomi Mi 5x, Xiaomi Mi A1). ви можете використовувати спеціальний портретний режим про який можна дізнатися зі статті:

Для всіх інших мобільних пристроїв можна використовувати фірмовий додаток від Google і отримати не менше якісний ефект розмиття навіть при використанні однієї камери. Детальніше про це читайте в матеріалі:

КАК НАСТРОИТЬ NFC НА XIAOMI REDMI NOTE 10 PRO. КАК ВКЛЮЧИТЬ GOOGLE PAY И ПОЛЬЗОВАТЬСЯ NFC.

Налаштування якості фотографій на Xiaomi

Насамперед натискаємо на кнопку “Якість фото” і вибираємо “Висока”. Це дозволить зменшити стиснення при збереженні фотографій, а значить зробить зображення більш якісними і детальними.

Не менш важливим є і пункт “Формат кадру”. На вибір пропонується два варіанти:

 • Стандартний 4: 3;
 • Широкоформатний 16: 9.
READ  Чи не вимикається екран при розмові Xiaomi

Тут немає універсального ради, який саме формат вибрати і кожен встановлює його на свій розсуд. Стандартний дозволяє використовувати всю площу матриці для створення знімка. Тим самим, маючи камеру на 16 МП ви отримаєте фото з чесним дозволом 16 МП, а ось широкоформатний режим просто не використовує верхню і нижню частину матриці, що призводить до зменшення розміру, але при цьому фотографії відмінно вписуються в дозвіл сучасних смартфонів і дисплеїв ноутбуків без необхідності додаткового кадрування.

У самому низу меню налаштувань присутній ще 4 пункти: режим експозиції, контрастрость, насиченість і різкість.

Налаштування виміру експозиції може бути усередненої, центрально і точкової.

При усередненому вимірі яскравість всіх частин кадру враховується в рівній мірі.

Центро-режим має на увазі розрахунок яскравості виходячи з даних в точці фокусування з плавним загасанням до країв зображення.

Точковий режим. завмер яскравості кадру з розрахунку 1-5% розміру матриці.

Найбільш популярними є два останні варіанти. центрально і точковий.

Що ж стосується контрасту, насиченості і різкості. необхідно спробувати різні варіанти і зупинитися на тому, який підійде особисто вам.

Також можна перевести зйомку з автоматичної у ручний режим. Це дозволить самостійно встановлювати баланс білого, ISO і витримку камери.

Даний спосіб хороший під час зйомки при недостатньому освітленні, він дозволяє значно поліпшити якість фотографій, але має і кілька недоліків:

 • зменшивши ISO можна отримати менше шуму на фотографії, але при цьому збільшиться витримка, що призведе до змазування картинки, якщо використовувати камеру без будь-якої опори, наприклад, штатива.
 • для кожної фотографії в різних умовах доведеться змінювати налаштування, що значно уповільнює процес зйомки. При цьому, щоб на фотографії не було змазаних об’єктів, під час зйомки вони повинні бути статичні, якщо це, звичайно, не художній задум фотографа.

Як налаштувати камеру на Xiaomi?

Надивившись оглядів і купивши собі новий смартфон, ми не завжди отримуємо те, на що розраховуємо. Відео з камери виявляється не таким якісним, а фотографії, особливо в нічний час. дуже “галасливі”. Як налаштувати камеру на Xiaomi Redmi і поліпшити отримується результат?

Для початку слід виставити на максимум (або на належний рівень) якість самої камери.

Для цього в настройках системи заходимо в розділ “Системні додатки” і натискаємо на пункт “Камера”.

Відкривається меню налаштувань камери, де можна встановити параметри як фото, так і відео.

Налаштування якості відео на Xiaomi

Налаштування якості відео полягає в дозволі в якому буде записаний ролик. Для його налаштування заходимо в пункт “Якість відео” і вибираємо найбільш оптимальний. У більшості камер Xiaomi таким є Full HD, так як 4k здатний записувати з низькою частотою кадрів, а звичайний HD вже виглядає досить убого. При всьому при цьому не варто забувати про те, що чим вище якість зйомки, тим більше займає файл відео на смартфоні.

Також, для поліпшення якості відео, слід зайти в пункт “Режим фокусування” і вибрати “Дотик”. Як показала практика, режим безперервного фокусування (CAF) на смартфонах Xiaomi в більшості своїй промахується стрибаючи з одного об’єкта на інший, що значно погіршує одержуваний результат.

Щоб зйомка відео була більш якісною і перегляд роликів не викликав відрази слід скористатися кількома простими правилами:

 • відео повинно бути горизонтальним, щоб його можна було комфортно переглядати на великому екрані комп‘ютера, ноутбука або телевізора;
 • при зйомці відео не варто різко повертати камеру від одного об’єкта до іншого, запис повинна бути плавною;
 • смартфон необхідно тримати двома руками, це дозволить погасити тремтіння картинки.

продуктивність

Redmi Note 8 Prо випускається з процесором MediaTek Helio G90T, що позиціонується як платформа вище середнього класу. В якості графічного прискорювача. ARM Mali-G76 MC4. Смартфон оснащений 6 ГБ оперативної і 64 ГБ постійної пам’яті. Останню можна збільшити за рахунок microSD.

Результати бенчмарків підтверджують приналежність смартфона до середнього класу. На практиці з девайсом можна розраховувати на стабільну, швидку роботу інтерфейсу, додатків та ігор.

Щодо останніх. Redmi Note 8 Prо під силу більшість ігор. У Asphalt 9 комфортно грати з високими налаштуваннями графіки. За 15 хвилин ігрової сесії корпус тільки злегка нагрівається.

В ході щоденного використання не доведеться скаржитися на продуктивність Redmi Note 8 Prо. Всі додатки запускаються максимально швидко. Перемикаючись між вікнами, не помічаєш гальмувань, а в пам’яті міститься до десятка запущених програм.

Redmi Note 8 Prо працює на останній ОС Android Pie з оболонкою MIUI 11.

конкуренти

За таку ж вартість можна придбати Samsung Galaxy A30s, який відрізняється непоганою автономністю. До того ж у випадку з корейцем не доведеться жертвувати другий SIM на користь картки Micro SD. Якщо ж в пріоритеті продуктивність. краще зупинитися на Redmi Note 8 Pro.

Huawei P30 Lite в версії 4/128 ГБ можна придбати за 6799 грн. У девайса класний екран, відмінний запас продуктивності для базових завдань, більш витончена ергономіка. Герой огляду, в свою чергу, відрізняється кращим запасом автономності та більше підійде для ігор.

READ  Коли подешевшає iPhone XR

Полегшений флагман Xiaomi Mi 9 SE зараз стоїть 6999 грн. Девайс оснащений AMOLED екраном, а до того ж відрізняється компактними за сучасними мірками формами. Зате Redmi Note 8 Pro, на відміну від Mi 9 SE, не позбавлений аудіороз’єми.

Камера

Герой огляду отримав чотири камери: основна на 64 Мп зі світлосилою f / 1.8, 2 Мп допоміжний модуль для визначення глибини, 2 Мп макрооб’єктив і широкоугольная камера на 8 Мп.

Фотографії на основний модуль виходять чудовими: з правильним балансом білого, відмінною деталізацією, природними квітами і широким динамічним діапазоном.

Незручність полягає в тому, що фотографії, зроблені на основний 64 Мп модуль, важать в середньому 10 МБ, а якщо використовувати HDR, розмір фотографії може досягати і 30 МБ.

Додатковий модуль адекватно визначає глибину і розмиває фон на портретних фото. До якості фотографій, зроблених на макрооб’єктив є питання, оскільки деталізовані знімки виходять більш якісними на основний модуль.

Фронтальна 20 Мп камера зі світлочутливістю f / 2.0 позбавлена ​​автофокусу і спалаху, однак при денному освітленні робить гідні фотографіі.Інтерфейс камери лаконічний і зрозумілий, тут легко знайти всі можливі опції, нічний режим, функції АІ, що дозволяють визначати сцену.

Як для середнього цінового сегмента камера в Redmi Note 8 Prо більш ніж чудова. Тут немає оптичної стабілізації, зате висока світлосила дозволяє отримати якісне фото практично при будь-якому освітленні.

Автономність, звук

У Redmi Note 8 Prо встановлено акумулятор ємністю 4500 мАг. На практиці отримуємо майже два дні автономної роботи з приблизно 8 годинами роботи екрану (інтернет, дзвінки, месенджери, камера, перегляд відео). Якщо ж захоплюватися іграми, автономності смартфона вистачить на день.

Для зарядки використовується роз’єм USB Type-C. Смартфон підтримує систему швидкої зарядки Quick Charge. З комплектним адаптером живлення на 18 Вт рівень заряду відновлюється з 10 до 46% за півгодини. Для повної зарядки потрібно годину і сорок хвилин.

Мультимедійний динамік один. Він досить гучний, вхідний дзвінок добре чутно на вулиці або в транспорті. Для прослуховування музики варто підключати зовнішню акустику. тоді вистачить діапазону частот і глибини звучання. Якість звуку розмовного динаміка хороша.

дисплей

Традиційно Xiaomi оснащує свої субфлагмани яскравим IPS екраном з каплевидной вирізом. У випадку з Note 8 Prо мова йде про 6,53-дюймовому дисплеї з співвідношенням сторін 19,5: 9.

Дисплей характеризується широким діапазоном яскравості, контрастності, живим відтворенням кольорів. Функція автоматичної яскравості адекватно реагує на оточення. У сонячний день інформація легко сприймається з екрана, а в темряві рівень підсвічування не напружує очі.

РЕШЕНИЕ ПРОБЛЕМЫ С NFC НА REDMI NOTE 8 PRO

В меню налаштувань можна відрегулювати колірну палітру (від холодної до теплої), контрастність. Дисплей ефектно виглядає зокрема завдяки невеликим рамкам.

Екран Xiaomi Redmi Note 8 Prо чудовий, з максимально широкими кутами огляду, приємною для очей палітрою кольорів. З дисплея зручно читати книги, переглядати відео.

Зовнішній вигляд

Корпус девайса спереду і ззаду скляний, а саме. Corning Gorilla Glass 5, за словами виробника. Матеріал цікаво переливається при різному освітленні і непогано протистоїть подряпин. Торці смартфона залишилися пластиковими.

Передню панель майже повністю займає екран. На зворотному боці сканер відбитків пальців по центру, над ним великий блок з камерами, а також спалах. На лівій грані розташований гібридний слот для 2 Nano SIM / Micro SD, на правій кнопка живлення і регулятор гучності. На нижньому торці традиційно розмістилися роз’єм Type-C, аудіо роз’єм, мікрофон і динамік.

Розміри Redmi Note 8 Prо не назвати ергономічними. Апарат хоч і тонкий, але громіздкий, все ж тут маємо справу з 6,53 дюймовим екраном. Крім того, покриття корпусу слизьке і без чохла смартфон запросто може випасти з рук.

Але навіть незважаючи на слизький корпус і відчутні габарити, Note 8 Prо можна дати нагороду за симпатичний дизайн. Смартфон виглядає сучасно і в той же час відрізняється і від свого попередника, і від інших моделей на ринку.

Характеристики Xiaomi Redmi Note 8 Pro:

 • Екран: IPS, 6,53 дюйма, дозвіл 2340х1080 пікселів
 • Платформа: MediaTek Helio G90T, ARM Mali-G76
 • ОЗУ: 6 ГБ, ПЗУ: 64 ГБ
 • Основна камера: 64 Мп (f / 1.8) 8 Мп (f / 2.2) 2 Мп (f / 2.4) 2 Мп (f / 2.4). Фронтальна камера: 20 Мп (f / 2.2)
 • NFC, Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 5.0, USB Type-C
 • Акумулятор 4500 мАг, підтримка QC
 • Акселерометр, датчик світла, сенсор наближення, сканер відбитків пальців, сканер особи, ІК-порт
 • Габарити: 161,3х76,4х8,8 мм, маса: 199 г
 • ОС: Android 9.0, MIUI 11
BETATECH.COM.UA 2022