Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Навушники Xiaomi AirDots pro Неможливо зарядити телефон

Table of Contents

Чому Bluetooth навушники не заряджаються?

Якщо все це не працює, то будемо розбиратися, чому навушники не заряджаються. Я не буду писати про такі очевидні причини, як

 • несправний кабель зарядки,
 • повністю акумулятор, що сів в футлярі,
 • згорілий адаптер харчування,
 • відсутність напруги в електророзетки.

Бездротові навушники не заряджаються від кейса

Перейдемо до розбору практичних прикладів. Ви купили нові навушники, розпакували їх, поклали в бокс, а вони не заряджаються. Перш за все перевірте, чи немає на коннекторах на бездротових модулях малесеньких плівочок, що оберігають контактування їх з відповідними роз’ємами в корпусі кейса. За правилами безпеки при транспортуванні поштою навушники не повинні перебувати в контакті з зарядкою.

навушники, xiaomi, airdots, неможливо, зарядити, телефон

Як зрозуміти, що навушники зарядилися?

Ознакою того, що на кейс надходить електроенергія може служити миготливий світловий індикатор поруч з роз’ємом USB. Ось так він виглядає на Hoco ES10

Відповідно, коли ємність повністю заповнена, він або гасне, або буде горіти синім кольором.

Коли в процесі зарядки знаходяться самі навушники, то на них теж в 99% випадків блимають лампочки. найчастіше червоні або білі. Наприклад, на QCY T1 Pro

При повному заряді індикатори або перестають блимати і горять постійно, або гаснуть.

Як заряджати бездротові навушники і скільки за часом?

Відразу обмовлюся, що в статті мова піде саме про зарядку True Wireless (TWS) гарнітури, обидва модуля якої з’єднуються між собою по Bluetooth. Сказати точно, скільки заряджаються бездротові навушники за часом, неможливо. Це залежить від конкретної моделі. Але як правило, весь процес не може тривати довше одного або півтори години. Так що якщо ваша гарнітура пролежала в футлярі півдня і не працює, це явний привід задуматися.

Але перш, ніж засмучуватися, перевірте, чи всі ви спочатку робите правильно? Для того, щоб активувати процес поповнення енергії, потрібно:

 • Покласти навушники в кейс
 • Підключити його по USB до адаптера живлення або Power Bank
 • При необхідності натиснути на кнопку на корпусі чохла

У боксі є кнопка

Якщо запобіжників немає, то перевіряємо наступні моменти. По-перше, є такі модифікації, в яких на корпусі футляра присутній окрема кнопка. Вона може мати різний функціонал. Наприклад, у Blitzwolf FYE-4 вона відповідає за відображення залишилася ємності акумулятора футляра.

Однак у деяких бездротових навушників у неї інше призначення. активація режиму зарядки. Таке трапляється найчастіше в недорогих репліках Apple Airpods.

Якщо просто помістити ці вкладиші в кейс, то само собою нічого відбуватися не буде. Для включення зарядки потрібно натиснути на ту саму кнопку на корпусі.

Чи не йде заряд на один з навушників

Далі перевірте, чи чітко ваші навушники зафіксовані в своїх гніздах. Наприклад, в Redmi AirDots майданчика досить широкі, через що легко змістити їх з свого місця.

Мені також траплялося дуже багато моделей, де в кейсі немає магнітів або вони не дуже потужні, як наприклад в Awei T3.

Іноді ж виробники так фантазують з дизайном, що класти навушники в кейс не зручно, та й взагалі правильне їхнє становище в боксі не очевидно, і його легко переплутати. як в Havit G1 першого покоління.

У будь-якому з цих прикладів може статися таке, що більше не заряджається тільки один з навушників, в той час як другий цілком комфортно себе «відчуває». Ознакою цього є те, що на одному з них горить лампочка, а на іншому немає.

Як управляти перемиканням треків

Щоб призупинити відтворення музики, досить вийняти навушники з вуха і помістити в кейс. Для перемикання треків використовують тап по девайсу.

Пристрій навушників AirDods Pro

Інструкція Xiaomi AirDots Pro містить інформацію про пристрій гаджета. Навушники мають силіконові накладки, мікрофони, індикатори і різні датчики. Перед першим використанням пристрою необхідно підібрати комфортні амбушури, які не будуть випадати з вух. Ще зручність носіння залежить від правильного розміщення лівого і правого навушника. Позначення Right (R) і Left (L) знаходяться на трубках навушників. Знайти їх з першого разу буває складно.

Світлова індикація розташована зверху. В умовах денного світла вона малопомітна. У бічній частині встановлено мікрофон з функцією шумозаглушення. Для його активації використовується сенсорний датчик. Розміщення розмовного мікрофона зміщено в нижню частину навушників. Це робить звук бесіди спрямованим. При цьому мікрофони присутні в обох пристроях.

Ще на гарнітурі розміщений сенсорний датчик, здатний розпізнавати два типи дотиків. подвійне короткий і подвійне з утриманням.

Функції тапов виглядають наступним чином:

 • Подвійне натискання на будь-який навушник при вхідному дзвінку означає відповідь або завершення розмови.
 • 2-кратний тап по правому навушника запускає або ставить на паузу відтворення музики.
 • 2-кратний тап по лівому навушника запускає голосовий асистент Siri або Google Assistant, в залежності від операційної системи зовнішнього пристрою.
 • Якщо одночасно утримувати датчик три секунди відбудеться активація шумозаглушення. В якості підтвердження про успішне включення режиму використовується звуковий сигнал. Повторний тап дозволяє визначати.

h2 3,0,0,0,0.-

управління кейсом

Кейс навушників виконаний у вигляді компактної коробочки з закругленими кутами знизу і кришкою на магнітних кріпленнях. Всередині розташована батарея, яка дозволяє заряджати девайс кілька разів. Чохол заряджається за допомогою інтерфейсу USB Type-C.

На передній частині чохла є індикатор білого кольору. Збоку знаходиться клавіша для підключення пристроїв і оцінки поточного стану акумулятора.

Відмінність AirDots, Redmi AirDots і AirDods Pro

Навушники AirDots Pro позиціонуються як поліпшена версія попередньої моделі Redmi AirDots. Серед ключових відмінностей моделі виділяють підтримку активного і пасивного шумозаглушення, змінений дизайн і високу якість звуку. Багато користувачів вважають гарнітуру головним конкурентом для Apple Airpods.

READ  Як відключити економію трафіку на телефоні

При виборі бездротових навушників користувачів цікавлять ключові відмінності між різними моделями Xiaomi AirDots. У порівнянні з іншими моделями AirDots Pro володіє більшими габаритами. Ще навушники відрізняються форматом розташування в вухах. вони канальні. Це забезпечує глибокі низькі частоти.

Крім того, в AirDots Pro реалізована функція активного шумозаглушення. Це відчувається при прослуховуванні музики в умовах гучної вулиці або торгового центру.

Як зрозуміти, що вони заряджені

Інформація про низький заряд кейса і навушників відображається однаковою індикацією. Після відновлення рівня індикатори будуть світитися протягом 5 секунд. Якщо вони блимають, це вказує на необхідність зарядки.

Час роботи і зарядки

Якщо футляр заряджається близько 1 години, то навушників вистачає 45 хвилин перебування в кейсі. При цьому час автономної роботи досягає 3 годині 30 хв.

Як підключити до комп’ютера або інших пристроїв

Для підключення навушників до інших пристроїв, потрібен порт Bluetooth. Принцип сполучення аналогічний, як для Android-пристроїв. Якщо необхідно пов’язати гарнітуру з ноутбуком або PC на базі Windows, слід активувати функцію пошуку пристроїв і запустити сполучення.

Якщо користувач використовує AirDots Pro на двох різних девайсах, і вони знаходяться на невеликій відстані один від одного, навушники автоматично підключаться до останнього пристрою.

Оскільки модель сумісна з кодеками AAC і SBC, її можна використовувати на гаджетах з різними операційними системами. При виникненні помилок досить зробити скидання налаштувань і спробувати виконати алгоритм сполучення спочатку.

не підключаються

Якщо навушники Xiaomi відмовляються підключатися до зовнішніх пристроїв, необхідно перезавантажити їх шляхом тривалого утримування сенсорної кнопки. При відсутності позитивних результатів знадобиться виконати скидання до заводських налаштувань.

Інструкція Redmi AirDots. настройка, управління, зарядка

Бездротова гарнітура Xiaomi Redmi AirDots була презентована разом зі смартфоном Redmi Note 7 Pro і Redmi 7. Модель має подібності з анонсованими раніше Mi AirDots, при цьому у неї є відмінності. Щоб розібратися з тонкощами налаштування аксесуара допоможе інструкція навушників Redmi AirDots.

Колірний індикатор Redmi AirDots. позначення

Колірна індикація на навушниках означає:. Червоний мерехтливий колір при зберіганні навушників в кейсі сповіщає про процес зарядки Загоряння червоного індикатора при утриманні двох кнопок протягом 10 секунд повідомляє, що навушники відключилися Швидке біле мерехтіння повідомляє про пошук навушниками пристроїв для синхронізації.

Як заряджати Redmi AirDots

Для зарядки Redmi AirDots знадобиться задіяти зарядний футляр. Сам кейс заряджається від зовнішніх джерел живлення, до яких його підключають за допомогою microUSB-кабелю.

Як зрозуміти, що вони заряджені

В якості підтвердження про успішну зарядці навушників використовується білий індикатор. Поява червоного сигналу вказує на розрядку девайса.

Як підключити один і обидва навушника

Якщо один з навушників перестає працювати, потрібно виконати наступні команди:. Деактивувати обидва навушника, шляхом тривалого утримування кнопок, поки не з’явиться червона індикація Утримувати клавіші управління 30-50 сек до появи білого індикатора. Через 10-20 секунд гарнітура блимне двічі червоно-білим кольором Далі потрібно продовжити утримувати сенсори, щоб вони погасли на пару секунд Після скидання налаштувань, необхідно помістити девайс в зарядної футляр Подальше відкриття кейса призведе до швидкої синхронізації двох навушників.

Управління та налаштування Xiaomi Redmi AirDots

Інструкція навушників Redmi AirDots російською мовою докладно пояснює управління пристроєм. Підключати і користуватися ними зручно:. Призупинити відтворення музики. доторкнутися до сенсорної панелі девайса або зробити це в програмі телефону, планшета або ноутбука Одиночний тап виконує функцію паузи, подвійний. перемикає треки. При потрійному торканні активується попереднє дію Якщо задіяти подвійне натискання в режимі очікування, навушники включать голосового асистента За допомогою подвійного тапа можна відповідати на виклики чи скидати їх Функція зміни гучності або перемикання треків без сполучення з пристроєм відсутня.

Як підключити до телефону обидва навушника Redmi AirDots

Підключати навушники Xiaomi Redmi до телефону нескладно. Пристрій обладнаний сенсорними кнопками, які знаходяться зовні двох навушників і спрощують процедуру сполучення:. Утримувати обидва навушника, поки індикатор не почне горіти фіолетово-червоним кольором. Це буде вказувати на успішний скидання налаштувань Помістити гарнітуру в футляр і почекати пару секунд, щоб «вуха знайшли один одного». Якщо правий навушник стане блимати блідо-фіолетовим кольором, значить сполучення пройшло без збоїв У налаштуваннях Bluetooth телефону слід вибрати пункт «Mi AirDots Basic_R». Спочатку смартфон підключиться до правого навушника, а потім до лівого.

Як заряджати кейс навушників Xiaomi Redmi AirDots / Earbuds?

Як ви помітили, в комплектацію бездротових навушників Redmi AirDots і Xiaomi Earbuds не входить адаптер харчування, хоча в коробці є провід. Для того, щоб зарядити кейс, можна скористатися будь-яким блоком живлення на 1А, наприклад, від смартфона або подовжувачем з USB портами. Підійде навіть роз’єм на комп’ютері або ноутбуці. Необхідно підключити кабель зарядки microUSB одним кінцем в кейс, а іншим у будь-який адаптер від мобільного телефону.

Перевірити, що кейс від Xiaomi Redmi AirDots заряджається можна по світлодіодному індикатору, який розташований на передній панелі. В процесі зарядки він повинен горіти червоним кольором

Кейс від навушників Неможливо зарядити телефон

Що робити, якщо лампочка не горить і кейс Неможливо зарядити телефон? Виключимо відразу варіанти поломки батареї футляра. Таке буває, але лікується тільки заміною всього боксу. Благо, що вони продаються окремо на тому ж АліЕкспрессе.

 • Перш за все спробуйте більш щільно вставити кабель в адаптер і сам бокс. Якщо ви скористалися не комплектні шнуром, то можливо його роз’єм не доходять до самого кінця, де розташовані контакти. У цьому випадку замініть провід
 • Спробуйте також скористатись іншим блок живлення. Можливо, ваш не працює або видає занадто велику силу струму, в результаті чого зарядка акумулятора відбувається некоректно
 • Нарешті, перевірте, чи не забруднений роз’єм на кейсі Redmi AirDots / Xiaomi Earbuds. Можна взяти ватяну паличку і спиртом протерти коннектори

Наушники Xiaomi Airdots Pro обзор и отзыв о Mi True Wireless Earphones

Як Вам не доведеться заряджати Xiaomi Redmi AirDots і Що Робити, Якщо Один Навушник НЕ Заряджається в Кейсі (правий або лівий)

Xiaomi Redmi AirDots (Earbuds). одна з найпоширеніших моделей бездротових навушників. Не дивно, чому мені в личку або в коментарях читачі дуже часто залишають один і той же питання. чому відразу обидва або один з навушників (правий або лівий) не заряджається від кейса або ж сам чохол не може зарядитися? Розберемося сьогодні з цим цілим рядом схожих зовні, але різних по суті проблем.

Як заряджати бездротові навушники Redmi AirDots або Xiaomi Earbuds?

Для того, щоб поставити Redmi AirDots (в китайській версії вони називаються Xiaomi Earbuds) на зарядку, потрібно просто помістити обидва навушника в футляр. кожен до свого гнізда. Переплутати місцями їх неможливо, так як просто не встаючи. Однак через досить широкої форми гнізда є ймовірність в поспіху помістити правий або лівий навушник не зовсім рівно. В результаті чого контакти на ньому і на кейсі будуть зміщені відносно один одного, і навушник не буде заряджатися. Тому перевіряйте, щоб бездротові модулі точно вставали на свої місця.

Неможливо зарядити телефон один правий або лівий навушник в чохлі

Мене також запитують, що робити, якщо один з навушників. праві, ліві або відразу обидва. Неможливо зарядити телефон.

 • Якщо у вас нові Redmi AirDots або Xiaomi Earbuds і ви їх тільки що розпакували, то насамперед перевірте, чи немає на контактах бездротових навушників плівки. Її наклеюють на заводі, щоб при пересиланні не було з’єднання з батареєю. Такі правила безпеки перевезень. Дуже часто люди їх не помічають і не відклеюють, а потім дивуються, чому навушники в кейсі не заряджається
 • Наступне, що треба перевірити, це наскільки надійно навушник сидить в своєму осередку. Як я вже сказав, конструкція кейса така, що їх легко зрушити з місця. Через що втрачається контакт з вусиками, які йдуть від акумулятора, і в результаті навушник Неможливо зарядити телефон.
 • Також перевірте, що контакти чисті. В процесі експлуатації вони можуть засмітитися або окислюватися, і на вбудований акумулятор перестає надходити енергія. Можна теж протерти їх ватою зі спиртовим розчином
 • Ще одна проблема, що виникає при використанні Redmi AirDots або Xiaomi Earbuds. западання контактних «вусів» в самому кейсі через поломки пружинки або залипання від бруду. Переконайтеся, що вони при вилученні навушників повертаються в початкове положення
READ  Ігри на телефон грати без скачування

Якщо ці поради вам не допомогли, то є три рішення проблеми з зарядкою навушників і кейса.

Як бачите, вийти з ситуації можна, причому досить бюджетно. Якщо є питання, залишайте їх у коментарях!

Акумулятор Redmi AirDots

Якщо ви розбираєтеся в TW-навушниках, ви знаєте, що їхні батареї вистачає ненадовго, тому користуватися такими пристроями, якщо розглядати питання з точки зору часу роботи, не так зручно, як дротовими «вухами». У Redmi AirDots зарядний кейс оснащений батареєю на 300 мАг. Ємність батареї одного навушника становить 40 мАг. Цього вистачає приблизно на 4 години роботи від однієї зарядки.

Якщо користуватися тільки одним навушником замість двох, час його роботи складе до 5 годин. Але все це відносні показники, вони можуть змінюватися в залежності від того, на який рівень встановлена ​​гучність музики. Від кейса навушники можна зарядити кілька разів. В цілому з заряджаннями, їх вистачить на 12 годин прослуховування музики. Щоб повністю зарядити навушники потрібно півтори години.

Навушники Xiaomi можуть відключатися автоматично, тобто входити в енергозберігаючий режим. Коли вони знаходяться не в зарядному боксі, не підключені до смартфону і не використовуються протягом приблизно 5 хвилин, вони відключаються самі, щоб заряд батареї не витрачався даремно.

Як заряджати навушники Xiaomi Redmi AirDots

Xiaomi Redmi AirDots є одними з найдешевших бездротових Bluetooth-навушників на ринку. На сьогоднішній день їх Незважаючи на таку доступну цінову категорію, ця модель True Wireless Stereo володіє дуже гідною якістю. Розмір динамічної головки Redmi Аїр Дотс має розмір 7.2 мм, в них використовується протокол Bluetooth версії 5.0, є вологозахист стандарту IPX4, при цьому на зарядний кейс подібний захист не поширюється.

⚡ Почему не заряжаются беспроводные наушники TWS / AirDots ?

Корпус навушників круглої форми і виконаний з пластмаси, тому вони дуже легкі, важать всього по 4.1 м За своїм дизайном Xiaomi Redmi AirDots дуже нагадують іншу модель цього ж виробника. Xiaomi Mi AirDots Basic. Однак у Redmi AirDots на корпусі є по одній фізичній кнопці, а на схожою моделі управління сенсорне. Фізична кнопка виконує кілька функцій. Легким натисканням можна відповісти на вхідний дзвінок або, навпаки, завершити розмову. Також натисканням можна запустити відтворення музичної композиції або поставити його на паузу.

Зарядний кейс теж пластмасовий, на нього нанесений фірмовий логотип Xiaomi. На передній частині кейса знаходиться індикатор зарядки. Він показує стан батареї, що знаходиться в кейсі. На задній стороні є порт microUSB, який призначений для підключення кейса до джерела живлення. Звичайно ж, очікувати, що замість microUSB буде Type C, не варто, тому що ці навушники продаються за досить недорогу ціну. Кейс закривається і відкривається досить туго, з клацанням. У футлярі «затички» міцно утримуються на своєму місці. Відбувається це за рахунок магнітів, які не дають цим невеликим за розміром аксесуарів випасти з своїх посадочних місць.

Як заряджати кейс для Redmi AirDots

Як вже було сказано вище, Redmi Аїр Дотс працюють від одного заряду батареї 4 години. Але за допомогою зарядного кейса можна продовжити час роботи ще на 8 годин. Від футляра-зарядника навушники можна зарядити два рази. А як бути з батареєю самого кейса?

 • На кейсі для навушників розташований порт microUSB.
 • При покупці в комплект з навушниками microUSB-кабель не входить. Доведеться використовувати свій шнур або купувати його окремо.
 • Вставте кабель в роз’єм на кейсі, а другий кінець кабелю (стандартний USB) підключіть до ноутбука (PC) або блоку живлення, який підключається до електророзетки.
 • При відсутності проблем з зарядкою світловий індикатор на коробці загориться червоним. Коли світлодіод змінить світіння з червоного на білий, це буде означати, що футляр повністю зарядився. Щоб зарядити кейс з нуля до 100% буде потрібно приблизно 2 години, після чого його можна відключити від джерела живлення.

Як заряджати навушники Redmi AirDots

На вирізі кнопки управління, що знаходиться на кожному з Аїр Дотс, є світловий індикатор. Він може бути білим або червоним, залежно від рівня заряду акумуляторної батареї. Зрозуміло, що червоне свічення індикатора сигналізує про те, що прийшов час зарядити навушники. Зазвичай червоним світлодіод починає горіти тоді, коли рівень заряду акумулятора опускається до 10%. До речі, на самих «затички» перевірити, на скільки ще вистачить батареї не можна, як не можна дізнатися і заряд кейса. Інформацію про стан акумулятора у відсотках можна подивитися тільки на смартфоні. Для того щоб підготувати до використання бездротові Redmi AirDots, потрібно просто помістити їх в зарядний кейс і закрити кришку.

З приводу того, як вкладати навушники в кейс, можна сказати наступне: для кожної «затички» в футлярі передбачено своє гніздо. Вставити ДОТС неправильно не вдасться, вони просто не зайдуть не на своє посадочне місце.

Поки йде зарядка, індикатори на навушниках, як і на зарядному боксі, горять червоним світлом. Як тільки процес закінчиться, індикатор на боксі загориться білим світлом і згасне приблизно через хвилину. В цілому час зарядки AirDots становить півтори години.

Проблеми з зарядкою

Іноді буває так, що вставлені в кейс «ДОТС” не заряджаються. Можлива ситуація, коли більше не заряджається тільки правий навушник, або ж тільки лівий. Навіть після 5. 10 годин перебування в футлярі з батареєю нічого не відбувається. Що можна зробити?

 • Перевірте рівень заряду кейса, коробка повинна бути заряджена.
 • Перевірте, чи добре «затички» вставлені в гнізда. Контакти навушників повинні стикатися з контактами кейса.
 • Поверхня контактів на навушниках повинна бути чистою.
 • Якщо ви все перевірили і виконали зазначені вище інструкції, зарядка повинна початися і пройти нормально.

один вкладиш

Аналогічна ситуація. Перевіряємо гнізда, магніти та контакти. Можливо, справа в механічному пошкодженні вкладиша.

При повній розрядці не потрібно швидко відключати Аірдотси від джерела живлення. Зачекайте 2-3 години, щоб акумулятор заповнився на 100%.

Також не забуваємо про батарею. Може знадобиться заміна, якщо гаджет використовувався неправильно і ємність зменшилася.

Чи не заряджаються два навушника

Насамперед перевірте гнізда в боксі. Там не повинно бути сторонніх предметів, пилу і бруду. Переконайтеся, що вкладиші добре фіксуються і щільно прилягають до контактів. При невеликих зазорах скористайтеся скотчем.

Про успішну зарядці сповістить червоний індикатор на АірДотсах. Якщо лампочка не горить і пристрій не заряджає, зверніться в сервісний центр. Поломка може бути серйозною, і з нею впорається тільки фахівець.

Найпоширеніші причини

Конструкція зарядки у Redmi і Мі Айрдотс однакова, тому інструкції та рекомендації підійдуть для двох моделей:

 • Пошкоджений USB-порт кейса або кабель. Якщо провід надламаний, а роз’єм засмічений сторонніми предметами. контакту не буде. Контейнер не отримає новий обсяг енергії, а разом з ним і вкладиші.
 • Неоригінальна продукція. Працездатність підробок під великим питанням. Навушники можуть транслювати мелодію, але зарядити їх за допомогою фейковий боксу не вдасться. Тому потрібно завжди перевіряти пристрої на справжність перед покупкою.
 • Немає контакту в контейнері. Найчастіше проблема в фіксують магнітах. Якщо вкладиші погано прилягають. живлення не буде.
 • Механічне пошкодження. Слід насторожитися, якщо контейнер або гарнітура впали в воду або на тверду поверхню. Після такого струсу зазвичай виникають труднощі.
 • Заводський брак. Перед покупкою треба відразу перевірити Аірдотси. Якщо є проблеми зверніться до продавця з претензією. Робити ремонт самостійно не не рекомендується, інакше втратите гарантії.
READ  Як підключити Bluetooth навушники до Playstation 4

Чи не заряджаються Redmi AirDots

Заряджати бездротові навушники дуже просто: потрібно помістити їх в бокс і дочекатися завершення процесу. Але виникають ситуації, коли Аірдотси не хочуть з’єднуватися з боксом, відповідно, користуватися ними неможливо. Сьогодні ми розповімо, чому гарнітура і кейс не підключаються до джерела живлення і як вирішити проблему.

Неможливо зарядити телефон кейс

Зазвичай причина в роз’ємі або дроті. Підключіть до боксу інший USB-кабель і перевірте результат. Обережними рухами очистіть порт, використовуючи зубну паличку. Якщо контейнер не падав і знаходиться в робочому стані, прості дії точно допоможуть. І, звичайно ж, переконайтеся в справності акумулятора. Батарея могла вийти з ладу, і допоможе лише заміна.

Або ж за допомогою такої девайс, який заряджає навушники без кейса по USB.

Сьогодні ми з’ясували, чому не заряджається кейс або навушники і поділилися ефективними способами усунення неполадки. Акуратно використовуйте Redmi або Mi AirDots і не доводьте пристрої до повного розряду.

У бездротових навушників Xiaomi не працює один навушник

Почнемо з найчастішою проблеми. відключення одного навушника Xiaomi Mi AirDots Youth Edition або Redmi AirDots (Mi Earbuds). Відбувається це через порушення синхронізації між правим і лівим навушником. Складність полягає в тому, що користувач не має безпосереднього контролю над цим процесом, все, що ми можемо зробити, це спарити телефон з AirDots і очікувати, що все буде працювати нормально.

Коли порушується зв’язок між навушниками Xiaomi, нам доведеться відкотити їх зв’язок між вашим телефоном і до самих себе до заводського стану, щоб заново запустити алгоритм синхронізації і сподівається, що це допоможе відновити роботу.

 • Відчепись AirDots від смартфона, для цього на телефоні увійдіть в меню Bluetooth. знайдіть їх в списку підключених пристроїв. Якщо у вас Mi AirDots вони будуть називатися “Mi AirDots BASIC_R”. якщо у вас Redmi AirDots, відповідно “Redmi AirDots BASIC_R”. Поруч з назвою натисніть на іконку Стрілка. ви потрапите в нове меню, в якому натисніть на кнопку Скасувати сполучення;
 • Тепер повернемо навушники до заводського стану, для цього покладіть їх у кейс для зарядки, переконайтеся в тому, що зарядка пішла, почекайте 10 секунд;
 • Вийміть обидва навушника з кейса і на обох відразу затисніть сенсорні панелі управління і утримуйте натискання 40-50 секунд. Звичайно, бездротові AirDots включаться і почнуть мигати білим індикатором, не зважайте на це уваги. Приблизно через 15 секунд індикатор почне поперемінно мигати білим і червоним кольором, знову не зважайте увагу. Ще приблизно через 20 секунд блимання припиниться, це означає, що гаджет Xiaomi скинутий, чого ми і добивалися. Кладемо їх назад в кейс для зарядки;
 • Чекаємо 10 секунд і витягаємо обидва навушника, нічого натискати не потрібно. AirDots через кілька секунд повинні виявити один одного і синхронізувати, зрозуміти це можна за коротким звуковим сигналом. Якщо сигнал був, нам потрібно заново підключити їх до телефону і насолоджуватися музикою.
 • Є нюанс, який з невідомої мені причини іноді виникає і AirDots не працюють: після скидання навушників Xiaomi при спробі сполучення їх з телефоном в меню Bluetooth ви побачите два записи для лівого і правого. В цьому випадку помістіть їх назад в кейс, почекайте 5 секунд і знову спробуйте зробити сполучення.

  Якщо знову ви побачите два записи, повторіть процедуру, але на цей раз вийміть з кейса тільки правий AirDots, після чого підключіть телефон, і витягніть лівий. Навушники знову синхронізуються між собою, і ви отримаєте повністю працездатний гаджет.

  Чи не підключається один навушник Xiaomi (Redmi)

  Сьогодні ми поговоримо про бездротові навушники Xiaomi, і про те, які проблеми з ними можуть відбуватися під час експлуатації.

  На початку я хочу трохи розповісти про принципи роботи Bluetooth навушників Xiaomi. Кожен з них оснащений власним модулем зв’язку Bluetooth, і кожен може працювати як окремо в моно-режимі, так і разом в режимі стерео.

  Але протокол Bluetooth не має на увазі (принаймні до версії Bluetooth 5.1) одночасну роботу з кожним з навушників, тому з’єднання з телефоном відбувається через один (найчастіше правий), після чого він синхронізується з лівим, щоб звук в них звучав одночасно в стерео режимі.

  Саме з синхронізацією правого і лівого гаджета найчастіше відбувається проблема, через яку один навушник перестає грати. Дивно, але для найчастішою проблеми в інструкції немає готового рішення, хоча воно здійснюється за пару маніпуляцій з AirDots.

  XIAOMI REDMI AIRDOTS 2. ОБЗОР TWS НАУШНИКОВ ( инструкция )

  Що ж робити, якщо не грає один навушник Xiaomi?

  Що робити, якщо в Xiaomi AirDots Неможливо зарядити телефон один навушник?

  Ще однією частою причиною того, що один навушник Xiaomi бездротової не вдалося підключитися, є неполадки з акумулятором.

  Усередині кожного з навушників розташований власний літій-іонний акумулятор, який вимагає досить дбайливого до себе ставлення.

  Мало хто користувачі знають, що акумулятори дуже не люблять температури нижче нуля, вони помітно втрачають ємність, і при великому морозі можуть взагалі відключитися, незважаючи на те що ви тільки що його повністю зарядили. Тому, якщо не горить один навушник Xiaomi AirDots, потрібно поставитися до цього уважно і послідовно спробувати відновити його працездатність.

  Після відігрівання ємність акумулятора відновлюється з втрать, і якщо ви часто піддавали батарею бездротових навушників Xiaomi впливу холоду, наприклад, якщо носили їх взимку у великій мороз, всього за одну зиму він може прийти в повну непридатність.

  Якщо один з AirDots Xiaomi Неможливо зарядити телефон, потрібно подивитися на світловий індикатор. Виробник вмонтував просту систему самодіагностики, і, якщо ви бачите, що при підключенні USB-кабелю до кейсу, в якому знаходяться AirDots, один з них блимає рожевим кольором, це означає повний вихід батареї з ладу і необхідність її заміни.

  Якщо ви впевнені в тому, що власна батарея кейса для зарядки заряджена, ви ставите один з навушників всередину хвилин на 20-30, витягаєте його і він не заряджається і не включається, значить, акумулятор зламаний і вимагає заміни.

  Основні причини виходу батареї Xiaomi True Wireless з ладу:

  Пам’ятайте: ні самостійно, ні в сервісному центрі, неможливо відновити працездатність акумулятора, це одноразове і розраховане на певний термін служби і умови експлуатації, при досягненні яких можлива тільки заміна, але не ремонт.

  BETATECH.COM.UA 2022