Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Навушники Xiaomi як підключити відразу обидва

Table of Contents

Xiaomi AirDots як підключити обидва навушника до телефону?

Стильні бездротові навушники Xiaomi Air dots відрізняються компактністю, легкістю і функціональністю. Унікальний пристрій здатне безперебійно працювати до 4-5 годин. Головне. знати, як правильно підключити обидва навушника Xiaomi.

Як підключити обидва навушника Xiaomi?

Кожен навушник Xiaomi AirDots оснащений спеціальним тачпадом, який знаходиться зовні кожного пристрою. Завдяки цьому вдається швидко під’єднати гарнітуру до телефону. Процес підключення пристрою до Android і iPhone однаковий.

Послідовні етапи, як підключити бездротові навушники до смартфону:

 • Візьміть обидва пристрої і затисніть одночасно панелі, поки не з’явиться фіолетово-червоне мерехтіння. Цей процес дозволить скинути попередні налаштування.
 • Покладіть навушники назад в зарядний кейс. Там гарнітура повинна синхронізуватися. Спочатку активізується правий навушник, так як він вважається головним. Про його готовності до використання сигналізує блідо-фіолетове мерехтіння.
 • Потім перейдіть в налаштування Bluetooth на телефоні. Там потрібно вибрати необхідну для підключення гарнітуру, яка зазвичай позначається «Mi AirDots BASIC_R» (цю назву можна змінити самостійно). Далі смартфон потрібно підключити до правого навушника, а він уже з’єднується з лівим пристроєм.

навушники, xiaomi, підключити, обидва

Збільшити час роботи гарнітури Xiaomi можна, якщо підключити тільки один навушник. Процедура виконується швидко і не вимагає особливих навичок. Для цього в настройках Bluetooth потрібно вибрати ліве або праве пристрій, який позначається «Mi AirDots BASIC_L» або «Mi AirDots BASIC_R» відповідно.

Спочатку індикатор буде шукати пару, про що свідчить відповідний миготіння індикатора. Але через 15 секунд мерехтіння сповільниться, і один навушник почне функціонувати самостійно. Далі пристрій підключитися до телефону.

Як з’єднати навушники Xiaomi AirDots?

У деяких випадках не вдається підключити відразу два навушника Xiaomi. Зазвичай така ситуація відбувається, коли ліве пристрій втрачає праве, яке є провідним в цій парі.

Как подключить оба наушника Xiaomi Earbuds (Airdots) к телефону ( Обзор) / Review and connect

Як сконектіть бездротову гарнітуру між собою:

 • Вимкніть два пристрої. Для цього доведеться затиснути одночасно сенсорні панелі на приладах. Про виключенні свідчить червоний колір на індикаторах.
 • Увімкніть навушники. Для цього затисніть знову тачпад на півхвилини. Спочатку індикатор загориться білим кольором, а через 10-20 секунд з’явиться червоно-біле світло, який блимне пару раз.
 • Скиньте налаштування. Знову доведеться утримувати сенсорну панель. Система повинна на кілька секунд згаснути, потім пару раз моргнути, після чого доведеться налаштувати роботу навушників заново.
 • Зарядіть гарнітуру. У зарядному кейсі пристрої почнуть синхронізуватися. Після цього дістаньте навушники і виконайте підключення до телефону.

Бездротові навушники Xiaomi мають деякі особливості роботи, які доведеться враховувати при підключенні і налаштуванні пристроїв. Коли гарнітура розряджена, індикатор горить червоним кольором. Про повній зарядці свідчить біле світло.

Сенсорні панелі допоможуть включити, вимкнути, налаштувати гарнітуру, але з їх допомогою можна регулювати гучність. Щоб дізнатися процентний рівень заряду, доведеться перейти в настройки Bluetooth.

Відключення і включення приладів супроводжується коментарями на китайській мові. Це нормальний процес, тому хвилюватися про можливі поломки не потрібно. Навушники не відключаються автоматично, якщо їх вийняти з вух.

Середній час роботи гарнітури становить 2-5 годин. Багато залежить від температури повітря (чим холодніше, тим швидше пристрої втрачають заряд). Для повної зарядки потрібно поставити пристрої в зарядний кейс на 40-50 хвилин.

Щоб поставити музику на паузу, потрібно один раз «вдарити» по корпусу. Подвійному тап допоможе зв’язатися з голосовим помічником. Якщо потрібно прийняти дзвінок слід натиснути два рази. Одинарное дотик допоможе скинути вхідний дзвінок.

Як підключити другий навушник i11?

 • Одночасно затисніть і утримуйте кнопки на обох навушниках до тих пір, поки індикатор не почне поперемінно мигати синім і червоним.
 • Двічі натисніть на кнопку головного навушника (в цих моделях зазвичай правий).
 • На телефоні ввімкніть пошук пристроїв по Bluetooth.

Як включити Redmi AirDots?

Вимкніть два навушника: затисніть обидві сенсорні панелі поки не загоряться червоні індикатори. Утримуйте 30-50 сек: спочатку включиться білий індикатор, потім, через 10-20 сек засвітяться червоно-білим. Індикатор підморгне 2 рази. Продовжуйте утримувати доти, поки вони пару раз померцают і згаснуть на кілька секунд.

Як перезавантажити Redmi AirDots?

 • Затискаємо на навушниках механічні кнопки і не відпускаємо їх до того моменту, коли індикатор почне блимати червоним.
 • Повторно затискаємо клавіші: спочатку індикатор загориться білим світлом. це значить, що навушники включилися.
 • Важливо, щоб під час всього процесу ви утримували кнопки.

Як підключити відразу обидва бездротових навушників?

 • Затисніть кнопки на обох навушниках до появи червоного світіння.
 • Покладіть гарнітуру в футляр для зарядки.
 • Увімкніть Bluetooth на своєму смартфоні і дочекайтеся поки аксесуар з’явиться в списку доступних пристроїв.
 • Коли ви натиснете на Mi True Wireless EBs Basic_R (так буде називатися гарнітура), здійсниться підключення.

Що робити якщо один навушник i11 не працює?

Помістіть навушники в кейс і переконайтеся, що обидва навушника заряджені Дістаньте навушники і вимкніть їх, затиснувши сенсорні панелі на 5 секунд (поки індикатори не займуться червоним). відпустіть кнопки.

Як з’єднати Airpods між собою?

 • Помістіть обидва навушника Airpods в футляр для зарядки;
 • Відкрийте кришку і перевірте індикатор стану.
 • Підключіть футляр до джерела живлення, закрийте кришку і зачекайте 40 хвилин;
 • Потім відкрийте кришку, натисніть і протягом декількох секунд утримуйте кнопку настройки на задній стороні футляра.

Як налаштувати навушники i12?

Інструкція з використання навушників дуже проста. Щоб підключити i12 TWS до смартфону, необхідно включити Bluetooth на мобільному пристрої, і дістати навушники з зарядного кейса. Далі перейдіть в меню Bluetooth на смартфоні, і підключіться до навушників. Готово!

READ  Як підключити TV до PC за допомогою кабелю HDMI

Як підключити обидва навушника Redmi AirDots

Бездротові навушники увійшли в моду не так давно, але величезними темпами завойовує ринок. Компанія Xiaomi не стала винятком і вступила в гонку, надавши на вибір дві популярні моделі: Xiaomi AirDots і Redmi AirDots (від суббренда). Ці недорогі пристрої підійдуть любителям музики і фільмів. Наявність зарядного кейса і сучасної версії Bluetooth 5.0 дозволять насолоджуватися високоякісним звуком протягом 12 годин.

Скидання налаштувань

Часто зустрічається проблема, коли один навушник не може з’єднатися з іншим і в результаті спостерігається відсутність звуку в каналах. Щоб усунути цю проблему потрібно зробити hard reset.

 • Видалити сполучення зі смартфоном.
 • Витягти обидва вкладиша з чохла, затиснути кнопки на 5-7 секунд до появи червоного підсвічування.
 • Після знову утримати кнопки на 30-60 секунд. Спочатку вони будуть мигати білим кольором, після 10-20 секунд. двічі червоно-білим і потім ще раз червоно-білим. чекаємо поки згаснуть.
 • Помістити вкладиші в кейс.
 • Витягти з кейса, дочекатися синхронізації і підключити до смартфону.

Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots?

Кожен з вкладишів гарнітури оснащений сенсорною панеллю. Вона знаходиться на зовнішній стороні і допомагає керувати плейлистом, настройками і мультимедійністю.

Щоб синхронізувати навушники Xiaomi АйрДотс і смартфон, виконайте наступні дії:

 • Доторкніться до сенсорних панелей на вкладишах і затримайте пальці до появи фіолетового миготіння. Таким чином відбувається скидання налаштувань.
 • Помістіть їх в чохол для взаємної синхронізації, і відразу після цього дістаньте назад. При цьому правий буде блимати блідо-фіолетовим кольором.
 • На смартфоні запустіть пошук пристроїв в Bluetooth-менеджері.
 • Знайдіть у списку правий вкладиш, він позначається як Mi AirDots BASIC_R. Синхронізація з лівим відбувається автоматично.

Как подключить Redmi AirDots, оба наушника

Якщо все зроблено правильно, гарнітура запрацює в штатному режимі.

Підключаємо Redmi AirDots

Швидке підключення по Bluetooth

 • Запрограмувати телефон пошук Bluetooth пристроїв.
 • Дістати навушники з чохла і почекати близько 3-х секунд, поки вони не включаться. Дочекатися включення. правий замигает білим
 • У менеджері знайти Mi True Wireless EBs Basic_R і налаштувати сполучення.
 • Якщо синхронізація пройшло успішно, то під назвою девайса відобразиться рівень зарядки кожного вкладиша.

Після першого підключення, в подальшому навушники самі будуть сполучатися з телефоном при включенні, єдина умова. активний Bluetooth.

Рішення частих проблем

При тривалому застосуванні АйрДотс можуть з’являтися різні проблеми:

У більшості випадків, Android, ігри і Bluetooth-гарнітури несумісні, часто спостерігається велике відставання звуку. Рішення даної проблеми немає, причина в принципах обробки аудіо з ігор операційною системою.

Bluetooth канал не відрізняється стабільністю, зустрічаються перешкоди і переривання. це нормально. Однак, якщо неполадки. постійний симптом і при невеликому екранування вкладишів або телефону (наприклад, якщо накрити динаміки долонями і пропадає сигнал), то це заводський брак. Аналогічна ситуація з швидкою розрядкою. єдине рішення проблеми. обмін по гарантії.

Знайти загубився навушник допоможе програма Bluetooth Scanner. Необхідно дати їй доступ до місця розташування і після переміщаючись в місці можливого втрати стежити за рівнем сигналу Mi True Wireless EBs Basic_R / L або Redmi R / L. Чим нижче число, тим сигнал вище.

Або можна включити гучність на максимум і спробувати відшукати їх по звуку. Але варто пам’ятати, що гарнітура Xiaomi автоматично відключається через 5 хвилин і знайти її таким способом буде складно.

Підключаємо обидва навушника Xiaomi

Я розглядаю ситуацію, при якій раніше навушники працювали нормально, але в один сумний момент щось трапилося, і ви почали чути звук тільки з одного з них.

Також я припускаю, що фізичної поломки немає, ви їх не впускали, вода на них не потрапляла і батарея у кожного заряджена, тоді є шанс підключити обидва і відразу, як годиться.

В цьому випадку я пропоную дотримуватися наступного алгоритму дій, який в 95% випадків вирішує проблему:

  Найпростіший спосіб. розірвати синхронізацію з телефоном і встановити її заново. Для цього в настройках «Bluetooth» на смартфоні знайдіть TWS Xiaomi, натисніть на стрілочку поруч з ними і в меню, виберіть команду «Скасувати сполучення»;

 • Приберіть обидва навушника в кейс, почекайте 10 секунд, витягніть їх. Якщо вони самостійно не увійшли в режим створення пари, натисніть на обох на сенсорні панелі і тримайте натискання 10-15 секунд, поки вони не почнуть мигати різними кольорами. Це означає, вони шукають нове джерело звуку для підключення. Візьміть телефон і в меню «Bluetooth» в розділі «Доступні пристрої» виберіть назву ваших TWS. Якщо вони позначені як «L» і «R». лівий і правий відповідно, завжди вибирайте «R». він повинен бути провідним;
 • Якщо перші два пункти не спрацювали, тоді необхідно скинути настройки TWS Xiaomi, для цього помістіть їх в кейс, потримайте 10 секунд, після чого вийміть і утримуйте натискання на сенсорну панель обох протягом 40-50 секунд. Вони повинні видати звуковий сигнал, а світлодіод згаснути. Після чого помістіть їх в кейс на 10 секунд, і витягніть. У цій ситуації вони автоматично повинні увійти в режим сполучення, знайдіть їх в меню на телефоні і насолоджуйтеся роботою обох навушників одночасно.
 • Як підключити обидва навушника Xiaomi AirDots до телефону

  Всім хороші навушники Xiaomi AirDots або Earbuds: вони продаються за доступною ціною, красиво виглядають, довго працюють від батареї і звучать досить впевнено для своєї категорії.

  Але, на жаль, ідеальних продуктів не буває, користувачі помітили проблему у навушників Xiaomi, яка виражається в тому, що іноді вони втрачають синхронізацію між собою.

  Повністю бездротові навушники (TWS) від Xiaomi працюють таким чином: коли ви витягаєте їх з кейса, щоб послухати музику, насамперед вони повинні в автоматичному режимі знайти один одного і синхронізуватися, після чого один з навушників (найчастіше правий) стає провідним, а другий веденим. Ведучий навушник підключається до телефону або комп’ютера.

  Саме провідний отримує звук або музику з джерела і передає її відомому навушника, тому зв’язок обох дуже важлива. Але іноді вона порушується, тому ви чуєте звук лише з одного навушника Xiaomi.

  Це може бути корисно:

  Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

  Як виправити проблеми з синхронізацією Redmi AirDots

  Проблема рассинхронизации вкладишів зустрічається при порушенні первинної активації гарнітури або збою в її роботі через 1-2 місяці використання. В такому випадку навушники від Xiaomi доведеться скинути до заводських налаштувань:

  • Зайдіть в список пристроїв, що підключаються до телефону по Bluetooth, і видаліть «затички».
  • Дістаньте навушники з футляра і одночасно затисніть кнопки управління на обох.
  • Через кілька секунд підуть мерехтіння індикатора червоним і білим кольором. Чи не відпускайте пальці, поки не відбудеться повторне мерехтіння.
  • Поверніть два навушника назад в кейс, щоб налаштувати між ними канал зв’язку.
  • Зніміть їх з конекторів харчування і дочекайтеся зниження пульсації індикаторів. Світлодіод повинен продовжити світитися тільки у правого навушника.
  • Зробіть повторне підключення до смартфону і насолоджуйтеся музикою.
  READ  Xiaomi Mi band 4 як налаштувати час

  Увага! Ця інструкція також актуальна, якщо під час розмови або прослуховування треків пропадає звук або навушники не Коннект до девайсу з першого разу. Простежте, щоб вкладиші і кейс були заряджені, інакше може статися повторний збій синхронізації. При 100% ємності батареї індикатор горить білим, виряджені світяться червоним.

  Як підключити відразу обидва навушника Redmi AirDots до телефону

  Бездротові навушники Аїр Дотс від Xiaomi вміють працювати порізно, відтворюючи звук тільки через ліву чи праву гарнітуру. Розберемося, як підключити обидва навушника до телефону або іншого девайсу відразу після синхронізації по Bluetooth.

  Як підключити обидва навушника Redmi AirDots

  Перебуваючи на зарядці в кейсі, обидва вкладиша повинні утворювати пару для синхронного відтворення звуку через випромінювачі. Якщо обидві «затички» справні, зробіть наступне:

  • Попередньо включіть Bluetooth на телефоні.
  • Дістаньте гарнітуру з футляра і затисніть механічні кнопки на обох навушниках. Утримуйте їх, поки світлодіоди не займуться білим кольором.
  • Оскільки права «вухо» призначено головним, індикатор на ньому почне блимати.
  • Запустіть пошук нових пристроїв по Bluetooth на смартфоні, якщо в списку доступних не з’явилося Mi AirDots Basic_R.
  • Тиснемо за назвою, щоб законектіть смартфон і гарнітуру.
  • З’явиться вікно із запитом дозволити навушників отримати доступ до контактів (текст у вставці може відрізнятися в залежності від оболонки ОС телефону).
  • Дайте згоду, після чого можете слухати музику через гарнітуру.

  Важливо! Якщо в лівому навушнику немає звуку, натисніть на його механічну кнопку для пробудження від режиму сну.

  Поради при підключенні Redmi AirDots

  Навушники від Xiaomi мають кілька особливостей, з якими слід рахуватися при їх підключенні і подальше використання:

  • Механічні клавіші на «затички» вміють приймати, відхиляти і скидати дзвінки, ставити на паузу і перемикати музичні композиції. Регулюють гучність виключно на телефоні.
  • Навушники можна використовувати окремо, економлячи заряд батареї. Для цього дістаньте з кейса тільки один з них і підключіть його до девайсу.
  • Час автономної роботи гарнітури складає 3-4 години в залежності від виставленої гучності. Заповнюється заряд АКБ через 45 хвилин.
  • До смартфонам на Android, iOS і аксесуарам з іншими ОС навушники підключаються аналогічним способом.
  • Моделі деяких смартфонів можуть не бачити «затички» через проблеми з сумісністю.
  • Якщо навушники роз’єдналися в людному місці (торговий цент, метро і т. П.), Причиною виступає наявність частотних шумів.

  2 навушника Redmi AirDots повинні підключатися до девайсу автоматично після синхронізації всередині кейса. Якщо вони не підключаються один до одного скиньте їх до заводських налаштувань.

  Як підключити обидва навушника:

  • Увімкніть Bluetooth.
  • Внизу сторінки натисніть на кнопку «Оновити» для пошуку нових пристроїв.
  • У списку виберіть ім’я аксесуара «Mi True Wireless EBs Basic_R (Right. правий навушник)».
  • Натисніть на назву і підтвердьте запит на з’єднання.
  • Далі, ви побачите свій аксесуар в списку «Як об’єднати пристрій у». підключених пристроїв.
  • У меню ви побачите інформацію про статус навушників і про рівень заряду батареї.

  Готово! Тепер ви можете слухати музику. Виробник вирішив не обмежуватися одним методом підключення і про всяк випадок передбачив другий спосіб.

  Як заряджати бездротові навушники

  Xiaomi AirDots заряджає кейс, а сам він живиться від micro USB. Чи не 1,5 години. як запевняє виробник.

  45 хвилин. Кейс оснащений акумулятором на 350 mAh, його вистачає для трьох перезаряджень.

  • Якщо діод не мерехтить і світиться червоним, батарея заряджається.
  • Білий колір сигналізує про 100% заряді батареї.

  Дивіться відеоогляд Mi AirDots, їх проблеми та рішення

  Redmi AirDots работают по отдельности. Что делать? 2 часть

  Залиште свою думку і побажання до статті »Як підключити бездротові навушники Xiaomi AirDots»

  Як підключити навушники Xiaomi на телефоні

  Користувачі смартфонів не завжди можуть розібратися, як підключити Bluetooth навушники до телефону Xiaomi. Нижче розглянемо покрокову інструкцію щодо вирішення цього завдання, розберемо основні причини проблем і способи відключення бездротового девайса.

  Як підключити навушники Xiaomi Redmi AirDots

  Для підключення навушників необхідні лише телефон з підтримкою Bluetooth і сам аксесуар.

  Врахуйте, що включення і виключення гаджета відбувається в результаті вилучення або зворотного приміщення навушників в кейс відповідно. Так що не намагайтеся знайти якісь кнопки, за допомогою яких їх можна буде активувати.

  Що краще: дротові або бездротові навушники

  Перед покупкою гарнітури необхідно визначитися, яка конструкція гаджета вам необхідна: дротова або бездротова? Для цього подумайте, в яких умовах і як ви будете використовувати навушники.

  Любіть займатися спортом і щодня відправляєтеся на пробіжки? Багато подорожуєте? Чи ведете активний спосіб життя? Тоді однозначно придивіться до Bluetooth-гарнітур. Ваші рухи не будуть соромитися проводами, і ви зможете без проблем перебувати далеко від телефону (в радіусі Bluetooth-доступу).

  Віддаєте перевагу слухати музику в приміщенні, а для телефонних розмов використовуєте переважно смартфон, а не гарнітуру? В такому випадку, не варто переплачувати, адже можна придбати звичайні дротяні навушники.

  Телефон розпізнає навушники тільки в перші секунди підключення

  Багато користувачів Xiaomi Mi відзначали, що гарнітура може підключатися до телефону, але вона розпізнається системою тільки протягом декількох секунд. Після цього телефон перестає бачити навушники і не відтворює аудіо. Щоб виправити неполадку, слід виконати наступні маніпуляції:

  • Вставте навушники не до кінця в відповідний роз’єм на корпусі телефону.
  • Зачекайте кілька секунд для установки з’єднання.
  • Після появи іконки із зображенням навушників можна повністю вставляти гарнітуру в роз’єм.
  • Тепер можна включати музику і слухати її за допомогою гарнітури.

  Як дивитися рівень заряду на Xiaomi Mi AirDots?

  На iPhone і iPad рівень заряду Bluetooth навушників відображається в віджети.

  На Android (в залежності від виробника пристрою і версії Android) буває по-різному. Зазвичай це індикатор біля заначка Bluetooth в статус-барі.

  Як підключити обидва навушника AirDots до зовнішньому влаштуванню

  Можливість роздільного використання вкладишів має і свої мінуси. це кілька заплутана процедура їх підключення і синхронізації. Особливо складно буває новачкам, які без ознайомлення з інструкцією можуть зазнавати труднощів з налаштуванням.

  Ще одна проблема пов’язана з їх відв’язку, якщо раніше навушники вже були підключені до інших пристроїв.

  Розглянемо, як підключати до смартфону Xiaomi AirDots:

  • Дістаємо вкладиші з зарядного боксу, торкався пальцями до сенсорам, розташованим на зовнішній стороні навушників, утримуємо близько десяти секунд. Відпускаємо, коли індикатор на кейсі не почнеться моргати червоно-фіолетовими світлодіодами, що буде свідчити про повну скиданні попередніх налаштувань.
  • Розміщуємо вкладиші на кілька секунд в зарядний кейс, виймаємо одночасно. Якщо все зроблено правильно, правий навушник буде моргати фіолетовим світлодіодом.
  • Активуємо на смартфоні Bluetooth, включаємо пошук інших пристроїв.
  • Якщо висвітиться кілька гаджетів, у навушників буде назва «Mi AirDots BASIC», вибираємо його і дозволяємо сполучення, коли з’явиться запит. Другий навушник повинен підключитися автоматично.
  READ  Як підключити інтернет на телефоні redmi

  Якщо часто блимає білий світлодіод, навушники Xiaomi AirDots синхронізуються між собою, повільне миготіння говорить про готовність синхронізації зі смартфоном.

  Правила експлуатації бездротової гарнітури Xiaomi AirDots

  Навушники сумісні з різними мобільними платформами, при цьому алгоритм підключення буде однаковим, що для Android, що для iOS. Якщо стоїть завдання максимізувати час автономної роботи, можна активувати спочатку один навушник, а потім другий, і поки один працює, другий можна відправити в зарядний бокс.

  Розглянемо, як активувати тільки один вкладиш:

  • виймаємо один з навушників з боксу;
  • утримуємо сенсор натискує;
  • активуємо на джерелі звуку Bluetooth, вибираємо пристрій, іменоване «Mi AirDots R / L», де R. правий вкладиш, L. лівий;
  • дозволяємо обмін даними;
  • спочатку обраний навушник намагатиметься встановити зв’язок з іншим, але через 15 секунд мигання світлодіода сповільниться, а потім припиниться;
  • вкладиш почне працювати самостійно, підключившись до пристрою відтворення.

  Яким чином заряджати бездротову гарнітуру Xiaomi / Redmi AirDots

  Розглянемо докладніше, як заряджати AirDots. не завжди перше прочитання інструкції запам’ятовується, адже пристрій бездротове і кабель для зарядки тут не використовується від слова зовсім.

  Принцип підзарядки простий: потрібно просто помістити вкладиші в зарядний бокс в спеціальні магнітні пази. У кожному навушнику є акумулятор на 40 мАчас, для відновлення ємності якого потрібно близько півтори години. Зарядка відбувається від іншої батареї, встановленої в кейсі, ємністю 300 мАчас. Таким чином, однієї зарядки великого акумулятора вистачає на три підзарядки маленьких. Великий акумулятор також потребує підзарядки від мережі або комп’ютера за допомогою кабелю micro-USB, тривалість якої. приблизно 2 години.

  Як зрозуміти, що AirDots зарядилася? Якщо горить червоний світлодіод. акумулятор розряджений, про його повній зарядці буде свідчити білий світлодіод.

  Основні характеристики Xiaomi AirDots

  Щоб відразу ж прояснити ситуацію, що склалася на ринку, відзначимо, що моделі від Xiaomi і дочірньої фірми Redmi технічно і по функціоналу однакові, відрізняються тільки зовнішнім виконанням. Так, Xiaomi AirDots продаються виключно в білому кольорі, відрізняючись наявністю сенсорної кнопки управління гарнітурою. У комплект поставки входять запасні амбушюри, підзарядка і кабель microUSB. Redmi AirDots виробляються чорному виконанні, і кнопка управління тут механічна. Ці навушники трохи менше за габаритами, і в комплекті поставки відсутня шнур micro USB.

  Технічна начинка і вбудований софт у них однакові, так що інструкція з експлуатації від одного пристрою підходить і до іншого.

  Технологія бездротового з’єднання. Bluetooth версії 5.0, але обидва варіанти AirDots сумісні з більш ранніми специфікаціями донгла. Автономність функціонування гаджета забезпечують основний акумулятор ємністю 300 мАчас, розміщений в кейсі навушників, і два додаткових ємністю по 40 мАчас, що розмістилися у вкладишах. Як показує практика, повної підзарядки вистачає на три-чотири години безперервного використання, в залежності від температури (чим нижче. тим швидше розряджається батарея). Використання зарядного кейса дозволяє збільшити автономність приблизно втричі, тобто можна прослуховувати улюблені треки і композиції 12 годин поспіль.

  Особливістю навушників є можливість їх роздільного використання. Максимально можлива відстань між ними. 7 метрів, а використання кодека останнього покоління в поєднанні з Bluetooth 5.0 дозволяє перебувати від джерела відтворення звуку на відстані близько 30 метрів.

  Якщо до гаджету підключити лівий вкладиш, правий підключиться автоматично, однак зворотний порядок підключення так не працює, другий вкладиш доведеться Коннект з головним пристроєм окремо. Витяг одного з вкладишів з вуха не стає причиною зупинки відтворення, як це реалізовано в Airpods. Музика буде звучати з іншого вкладиша.

  Якщо не повернути вийнятий навушник на місце за 20 секунд, він відключиться, і тоді його доведеться повернути в зарядний кейс, а потім виконати повторне підключення. Відключення обох пристроїв проводиться після 5 хвилин їх бездіяльності або після їх розміщення в зарядному боксі.

  Пристрій підтримує аудіокодеки. SBC, XQ і SBC. І хоча про підтримку кодеків AAC або AptX говорити не доводиться, якість звучання цілком пристойне для даної цінової категорії бездротових гарнітур.

  Особливості підключення навушників Xiaomi AirDots і Redmi AirDots

  Мережеві технології давно вже стали даністю, від якої неможливо відмовитися. Але на зміну проводовим способам підключення приходять бездротові, які повільно, але неухильно перетворюються в домінуючий спосіб взаємодії всілякої домашньої і офісної техніки.

  Єдиним істотним недоліком таких пристроїв вважався нетривалий період автономної роботи, але стрімкий прогрес в сфері акумуляторів вирішив і цю проблему. Самі ж виробники постійно розширюють перелік гаджетів, які використовують бездротовий спосіб зв’язку з іншими пристроями. Сьогодні мова піде про навушниках, для яких відсутність плутаються і рвуться проводів. вагома перевага.

  Модель, яку ми розглянемо. Xiaomi AirDots, хіт 2019-2020 років, одне з кращих пристроїв в доступній ціновій категорії. Мало чим відрізняються від них і навушники Redmi AirDots, адже по суті це суббренд компанії, що відокремився відносно недавно.

  Управління відтворенням і дзвінками

  Навушники Xiaomi і Redmi ідентичні, крім кнопки управління. Для одних переважніше сенсорний варіант, для інших. механічний. Відзначимо, що ймовірність випадкового натискання кнопки набагато нижче у навушників з механічним управлінням.

  Одиночне натискання використовується для зупинки / розпочати відтворення треку. Подвійне натискання дозволяє використовувати для управління голосовий помічник. З його допомогою можна, наприклад, перемикати треки або змінювати гучність звучання (на самих вкладках ніяких керуючих кнопок не передбачено).

  При роботі спільно з телефоном можна виконувати наступні дії:

  • скидати дзвінок одиночним натисканням;
  • приймати дзвінки, подвійного натискання;
  • завершувати виклик, утримуючи сенсор або кнопку натиснутою протягом 2 секунд;
  • відключати мікрофон (швидке подвійне натискання на кнопку / сенсор).

  Як підключити відразу обидва навушника Xiaomi / Redmi AirDots

  Для одночасного підключення бездротових навушників до джерела звуку виконуємо наступні дії:

  • Дістаємо одночасно обидва навушника з боксу, очікуємо на протязі декількох секунд їх включення. В результаті обидва навушника синхронізуються один з одним, про що буде свідчити миготіння білого світлодіода на правому вкладиші.
  • Включаємо Bluetooth на телефоні, запускаємо пошук пристроїв. Якщо таких виявиться кілька, вибираємо «MiTrue Wireless EBs Basic». так позначається правий навушник. У відповідь на запит на обмін даними відповідаємо ствердно.
  • Світлодіоди повинні згаснути, зате з’явиться візуальне відображення рівня зарядки обох вкладишів. підключення вироблено успішно.

  Усі наступні підключення Redmi AirDots до комп’ютера або смартфону будуть відбуватися автоматично за умови наявності активного Bluetooth. Якщо з яких-небудь причин (наприклад, неточно дотримання інструкції) підключення Redmi AirDots виконати не вдалося, потрібно загальний скидання гарнітури.

  BETATECH.COM.UA 2022