Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Не працюють кнопки на телефоні

Table of Contents

Не працюють кнопки гучності на телефоні

З напружений ритм життя сили покидають не тільки людини. Активне і необережне використання смартфона рано чи пізно може обернутися виникненням поломки апаратного характеру. Без звуку будь-який пристрій для передачі мови або відтворення аудіо та відео файлів стає практично марним. Часто навіть на самих надійних мобільних пристроях виходить з ладу спеціальна «гойдалка», завдяки якій можливе зменшення і збільшення гучності телефону. Коли не працюють кнопки гучності на телефоні, спочатку підключіть до смартфону гарнітуру і переконайтеся в тому, що звук проходить через навушники.

працюють, кнопка, телефон

Причини виходу з ладу кнопок гучності

На мобільному пристрої звук може пропасти в будь-який момент. Стати «мовчазним» смартфон може через що вийшов з ладу шлейфу або мікросхеми. Але перше місце в цьому списку займають кнопки гучності на корпусі девайса. Їх поломка доставляє масу незручностей. Зручно і практично за допомогою «качельки» налаштовувати оптимальний рівень звуку. Незважаючи на те, що багато гарнітури дозволяють підвищувати і зменшувати звук, актуальності даний механізм на «тілі» пристрою не втратив. Якщо не працюють кнопки гучності на телефоні, згадайте, що могло послужити поштовхом для утворення неприємної ситуації. Можливо, телефон падав або на нього проливалася рідина.

 • всередину пристрою проникла волога, як підсумок. кнопки працюють з перебоєм або западають;
 • під «гойдалку» проникла бруд і пил, внаслідок чого вона стала заїдати, западати;
 • удар смартфона про тверду поверхню здатний повністю або частково вивести з ладу кнопки гучності.

Завжди існує ймовірність і програмної несправності. В основному вона виникає після встановлення стороннього програмного софта. Конфлікт додатків в системі Android і iOS провокує нестабільну роботу ОС. Дещо рідше зустрічаються випадки, коли не працюють кнопки гучності на телефоні через вірус. Практично всі несправності програмного характеру усуваються шляхом перепрошивки смартфона.

Не працюють кнопки гучності на телефоні: що робити?

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли не працюють кнопки регулювання гучності, звертайтеся в сервісний центр Mobilap Repair. Відремонтуємо телефон будь-якої моделі, усунемо несправності будь-якого характеру. Для цього достатньо прийти до нас зі своїм несправним девайсом. Ми знаходимося в центрі Москви. дістатися до нас не складе великих труднощів.

Якщо у вас немає вільного часу, наш кур’єр приїде в будь-яку точку міста протягом 45 хвилин і забере на ремонт ваш телефон. Приймаємо оплату після успішного виконання завдання. Коли не працюють кнопки гучності на телефоні, необхідний детальний огляд девайса. В основному проблема йде після заміни самих кнопок або шлейфа. Виконаємо всю роботу протягом однієї години. Для консультації та записи телефонуйте за вказаним на сайті номером телефону або приїжджайте особисто за адресою: Москва, вул. П’ятницька, д. 82 / 34С1

Не працюють кнопки на телефоні. ремонт в Харкові

Чи не працює кнопка вібро

 • Про появу в мобільному телефоні спеціальної кнопки, яка відповідає за включення і виключення віброрежиму, деякі власники телефонів спочатку і не здогадуються, оскільки не всі фірми оснащують свої девайси цим механізмом.
 • Окремий тумблер, що переводить апарат зі звичайного в віброрежим, встановлений в iPhone. Його наявність на бічній грані корпусу багатьом подобається. зручно в потрібний час одним рухом, не дивлячись, переключити девайс на використання вібрації замість мелодій.
 • Влаштована кнопка Mute у вигляді важеля, що має два положення, і пересувається з характерним клацанням, що дає можливість тактильно відчути, що дія скоєно. Конструкція надійна, але тривала експлуатація робить свою справу. тумблер, його кріплення і контакти зношуються.
 • Самий неприємний варіант, коли кнопку заїдає в момент зміни режимів. смартфон може надовго залишитися або в режимі вібро, або в звичайному, звуковому. При перших же ознаках неполадок. заїдання тумблера, відсутності клацань при перемиканні необхідно звернутися в сервіс, оскільки для лагодження потрібно розібрати весь телефон.

Чи не працює кнопка HOME

 • З часу винаходу перших стільникових телефонів розташування на них тих чи інших кнопок зазнавало змін: кількість кнопок на передній панелі поступово зменшувалася. Коли телефони стали переважно сенсорними, більшість елементів управління перенесли на сенсорний дисплей.
 • Найбільш використовуваною залишається кнопка Home. «додому». У Samsung Galaxy і iPhone з її допомогою здійснюються багато функцій навігації в телефоні. Відповідно, навантаження на кнопку Home зросла багаторазово.
 • Удосконалення механізмів кнопки провели практично всі фірми, які зберегли Home, але несправності, пов’язані з інтенсивною експлуатацією, трапляються. При поломки кнопки Home управління телефоном утруднено.
 • Зараз Apple близька до запуску iPhone зі сканером відбитків пальців на екрані. Алгоритми взаємодії зі смартфоном зміняться, Тоді, можливо, кнопка «додому» стане непотрібною.

Ремонт кнопок телефону в Харкові

099 221 48 00 063 167 01 00

Безкоштовно виконаємо діагностику телефону, підберемо оригінальну деталь, узгодимо вартість і якісно виконаємо терміновий ремонт телефону і надамо фірмову гарантію!

Самостійний ремонт телефону користувачем такого дефекту неможливий. У нашому сервісі проведуть діагностику основної плати, визначать пошкоджену мікросхему і за допомогою паяльної станції замінять її, а в разі пошкодження мікросхем під компаундом (клеєм). замінять повністю основну плату на нову.

У Вашому телефоні, смартфоні або планшеті не працює клавіатура і ви не знаєте що робити? Зверніться в наш професійний сервісний центр. Ми допоможемо швидко усунути поломку і привести пристрій у робочий стан. Наші майстри проведуть діагностику пристрої і визначать, чому в телефоні не працює клавіатура, пояснять як усунути цю поломку і скільки часу займе ремонт вироби.

Чи не працює кнопка включення \ виключення на телефоні

Коли поступово старіє і ламається девайс, що служив довгі роки, це можна спрогнозувати і морально підготуватися до покупки нового. Але коли неприємність трапляється раптово. смартфон або планшет падає і виходить з ладу, від несподіванки складно відразу вирішити, що робити далі. Особливо, якщо апарат зовні начебто цілий, але не включається. Вгадати причину неробочого стану досить складно.

При відсутності реакції на натискання кнопки включення може бути кілька варіантів поломок:

 • зламалася безпосередньо ця кнопка;
 • від удару відійшли контакти або батарея харчування;
 • з’явилися інші несправності, які потрібно виявляти.

Якщо девайс впав у включеному стані, він може блокуватися або зависнути і не реагувати на дії. Виключений смартфон можна спробувати приєднати до штатної зарядці і затиснути клавішу гучності для виведення меню. Якщо спосіб не допомагає включити апарат, можливо, що не працює безпосередньо кнопка включення-виключення. У різних моделях вона розташована на гранях корпусу зверху або з боків, має форму клавіші або кнопки. Без розтину корпусу і розбирання телефону кнопку не змінити.

Чи не працює клавіатура телефону:

 • Між контактними майданчиками плати і мембраною клавіатури потрапила бруд. У цьому випадку може допомогти повне розбирання апарату і чистка контактів плати клавіатури і мембрани клавіатури.
 • Стався обрив струмопровідних доріжок ланцюга клавіатури. Потрібна заміна плати клавіатури, а якщо клавіатура знаходиться на основній платі, то заміна основної плати.
 • Вийшла з ладу захисна мікросхема ланцюга клавіатури, або основний процесор.

Якісний ремонт кнопок телефону в Харкові

Для телефонів з цифровими кнопками набору стандартна причина не працює клавіатури. це западання однієї з кнопок всередину корпусу. Запала кнопка постійно знаходиться в натиснутому стані, замикає ланцюг клавіатури, і телефон перестає реагувати на натискання інших кнопок. Перевірте кожну кнопку, включаючи бічні кнопки, в разі забруднення акуратно почистіть їх м’якою щіткою. Якщо мембрана кнопок не пошкоджена, то чистка може допомогти.

READ  Як вивести карту на екран телефону

Не працюють кнопки на телефоні

Звернення користувача з телефоном можливо завдяки кнопкам. У деяких випадках це єдиний спосіб маніпуляції смартфоном. Якщо відмовляється виконувати свій обов’язок одна з кнопок на корпусі девайса. це серйозна проблема. Набагато складніше ситуація, якщо з яких-небудь причин вийшла з ладу кнопка, що відповідає за включення мобільного телефону. Якщо не працюють кнопки на телефоні, вирішувати проблему потрібно негайно. Адже багатьом функціоналом смартфона без певних елементів на корпусі просто неможливо скористатися. Отже, власник стає обмеженим у використанні власного пристрою, що не їсти нормально.

Часті причини поломок кнопок на телефоні

Телефони останніх моделей оснащені великою кількістю механізмів, що сприяють комфортному поводження з девайсом. До цього числа входять кнопки регулюють гучність пристрою, механізм включення і відключення, блокування девайса, кнопка меню. Якщо ви помітили, що один з цих компонентів став працювати через один раз, заїдати або заклинювати, готуйтеся до того, що рано чи пізно кнопка зовсім перестане працювати. Відхилення в роботі елемента на корпусі смартфона є прямим свідченням наявності несправності. Краще відразу вирішувати проблему, ніж чекати її ускладнення.

Нерідко відмова кнопки коректно працювати стає наслідком:

 • фізичного зносу. в процесі активної експлуатації смартфона стався знос певного компонента. Проблема вирішується шляхом заміни старої кнопки новим екземпляром;
 • забрудненням кнопкових і шлейфових майданчиків. контакти необхідно просто почистити;
 • пошкодження самого шлейфа. важкий випадок, що вимагає кваліфікованого ремонту.

Може бути і так, що кнопка перестала працювати через програмного збою. Перезавантажте пристрій, так можна видалити помилки в роботі програмного забезпечення. Якщо домогтися належного результату після здійсненої маніпуляції не вдалося, звертайтеся в сервісний центр за консультацією та професійним ремонтом.

Не працюють кнопки на телефоні: рішення проблеми

Завжди можна самостійно придбати нові кнопки для смартфона. Але в такому випадку зберігається ризик покупки неоригінальних механізмів, які можуть похвалитися надійністю і довговічністю. Звернувшись в сервісний центр Mobilap Repair, ви можете розраховувати на отримання високоякісних ремонтних послуг. У нашій компанії працюють інженери з колосальним досвідом роботи. За роки нашої роботи були успішно відремонтовані і відновлені десятки тисяч мобільних пристроїв. Ми точно знаємо, що робити, якщо не працюють кнопки на телефоні. Приносьте пристрій в сервісний центр Mobilap Repair. ви гарантовано залишитеся задоволені якістю наданих нами послуг.

Не працюють кнопки на телефоні

Кнопки. це вразливе і часто ламається місце в мобільних телефонах Samsung, Nokia, LG, Fly, Sony і т.д. У більшості випадків не працюють кнопки на телефоні через зношування і необхідна їх заміна. Ця проблема не обходить стороною і телефони сенсорними екранами (смартфони), адже у них є клавіші, включення / виключення апарату, зміни гучності, які теж схильні до поломок (зносу).

Кнопка може не працювати з таких причин:

 • Несправність кнопки з огляду на її постійного використання (знос). необхідно замінити кнопку
 • Помилка в програмному забезпеченні стільникового телефону (смартфона). необхідно замінити ПО
 • Під корпус телефону або на клавіатуру потрапила рідина.
 • Під кнопкою скупчилася велика кількість пилу і дрібного бруду.
 • Механічний вплив на клавіатуру, сюди можна віднести різні падіння, удари, сильні струси телефону.

Також в деяких випадках проблема несправності криється не в поломці кнопки, а зовсім в іншому, наприклад, якщо не працює кнопка включення стільникового телефону, то причиною можуть стати такі фактори:

 • Акумуляторна батарея телефону розрядилася і вийшла з ладу.
 • Зарядний пристрій стільникового телефону несправне, тому зарядити телефон не представляється можливим, а при повній відсутності заряду батареї, включення неможливо.
 • Переконайтеся в тому, що розетка, за допомогою якої ви заряджаєте стільниковий телефон, робоча.
 • Можливо, що гніздо роз’єму для зарядного пристрою не працює.

В кожному окремому випадку, який призвів до несправності кнопок необхідно звернутися до фахівця з ремонту, після діагностики фахівець сервісного центру «MEGATEL SERVICE» виявить і відремонтує непрацюючі кнопки

Більшість випадків появи проблеми не працюють кнопки на телефоні відбувається через порушення правил експлуатації, і саме тому користувачам мобільних телефонів слід дотримуватися наступних правил:

 • Оберігайте телефон від механічних пошкоджень. Адже в більшості випадків виробники використовують легкі матеріали, що не відрізняються значною міцністю, тому удари і падіння здатні привести до тієї чи іншої поломки клавіатури.
 • Намагайтеся завжди зберігати і переносити телефон у спеціальному чохлі, який зможе захистити клавіатуру від попадання в неї зайвий дрібної бруду і пилу, яка в свою чергу призводить до різних поломок.
 • Бережіть мобільний телефон від потрапляння на поверхню клавіатури вологи. Не користуйтесь телефоном під час дощу, також не варто приймати їжу або ванну, працюючи з телефоном, так як необережна дія може призвести до появи великих проблем.

Часті причини поломок кнопок на телефоні

Телефони останніх моделей оснащені великою кількістю механізмів, що сприяють комфортному поводження з девайсом. До цього числа входять кнопки регулюють гучність пристрою, механізм включення і відключення, блокування девайса, кнопка меню. Якщо ви помітили, що один з цих компонентів став працювати через один раз, заїдати або заклинювати, готуйтеся до того, що рано чи пізно кнопка зовсім перестане працювати. Відхилення в роботі елемента на корпусі смартфона є прямим свідченням наявності несправності. Краще відразу вирішувати проблему, ніж чекати її ускладнення.

Нерідко відмова кнопки коректно працювати стає наслідком:

 • фізичного зносу. в процесі активної експлуатації смартфона стався знос певного компонента. Проблема вирішується шляхом заміни старої кнопки новим екземпляром;
 • забрудненням кнопкових і шлейфових майданчиків. контакти необхідно просто почистити;
 • пошкодження самого шлейфа. важкий випадок, що вимагає кваліфікованого ремонту.

Може бути і так, що кнопка перестала працювати через програмного збою. Перезавантажте пристрій, так можна видалити помилки в роботі програмного забезпечення. Якщо домогтися належного результату після здійсненої маніпуляції не вдалося, звертайтеся в сервісний центр за консультацією та професійним ремонтом.

Не працюють кнопки на телефоні

Звернення користувача з телефоном можливо завдяки кнопкам. У деяких випадках це єдиний спосіб маніпуляції смартфоном. Якщо відмовляється виконувати свій обов’язок одна з кнопок на корпусі девайса. це серйозна проблема. Набагато складніше ситуація, якщо з яких-небудь причин вийшла з ладу кнопка, що відповідає за включення мобільного телефону. Якщо не працюють кнопки на телефоні, вирішувати проблему потрібно негайно. Адже багатьом функціоналом смартфона без певних елементів на корпусі просто неможливо скористатися. Отже, власник стає обмеженим у використанні власного пристрою, що не їсти нормально.

Не працюють кнопки на телефоні: рішення проблеми

Завжди можна самостійно придбати нові кнопки для смартфона. Але в такому випадку зберігається ризик покупки неоригінальних механізмів, які можуть похвалитися надійністю і довговічністю. Звернувшись в сервісний центр Mobilap Repair, ви можете розраховувати на отримання високоякісних ремонтних послуг. У нашій компанії працюють інженери з колосальним досвідом роботи. За роки нашої роботи були успішно відремонтовані і відновлені десятки тисяч мобільних пристроїв. Ми точно знаємо, що робити, якщо не працюють кнопки на телефоні. Приносьте пристрій в сервісний центр Mobilap Repair. ви гарантовано залишитеся задоволені якістю наданих нами послуг.

Чи не працює кнопка на телефоні: що робити

Найчастіше людей цікавить питання вирішення дефектів кнопки включення. Не завжди проблема криється саме в ній, також тут можливі й інші варіанти:

 • розрядився акумулятор;
 • АКБ вийшов з ладу;
 • не працює зарядний пристрій;
 • зламався роз’єм для зарядного пристрою.

Для початку, спробуйте зарядити телефон. Якщо нічого не виходить, можливо, слід взяти іншу зарядку.

Буває і так, що гаджет завис включеним, і не реагує на вимикання. Спробуйте підключити його до зарядки і затиснути клавішу гучності (вона повинна викликати меню). Як варіант, спробуйте вийняти АКБ, а потім вставити батарею назад.

не работает кнопка ВКЛЮЧЕНИЯ на телефоне НЕ работает кнопка ГРОМКОСТИ на телефоне

Механічні дефекти кнопок усунути трохи складніше. В цьому випадку необхідно спеціальне обладнання для діагностики та інструменти для ремонту. Якщо вони у вас відсутні, краще звернутися за допомогою до майстрів Ромсат-сервіс.

Не працюють кнопки на телефоні

Кнопки. одні з найбільш вразливих елементів сучасних гаджетів. При цьому їх несправності мають відношення не тільки до старих і бюджетним гаджетам. У нових смартфонах також є клавіші включення / вимикання, зміна гучності і т. Д. Як правило, кнопки на телефоні не працюють в силу природного зносу або механічних пошкоджень, але бувають і інші причини.

Чому перестають працювати кнопки на телефоні

В основному, до таких неполадок призводять:

 • збої в програмному забезпеченні;
 • попадання вологи під корпус;
 • скупчення пилу під клавіатурою;
 • падіння гаджета і сильні струси.

Проблема з сенсором

Якщо не працюють сенсорні кнопки на телефоні, то проблема, як правило, криється в:

 • збої програмного забезпечення;
 • дефектах тачскрін.
READ  Як оновити iOS на iPhone 4

У першому випадку допоможе скидання налаштувань до заводських. Для різних гаджетів процедура може дещо відрізнятися, так що інструкцію слід шукати на сайті-виробника. Також можна встановити спеціальний додаток, яке буде виконувати функції нижніх сенсорних клавіш. Вибір програм досить великий, є як платні, так і безкоштовні версії. Правда, при їх завантаженні завжди є ризик заразитися вірусами, так що встановлюйте додатки лише від надійних розробників.

Потертості і подряпини на склі також можуть заважати роботі сенсорних клавіш. Їх можна усунути за допомогою зубної пасти, соди, поліролі та інших речовин з абразивними властивостями. Але пам’ятайте, що через тріщини волога і пил можуть потрапляти всередину пристрою, так що більш оптимальним варіантів виглядає професійна заміна сенсора.

Якщо ви не змогли знайти рішення своєї проблеми. то зверніться за допомогу в наш Сервісний Центр

Додатки для діагностики кнопки харчування

На жаль, вирішити проблему непрацюючої кнопки включення за допомогою програми в момент поломки не вийде. Однак є кілька додатків, які можна встановити заздалегідь, наприклад, при перших ознаках того, що кнопка барахлить. На даний момент користувачам доступні наступні програми і програми:

 • Power button to Volume button. Вже з назви зрозуміло, що головне завдання програми. перенести функцію включення з кнопки запуску на регулятор гучності.
 • Gravity Screen. on / off. Додаток підвищує чутливість до переміщення пристрою. Якщо телефон надовго залишити на горизонтальній поверхні, екран автоматично блокується. Однак варто підняти або посунути пристрій, як воно включається.
 • Shake Screen on / off. Просте і зручне у використанні додаток, яке вміє включати телефон навіть без торкання екрана. Досить легенько струснути пристрій, щоб дисплей активувався.
 • Proximity Actions. Програма, яка дозволяє управляти смартфоном за допомогою спеціальних датчиків руху.

програмний збій

Якщо сенсорна панель сяє чистотою, і навіть самий уважний огляд не показує будь-яких пошкоджень, але сенсорні кнопки все ж не працюють. можливо, стався збій програмного забезпечення смартфона. Перезавантажте операційну систему, вимкнувши телефон і потім знову включивши.

Зазвичай це нескладне дію усуває випадкові помилки.

Якщо цього не відбулося, згадайте. можливо, ви перед відмовою сенсорних кнопок встановили новий додаток або оновили якесь із вже встановлених додатків.

Відмова сенсора може бути спровокований програмним конфліктом старих і свіжовстановленому утиліт. Видаліть новий додаток і перезавантажте смартфон. не виключено, що сенсорні кнопки відновлять працездатність.

кнопка Home

Затискання кнопки Home, якщо вона передбачена на вашому телефоні. Затискати Home потрібно не менше 10-15 секунд, а на деяких пристроях може знадобитися близько хвилини.

Як полагодити сенсор на телефоні в домашніх умовах, маючи досвід?

Головним правилом в такому випадку стане ретельна підготовка робочого місця і необхідних інструментів. Порядок робіт тут наступний:

 • Розбираєте корпус, знімаєте екран і звільняєте сенсор, якщо він не інтегрований;
 • Зачищаєте контакти, притискуєте до них контакт сенсора, подаєте харчування і перевіряєте результат;
 • Якщо пощастило і все працює. діелектриком закріплюємо контакти і виробляємо збірку;
 • Якщо немає. шукаємо проблему далі або звертаємося за допомогою.

Всі правила техніки безпеки прості і інтуїтивно зрозумілі, тому загострювати на них увагу окремо ми не станемо, а ось дотримати їх життєво важливо.

Телефон повністю виключений: що робити?

Якщо на вашому пристрої не працює кнопка блокування, а батарея вже встигла розрядитися, повернути телефон «до життя» буде трохи складніше. Деякі апарати включаються автоматично після підключення зарядного пристрою. Якщо цього не відбулося, можна спробувати затиснути кнопку регулювання на включення і виключення і потримати кілька секунд або хвилину.

Другий варіант. підключити телефон до комп’ютера через шнур USB і повторити ті ж дії. Якщо у пристрої активовано налагодження по USB, додаток ADB зможе перезавантажити його навіть з мінімальним зарядом.

Таким чином, існує достатньо способів, як включити телефон, якщо не працює кнопка. Перепробували всі запропоновані варіанти, але жоден з них не спрацював? Ймовірно, вашого пристрою потрібна консультація професійного майстра з подальшим ремонтом або заміною кнопки включення.

Спробуйте включити смартфон

Перше, що ви повинні зробити, це натиснути на кнопку живлення та утримувати її в такому стані. Скільки часу? Може вистачити 10-20 секунд, а якщо нічого не сталося, утримуйте кнопку хвилину або навіть довше. Практика свідчить про те, що це нерідко допомагає.

Поширені варіанти ремонту

Дані дії допоможуть у багатьох випадках несправної роботи телефону або планшета під управлінням ОС Android через програмного забезпечення, тому Ви можете застосовувати ці поради, коли сумніваєтеся в справності роботи системи.

 • Перезавантажте пристрій. Можливо, воно було під сильною програмної навантаженням або сталася незначна помилка. Може, просто зависло додаток, а сенсор працює?
 • Оновлення прошивку. Для цього перейдіть за наступними пунктами: «Налаштування». «Інформація про пристрій». «Оновлення системи». «Перевірити зараз». Найчастіше, проблема вирішується.
 • Скиньте налаштування до заводських. Збережіть всі важливі дані на карту пам’яті, комп’ютер або подібний носій. Натисніть «Налаштування». «Пам’ять». «Скидання до заводських налаштувань». «Скидання налаштувань». «Стерти все». Якщо потрібно, підтверджуйте вибір. Зачекайте кілька хвилин, і перезавантаження виконається автоматично
 • Що робити, якщо глючить екран? Якщо він працює, але повільно, просто Очистіть телефон в цілому. Видаліть зайві файли і додатки і кеш ( «Налаштування». «Додатки». будь-який додаток зі списку. «Очистити кеш»). Для видалення іншого сміття і очищення оперативної пам’яті використовуйте CCleaner, Cleaner Master або інший додаток.

Не працюють нижні кнопки на смартфоні

Усунення проблеми в домашніх умовах

Частою причиною виходу з ладу всіх кнопок є довге перебування смартфона у вологому місці або сильного удару. У першому випадку могли окислюватися контакти і проблему можна вирішити їх очищенням. У другому випадку потрібно діагностика пристрою, проведення якої, радимо довірити інженерам центру по ремонту смартфонів HTC. Що робити, якщо ви хочете усунути несправність самостійно, і причини її виникнення читайте нижче.

Способи усунення проблеми

Тепер ваш смартфон повинен вібрувати при кожному натисканні на нижні кнопки. Якщо це відбувається. переходьте до наступного кроку. Якщо немає. спробуйте виконати кроки 3, 4 або 5 з цієї інструкції.

 • Калібрування екрану. Для цього увійдіть в меню «Налаштування». «Мова і клавіатура». «HTC Sense Input».

Виберіть «Додаткові настройки». «Інструмент калібрування». Після цього на екрані з’явиться пропозиція, яке необхідно набрати на клавіатурі. Слідуйте за зеленим колом.

Якщо відкалібрувати клавіатуру не вийде, або ви зробите це неправильно, то зайдіть в «HTC Sense Input». “Додаткові налаштування”. «Скидання калібрування». Це поверне заводські параметри калібрування екрану. Після чого можна виконати калібрування ще раз.

 • Оновлення ПЗ. Можливо, проблема з неробочими кнопками полягає в застарілому програмному забезпеченні вашого смартфона. Оновлення ПО, часто допомагає саме цей метод.
 • Програмне скидання до заводських налаштувань. Попередньо зберігши всі дані з внутрішньої пам’яті смартфона на знімний носій виконайте скидання налаштувань апарату до заводських значень. Скидання ми рекомендуємо проводити тільки тим користувачам, які не змогли усунути проблему двома попередніми способами. Для скидання налаштувань зайдіть в меню «Налаштування». «Пам’ять». «Скидання до заводських налаштувань».

Потім з’явиться меню, в якому вибираємо «Скидання налаштувань телефону». «Стерти все».

 • Апаратний скидання до заводських налаштувань (даний спосіб буде корисний тим користувачам, у яких не працюють сенсорні кнопки і виникли схожі проблеми з сенсорним екраном). Попередньо збережіть на знімний носій все особисті дані з телефону. Тепер натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності. Не відпускаючи її натисніть і утримуйте кнопку живлення. Відпускайте обидві кнопки після появи на екрані заставки. Управління меню здійснюється за коштами кнопок зменшення і збільшення гучності. Натискаючи кнопку зменшення гучності виберіть пункт «Відновити заводські установки» (англ. «Factory Reset»). Щоб підтвердити вибір дії натисніть клавішу живлення.

Что делать если не работает кнопка назад на телефоне Samsung Android

Якщо вам не допомогли зазначені способи. переконайтеся, що виконували всі кроки правильно і послідовно, спробуйте виконати кожен крок ще раз. Також пам’ятайте, що найчастіше несправність нижніх кнопок смартфонів HTC проявляється через несправний дисплейного модуля або апаратних проблем пристрої.

Чому не працюють кнопки на смартфоні Xiaomi Redmi

Китайський виробник Xiaomi пропонує своїм клієнтам дві основні лінійки гаджетів:

 • Mi (в тому числі і MiPad, Mi Note і т.п.). Це топові сучасні пристрої в різних розмірах;
 • Redmi (сюди входить безліч моделей починаючи з Redmi 1s і закінчуючи Redmi 4 X).

Всі вони відрізняються широкими можливостями за прийнятною ціною, відмінно поєднується з продуктивністю.

Незважаючи на те, що серія Redmi об’єднує бюджетні смартфони, компанія приділяє багато уваги якості збірки і роботи своїх пристроїв. Тому навіть за невеликі гроші будь-який бажаючий може отримати дійсно якісний гаджет.

Але, як завжди, серед будь-яких серійних моделей зустрічаються пристрої з заводським дефектом, або поломка може трапиться в процесі експлуатації (адже ніхто від цього не застрахований).

READ  Як підключити телефон до PlayStation 4

Так, окремі користувачі в мережі скаржаться, що через деякий час використання може відобразитися дуже неприємний баг. не працює кнопка включення на смартфоні Xiaomi Redmi.

Тут варто окремо позначити, що основні елементи взаємодії з пристроєм. сенсорні (це кнопки «назад», «додому» і «меню»), а апаратні. управління гучністю і включення смартфона (блокування екрану).

Виняток становить тільки одна модель. Xiaomi Redmi Pro (він оснащений апаратної кнопкою Home, поєднаної зі сканером відбитку пальців).

Скарги трапляються і на ті, і на ті, але у випадку з останніми (апаратними) набагато частіше через їхню очевидну уразливості (будь-які рухомі з’єднання піддаються великим ризикам попадання вологи, механічній поломці і т.п.).

Крім того, сенсорні кнопки оперативно можна замінити на альтернативні «софтові» (програмні) клавіші. Наприклад, за допомогою програми Button Savior або аналогічних.

Нижня частина екрану буде використовуватися як альтернатива кнопок на сенсорній панелі (повністю дублювати розташування і функціонал).

Тому докладніше зупинимося саме на апаратних кнопках в смартфонах Xiaomi серії Redmi.

Причини виходу з ладу як завжди стандартні:

 • передчасний знос,
 • Механічне пошкодження,
 • Вологості або під впливом пилу,
 • Поганий контакт шлейфа (сюди ж можна віднести окислення і неякісну пайку).

Як полагодити непрацюючі кнопки смартфона Xiaomi Redmi

Найпростіший і швидкий спосіб ремонту. заміна шлейфу разом з кнопками, але він вимагає наявності запасного модуля.

Найбільш дешевий, але трудомісткий. розбирання з очищенням контактів і перевіркою ланцюгів на якість пайки.

Якщо комплексна чистка доступна в більшості своїй працівникам сервісних центрів і приватних майстерень (завдяки наявності необхідного інструменту та приладів), то перша процедура (з простою заміною вузла) цілком можлива і для реалізації своїми руками.

 • Шлейф кнопок Xiaomi Redmi (залежить від моделі пристрою, вартість коливається в межах 200-400 руб.),
 • Набір викруток для роботи з дрібними гвинтами,
 • пінцет,
 • Пластикова лопатка (медіатор),
 • Присоска (не для всіх моделей смартфонів).

Послідовність дій на прикладі Xiaomi Redmi 3:

 • Пристрій вимикається, з слота вилучається SIM-карта разом з лотком.
 • Лопаткою поддевается кришка по всьому периметру і знімається з корпусу.
 • Зніметься захисний індикатор (за сумісництвом є індикатором вологи, при впливі води забарвлюється в рожевий колір).
 • У лівому верхньому кутку (з боку кнопок) розкручуються утримують гвинти і знімається захисний кожух, поєднаний з антеною.
 • Відкривається доступ до блоку клавіш. Від’єднується шлейф і блок кнопок знімається.
 • Замінюється на новий / робочий.
 • Здійснюється складання у зворотній послідовності.

На інших моделях процес розбирання може відрізнятися, наприклад, на Xiaomi Redmi 4X може знадобитися присоска, а корпус і дисплей додатково утримують 2 гвинта. На Xiaomi Redmi 3S є шлейф антени від кришки до корпусу і т.д.

інші нюанси

Непрацездатність кнопок може бути пов’язана з попаданням води всередину корпусу. У цьому випадку необхідна більш глибока розбирання і комплексна чистка пристрої із застосуванням миючих засобів (розчинники, спирт і т.п.).

В окремих випадках непрацюючі кнопки не дозволяють перезавантажити смартфон, що можна зробити за допомогою прямого відключення шлейфа контролера акумулятора.

Після повернення його на місце телефон можна включити вже з кнопок (в ряді випадків така процедура навіть може «оживити» блок клавіш без будь-яких інших дій).

Зачищаємо контакти і ставимо плату на місце

Навіть після установки свідомо робочих кнопок телефон може відмовитися включатися. Це може відбуватися, наприклад, через те, що акумулятор був повністю розряджений і спрацювала внутрішня захист контролера.

Отримати доступ до АКБ можна безпосередньо (минаючи контролер). Після відновлення рівня заряду до необхідного, функція включення з кнопки може стати знову доступною.

Чому не працюють сенсорні кнопки на телефоні Android: як вирішити дану проблему

Якщо говорити про можливі приводи, чому перестали працювати сенсорні кнопки на телефоні Android, збій частіше з фізичної, ніж програмної сторони. При наявності причин з першого списку, найімовірніше, доведеться нести пристрій в сервісний центр.

 • Сильний удар по планшету або смартфону, падіння з висоти.
 • Тривала дія вологи. Особливо серйозні пошкодження виникають через попадання води в область між екраном і плівкою або під корпус. Окислюються контакти. Після впливу вологи діяти потрібно негайно.
 • Різкі перепади температур. Поверніть пристрій в приміщення кімнатної температури. Робота сенсора, можливо, покращиться.
 • ОС надмірно завантажена додатками або якісь з них працюють неправильно.
 • Зміни до початкових установок.
 • Неполадки тачскрін можливі, якщо екран неправильно або погано розпізнає дотики. Тут допоможе калібрування екрану (реально виконати в домашніх умовах).
 • Невідповідна або нестабільна версія прошивки.

Чому не працює частина сенсора на Android? Швидше за все, відійшов або окислився контакт.

Як перезавантажити Android, якщо сенсор не працює

У телефоні зі знімною батареєю зніміть кришку і дістаньте акумулятор. Вставте назад і увімкніть його за допомогою механічної кнопки. Якщо сенсор не працює частково, а не повністю, і Ви можете завантажити додаток, встановіть Rebooter з Play Market. На Xiaomi, Meizu або Digma після тривалого натискання кнопки включення / вимикання (20 секунд або довше) телефон перезавантажиться або вимкнеться. Для Samsung і Sony натисніть одночасно кнопку включення / блокування, збільшення гучності звуку і зменшення гучності. Потримайте 7-10 секунд. Якщо не допомогло, спробуйте знову, але тримайте ці три клавіші затиснутими довше. Якщо Ваш смартфон від інших виробників і з вбудованим акумулятором, можливо, вищевказані способи допоможуть. Інакше доведеться чекати повного розряду батареї або нести пристрій в сервісний центр, де заодно розберуться з неполадками в роботі екрану. Буває і таке, що перезавантаження потрібна тільки для того, щоб дисплей знову реагував. Що робити, якщо після блокування екрану не працює сенсор на Android?

Найчастіше проблема в версії прошивки. Для її вирішення поновіть версію Android і, якщо не допоможе, скиньте настройки. Як це зробити є в пунктах 2 і 4 інструкції наступного пункту статті. Чому не працюють сенсорні кнопки на телефоні Android? Іноді проблема в плівці. Якщо до неї все було добре, спробуйте зняти. Іноді справа навіть в новому захисному склі, яке теж можна від’єднати самостійно. Користувачі кажуть, що нижні сенсорні кнопки, які перестали працювати, після калібрування екрану (3-ий крок наступної інструкції), знову стали чутливими.

Поширені варіанти ремонту

Дані дії допоможуть у багатьох випадках несправної роботи телефону або планшета під управлінням ОС Android через програмного забезпечення, тому Ви можете застосовувати ці поради, коли сумніваєтеся в справності роботи системи.

 • Перезавантажте пристрій. Можливо, воно було під сильною програмної навантаженням або сталася незначна помилка. Може, просто зависло додаток, а сенсор працює?
 • Оновлення прошивку. Для цього перейдіть за наступними пунктами: «Налаштування». «Інформація про пристрій». «Оновлення системи». «Перевірити зараз». Найчастіше, проблема вирішується.
 • Скиньте налаштування до заводських. Збережіть всі важливі дані на карту пам’яті, комп’ютер або подібний носій. Натисніть «Налаштування». «Пам’ять». «Скидання до заводських налаштувань». «Скидання налаштувань». «Стерти все». Якщо потрібно, підтверджуйте вибір. Зачекайте кілька хвилин, і перезавантаження виконається автоматично
 • Що робити, якщо глючить екран? Якщо він працює, але повільно, просто Очистіть телефон в цілому. Видаліть зайві файли і додатки і кеш ( «Налаштування». «Додатки». будь-який додаток зі списку. «Очистити кеш»). Для видалення іншого сміття і очищення оперативної пам’яті використовуйте CCleaner, Cleaner Master або інший додаток.

Як полагодити пристрій

Навряд чи можна самостійно полагодити телефон. Вам вдасться це, коли причина несправності в програмному забезпеченні. На цей випадок прочитайте способи нижче.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

 • Калібру екран. Залежно від виробника може бути вбудована утиліта для цього або ж доведеться завантажити додаток самому. Є кілька способів. Для моделей HTC: «Налаштування». «Мова і клавіатура». «HTC Sense Input». На інших смартфонах: «Налаштування». «Дисплей». «Екран». «Калібрування екрану». За бажанням можна калібрувати екран через інженерне меню. Його використовують розробники для тестування і зміни системних компонентів. Ми не радимо цей спосіб, так як він може привести до неполадок і займає більше часу, ніж інші методи. Стороннє додаток для калібрування екрану з Play Market зможе поліпшити реакцію дисплея. Наприклад, Touchscreen Calibration або SGS Touchscreen Booster (в ньому можна задати параметри вручну).
 • Не працюють нижні сенсорні кнопки на телефоні Android що робити? Можна встановити додаток для створення програмних кнопок з тими ж функціями, але в іншому місці. Радимо Back Button. воно не вимагає root-прав.

Зверніться в сервісний центр. Там більш точно визначать причину і полагодять пристрій.

BETATECH.COM.UA 2021