Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Не працюють нижні кнопки на смартфоні

Table of Contents

«Простукування» по периметру екрану

Це найпростіший спосіб тестування дисплея, який не вимагає установки програм або інших складних маніпуляцій. Просто акуратно натискайте пальцем по всій поверхні дисплея, особливо в проблемних зонах. Починайте з невеликого тиску і поступово збільшуйте. Потім плавно зменшуйте натискання.

Запустіть клавіатуру і натисніть на кожну клавішу. Пробуйте переміщати ярлики додатків через весь екран. При цьому зверніть увагу на чутливість кожної ділянки дисплея. Затримайтеся на кутах дисплея, роблячи Accent на нижній частині. Таке тестування дасть вам всю інформацію про чутливість тачскрін.

Як вийняти картку пам’яті і SIM-карти

Іноді в несправності тачскрін винна карта пам’яті або SIM-карта. Щоб це перевірити, вимкніть смартфон, вийміть обидві карти. Після перезавантаження перевірте, чи не зникла проблема.

Тести TSP Dot Mode і TSP Grid Mode

Щоб провести це тестування, Вам необхідно потрапити в інженерне меню. Для цього наберіть сервісний код. Для різних виробників і моделей телефонів він може бути різним, спробуйте ці варіанти:

Xiaomi Redmi не работают сенсорные кнопки.Одна из причин.

 • TSP Dot Mode. дозволяє перевірити екран в «точковому режимі». У тому місці, де ви будете стосуватися дисплея, повинен залишитися хрестик.
 • TSP Grid Mode. тестування відбувається в «режимі сітки». Екран розбивається на кілька прямокутних частин. Коли конкретний прямокутник відреагує на дотик, його колір зміниться.

Це тестування підкаже, в якій частині екрану з’явилася проблема.

Намагатися лагодити телефон самостійно розробники не радять, так як для цього потрібні певні знання і досвід.

Чому може не працювати тачскрін або сенсорні кнопки

Якщо на смартфоні перестав працювати сенсор, причиною може бути фізичний вплив або програмний збій.

Варіанти шкідливого фізичного впливу:

Если отказали сенсорные кнопки смартфона

 • сильного удару або падіння з висоти;
 • контакт з рідиною;
 • різкий перепад температур;
 • вм’ятини, подряпини і тріщини на екрані;
 • невдало наклеєна плівка або захисне скло;
 • серйозне забруднення.
 • перевантаження оперативної системи великою кількістю додатків;
 • некоректна робота деяких програм;
 • зміна налаштувань смартфона;
 • неправильне розпізнавання дотиків сенсором;
 • невідповідна або нестабільна прошивка.

заміна сенсора

Якщо у Вашому смартфоні не використовується технологія OGS, можете спробувати замінити сенсор самостійно. Для цього знадобляться наступні інструменти і пристосування:

 • комплект невеликих фігурних викруток (є в продажу спеціально для смартфонів);
 • медіатор, лопатка, пластикова картка;
 • силіконова присоска з кільцем або петлею;
 • звичайний фен;
 • клей B-7000 або аналог;
 • тонкі гумові рукавички.
 • розберіть смартфон.
 • Прогрійте дисплей феном по всьому периметру до температури близько 70-80 градусів. Підчепити присоскою нагріте екран, і потягнувши, відклейте його від корпусу.
 • Встановіть новий сенсор. Підготуйте його, знявши захисну плівку з внутрішньої сторони. По всій площі посадкової поверхні нанесіть тонким шаром клей. Поставте сенсор на місце і акуратно притисніть його. Можна покласти поверх екрану невеликий і плоский предмет, масою не більше 300 м, щоб він краще приклеївся.
 • Можна збирати телефон. Підключіть шлейфи, зафіксуйте внутрішні гвинтові з’єднання та встановіть зовнішні деталі корпуса.

Якщо Ви не впевнені, що впораєтеся самостійно з заміною сенсора, здайте телефон в сервісний центр. При самостійної лагодження пристрої гарантія на смартфон припиняє діяти.

Не працюють нижні кнопки на Android

Виходячи із запитів. дуже велика кількість користувачів стикається з різного роду проблемами з сенсором. І не працюють нижні кнопки досить часте їх прояв. Не обійшла стороною проблема і автора даного проекту. Пропоную рішення цієї проблеми (програмне).

Прочитавши ряд форумів зрозумів, що проблема одна, а причини виникнення та способи вирішення можуть бути різними.

Для початку скажу, що була знайдена інформація на рахунок фізичної ремонту. За словами автора, потрібно взяти биндер-скріпку (дві і більше) і притиснути екран смартфона знизу. Сильно нагріти феном і залишити на 12 годин. Таким способом було відремонтовано багато девайсів. Але. цей метод діє якщо проблема в відклеюванні компонентів сенсора всередині.

Я пропоную програмні способи вирішення, які можна використовувати тимчасово (до ремонту) або на постійній основі. Приклад на телефоні Lenovo K6.

Для початку, можна скинути настройки до заводських, використовуючи меню (якщо сенсор або взагалі телефон працює). У різних моделях телефонів дана функція може викликатися по-різному. Обов’язково зробіть перед скиданням резервну копію, оскільки вся інформація з пам’яті пристрою буде стерта (на карті пам’яті дані залишаться, але я її, наприклад, витягнув би на момент операції). Ось приклад для телефону Lenovo K6 (має підійти для більшості).

Заходимо в настройки (значок шестерінки) і знаходимо опцію «Відновлення та скидання» → «Скидання налаштувань» → «Скинути настройки».

Підтверджуємо свої дії. Телефон перезавантажиться і зітре всі дані. Операція може затягнутися. Не натискайте жодних кнопок поки не закінчиться процес і переконайтеся, що батареї вистачить, якщо ні. підключіть смартфон до зарядного пристрою.

Після завершення потрібно заново буде зайти в акаунти, встановлювати додатки і так далі. Якщо сенсор заробив. значить проблема була в програмному забезпеченні. Багатьом ця процедура допомагає. В іншому випадку читаємо далі.

READ  Jabra bt2045 як підключити до телефону

сенсорные кнопки востановление

Якщо в меню зайти не виходить можна використовувати апаратні клавіші. Для початку потрібно вимкнути пристрій. Якщо воно зависло. натисніть і утримуйте кнопку живлення поки телефон не вимкнеться. Щоб зайти в системне меню потрібно натиснути в більшості випадків дві клавіші. Для кожної моделі поєднання цих клавіш може відрізнятися. Для моєї моделі. це клавіші гучності та вимикання. Детально шукайте саме для своєї моделі (або запитуйте в коментарях). Якщо все правильно зроблено. з’явиться меню Recovery. Сенсорні можливості можуть бути обмежені, тому для перемикання пунктів меню використовуйте клавіші регулювання гучності. Для підтвердження поточного пункту потрібно один раз натиснути на кнопку живлення. Для скидання налаштувань потрібно шукати пункт Wipe data / factory reset або йому подібний (у мене Wipe user data). З’явиться запит на підтвердження видалення, який потрібно підтвердити натисканням клавіші живлення. Після закінчення скидання потрібно перезавантажити пристрій (Reboot System). Ви отримаєте «чистий» телефон як на момент покупки.

Скидання за допомогою комбінацій клавіш. Введіть в додатку «Телефон» один з кодів, який ви бачите нижче і натисніть (при необхідності) клавішу гучності:

Після перезавантаження почнеться процес скидання.

Другий спосіб. установка спеціальної програми, яка візьме на себе функції всіх трьох кнопок і буде розміщена знизу екрану.

Програм такого роду. багато. Це свідчить про поширеність проблеми. Я розповім і покажу все на прикладі програми Simple Control (Navigation bar). Вона має безкоштовну (з рекламою) і платну версію, працює без рута і прекрасно виконує свою роботу. Якщо у вас дана програма не працює. ви зможете легко знайти аналог в маркеті. У мережі інтернет є русифікована версія.

Для початку потрібно встановити дану програму. Далі відкрити і виконати початкові настройки, через які проведе встановлений майстер. Нічого складного немає. просто надайте програмі кілька дозволів для того, щоб вона могла працювати. Майте на увазі, що після перезавантаження пристрою дозволу, можливо, потрібно буде надавати знову.

Можна налаштовувати зовнішній вигляд кнопок, їх розмір (зручно, особливо якщо у вас маленький екран) і виконання функцій. Наприклад, можна, щоб при натисканні на кнопку «Назад» вона виконувала функцію повернення до попереднього меню, а при подвійному натисканні відбувався вихід з програми. А можна щоб натискання на кнопку повертало додому або взагалі її відключити.

Зверніть увагу, що окремо налаштовується коротке і довге натискання кожної з трьох кнопок.

Також налаштовується анімація, можна налаштувати авто-приховування. Є функція виведення «плавати активатора». Працює Simple Control прекрасно і виконує всі покладені на неї функції.

Якщо екран смартфона перестав адекватно працювати, можна спробувати самостійно вирішити проблему. Спочатку варто з’ясувати, що ж стало причиною поломки і які є варіанти виправлення неполадки.

Інструкція

 • Підключіть смартфон до комп’ютера за допомогою дроту.
 • Відкрийте програму, розділ «Витяг даних» (Пошкоджені пристрої).
 • Виберіть тип файлу для відновлення.
 • Вкажіть поточний стан смартфона: а) «Сенсор не працює»; б) «Чорний / зламаний дисплей».
 • Введіть назву смартфона і модель. Потім натисніть «Наступне» і «Підтвердити».
 • вимкніть смартфон.
 • Продовжіть процес збереження даних на комп’ютері.

Сенсорний екран сучасних смартфонів досить крихкий, тому в його роботі легко може відбутися збій. Ви завжди можете спробувати відновити роботу тачскрін самостійно або здати його в ремонт, якщо поломка виявиться складною.

Усунення проблеми в домашніх умовах

Частою причиною виходу з ладу всіх кнопок є довге перебування смартфона у вологому місці або сильного удару. У першому випадку могли окислюватися контакти і проблему можна вирішити їх очищенням. У другому випадку потрібно діагностика пристрою, проведення якої, радимо довірити інженерам центру по ремонту смартфонів HTC. Що робити, якщо ви хочете усунути несправність самостійно, і причини її виникнення читайте нижче.

Як полагодити пристрій

Навряд чи можна самостійно полагодити телефон. Вам вдасться це, коли причина несправності в програмному забезпеченні. На цей випадок прочитайте способи нижче.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

 • Калібру екран. Залежно від виробника може бути вбудована утиліта для цього або ж доведеться завантажити додаток самому. Є кілька способів. Для моделей HTC: «Налаштування». «Мова і клавіатура». «HTC Sense Input». На інших смартфонах: «Налаштування». «Дисплей». «Екран». «Калібрування екрану». За бажанням можна калібрувати екран через інженерне меню. Його використовують розробники для тестування і зміни системних компонентів. Ми не радимо цей спосіб, так як він може привести до неполадок і займає більше часу, ніж інші методи. Стороннє додаток для калібрування екрану з Play Market зможе поліпшити реакцію дисплея. Наприклад, Touchscreen Calibration або SGS Touchscreen Booster (в ньому можна задати параметри вручну).
 • Не працюють нижні сенсорні кнопки на телефоні Android що робити? Можна встановити додаток для створення програмних кнопок з тими ж функціями, але в іншому місці. Радимо Back Button. воно не вимагає root-прав.
працюють, нижні, кнопка, смартфоні

Зверніться в сервісний центр. Там більш точно визначать причину і полагодять пристрій.

Неакуратно наклеєна плівка

Наклейка захисної плівки. справа непроста. Під нею не повинно залишатися повітряних бульбашок, а то наші люди сенсорні кнопки не зможуть повноцінно функціонувати.

Багато власників телефонів беруться наклеювати плівку самостійно, однак згодом змушені звертатися з цього приводу до сервісних фахівців, так як через погано наклеєною плівки погіршується чутливість сенсора і не працюють кнопки.

Не працюють нижні сенсорні кнопки?

Виходячи із запитів. дуже велика кількість користувачів стикається з різного роду проблемами з сенсором. І не працюють нижні кнопки досить часте їх прояв. Не обійшла стороною проблема і автора даного проекту. Пропоную рішення цієї проблеми (програмне).

Прочитавши ряд форумів зрозумів, що проблема одна, а причини виникнення та способи вирішення можуть бути різними.

Для початку скажу, що була знайдена інформація на рахунок фізичної ремонту. За словами автора, потрібно взяти биндер-скріпку (дві і більше) і притиснути екран смартфона знизу. Сильно нагріти феном і залишити на 12 годин. Таким способом було відремонтовано багато девайсів. Але. цей метод діє якщо проблема в відклеюванні компонентів сенсора всередині.

Я пропоную програмні способи вирішення, які можна використовувати тимчасово (до ремонту) або на постійній основі. Приклад на телефоні Lenovo K6.

READ  Як дізнатися баланс іншого телефону

Для початку, можна скинути настройки до заводських, використовуючи меню (якщо сенсор або взагалі телефон працює). У різних моделях телефонів дана функція може викликатися по-різному. Обов’язково зробіть перед скиданням резервну копію, оскільки вся інформація з пам’яті пристрою буде стерта (на карті пам’яті дані залишаться, але я її, наприклад, витягнув би на момент операції). Ось приклад для телефону Lenovo K6 (має підійти для більшості).

Заходимо в настройки (значок шестерінки) і знаходимо опцію «Відновлення та скидання» → «Скидання налаштувань» → «Скинути настройки».

Підтверджуємо свої дії. Телефон перезавантажиться і зітре всі дані. Операція може затягнутися. Не натискайте жодних кнопок поки не закінчиться процес і переконайтеся, що батареї вистачить, якщо ні. підключіть смартфон до зарядного пристрою.

Після завершення потрібно заново буде зайти в акаунти, встановлювати додатки і так далі. Якщо сенсор заробив. значить проблема була в програмному забезпеченні. Багатьом ця процедура допомагає. В іншому випадку читаємо далі.

Якщо в меню зайти не виходить можна використовувати апаратні клавіші. Для початку потрібно вимкнути пристрій. Якщо воно зависло. натисніть і утримуйте кнопку живлення поки телефон не вимкнеться. Щоб зайти в системне меню потрібно натиснути в більшості випадків дві клавіші. Для кожної моделі поєднання цих клавіш може відрізнятися. Для моєї моделі. це клавіші гучності та вимикання. Детально шукайте саме для своєї моделі (або запитуйте в коментарях). Якщо все правильно зроблено. з’явиться меню Recovery. Сенсорні можливості можуть бути обмежені, тому для перемикання пунктів меню використовуйте клавіші регулювання гучності. Для підтвердження поточного пункту потрібно один раз натиснути на кнопку живлення. Для скидання налаштувань потрібно шукати пункт Wipe data / factory reset або йому подібний (у мене Wipe user data). З’явиться запит на підтвердження видалення, який потрібно підтвердити натисканням клавіші живлення. Після закінчення скидання потрібно перезавантажити пристрій (Reboot System). Ви отримаєте «чистий» телефон як на момент покупки.

Скидання за допомогою комбінацій клавіш. Введіть в додатку «Телефон» один з кодів, який ви бачите нижче і натисніть (при необхідності) клавішу гучності:

Після перезавантаження почнеться процес скидання.

Другий спосіб. установка спеціальної програми, яка візьме на себе функції всіх трьох кнопок і буде розміщена знизу екрану.

Програм такого роду. багато. Це свідчить про поширеність проблеми. Я розповім і покажу все на прикладі програми Simple Control (Navigation bar). Вона має безкоштовну (з рекламою) і платну версію, працює без рута і прекрасно виконує свою роботу. Якщо у вас дана програма не працює. ви зможете легко знайти аналог в маркеті. У мережі інтернет є русифікована версія.

Для початку потрібно встановити дану програму. Далі відкрити і виконати початкові настройки, через які проведе встановлений майстер. Нічого складного немає. просто надайте програмі кілька дозволів для того, щоб вона могла працювати. Майте на увазі, що після перезавантаження пристрою дозволу, можливо, потрібно буде надавати знову.

Можна налаштовувати зовнішній вигляд кнопок, їх розмір (зручно, особливо якщо у вас маленький екран) і виконання функцій. Наприклад, можна, щоб при натисканні на кнопку «Назад» вона виконувала функцію повернення до попереднього меню, а при подвійному натисканні відбувався вихід з програми. А можна щоб натискання на кнопку повертало додому або взагалі її відключити.

Зверніть увагу, що окремо налаштовується коротке і довге натискання кожної з трьох кнопок.

Також налаштовується анімація, можна налаштувати авто-приховування. Є функція виведення «плавати активатора». Працює Simple Control прекрасно і виконує всі покладені на неї функції.

Як перезавантажити Android, якщо сенсор не працює

У телефоні зі знімною батареєю зніміть кришку і дістаньте акумулятор. Вставте назад і увімкніть його за допомогою механічної кнопки. Якщо сенсор не працює частково, а не повністю, і Ви можете завантажити додаток, встановіть Rebooter з Play Market. На Xiaomi, Meizu або Digma після тривалого натискання кнопки включення / вимикання (20 секунд або довше) телефон перезавантажиться або вимкнеться. Для Samsung і Sony натисніть одночасно кнопку включення / блокування, збільшення гучності звуку і зменшення гучності. Потримайте 7-10 секунд. Якщо не допомогло, спробуйте знову, але тримайте ці три клавіші затиснутими довше. Якщо Ваш смартфон від інших виробників і з вбудованим акумулятором, можливо, вищевказані способи допоможуть. Інакше доведеться чекати повного розряду батареї або нести пристрій в сервісний центр, де заодно розберуться з неполадками в роботі екрану. Буває і таке, що перезавантаження потрібна тільки для того, щоб дисплей знову реагував. Що робити, якщо після блокування екрану не працює сенсор на Android?

Найчастіше проблема в версії прошивки. Для її вирішення поновіть версію Android і, якщо не допоможе, скиньте настройки. Як це зробити є в пунктах 2 і 4 інструкції наступного пункту статті. Чому не працюють сенсорні кнопки на телефоні Android? Іноді проблема в плівці. Якщо до неї все було добре, спробуйте зняти. Іноді справа навіть в новому захисному склі, яке теж можна від’єднати самостійно. Користувачі кажуть, що нижні сенсорні кнопки, які перестали працювати, після калібрування екрану (3-ий крок наступної інструкції), знову стали чутливими.

Очистіть кнопку від бруду

Апаратні клавіші вашого телефону регулярно піддаються зовнішньому впливу. І бруд не виняток. Таким чином, можливо, що зазори навколо кнопок накопичили бруд, яка може заважати їх роботі. Також бруд може потрапити і під кнопку, але тут вже без спеціальних знань ми б розбирати телефон не радили. Також можливе попадання під кнопку жиру, що в свою чергу теж викликає погіршення роботи контактів. В цьому випадку слід відключити телефон, капнути на кнопку крапельку (але не більше.) Спирту, перевернути телефон таким чином, щоб спирт випливав з кнопки і почекати 30 хвилин. Це очистить контакти. Але не в якому разі не користуйтеся водою або розчинами на водній основі. Спирт випаровується досить швидко, чого не можна сказати про воду. Якщо що, ми вас попереджали.

Перевірте, чи дійсно кнопка зламалася

TestM. програма для перевірки працездатності клавіш вашого смартфона

Так, це може прозвучати дивно, але трапляється і так, що програмний збій або невірно усталене оновлення змушує фізичні кнопки виходити з ладу. Тобто, саме з точки зору механіки і відгуку проблем не спостерігається. Відбувається щось на програмному рівні. В цьому випадку можна зробити наступне. По-перше. перезавантажити телефон. Рада банальний, але він може вам допомогти. По-друге, якщо кнопка перестала працювати після установки програми або поновлення. відкотити ці зміни. Ну а по-третє, скористайтеся програмою для діагностики. На просторах Google Play є програма під назвою TestM. Завантажте її і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Вони досить прості. Програма продовжить вам протестувати фізичні кнопки пристрою і допоможе визначити причину поломки.

READ  Як налаштувати швидкий набір на смартфоні

Не працюють нижні кнопки на смартфоні

Усунення проблеми в домашніх умовах

Частою причиною виходу з ладу всіх кнопок є довге перебування смартфона у вологому місці або сильного удару. У першому випадку могли окислюватися контакти і проблему можна вирішити їх очищенням. У другому випадку потрібно діагностика пристрою, проведення якої, радимо довірити інженерам центру по ремонту смартфонів HTC. Що робити, якщо ви хочете усунути несправність самостійно, і причини її виникнення читайте нижче.

Що робити, якщо не працюють сенсорні кнопки в смартфоні?

Сенсорний екран смартфона забезпечує користувачеві набагато більше можливостей з управління телефоном, ніж звичайний телефон з фізичними кнопками. Але, на жаль, відмова сенсорних кнопок. явище не настільки вже й рідкісне, і за надійністю вони не перевищують звичайні кнопки. Дізнайтеся, що робити, якщо не працюють сенсорні кнопки в смартфоні і чому це відбувається.

Не працюють нижні сенсорні кнопки на смартфоні

TouchScreenRepair

Ця програма для Android виконує дві функції:

 • проводить тестування і видає звіт про те, які фрагменти не використовуються, чому низька точність і кульгає чутливість екрану;
 • виправляє помилки в автоматичному режимі.

Додаток має додатковою функцією. дозволяє змінити орієнтири екрану. Ви можете вибрати область, при натисканні якої відповідна реакція буде відбуватися в іншій частині дисплея.

Калібрування дисплея сторонніми програмами

В Play Market є додатки, якими можна відкалібрувати сенсорний дисплей, поліпшивши його роботу. Огляд усіх додатків займе занадто багато часу, тому ми зупинимося на одному з них, яке отримало найвищий бал від користувачів.

працюють, нижні, кнопка, смартфоні

Тести TSP Dot Mode і TSP Grid Mode

Щоб провести це тестування, Вам необхідно потрапити в інженерне меню. Для цього наберіть сервісний код. Для різних виробників і моделей телефонів він може бути різним, спробуйте ці варіанти:

 • TSP Dot Mode. дозволяє перевірити екран в «точковому режимі». У тому місці, де ви будете стосуватися дисплея, повинен залишитися хрестик.
 • TSP Grid Mode. тестування відбувається в «режимі сітки». Екран розбивається на кілька прямокутних частин. Коли конкретний прямокутник відреагує на дотик, його колір зміниться.

Це тестування підкаже, в якій частині екрану з’явилася проблема.

Намагатися лагодити телефон самостійно розробники не радять, так як для цього потрібні певні знання і досвід.

Через безпечний режим

Повністю вимкніть пристрій. Потім натисніть на кнопку харчування, і не відпускайте її, поки не з’явиться логотип смартфона. Після цього відпустіть і натисніть кнопку зменшення гучності. Відпустіть її, коли пристрій завантажиться, і на лівому нижньому куті екрану з’явиться напис «Safe mode».

Якщо в безпечному режимі ніяких проблем з сенсором не буде виявлено, значить справа в одному з додатків, яке необхідно видалити або оновити до останньої версії.

Чому може не працювати тачскрін або сенсорні кнопки

Якщо на смартфоні перестав працювати сенсор, причиною може бути фізичний вплив або програмний збій.

Варіанти шкідливого фізичного впливу:

 • сильного удару або падіння з висоти;
 • контакт з рідиною;
 • різкий перепад температур;
 • вм’ятини, подряпини і тріщини на екрані;
 • невдало наклеєна плівка або захисне скло;
 • серйозне забруднення.
 • перевантаження оперативної системи великою кількістю додатків;
 • некоректна робота деяких програм;
 • зміна налаштувань смартфона;
 • неправильне розпізнавання дотиків сенсором;
 • невідповідна або нестабільна прошивка.

Як вийняти картку пам’яті і SIM-карти

Іноді в несправності тачскрін винна карта пам’яті або SIM-карта. Щоб це перевірити, вимкніть смартфон, вийміть обидві карти. Після перезавантаження перевірте, чи не зникла проблема.

Як повернути нижні кнопки на Android?

Йдемо в «Налаштування». «Розширені настройки». На вкладці «Кнопки і жести» навпроти пункту «Приховати екранні кнопки» переміщаємо тумблер в неактивний стан.

Як зробити кнопки на екрані?

Як встановити кнопку екрану додатків

 • Переходимо до меню «Налаштування».
 • Вибираємо «Дисплей». «Головний екран».
 • Знаходимо пункт «Кнопка екрану додатків».
 • Вибираємо «Показувати кнопку екрану додатків», а потім справа вгорі тиснемо «Застосувати».

Що робити якщо не працюють нижні кнопки на телефоні?

Не працюють сенсорні кнопки на телефоні

Знаходьте Налаштування на вашому телефоні, шукайте там «Створення резервних копій та скидання», вибираєте «Повний скидання налаштувань з видаленням всіх даних». Найчастіше це допомагає, але при цьому ви видалите всі фото, контакти, паролі, музику, відео та іншу інормаціі (контент) на смартфоні.

Як налаштувати сенсорні кнопки на Android?

Відкрийте «Налаштування». наприклад, через шторку пристрою. Прокрутіть перелік до пункту «Дисплей» ( «Display») і тапніте по ньому. Далі скористайтеся параметром «Навігаційна панель» ( «Navigation Bar»). Тепер перейдіть до блоку «Порядок кнопок» ( «Button order») і виберіть варіант, який вам найбільше підходить.

Чи можна полагодити сенсорний екран телефону?

Якщо не працює сенсор на телефоні через програмної помилки, спробуйте перезавантажити смартфон. Якщо це не допомогло, найнадійніший спосіб відновити працездатність сенсора. віднести смартфон в сервісний центр. Звичайно, системний збій можна виправити через перепрошивку телефону.

Чому не працюють кнопки на мікрохвильовці?

Причини несправності панелі управління

Злипання контактів сенсора. Походить від постійного, занадто сильного натискання на клавішу. Плівка прогинається, деформується, і контакти «склеюються» між собою. Найчастіше виходять з ладу кнопки «старт», «стоп» і улюблений режим як найбільш затребувані.

Що робити якщо не працюють кнопки на телефоні?

 • Несправність кнопки з огляду на її постійного використання (знос). необхідно замінити кнопку
 • Помилка в програмному забезпеченні стільникового телефону (смартфона). необхідно замінити ПО
 • Під корпус телефону або на клавіатуру потрапила рідина.
 • Під кнопкою скупчилася велика кількість пилу і дрібного бруду.
BETATECH.COM.UA 2022