Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Не включається ноутбук Lenovo чорний екран

Table of Contents

Варіант 5. Оновлення графічний драйвер

Проблема чорного екрану ноутбука Lenovo також може виникнути, якщо ви використовуєте неправильні графічні драйвери або застарілі драйвери. Але ви не зможете оновити драйвер на чорному екрані, адже так? Що ж, в цьому випадку ви можете спробувати включити свій ноутбук в безпечному режимі. Коли ви запускаєте свій ноутбук в безпечному режимі, ви можете оновити драйвер відеокарти. Тепер виконайте кроки, зазначені нижче, щоб запустити комп’ютер у безпечному режимі.

Натисніть кнопку живлення, щоб включити ноутбук.

Натискайте клавішу F8, поки ноутбук не почне включатися.

Після відображення інформації про обладнання, з’явиться спливаючий екран “Додаткові параметри завантаження”.

Натисніть на “Безпечний режим з підтримкою мережі” і натисніть “Введення (Enter)”.

Після правильного виконання всіх перерахованих вище кроків Windows запускається в захищеному режимі.

Після успішного відкриття Windows в безпечному режимі, виконайте такі дії, щоб оновити графічні драйвери.

Натисніть одночасно клавіші “Windows” і “R”, щоб відкрити діалогове вікно “Виконати”.

Напишіть в даному вікні “devmgmt.msc” і натисніть “Введення (Enter)”, після цього відкриється “Диспетчер пристроїв”.

Натисніть на “Відеоадаптери”. Тепер натисніть правою кнопкою миші графічну карту і виберіть “Властивості”.

Перейдіть на вкладку “Драйвер”, натисніть “Оновити драйвер” і натисніть “ОК”.

Тепер натисніть “Автоматичний пошук оновлення програмного забезпечення драйвера”.

Вищезазначені кроки автоматично завантажать і оновлять графічний драйвер.

David Darlington

2021-03-29 18:46:16 Оновлене: Комп’ютерні рішення Windows Перевірені рішення

Коли ви відкриваєте свій ноутбук або ThinkPad і не бачите нічого, крім постійного чорного екрану, вам нема про що турбуватися. Чорний екран вашого робочого столу Lenovo. невелика проблема. Ця проблема має можуть бути різні причини. Це може бути слабке з’єднання з графічним процесором, пошкоджений порт, несправний дисплей або щось ще.

У статті представлена ​​вся необхідна інформація про можливі причини появи чорного екрану на Lenovo або ThinkPad і ефективних методах вирішення проблеми. Більш того, стаття також пропонує надійний спосіб відновлення даних через що вийшла з ладу системи.

Варіант 8. Повторне модулів пам’яті

Перевстановлення модуля пам’яті. це процедура, при якій чіп RAM витягується з слотів DIMM, а потім правильно встановлюється в слот. Це типовий процес, який використовується для вирішення безлічі проблем з ноутбуками. До них, серед іншого, відносяться тривалий час запуску і неправильне зчитування системою пам’яті. Оскільки це дієвий варіант при проблемах з чорним екраном ноутбука Lenovo, виконайте наступні дії, щоб правильно перевстановити модуль пам’яті.

Вийміть акумулятор із задньої частини ноутбука Lenovo.

Step 2: Викриття гвинти на задній панелі ноутбука і зніміть сервісну дверцята.

Step 3: Тепер ви побачите слот пам’яті, який буде утримуватися двома зажимами. Потягніть за обидва затиску одночасно, щоб звільнити модуль пам’яті.

Обережно витягніть модуль пам’яті з слота, використовуючи щипці.

ЧЕРНЫЙ ЭКРАН ПРИ ВКЛЮЧЕНИИ НОУТБУКА ! НОУТБУК ВКЛЮЧАЕТСЯ НО НЕТ ИЗОБРАЖЕНИЯ !

Почистіть роз’єм пам’яті чистою ганчіркою, але не торкайтеся до нього руками.

Тепер, вирівняйте пази в модулі пам’яті і спробуйте вставити його в слот правильно.

Тепер акуратно натисніть на модуль пам’яті, до клацання належним чином.

Укрутите сервісну дверцята та встановіть акумулятор на місце.

Тепер перевірте, чи вирішено проблему з чорним екраном. Якщо так, то відмінно! Якщо немає, то прочитайте статтю, так як причина може бути в чомусь іншому.

Варіант 6. Перезапустіть процес explorer.exe.

Explorer.exe управляє різними важливими операціями, включаючи робочий стіл, панель задач і інші. Якщо він закритий у вашій системі, ваш робочий стіл і панель завдань стануть невидимими. Так що це могло бути можливою причиною чорного екрану смерті Lenovo.

Натисніть клавіші Control Shift Escape, щоб відкрити диспетчер задач.

Тепер натисніть на вкладку “Подробиці (Details)” (якщо ви використовуєте Windows 7, це може бути вкладка “Процеси”).

Знайдіть explorer.exe і натисніть “Зняти завдання”

Якщо це вирішить проблему з чорним екраном робочого столу Lenovo, то це прекрасно, якщо немає спробуйте наступний метод.

виправлень для вирішення проблеми чорного екрану з ноутбуками Lenovo або ThinkPad

Як згадувалося раніше, навіть коли чорний екран ноутбука Lenovo здається величезною проблемою, це не так. Тільки знаючи різні аспекти проблеми, ви зможете вирішити її. Ось дев’ять ефективних методів, які можуть вирішити проблему.

виправлень для вирішення проблеми чорного екрану з ноутбуками Lenovo або ThinkPad

Варіант 7. Відключити швидкий запуск

Windows 10 оснащена неймовірною функцією під назвою “Швидкий запуск”, яка прискорює завантаження вашої системи. Однак ця хитра фішка, яка також може зіпсувати процес запуску. Отже, якщо “Швидкий запуск” включений на вашому ноутбуці, це може бути причиною проблеми з чорним екраном вашого ноутбука Lenovo. Інструкція нижче допоможе вам відключити його, щоб уникнути подібних інцидентів.

Натисніть одночасно клавіші Windows і R, щоб відкрити діалогове вікно “Виконати”.

Напишіть у вікні “powercfg.cpl” і натисніть “Enter”, далі відкриється вкладка “Параметри електроживлення”.

Тепер натисніть “Вибрати призначення клавіш» в лівій частині екрана “.

Виберіть “Змінити настройки, які в даний час недоступні”.

Тепер зніміть прапорець “Включити швидкий запуск”.

Натисніть “Зберегти зміни” і вимкніть Windows.

Варіант : під’єднання зовнішнього монітора для перевірки дисплея

Якщо попередній метод скидання налаштувань не працює, це може бути проблема з дисплеєм. Щоб перевірити, несправний чи екран вашого ноутбука, вам знадобиться монітор і HDMI DVI або кабель VGA, сумісний з вашим ноутбуком. Слідуйте інструкціям нижче, щоб перевірити дисплей

Підключіть монітор до ноутбука Lenovo за допомогою кабелю HDMI.

Увімкніть зовнішній монітор і ноутбук. Почекайте деякий час, поки він завантажиться.

Тепер натисніть клавішу «Fn» і вкладку «CRT / LCD» (це буде F5 або F8). Продовжуйте натискати, поки вміст вашого ноутбука не відобразиться на зовнішньому моніторі.

Якщо вміст відкривається на зовнішньому дисплеї, ви можете зберегти всі дані на зовнішньому жорсткому диску і починають дисплей ноутбука.

ні батареї

Не включається ноутбук “Lenovo”? Цілком ймовірно, що в пристрої просто відсутня батарея харчування. Даний розклад актуальний тоді, коли мова йде про роботу з пристроєм без підключення оного через провід до мережі.

Виправити ситуацію легко і просто. Досить вставити в ноутбук, в нижню його частину, батарею. Користувач побачить на панелі спеціальну нішу. У неї вставляється відсутня частина лептопа. Потім можна відновити роботу з пристроєм. Підсумку ні? Не слід впадати у відчай! Варіантів ще дуже багато!

READ  Lenovo ideapad s145 установка Windows 10

Поради щодо запобігання появи чорного екрану ноутбука Lenovo. проблема

 • Причиною може бути перегрів. Перевірте вентиляційні отвори вашого ноутбука, щоб переконатися, що він належним чином відводить тепло.Еслі є проблема з охолоджуючим вентилятором, замініть його.
 • Чи не кладіть ноутбук на ліжко, так як це блокує вентиляційні отвори. Ви побачите його серйозний ефект в довгостроковій перспективі, наприклад, смерть чорного екрану або проблему з пошкодженням обладнання.
 • Завжди використовуйте оригінальний зарядний пристрій для ноутбука для зарядки ноутбука Lenovo. Іноземні зарядні пристрої можуть викликати такого роду проблеми, оскільки кожен адаптер має різні специфікації.
 • Будьте обережні при завантаженні будь-якого підозрілого файлу, який може пошкодити системний файл і викликати чорний екран.

Чи шукаєте ви зручний ноутбук для навчання в школі або потужний комп’ютер для роботи на дому, зараз прекрасний час, щоб знайти доступне пристрій, який відповідає вашим потребностям.Новий MacBook Air від Apple з процесором M1 варто за найнижчою ціною на Amazon, а в Best Buy є кілька конвертованих моделей «два в одному» від Dell, HP і Lenovo зі знижкою 200 або 300 доларів.

Ми зібрали кращі пропозиції ноутбуків від Amazon, Best Buy, Newegg і Walmart. Якщо вам потрібно оновити ноутбук, ознайомтеся з цими пропозиціями, які регулярно оновлюються у міру закінчення терміну продажів і появи нових пропозицій.

Оновлення графічний драйвер

Застарілий графічний драйвер може викликати таку проблему.По думку деяких користувачів, після поновлення дрібні помилки були виправлені автоматично, тому проблема з чорним екраном. Давайте відновимо графіку в безпечному режимі, використовуючи такі інструкції.

включається, ноутбук, lenovo, чорний

Перш ніж продовжити, щоб отримати останню версію графічного драйвера відповідно до конфігурації вашої системи в іншій системі. Скопіюйте його на флешку. Оскільки ми збираємося оновити це вручну, значить, це необхідно.

Вимкніть систему, натиснувши кнопку живлення протягом 10 секунд, після чого увімкніть її. Повторіть це повністю 2 раза.затем втретє вимкніть його знову, а потім натисніть кнопку живлення, щоб включити його, на цей раз ви потрапите на екран завантаження з кількістю доступних опцій.

 • На цьому розширеному екрані запуску просто натисніть на опцію «Пошук та усунення несправностей».
 • Зараз. Натисніть «Додаткові параметри», після чого ви побачите «Параметри запуску». Перейдіть до перемикача «Перезавантаження», натисніть на нього.
 • На екрані з’явиться список опцій. Знайдіть «Безпечний режим з мережею», зазвичай він вибирається натисканням клавіші «F5».Тепер ви в безпечному режимі.
 • Перейдіть в меню «Пуск» і знайдіть «Диспетчер пристроїв». Натисніть на нього, щоб відкрити.
 • Знайдіть «Адаптер дисплея» і розгорніть його.
 • Потім виберіть відеоадаптер, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Оновити драйвер». Тепер вставте флеш-накопичувач в ноутбук Lenovo.
 • Тепер буде два варіанти, виберіть другий «Шукати на моєму комп’ютері драйвери». Виберіть флеш-накопичувач і виберіть завантажений файл.
 • Тепер просто дотримуйтесь інструкцій на екрані, поки не закінчите.

Якщо ви не можете виконати оновлення графічного драйвера вручну, виконайте вище інструкцій до кроку 6. Після цього виконайте наступні кроки.

 • Виберіть відеоадаптер, натисніть на нього правою кнопкою миші і виберіть пункт «Видалити пристрій». У діалоговому вікні буде запропоновано просто дозволити це. Дотримуйтесь інструкцій на екрані, поки не завершиться видалення.
 • Тепер просто перезавантажте ноутбук Lenovo в безпечному режимі, і в вашій системі автоматично встановиться графічний драйвер.

Як тільки це буде зроблено, перевірте, чи вирішено проблему. Якщо немає, то дотримуйтесь нашого наступного методу, щоб виправити проблему «чорний екран ноутбука Lenovo».

виправлень для вирішення проблеми з чорним екраном ноутбука Lenovo або Thinkpad

Ви коли-небудь стикалися з ситуацією, коли ви відкривали свій ноутбук або ThinkPad і не бачили нічого, крім постійного чорного екрану? Виглядає катастрофою, правда? Але не хвилюйтеся. Чорний екран вашого робочого столу Lenovo. невелика проблема! Ця проблема має можуть бути різні причини. Це може бути слабке з’єднання з графічним процесором, пошкоджений порт, несправний дисплей або щось ще.

Отже, щоб допомогти вам вирішити цю проблему, в статті представлена ​​вся необхідна інформація про можливі причини появи чорного екрану Lenovo ThinkPad і ефективних методах вирішення проблеми. Більш того, він також пропонує надійний спосіб відновлення даних через що вийшла з ладу системи. отримаємо!

Справність блоку живлення, шнури, роз’ємів, кнопки включення

Зіткнувшись з такою проблемою, що ваш ноутбук Lenovo g580, g50, g500, b590, g505, b560, g585, b570e, Ideapad 100 не включається, насамперед перевірте справність блоку живлення, шнура і роз’ємів підключення. Кнопка включення також може стати причиною того, що техніка не реагує на включення.

Візуально огляньте ці елементи. вони не повинні мати зовнішніх пошкоджень. Якщо є можливість, то проведіть тест на працездатність на іншому апараті або підключіть аналогічний блок живлення.

Зовнішнє негативний вплив

Чорний екран при включенні ноутбука Lenovo або немає взагалі ніякої реакції на включення. не засмагати індикатори. це може бути пов’язано з падінням / ударом вашого апарату або попаданням на нього рідини. Обидва ці фактори вкрай негативно позначаються на його здатності до подальшої роботи.

Найкраще негайно, особливо у випадку з попаданням рідини, звернутися до фахівців по ремонту ноутбуків Lenovo, де проведуть заходи щодо усунення наслідків і проведуть діагностику.

рішення 2

Отже, якщо ви читаєте далі нашу статтю, тоді перше рішення не допомогло, і ноутбук продовжує працювати, але не включається екран. В цьому випадку вам слід переконатися, що проблема не в екрані ноутбука.

Підключіть ноутбук до зовнішнього монітора або телевізора через HDMI або VGA порт. Потім вам потрібно натиснути F8, щоб синхронізувати ноутбук із зовнішнім монітором. Якщо нічого не відбувається, спробуйте клавіші F3, F10 або інші, залежно від виробника вашого ноутбука.

У підсумку, ви повинні побачити екран ноутбука на зовнішньому моніторі. Якщо так і сталося, тоді проблема все таки в екрані, швидше за все, в инвертор підсвічування. В цьому випадку, вам слід звернутися в сервісний центр, щоб її полагодили.

рішення 1

По-перше, вам слід відключити кабель живлення, якщо він все ще підключений. Далі переверніть ноутбук і витягніть батарею з задньої панелі. Знову переверніть ноутбук в звичайне положення. Переконайтеся, що кабель живлення відключений.

Тепер затисніть кнопку харчування, утримуйте її протягом 30 секунд, після чого відпустіть. Далі підключіть кабель живлення, але батарею якому разі не вставляйте. Натисніть кнопку живлення, щоб включити ноутбук.

Перевірте, чи була вирішена проблеми. Якщо ноутбук працює, але екран все одно не включається, повторіть дії ще раз, але тепер утримуйте кнопку 1-2 хвилини.

Ноутбук працює але не включається екран (Рішення)

У цій статті ми розглянемо можливі рішення проблеми, коли ноутбук працює але не включається екран. Це може статися з кожним користувачем з різних причин.

Ми рекомендуємо читати нашу статтю послідовно, тобто перше рішення, друге рішення і т.д., оскільки ми розставили їх в порядку популярності. Саме перше рішення найчастіше допомагає більшості користувачів ноутбуків.

Отже, давайте подивимося що робити, якщо ноутбук працює, але не включається екран.

рішення 3

Останнє рішення також вимагає апаратного втручання, а саме. перевірити оперативну пам’ять.

Переверніть ноутбук, і знайдіть модуль, в який вставляється оперативна пам’ять. Вийміть оперативну пам’ять, але не доторкається до металевої частини. Вставте оперативну пам’ять в інший слот. Увімкніть ноутбук, і перевірте роботу. Якщо без змін, спробуйте переставити оперативну пам’ять в інший слот, і знову перевірте роботу.

Мабуть, це все, що ви можете зробити самостійно, щоб виправити проблему, коли ноутбук працює але не включається екран. В іншому випадку, вам слід звернутися в сервісний центр за допомогою майстра.

READ  Як включити камеру на ноутбуці ASUS

Використовуйте безпечний режим для завантаження ноутбука

У мене проблема з чорним екраном. Вночі перевів ноут в сплячий режим, вранці включаю: у ноутбука чорний екран і курсор мишки бігає якщо його ворушити.

Побував перезавантажити ноут, все нормально значок Windows є, але чорний екран, хотів уже Вінду перевстановити, вибрав з флешки. все норм але знову ж чорний екран. витягав батарею, пробував Вінду повернути в нормальний стан, вибило помилку. Що робити, якщо не включається екран ноутбука?

Симптом: При включенні ноутбука ви бачите логотип Windows, але як тільки завантаження завершується, з’являється чорний екран з курсором. Робочий стіл не відображається, при цьому ви можете зайти в диспетчер задач.

включається, ноутбук, lenovo, чорний

Як виправити чорний екран:

Невеликий, але ефективний метод, якщо ви не можете відновити завантаження операційної системи на ноутбуці в штатному режимі запуску. увійти в ОС через безпечний режим. Метод виправлення працює у випадку з Windows 7, 8 і 10.

 • Увімкніть ноутбук, натиснувши на кнопку харчування.
 • Відразу ж після включення затисніть клавішу F8 на клавіатурі (після ініціалізації BIOS, до завантаження операційної системи).
 • В меню Вибір дії виберіть пункт Пошук і усунення несправностей.
 • В меню Діагностика перейдіть в Додаткові параметри.
 • Ноутбук перезавантажиться ще раз, з’явиться меню.
 • В меню “Параметри завантаження”, серед додаткових варіантів завантаження виберіть Безпечний режим.
 • Дочекайтеся завантаження ОС в безпечному режимі.
 • При успішному завантаженні, спробуйте видалити непотрібні програми і драйвери, які теоретично могли привести до краху системи.
 • Перезавантажте PC в звичайному режимі.

Корисна посилання (якщо раптом не вийшло зробити з цієї інструкції): Включаємо безпечний режим Windows

При включенні ноутбука чорний екран. що робити?

Якщо у вас не включається ноутбук і ви бачите чорний екран після завантаження, це не привід бігти в сервісний центр. У статті. базові рішення, серед них ви знайдете відповідний. Якщо не допоможе керівництво. задайте питання в коментарях, підкажу радою.

Чи не працює матриця ноутбука

Можливо, у вас не працює монітор. тобто, матриця ноутбука вийшла з ладу. Замінити її можуть фахівці в сервісному центрі або в ремонтній майстерні вашого міста.

Почистіть ноут від пилу

Нарешті, ще одна порада: якщо при завантаженні ноутбук сильно шумить, почистіть пил. Часом перегрів комп’ютера безпосередньо впливає на успішність завантаження Windows.

Зверніться в сервісний центр

Всі вищеназвані дії має сенс виконувати тільки володіючи спеціальними навичками з обслуговування ноутбука. В іншому випадку, зверніться до надійних фахівцям.

Зніміть кришку ноутбука і перевірте кріплення модулів ОЗУ

Радимо перевірити щільність з’єднання модулів оперативної пам’яті зі слотами ноутбука: якщо планка ОЗУ відійшла від материнської плати, цілком можливо, що комп не включиться.

Перевірте, чи визначається жорсткий диск в Біосе ноутбука

Якщо не завантажується ноутбук і все одно ви бачите чорний екран, спробуйте зайти в BIOS (якщо він завантажується) і перевірити, чи визначається жорсткий (SSD) диск.

Виправлення 5: Вимкніть швидкий запуск

Швидкий запуск. це нова функція в Windows 10, яка дозволяє вашому комп’ютеру завантажуватися швидше, зберігаючи стан операційної системи у файлі глибокого сну. Однак це не завжди працює ідеально, а іноді може порушити процес запуску і привести до потемніння екрану.

Отже, ви можете спробувати відключити швидкий запуск, щоб перевірити, чи допомагає він:

1) На клавіатурі натисніть клавішу з логотипом Windows і R одночасно введіть powercfg.cpl і натисніть Enter.

2) Натисніть Виберіть, що роблять кнопки харчування.

3) Натисніть Змінити настройки, які в даний час недоступні.

4) Зніміть позначку з поля для Включити швидкий запуск (Рекомендується). натисніть Зберегти зміни і закрийте вікно.

5) Перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи правильно відображається екран ноутбука.

Як і раніше чорний екран? Спробуйте Виправлення 6 нижче.

Виправлення 1: скинути режим відображення

Іноді чорний екран. це тільки збій, коли операційна система втрачає з’єднання на екран. Тому, коли це відбувається, перше, що ви можете спробувати, це натиснути клавішу з логотипом Windows. Ctrl. Shift і B одночасно. Це призведе до скидання з’єднання, так що операційна система поверне дисплей.

Після завершення перевірте, чи повернеться нормальний дисплей на свій ноутбук Lenovo. Якщо так, то відмінно! Якщо раніше відображається чорний екран, перейдіть до Fix 2 нижче.

Як виправити чорний екран ноутбука Lenovo в Windows

Ось 6 виправлень, які допомогли іншим користувачам вирішити проблему чорного екрану ноутбука Lenovo Проблема з екраном. Можливо, вам не доведеться пробувати їх все; просто рухайтеся вниз по списку, поки не знайдете той, який вам підходить.

 • Скиньте режим відображення
 • Виконайте повне скидання ноутбука Lenovo.
 • Оновіть драйвер відеокарти
 • Перезапустіть процес explorer.exe.
 • Відключити швидкий запуск
 • Виконайте відновлення системи

Не запускается ноутбук черный экран вентилятор работает (что делать если не работает экран ноутбука)

Виправлення 3: Оновлення графічний драйвер

Ця проблема може виникнути, якщо ви використовуєте неправильну графічну річку або вона застаріла. Тому вам слід оновити драйвер графіки. щоб побачити, чи вирішить він вашу проблему. Якщо у вас немає часу, терпіння або навичок для поновлення драйвера вручну, ви можете зробити це автоматично за допомогою Driver Easy.

Driver Easy автоматично розпізнає вашій системі і знайдіть для неї відповідні драйвери. Вам не потрібно точно знати, в якій системі працює ваш комп’ютер, вам не потрібно турбуватися про неправильному драйвері, який ви будете завантажувати, і вам не потрібно турбуватися про помилку при установці. Driver Easy впорається з усім цим.

Ви можете автоматично оновлювати драйвери за допомогою БЕЗКОШТОВНО або Професійна версія Driver Easy. Але з версією Pro потрібно всього 2 кроки (і ви отримуєте повну підтримку і 30-денну гарантію повернення грошей):

1) Завантажте та встановіть драйвер Легко.

2) Запустіть Driver Easy і натисніть кнопку Сканувати зараз. Потім Driver Easy просканує ваш комп’ютер і виявить всі проблемні драйвери.

3) Клацніть Оновити все. щоб автоматично завантажити та встановити правильну версію ВСІХ драйверів, які відсутні або застаріли у вашій системі. (Для цього потрібно версія Pro. Яка поставляється з повною підтримкою і 30-денний гарантією повернення грошей. Вам буде запропоновано виконати оновлення, коли ви натиснете «Оновити все».)

4) Перезавантажте комп’ютер, щоб зміни вступили в силу.

5) Переконайтеся, що Проблема з чорним екраном на ноутбуці Lenovo вирішена. Якщо так, то відмінно! Якщо чорний екран не зникне, спробуйте Виправлення 4 нижче.

Fix 2: Hard reset вашого ноутбука Lenovo

Периферійні пристрої, підключені до вашого ноутбука Lenovo, також можуть бути причиною проблеми з чорним екраном. Якщо це так, ви можете помітити, що точки обертаються під час процесу завантаження. Тому вам слід виконати повне скидання ноутбука Lenovo, щоб звузити можливості.

2) Вимкніть шнур живлення, вийміть акумулятор і від’єднайте всі зовнішні підключення периферійних пристроїв від вашого ноутбука.

3) Залиште ноутбук вимкненим на 30 секунд.

4) Натисніть і утримуйте кнопку живлення близько 60 секунд.

5) Вставте акумулятор назад в ноутбук і підключіть шнур живлення.

6) Увімкніть ноутбук і перевірте, чи правильно він завантажується.

 • Якщо завантажується нормально. вітаю. ви близькі до виявлення винуватця (тобто одного з периферійних пристроїв). Потім ви можете вимкнути свій ноутбук, підключати периферійні пристрої по одному, поки ви не зможете відтворити чорний екран.
 • Якщо екран і раніше чорний. проблема не в периферійних пристроях. Вам слід перейти до Виправлення 3 нижче, щоб продовжити усунення неполадок.

Виправлення 4: перезапустите процес explorer.exe

Explorer.exe управляє робочим столом, панеллю задач і іншими процесами на вашому ноутбуці, тому, якщо він закритий у вашій системі, ваш робочий стіл і панель завдань стануть невидимими, а ваш екран стане чорним. В цьому випадку вам потрібно буде перезапустити процес, щоб побачити, чи вирішив він проблему.

1) На клавіатурі натисніть Ctrl. Shift і Esc одночасно, щоб відкрити Диспетчер завдань.

READ  Samsung вимкнувся і не включається що робити

2) Натисніть кнопку Вкладка Details (або вкладка Processes. Якщо ви використовуєте Windows 7), потім знайдіть explorer.exe і натисніть Завершити завдання.

3) Перезавантажте ноутбук, щоб перевірити, чи вирішено проблему з чорним екраном. Якщо це все ще не приносить радості, перейдіть до Виправлення 5 нижче.

[Вирішено] Проблеми з чорним екраном ноутбука Lenovo

Тільки при включенні ноутбука Lenovo щоб він не відображав нічого, крім чорного екрану. не панікуйте. Часто це зовсім нескладно виправити

Виправлення 6: Виконайте відновлення системи

Якщо цей чорний екран проблема виникає тільки недавно, коли ви внесли деякі зміни в свій комп’ютер, наприклад, встановили нову програму або запустили оновлення Windows, швидше за все, ці зміни не дуже сумісні з операційною системою і викликають проблему чорного екрану. Тому вам слід виконати відновлення системи, щоб повернути ваш ноутбук в попередній стан до цих змін.

1) На клавіатурі натисніть клавішу з логотипом Windows і введіть відновлення системи. потім натисніть Створити точку відновлення. як тільки вона з’явиться як відповідний результат.

2) На вкладці Захист системи клацніть Система Відновити

3) Прочитайте опису на екрані про те, що відновлюється системою. підійде і не буде, і натисніть Далі. щоб продовжити.

3) Відзначте поле для Показати більше точок відновлення і виберіть точку відновлення. який ви хочете використовувати для відновлення вашого комп’ютера, і натисніть Далі.

4) Виконуйте інструкції на екрані, щоб завершити процес відновлення системи.

5) Перезавантажте комп’ютер і подивіться, чи вирішена проблема з чорним екраном.

Сподіваюся, стаття вказала вам вірний напрямок усунення неполадок чорного екрану на ноутбуці Lenovo. Якщо у вас є питання, ідеї або пропозиції, дайте мені знати в коментарях. Спасибі за читання!

Що робити з чорним екраном при включенні ноутбука Lenovo

Якщо ноутбук Lenovo не включається. чорний екран або вильоти в синій, не спрацьовує клавіша включення, спостерігаються інші проблеми, не завжди потрібно звертатися в сервісний центр. Іноді, щоб включити ноутбук Lenovo і змусити його працювати, потрібні елементарні дії користувача. У цій інструкції буде розглянуто, що потрібно зробити, якщо не включається ноутбук Lenovo, і які способи діагностики і ремонту можна використовувати.

При запуску чорний екран, але спалахують індикатори

Причина швидше за все в тому, що немає зображення на екрані. Як сказано вище, це або перегоріли світлодіоди в підсвічуванні матриці, або перетерся шлейф, який пов’язує графічний адаптер і дисплей. Якщо проблема в шлейфі, то зазвичай при зміні кута нахилу верхній кришці зображення на дисплеї може ненадовго з’явитися.

Щоб визначити, чи не перегоріли світлодіоди, потрібно взяти потужний ліхтар і посвітити на дисплей. При хорошому освітленні можна розглянути зображення.

Зламаний шлейф можна замінити, в тому числі самостійно. Зазвичай ноутбук збирається за модульною схемою: і на системній платі, і на матриці є слоти, куди підключається шлейф. Найскладніше. дістати відповідний шлейф, особливо якщо лептоп випущений кілька років тому.

Перегорілі світлодіоди. не настільки несерйозна поломка, як може здатися. Справа в тому, що вони не змінюються: заміні підлягає вся матриця. Це трохи накладно, так як її вартість може досягати третини пристрої, навіть якщо ви знайшли б / у комплектуючі.

Також можна підключити зовнішній монітор або телевізор через порт HDMI, який є в будь-якому сучасному ноутбуці. Якщо на зовнішньому дисплеї буде зображення. значить, проблема з екраном ноутбука. Якщо ж зображення немає, однією з можливих проблем може бути поломка відеокарти, яка через це не дає картинки.

Інструкція з діагностики проблем з харчуванням

Перше, що потрібно перевірити. розетка, куди ви зазвичай вставляєте адаптер живлення від ноутбука. Підключіть сюди будь-яке інше пристрій, щоб визначити, чи працює вона.

Для тестування блоку живлення краще скористатися мультиметром. Червоний штир потрібно вставити всередину штекера ноутбука, там, де є роз’єм під подібний штир в корпусі девайса. Чорний штир притулите до зовнішньої частини коннектора. Робоча напруга блоку живлення зазвичай від 15 до 20 вольт. Також можна скористатися аналогічним адаптером живлення. Якщо при цьому на ноутбуці буде горіти світлодіод, що сигналізує про зарядку батареї, значить проблема в адаптері.

Деякі моделі лептопів не включаються, якщо батарея виходить з ладу. виснажилися осередку або перегорів контролер, який перевіряє рівень заряду. Можна витягти АКБ і запустити лептоп від блоку живлення. Якщо він включиться, значить проблема в батареї. Відремонтувати її неможливо. тільки поміняти на аналогічну.

І ще причина того, що ноут не запускається, може бути банальна. власник просто забув зарядити батарею. Спробуйте поставити пристрій на зарядку і включити через пару годин. Може допомогти в тому числі і чистка контактів за допомогою гумки. як на самій батареї, так і на лептопі.

Якщо ноут взагалі не реагує на натискання кнопки включення, то швидше за все. зламалася саме вона. Непрацездатний ноут при спробі запуску, по крайней мере, повинен видати хоча б слабке клацання. Можна спробувати полагодити кнопку, але для цього вже потрібно роздирати ноутбук. Конструкція цієї деталі примітивна, тому оптимальний варіант ремонту. повна її заміна: якщо щось всередині фізично зламалося, полагодити вже неможливо.

програмні проблеми

В цьому випадку можна відзначити наступне:

 • Відсутні або некоректно працюють драйвера графічного адаптера, тому немає зображення.
 • Неправильні налаштування BIOS, через що системна плата не визначає частину обладнання.

Такі проблеми можна усунути самостійно

Проблеми з харчуванням

 • Розетка, куди ви підключаєте адаптер живлення ноутбука.
 • Сам блок живлення, що не заряджає батарею.
 • Контролер харчування АКБ, що не подає напругу на осередки.
 • Виснажені осередки, які більше не беруть заряду.
 • Кнопка живлення, що не дає включити пристрій.

Якщо самостійно не можна усунути проблему, необхідно звернутися до фахівців.

Що можна зробити в домашніх умовах

Ще одна причина, через яку ноут може не включатися. відсутність контакту системної плати з оперативною пам’яттю. В цьому випадку будуть працювати кулера і горіти світлодіоди, але навіть заставка материнської плати не запуститься і ви побачите чорний екран.

В цьому випадку потрібно буде розібрати ноутбук. Алгоритм дій:

 • Відключити живлення і вивільнити акумулятор.
 • За допомогою хрестоподібної викрутки відкрутити гвинти на нижній кришці, в тому числі в відсіку для установки батареї. Деякі з них можуть бути заховані під наклейками або ніжками ноутбука.
 • Акуратно підчепити і зняти пластикову накладку на клавіатурі, що захищає кнопки.
 • Демонтувати клавіатуру, надавав парою шліцьових викруток на спеціальні пази з боку монітора. Відключити шлейф клавіатури від материнської плати.
 • Хрестовій викруткою відкрутити всі гвинти, які ви побачите. Демонтувати оптичний привід.
 • Зняти нижню кришку. Від’єднати компоненти, які заважають дістатися до планки оперативної пам’яті.

У ноутбуках ОЗУ розміром не перевищує пари сірникових коробок, складених разом. Виглядає вона як текстолитовая друкована плата з декількома чіпами на ній. Вставляється цей компонент в слот паралельно материнській палаті в нижній частині, з боку нижньої кришки. Для очищення контактів RAM можна скористатися канцелярським ластиком або медичним спиртом.

І якщо вже ви розібрали лептоп, заодно почистіть його від пилу. Будучи провідником струму, вона може бути причиною короткого замикання і не давати пристрою включитися. Продуйте все «нутрощі» комп’ютера, скориставшись побутовим феном, пилососом або балончиком зі стисненим повітрям.

Не рекомендується встановлювати металеві насадки. тільки пластикові. При контакті металу з електронними компонентами імовірніше пробою статичної електрики і виходу з ладу дорогих деталей.

Основні проблеми з включенням ноутбука

Їх можна розділити на 3 групи. пов’язані з апаратною частиною девайса, харчуванням та програмні.

BETATECH.COM.UA 2021