Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Не включається телевізор LG причини

Table of Contents

Не включається телевізор LG: покрокова перевірка і виправлення помилки

Чому не включається телевізор LG? Розбираємо причини, за якими при включенні мигає індикатор або горить червоним лампочка.

Телевізори LG, знайомі багатьом завдяки своїм просунутим матрицями, користуються попитом. І якщо раптом споживач стикається з ситуацією, коли телевізор LG не включається, то відразу налаштовується на дорогий ремонт. Але ремонт потрібно не завжди, частіше за все проблема виникає від неуважності і її можна вирішити самостійно.

Шукати причину слід поетапно. Для початку оглядаються все зовнішні елементи. Після огляду проводиться діагностика внутрішніх вузлів. Довірити таку діагностику найкраще спецалістів з сервісного центру LG.

Неважливо, який тип телевізора LG у вас: рідкокристалічний, плазмовий, на світлодіодах або кінескопний. Несправність проявиться одним із таких способів:

 • Індикатор не працює і не включається екран.
 • Чи не спалахує екран, але при цьому індикатор моргає як зазвичай.
 • Після включення з’являються сторонні для телевізора LG звуки: клацання, гудіння, свист.

Якщо телевізор вимкнувся і не включається, і при цьому не тільки не включається екран, але і не блимає індикатор, то слід шукати причину в наступному:

 • Перевірте, чи є електрику в квартирі.
 • Далі огляньте розетку. Зовні розетка повинна бути без обпалених ділянок, з неї не повинно пахнути гаром і не повинен йти дим. Підключіть до цієї розетки інший прилад і переконайтеся, що він працює.
 • Перевірте шнур живлення і наскільки добре вилка вставлена ​​в розетку. Шнур повинен бути рівним, без заломів і вигинів. З нього не повинні стирчати оголені дроти. Якщо шнур перетерся, то буде потрібно його заміна.
 • Якщо телевізор увімкнений у розетку за допомогою мережевого адаптера, перевірте чи включена кнопка на ньому.
 • Перевірте на працездатність стабілізатор, якщо в квартирі часті перепади напруги і телевізор підключений через нього.
 • У разі, якщо проблеми з електрикою відкинуті, спробуйте натиснути на кнопку харчування. Вона найчастіше розташовується на бічній панелі телевізора. Після цього індикатор повинен спалахнути червоним, зеленим або синім. А телевізор повинен почати реагувати на пульт.
 • Можливо включився режим очікування. Це режим енергозбереження і включається він автоматично після декількох хвилин простою. Також сплячий режим може включатися, якщо запущений неактивний роз’єм AV / HDMI / TV. При цьому телевізор працює, але зовні це ніяк не проявляється. Скористайтеся пультом і натисніть кнопку «StandBy». Звертаємо увагу, що не варто залишати телевізор в режимі очікування, так як ця функція не відключає блок живлення і тримає екран «напоготові», а це робить телевізори LG уразливими до перепадів напруги.

Розглянемо більш докладно всі випадки, коли екран не світиться, а індикатор горить:

 • Насамперед необхідно перевірити пульт управління пристроєм. Якщо кнопки на самому TV перемикають канали, включають і відключають телевізор, слід замінити батарейки в пульті або перевірити правильність їх установки. Якщо це не допомогло, необхідно буде замінити пульт.
 • Перевірте, чи не збилися налаштування яскравості на екрані. Якщо виставлено мінімальне значення, то екран буде залишатися чорним. В цьому випадку необхідно буде повернути налаштування до нормальних показників.
 • Ще однією з причин може стати некоректна установка оновлення. Тоді телевізор постійно намагається перезавантажитися і не реагує на зовнішні команди. Виправити ситуацію можна, скачавши на USB-флешку потрібну прошивку з офіційного сайту LG і потім встановивши її вручну.
 • Причина може бути в нестабільній напрузі. У цьому випадку індикатор горить червоним, переривчасто блимає. Слід відключити телевізор і почекати, поки напруга стабілізується, але не менше 30 хвилин, а потім знову включити телевізор. Також вирішить проблему стрибків напруги підключення до телевізора стабілізатора.

Якщо при включенні телевізора чуються сторонні звуки (специфічне клацання або гудіння усередині девайса), і при цьому техніка завантажується не з першого разу або вантажиться дуже довго, причин подібної ситуації може бути кілька:

 • Відбулася блокування системи харчування через стрибки напруги. Це досить часто відбувається під час грози. В даному випадку будуть чутні характерні клацання, їх видає блокіратор, який не дає включити телевізор, щоб уникнути додаткових проблем з мікросхемами. Буде потрібна допомога фахівця з сервісного центру, так як потрібно розбір корпусу телевізора, відключення блокіратора, а також пошук і усунення першопричини.
 • Поломка блоку живлення, який знаходиться всередині корпусу телевізора. Коли блок живлення виходить з ладу, телевізор довго вантажиться і в ньому чути клацання і свист, лампочка моргає, так як електричний контакт непостійний. Найчастіше причиною поломки стає роздувся конденсатор. Також могла згоріти одна з мікросхем блоку електроживлення або міг перегоріти запобіжник.

Але можуть виникнути і інші неполадки, які позначаться на роботі телевізора:

 • Якщо телевізор не включається кнопкою, можливо, ви випадково встановили «захист від дітей». У цьому випадку варто скористатися пультом від телевізора. Так як дана захист діє тільки на кнопки на корпусі телевізора.
 • Перевірте, яке джерело сигналу обраний. Можливо обраний HDMI або AV. Якщо це так, то необхідно буде вибрати на екрані джерело сигналу TV.
 • Якщо телевізор увімкнено і лампочка горить, але на екрані нема зображення, то, можливо, причина криється в поганих погодних умовах або в збоях у провайдера послуг.
 • Зіпсується може матриця або світлодіодне підсвічування до неї. В такому випадку можна чути звук, але зображення буде відсутній. На екрані буде видно смуги або «засвітки», при запуску не буде з’являтися логотип LG. Це поломка одна з найдорожчих, але трапляється вкрай рідко.

Рекомендуємо не розбирати телевізор самостійно. Розбір техніки тягне за собою відмову в обслуговуванні по гарантії. Якщо потрібно розбір телевізора, потрібна діагностика або самостійно не вдається знайти причину, по якій телевізор не включається, слід звернутися в сервісний центр LG.

READ  Як підключити антену до телевізора dexp

Проблеми з підсвічуванням

Часто чорний екран телевізора сигналізує про проблеми з підсвічуванням. Якщо з ладу вийшла світлодіодна стрічка або лампа підсвічування, картинка на екрані відсутній. Підсвічування зазвичай змінюють, і роблять це тільки в сервісному центрі. Справитися з таким завданням самостійно без спеціальних навичок неможливо.

апаратні несправності

На наявність апаратних несправностей вказує хаотичне миготіння індикатора. Швидше за все, неполадки пов’язані з роботою електричного кола телевізора. Тому потрібно зробити наступне:

 • Відключити периферійну апаратуру і TV від джерела живлення. До периферійної апаратури відносяться приставки, програвачі, антена та інші пристрої.
 • Периферійну апаратуру від’єднати від телевізора.
 • Підключити тільки TV з єдиним блоком живлення.

Далі можна спробувати по черзі підключити антену, ресивер. це допоможе знайти зламане пристрій. Якщо периферійне устаткування буде працювати коректно, проблема прихована в самому телевізорі.

Визначити поломку можна по миганню індикатора. Лампочка може блимати певну кількість разів. це спеціальний код, умовно позначає тип несправності. Щоб розшифрувати сигнал, прочитайте інструкцію. При необхідності зверніться до фахівців.

Чому телевізор LG не включається?

У плазмових, LED і ЖК моделей телевізорів LG несправність може проявитися в такий спосіб:

 • Телевізор не включається, але індикатор горить.
 • Телевізор не запускається, але лампочка блимає червоним.
 • При включенні телевізора виникають сторонні звуки: свист, гул, клацання.
 • Телевізор не включається, і індикатор не горить.
 • Телевізор не запускається, зависає на заставці (загоряється логотип LG і нічого не відбувається)

Причин, через які телевізор не включається, досить багато. Їх можна розділити на три основні категорії. Це збої в системі через порушення в роботі програмного забезпечення або додатків, периферійні неполадки, які виникають внаслідок неправильної роботи підключених до TV пристроїв, а також апаратні поломки, пов’язані з вийшли з ладу елементами телевізора.

Зазвичай пошук несправностей починається з зовнішніх пристроїв, підключених до телевізора. Також проглядаються настройки, пошкодження кабелів. Тільки після цього приступають до діагностики внутрішніх елементів: матриці, плати та ін. Краще, якщо тестуванням займатимуться фахівці.

Телевізор LG не включається, індикатор блимає

Якщо телевізор не включається, але індикатор моргає з певною періодичністю або хаотично, можливо перебуває в режимі монітора, є проблеми з ресивером або антеною, через яких відсутній сигнал, апаратні поломки.

Телевізор не включається, індикатор горить

Якщо телевізор не включається, а індикатор горить. проблема точно не в харчуванні. З підключенням до електричної мережі в такому випадку все в порядку. Спочатку потрібно перевірити, чи правильно обраний режим роботи TV-приймача. Також могла згоріти підсвічування, LED-стрічка або інвертор, злетіти прошивка.

Для визначення причини поломки спочатку перевіряється екран. Якщо при натисканні кнопки меню відображаються настройки, то проблема пов’язана з трансляцією зображення. У другому випадку можливі три варіанти. Це поломка антени або підсилювача, пошкодження гнізда антени або збій налаштувань.

Не включається телевізор LG: причини, їх діагностика і усунення

Чому ще не працює телевізор LG?

Телевізор може не включатися і з інших причин: не тільки тим, які перераховані вище. До них відносяться:

 • Нагрівання біля відеоадаптера. Якщо пристрій працював «на межі» і перегрілися, міг спрацювати запобіжник. Через це TV-система не буде деякий час включатися. Треба трохи почекати. Несправність трапляється в основному тоді, коли на телевізорі з невеликим дозволом намагаються відтворити фільми або передачі в форматах Ultra-HD або 4K.
 • Зламана системна плата. Це серйозна поломка, яка вимагає професійного підходу. На те, що з ладу вийшла плата, може вказувати запах гару з корпусу телевізора. Усунути поломку можна тільки заміною.
 • Несправність конденсатора. Конденсатор може тріснути або роздутися через високий опору матеріалу контактів. Його змінюють на новий. Також потрібно встановити, через що піднявся рівень опору. внаслідок перепадів напруги або через потрапляння вологи на плату.

Телевізор не включається, світлодіодний індикатор не горить

Основна причина, швидше за все, в надходженні електрики. Якби з електрикою було все в порядку, то працював би індикатор, або сам телевізор (малоймовірно, що з ладу вийшло все одночасно). Спробуйте зробити наступне:

 • переконайтеся, що в будинку є електрика, часто буває, що просто відключився автомат в щитку від перевантаження напруги (або відключене живлення розеточной групи);
 • перевірте справність розетки, до якої підключений телевізор (спробуйте підключити до неї інший прилад, наприклад, настільну лампу, стільниковий телефон);
 • якщо телевізор увімкнений у розетку через подовжувач, перевірте його працездатність, або спробуйте замінити його на інший (часто буває так, що телевізор підключений через пілот, а на ньому елементарно вимкнений перемикач).

Пропонуємо вам ремонт телевізора, якщо він не включається, за вигідною ціною, від:

Якщо ваш телевізор не включається, це не привід одразу впадати в паніку, можливо причина дріб’язкова і ви зможете вирішити проблему самостійно. Ось саме елементарне, що можна зробити самому, не викликаючи майстра.

Телевізор не включається, але світлодіодний індикатор горить

Якщо індикатор горить, значить електрика подається в телевізор справно і шукати причину потрібно в іншому. Спробуйте зробити наступне:

 • пробуйте включити телевізор з панелі управління. Якщо телевізор включається, значить справа в пульті;
 • при спробі включення з панелі управління взагалі немає реакції від телевізора, або телевізор намагається включитися, але марно? Є ймовірність, що спрацював захист від перепадів напруги в мережі, спробуйте вийняти вилку з розетки, почекати якийсь час і знову спробувати включити телевізор.

Якщо після всіх спроб включити телевізор не вдалося, то справа в самій електроніці. платі управління (можливо процесорі), блок живлення, роз’ємі.

Чи не рекомендуємо самостійно розкривати телевізор і намагатися знайти і виправити поломку. Це не тільки неможливо зробити самостійно, але навіть небезпечно!

Рекомендуємо звернутися до спеціалізованого сервісного центру, фахівець проведе діагностику, виявивши реальні причини несправності, і запропонує професійний ремонт телевізора або в сервісному центрі, або на дому. У будь-якому випадку складний ремонт вимагає використання спеціального обладнання та інструментів, які є у хорошого майстра.

Чому не включається телевізор LG і горить лампочка

LG є одним з популярних телевізорів, але не завжди бренд і ціна рятує користувача пристрою від поломок і збоїв в роботі. Є безліч причин виходу TV з ладу, але панікувати не слід. Перше, що необхідно зробити, якщо трапилася поломка. це встановити її причину. Щоб не просити майстра про допомогу, можна пошукати проблему самому. Кожен зможе продіагностувати телевізор. просто треба знати, в яких випадках не включається телевізор LG, коли не працює підсвічування телевізора LG. Розібратися з проблемою може допомогти наступні рекомендації.

READ  Як перевести телевізор на цифрове мовлення

Проблеми з прошивкою

TV-пристрої, які підтримуються LG WebOS, можуть вийти з ладу, якщо стався збій в прошивці. Внаслідок чергового оновлення операційної системи, якщо воно пройшло невдало, може трапитися ситуація з повторюється перезавантаженням апарату. Її можна усунути оновленням прошивки вручну з USB флешки. Це може зробити будь-який користувач, який ознайомився з інструкцією до телевізора.

Ситуації, коли не працює Smart TV на платформі WebOS. дещо відрізняються від попередніх. Ці моделі працюють зі збоями через неполадки в операційній системі. Щоб уникнути таких випадків рекомендується вчасно оновлювати операційну систему.

Важливо! Неправильне оновлення пристрою усувається шляхом закачування настановних файлів прошивки на флешку, а з неї оновлюється ОС TV-апарату.

Індикатор живлення блимає

Важливо! Якщо світлодіодний індикатор моргає, то це означає, що апарат намагається визначити тип несправності. У більшості випадків лампочка має червоний колір і може моргати кілька разів. в такий спосіб вона передає умовне позначення поломки.

Для розшифровки сигналу необхідно просто почитати інструкцію, що входить в базову комплектацію. Рекомендується знайти розділ, де описані всі види поломок і знайти причини, за якими лампочка може блимати. Володіючи отриманою інформацією, самостійно можна нормалізувати запуск TV, зробивши відповідні заходи.

Але може бути ще одна причина такого стану девайса. пристрій підключено до комп’ютерної техніки та використовується як монітор. Коли він переходить в сплячий режим або вимкнувся автоматично, то при спробах включити його з ПДУ буде спостерігатися ситуація, що індикатор горить.

Вирішити цю проблему можна елементарно, всього лише треба вивести пристрій з режиму сну, натиснувши на клавіатурі комп’ютера будь-яку кнопку або посмикавши мишкою.

TV-апарат є робочим, всього лише підключеним до іншого джерела зображення.

Не виключений випадок. що спрацював захист, в результаті чого телевізор LG не може включитися, при цьому відбувається миготіння індикатора. Причиною цього є або поломки апарату, або збої програмного забезпечення. Не виключається, що девайс банально не вивели з режиму сну.

Неправильно обраний джерело

Головною причиною припинення роботи дисплея може бути режим очікування, який не виробляє виключення пристрою. В цьому випадку телевізор працює, тільки його робота ніяк не проявляється. Цю проблему усунути легко, скориставшись ПДУ і переключивши режим натисканням клавіші «Standby».

Ця опція не виробляє блокування адаптера харчування, залишає екран завжди в стані готовності.

Увага! Постійне перебування монітора в стані готовності відбивається негативно на його показниках його роботи. В результаті зловживання цим станом пристрій стає дуже вразливим до перепадів напруги.

Ще однією причиною того, що телевізор мовчить і не включається, є неправильно обраний джерело. Якщо раніше користувачем активований AV або HDMI, то, щоб переглядати телемовлення, треба за допомогою ПДУ переключити джерело. Часто таке спостерігається після підключення TV до ноутбука.

Не включается телевизор LG. Ремонт Своими Руками

Проблеми технічного характеру

Час негативно впливає на плати, транзистори, конденсатори, запобіжники та інші запчастини TV-апарату. Для конкретизації причини несправності пристрій слід розібрати.

Важливо! Коли виникли підозри на технічні несправності телевізора, рекомендується звертатися в сервісний центр LG.

Індикатор живлення перестав горіти

Буває, що пристрій зовсім не може включитися, лампочка не горить, немає реакції TV на ПДУ і кнопки, що знаходяться на передній панелі апарату. Ймовірно, що зникла електрика.

Важливо! Може таке статися, що індикатор згорів, але тоді TV все ж повинен включатися.

Виходячи з фактів, що лампочка не горить і телевізор не включається, робимо висновок про проблему з подачею електрики.

Відсутність електроживлення трапляється в кількох ситуаціях:

 • електрики ніде немає в будинку;
 • вибило автомат в щитку;
 • розетка, куди включена вилка шнура від телевізійного пристрою, зламалася;
 • сталося пошкодження подовжувача, якщо TV-пристрій підключено через нього до розетки;
 • виникли проблеми з електропроводкою.

По-перше, що потрібно зробити в першу чергу. перевірити, чи є справними розетка і подовжувач. Необхідно також обов’язково подивитися щиток, змінити положення тумблерів.

Якщо не допомогло попереднє дію, далі слід шукати причину виниклої проблеми в зламаною розетки. Для цього рекомендується просто увіткнути вилку від телевізора в іншу розетку.

Коли і вона не працює, то електрики немає. Щоб усунути проблему з проводкою, необхідно викликати електрика.

Коли модель TV-апарату. кінескопні, то причинами його поломки буває перегорання запобіжника. Згорілий запобіжник можна замінити новим.

Найчастіше причиною неможливості включення TV-пристрої є поломка TV-апарату більш сучасних моделей (наприклад, поломка мікросхеми, адаптера живлення або конденсатора).

Слід продіагностувати все обладнання в комплексі. Визначившись з деталлю, яка некоректно працює, слід просто замінити її. Після заміни зламаної деталі TV-апарат по ідеї повинен включитися.

перепад напруги

Якщо ЛШ зовсім згас, це не завжди означає, що техніка зламалася. Найчастіше телевізор не включається, якщо є проблеми з електричною мережею будинку або загальної антеною.

 • пошкодження кабелю;
 • поломки розетки;
 • проблем з електромережею.
 • Увімкніть TV в іншу електричну розетку і відразу зробіть його завантаження.
 • Якщо не виходить включити апаратуру, то перевірте, чи працює інший електроприлад від цієї розетки.
 • Коли проблем з роботою іншого приладу немає, а телевізійний апарат не включається, то зверніться до ТВ техніка.

Ще однією причиною того, що ЛШ старої моделі не включається, може бути перегоріли запобіжник.

Коли лампочка горить звичайним кольором (червоним, зеленим, синім), то, можливо, немає зв’язку телевізора з джерелом телесигналу. В цьому випадку треба запустити черговий режим монітора і спробувати відкрити на великому екрані будь-мультимедійний зі смартфона або флешки, які підключені по USB або HDMI. Так можна переконатися, працює чи ні Smart-TV.

Чому не включається телевізор LG і що робити?

Коли не включається телевізор LG, його власники відразу налаштовуються на дорогий ремонт і пов’язані з ним витрати. Причини, за якими блимає індикатор до включення і горить червоним лампочка, повністю відсутній сигнал, можуть бути різними. від помилок самого користувача до виникнення технічних збоїв. Що робити, як усунути несправності, якщо телевізор не хоче включатися. в цих питаннях варто розібратися більш детально.

помилки користувача

Поломка складної електронної техніки завжди обходиться недешево. вартість ремонту плазмових або ЖК-екранів часто і зовсім виявляється нерентабельною для власника. Коли не включається телевізор LG, не варто відразу підозрювати найгірше. Найімовірніше, причинами проблем є елементарні помилки або випадковості, досить легко підлягають усуненню.

Телевизор LG не включается \ Ремонт блока питания

 • Відсутність електроживлення. Якщо струм від розетки не надходить до телевізора, працювати він не буде. Непрямим підтвердженням проблеми можуть бути повна відсутність індикації на корпусі, відсутність реакції на сигнали пульта. Варто перевірити, чи не вимкнена кнопка на мережевому фільтрі, якщо підключення виконано через нього, переконатися в наявності вилки в розетці.
 • Режим вибраний невірно. У разі переходу в Sleep Mode екран гасне, але сам апарат продовжує функціонувати в звичайному режимі, тільки без зовнішніх проявів. Переконатися в тому, що це так, можна, натиснувши на пульті кнопку Standby. на інші команди телевізор не відреагує. Тільки при зміні режимів апарат знову буде готовий до роботи. Не варто занадто часто користуватися функцією «сну», в цьому стані техніка більш вразлива для короткого замикання, інших збоїв в мережі.
 • Чи не те джерело сигналу. Іноді сам телевізор включений, але на ньому не виходить подивитися ефірне TV або інший контент. Для усунення проблеми зазвичай досить перевірити джерело сигналу. Замість TV там може стояти HDMI, AV. Потрібно просто перейти в правильний режим.
 • Активована захист від несанкціонованого доступу. В цьому випадку телевізором можна керувати з вбудованих в його корпус кнопок. Зате з пульта всі функції будуть працювати. Опція позиціонується як «захист від дітей». вони не зможуть самі включити техніку.
 • Збилися налаштування яскравості. Якщо, виставляючи цей параметр, користувач вибрав мінімальні значення, екран залишиться чорним. В цьому випадку потрібно виконати настройку і повернути нормальні показники яскравості.
READ  Вмикається і вимикається телевізор Samsung

Для усунення більшості призначених для користувача помилок зазвичай вистачає детального вивчення керівництва, прикладеного до телевізора: там перераховуються багато характерних неполадки.

Технічні неполадки

Серед технічних несправностей, завдяки яким TV не реагує на команду включення, найбільш часто виявляються поломки запобіжників. Вони покликані оберігати дорогу апаратуру від перепадів напруги і зі зрозумілих причин можуть перегоріти. Якщо це сталося, телевізор відключився, довго не реагує на команди з пульта і кнопок, потрібно звернутися до фахівців сервісного центру для більш точної діагностики.

Причини, за якими TV-техніка LG не включається, можуть полягати і в інших несправності технічного характеру.

 • Поломка блоку живлення. Він знаходиться всередині корпусу, при виході з ладу може давати такі симптоми, як довге завантаження екрану, сторонні звуки (клацання, свист), переривчастий сигнал індикатора. він моргає, контакт непостійний. Поломка може бути пов’язана з перегрівом, перевантаженням, перегоранням блоку живлення. А також після сильного перепаду напруги, грози може спрацювати захисна блокування від короткого замикання.
 • Програмний збій. Якщо в прошивці виявилася помилка або користувач сам порушив вірний алгоритм, телевізор йде в вічний режим перезавантаження, не реагує на інші команди. Таке іноді трапляється при оновленні системи телевізора на WebOS. Якщо таке сталося, потрібно завантажити коректну версію на зовнішнє джерело зберігання даних і встановити оновлення з нього вручну.
 • Несправність в підсвічуванні або матриці. При цьому на екрані не виникає логотип при завантаженні, є смуги або засвічені місця на темній панелі, з’явилися тріщини на склі. Іноді звук йде, але зображення не транслюється.
 • Пульт не працює. У цьому випадку на корпусі в штатному порядку блимає індикатор, кнопки на самому TV включають і перемикають функції. З ПДУ команди не проходять.
 • Нестабільна напруга. У цьому випадку індикатор горить червоним, переривчасто блимає (в штатному режимі це відбувається перед включенням зображення на екрані). Система харчування телевізора сигналізує про слабкий струмі в мережі, його недостатньо, щоб вивести картинку.

Проблеми з сигналом

кабельне TV

Поява моргання на кабельному TV зазвичай це пов’язано з ушкодженнями дроти. огляньте його і при виявленні дефектів замініть. Ще проблеми виникають через поломки штекера. Виявити її можна розібравши штекер для перевірки цілісності всіх компонентів.

Рішення для TV, випущених після 2012 року

На відносно нових телевізорах з функцією Smart TV встановлено оновлене додаток YouTube, так що проблеми в його роботі не пов’язані зі зміною API. Не виключено, що виник якийсь програмний збій.

Супутникове TV

Для його налаштування потрібен ресивер, супутникова тарілка і кабель. Через проблеми на одному з компонентів зображення починає моргати.

Щоб визначити неполадки в сигналі супутникової тарілки зателефонуйте на гарячу волосінь провайдера послуг. Там оператор допоможе провести діагностику, виявити і виправити помилку.

Миготіння при перегляді каналів

Тут мається на увазі, що миготіння екрану телевізора мають місце при підключенні до нього джерела телевізійного сигналу. супутникове (через ресивер), кабельне або аналогове (звичайна антена) телебачення. Щоб виключити причини неполадок, пов’язані саме з джерелами TV-сигналу, останні потрібно піддати перевірці.

Проблема в кабелі або конвертері

Нічого демонтувати не потрібно, як не потрібно і пересувати антену, тому що потім її практично неможливо буде налаштувати без спеціального обладнання. Досить тільки відключити кабель антени від ресивера. На екрані телевізора повинна відобразитися інформація про відсутність сигналу, але сам екран блимати перестане. Якщо причина саме в цьому, спочатку можна спробувати замінити кабель. Якщо не допомагає, можливо, що неполадки виходять від супутникового конвертера. пристрої, що вловлює бездротової сигнал від антени. У цьому випадку без допомоги фахівців не обійтися.

Часті несправності плазмових телевізорів LG

На плазмовому телевізорі також може виникнути ряд неприємних проблем.

Пристрій плазмових телевізорів LG принципово відрізняється від рідкокристалічних апаратів. Зображення в плазмовому телевізорі LG формується шляхом подачі струму на заповнені газом осередки. Під впливом струму газ перетворюється в плазму, і покриті різнобарвним люмінофором осередку починають світитися. Відтінки світіння визначаються кольором покриття.

Плазма може вийти з ладу через вигоряння люминофорного покриття. Щоб уникнути вигоряння, не ставте плазмовий телевізор LG під прямі промені сонця і не змушуйте прилад довгий час транслювати одну і ту ж статичну картинку.

Якщо виник збій в програмі плазмового телевізора, його потрібно усунути через перепрошивку пристрою. Для усунення цієї проблеми і проведення успішного ремонту LG не потрібно досвіду в пайку, і невелика ймовірність щось доламати остаточно.

Дана технологія вже давно присутній у повсякденному житті людей, тому ремонт плазмових телевізорів здійснюють багато компаній і приватні фахівці.

Якщо плазма не включається, знайдіть несправну скан-планку. Планка. це деяка кількість скан-контролерів, що відповідають за рядок або стовпець екрану. Втім, ремонт в разі, коли плазма не включається, краще довірити фахівцям з центру сервісного обслуговування.

BETATECH.COM.UA 2021