Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Не включається телевізор з пульта

Table of Contents

Проблема в телевізорі Samsung

В результаті численних перевірок ви з’ясували, що пульт справний, а телевізор Samsung і раніше не збирається вимикатися при натисканні на відповідну кнопку на пульті?

Варіантів тут небагато: некоректно працює фотоприймач, або сталася поломка в процесорі керування пристрою.

Самостійно таку несправність усувати не можна. своїми діями ви можете нанести ніжною техніці непоправної шкоди. Вона просто може вимкнутися назавжди, і ніякої чарівник її реанімувати буде не в змозі, а вам належить похід за новим телевізором.

сіли батарейки

Найбільш поширена причина припинення роботи пульта телевізора Samsung. розряд батарей. Це показує і статистика звернень клієнтів в пункти лагодження побутової техніки. Але заміна джерел живлення. найбільш проста справа, з яким впоратися неважко. Знаходимо на зворотному боці пристрою кришку, під якою знаходяться батарейки. На кришці є спеціальна рифлена поверхню, натиснувши на яку, її можна легко зрушити.

Рух відбувається в сторону, в яку вказують стрілки. Після відкривання відсіку старі елементи живлення виймаємо і утилізуємо, а нові вставляємо на їх місце, дотримуючись полярності.

Можлива й інша причина: самі батареї в порядку, але окислились або розхиталися контакти у відсіку живлення. Щоб перевірити їх стан, знімаємо кришку, як описано вище. Трохи покачаємо елементи живлення. Якщо вони слабо закріплені, бовтаються в гнізді, їх потрібно підтягнути. Вийнявши батарейки, викруткою підтягуємо контакти, потім встановлюємо харчування назад.

Окислилися сталеві деталі не пропускають електричний струм. Окислення відбувається від бруду, пилу, вологості. Звичайною ватною паличкою, змоченою в спирті або одеколоні, протріть місця контактів. Якщо цього недостатньо, і корозія не видаляється до кінця, зніміть її гострої металевої паличкою. Підійде голка або викрутка.

Як усунути неполадки?

Щоб не запускати проблему, краще не діяти самостійно, а довірити рішення фахівцям з «Ремонтано». Так Ви отримаєте переваги:

 • Швидке і професійне усунення будь-якої несправності, незалежно від занедбаності.
 • Гарантія якості, яка характеризує відповідальний підхід до ремонту.
 • Виїзд на будинок до клієнтів. Так підвищується зручність співпраці з «Ремонтано».
 • Взаємодія з усіма популярними марками / моделями, як JVC, Toshiba, Philips, Sharp, Elenberg та іншими.
 • Взаємодія з будь-якими типами телевізорів: кінескопні, старими чорно-білими TV, ЖК або плазмовими.

Наша робота відрізняється акуратністю, демократичними цінами. Тому з нами швидко зможете повернути зручність експлуатації цього телевізору.

Не включається телевізор з пульта

Сучасні користувачі вже забули ті далекі часи, коли треба було вставати з затишного крісла, щоб переключити канали, зробити звук голосніше або налагодити яскравість. сьогодні в цьому надає неоціненну допомогу ПДУ (пульт дистанційного керування).

Тому, якщо раптом телевізор Samsung не реагує на команди пульта управління, це викликає певний дискомфорт. Чому це відбувається, і як реанімувати пристрій, розглянемо в нашій сьогоднішній статті.

зникнення сигналів

Якщо телевізор не включається з ПДУ, але індикатор блимає, або техніка реагує на команди тільки після багаторазового натискання на кнопки, це може сигналізувати про пропажі сигналу. Дана несправність поширена на телевізійних панелях таких фірм, як Philips і Samsung.

Порада! У частині випадків усунути цю проблему допоможе одночасне натиснення і утримування кнопки Program і Volume на корпусі телеприймача. Якщо несправність зберігається, буде потрібно оновити прошивку телевізора до свіжої версії, через деякий час апарат буде правильно реагувати на ПДУ.

Елементи живлення розрядилися

Якщо з телевізором все добре, то це означає, що саме пульт не виконує свої функції. Телевізор не реагує на пульт, якщо в ньому сіли батарейки або згорів діод. Пульт потрібно ретельно оглянути. Якщо на ньому є подряпини або інші пошкодження, можливо, через це він не приймає сигнал. Телевізор повинен приймати сигнал завдяки інфрачервоним випромінюванням з пульта.

Ми побачити випромінювання не можемо, але їх видно на фотознімку. Тому сфотографуйте пульт, коли ви натискаєте на кнопку, якщо ви бачите на знімку, що яскравого світла на діоді немає. пульт неробочий.

Найчастіше сідають батарейки, тому майте кілька батарейок в комплекті. Адже вони можуть або сісти, або протекти. Навіть якщо батарейки нові, з ними також може статися подібне.

Універсальний пульт

Крім оригінального пульта можна придбати універсальний, який призначений для роботи з безліччю телевізорів різних брендів. Щоб налаштувати такий ПДУ під свій телеприймач, потрібно виконати автоматичний підбір коду згідно з інструкцією, що йде в комплекті.

Також можна ввести код вручну. Зазвичай для телевізійних панелей кожного виробника відповідає від однієї до кількох кодових комбінацій, які вказуються в спеціальній таблиці, надрукованій в керівництві користувача. Відшукавши ці значення, їх потрібно ввести відповідно до інструкції.

На замітку! Варто розуміти, що при використанні універсального ПДУ користувачеві будуть доступні всі основні функції (збільшити / зменшити гучність, вибрати інший канал), другорядні ж в цьому випадку можуть не працювати через відсутність частини кнопок, які мали місце на оригінальному пульті.

Якщо у користувача є пульт Ростелеком від приставки IPTV, він може спробувати налаштувати його для управління телевізором. Велика частина цих пристроїв підтримує таку можливість. Інструкція по налаштуванню ПДУ є в керівництві користувача, що йде в комплекті з приставкою.

батарейки

Найбільш поширена причина припинення роботи пристрою. розряд батарей. Це показує і статистика звернень клієнтів в пункти лагодження побутової техніки. Але заміна джерел живлення. найбільш проста справа, з яким впоратися неважко. Знаходимо на зворотному боці пристрою кришку, під якою знаходяться батарейки. На кришці є спеціальна рифлена поверхню, натиснувши на яку, її можна легко зрушити. Рух відбувається в сторону, в яку вказують стрілки. Після відкривання відсіку старі елементи живлення виймаємо і утилізуємо, а нові вставляємо на їх місце, дотримуючись полярності.

включається, телевізор, пульт

Можлива й інша причина: самі батареї в порядку, але окислились або розхиталися контакти у відсіку живлення. Щоб перевірити їх стан, знімаємо кришку, як описано вище. Трохи покачаємо елементи живлення. Якщо вони слабо закріплені, бовтаються в гнізді, їх потрібно підтягнути. Вийнявши батарейки, викруткою підтягуємо контакти, потім встановлюємо харчування назад.

Окислилися сталеві деталі не пропускають електричний струм. Окислення відбувається від бруду, пилу, вологості. Звичайною ватною паличкою, змоченою в спирті або одеколоні, протріть місця контактів. Якщо цього недостатньо, і корозія не видаляється до кінця, зніміть її гострої металевої паличкою. Підійде голка або викрутка.

сторонні перешкоди

Вони дуже рідко зустрічаються, але виключати їх не можна. Просто переконайтеся, що роботі пульта нічого не заважає: миготіння ламп денного світла, інші побутові прилади типу СВЧ-печі або мікрохвильовки. Наприклад, така ситуація може виникнути при неправильному розміщенні телевізора на кухні: багато користувачів ставлять TV на мікрохвильовку, не замислюючись, чи можна це робити. Можливо, ці дії допоможуть відповісти на питання, чому телевізор не вимикається і не включається з пульта.

READ  Телевізор сам вимикається і включається

Чому не працює ПДУ

Якщо ваш пульт не вплине на телевізор, то причин може бути безліч, і розібратися в суті проблеми, встановити точний діагноз може тільки досвідчений майстер. За допомогою спеціальної діагностики причина буде знайдена в короткий термін, і часто вона криється в інших пристроях. це вже вимагає абсолютно інших дій. Однак бувають і цілком банальні причини, що викликають проблеми з дистанційним управлінням.

Перевірте справність пульта

Іноді виникає така проблема, що не працює пульт дистанційного керування телевізора. Найчастіше причина неполадок полягає в ньому самому. Звичайно, якщо пульт впав або пошкоджений механічно, то полагодити його не так просто. Спочатку потрібно перевірити спільну роботу телевізійного приймача і ПДУ. Для цього виконуємо наступні дії.

 • Переконайтеся, що телевізор підключено до мережі. Якщо ж ні, підключаємо вилку в розетку.
 • Переконайтеся, що напруга в мережі присутній. Можливо, через перебої спрацював запобіжний клапан, або електрику було відключено.
 • Перевірте роботу телеприймача без пульта. Для цього задавайте різні команди, користуючись панеллю керування TV. Якщо з апаратом все в порядку, значить, проблема криється в пульті.

Немає збігу частоти сигналу

Індикатор світиться, але за допомогою пульта не включається телевізор? Така несправність, як стверджує статистика, частіше відбувається з виробами марки Sony і LG, ніж у інших виробників. Треба перевірити пульт на частоту сигналу на аналогічній моделі у знайомих або відразу звернутися в сервіс. досвідчені майстри перевірять пристрій.

пропадає сигнал

Вимкнення / вмикання TV за допомогою дистанційного керування не відбувається, індикатор при цьому реагує, але ніякого дії немає, або телевізор починає реагувати тільки після багаторазового натискання на будь-яку кнопку. Така несправність частіше з’являється у марок телевізорів Philips і Samsung. спробуйте вирішити цю проблему з одночасним натисканням Program і Volume на передній панелі TV. Якщо проблема залишається. треба перепрошити систему вироби до останньої версії програмного забезпечення, тоді ваш TV буде включатися з першого разу.

Чому телевізор не включається і не вимикається з пульта

Сучасні користувачі вже забули ті далекі часи, коли треба було вставати з затишного крісла, щоб переключити канали, зробити звук голосніше або налагодити яскравість. сьогодні в цьому надає неоціненну допомогу ПДУ (пульт дистанційного керування). Тому, якщо раптом телевізор не реагує на команди пульта управління, це викликає певний дискомфорт. Чому це відбувається, і як реанімувати пристрій, розглянемо нижче.

Телевізор і комп’ютер

Якщо ви дивитеся фільми з комп’ютера, виводячи зображення на екран телевізора, причина включення і виключення може залежати так само від вашого ноутбука. Наприклад, він може перейти в сплячий режим. і тоді телевізор вимкнеться. Як видно, дуже багато поломки по суті поломками не є, а залежать від банальних речей, на які користувачі не звертають уваги.

Чому горить індикатор?

Але якщо на панелі телевізора горить і блимає індикатор, це однозначно свідчить про будь-якої внутрішньої несправності. Щоб зрозуміти, чому відбувається таке явище і що робити, слід ретельно почитати інструкцію до телевізора. У випадках різних моделей підморгування індикатора може виглядати зовсім по-різному. Якщо у вас телевізор Philips, Samsung, Sharp. просто відкрийте відповідний розділ інструкції та перевірте, що саме техніка намагається вам повідомити. У певних випадках індикатор не горить, в інших. навпаки, стрімко моргає. Зрозуміло, інструкція повинна завжди лежати десь поблизу від телевізора, і її не варто викидати.

Тримайте пульт в належному стані!

Якщо телевізор не включається з першого разу, може просто заїдати кнопка на пульті. Особливо, якщо навколишня її щілину забилася пилом, крихтами від їжі, будь-якої брудом. Тому-то телевізор не включається з пульта. Цю несправність усунути просто: достатньо лише ретельно вичистити пульт і кнопка знову буде нормально працювати.

Часто зустрічаються причини

Отже, розглянемо найбільш характерні причини несправності телевізора. Іноді трапляється так, що вони відбуваються з вини користувача і усунути їх досить просто. Наприклад, якщо ваш телевізор не реагує на пульт управління і неможливо перемкнути канал, перевірте. а чи замінили ви батарейки. Нерідко люди просто забувають про це, і навіть якщо пульт справний, працювати він не буде.

Те ж можна сказати і про довільному включенні-виключенні телевізорів. Часто причина буває проста. Багато телевізори оснащені таймерами, і потрібно уточнити, чи не запустили ви установку включення через якийсь певний проміжок часу. Іноді діти, бавлячись з пультом, самі виставляють такі настройки. Телевізори LG, Sony, Toshiba і інші неодмінно мають таймер серед інших функцій, і причина самостійного включення може критися в настройках.

Чому телевізор не реагує на пульт управління?

Дистанційне керування телевізорами еловечество придумало досить давно, і кожен рік такі системи отримують свої поліпшення. Але часто користувачі стикаються з проблемою, коли пульт дистанційного керування просто не працює. а крім того, сама техніка може поводитися дивно. Наприклад, включатися і вимикатися без попередження. Часом на телевізорі загоряється лампочка індикатора, що свідчить про певні проблеми. Кожна з них має свої причини і свої власні шляхи вирішення.

Причину поломки повинен встановлювати фахівець

Якщо навіть після прочитання вам не зрозуміла причина поломки, а телевізор включається, вимикається і не слухає пульта. ймовірно, проблема все ж криється десь всередині. У таких випадках слід викликати авторизованого телемайстра і вислухати його рекомендації по ремонту. Сучасна техніка вся начинена мікросхемами, а вони є досить крихкими елементами. Цілком ймовірно, що що-небудь доведеться замінити.

Как отремонтировать пульт от телевизора. Ремонт пульта

Таку процедуру краще не робити самостійно, якщо ви не хочете остаточно доламати телевізор. Навіть ретельно вивчивши всі поради на форумах не потрібно розбирати техніку своїми руками. почнемо з того, що це може бути просто небезпечно для життя. Тільки майстер по ремонту телевізорів може досліджувати нутрощі телевізора і щось звідти витягувати для ремонту. Втім, сьогодні подібні процедури робляться швидко.

READ  Телефон потрапив в воду і не включається

Якщо ви не маєте в своєму розпорядженні достатній час для візиту в сервісний центр, телемайстер може виїхати на вашу адресу і зробити ремонт телевізора вдома. Так як годинник роботи фахівців починаються з 07:00, ви можете оформити заявку на ранок і зустріти майстра перед початком робочого дня. Зазвичай будь-які несправності усуваються швидко, і лише в окремих випадках техніку знадобиться забирати для більш ретельної діагностики.

Сучасні телевізори. це не просто кінескоп в фанерному коробі. Це складні пристрої на кшталт персональних комп’ютерів, і простий користувач чи зрозуміє всю логіку їх роботи. Не намагайтеся ремонтувати техніку своїми руками. Якщо ви точно впевнені, що замінили всі батарейки, правильно налаштували таймери, а телевізор продовжує вести себе якось не так, погано включається з пульта або взагалі вимикається, то телефонуйте в компанію «Важливий сервіс 5» за телефоном 8 (495) 707- 05-05. Допомога буде негайним, і ви знову зможете насолоджуватися переглядом улюблених фільмів без будь-яких труднощів.

Проблема в телевізорі Samsung

В результаті численних перевірок ви з’ясували, що пульт справний, а телевізор Samsung і раніше не збирається вимикатися при натисканні на відповідну кнопку на пульті?

Варіантів тут небагато: некоректно працює фотоприймач, або сталася поломка в процесорі керування пристрою.

Самостійно таку несправність усувати не можна. своїми діями ви можете нанести ніжною техніці непоправної шкоди. Вона просто може вимкнутися назавжди, і ніякої чарівник її реанімувати буде не в змозі, а вам належить похід за новим телевізором.

Несправний світлодіод ПДУ телевізора

Крім елементів живлення, несправність може полягати в інфрачервоному світлодіоді. Він може відламана або просто вийти з ладу. Просто так визначити, в порядку прилад чи ні, неможливо: для цього знадобиться смартфон.

Для перевірки роботи пульта за допомогою мобільного пристрою необхідно виконання наступних умов.

 • Пульт управління телевізором повинен мати інфрачервоний датчик.
 • Вам знадобиться смартфон з камерою.

Послідовність дій перевірки роботи ІК-датчика за допомогою телефону така.

 • Увімкніть камеру мобільного пристрою. При цьому на екрані буде відображатися те, що потрапляє в зону дії камери.
 • Направте пульт на пристрій увімкнено і натискайте довго одну з кнопок. Найкраще натиснути включення / вимикання телеприймача.
 • Якщо ПДУ діючий, і ІК-датчик працює, на екрані смартфона буде видно червоний або синьо-фіолетовий світло від нього. Чим слабкіше світло, тим гірше працює пульт. Слабка робота може бути від проблем з батарейками або окислення контактів. Починка цих елементів допоможе приладу знову діяти справно.

Увага! У момент перевірки роботи світлодіода в кімнаті має бути темно.

2 ПРОСТЫХ РЕМОНТА: Не реагирует на пульт LED телек HARPER / Не включается ЖК телек THOMSON

За допомогою цієї методики можна виявити ті кнопки пульта, які не працюють, та відремонтувати їх. Іноді потрібна консультація фахівців. Якщо не можна телефонувати починають, потрібно придбати новий пульт ДУ.

сторонні перешкоди

Вони дуже рідко зустрічаються, але виключати їх не можна. Просто переконайтеся, що роботі пульта нічого не заважає: миготіння ламп денного світла, інші побутові прилади типу СВЧ-печі або мікрохвильовки. Наприклад, така ситуація може виникнути при неправильному розміщенні телевізора на кухні: багато користувачів ставлять TV на мікрохвильовку, не замислюючись, чи можна це робити. Можливо, ці дії допоможуть відповісти на питання, чому телевізор не вимикається і не включається з пульта.

Чи не працює пульт ПДУ на телевізорі Samsung. чому?

Якщо ваш пульт не вплине на телевізор, то причин може бути безліч, і розібратися в суті проблеми, встановити точний діагноз може тільки досвідчений майстер. За допомогою спеціальної діагностики причина буде знайдена в короткий термін, і часто вона криється в інших пристроях. це вже вимагає абсолютно інших дій. Однак бувають і цілком банальні причини, що викликають проблеми з дистанційним управлінням.

Немає збігу частоти сигналу пульта і телевізора Samsung

Індикатор світиться, але за допомогою пульта не включається телевізор? Така несправність, як стверджує статистика, частіше відбувається з виробами марки Samsung, ніж у інших виробників. Треба перевірити пульт на частоту сигналу на аналогічній моделі у знайомих або відразу звернутися в сервіс. досвідчені майстри перевірять пристрій.

сіли батарейки

Найбільш поширена причина припинення роботи пульта телевізора Samsung. розряд батарей. Це показує і статистика звернень клієнтів в пункти лагодження побутової техніки. Але заміна джерел живлення. найбільш проста справа, з яким впоратися неважко. Знаходимо на зворотному боці пристрою кришку, під якою знаходяться батарейки. На кришці є спеціальна рифлена поверхню, натиснувши на яку, її можна легко зрушити.

Рух відбувається в сторону, в яку вказують стрілки. Після відкривання відсіку старі елементи живлення виймаємо і утилізуємо, а нові вставляємо на їх місце, дотримуючись полярності.

Можлива й інша причина: самі батареї в порядку, але окислились або розхиталися контакти у відсіку живлення. Щоб перевірити їх стан, знімаємо кришку, як описано вище. Трохи покачаємо елементи живлення. Якщо вони слабо закріплені, бовтаються в гнізді, їх потрібно підтягнути. Вийнявши батарейки, викруткою підтягуємо контакти, потім встановлюємо харчування назад.

Окислилися сталеві деталі не пропускають електричний струм. Окислення відбувається від бруду, пилу, вологості. Звичайною ватною паличкою, змоченою в спирті або одеколоні, протріть місця контактів. Якщо цього недостатньо, і корозія не видаляється до кінця, зніміть її гострої металевої паличкою. Підійде голка або викрутка.

Телевізор Samsung не реагує на пульт управління-причини і способи усунення несправності

Сучасні користувачі вже забули ті далекі часи, коли треба було вставати з затишного крісла, щоб переключити канали, зробити звук голосніше або налагодити яскравість. сьогодні в цьому надає неоціненну допомогу ПДУ (пульт дистанційного керування).

Тому, якщо раптом телевізор Samsung не реагує на команди пульта управління, це викликає певний дискомфорт. Чому це відбувається, і як реанімувати пристрій, розглянемо в нашій сьогоднішній статті.

Пропадає сигнал ПДУ на TV Samsung

Вимкнення / вмикання TV за допомогою дистанційного керування не відбувається, індикатор при цьому реагує, але ніякого дії немає, або телевізор починає реагувати тільки після багаторазового натискання на будь-яку кнопку. Така несправність частіше з’являється у марок телевізорів Sony і Samsung. спробуйте вирішити цю проблему з одночасним натисканням Program і Volume на передній панелі TV. Якщо проблема залишається. треба перепрошити систему вироби до останньої версії програмного забезпечення, тоді ваш TV буде включатися з першого разу.

Блимає індикатор живлення, але телевізор не включається

Окремі моделі телевізорів Sony автоматичні визначають тип несправності і повідомляють про це користувачеві за допомогою миготливого індикатора харчування. Щоб зрозуміти, на яку несправність вказує індикатор, відкрийте інструкцію по експлуатації, яка була в коробці з пристроєм. При її втраті скористайтеся електронною версією документа з офіційного сайту Sony або NoDevice.com.

READ  Як почистити історію на Android Samsung

Якщо телевізор підключений до стаціонарного комп’ютера або ноутбука в якості зовнішнього монітора, миготливий індикатор харчування свідчить про те, що комп’ютер перейшов в режим очікування. Для виходу з режиму очікування натисніть будь-яку кнопку на клавіатурі або поворушіть мишкою (дія буде залежати від налаштувань вашої операційної системи). По суті, телевізор працює, просто на нього не подається зображення.

Горить індикатор живлення, але телевізор не включається

Як правило, активний індикатор живлення вказує на роботу телевізора в звичайному режимі або режимі очікування. Якщо екран не активний, можливо, це вказує на те, що телевізор просто необхідно включити. Зробити це можна двома способами:

 • Натиснувши кнопку харчування на телевізорі.
 • З пульта дистанційного керування.

НЕ РАБОТАЕТ ПУЛЬТ (или его кнопки). Решение за 5 минут

Що робити якщо телевізор не включається з пульта дистанційного керування? Як правило, рішення цієї проблеми не викликає великих складнощів. Спробуйте зробити наступне:

 • Замініть батарейки (знаходяться під кришкою в спеціальному відсіку на пульті дистанційного керування).
 • Перевірте, чи не окислені чи контакти. Якщо батарейки давно не змінювалися, це може привести до окислення контактів усередині пульта. Використовуючи ватку і спирт, очистіть контакти до початкового блиску.
 • Проведіть чистку кнопок. З плином часу (особливо якщо пульт не використовується в спеціальному чохлі), всередині пульта скупчується багато пилу і бруду, яка може перешкоджати нормальній роботі клавіш. Для очищення відкрутіть кріпильні гвинти і розкрийте пульт. Вийміть гумову платформу з кнопками, після чого протріть її спиртом Також видаліть наліт або окислення з мікросхеми.
 • Очистіть мікросхему від залишків рідини. Якщо пульт дистанційного керування був залитий якою-небудь рідиною, необхідно провести його чистку за допомогою сухої ганчірочки, а потім спирту і ватки. Ретельно видаліть залишки рідини.
 • Замініть пульт на новий. Якщо мікросхема несправна, доведеться придбати новий пульт дистанційного керування.

Якщо кнопки на панелі телевізора не реагують на натискання (індикатор харчування при цьому горить або блимає), перевірте наступні фактори:

 • Усунення перебоїв з електроенергією. Телевізори Sony призначені для роботи в мережах з номінальною напругою 220V. Якщо напруга нестабільно, може спрацьовувати вбудований захист. При цьому, навіть якщо напруга повністю відновиться, телевізор все одно не буде працювати. Перед тим, як включати телевізор, від’єднайте його від мережі на 15-20 хвилин. Якщо проблема періодично повторюється, доведеться додатково придбати стабілізатор напруги. У будь-якому випадку, вартість стабілізатора нижче вартості ремонту і обслуговування телевізора.
 • Працездатність плати управління. Якщо мікросхема вийшла з ладу, для її діагностики і ремонту найкраще звернутися до спеціалізованого сервісного центру Sony. Варто, однак, враховувати, що вартість ремонту нерідко дорівнює вартості нової мікросхеми, що робить ремонт нерентабельним.

Телевізор Sony не включається (індикація відсутня)

Якщо телевізор Sony ніяк не реагує на підключення до мережі електроживлення (немає індикації), значить в схему живлення напруга не надходить. Не поспішайте здавати пристрій у ремонт. Для початку перевірте наступні чинники.

 • Наявність напруги в електромережі. Перевірте чи є напруга в розетці, до якої підключений телевізор. Для цього можна використовувати будь-який робочий електроприлад, наприклад настільну лампу, або ж скористатися викруткою-індикатором. Якщо телевізор підключений до мережі через стабілізатор напруги, перевірте чи правильно він функціонує.
 • Виведення телевізора із сплячого режиму. Сучасна техніка покликана економити електроенергію користувача, тому якщо телевізор не використовується (або ж підключений в неактивному режимі AV / TV / HDMI), він автоматично перейде в режим енергозбереження через певний інтервал часу.
 • Включення кнопки харчування. Практично всі телевізори Sony оснащені спеціальною кнопкою відключення живлення (розташована біля індикатора харчування). Щоб активувати дисплей і включити висновок на екран зображення, натисніть на кнопку включення живлення.

Не допоміг жоден з вищенаведених порад? Швидше за все, з ладу вийшла мікросхема або один з її компонентів. Зверніться в сервісний центр для подальшої діагностики.

Проблеми з підсвічуванням

У деяких випадках в телевізорах Sony ламається LED-підсвітка або інвертор схеми живлення. Якщо придивитися до темного монітора, зазвичай можна розгледіти ледь помітне зображення. Воно може бути розпливчастим і нечітким. Якщо підсвічування присутній тільки на деякій частині екрану, в той час як в інших частинах її немає, це також може вказувати на проблеми з інветором або LED-підсвітка.

Часто з ладу виходить івертор (частина мікросхеми харчування, що формує високу напругу) або встановлені в ньому високовольтні конденсатори. Провести його заміну без спеціальних знань і навичок не так-то просто. Крім того, це дуже небезпечно. Високовольтні конденсатори здатні зберігати напругу в 1000V навіть після відключення монітора від електромережі. Перед тим як приступати до роботи необхідно за допомогою допоміжних кошти розрядити конденсатор.

Фірма Sony відома якістю своєї продукції. Однак навіть сама якісна техніка з часом ламається або виходить з ладу. Користувачі телевізорів Sony нерідко скаржаться на те, що їх телевізор не включається. Чи завжди це свідчить про несправність телевізора? Як своїми руками усунути несправність? Розглянемо основні причини, через які телевізор Sony може не включатися і способи їх усунення.

Блимає індикатор живлення, але телевізор не включається

Окремі моделі телевізорів Sony автоматичні визначають тип несправності і повідомляють про це користувачеві за допомогою миготливого індикатора харчування. Щоб зрозуміти, на яку несправність вказує індикатор, відкрийте інструкцію по експлуатації, яка була в коробці з пристроєм. При її втраті скористайтеся електронною версією документа з офіційного сайту Sony або NoDevice.com.

включається, телевізор, пульт

Якщо телевізор підключений до стаціонарного комп’ютера або ноутбука в якості зовнішнього монітора, миготливий індикатор харчування свідчить про те, що комп’ютер перейшов в режим очікування. Для виходу з режиму очікування натисніть будь-яку кнопку на клавіатурі або поворушіть мишкою (дія буде залежати від налаштувань вашої операційної системи). По суті, телевізор працює, просто на нього не подається зображення.

Телевізор Sony не включається з пульта

Фірма Sony відома якістю своєї продукції. Однак навіть сама якісна техніка з часом ламається або виходить з ладу. Користувачі телевізорів Sony нерідко скаржаться на те, що їх телевізор не включається. Чи завжди це свідчить про несправність телевізора? Як своїми руками усунути несправність? Розглянемо основні причини, через які телевізор Sony може не включатися і способи їх усунення.

BETATECH.COM.UA 2022