Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Немає зображення на моніторі комп’ютера

Table of Contents

Рішення проблеми комп’ютер включається, але немає зображення на моніторі. є відповідь!

При бажанні можна додатково використовувати пилосос, а також різні додаткові аксесуари на кшталт Болона зі стисненим повітрям і тому подібним. Повністю від’єднайте всі комплектуючі від материнської плати і займіться повної чищенням вашого персонального комп’ютера. Розберіть кулери на дискретній відеокарті (варто зазначити, що, якщо ви розбираєте комплектуючі ви автоматично втрачаєте гарантійного обслуговування). Зніміть охолодження з процесора, а також розберіть блок живлення і очистіть його зсередини. Якщо ви не знаєте, як і що розбирати, подивися відео уроки в інтернеті, яких зараз досить багато з’явилося.

Швидше за все одне з вищеописаних рішень допоможе вас впорається з проблемою, коли комп’ютер включається, але немає зображення на моніторе.Не варто боятися вирішувати проблеми самостійно, адже така проблема, як комп‘ютер включається, але немає зображення на моніторі може бути вирішена вашими власними зусиллями. Роблячи ремонт і діагностику самостійно: ви економите як грошові кошти, так і більш цінний час. Загалом не бійтеся розбирати системний блок і у вас обов’язково все вийде.

Крок 5. перевіряємо відеокарту

Ось ми і дійшли до пункту, який на думку багатьох недосвідчених майстрів вважає чи не найбільш очевидним в ситуації, коли монітор показує зображення, а комп’ютер при цьому як би працює. Під словом “працює” мається на увазі швидше “гуде”. Адже вентилятори крутяться!

Насправді це не так. Вентилятори крутяться бо на них просто напросто від блоку живлення подається напруга. Відеокарта ж при цьому досить рідко є винуватицею. але перевірити все таки варто.

Пробуємо дістати відеокарту, відкрутивши болтик зліва, яким вона кріпиться до корпусу і надавав на спеціальний важіль правіше біля роз’єму в який вона підключена.

Протираємо контакти відеокарти ретельно м’якою ганчіркою або ластиком і пробуємо вставляти її назад. В ідеалі спробувати запустити її на іншому, свідомо робочому комп’ютері. Якщо на вашій материнській платі є вбудована відеокарта, то спробуйте запуститися від неї. Якщо ж її все таки немає, то можете спробувати позичити у друзів відеокарту для перевірки.

скидання налаштувань BIOS / UEFI

Якщо ви помічаєте, що при включенні PC на ньому на мить з’являється зображення з логотипом виробника, проходить ініціалізація, а потім, коли повинна почати завантажуватися Windows. все пропадає. спробуйте зайти в BIOS і скинути настройки в дефолтні (за замовчуванням).

До речі, подібна поведінка PC може вказувати і на проблему з HDD (але в попередньому кроці, якщо ви відключали від мат. Плати диск. вона повинна була б бути виявлена ​​).

Також при цьому, як правило, на екрані з’являються характерні помилки

Метод Зміна частоти оновлення

У цьому методі, ми з вами зараз спробуємо змінити частоту оновлення на вашому моніторі, так як саме вона може бути причиною проблем при підключенні другого монітора. Наприклад, ви могли виставити на вашому головному моніторі частоту оновлення в 75Герц, в той час як на ньому, і на додатковому моніторі, максимальна частота оновлення дорівнює 59-60Герцам.

 • Натисніть на клавіатурі WindowsI, щоб перейти в налаштування системи.
 • Перейдіть в розділ «Система».
 • Потім виберіть вкладку «Екран».
 • Опустіться в самий низ вікна з настройками екрану і натисніть на лінк «Властивості графічного адаптера».
 • Перейдіть у вкладку «Монітор».
 • Натисніть на спадаюче меню і виберіть коректну частоту оновлення для вашого монітора, наприклад, 60 Гц.
 • застосуйте зміни.

Черный экран/Диагностика для простого смертного.

Змінивши частоту оновлення, спробуйте підключити другий монітор і подивіться, чи зміниться щось. Також можете спробувати виставити щось в настройках проектування, які ми згадували в найпершому пункті.

Монітор не бачить комп’ютер: можливі причини і способи вирішення проблеми

Що робити якщо немає дискретної відеокарти?

В такому випадку ви вб’єте двох зайців одночасно, в першу чергу: перевірите роботу вашого процесора, а також інтегрованої відеокарти.

Варто відзначити, що процесори рідко є причиною поломки, але все-ж перевірка зайвою не буде. Спробуйте знайти у знайомих аналогічний процесор, якщо такої можливості немає, то зніміть кулер, після чого спробуйте прочистити процесор. Візьміть вологу серветку і протріть верхню частину силіконового чіпа, на ній напевно залишилися засохлі сліди старої термопасти. Після того, як повністю відчистити його, поставте маленьку краплю свіжої термопасти і рівномірно розподіліть її.

Тепер можете повернути кулер на місце, не забудьте підключити його харчування. Якщо це не допомогло, то навряд чи проблема в процесорі, так що переходите до наступного етапу діагностики.

Вам знову доведеться розбиратися з материнською платою, відкрийте корпус системного блоку, після чого ви побачите одну або кілька невеликих плат, встановлених перпендикулярно материнській. Це плашки оперативної пам’яті, у вас їх може бути кілька, так як велика кількість «материнок» підтримують багатоканальну роботу. Вам необхідно вийняти кожну з них, робиться це досить просто, так як кожна плашка тримається на бічних засувках, просто відтягніть їх. Після того як дістали «оперативку» приступайте до її очищення. Візьміть звичайний ластик для паперу і протріть їм контакти на кожній з плашок. Робіть це плавно і ретельно, що пил і окислення повністю зникли з плашки. Також витягніть батарейку BIOS, щоб напевно були скинуті настройки. Після цього поверніть плашку або плашки в початково положення і закріпіть їх. Зачекайте близько хвилини і включайте ваш десктоп, можливо проблема вирішиться.

Багато економлять при складанні комп’ютера, тому встановлюють посередні БП. це дуже велика помилка, тому що без надійного і якісного джерела живлення система не буде працювати належним чином. Найчастіше БП від китайських виробників мають фальшиві сертифікати, а також неправдиву заявлену потужність. Перевірити функціонування блоку живлення можна двома способами:

 • Використовуйте спеціальний прилад для виміру напруги. Мультиметр дозволяє перевірити працездатне чи пристрою або ж йому прийшов кінець.
 • Другий спосіб. це запозичити у кого-то робочий екземпляр, щоб мати можливість перевірити напевно. Блоки живлення використовуються в кожному комп’ютері, так що ви без проблем знайдете людину, яка дозволить вам взяти на перевірку.

Якщо ви поставили новий БП, після чого з’явилася проблема, що комп‘ютер включається, але немає зображення на моніторі. Скористайтеся онлайн калькуляторами, ви вводите в них всі свої комплектуючі, а також кількість використовуваних кольорів. Після чого вони видають вам в результаті. потужність БП, якого повинно вистачити для такої системи. Якщо ви купили китайський варіант, то сміливо можете ділити його потужність на 2, так як заявлені показники істотно відрізняються від реальних, що було доведено великою кількістю тестів, які проводили всілякі блогери.

READ  Підключення до комп'ютера через інтернет

Важливо знати! Багато людей, які не мають справи з технікою і особливо не розбираються в роботі персональних комп’ютерів, не знають, що на БП є спеціальний перемикач, він включає або вимикає пристрій. Можливо, ви випадково зачепили його ногою або ж хтось його перемкнув в положення «0». Проблема дуже дурна, але повірте, бували випадки, коли суть була саме в цьому.

В цілому неякісні блоки живлення регулярно виходять з ладу, тому намагайтеся брати якісні, перевірені варіанти, ознайомиться зі списком подібних можна пошукавши інформацію в сеті.Еслі вам не допоміг жоден з вищевказаних способів і все також комп’ютер включається, але немає зображення на моніторі, то є ймовірність, що проблема зовсім не з апаратним забезпеченням вашого персонального комп’ютера, тому спробуйте перевірити наведені нижче аспекти роботи. Варто відзначити, що це рідкісні проблеми, але вони все-таки бувають, здебільшого вони мало чим пов’язані з роботою PC.

Перевірте розетку, до якої ви підключаєте ваш персональний комп’ютер і монітор, можливо контакт слабкий або ж просто періодично відходить. Спробуйте вставити інший прилад в неї або ж підключіть ваш десктоп до іншого джерела живлення.

Якщо ваш десктоп підключається через подовжувач, на всякий випадок перевірте його, можливо проблема, яка не дає вам нормально працювати таїться в такий мелочі.Істочнік безперебійного пітанія.Еслі ви піклуєтеся про збереження своєї техніки і використовуєте подібні прилади, з метою перевірки спробуйте підключиться безпосередньо. ДБЖ. це також техніка, яка може вийти з ладу в будь-яку хвилину, з найрізноманітніших причин. Тому причиною того, що комп’ютер включається, але немає зображення на моніторі може бути вихід з ладу супутнього пристрою.

Бувають невеликі баги в роботі системи, коли з-за підключеного периферійного пристрій виникають великі проблеми із завантаженням. Таким недоробки виправляються за рахунок, відключення всіх пристроїв або ж за допомогою використання інших портів на материнській платі. Помилки бувають самого різного характеру, таке відбувається рідко, але все-ж невелика ймовірність все-таки є, можливо саме у вас присутній подібний шлюб. Якщо комп’ютер запрацював, намагайтеся по черзі підключати клавіатуру, мишку, навушники і всілякі адаптери, щоб виявити проблемне пристрій, що заважало нормально запуску роботи.

Якщо ви ніколи не прочищали свій комп’ютер, то не буде зайвим нарешті зайнятися його повною чищенням. Можливо у вас забилися пилом кулери через що вони просто не крутяться. Або ж будь-які контакти відходять через рясний кількості грудок пилу. Щоб зайнятися капітальної чищенням вам потрібно обзавестися пензликом, серветками, а також ластиком.

Нет изображения\черный экран при включении компьютера.

Метод Перепідключення відеоадаптера (відеокарти)

Деякі користувачі стверджують, що їм вирішити проблему з не відображенням другого монітора допомогло просте перепідключення відеокарти через системну утиліту «Диспетчер пристроїв».

Робиться це дуже просто і зараз ми покажемо вам, як це зробити:

 • Натисніть правою кнопкою миші на Пуск і виберіть «Диспетчер пристроїв».
 • Перед вами відкриється список устаткування, яке встановлено і працює у вашій системі. Знайдіть розділ «Відеоадаптери».
 • Знайдіть у списку назву вашої відеокарти і натисніть на неї правою кнопкою миші.
 • Виберіть «Відключити пристрій».
 • Потім знову натисніть правою кнопкою миші на драйвер від своєї відеокарти і виберіть «Включити пристрій».
 • Знову протестуйте свій другий монітор.

Можливо, ваш другий монітор усередині не виявлявся через те, що драйвер для вашої відеокарти почати, з якоїсь причини, працювати зі збоями. Така проста процедура повторної активації пристрою може часто виправити ситуацію.

На моніторі немає зображення через несправність відеокарти

Працездатність відеокарти перевірити легко, якщо підключити його до робочого системного блоку, до робочої материнської плати.

Windows має засіб самодіагностики комп’ютера (POST). Тому якщо відеокарта вийшла з ладу, ви обов’язково почуєте звукові сигнали.

Якщо ви їх почули, значить, справи кепські, хоча не поспішайте бігти і купувати нову відеокарту.

Спочатку вам потрібно вставити іншу (робочу) і протестувати, так як звукові сигнали можуть відбуватися і через інші поломки.

Що робити якщо після завантаження Windows немає зображення на моніторі

Однозначної рецепта що робити, якщо після включення комп’ютера (завантаження Windows) немає зображення на моніторі, вам не дасть ніхто.

Раптова пропажа зображення може бути пов’язана багатьма аспектами, хоча основний принцип простий. після включення PC відеокарта подає сигнал на монітор, а він його перетворює в зображення.

Тільки на те, що його немає, може впливати не тільки відеокарта і монітор. Це може бути і збій драйверів, поломка материнської плати і багато іншого.

Я не буду описувати банальні речі, такі як включення / вимикання монітора, кнопкою, про яку часто забувають і працездатність кабелю йде від компа до монітора.

Перевірити це ви повинні обов’язково в першу чергу. Якщо монітор робочий, а зображення немає, то обов’язково має з’явитися повідомлення про відсутність сигналу.

Якщо його немає (повідомлення), то найнадійніший спосіб упевнитися в справності монітора, це або віднести його до одного, або попросити у друга його (перевірити на іншому обладнанні).

Якщо виявиться, що зображення немає саме через несправність монітора. без сервісного центру не обійтися, тільки не забувайте про перевірку шнура.

Немає зображення через програмне забезпечення або погану налаштування

Подивіться на яскравість. Можливо, просто ви, або хтось інший, ненавмисно затемнили екран.

Спробуйте увійти в систему Windows в безпечному режимі. Це малоймовірні причини, але все ж нехтувати ними не варто.

Інші причини чому немає зображення після запуску Windows

Чи не буде зображення на моніторі і в разі непрацездатності процесора або несправності материнської плати.

Якщо справа в материнській платі, то вентилятори можуть працювати як в звичайному режимі, а звукових сигналів може не бути.

Свідченням того що діагностика несправностей не виявила, служить один короткий сигнал.

Якщо справа в процесорі, то материнка, обов’язково видасть серію сигналів. Запам’ятайте, які і пошукайте в мережі розшифровку (кулер при цьому може працювати).

Як бачите встановити причину, чому після запуску Windows на моніторі немає зображення не складно, навіть більш того, можна самостійно все полагодити. замінивши відеокарту, процесор або материнську плату.

Інша справа ноутбук. в ньому ситуація зовсім інша. самостійно всередину, краще не лізти. Втім, якщо ви радіоелектроніці абсолютний нуль, то і блок комп’ютера краще не розбирати. успіхів.

Крок третій. Перевіряємо оперативну пам’ять

Якщо питання з виведенням картинки на дисплей все ще не вирішене, не поспішайте збирати системник. Зверніть увагу на планки оперативної пам’яті, що стирчать перпендикулярно материнській платі. Їх необхідно:

 • Акуратно витягнути, отщёлкнув фіксатори.
 • Очистити від пилу і забруднень за допомогою м’якої кисті.
 • Протерти контакти, що вставляються в роз’єми, знежирюючим розчином. Пальцями їх стосуватися не потрібно.
 • Очистити гнізда, в які вставляються планки.
 • Вставити оперативку назад, не забувши перевірити, защёлкнулісь чи фіксатори.

Можливо, немає картинки на моніторі при включенні компютера через поломки однієї з планок оперативної пам’яті. Тоді методом виключення, ставлячи плашки по одній, знайдіть несправну і замініть на нову.

Крок п’ятий. Перевіряємо блок живлення

Комп’ютер запускається, а картинки на екрані все ще немає? Можливо, блок живлення вийшов з ладу і подає напругу, якого вистачає тільки на розкрутку вентиляторів, але не на включення відеоадаптера. Почистіть обладнання від пилу і переконайтеся, що його максимальна потужність перевищує поточну сумарну, яка споживається усіма підключеними комплектуючими. Якщо остання умова не виконується, купіть новий, більш потужний блок живлення.

READ  Установка Windows 7 на комп'ютер

Крок другий. міняємо батарейку

Програмно-апаратна зв’язка BIOS, що відповідає в тому числі і за виведення відеосигналу на екран, не може запуститися, якщо села живить материнську плату батарея. Відкрийте корпус комп’ютера і знайдіть невелику круглу батарейку. вона знаходиться на лицьовій стороні материнки. Виконайте заміну на нову. і після перезавантаження перевірте, чи не вирішена проблема.

Додаткова перевага в цьому випадку. скидання налаштувань BIOS: можливо, комп‘ютер працює але немає зображення на моніторі саме через них. Вийміть і вставте через кілька хвилин. параметри будуть скинуті автоматично. Виконувати всі операції потрібно на вимкненому PC.

Крок перший. перевіряємо кабель

Перед тим, як розбирати системник, щоб зрозуміти, чому PC завантажується, а картинка не з’являється, зверніть увагу на:

 • Кабель, яким дисплей підключений до електромережі.
 • Кабель, що з’єднує монітор і системний блок.

Переконайтеся, що вилка вставлена ​​в розетку, а контакти щільно сидять в своїх гніздах. Якщо використовуєте для виведення сигналу шнур VGA, перевірте, чи надійно він зафіксований шурупами. Якщо не виводиться зображення на монітор, а ви користуєтеся шнуром HDMI, переконайтеся, що контакт не розхитаний, не відходить ні від проводу, ні від роз’єму. Найпростіший спосіб вирішити проблему при виявленні дефекту. замінити кабель на новий, справний.

Крок четвертий. перевіряємо відеоадаптер

Уважно огляньте відеокарту. Переконайтеся, що вона щільно входить в роз’єм на материнській платі, не бовтається в ньому, а власна система охолодження вберігає графічний адаптер від перегрівання. Погляньте на поверхню: на ній не повинно бути бруду, слідів окислення і тим більше підпалин. Якщо все в порядку, очистіть карту від пилу, користуючись тією ж пензликом. і перевірте, чи не вирішене чи питання. Якщо на материнке є кілька роз’ємів для відеокарти, спробуйте підключити обладнання в інший.

Немає зображення на моніторі

Звикли, що відразу після натискання кнопки живлення включається екран компа, а на нього, виводиться Привітання Windows? Одного разу ви можете зіткнутися з проблемою: немає зображення на моніторі при включенні комп’ютера. Причина чорного екрану не завжди полягає в поломці відеокарти. в статті ми розповімо, що робити, якщо PC поводиться неналежним чином, і чому може не працювати дисплей. Дотримуйтесь порад, наведеними в статті. а якщо не хочете витрачати час, зверніться за допомогою до «Служби добрих справ»!

Крок шостий. Материнка і центральний процесор

Нарешті, причиною неполадки може стати частковий вихід з ладу материнської карти або процесора. Самостійно полагодити їх не вийде. зверніться за ремонтом або заміною до фахівців.

Залишилися питання? Зателефонуйте або напишіть в «Службу добрих справ»! Ми даємо дистанційні консультації, а при необхідності. виїжджаємо на будинок по Москві і Санкт-Петербургу. Щоб розблокувати екранне свій монітор. швидко і без нервів!

на екрані з’являється логотип виробника, але Windows далі не вантажиться

При цьому, нерідко, може з’явитися який-небудь невеликий текст на екрані, зазвичай, це якась помилка (до речі, рекомендую її записати. як правило, знаючи її, можна звузити коло проблем і швидше знайти рішення).

Втім, в ряді випадків нічого подібного і не з’являється (або відразу ж при спробі завантаження Windows. Вискакує синій екран).

варіанти проблеми

Перевірити стан відео-кабелю і харчування монітора

Перше, з чого порадив би почати. перевірити стан кабелю живлення дисплея (чи підключений він до розетки, що світловий моніторі світлодіод?). Далі зверніть також увагу на відео-кабель, найчастіше, зараз це HDMI (не навертався чи де контакт?). Банальності, але на них припадає половина випадків.

Крім цього, якщо є можливість. спробуйте підключити монітор за допомогою іншого інтерфейсу (замість того ж HDMI на відеокарті і моніторі найчастіше є DVI, VGA, наприклад).

VGA, DVI, HDMI, Display Port. інтерфейси підключення монітора

Роз’єми моніторів (VGA, DVI, HDMI, Display Port). Який кабель і перехідник потрібен для підключення монітора до ноутбука або PC

Якщо у вас є другий PC (або ноутбук) не зайвим було б відразу перевірити працездатність монітора (підключивши пристрій до нього). Благо, що це робиться дуже просто: достатньо з’єднати пристрої між собою за допомогою HDMI.

Монітор підключений до ноутбука. зображення і там і там однаково!

Перевірити, чи визначається диск в BIOS (UEFI)

Для початку я б порекомендував увійти в налаштування BIOS (UEFI) та перевірити чи визначається там диск (в ідеалі ви повинні легко в ньому подивитися назву і модель свого накопичувача).

Примітка: зазвичай, інформація про підключених дисках відображається в BIOS або на найпершої основній вкладці “Main”. або в підрозділі “Storage Configuration”. Пара прикладів. див. нижче.

Якщо диск не визначається в BIOS. то все нижченаведені подальші рекомендації будуть не актуальними.

Вам необхідно спочатку перевірити коректність його підключення (і домогтися, щоб він “з’явився” у BIOS). і в цьому плані я б порекомендував наступне:

 • скинути налаштування BIOS в оптимальні;
 • спробувати перепідключити SATA-кабель до диска (можливо, що він просто відійшов);
 • також варто спробувати подеколи. SATA-кабель до іншого гнізда на мат. платі (якщо є можливість, замінити і сам SATA-кабель);
 • якщо результату не буде. вийняти диск з системного блоку (ноутбука) і спробувати його підключити до іншого комп’ютера (можна через USB-перехідники / адаптери).
 • «Немає зображення на екрані монітора, Windows не вантажиться, а комп’ютер працює». Що робити?

  Підкажіть, що можна зробити з “проблемою”. Включаю комп’ютер, з’являється напис на екрані “press DEL to enter SETUP” (вона завжди була) потім пропадає і. всі. Далі вже немає ніякого зображення на екрані, Windows не вантажиться, а комп’ютер працює (лампочки блимають, шумить і т.д.).

  Досить популярний і “каверзне” питання, тому що нічого однозначного сказати не можна (причин такого “поведінки” комп’ютера предостатньо.).

  І в цьому плані я подумав, що набагато правильніше було б привести приблизну послідовність дій, яка допоможе вам “наблизитися” до вирішення / усунення (по крайней мере, діагностувати точну причину).

  Примітка: тому що частина наведених нижче рад досить “універсальні”, ця замітка цілком актуальна як для PC, так і для ноутбуків.

  Скинути настройки BIOS (UEFI) в оптимальні

  Якщо ви напередодні міняли настройки BIOS (або щось підключали з нового обладнання до PC, був стрибок електрики та ін.). рекомендую скинути настройки BIOS (UEFI) в дефолтний варіант.

  Найбільш простий спосіб зробити це. знайти на материнській платі батарейку ( “у вигляді таблетки”, див. Скрін нижче) і вийняти її на 3-5 хв. Про всяк випадок наводжу також інструкцію з ін. Способами.

  Встановити другу ОС на диск (без видалення дані з нього)

  Якщо ОС “оживити” не вдалося, можливо варто спробувати встановити другу Windows (причому, зробити це так, щоб не видаляти ніяку поточну інформацію з диска).

  Процедура ця нескладна: для початку потрібно буде завантажитися з LiveCD-флешки і запустити інструмент “Управління дисками”

  Далі натиснути ПКМ по тому тому (розділу диска), на якому у вас є вільне місце. і вибрати пункт “Стиснути”.

  Після вказати необхідне місце під новий розділ під Windows (зазвичай, потрібно близько 25-40 ГБ).

  Потім ви помітите, що частина вільного місця була виділена в новий розділ на диску. Він позначається як нерозподілений область. Рекомендую клікнути на ньому ПКМ і створити простий том (файлова система-NTFS).

  Після, можна починати звичайну установку ОС Windows. На кроці вибору диска під ОС, зрозуміло, слід вказати наш створений розділ.

  Коли без допомоги майстра не обійтися

  Всі кабелі правильно підключені, комп’ютер включається, але немає зображення на моніторі? Ми розглянемо найбільш вразливі місця, збої і поломки в яких можуть викликати відсутність зображення, але фахівці сервісного центру «Хоум Сервіс» не рекомендують виправляти їх несправності самостійно. Досвідчений майстер може усунути більшість програмних збоїв в день звернення, усунення наслідків призначеного для користувача втручання завжди займає чимало часу і вимагає додаткових витрат. Отже, найчастішими програмними збоями можна вважати:

  READ  Як дізнатися IP адресу іншого комп'ютера

  Проблеми в налаштуваннях BIOS. Втручатися в BIOS самостійно не варто. Можна спробувати скинути налаштування БІОС до заводських, в деяких випадках цього буває достатньо.

  Проблеми з модулем ОЗУ. Якщо ви можете вилучити модуль оперативної пам’яті з системного блоку, спробуйте почистити контакти. Ситуація не змінилася, і зображення так і не з’явилося? Потрібно дзвонити в сервісний центр.

  Материнська плата. Напевно, найбільшою проблемою можна вважати, коли відсутність зображення пов’язано виходом з ладу блоку живлення або материнської плати. Експериментувати з усуненням цієї несправності самостійно не варто. Можна зламати комп‘ютер остаточно. Краще відразу звернутися в наш сервісний центр.

  Що можна зробити самому?

  Під час включення комп’ютер поводиться як завжди, але зображення на моніторі так і не з’являється? Перш ніж бити тривогу і дзвонити майстрові можна спробувати виправити ситуацію самостійно. Що можна зробити без втручання майстра?

  Перевірити харчування монітора. Таку пораду може здатися неактуальним, але практично у кожного майстра в практиці були випадки, коли єдиною причиною «поломки» було відключення шнура живлення з розетки. Якщо мережевий шнур включений, кнопка живлення загорається зеленим або синім кольором, значить з подачею електроенергії все нормально. Треба шукати інші причини поломки.

  Моргаючий шнур на моніторі може свідчити про те, що відійшов відеошнур, що з’єднує екран з системним блоком. Перш ніж перевіряти кріплення, комп’ютер необхідно відключити від мережі, інакше великий ризик пошкодження відеокарти.

  Нерідко відсутність зображення виникає при підключенні нового монітора. Існує дві причини. не підтримує встановлена ​​частота кадрів або неправильно налаштована відеокарта. З першою проблемою теж можна впоратися самостійно. До комп’ютера підключається старий монітор, встановлюється дозвіл екрана, що відповідає стандарту VGA (1024 x 768). Після цього підключається новий екран, встановлюється необхідний дозвіл.

  Сучасні відеокарти, як правило, мають кілька інтерфейсів для підключення монітора. Після приєднання обладнання, порт визначається автоматично. Відсутність зображення може говорити про збої такого автоматичного розпізнавання. В цьому випадку необхідно переналаштувати відеокарту. Можна, звичайно, знайти інструкцію в мережі, але краще все-таки не експериментувати, а звернутися до фахівців нашого сервісного центру.

  Будь-які спроби відновити зображення, необхідно проводити тільки при вимкненому комп’ютері. Спроба ремонтувати включений комп’ютер може привести до того, що у вас згорить відеокарта або материнська плата.

  Немає зображення

  Відсутність зображення на моніторі робить роботу на комп’ютері неможливою. Що робити, якщо немає зображення на моніторі комп’ютера? При наявності знань і досвіду можна спробувати виявити причину несправності, але доцільніше не експериментувати з комп’ютерною технікою, ризикуючи її працездатністю в майбутньому, і відразу звернутися за допомогою до фахівців.

  Сервісний центр «Сервіс Хоум» пропонує послуги з ремонту та обслуговування PC, ноутбуків, планшетів. У нас працюють досвідчені майстри, чия кваліфікація дозволяє успішно усувати поломки будь-якої складності. Ми усуваємо несправності комп’ютерної техніки будь-якої марки і моделі. Викликати майстра з нашого СЦ ви можете за телефоном 8 (495) 777-88-44.

  профілактика

  У багатьох випадках поломки, що призводять до відсутності зображення, мають у своїй основі людський фактор і порушення банальних правил експлуатації. Забруднене пилом системний блок, пролита рідина. це лише невеликий перелік найпоширеніших причин, що призводять користувачів в сервісний центр. Як правило, якщо комп’ютер працює нормально, його власник навіть не здогадується зазирнути всередину системного блоку, не замислюється про те, що складна техніка вимагає регулярного профілактичного обслуговування.

  Пил. найстрашніший ворог комп’ютерної техніки. Забиваючи систему охолодження, вона перешкоджає нормальному відведення тепла, зменшує тепловіддачу. В результаті компоненти піддаються впливу підвищених температур. Якщо на комп’ютері часто запускаються ресурсомісткі програми, що призводять до нагрівання процесора, ситуація ще більше ускладнюється. Вихід з ладу відеокарти, материнської плати. найчастіші поломки, причиною яких стала звичайна пил.

  Сервіс Хоум пропонує

  Сервісний центр «Сервіс Хоум» пропонує послуги по ремонту комп’ютерної техніки. Ставши нашим клієнтом, ви отримаєте:

  Оперативну допомогу. На вашому комп’ютері пропало зображення? Виникла інша проблема? Просто зателефонуйте нашому менеджеру. Майстер приїде у зручний для вас час. Більшість поломок усувається в день звернення.

  Доступну допомогу. Вартість роботи майстра буде розрахована індивідуально в кожному випадку. Наші майстри не нав’язують непотрібних послуг. Будь-які додаткові роботи виконуються тільки за згодою клієнта.

  Професійну допомогу. У сервісному центрі «Сервіс Хоум» працюють досвідчені майстри. За плечима кожного нашого співробітника безліч успішно виконаних ремонтів різної складності.

  Гарантована якість. Ми використовуємо у своїй роботі оригінальні комплектуючі, даємо гарантію на всі виконані роботи. Перед ремонтом майстер обов’язково проведе діагностику, що допоможе виявити не тільки причину конкретної поломки, але і виявити приховані несправності.

  Фахівці «Сервіс Хоум» мають досвід і необхідну кваліфікацію для того, щоб успішно усунути більшість несправностей. Проте, комп’ютерна техніка швидко застаріває, і в деяких випадках її ремонт недоцільний економічно. Якщо склалася така ситуація, майстер обов’язково попередить вас про це.

  Ми пропонуємо не тільки ремонт, а й сервісне обслуговування комп’ютерної техніки. Своєчасна профілактика допоможе продовжити термін безремонтної експлуатації вашого комп’ютера. Стати нашим клієнтом просто. Зателефонуйте нам за телефоном 8 (495) 777-88-44 або заповніть форму зворотного зв’язку.

  Чому немає зображення на телевізорі?

  Якщо у вас при підключенні не відображається, спробуйте перевірте кабель на наявність заломів, загинів, надламів, в разі якщо, дані пошкодження є потрібно замінити кабель HDMI. Також потрібно перевірити налаштування і упевнитися, що комп’ютер не увійшов в режим сну. Ще один варіант. це вихід з ладу роз’ємів.

  Що робити якщо при включенні комп’ютера екран чорний?

  Чорний екран після входу в комп‘ютер з Windows (немає підключеного екрану)

  • Перше, що необхідно зробити. це натиснути Ctrl Alt Del, це повинно викликати Диспетчер завдань. Якщо це станеться. чудово!
  • Натисніть Файл. Запустити нову задачу.
  • Введіть explorer.exe і натисніть Enter.

  Як поміняти колір на моніторі комп’ютера?

  Для цього натисніть кнопку Пуск і виберіть Панель керування, а потім в розділі Оформлення та персоналізація виберіть Налаштування дозволу екрану. Виберіть Додаткові параметри і перейдіть на вкладку Монітор. У списку Кольори виберіть True Color (32 біта) і натисніть кнопку ОК.

  Що робити якщо при вході в CS: GO чорний екран?

  Приберіть все символи кирилиці на латиницю і запустіть гру знову. При вході в CS: GO чорний екран вже повинен зникнути. Швидше за все, настройки дозвіл вашого екрані після поновлення скинулися. Запустіть CS: GO з параметрами запуску іншого дозволу.

  Чому немає зображення на моніторі PC?

  Перевірте кабель, який підключає ваш монітор до комп’ютера, а також його блок живлення. В цілому, якщо комп‘ютер включається, але немає зображення на моніторі викликано тим, що шнур перебитий або ж вийшов з ладу монітор, то це легко виправляється заміною комплектуючих або ж ремонтом їх. 2) Проблеми з BIOS.

  Що робити якщо немає сигналу на моніторі?

  У тому випадку, якщо немає сигналу на моніторі, необхідно ретельно перевірити стану кабелів живлення, а також кабель підключення монітора в роз’єм системного блоку. В даному випадку можуть бути різні варіанти. Може з якоїсь причини Штекер кодування не контачить з роз’ємом.

  Як включити екран на комп’ютері?

  Як включити монітор на комп’ютері і ноутбуку

  Досить натиснути на кнопку включення. «Power» на його передній панелі. Потрібно це тільки в тому випадку, якщо при виключенні PC користувач відключив і дисплей.

  BETATECH.COM.UA 2021