Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Неможливо запустити цю програму на вашому комп’ютері

Повільний запуск. як прискорити завантаження Windows 10

У цій статті ми розглянемо кілька способів, які допоможуть вам з легкістю відновити скорост.

Виправлення помилки “Неможливо запустити цю програму на вашому PC

Виникнення даного повідомлення на екрані вашого монітора говорить про наявність помилки несумісності, при якій програма починає конфліктувати зі встановленою операційною системою. Важливо відзначити той факт, що ця помилка виникає тільки при спробі встановити додаток, але ніяк при його запуску. Тобто якщо програма вже встановлена, то ви не отримаєте будь-якого повідомлення.

Виправити помилку можна двома способами. Давайте розглянемо їх докладніше.

Використання облікового запису з правами адміністратора

Однією з частих причин, що викликають проблему несумісності, є відсутність прав адміністратора на використовуваної облікового запису. Якщо ви увійшли в систему не з тим обліковим записом, перезайдіть і спробуйте запустити додаток знову.

В інших випадках спробуйте зробити примусовий запуск програми від імені адміністратора. Зробити це можна шляхом натискання правої кнопки миші по іконці програми і вибору параметра “Запустити від імені адміністратора”.

Зміна розрядності додатків

Як ви напевно знаєте, існує два типи розрядностей операційної системи: 32-біт і 64 біт. І якщо ви спробуєте на 32-бітну систему встановити 64-бітове додаток, то гарантовано зіткнетеся з помилкою несумісності. Це ж стосується протилежній ситуації, коли на 64-бітну систему ставиться 32-бітна програма.

У ситуації, що склалася існує лише одне рішення. вам буде потрібно знайти підходящу версію програми, щоб воно змогло коректно працювати на вашому комп’ютері.

Чому комп’ютер повільно працює, як відновити продуктивність PC

Кожному користувачеві рано чи пізно доводилося стикатися з падінням продуктивності особистого до.

Як виправити проблему з запуском додатків в ОС Windows

У цій статті ми розглянемо рішення однієї з частих проблем, з якою стикаються користувачі. неможливістю запуску нових додатків. Текст помилки свідчить про таке: “Неможливо запустити цю програму на вашому PC”. Виправити її можна буквально протягом наступних п’яти хвилин.

Вимкнення фільтр SmartScreen

Як ми це вже обговорювали на початку статті, досвідчені користувачі зазвичай відразу розуміють яка програма перед ними: небезпечне, від якого потрібно негайно позбутися, або зовсім нешкідливе, яке можна не побоюючись встановлювати на комп’ютер.

Проте операційна система не володіє подібною гнучкістю мислення і схильна до суворим алгоритмам свого функціонування. Ця її особливість може часом неабияк вимотати нерви людині, який намагається встановити World of Tanks, а не якийсь вкрай небезпечний троян.

Відключити фільтр SmartScreen можна за допомогою чотирьох однаково ефективних способів. Ми вирішили показати їх всі і дати вам можливість вибрати найбільш зручний. приступимо.

Відключення SmartScreen за допомогою технології Windows Defender

Щоб виконати відключення функції блокування додатків з невідомих джерел, потрібно потрапити в Центр безпеки Windows Defender. Зробити це можна чотирма шляхами.

READ  Як встановити програму на телефон

параметри Windows

Відкрийте утиліту Параметри Windows за допомогою комбінації клавіш Win I.

Перейдіть в розділ Оновлення та безпеку.

Тепер відкрийте розділ Безпека Windows і клацніть по клавіші Відкрити Центр безпеки Захисника Windows.

Утиліта “Виконати”

Відкрийте утиліту Виконати за допомогою комбінації клавіш Win R.

Введіть команду ms-settings: windowsdefender і натисніть клавішу Enter.

Відкрийте меню Пуск.

Введіть запит SmartScreen і запустіть знайдену посилання Управління додатками і браузером.

Відкрийте меню прихованих значків.

Клацніть правою кнопкою миші по іконці програми Захисник Windows і перейдіть в Параметри повідомлень.

Подальша інструкція підходить для будь-якого способу, який припав вам до душі раніше.

Перейдіть в розділ Управління додатками / браузером.

Вимкніть фільтр SmartScreen для додатків і, при бажанні, для браузера.

Відключення SmartScreen за допомогою редактора реєстру

Перш ніж ми приступимо до роботи, важливо згадати, що будь-які зміни вносяться до реєстру операційної системи можуть поставити під загрозу її нормальне функціонування. Тому перед тим як вносити коригування настійно рекомендуємо зробити резервну копію стану реєстру.

Відкрийте утиліту Виконати за допомогою комбінації клавіш Win R.

Введіть команду regedit і натисніть Enter.

Перейдіть за наступним шляхом: Комп’ютер \ HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows \ System.

Клацніть правою кнопкою миші по порожньому простору і створіть новий Параметр DWORD (32 біти).

Надайте параметру ім’я DisableSmartScreen.

Тепер клацніть по параметру правою кнопкою миші і натисніть клавішу Змінити.

Надайте параметру Значення “0” і натисніть кнопку ОК.

Перезапустіть комп’ютер, щоб внесені зміни вступили в силу.

Відключення SmartScreen за допомогою редактора локальної групової політики

Цей спосіб підходить для всіх версій операційної системи Windows, крім “Windows 10 Home Edition”.

Відкрийте утиліту Виконати за допомогою комбінації клавіш Win R.

Введіть команду gpedit.msc і натисніть клавішу Enter.

Перейдіть за наступним шляхом: Конфігурація комп’ютера Адміністративні шаблони Компоненти Windows SmartScreen Захисника Windows.

Тепер відкрийте папку Explorer.

Клацніть правою клавішею миші по параметру Налаштувати функцію “SmartScreen Захисника Windows” і натисніть Змінити.

Вимкніть фільтр SmartScreen і застосуєте внесені зміни.

Підтвердіть внесені зміни натисканням клавіш ОК і Застосувати.

Відключення SmartScreen за допомогою браузера Microsoft Edge

Можливо це здається дещо дивним, що подібний параметр присутній навіть в браузері від Microsoft, проте розробники вирішили його там помістити. Щоб відключити фільтр SmartScreen за допомогою браузера Microsoft Edge, скористайтеся наступною інструкцією.

Відкрийте браузер Microsoft Edge.

Перейдіть в Параметри.

Прокрутіть сторінку налаштувань вниз і клацніть по клавіші Подивитися доп. параметри.

Прокрутіть сторінку параметрів в самий низ і відключіть фільтр SmartScreen.

Как удалить программу или игру с компьютера правильно

Якщо жоден із запропонованих вище способів не допоміг вам вирішити проблему сумісності програми з операційною системою, не залишається нічого іншого крім як чекати виходу оновлення софта.

Сподіваємося, стаття була для вас корисною і допомогла знайти відповіді на поставлені питання.

неможливо, запустити, програму, вашому

Короткий огляд фільтра SmartScreen

SmartScreen. це функція безпеки, розроблена компанією Microsoft і введена в використання з релізом браузера Internet Explorer 8. Головним її завданням є захист користувача від шкідливих інтернет-ресурсів. Проте в Windows 8.1 призначення функції було дещо змінено. Тепер її пріоритетним завданням стала перевірка запускаються користувачем додатків. Згодом функція SmartScreen знайшла застосування і в Windows 10.

Будучи досвідченим користувачем комп’ютерів, ви повинні інтуїтивно відчувати який ресурс надійний, а який ні, який додаток можна встановлювати, а яке краще видалити і ніколи не згадувати про нього. Таким чином, функція SmartScreen може перетворитися з захисника операційної системи в щось подразнюючу з постійними і непотрібними повідомленнями.

READ  Як запустити GTA 5 на Android

про відновлення даних:

20 способів прискорити Windows 10

Не так давно отримала свій старт операційна система Windows 10. Головним її відмінністю від попередніх.

Неможливо запустити цю програму на вашому PC. чому виникає, як виправити

Спроба запустити встановлену програму або інсталяційний дистрибутив будь-якої програми або гри в Windows 8 (8.1) і останньої 10 версії може обернутися виведенням повідомлення, яке говорить, цитую «Неможливо запустити цю програму на вашому PC».

Природно, при цьому очікуваного вікна програми або запуску гри не відбувається. Чому виникає ця помилка і як її можна подолати. розглянемо далі в деталях.

«Неможливо запустити цю програму на вашому PC». причини виникнення даного повідомлення

Чому ж операційна система прийшла до висновку, що запуск програми на вашому персональному комп’ютері виявився неможливим? Таких причин набереться чимало, давайте подивимося, що цьому може сприяти:

 • В системі стався збій. при роботі операційної системи в стресовому режимі, коли часто запускаються вимогливі до ресурсів комп’ютера (процесору, пам’яті) програми і утиліти, сама ж система довгий час працює без перезавантаження, то її стабільність може знизитися.
 • Невідповідна розрядність встановленої ОС. сучасні операційні системи розрізняються не лише редакцією (Професійна, Домашня і т.д.), але ще відрізняються розрядністю. 64 бітна або 32 бітна (x86). І якщо в 64 бітної ОС без проблем запускаються і працюють файли, програми та ігри, які призначені для 32 бітної версії операційної системи, то в 32 бітної системі ні при яких обставинах не будуть працювати утиліти та ігри, які створювалися винятково для 64 бітної версії системи.
 • Запускається файл \ дистрибутив не під Windows. Якщо за формальними ознаками файл є виконуваним, то це ще не означає, що він створений для Windows. Існують і інші операційні системи: це і Linux, і MacOS від Apple. До слова сказати, в мобільній операційній системі Symbian основні виконувані файли також мають розширення exe.
 • Вірусне вплив. загальновідомо, що багато зловредів намагаються поширити свої копії на якомога більшу кількість сторонніх файлів і програм. Вони піддають модифікації наявні на комп’ютері файли. Причому після цих дій працездатність останніх не гарантовано.
 • Вплив з боку антивірусного ПО. антивіруси захищають систему від зловмисних елементів. І деякі, особливо педантичні, блокують доступ до файлів, які вони вважають підозрілими, при цьому не виводячи навіть відповідного інформаційного повідомлення.
 • «Битий» файл. також досить часта причина даної помилки. При скачуванні з мережі Інтернет файл може некоректно завантажитися, що призводить до порушення його структури (цілісності). Рівне теж дійсно і при зчитуванні з будь-якого носія, наприклад, DVD-диска.
 • Неліцензійний софт \ гра. якщо ви вдаєтеся до скачування і використання різних неофіційних «комплектів» або збірок, то їх працездатність апріорі не гарантується. Невідомо, що за модифікації туди були внесені і як це в підсумку позначиться на працездатності в тій чи іншій версії Windows. Ті, хто цим займаються, не обтяжують себе в тестуванні результату на розширеному колі пристроїв.
 • Проблема з встановленою версією Windows. деякі користувачі вдаються до установки неофіційних дистрибутивів (так званих збірок) операційної системи Windows. Спочатку все працює добре, але згодом це може обернутися найрізноманітнішими проявами нестабільної роботи, включаючи розглядається в матеріалі повідомлення про помилку при спробі запуску файлів.

Як видалити програму з комп’ютера

Розібравши причини виникнення прикрої помилки «Неможливо запустити цю програму на вашому PC», ми тепер можемо приступити до боротьби з нею, щоб побачити за місце неї необхідне нам програму або гру.

READ  Як зробити древо сім'ї на ПК

Виправлення помилки «Неможливо запустити цю програму на вашому PC»

Його використання допускається навіть при наявності вже встановленого в системі антивіруса.

 • Продовжуючи тему про віруси. Цілком можливо, що працює у вашій системі антивірус просто блокує доступ до файлу, підозрюючи в ньому щось шкідливе, через що система не може до нього звернутися і виводить повідомлення про те, що його запуск неможливий. Щоб це перевірити, можна на час відключити антивірус, хоча це і не рекомендується робити. Краще явно просканувати файл через відповідний пункт контекстного меню. і якщо все в порядку, то в звіті антивірусного сканера про це буде вказано.
 • Якщо тільки що викачане з мережі додаток або гра відмовляється запускатися, виводячи розглянуту в даному матеріалі помилку, то варто спробувати перекачати цей додаток (або гру) через інший Інтернет браузер, з іншого Інтернет ресурсу, вибрати до скачування іншу (більш ранню) версію, а також провести скачування при вимкненому антивірусний сканер. Деякі комплексні антивірусні рішення перевіряють весь вихідний і вхідний трафік, автоматично знешкоджуючи все підозріле. Підсумком цього стає пошкодження деяких скачуваних з мережі дистрибутивів і їх файлів.
 • Якщо дана помилка спостерігається з програмою, яка вже деякий час перебуває на комп’ютері і раніше з нею не було проблем, то є ймовірність того, що основний виконуваний файл або якісь її складові файли були пошкоджені. У даній ситуації рекомендується вдатися до перевстановлення даної утиліти або гри, скачавши дистрибутив з надійного і офіційного джерела.
 • Якщо ж мається на увазі, що додаток, що запускається досить старе (випущено понад 5 років тому), то його працездатність в останньої актуальної версії Windows не гарантовано. Однак можна спробувати здійснити запуск в режимі сумісності. Робиться це просто: Навівши курсор на файл, здійсните клік виклику контекстного меню (права клавіша мишки). Виберіть пункт Властивості. Далі перейдіть у вікні у вкладку з ім’ям Сумісність, там поставте галочку біля пункту, що відповідає за запуск в режимі сумісності і трохи нижче виберіть відповідну ОС.
 • Для збереження введених змін натисніть OK.

  Спробуйте запустити знову бажаний файл, який відмовляється працювати, посилаючись на неможливість запуску на вашому PC.
  Не зайвим буде і перевірити системні файли ОС Windows. Якщо будь-які з них були пошкоджені, то це цілком може бути причиною даної помилки при запуску файлів. Для перевірки існує штатний інструмент, запуск якого здійснюється через вікно командного рядка. Для цього зробіть наступне:

  • Відкрийте командний рядок, причому від імені адміністратора (як це зробити).
  • Введіть команду, що розміщена нижче і натисніть клавішу Enter.

  короткий підсумок

  Хоча причин, які викликають неприємну помилку при запуску файлу або дистрибутива «Неможливо запустити цю програму на вашому PC» вельми і вельми багато, але якщо поступально виключати їх, то з дуже високим ступенем ймовірності її ліквідувати цілком під силу навіть новачкові, який тільки недавно познайомився з комп’ютером і тільки пізнає ази роботи з ним.

  У свою чергу, Ви теж можете нам дуже допомогти.

  Просто поділіться статтею в соціальних мережах і месенджерах з друзями.

  Поділившись результатами праці автора, ви надасте неоціненну допомогу як йому самому, так і сайту в цілому. спасибі!

  МАКСИМАЛЬНАЯ ОЧИСТКА диска С от ХЛАМА, удаляем мусор 60-80 гигов


  BETATECH.COM.UA 2022