Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Неможливо зберегти налаштування очікування виклику iPhone

Table of Contents

Якщо вони подзвонять вам

Коли виклик з’являється у другому рядку, ви почуєте ривковие звуки, які перетинаються з голосом співрозмовника. Щоб почати нову розмову, просто дайте відповідь на виклик. перший дзвінок буде поставлено на режим очікування. Якщо ви не хочете переривати поточну розмову і відповідати на другий виклик, відхиліть його.

Як відключити другий рядок

Також буде корисна інформація про те, як відключити другий рядок на iPhone. Всі паралельні виклики будуть передаватися голосовою поштою, або буде поданий сигнал тривоги.

Щоб відключити функцію очікування дзвінка в настройках, необхідно перевести повзунок в положення виключення або зв’язатися з оператором і зробити це самостійно, відключивши зарядку.

Якщо після налаштування параметрів нічого не змінилося, вам необхідно перезавантажити смартфон.

Функцію можна включати і вимикати кілька разів у міру необхідності.

Функція «Очікування виклику» в настройках iPhone

Від користувача не потрібні поглиблених знань по роботі з iPhone, щоб виконати активацію паралельного дзвінка. Розробники дану опцію суттєво спростили, розмістивши її в «Налаштуваннях» девайса.

Для включення опції «Очікування виклику» керуємося наступною інструкцією:

 • Тиснемо «Налаштування», вказуємо меню «Телефон».

Відображений в меню повзунок слід перевести в активну положення (він стане зеленим кольором).

Відключення цієї опції здійснюється ідентичним методом. Тепер процес регулювання режиму очікування є завершеним. Якщо при телефонній розмові на ваш iPhone хтось буде дзвонити, автоматично створиться друга волосінь.

Очікування дзвінка в налаштуваннях iPhone

Розширення паралельного діалогу не вимагає глибоких знань і великого досвіду використання мобільних телефонів. Виробник зробив все просто: поставив параметр в «Налаштуваннях» пристрою. Ми слідуємо короткому керівництву про те, як це зробити:

 • Зайдіть в Настройки, виберіть Телефон.
 • Натисніть на волосінь очікування виклику.
 • Перемістіть повзунок вправо в активний стан (зелений).

Таким же чином відключіть цю функцію. Установки головного екрана завершена. Коли хтось ще дзвонить вам під час розмови, буде створена друга волосінь.

Особливості другий косильною волосіні

Коли на iPhone надходить виклик в момент скоєння розмови, буде чути певний звуковий сигнал. При цьому на екрані гаджета відобразиться той, хто телефонує телефонний номер і будуть запропоновані наступні варіанти для вибору:

Не знаєш як вирішити проблему в роботі свого гаджета і потрібна порада фахівця? Постав запитання прямо тут на сайті

 • «Відповідь відбій». Вибір даної опції дозволить завершити триває в поточний момент розмова, після чого на вхідний дзвінок буде виконано переключення.
 • «На автовідповідач». На автовідповідач буде відправлений надійшов вхідний дзвінок.
 • «Відповідь утримувати». Якщо вибирається даний варіант, то поточний виклик буде поставлено на паузу, а ви перейдіть для здійснення розмови на вхідний дзвінок.

Виходить, функція «Очікування виклику» забезпечить постійне перебування на зв’язку. При розмові з іншими абонентами ви не будете пропускати важливі вхідні дзвінки.

Якщо планується важливий тривала розмова, то поточний діалог краще відразу припинити. При утриманні косильною волосіні здійснюється тарифікація, значить з вашого рахунку будуть зніматися кошти.

Як зробити свій рінгтон на виклик iPhone 11 / X (s / r) / 8/7/6 і встановити його

Як налаштувати iPhone 11 / X (s / r) / 8/7/6 вимовляти ім’я абонента

Чи не кожен співрозмовник стане вас чекати на утриманні. Тому найкращим варіантом буде відключення поточного розмови.

Як включити другу волосінь (очікування виклику) на вашому iPhone

Очікування виклику є на будь-якому сучасному мобільному пристрої, але iPhone має деякі відмінності від інших пристроїв. Користувачі, які починають знайомитися зі смартфонами Apple, навіть не усвідомлюють, що опція «друга волосінь» спочатку була відключена, і її слід коригувати в міру необхідності. Ось чому «користувачі», які часто говорять про мобільний зв’язок, стають тими абонентами, з якими неможливо зв’язатися. Ми з’ясуємо, як легко перевернути другий рядок на iPhone.

Варіанти дій під час розмови

В цілому iPhone має стандартний набір можливостей, що включає:

 • Завершення першого дзвінка з подальшою відповіддю на вхідний.
 • Переклад на автовідповідач.
 • Утримання поточної бесіди і відповіддю на вхідний дзвінок.

Ще цікава стаття для Вас: Як на iPhone зробити невідомий номер (приховати телефон)

Варіанти утримання виклику під час розмови

Залежно від ситуації користувач вибирає будь-який з варіантів. Наприклад, краще припинити діалог, якщо вхідний дзвінок передбачає зайняти багато часу для обговорення важливих питань. Це пов’язано з тим, що при утриманні дзвінка все ще відбувається тарифікація, а значить, ведеться підрахунок використаного часу. Це важливо в разі обмеження кількості безкоштовних хвилин. До того ж не кожен співрозмовник стане чекати закінчення паралельного розмови. Тому рекомендується попрощатися з першим контактом або домовитися здзвонитися з ним знову. Варто зауважити, що не всі «стільникові» компанії забезпечують автовідповідачем, тому доступність і вартість послуги слід уточнити у оператора.

Ще цікава стаття для Вас: Як зробити переадресацію на інший номер в iPhone

Як включити другу волосінь на iPhone

Нові користувачі iPhone іноді стикаються з ситуацією, коли під час розмови по телефону їм дзвонять по другій косильною волосіні, однак вони цього не бачать і не чують.

READ  Телефон не тримає зарядку що робити

В результаті деякі навіть помилково починають вважати що у iPhone немає функції “очікування виклику”, однак це не так, її просто потрібно активувати, якщо вона у вас чомусь не включена за замовчуванням.

Про те, як включити другу волосінь на iPhone читайте в цій інструкції.

Для тих, хто не знайомий з такою можливістю свого телефону, коротко про неї розповімо. Функція очікування виклику дійсно дуже зручна. ви не пропустите дзвінок навіть якщо в даний момент розмовляєте з іншим абонентом.

На iPhone, як і в більшості інших телефонів, коли під час розмови зі співрозмовником вам надходить дзвінок по другій косильною волосіні. ви можете вибрати один з трьох варіантів дії:

 • скинути вхідний дзвінок і подолжіть розмова з попереднім абонентом;
 • відповісти на вхідний дзвінок і поставити попередній розмова на утримання (щоб пізніше до нього повернутися);
 • відповісти на вхідний дзвінок і скинути поточну розмову, якщо ви вже договорили з попереднім абонентом.

Підключити другу волосінь або так зване “очікування виклику” на вашому телефоні досить просто, для цього потрібно лише поставити один бігунок в настройках в положення “Включено”.

Включення другий косильною волосіні в iPhone

Це все. Тепер друга волосінь вашого iPhone активована і ви не пропустите жодного важливого дзвінка, навіть якщо будете зайняті розмовою з іншим співрозмовником.

До всього вищесказаного варто додати, що у деяких операторів функція очікування виклику може бути відключена на їхньому боці або навіть бути платною послугою. В такому випадку бігунок включення очікування виклику буде не активний, а для підключення послуги вам необхідно звернутися до оператора мобільного стільникового зв’язку.

Якщо ви побачите повідомлення “Не вдалося зберегти налаштування” Очікування виклику “” спробуйте перезавантажити ваш телефон. Якщо і це не допомогло. уточніть доступність послуги у оператора. У разі, якщо оператор скаже що послуга вам доступна, скиньте налаштування вашого телефону. в цьому випадку опція з’являється в 100% випадків.

Не могут дозвонится на iPhone / Телефон не видит входящий звонок

Як активувати утримання дзвінка в iPhone

Друзі напишіть в коментарях, як часто ви користуєтеся цією функцією при розмові на iPhone?

Час відправлення повідомлень

Одна з неочевидних функцій «Повідомлень». перегляд точного часу відправлення. Просто проведіть пальцем від правій частині екрана.

Як скинути / відхилити вхідний дзвінок на iPhone?

Якщо ви читаєте цю сторінку, то напевно ви зараз тримаєте в руках новенький iPhone і тепер у вас з’явилося дуже багато питань в його використанні.

Одним з цих питань є саме звичайний скид вхідного дзвінка на вашому пристрої. Функція напевно одна з найбільш життєво необхідних в будь-якому телефоні.

Щоб ви змогли все зрозуміти буду наводити приклади на ситуаціях з життя. Ситуацій буде стільки, скільки і можливостей відхилення вхідного дзвінка на будь-якому iPhone.

Перша допомога. правильна настройка iPhone

Для початку перевірте, чи не була натиснута кнопка включення / вимикання дзвінка. І додайте звук на смартфоні. Якщо ви практично не чуєте дзвінок, але він з’являється на екрані, необхідно стежити за настройками звучання пристрою.

Навіть якщо звук в системі встановлений на найвищому рівні, необхідно окремо відрегулювати гучність вхідного сигналу, так як ці два параметри відрізняються один від одного.

Вимкніть режим «Не турбувати». Зручність цієї опції полягає в тому, що ви можете використовувати свій гаджет в звичайному режимі, але вам не зможуть зателефонувати і порушити спокій. Багато користувачів просто забувають відключити цей параметр. Зайдіть в центр повідомлень або в настройки девайса і деактивуйте повзунок «не турбувати».

Щоб зупинити постійну відправку дзвінка на голосову пошту слід провести скидання налаштувань телефону через програму iTunes.

Також, починаючи з iOS 9, в пристрої був помічений наступний баг, через якого iPhone не приймає вхідні дзвінки. Якщо під час вхідного дзвінка ваш телефон лежить на поверхні екраном вниз, дзвінок буде чути, а от на самому екрані не буде доступний широкому входить. Як же тоді прийняти виклик?

Для цього потрібно відкрити список запущених додатків (вікно всіх відкритих вкладок). Панель дзвінка буде доступна на другому екрані. Цей баг до сих пір не усунений компанією Apple і може час від часу з’являтися на iPhone.

Власні інструменти iPhone

Безсумнівно, всі наведені способи боротьби з надокучливими абонентами. знайомими або незнайомими, досить ефективні. Але вони напевно не є абсолютною «панацеєю», так як користувач, тим чи іншим чином, змушений обмежувати своє коло спілкування і ужиматься в функціоналі.

По хорошому, справжній захист від ботів, спаму, реклами і т.д. вам зможе забезпечити тільки оператор зв’язку. А далеко не всі з них підтримують цю функцію. І, зрозуміло, такі послуги є платними. Так що вся боротьба зводиться переважно до використання штатних інструментів захисту. І користувачам доводиться викручуватися за допомогою відповідних налаштувань в iPhone. за алгоритмами, описаним в даному пості.

В якості альтернативи штатним службам iPhone можна використовувати спеціалізовані програмні засоби від сторонніх розробників. Вони здатні ідентифікувати потенційно «сміттєві» додзвонився з прихованими номерами, і блокують їх, без вашої безпосередньої участі.

Серед них можна відзначити: iBlacklist, MCleanerfor iPhone, Kuaidial. Ці додатки платні, ціновий діапазон 5-12 доларів. Але, як правило, витрати на них цілком виправдані.

Ручна блокування

У додатку «Телефон» перейдіть в розділ «Недавні» і натисніть кнопку «Інформація» Кнопка «Інформація» поруч з номером телефону або контактом, який потрібно заблокувати. Прокрутіть вниз і натисніть «Заблокувати абонента».

неможливо, зберегти, налаштування, виклику, iphone

Що таке друга волосінь, очікування і утримання виклику на iPhone

Для початку варто розібратися в термінології. Очікування виклику на iPhone. що це за функція і як абонент повинен розуміти, що в даний момент вона активна?

Трапляються ситуації, коли людина довго розмовляє по телефону. У цей час інші не можуть додзвонитися до нього, а товариський абонент не знає про їхнє бажання отримати від нього увагу. Щоб подібного неусвідомленого ігнорування не відбувалося, потрібні функції другої косильною волосіні, утримання та очікування дзвінка.

READ  iPhone 7 не бачить SIM карту

При активації функції другої паралельної косильною волосіні під час виклику з однією людиною користувач отримує звуковий сигнал, якщо йому надходить дзвінок від іншого. При цьому на екрані висвічується 3 варіанти відповіді:

 • Перший може бути скасована поточну бесіду для відповіді на новий вхідний дзвінок. Цей варіант розташовується внизу дисплея зліва.
 • Другий передбачає продовження бесіди з першим співрозмовником. По центру в подібних ситуаціях відображається знак автовідповідача. Це означає, що при натисканні на нього розмова триває, а новий співрозмовник перенаправляється в службу записи голосового повідомлення.
 • Третій варіант дій, для якого потрібно натиснути на значок правіше центру, допомагає абоненту поставити актуальне виклик на паузу, відповівши при цьому новому звонящему.

При надходженні дзвінка також можливо його ігнорування, яке призведе до того, що розпочату розмову продовжиться, а новий той, хто телефонує покладе трубку. Заважати при цьому буде тільки оповіщення, яке повторюється, якщо другий дзвінок не переривають.

Зверніть увагу! При вхідний дзвінок під час поточної розмови абонент отримує сигнал, який не чує співрозмовник.

Не всі знають, але на iPhone є очікування виклику, що це значить варто розібратися. Для абонента, який вже розмовляє, функція забезпечує можливість включатися в другу бесіду, не втрачаючи зв’язок з першим користувачем.

Утримання дзвінка допомагає налаштувати зв’язок відразу з двома абонентами, поперемінно перемикаючись між діалогами з ними. Для цього під час першої бесіди потрібно вибрати утримання виклику для відповіді другого співрозмовника. Після цього на екрані можна буде міняти партнерів місцями.

Після налаштування параметрів очікування при розмові на смартфонах iPhone немає приводу для занепокоєння про пропущений виклик, що має важливість для користувача. Як бачимо, підключити цю опцію нескладно. У разі невдалої спроби її активації рекомендується звернутися до мобільного оператора і дізнатися про доступність послуги.

Як відключити другу волосінь

Також буде корисна інформація про те, як відключити другу волосінь на iPhone. Всі паралельні дзвінки будуть переводитися на голосову пошту або встановиться сигнал «Зайнято».

Для відключення «Очікування виклику» в настройках потрібно перевстановити бігунок у вимкнений стан або зв’язатися з оператором і він зробить це самостійно, відключивши списування грошей.

Якщо після виставлення налаштувань змін не відбулося, потрібно перезавантажити смартфон.

Функцію можна ввімкнути або вимкнути кілька разів за потребою.

Як на iPhone 11 / X (s / r) / 8/7/6 включити другу волосінь

Зараз ми з вами розберемося як в налаштуваннях iPhone включити другу волосінь при дзвінку, щоб ви не пропустили важливий дзвінок і могли перемикатися між лініями в режимі онлайн.

Дана стаття підходить для всіх моделей iPhone 11 / XS (r) / X / 8/7/6 та Plus на iOS 13. На старіших версіях можуть відрізнятися або бути відсутнім зазначені в статті пункти меню і апаратна підтримка.

Особливості другий косильною волосіні

Коли на iPhone надходить виклик в момент скоєння розмови, буде чути певний звуковий сигнал. При цьому на екрані гаджета відобразиться той, хто телефонує телефонний номер і будуть запропоновані наступні варіанти для вибору:

 • «Відповідь відбій». Вибір даної опції дозволить завершити триває в поточний момент розмова, після чого на вхідний дзвінок буде виконано переключення.
 • «На автовідповідач». На автовідповідач буде відправлений надійшов вхідний дзвінок.
 • «Відповідь утримувати». Якщо вибирається даний варіант, то поточний виклик буде поставлено на паузу, а ви перейдіть для здійснення розмови на вхідний дзвінок.

Виходить, функція «Очікування виклику» забезпечить постійне перебування на зв’язку. При розмові з іншими абонентами ви не будете пропускати важливі вхідні дзвінки.

Якщо планується важливий тривала розмова, то поточний діалог краще відразу припинити. При утриманні косильною волосіні здійснюється тарифікація, значить з вашого рахунку будуть зніматися кошти.

Чи не кожен співрозмовник стане вас чекати на утриманні. Тому найкращим варіантом буде відключення поточного розмови.

Як включити другу волосінь на iPhone

Включення або активація другої паралельної косильною волосіні для дзвінків на iPhone залежить від моделі гаджета. У разі, якщо він відноситься до нового покоління і має в розпорядженні другу SIM-карту, користувачеві доведеться додатково налаштовувати спосіб оплати зв’язку.

Однак послідовність спочатку не відрізняється в залежності від моделі:

 • Відкрити параметри апарату.
 • Провести перехід до підрозділу під назвою Телефон. Він розташований в останньому, самому нижньому блоці.
 • У передостанньому рядку меню, буде видно рядок Очікування виклику, на яку потрібно клікнути.
 • На екрані з’явиться єдиний пункт, в якому потрібно перемістити повзунок вправо, щоб він убрався зеленим кольором. Зробити це можна одним дотиком.
неможливо, зберегти, налаштування, виклику, iphone

Якщо SIM-карта не одна, то вся послідовність зберігається, проте на передостанньому кроці апарат попросить уточнити, для якого саме тарифу активується доступ до другої косильною волосіні. Це необхідно, адже деякі оператори стягують плату за активацію функції. Крім цього не варто очікувати, що обидва виклику коштуватимуть як звичайний. Як правило, тарифікується окремо кожен з дзвінків.

Настройки вызовов в iPhone

Важливо! Ні виробник, ні сам апарат не повідомлять про вартість функції, так як до цих даних має доступ виключно оператор, що забезпечує зв’язок.

Що робити, якщо не працює очікування виклику на iPhone

Не всі апарати працюють досить справно для того, щоб абонент використовував всі функції. Однак даний приклад. виняток. У стандартному вигляді меню настройки телефону обов’язково є пункти, які допомагають абоненту активувати другу волосінь на смартфоні.

Чи не вдаватися подібна настройка може тільки в разі обмежень, які ввів оператор зв’язку. В цьому випадку необхідно зв’язатися з ним і уточнити, в чому полягає проблема. Це можуть бути досить поширені випадки:

 • непотрібний для цього тариф або його застаріла версія, змінити яку не вийде;
 • необхідність настройки через особистий кабінет абонента;
 • вимога оператора про підтвердження згоди на оплату додаткових хвилин зв’язку під час паралельного виклику;
 • умова ознайомлення з правилами тарифікації, яке потрібно підтверджувати в офісі оператора.
READ  Як передати музику з iPhone на iPhone

Всі перераховані випадки не стосуються справності телефону і його функцій, тому звернення в офіси Apple з вимогою коригування настройки виявиться марним.

Активація функції другої косильною волосіні виклику допомагає більш комфортно спілкуватися з іншими абонентами. З’являється можливість паралельного виклику, коли кожен зі співрозмовників спілкується незалежно один від одного, а центральний абонент переключається між двома іншими. Також стає реальною можливість організації конференції, яка зробить зручним спілкування відразу трьох користувачів, кожен з яких буде чути двох інших.

Функція “Очікування виклику

Перед тим, як включити 2 волосінь на iPhone, потрібно вивчити функцію “Очікування виклику”, вона допомагає побачити під час розмови новий вхідний дзвінок.

Під час дзвінка по другій косильною волосіні дії можуть бути наступними:

Поставити розмову в режим утримання і почати діалог з другим співрозмовником

Скасувати виклик або переключити його на автовідповідач, що рівнозначно тому, як скинути дзвінок на iPhone

Завершити розмову з першим співрозмовником і відповісти на другий дзвінок

Відхилення дзвінка та надсилання виклику на автовідповідач

Виконайте одну з описаних нижче дій:

Якщо iPhone розблоковано, торкніться «Відхилити».

Якщо iPhone заблокований, швидко натисніть бічну кнопку або кнопку «Сон / Пробудження» (в залежності від моделі iPhone) два рази поспіль.

На навушниках EarPods натисніть і утримуйте центральну кнопку, поки не почуєте два тихих звукові сигнали.

Щоб встановити нагадування про те, що потрібно передзвонити, торкніться «Нагадати» і виберіть, коли Ви хочете отримати нагадування.

Щоб відповісти на дзвінок текстовим повідомленням, торкніться «Повідомлення», потім виберіть відповідь або торкніться «Написати».

Щоб створити власні стандартні відповіді, виберіть «Налаштування» «Телефон» «Відповідь повідомленням», торкніться будь-якого зі стандартних повідомлень і ви бажаєте змінити.

Примітка. У деяких регіонах у випадку відхилення дзвінка він роз’єднується без відправки в голосову пошту.

Функція очікування виклику на iPhone

У багатьох смартфонах є функція перемикання дзвінка на другу волосінь. З її допомогою можна поставити розмову з співрозмовником “на утримання” і паралельно відповісти на інший надходить дзвінок. Давайте розберемося, як включити другу волосінь на iPhone.

Як відключити другу волосінь

Також буде корисна інформація про те, як відключити другу волосінь на iPhone. Всі паралельні дзвінки будуть переводитися на голосову пошту або встановиться сигнал «Зайнято».

Для відключення «Очікування виклику» в настройках потрібно перевстановити бігунок у вимкнений стан або зв’язатися з оператором і він зробить це самостійно, відключивши списування грошей.

Якщо після виставлення налаштувань змін не відбулося, потрібно перезавантажити смартфон.

Функцію можна ввімкнути або вимкнути кілька разів за потребою.

Нові користувачі iPhone іноді стикаються з ситуацією, коли під час розмови по телефону їм дзвонять по другій косильною волосіні, однак вони цього не бачать і не чують.

В результаті деякі навіть помилково починають вважати що у iPhone немає функції “очікування виклику”, однак це не так, її просто потрібно активувати, якщо вона у вас чомусь не включена за замовчуванням.

Про те, як включити другу волосінь на iPhone читайте в цій інструкції.

Для тих, хто не знайомий з такою можливістю свого телефону, коротко про неї розповімо. Функція очікування виклику дійсно дуже зручна. ви не пропустите дзвінок навіть якщо в даний момент розмовляєте з іншим абонентом.

На iPhone, як і в більшості інших телефонів, коли під час розмови зі співрозмовником вам надходить дзвінок по другій косильною волосіні. ви можете вибрати один з трьох варіантів дії:

 • скинути вхідний дзвінок і подолжіть розмова з попереднім абонентом;
 • відповісти на вхідний дзвінок і поставити попередній розмова на утримання (щоб пізніше до нього повернутися);
 • відповісти на вхідний дзвінок і скинути поточну розмову, якщо ви вже договорили з попереднім абонентом.

Підключити другу волосінь або так зване “очікування виклику” на вашому телефоні досить просто, для цього потрібно лише поставити один бігунок в настройках в положення “Включено”.

Відповідь на дзвінок

Виконайте одну з описаних нижче дій:

Торкніться «Прийняти» або перетягніть бігунок (якщо iPhone заблокований).

Натисніть центральну кнопку на навушниках EarPods.

Порада. iPhone може повідомляти про всі вхідні дзвінки або тільки про виклики, що надійшли, коли підключені навушники або використовується Bluetooth в автомобілі. Відкрийте «Налаштування» «Телефон» «Оголошення викликів».

Відключення звуку виклику

Натисніть бічну кнопку або кнопку «Сон / Пробудження» (в залежності від моделі iPhone) або будь-яку з кнопок регулювання гучності.

Після відключення звуку дзвінка і раніше можна відповісти на виклик, поки він не буде направлений на автовідповідач.

Включення другий косильною волосіні в iPhone

Це все. Тепер друга волосінь вашого iPhone активована і ви не пропустите жодного важливого дзвінка, навіть якщо будете зайняті розмовою з іншим співрозмовником.

До всього вищесказаного варто додати, що у деяких операторів функція очікування виклику може бути відключена на їхньому боці або навіть бути платною послугою. В такому випадку бігунок включення очікування виклику буде не активний, а для підключення послуги вам необхідно звернутися до оператора мобільного стільникового зв’язку.

Якщо ви побачите повідомлення “Не вдалося зберегти налаштування” Очікування виклику “” спробуйте перезавантажити ваш телефон. Якщо і це не допомогло. уточніть доступність послуги у оператора. У разі, якщо оператор скаже що послуга вам доступна, скиньте налаштування вашого телефону. в цьому випадку опція з’являється в 100% випадків.

У додатку «Телефон» можна відповісти на вхідний дзвінок, відключити його звук або відхилити вхідний дзвінок. Ви також можете відповісти за допомогою текстового повідомлення або встановити нагадування про те, що потрібно передзвонити.

iPhone захищає Вас від невідомих і небажаних абонентів, автоматично направляючи їх на автовідповідач. Безпосередньо на телефон передаються тільки дзвінки з номерів, які збережені в додатках «Контакти», «Пошта» та «Повідомлення».

BETATECH.COM.UA 2022