Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Ноутбук Lenovo не включається а світлодіоди спалахують

Ремонт ноутбука Lenovo на дому

При зверненні до нас в телефоном або онлайн режимі зі словами «не включається ноутбук Lenovo», необхідно внести якусь ясність в ситуацію, проблему:

 • ноутбук підключений до живлення, але при натисканні на кнопку включення відсутня реакція;
 • при натисканні на кнопку включення запускається система охолодження, світлодіоди спалахують, але ні кнопки не працюють, ні монітор не підсвічується.

В кожному окремому випадку, найрозумніше призвести не включається ноутбук в сервіс або викликати досвідченого майстра додому. Точний діагностичний аналіз дозволить виявити причину несправності, яка може бути однією з:

Ноутбук Lenovo не включается. Как диагностировать ноутбук

 • поломка блоку живлення;
 • пошкоджений роз’єм електромережі;
 • порушення BIOS прошивки;
 • поломка блоків материнської плати;
 • перегорання мостів (північного або південного).

Діагностика в сервісному центрі Lenovo проводиться за допомогою сучасного складного обладнання, яке дає високу точність результату. Симптоми, при яких після натискання кнопки включення загоряються індикатори і спрацьовує кулер, але відмовляється запуск подальших дій, зовсім не свідчать про те, що проблема в програмному забезпеченні. Може бути одна з наступних проблем:

Подібні проблеми знаходяться в категорії складних, які вимагають особливо серйозного підходу до роботи. Намагаючись заощадити кошти наших клієнтів, ми до останнього робимо все можливе, щоб відремонтувати дорогу деталь, а не просто замінити на нову. Це можливо завдяки наявності новітнього обладнання на базі сервісу та висококваліфікованих кадрів, які грамотно вміють ним користуватися.

Ноутбук Lenovo не вмикається або не завантажується

Якщо ви зіткнулися з проблемою, при якій ноутбук Lenovo не включається, вас терміново потрібно звернутися до фахівців Авторизованого сервісного центру. Ремонт комп’ютерів від офіційного представника. запорука якості і надійності.

Авторизований сервісний центр Lenovo

Забезпечуючи максимальний Comfort нашим клієнтам від співпраці з нами, Авторизований сервісний центр надає послуги по ремонту ноутбуків Lenovo на дому. Від вас вимагається або дзвінок, або онлайн-заявка на візит майстра в зазначений час. Працюючи в столиці вже багато років, наші майстри своєчасно приїдуть до вас в будь-який Адміністративний округ Москви. На вартість послуг ніяк не впливає відстань від сервісу до місця ремонту.

Наші майстри по прибуттю на місце працюють за такою схемою:

 • проводять діагностування пристрою;
 • оголошують вартість на різні, необхідні в даному випадку, види послуг;
 • укладають договір про співпрацю із зазначенням всіх прав і обов’язків обох сторін;
 • безпосередньо виконують ремонтні роботи. В окремих випадках, доставляють девайс в сервіс і після здійснення ремонту абсолютно безкоштовно привозять до власника.

Довіривши свій ноутбук в руки професіоналів Авторизованого сервісного центру, ви через короткий проміжок часу зможете знову насолоджуватися справним включенням і стабільною роботою свого девайса.

Ноутбук включається, але завантаження операційної системи не відбувається

Така історія: натискаємо на кнопку включення ноутбука, він видає характерні звуки, на дисплеї біжать якісь рядки, але в підсумку завантаження зупиняється, намагаючись нам про щось повідомити англійською мовою (або нескінченно перезавантажується). Тут може бути маса варіантів, чому завантаження не триває як зазвичай. Розглянемо найчастіші з них:

 • Робота ноутбука була завершена некоректно. Через це стався збій, і завантаження замість звичної операційної системи видає помилку. Перше, що потрібно спробувати. перезавантажити ноутбук. Швидше за все, ні на які кнопки клавіатури він реагувати не буде, тому просто затискаємо кнопку включення на кілька секунд, поки ноутбук не вимкнеться, після чого знову включаємо. Якщо проблема повторюється, проводимо кілька більш складні маніпуляції: вимикаємо ноутбук і витягуємо акумулятор хвилин на десять. Під час очікування натисніть рази 3 на кнопку включення.
ноутбук, lenovo, включається, світлодіоди

Відключення від харчування дозволить ноутбуку позбутися «негативних спогадів», і після цього він може включитися, як ні в чому не бувало. Даний спосіб реально рятує, і я всім рекомендую виконати даний варіант.

 • Закралася помилка в BIOS (системне програмне забезпечення, подобу операційної системи в самому серці комп’ютера). Може бути, наприклад, встановлена ​​завантаження з некоректного джерела, змінені параметри завантаження. Якщо ви не сильні в меню BIOS, спробуйте просто скинути його до заводських налаштувань. Для звичайних користувачів «встає» питання, а як зайти в цей BIOS? Насправді процедура входу в BIOS проста і не вимагає від вас фантастичних можливостей. До речі, на сайті я вже розповідав про те, як зайти в BIOS і як виставити пріоритети завантаження для того щоб встановити Windows. Посилання на стати. Вам не треба читати всю статтю (якщо звичайно ви хочете спробувати перевстановити Windows самостійно, то рекомендую до прочитання), досить прочитати розділ, де розповідаю про вхід. Якщо коротко, то коли натиснете на кнопку включення ноутбука, вам треба натиснути одну з клавіш (у кожного виробника своя клавіша): Delete, Esc, F1, F11 або F12.
READ  Як дізнатися серійний номер ноутбука lenovo

Меню в різних версіях BIOS різному, тому знайдіть пункт зі словом «defaults», виберете його, після чого підтвердіть свій вибір натисканням кнопки «Enter». З’явиться повідомлення, де вас запитають. «Завантажити чи ні?». Звичайно, ви згодні, натисніть клавішу «Y» ( «Yes». «Так»). Комп’ютер перезавантажиться і спробує знову запуститися.

Ось варіант як може виглядати BIOS у вас (треба зайти в меню «Exit»):

 • Пошкоджено деякі файли операційної системи. Варіантів вирішення цього маса. Наприклад, можна скористатися стандартними засобами відновлення. Якщо виявлений збій в ОС, система сама вам запропонує відновити останню вдалу конфігурацію (можливо, краху системи сприяла установка ПО від ненадійного виробника). Також можна спробувати запуститися з так званих LiveCD / LiveFlash. Це диск / флешка відповідно, сформована особливим чином і оснащена всім необхідним для завантаження PC: відновлення системи і виправлення помилок. Такий LiveCD є в арсеналі кожного системного адміністратора і фахівця з обслуговування комп’ютерів. Також можете спробувати інший спосіб: натисніть на кнопку включення ноутбука і відразу натискайте F8, у вас з’явиться меню, де вибираєте пункт «Остання вдала конфігурація». є в різних версіях Windows, але вхід у деяких здійснюється по іншому. Я розповів приклад для WindowsНу і нарешті, можна перевстановити ОС, якщо ви точно впевнені, що справа в пошкоджених файлах, а відновити колишню працездатну ОС не вдається.
 • Несправний диск для завантаження ОС. Жорсткі диски іноді виходять з ладу, і, можливо, цей момент настав саме зараз. BIOS при завантаженні ноутбука направляє запит на завантаження операційної системи жорсткого диска, але той мовчить. В результаті ОС не завантажується, і ми бачимо повідомлення про помилку або нескінченну перезавантаження. На відміну від попереднього пункту, в цьому випадку перевстановлення ОС може не допомогти, її просто неможливо буде здійснити. Вас врятує в цій ситуації тільки заміна жорсткого диска, так як в більшості випадків ремонту вони не підлягають. Щоб упевнитися, що справа саме в HDD, можна також запуститися з завантажувальної флешки або диска і перевірити працездатність жорсткого диска. Найімовірніше, він просто не буде визначатися інструментами перевірки, або ви побачите повідомлення про некоректну роботу. Рішення. заміна жорсткого диска. На сайті є дуже докладна стаття, як перевірити будь-який жорсткий диск: «Як перевірити жорсткий диск на помилки і що робити з битими секторами».
READ  Як зайти в BIOS lenovo ideapad 110

Крім перерахованих вище причин є інші. Ноутбук при включенні може зупиняти завантаження або постійно йти в ребут (reboot. «перезавантаження») через несправність мікросхем або непостійного контакту однієї з них. Це неприємно, але не дивно. мобільний комп’ютер найчастіше живе в екстремальних умовах, і не тільки піддається вібраціям і іншим фізичним впливам, але елементарно накопичує в собі стільки пилу, що в один прекрасний момент вона може просто не дати йому запуститися, пошкодивши що-небудь всередині. Саме тому так важлива регулярне чищення нутрощів ноутбука від пилу, що накопичився. Пил накопичується всередині, затримує циркуляцію повітря, порушує охолодження, чим ставить під загрозу всі електронні компоненти PC.

Ноутбук Lenovo G580 не включается. Разборка и ремонт

Почистити ноутбук нескладно. Для цього необхідно відкрити кришку, і, озброївшись пилососом або великий пензлем, а краще. і тим, і іншим, методично вичищати пил і бруд з нутрощів ноутбука. Головне. підійти до цього питання з особливою обережністю, щоб в процесі чистки не пошкодити компоненти ноутбука. І пам’ятайте: чистка ноутбука повинна входити до переліку регулярних профілактичних робіт і проводитися хоча б раз на рік, якщо ви хочете, щоб ваш ноутбук прослужив вам довго.

Якщо навіть після чищення ситуація із завантаженням змінилася. сміливо відправляйте ноутбук в сервіс з метою виявлення несправності. У тому випадку, якщо стаття для вас була корисна або ж ви знайшли свою проблему, то можете залишити коментар, який дозволить іншим користувачам звернути на це увагу при тестуванні свого ноутбука.

Що робити, якщо ноутбук не включається: 6 основних ситуацій і виходи з них

Ніхто не застрахований від поломки ноутбука. Але хороша новина в тому, що більшість проблем, які виникають в роботі цього девайса, можна вирішити. Слід тільки визначити причину поломки і її характер, а потім вже діяти по ситуації. Всі проблеми з ноутбуком є ​​або програмними, або апаратними. Необхідно точно діагностувати несправність, і тоді ви вже будете точно знати, які кроки зробити для її усунення.

Отже, чому не включається ноутбук і що ж робити?

після поновлення

Під час виконання оновлення можуть виникнути проблеми. Якщо установка оновлень буде працювати коректно, то це може привести до того, що комп’ютер може перестати включатися.

При цьому користувач може встановлювати нову версію BIOS, драйверів або виправлення для операційної системи.

Найскладнішим випадком є ​​неможливість запустити комп’ютер після оновлення BIOS. Відбувається це, коли користувач намагався втрутитися в процес, наприклад, перезагрузив або вимкнувши під час нього комп’ютер або при використанні неофіційних прошивок.

Звичайно, скинути настройки до стандартних, зайвим не буде. Зробити це можна видаливши батарейку на кілька хвилин або замкнувши відповідну перемичку на материнській платі. Але як показує практика, усунути неполадку це напевно не допоможе. Єдиний вихід звертатися для ремонту в сервісний центр.

Ноутбук Lenovo G500 | Не запускается / Нет изображения

У ситуації, коли помилки почалися після установки оновлень драйверів або Windowsможно просто відкотитися на попередню точку відновлення з безпечного режиму, перевстановити операційну систему або повернуться до того стану, який був при покупці, якщо така функція є в моделі.

Процесор і його слабкі сторони

Згадаю про ще одну деталь, «серце» нашого ноутбука. процесор. Ноутбук може відмовитися включатися, якщо є якісь проблеми з процесором. І перша процедура з ним, про яку вам скаже будь-який комп’ютерний майстер. заміна термопасти.

READ  Lenovo ideapad s145 не працює тачпад

ВАЖЛИВО: процесор. дуже тендітна деталь, яка потребує дбайливого догляду, тому заміну термопасти треба виконувати акуратно. Будьте обережні і пам’ятайте, що наша мета. розібратися, чому ноутбук відмовився працювати, а не занурити його своїми діями в ще глибшу «кому».

Також треба читав, що термопаста наноситься в різні місця на материнській платі. Коли розберете ноутбук, ви побачите 1-3 об’єкта, яким потрібна термопаста.

Ноутбук Lenovo не включається а світлодіоди спалахують

Технології зробили крок дуже далеко вперед

Чи включається і після заставки зависає

Іноді з якоїсь причини ніяк «не стартує” ноутбук. А іноді він все-таки запускається, на екрані можна спостерігати початкову заставку і основну інформацію про девайсі, а потім пристрій зависає. Або не відбувається зовсім нічого, або з’являється інформація про помилки, які заважають повноцінній роботі машини.

 • Не варто лякатися. Найчастіше причина того, що відбувається полягає в налаштуваннях BIOS. Від вас вимагається просто увійти в BIOS і обнулити всі параметри. «Load BIOS Defaults». Після цього збережетеся і виходите.
 • Іноді трапляється так, що ноутбук зависає, повідомляє про виявлену помилку і просить натиснути певну кнопку. Наприклад, «Press F1 to continue». Як правило, після її натискання він продовжує включення і далі працює в звичайному режимі. І хоч таке рішення проблеми є найбільш простим, не варто ігнорувати сам факт інформування про помилку. Найчастіше таке відбувається, якщо в материнській платі ноутбука починає сідати батарейка або ж збиваються настройки BIOS. Зверніть увагу, що для заміни батарейки необхідно звертатися в сервісний центр.
 • Звичайно, проблеми з ноутбуком можуть носити і більш серйозних характер. Наприклад, подібним чином себе проявляють несправності, пов’язані з роботою жорсткого диска. В такому випадку є шанс визначити наявність проблем на слух. Якщо жорсткий диск несправний, то ви почуєте як двигун намагається безуспішно запуститися під легке потріскування головок.
 • Ще одна причина того, чому ноутбук не включається, полягає в оперативній пам’яті. У деяких моделях пристроїв передбачено доступ до її планок. Ви можете спробувати зняти їх і акуратно прочистити контакти. Якщо це не допомогло, то запускайте машину, залишаючи тільки по одному модулю пам’яті. У тому випадку, якщо на вашому пристрої тільки одна планка, то поставте її в інший слот і знову запустіть девайс. Великий шанс того, що ці ваші дії допоможуть вирішити проблему.
ноутбук, lenovo, включається, світлодіоди

Цікаво почитати: Чим відрізняється планшет від ноутбука

Що можна зробити

 • В першу чергу потрібно включити і вимкнути ноутбук кілька разів, система може відновитися без ремонту;
 • Натиснути клавішу F8 і, не відпускаючи її чекати, поки відкриється спеціальне вікно з додатковими варіантами завантаження, позначені як Advanced Boot Options;
 • Імені команди за допомогою стрілок на клавіатурі. усунення неполадок комп’ютера, як Repair Your Computer. Цей варіант можна використовувати тільки з резервною копією операційної системи в прихованому розділі на HDD. В останніх моделях така функція є однозначно. Будуть відкриватися різні вікна, в яких міститься інформація по відновленню запуску системи.
 • Може бути проблема в вінчестері. диску С, який необхідно почистити. Для цього потрібно увійти в систему безпечного режиму і перемістити деякі файли на диск D. Така дія полегшить завантаження даних і звільнить місце для нормального функціонування системи;
 • У безпечному режимі можна зробити відкат до надійної точки відновлення. Після цього необхідно запустити антивірус.
BETATECH.COM.UA 2021