Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Ноутбуки

Ноутбук не бачить точку доступу з телефону

Table of Contents

Ваш ноутбук, телефон або планшет не бачить Wi-fi? рішення є

Всім привіт! Як я вже говорив я працюю сис. адміном в інтернет кафе, і природно розбираюся з комп’ютерною технікою та локальними мережами.

Але не тут то було! На наступний день дзвонить, і каже телефон не бачить Wi-Fi і ноутбук не бачить Wi-Fi! Знаходить тільки сусідські якісь точки доступу і все, ну я приїжджаю, думаю дай ка перевірю роутер у себе вдома, забираю його і всез додому, підключаю Все окей все працює! Я в шоці =) Приїжджаю назад до Тете підключаю знову не працює Так я з’їздив ще до одного у нього теж працювало Тут я почав ритися в настройках роутера, але нічого не міг знайти.

Тут в кімнату заходить Дядя мій і каже у нас знизу охоронне підприємство може їх обладнання блокує? Я думаю точно! проблема в ньому, не бачити вам Тьоть вайфая І йду

Але через кілька днів мені зателефонував ще 1 людина з антологічного проблемою! І я довго страждаючи знайшов рішення цієї проблеми! У даній статті я зараз все по кроках все поясню як вирішувати таку проблему!

У наш час Wi-fi роутер з’явився практично в кожній квартирі, і при включенні роутера в сусідній квартирі у вас може пропасти інтернет по Wi-fi (через шнур в комп’ютері все буде працювати нормально).

Рішення проблеми

Покажу на прикладі Wi-Fi маршрутизатор router D-link DIR 300

Проблема була в тому, що при налаштуванні роутера Wireles channel (Канал) вибирається за замовчуванням автоматично (auto), показано на скрині:

Нам потрібно зайти на роутер (web інтерфейс), якщо ви не міняли при налаштуванні роутера локальний IP адреса то він у вас залишився за замовчуванням 192.168.0.1. пишемо в браузері цей IP і заходимо в Web інтерфейс маршрутизатора.

Заходимо в пункт як на скрині і міняємо канал, ставимо число відмінне від встановленого автоматично (я з першого разу завжди потрапляв і все починало працювати).

Тепер мережа Wi-Fi знаходить будь-яке ваше пристрій!

Ось таке ось просте рішення даної проблеми Якщо є питання, може у вас інша прошивка роутера і ви не можете знайти цю настройку, пишіть в коментарях, я вам допоможу.

Всім поки Діліться записом з друзями в соціальних мережах, кнопки нижче.

Як включити і налаштувати точку доступу на телефоні Android?

Точка доступу. мабуть, геніальний функціонал, який дозволяє роздавати інтернет з телефону на інші пристрої. Кому це потрібно? Так багато кому. Вирушили ви, наприклад, на природу, а потрібно попрацювати з ноутбука, вийти в мережу інтернет. тут-то вам і допоможе точка доступу, яка роздасть мобільний інтернет на ноутбук.

Якщо у вас інше меню, можете зробити простіше. скористатися пошуком по меню по ключу «точка».

Спочатку налаштовуєте точку доступу, зайшовши в однойменний пункт.

Тут вказуєте ім’я точки доступу, тип шифрування і пароль. Не забудьте зберегти дані.

Після збереження включите точку доступу.

І в обов’язковому порядку. мобільний інтернет, інакше що ви будете роздавати?

На другому пристрої, яким може бути PC, ноутбук, планшет, інший смартфон і т.д., пробуєте підключитися до свого поточного смартфону. проблем бути не повинно.

А щоб в наступний раз не повторювати зазначену процедуру підключення, можете в шторці натискати на іконку «Точка доступу». і вона відразу буде включена.

Відключається точка доступу також, як і включається.

Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

 • Підписатися на наш канал на YouTube.
 • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

Підключення інтернету через телефон за допомогою Bluetooth

Роздавати інтернет через Bluetooth можна так само, як і через Wi-Fi. Принцип тут працює той же. Щоб роздати інтернет, потрібно зайти в налаштування і вибрати пункт «режим модему». Після цього можна активувати точку доступу через Bluetooth.

Інтернет, переданий через Bluetooth, працює повільніше, ніж через Wi-Fi. Крім того, при такому режимі роботи до смартфону зможе підключатися тільки один пристрій, а не кілька, як у випадку з Wi-Fi.

У плані забезпечення безпеки даний спосіб поступається іншим, так як до смартфону зможе підключитися хтось чужий, випередивши при цьому власника пристрою. Ще одна проблема. зловмисники можуть відносно легко перехопити Bluetooth-сигнал або навіть придушити його. З Wi-Fi це зробити важче.

Перевага цього способу. легкість настройки, відсутність необхідності вводити пароль.

Як роздавати мобільний інтернет через USB

Роздавати інтернет можна підключивши свій смартфон до комп’ютера. Включити роздачу інтернету необхідно в налаштуваннях смартфона, вибравши відповідний пункт в розділі «Режим модема». Комп’ютер автоматично розпізнає смартфон і запропонує підключитися до інтернету.

Інтернет, який лунає таким чином, працює так само швидко, як і у випадку з Wi-Fi підключенням. Безперечна перевага роздачі інтернету через дротове підключення. безпека. Ніхто не зможе перешкоджати підключенню або придушувати сигнал, а також перехоплювати його. Контролювати потрібно тільки провід.

Недолік цього способу. смартфон повинен бути постійно підключений до комп’ютера, через що обмежується мобільність, і користуватися ноутбуком і смартфоном стає не дуже зручно.

Як підключити інтернет від телефону до комп’ютера

Є кілька способів як підключити ноутбук до інтернету через смартфон:

 • Створення і запуск точки доступу Wi-Fi на смартфоні;
 • За допомогою USB-кабелю;
 • За допомогою Bluetooth.

Ці способи розрізняються ступенем зручності, швидкістю роботи інтернету і кількістю пристроїв (комп’ютерів), які можна підключити до смартфону з метою забезпечення доступу в інтернет. Крім того, деякі з перерахованих вище способів як підключити інтернет від телефону до ноутбука або комп’ютера менш безпечні, ніж інші.

Розглянуті в цій статті способи як роздати інтернет зі смартфона на ноутбук доступні для мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційних систем Android і iOS. Користувачі Windows Phone можуть роздавати інтернет тільки через точку доступу Wi-Fi.

Як підключити мобільний інтернет до ноутбука або комп’ютера і чи безпечно це

У житті часто буває так, що потрібно скористатися інтернетом на комп’ютері, але з якихось причин немає можливості підключитися до проводу або бездротової мережі Wi-Fi, наприклад. у відрядженні, поїздці або будь-який інший ситуації, коли немає доступу до домашнього або громадському інтернету. Вирішити цю проблему можна, роздавши інтернет зі свого смартфона на ноутбук або планшет.

Як включити інтернет на комп’ютері через телефон по Wi-Fi

Найлегший і зручний спосіб роздати інтернет зі свого смартфона на ноутбук. за допомогою Wi-Fi. Для того щоб зробити це, потрібно включити точку доступу:

 • По-перше, потрібно зайти в налаштування смартфона;
 • Далі потрібно вибрати пункт «Режим модема»;
 • У ньому потрібно вибрати розділ «Точка доступу»;
 • Заключний етап. налаштування точки доступу: створення пароля, вибір типу безпеки і призначення назви для мережі Wi-Fi.
 • Тепер можна активувати тільки що створену точку доступу і підключатися до неї з будь-якого пристрою (ноутбука). При підключенні потрібно ввести той пароль, який на попередньому етапі було вказано в налаштуваннях смартфона.
READ  Як зайти в BIOS на ноутбуці lenovo

Інтернет через точку доступу, створену на смартфоні, працює так само добре, як і через роутер. Швидкість і стабільність з’єднання безпосередньо залежать від того, які умови пропонує оператор мобільного зв’язку і наскільки добре смартфон приймає сигнал мережі.

Роздавати інтернет по Wi-Fi безпечно, але тільки за тієї умови, що в настройках вказано тип захисту WPA2 і встановлено досить складний пароль. В іншому випадку, до вашого інтернету зможуть підключатися сторонні люди. Якщо це станеться, то вони, в теорії, матимуть можливість перехоплювати трафік і дізнаватися паролі, а також отримати інформацію про те, які сайти ви відвідуєте. Хороший пароль. запорука безпеки.

Як підключитися до інтернету через телефон. висновки

Роздавати інтернет за допомогою смартфона можна трьома різними способами. Найбезпечніший. за допомогою USB-кабелю, але таким чином можна підключити тільки один пристрій. Точка доступу Wi-Fi. самий гнучкий метод. Інтернет через Wi-Fi працює швидко, до роздає смартфону можуть підключатися відразу кілька пристроїв, до 10 пристроїв. Спосіб з Bluetooth-підключенням не дуже зручний, але в деяких ситуаціях виявляється корисним.

ноутбук, бачить, точка, доступ

Як роздати Wi-Fi з телефону на ноутбук і не потрапити на великі гроші

Привіт друзі! Знову на зв’язку ваш покірний слуга. І сьогодні у нас буде дуже життєва історія. Почалася вона дуже добре, а закінчилася вельми несподівано і не прикольно. Коротше, автор сам був в шоці, як таке вийшло.

Тому читайте цю статтю до кінця, щоб дізнатися, як роздати Wi-Fi з телефону на ноутбук і при цьому не потрапити на великі гроші.

Але як завжди, почнемо з маленького передмови. А справа була так. Якось ще влітку приїхав до мене в гості хороший друг зі своєю сім’єю. Ну і вирішили ми з’їздити відпочити в мінський аквапарк. Скажу відразу, це варто того.

По ходу виявилося, що “абсолютно випадково” для цієї справи він прихопив з собою ноутбук. Потрібно було тільки підключити його до інтернету. Але як це зробити, рухаючись в машині по трасі? Да уж, вельми цікава виходить завдання:

В результаті з’ясувалося, що це взагалі не проблема. А допоміг нам старенький Samsung Galaxy Ace на базі операційної системи Android 2.1. До речі, якщо пам’ятаєте, в минулій статті він сильно полегшив тестування бездротової точки доступу.

Так ось, ми вирішили роздати мобільний 3G-інтернет через Wi-Fi на ноутбук. Адже як виявилося, зробити це простіше простого. Дивіться самі. Для цього йдемо на телефоні по шляху “Настройки- Бездротові мережі-Модем і точка доступу”:

У віконці потрібно активувати пункт “Переносна точка доступу”, а потім вибрати розділ “Точка доступу WI-FI”. Після цього тиснемо на “Налаштувати точку доступу WI-FI” і вказуємо ім’я мережі, тип шифрування, пароль:

У разі якщо ви користуєтеся сучасним смартфоном на базі Android версії 4 і вище, тоді всі вищеописані нехитрі налаштування вам потрібно виробляти в розділі “Настройки ще-Режим модема”:

Далі все по аналогії. Думаю, що тут питань у вас виникнути не повинно:

До речі, якщо помітили, то в цій версії ОС вже з’явилася можливість роздавати “глобальну павутину” з допомогою Bluetooth. Може комусь це буде цікаво. А функція “USB-модем” дозволяє організовувати роздачу через кабель.

На цьому всі налаштування роздачі Wi-Fi з телефону на ноутбук закінчені. Як бачите, на все про все у нас пішло приблизно п’ятнадцять секунд. Тепер можна сміливо користуватися. Для цього шукаємо на комп’ютері нашу бездротову мережу:

Підключаємося, працюємо і радіємо. Вірніше працював і радів мій друг, оскільки я був весь цей час за кермом. Загалом, досить швидко він впорався зі своїми справами. Після цього мною на телефоні була запущена навігаційна програма з активними в тлі онлайн-сервісами.

На цьому етапі автор вже зовсім забув про увімкнений мобільний інтернет, а даремно, як потім виявилося. Саме це було великою помилкою. Вся справа в тому, що на моєму тарифному плані безкоштовні мегабайти вельми обмежені.

А все закачування понад ліміт стоять дуже дорого. У підсумку вийшло так, що, мабуть, відразу на ноутбуці якісь програми негласно вийшли в Мережу, потім навігація зі своїми “примочками” допомогла. І ось результат-чималий борг за телефон:

Хоча, якщо чесно сказати, не такий він уже й великий вийшов. Але вас, дорогі читачі, попередити все одно треба, щоб ви не наступили на ті ж граблі. Як бачите, все шишки за вас вже набив автор статті.

Також буде корисним сказати про те, що у версії Android версії 4 вже вбудована функція, яка зможе уберегти вас від подібних сюрпризів. Для цього потрібно пройти по шляху “Настройки- Передача даних Моб. Мережі”:

І активувати опцію “Встановити ліміт”. Після цього можна вказати кількість дозволеного трафіку за певний часовий проміжок. Так що тут багато говорити, сама система все розповість і покаже:

З огляду на те, що сталося з автором, дана фішка буде корисна користувачам, у яких мегабайти мобільного інтернету строго обмежені рамками тарифного плану. Так що беріть на озброєння.

Ну що ж, стаття про те, як роздати Wi-Fi з телефону на ноутбук добігає кінця. Як бачите, все дуже навіть просто. Але якщо раптом чогось ви не зрозуміли, задавайте питання в коментарях.

А поки пропоную вам послухати один із золотих хітів моєї молодості. Ех, був час, були.

Чому телефон не бачить Wi-Fi мережу роутера

Якщо ви зайшли на цю сторінку, то швидше за все ваш телефон перестав бачити Wi-Fi мережу, або мережі. Це може бути домашня мережа, десь в гостях, громадська бездротова мережа і т. Д. Проблема в тому, що потрібна нам мережа не з’являється в списку доступних на телефоні. Він її просто не знаходить, не бачить, і відповідно підключиться до такої мережі неможливо. Не рідко бувають випадки, коли мобільний пристрій не знаходить якусь конкретну Wi-Fi мережу. Яку, наприклад, ноутбук без проблем бачить і підключається. А може бути таке, що телефон не знаходить ні одну мережу, а інші пристрої їх бачать і відмінно працюють з ними.

У цій статті я постараюся зібрати всі найпопулярніші причини і рішення, які можуть вам допомогти у вирішенні даної проблеми. Як завжди, спочатку бажано з’ясувати в чому проблема: в мобільному телефоні, або Wi-Fi роутер. Якщо проблема з Wi-Fi мережею будинку, то у нас є більше шансів все виправити, так як є доступ до самого маршрутизатора. Якщо ж це чужа мережу, то навряд чи вийде щось зробити.

По суті, немає великої різниці на якому пристрої у вас проблема. Зрозуміло, що це швидше за все телефон на Android, або iOS. Ну може бути ще Windows Mobile. Так як в налаштуваннях самого мобільного пристрою цю проблема навряд-чи можна вирішити, то без різниці яке у вас пристрій. Точно так же з маршрутизатором.

Я вже писав окремі статті за приладами на Android і iOS:

У цій статті я дам загальні рекомендації, які повинні вам допомогти.

Ноутбук не бачить WI-FI (Wi-Fi) мережі. що робити.

Досить часта проблема, коли ноутбук просто перестає бачити Wi-Fi і інтернет відповідно не працює. На це може бути відразу кілька абсолютно різних, не пов’язаних між собою причин.

READ  Як відключити fn на ноутбуці HP

Якщо і вас наздогнала така проблема, то зараз ви дізнаєтеся все причини, через які це могло статися і варіанти вирішення для кожної з них. Не переживайте. скоро Wi-Fi запрацює.

Ви вже знаєте, що таке WI-FI, давайте зараз розберемося, які дії необхідно зробити якщо ваш ноутбук раптово перестав бачити його сигнал.

Важливо! Буває, що ноутбук бачить все Wi-Fi мережі, крім потрібної. цей варіант ми теж обов’язково розглянемо.

режим літака

Теж нововведення. Буває, включиш його випадково і не зрозумієш в чому справа. В треї він виглядає так:

А вимикається аналогічним клацанням по цій синьою кнопочки (панель викликається клацанням лівої миші).

включення адаптера

Ще один варіант. Адаптер буде працювати, але просто в даний момент не включений. Універсальний спосіб для всіх систем. Робимо по кроках:

 • Клацаємо правою кнопкою на нашу мережевого з’єднання і вибираємо «Центр управління мережами і загальним доступом» (Windows 7) або «Параметри мережі та інтернет» (Windows 10):
 • Далі заходимо в налаштування адаптера (на сімці в лівій колонці. Змінити настройки адаптерів)
 • У вікні, знаходимо свій бездротової адаптер (тут можуть бути і провідні адаптери, які нам не потрібні, але при бажанні можна включити і їх), клацаємо по ньому правою кнопкою і вибираємо «Включити»:

Пристосовуємо. пристосування!

Є таке слово adapter. ось він там не є головний пристосуванець, в ім’я появи internet, і якщо він відключений. нічого не буде видно!

 • «Пуск.« Панель управління »-« Центр управління мережами і загальним доступом »
 • “Зміни параметрів адаптера”
 • Виявляємо наше підключення → ПКМ викликаємо меню, що випадає і тиснемо «_Включіть»
 • Перевіряємо, якщо ноутбук все ще не знаходить мережу WI-FI і раніше, продовжуємо

Ноутбук не бачить WI-FI: 23 коментаря

Спасибі вам більше. Як натиснула FnF4 відразу заробив. Дякую.

Не підходить пароль від мережі

Пароль не тільки в тому випадку, якщо він неправильний. Можливо, він змінювався, і ви не знаєте нову комбінацію. Або ж самі її забули. Але в цьому випадку завжди можна підключитися до роутера через WPS (якщо пристрій підтримує таку можливість).

Для нього потрібен PIN код, вказаний на пристрої на етикетці.

Потрібна комбінація в даному випадку вказана справа внизу.

 • Натискаємо кнопку WPS на корпусі пристрою.
 • Підключаємося до точки доступу з ноутбука, вводимо PIN, вказаний на наклейці на пристрої. Після успішного підключення настійно рекомендується поміняти ключ для доступу до мережі, з метою безпеки.
 • Відкриваємо будь-який зручний інтернет-браузер і набираємо в адресному рядку зверху ip-адреса (або веб-адресу) роутера. В даному випадку це http://tplinklogin.net.
 • Вводимо вхідні дані, які також вказані на етикетці в рядках «Username» і «Password».
 • У веб-панелі налаштувань відкриваємо розділ, пов’язаний з бездротовою мережею (в залежності від виробника і прошивки його назва може бути «Бездротова мережа», «Wireless», «Бездротовий зв’язок» і так далі).
 • Знаходимо пункт, пов’язаний зі зміною пароля, вводимо більш надійну комбінацію з використанням цифр і букв різних регістрів (але без використання кирилиці).
 • Зберігаємо змінені настройки та перезапускаємо маршрутизатор шляхом натискання на кнопку харчування.

WI-FI перестає працювати після виходу із сплячого режиму

Якщо адаптер не працює після виходячи із сплячого режиму, то справа в економії енергії. Для того, щоб запобігти відключенню модуля WI-FI в цілях енергозбереження, потрібно зробити наступне (інструкція актуальна для Windows 10):

 • Відкриваємо Диспетчер пристроїв (можна запустити за допомогою команди «devmgmt.msc»).
 • Нам потрібні властивості мережевого адаптера.
 • У розділі «Управління електроживленням прибираємо галочку з зазначеного пункту.
 • Натискаємо ОК, щоб підтвердити зміни.

Отже, в цій статті ми розглянули всі можливі причини даної несправності і продемонстрували способи їх вирішення. Якщо у вас залишилися питання або виникли труднощі, то обов’язково пишіть про це в коментарі. наші експерти з радістю допоможуть вам!

Підключення виконується, але з’являється повідомлення. Обмежений доступ

Буває, що ноутбук підключається до мережі на Windows 7, 8, 8.1 або 10, але з’являється напис «Обмежений доступ». Що це означає? Це говорить про те, що на комп’ютері немає підключення до інтернету, незважаючи на те, що він з’єднаний з роутером.

Насамперед потрібно перевірити, в ноутбуці чи справа. Спробуйте підключитися до мережі за допомогою іншого пристрою, наприклад, з телефону. Якщо ні на одному пристрої не виходить вийти в інтернет, то справа в роутері. Його потрібно перезавантажити. Якщо це не допомагає. слід перевірити ще раз дані для доступу в інтернет, задані в веб-інтерфейсі (логін і пароль, видані провайдером). Якщо і тут все вірно. то можливо, що проблема на стороні оператора.

Інтернет доступний на інших пристроях, і недоступний тільки на ноутбуці. Тут проблема в апаратних або системних установках девайса. Для початку потрібно спробувати деактивувати адаптер WI-FI і включити знову, за допомогою комбінації клавіш або через вікно «Мережні підключення».

Менш поширені причини, чому необхідна мережа відображається, але не підключається інтернет:

 • Конфлікт з антивірусними програмами. Потрібно спробувати відключити брандмауер і інші захисні утиліти, потім перепідключитися до мережі знову.
 • Некоректні установки IP. Найчастіше досить встановити автополучение IP і DNS.
 • Обмеження може з’являтися через енергозбереження. Потрібно прибрати галочку з рядка «Дозволити відключення цього пристрою для економії енергії» у властивостях адаптера в диспетчері пристроїв.
 • Проблема в мережевому драйвер, можна спробувати його перевстановити.

Значок WI-FI перекреслив червоним хрестиком

Раніше ваш ноутбук підключався до бездротової мережі, а сьогодні без яких би то не було причин він не бачить WI-FI мереж взагалі. Можливо, що причина в виключенні мережевого адаптера. Перевірте, чи підключений і чи справний він, якщо ноутбук розбирався. Якщо ж ні, варто спробувати включити його за допомогою комбінації клавіш або за допомогою спеціального перемикача на корпусі (при його наявності), та через вікно з мережевими підключеннями.

Також проскануйте систему на віруси і спробуйте перевстановити мережеві драйвера.

У деяких випадках ця проблема може виникати при установці Windows (версій 7, 8, 8.1 і 10). Проблема полягає в драйверах. Причому, іноді не тільки в мережевих. При першому запуску системи зазвичай WI-FI адаптер відключений, а включити його за допомогою натискання комбінації клавіш не виходить. Це відбувається через те, що драйвера для роботи функціональних клавіш не всі встановлюються разом з системою. Перевірте, чи працюють інші комбінації Fn F1-F12. У разі, якщо немає, рекомендується встановити всі доступні драйвера з веб-ресурсу вашого виробника ноутбука, щоб функціональні клавіші заробили, після чого включити з їх допомогою адаптер WI-FI.

Чи не відображається значок WI-FI

Часто буває, що модуль бездротової мережі сам вимикається без видимої на те причини. У цьому випадку досить включити його назад. Для цього на більшості ноутбуків передбачена спеціальна комбінація клавіш. Зазвичай це Fn одна з кнопок у верхньому ряду F1-F12.

Також на старіших моделях є спеціальні перемикачі для активації і деактивації модуля бездротової мережі.

WI-FI мережу може не працювати через активованого режиму «У літаку», який включається через панель повідомлень в Windows 10. На ноутбуках іноді адаптер бездротової мережі може відключатися в цілях економії енергії. Якщо комбінація клавіш не допомагає, то переходимо до наступної послідовності дій (інструкція актуальна для Windows 10):

 • Викликаємо вікно «Виконати» натисканням сполучення кнопок WinR і прописуємо команду «ncpa.cpl».
 • Відкриється віконце «Мережеві підключення». Якщо бездротове підключення присутній, то натискаємо по ньому правою кнопкою миші і включаємо. Якщо ж ні. переходимо до наступного пункту.
 • Знову відкриваємо вікно «Виконати» і на цей раз прописуємо команду «devmgmt.msc», щоб викликати диспетчер пристроїв.
 • Шукаємо і розгортаємо пункт «Мережеві адаптери» і шукаємо модуль WI-FI. Як правило, в його назві має бути слово «Wireless». Якщо його немає, то значить він не визначився системою і знаходиться в рядку «Інші пристрої» як «Невідомий пристрій». Проблема в драйвері.
READ  Як почистити ноутбук HP pavilion g6

Драйвер може бути пошкоджений через встановлення сторонніх програм або вірусів. Рекомендується просканувати систему на предмет вірусної активності і перевстановити мережеві драйвера, скачавши з офіційного сайту виробника. Якщо ноутбук коли-небудь розбирався, то не виключено, що модуль просто забули підключити назад.

Також може мати місце і механічне пошкодження адаптера. В цьому випадку краще віднести ноутбук в ремонт або замінити адаптер.

Детальна допоможе здійснити повторне драйвера:

 • Заходимо на офіційний сайт виробника ноутбука (Asus, Acer, HP і т. Д.).
 • На сайті необхідно знайти розділ з драйверами.
 • Далі потрібно вибрати модель ноутбука.
 • Вибираємо версію системи.
 • викачуємо.
 • Встановлюємо драйвер, після чого потрібно перезавантажити ноутбук.

Чи не відображається потрібна мережа

Якщо адаптер бездротової мережі включений, і ноутбук бачить WI-FI мережі, але при цьому не видно вашої точки доступу. то найчастіше у подібних випадках проблема полягає саме в роутері. Найчастіша причина. занадто велика відстань (або безліч перешкод) між маршрутизатором і комп’ютером, через що WI-FI сигнал стає поганим і не вловлюється ноутбуком. Щоб перевірити, чи в цьому річ, наблизьте пристрої максимально близько один до одного і спробуйте виконати підключення. Також проблема може полягати в налаштуваннях маршрутизатора:

 • відключений бездротової режим;
 • неправильно призначений радіо канал.

У випадку з радіо каналом потрібно переналаштувати його в веб-інтерфейсі роутера. Залежно від моделі девайса і версії прошивки даний параметр може розташовуватися в різних пунктах меню. Але, як правило, він знаходиться в розділі, пов’язаному з настройками бездротового режиму.

Потрібно встановити канал в діапазоні 1-11 (незважаючи на те, що на деяких пристроях доступні 13 каналів, останні 2 встановлювати не рекомендується, так як в цьому випадку деякі пристрої не зможуть підключатися до мережі). Найчастіше мережа не видно саме через встановленого прикордонного каналу (12 або 13). Після зміни параметрів зберігаємо налаштування і перезапускаємо підключений маршрутизатор.

Основні причини даної несправності

Що робити

Якщо комп’ютер не бачить роздачу з телефону вай-фаю, швидше за все, оператор ввів обмеження. Обійти обмеження можна, і є кілька способів зробити це:

 • змінити IMEI код;
 • змінити значення TTL.

Перший варіант простіше, з ним впорається навіть недосвідчений користувач. Для зміни IMEI коду необхідно:

 • Підключитися до ноуту або комп’ютера.
 • Перевірити, чи встановлені всі потрібні драйвера.
 • Ввести новий IMEI: натиснути клавішу введення і ввести нове цифрове значення. Воно повинно збігатися з IMEI смартфона.

Тепер, коли користувач активує SIM карту модему, оператор ідентифікує модем як смартфон, наприклад, Xiaomi, і не буде блокувати роздачу. Зазвичай цей спосіб спрацьовує.

Як оператори обмежують роздачу інтернет-трафіку

Оператори намагаються різними способами обмежити роздачу трафіку, тому що при роздачі користувач менше платить за послуги зв’язку. Найчастіше оператори використовують два способи введення обмежень:

 • Фіксують код IMEI того пристрою, з якого відбувається роздача трафіку.
 • Перевіряють TTL параметр у переданих через інтернет пакетів даних. Ідентифікувати факт роздачі дуже просто: в цьому випадку значення TTL прагнути до нуля.

Неможливо підключитися до точки доступу

Якщо не можна підключитися до точки доступу, в список найбільш ймовірних проблем входять:

 • неправильно введений код безпеки;
 • проблеми з роутером або USB кабелем;
 • мережу, до якої користувач хоче підключитися, включена в список MAC адрес;
 • обраний неправильний режим мережі.

У кожному з цих випадків у проблеми буде своє рішення. Але починати треба з самого простого: перевірити, чи увімкнено функцію Wi-Fi з’єднання: на клавіатурі ноутбука для цього передбачена спеціальна кнопка.

Вирішити проблему можна різними способами

режим мережі

Якщо Wi-Fi адаптер не бачить мережі, ймовірно, обраний неправильний мережевий режим. Наприклад, при активації режиму «в літаку» підключення до Wi-Fi взагалі не відбувається. В цьому випадку необхідно:

 • Подивитись у правий нижній кут монітора, де зазначається інформація про основні налаштуваннях мережі.
 • Зайти в пункт «режими» і подивитися, чи включений значок із зображенням літака.
 • Якщо літак відображається, треба натиснути на нього, і він пропаде.

У деяких моделей комп’ютерів або ноутбуків іконка літака присутній в настройках мережі постійно, але вона змінює колір. Наприклад, якщо режим в літаку відключений, іконка блідо-блакитна; якщо цей режим включений, іконка темно-синя.

Чому комп’ютер не бачить Wi-Fi з телефону. пошук причини проблеми

Буває, що комп’ютер не розпізнає Wi-Fi мережу з домашнього роутера або з телефону. Така проблема виникає досить часто як зі старими, так і з більш новими пристроями. Комп’ютер може взагалі не розпізнавати мережі Wi-Fi або НЕ бачити саме конкретну мережу. У першому випадку, найімовірніше, причина полягає в несправності адаптера, а в другому випадку винен роутер або інтернет-провайдер.

Комп’ютер часто не бачить Wi-Fi з телефону

несправність адаптера

Якщо комп не бачить Wi-Fi адаптер, причина може бути і інша: механічне пошкодження роутера або несправність адаптера. Windows обов’язково напише про це, виконуючи перевірку системи. Після цього адаптер потрібно перевстановити, з цим легко впорається навіть недосвідчений користувач.

 • Зайти в диспетчер пристроїв.
 • Виконати видалення адаптера (delete adapter).
 • На екрані з’явиться повідомлення про те, що адаптер виявлений заново.
 • Далі слід виконати повторну установку драйверів, дотримуючись інструкції.
 • Після завершення установки треба перезавантажити комп’ютер або ноутбук. Бездротова мережа Wi-Fi з’явиться на екрані.

Оскільки інтернет на комп’ютері не працює (Wi-Fi не виявлено), завантаження драйверів адаптера слід виконувати з іншого гаджета.

У деяких випадках погана робота адаптера викликана необхідністю перезавантаження роутера. Маршрутизатор потрібно на пару хвилин вимкнути, а потім знову включити. Цей захід буде ефективною в тому випадку, якщо роутер перебуває у власності користувача. В іншому випадку, можлива блокування пристрою на тій стороні, де знаходиться точка доступу. Визначити наявність такого блокування дуже просто: треба спробувати підключити комп’ютер або notebook до інших мереж.

Перед тим як підключати адаптер, потрібно його перевірити

Чому коли підключаю телефон до комп’ютера він його не бачить?

Як підключити смартфон до комп’ютера без проблем

ноутбук, бачить, точка, доступ

Перевірте: можливо, вся справа в несправному USB-кабелі. Спробуйте підключити до смартфону інший дріт, якщо він у вас є. В помилку часто бувають винні кабелі сторонніх виробників. Також перевірте, чи справний USB-порт самого комп’ютера.

Як налаштувати USB підключення на Android?

Поверніться до головного меню налаштувань і перейдіть в розділ «Для розробників» Вибрати «Конфігурація USB» Вибрати MTP підключення для передачі файлів Якщо на вашому PC не встановлені Android драйвера, то встановити

Як підключити телефон до ноутбука для передачі файлів?

Варіант 2. Передача файлів через USB-кабель

 • Розблокуйте екран телефону.
 • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.
 • На телефоні торкніться повідомлення «Зарядка пристрою через USB».
 • У діалоговому вікні «Режим роботи USB» виберіть Передача файлів.
 • Перетягніть файли у вікно.

Як підключити телефон до комп’ютера по Wi-Fi?

Самостійно підключаємо телефон до комп’ютера через WI-FI

 • Завантажити додаток в Google Play.
 • Підключити смартфон до тієї ж WI-FI мережі, до якої підключений комп’ютер.
 • Зайти в меню «Мережа. LAN »і натиснути кнопку« Сканувати ».
 • Після вибору необхідного комп’ютера або смартфона ви зможете використовувати його файлову систему.

Як транслювати з телефону на ноутбук Windows 10?

Трансляція екрану телефону на Android на комп’ютер на Windows 10.

ноутбук, бачить, точка, доступ
 • Мало хто знає, що в Windows 10 «з коробки» є трансляції екрана.
 • Вибираємо «З’єднатися» на вкладці.
 • Вибираємо «Проектування на цей комп’ютер» в наступному діалозі.
 • Відкриється меню налаштування проектування.
BETATECH.COM.UA 2022