Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Огляди

Окуляри для комп’ютера які краще

Table of Contents

Навіщо потрібні комп’ютерні окуляри?

окуляри, комп, ютера, краще

Збереження зір і його корекція. актуальні питання в століття розвитку комп’ютерних технологій. Робота за комп’ютером дуже втомлює для очей і несприятливим чином може позначитися на зорі, якщо знехтувати простими правилами.

При тривалій роботі за комп’ютером очі пересихають, а випромінювання від монітора провокує надлишок синього кольору. Щоб не допустити надмірного навантаження на очі, необхідно пам’ятати про наступні рекомендації:

Кожні дві години робіть 15-хвилинну перерву, під час якого відведіть очі від монітора, подивіться вдалину, посувайтеся.

Щоб очі не пересихали, використовуйте зволожуючі краплі і намагайтеся частіше моргати.

Комп’ютер повинен знаходився на відстані 50-60 см від очей.

Для комфортної роботи за комп’ютером доцільно підібрати спеціальні комп’ютерні окуляри.

Для чого потрібні захисні окуляри при роботі з комп’ютером?

Спеціальні окуляри для роботи за комп’ютером підвищують контрастність зображення і прибирають відблиски. Особливість якісних лінз для комп’ютерних очок полягає в наступному:

По-перше, лінзи повинні містити блублокери. це фільтри, що блокують синій спектр, який в надмірній кількості випромінюють монітори комп’ютерів. Синій спектр, потрапляючи на сітківку ока, пригнічує інші кольори. Через це погіршується різкість зору. До речі, фільтр блублокер дає лінзам легкий коричнево-сірого відтінку.

По-друге, на поверхні захисних окулярів має бути покриття антивідблиску.

Комп’ютерні окуляри рекомендовані людям, які регулярно проводять час за монітором в незалежності 100% у людини зір чи ні.

Ступені захисту комп’ютерних очок

Синім прийнято називати діапазон частот від блакитного до фіолетового. Шкідливим є спектр, який ближче до фіолетового. Тоді як спектр ближче до блакитного необхідний організму для повноцінного функціонування.

Залежно від типу покриття умовно виділяють два ступені захисту комп’ютерних очок:

Блокування всього синього Spectra. Такі окуляри рекомендовано носити не більше 8 годин, що цілком достатньо для робочого дня. Але вони не підходять людям, для яких важливо бачити все тони і півтони (дизайнери, художники, колористи, стоматологи, хірурги тощо.).

Захист від надлишкової частини синього Spectra. Універсальний варіант для тих, хто хоче мати одні окуляри на весь день.

У «Люксоптика» ми пропонуємо своїм клієнтам комп’ютерні окуляри, які забезпечують два ступені захисту. Лінзи цих окулярів можуть бути як з діоптріями, так і без.

Дотримуйтесь прості рекомендації під час роботи за комп’ютером, користуйтеся спеціальними окулярами і ваші очі будуть захищені від підвищеного навантаження.

Сучасна Оптометрія може дати людям з поганим зором набагато більший вибір можливостей, ніж ми собі уявляємо. До речі, пропозиції оптики можуть покращувати зір і тих, хто зазвичай на нього не скаржиться.

Починаючи погано бачити, люди замислюються про корекцію зору, вибираючи або носіння окулярів, або використання контактних лінз. На прийомі в кабінеті офтальмолога можна почути незнайомі і незвичні назви лінз, як контактних, так і лінз для окулярів. Ми вирішили вам допомогти зрозуміти, що саме має на увазі лікар в бесіді з нами і чого вам чекати від використання того чи іншого способу корекції зору.

Ми пропонуємо вам побачити те, що криється за словами-рекомендаціями лікарів-офтальмологів.

Поляризаційні лінзи. прибирають сліпучі відблиски від різних блискучих поверхонь (води, металу, скла), знижують яскравість верхній частині неба, прямих сонячних променів; комфортні при носінні в сонячну погоду в будь-який час року, зручні при водінні автомобіля.

Фотохромниє лінзи. оптичні лінзи, можуть коригувати зір і захищати від зайвого світла; змінюють ступінь затемненности в залежності від освітленості, залишаючись просвітленими в приміщенні.

Лінзи для поблизу і дали. в залежності від виду погіршення вашого зору, лікар-офтальмолог пропише окуляри для корекції далекозорості або короткозорості, що дозволяють однаково добре бачити як далеко, так і поблизу.

Лінзи для водіння. лінзи зі світлофільтрами; застосовуються для збільшення чіткості видимих ​​об’єктів в умовах низької освітленості або розсіюванні світла, що актуально в різну погоду.

Прогресивні лінзи. лінзи прописують при далекозорості і пресбіопії (вікової далекозорості); лінзи хороші тим, що особливий дизайн забезпечує хороший зір як далеко, так і поблизу без необхідності носити окуляри.

Біфокальні лінзи. лінзи прописують при далекозорості або пресбіопії (вікової далекозорості) для підвищення вашого комфорту; запропоновані лінзи дозволяють, змінюючи Focus зору, бачити добре і вдалину, і поблизу, не змінюючи при цьому очок.

Навіщо потрібні окуляри для комп’ютера, і як їх правильно вибрати?

У наш інформаційний вік складно уявити життя людини без використання пристрою для пошуку і обробки інформації. Хтось для цієї мети використовує смартфон, хтось. планшет або ноутбук, а хтось. звичайний стаціонарний комп’ютер. На жаль, довгі години, які люди проводять за монітором, негативно позначаються на їх самопочутті і стані очей. А тому має сенс використовувати противідблискуючі окуляри для комп’ютера. Навіть якщо у людини стовідсотковий зір, така профілактика ніколи не буде зайвою.

Окуляри для комп’ютера містять на своїх лінзах особливе напилення, покликане нейтралізувати електромагнітне випромінювання дисплея, а також запобігти погіршенню зору від постійного мерехтіння монітора. Скло даного роду здатні помірно розсіювати контраст і рівномірно регулювати потрапляння світла на очну сітківку, за рахунок чого і діє захист.

Якщо ви вирішили придбати такий необхідний в наш час аксесуар, але не знаєте на підставі чого ще, крім ціни, зробити свій вибір, рекомендуємо приймати рішення в залежності від робочого контенту і роду вашої діяльності. Якщо людина найчастіше працює з текстами, йому найкраще підійдуть такі окуляри для комп’ютера, які прибирають півтони і підсилюють контраст. Якщо ж найбільше доводиться мати справу з графікою, то увагу потрібно звертати на оптику, яка буде покращувати передачу кольору. Ну, а якщо робота вимагає тривалого перебування за монітором, то найкраще підійдуть окуляри для комп’ютера з антивідблисків лінзами.

 • Перед тим як почати користуватися комп’ютерними окулярами, переконайтеся, що частота монітора встановлена ​​на максимум. Чим більше її значення, тим більш чітким буде виглядати зображення, і тим менше буде відчуватися втома.
 • Слідкуйте за тим, щоб відстань від очей до монітора не було менше 50-60 см. Якщо потрібно попрацювати з текстами на папері, розташуйте їх якомога ближче до дисплея. Це допоможе уникнути частих поворотів голови і очей при перекладі погляду.
 • Не варто сидіти за монітором в темряві. Крім екрану повинен бути ще мінімум одне джерело світла. При цьому він не повинен відкидати на монітор відблисків.
 • Пам’ятайте про перервах. Ніякі комп’ютерні окуляри не врятують вас від короткозорості, якщо ви не будете час від часу робити перерви, дивитися вдалину і виконувати інші корисні для очей вправи.

Чим небезпечний для очей комп’ютер

Як правильно вибрати окуляри для роботи за комп’ютером

 • Лінзи. Найголовніше в комп’ютерних окулярах. це лінзи. Від їх якості буде залежати рівень безпеки і захисні властивості окулярів для комп’ютера.

Перед тим як підібрати комп’ютерні окуляри, обов’язково переконайтеся, чи є на лінзах захисні покриття:

ЗАЩИЩАЮТ ЛИ ГЛАЗА ОЧКИ ДЛЯ ГЕЙМЕРОВ GUNNAR?

Колір лінз комп’ютерних очок можна вибрати різний. абсолютно прозорий, жовтий або зелений. На захисні властивості це не впливає.

 • Оправа. В першу чергу, оправа повинна бути зручною, легкої, і не створювати дискомфорту. Модель оправи слід підібрати таку, щоб світлові прорізи були досить великі, і забезпечували хороший огляд.
 • Відмінність антивідблисків лінз

  Найбільш затребуваними є окуляри з лінзами з нанесеним спеціальним покриттям проти відблисків. Такий фільтр захищає очі від різного дратівної світіння штучного і природного походження. Це покриття відображає і поглинає найбільш агресивні хвилі колірного Spectra.

  Захисні лінзи вимагають тижневої адаптації. Окуляри з ними не слід відразу надягати на тривалий час роботи за комп’ютером, а дати органам зору звикнути до захисних лінз поступово, збільшуючи перебування в них від двох до п’яти годин.

  Лікарі попереджають, що окуляри для комп’ютера призначені для роботи в приміщенні і надягати їх при виході на вулицю не слід, так це може викликати роздратування очної оболонки і привести до зайвої сухості, почервоніння і різі в очах

  Arozzi Visione VX-500

  Високотехнологічні шведські окуляри, виготовлені з особливого сплаву, стильно виглядають, не створюють тиск на перенісся і відмінно виконують свою захисну функцію.

  SPG Luxury AF034

  Металева оправа з пластиковими лінзами класичної форми. Окуляри призначені для щоденного носіння і позиціонуються як окуляри програміста. Оптичну конструкцію вагою в 23 грами можна носити тривалий час.

  READ  Як зайти в роблокс на комп'ютері

  Існує два види забарвлення оправи: чорний і синій.

  Правильний вибір лінз

  Сучасні лінзи виготовляються як зі скла, так і зі спеціальних полімерів.

  Мінеральні лінзи виготовляють з оптичного скла. У них існує тільки два недоліки вага і крихкість матеріалу. Окуляри з такими лінзами підійдуть людям грунтовним, а також акуратним жінкам. Такі лінзи більш довговічні, не бояться подряпин, краще виконують фільтруючі властивості.

  Полімерні лінзи підійдуть молодим і активним людям. Їх основна перевага. ціна, міцність і надійність. Але з часом такі лінзи можуть втрачати свою ефективність через дрібних пошкоджень і подряпин.

  монофокальние

  При такій конструкції лінза складається з одного елемента, забезпечуючи широкий огляд, фокусуючись на екрані монітора. Окуляри з Монофокальна лінзами підходять тільки людям, які не мають ніяких проблем з органами зору. У всіх інших випадках такі лінзи не зможуть забезпечити комфортний зоровий режим.

  Причини втоми очей

  Яскраве світло і насичені кольори в моніторі компютера провокують підвищене збудження очного нерва. При довгому знаходженні в одній позі за комп‘ютером очі стають сухими через неналежне зволоження слизових, створюється доброчинна середовище для різних запальних процесів.

  Людина, що сидить довгий час за монітором, починає відчувати неприємні симптоми: сухість в очах, різі, стан дискомфорту. А випромінювання від монітора може служити причиною падіння зору. Офтальмологи для захисту органів зору та створення комфортних умов на робочому місці рекомендують носити спеціальні захисні окуляри, які не тільки допоможуть зняти наслідок впливу шкідливих випромінювань, але і збільшать можливість комфортного перебування біля комп’ютера на 30-35%.

  Все про лінзах в комп’ютерних окулярах

  Існує хибна думка, що комп’ютерні окуляри. жовті. Дійсно, раніше лінзи були жовтими. вони пом’якшували кольору, знижуючи навантаження на очі. Сучасні комп’ютерні лінзи абсолютні прозорі. Все, що зовні відрізняє їх від інших. бузкові відблиски.

  Можливо виготовлення комп’ютерних очок за вашим рецептом або без діоптрій. За замовчуванням ми встановлюємо німецькі комп’ютерні лінзи Carl Zeiss, відомі виробництвом точної оптики на весь світ. Визначити справжність таких марочних лінз нескладно. на кожній лінзі буде стояти фірмова гравірування, яку можна побачити при найближчому розгляді.

  Для чого потрібні комп’ютерні окуляри?

  Оптимальне рішення. окуляри з комп’ютерними лінзами. Такі лінзи блокують шкідливий синій спектр, захищаючи ваші очі. У Harry Cooper є два варіанти комп’ютерних лінз

   1

  • Тільки для роботи за комп’ютером. Носити окуляри з такими лінзами постійно не можна. справа в тому, що така лінза відсіває абсолютно весь синій спектр, в тому числі і корисний для наших очей. Якщо ми не будемо отримувати потрібну кількість УФ-променів, наш мозок перестане виробляти мелатонін. регулятор добових ритмів. В результаті людина перестає розрізняти кольори, з’являється безсоння і головні болі. Окуляри з такими лінзами можна носити тільки при роботі за комп’ютером не більше 8-10 годин на добу. 2
  • Для постійного носіння. Вони будуть захищати ваші очі не тільки від комп‘ютера, але і від телевізора, смартфона і шкідливих синіх променів на вулиці. При цьому такі лінзи пропускають достатню кількість потрібних нам УФ-променів на вулиці.

  Комп’ютерні окуляри

  Якщо більшу частину дня ви проводите в тісному контакті з монітором, а під кінець дня в очах з’являється сухість, втома, відчуття напружених м’язів і головний біль. всьому виною шкідливий синій спектр світіння, що виходить із наших ноутбуків і смартфонів. Якщо не захищати очі від шкідливого випромінювання, то очі неминуче будуть отримувати сильне навантаження. зір може впасти, а робота за комп’ютером під кінець робочого дня стане нестерпним.

  Вартість комп’ютерних лінз

  до вартості оправи за пару для роботи за комп‘ютером і від 4000 для постійного носіння і захистом від синього випромінювання на вулиці. Підсумкова вартість буде залежати від вашого рецепта. Щоб дізнатися докладніше. просто напишіть нам свій рецепт, і ми надамо вам пораду більш детально!

  Хто-небудь використовує окуляри для комп’ютера?

  Значить так комрад: Сиджу за компом з 1989 року. по 8-16 годин на день. 2 місяці тому перший раз за 20 років перевіряв зір, проходив коммисию для водійських прав. Окуліст був в шоці, зір практично 100%.

  Не курю. дуже важливий фактор (мурашина кислота разедает рогівку, звуження судин причина ндостаточного харчування очних мязових і т.д.). Так, що якщо курите буде тільки гірше, обмін свіжого повітря між оком і окулярами знижується, і значить збільшується концентрація мурашиної кислоти на рогівці. В окулярах знижується загальна рухливість очі, а значить ще більше знижується очищення та живлення очних мязових. Всі хвороби очей в першу чергу від порушення лімфатичного і кровоносної обміну. це першопричина.

  Всі інші фактори: освітлення, тип монітора, тривалість роботи за комп’ютером. впливають на стомлюваність, але ніяк на здоров’я очей. З віком просто критична втома у людини починається раніше. Око це не слух, де йде механічна вироблення. Це як механіка і електроніка. механіка зношується, а електроніка схильна тільки радіаційного впливу. Сітківку можна тільки спалити ультрафіолетом або лазерним випромінюванням наприклад електро зварюванням. А ось м’язи можна просто забити їх же продуктами життєдіяльності наприклад молочною кислотою. І якщо лімфатична система не чистить м’язи, буде спазм, а з окулярами він може стати хронічним і розвинутися косоокість, далекозорість, короткозорість або астигматизм. А якщо з кристалики буде поганий відтік продуктів життєдіяльності, то він потьмяніє і буде катаракта.

  Для того що б описаних вище являения не було, рішення є:

  • киньте курити;
  • робіть зарядку для очей, хоча б раз в день і при втомі (але краще відпочити);
  • поставте два монітори, тоді рухати очима будете більше і буде краще кровообіг і відведення лімфи (в окулярах ви будете рухати головою, а не очима);
  • два рази в день по 1-ї години виходите на свіже повітря, наприклад до турніка;

  Як правильно вибрати?

  Перше, що треба усвідомити для себе раз і назавжди. це те, що підібрати правильні окуляри для PC так, щоб вони приносили користь, а не шкоду, можна тільки після звернення до офтальмолога. Звичайні монофокальние можна вибирати тільки в тому випадку, якщо ви на сто відсотків упевнені, що з вашим зором все в порядку, і корекція йому не потрібна ні в якому вигляді. Саме на цьому попадається більшість покупців оптики. вони не вважають за потрібне зайвий раз перевірити, чи все в порядку, тому що думають, що ж минулого разу все було добре. Тим часом, щось же наштовхнуло користувача на нову думку про необхідність обзавестися захистом для очей, а значить, організм уже підказує, що умови змінилися.

  Навіть не думайте про те, щоб економити на окулярах. це занадто принципове обладнання, щоб ризикувати зором в гонитві за миттєвою вигодою.

  Оправа, в першу чергу, повинна бути міцною і надійною, впевнено тримати лінзи. якщо в цих якостях виникають сумніви, готуйтеся, що скоро окуляри доведеться купувати повторно. Крім того, вона повинна бути зручною саме для вас і не тиснути ні на вуха, ні на перенісся. ви ж не хочете замінити один дискомфорт іншим.

  Про те, з чого робляться лінзи, і чому в цьому варто розбиратися, ми вже поговорили. Однак скляна оптика завжди тільки антивідблиску, а ось полімерна може володіти додатковим оптичним покриттям. Залежно від типу покриття, оснащені їм окуляри «вміють» перешкоджати скупченню статичної електрики, бути більш стійкими до подряпин, відображати менше світла, не накопичувати бруд і вологу, а також нейтралізувати електромагнітне випромінювання.

  Нарешті, не варто зовсім ігнорувати і дизайн. вам адже в таких окулярах, ймовірно, в офісі сидіти.

  Сучасні виробники спеціально випускають чоловічі, жіночі, дитячі моделі різних кольорів і форм.

  Однак не варто забувати, що цей критерій впливає на вибір оптики останнім, і не можна вибирати просто красиві окуляри, ігноруючи інші необхідні властивості.

  біфокальні

  Пізнати такі окуляри можна навіть з їхнього вигляду. кожна лінза візуально розділена навпіл на нижню частину і верхню. Це зроблено неспроста. половинки лінз призначені для вирішення різних завдань. Верхня частина орієнтована на те, щоб користувачеві було комфортно сприймати зображення на моніторі з урахуванням того, на якій відстані від дисплея зазвичай прийнято сидіти в середньому офісі. Нижня частина біфокальній лінзи дозволяє опустити погляд і сприймати інформацію з джерела в руці або на столі. це може бути смартфон або будь-який документ.

  Завдяки хитрості офтальмологів людина отримує можливість обійтися без постійного зняття і надягання окулярів, але при цьому подібні окуляри набагато складніше підібрати. Вони в будь-якому випадку орієнтовані на людей з неідеальним зором, при цьому навіть сама оптика сприяє тому, щоб всі об’єкти, розташовані помітно далі монітора, виглядали розмитими і нечіткими.

  монофокальние

  Такий варіант вирішення найбільш поширений. вся поверхня лінзи має приблизно однакові властивості, тому монофокальние окуляри добре підходять користувачам з нормальним зором. Людям з порушеннями зору вони не дуже підходять, тому що при будь-якому куті огляду дають розмитість об’єктів.

  Якщо ж на зір ви не скаржитеся, подібна оптика допоможе повноцінно охопити одним поглядом весь простір дисплея.

  огляд видів

  Різноманітність спеціалізованих захисних окулярів для роботи з PC величезна. крім того, що вони все спектральні, модель може бути з діоптріями (корекцією вад зору) або без. Лінзи, в залежності від уподобань власника, можуть бути круглими, прямокутними або будь-якими іншими в якості данини моді. Однак, коли мова заходить про класифікацію такої оптики, упор зазвичай роблять на специфічні властивості, які зараз розглянемо.

  READ  Установка Windows 10 на lenovo

  Как подобрать очки для работы за компьютером

  антиблікові

  Оптику такого типу ще називають поляризаційної. Її лінзи забезпечені спеціальним покриттям проти відблисків, яке дозволяє більш точно сприймати візуальну інформацію, в тому числі і при яскравому освітленні.

  Антивідблиск в даному випадку багато в чому є синонімом поняття «антистрес». не відчуваючи надмірної хвилеподібною навантаження, очі втомлюються набагато повільніше, фактично вони захищені від постійних спалахів при тому ж перемиканні вкладок в браузері.

  матеріали лінз

  На сьогоднішній день абсолютна більшість комп’ютерних очок виготовляється або з мінеральної сировини (різні види скла, близького до класичного), або з полімерів (умовно пластмаса).

  Якщо орієнтуватися суто на оптичні характеристики, то скло, безумовно, краще. воно забезпечує більш точну передачу кольору і менше переломлює світло. Скляні лінзи також гарні своєю стійкістю до механічного зносу. до витирання вони практично байдужі. При цьому їх недоліком називають низьку стійкість до ударів, а також відчутну вагу. така оптика за день сильно передавлює перенісся.

  Відповідно, у полімерних лінз переваги і недоліки повністю протилежні. Окуляри з такими лінзами дуже легкі, в них комфортно, а ще вони не тріскаються від найменшого удару. правда, можуть втратити прозорість від стирання.

  Крім того, лінзи цього типу спочатку трохи гірше передають картинку, хоча, справедливості заради, неозброєним оком різницю побачити дуже складно.

  Особливості очок для комп’ютера

  Комп’ютери сьогодні буквально всюди. мільйони людей по всьому світу працюють за моніторами, а потім за ними ж проводять свій вільний час. Широко поширена думка, що випромінювання від дисплея для зору не дуже корисно, а захистити від нього хоча б частково повинні спеціальні комп’ютерні окуляри. Так це чи ні. спробуємо розібратися.

  прогресивні

  Чисто візуально прогресивні окуляри схожі на монофокальние. їх лінза не має якого-небудь чітко вираженого поділу. Проте, насправді вона теж має зони, як біфокальні, тільки тут їх навіть не дві, а цілих три!

  Нижня частина, як і у біфокальній оптики, зарезервована під ближні об’єкти, широка середня частина. під роботу з PC, а ось верхня третина лінзи орієнтована на огляд вилучених предметів.

  Такі окуляри зручні тим, що дозволяють однаково добре бачити об’єкти на будь-якій відстані, але складність виготовлення лінзи робить їх дорогими.

  Правила підбору окулярів

  Щоб забезпечити надійний захист своїм очам важливо грамотно підбирати окуляри. Не рекомендується робити це самостійно. куди краще довірити таку відповідальну справу професіоналу, але знати деякі правила вибору ви точно зобов’язані.

  Вибір комп’ютерних очок найкраще теж довірити офтольмолога

  Окуляри для комп’ютера які вибрати?

  У сучасному світі з’являється все більше професій, при яких необхідно тривале перебування за комп’ютером. У той же час невтішно зростає статистика зниження гостроти зору, а також появи різних очних патологій. Чи є вихід з цієї ситуації? Безумовно, і це спеціальні окуляри, які захищають очі від негативного впливу світиться екрану. Про те, як вибрати їх ми розповімо в даній статті.

  Що відбувається з очима при тривалій роботі за комп’ютером?

  Всі люди, які в силу своєї професійної діяльності змушені постійно проводити багато часу за комп’ютером рано чи пізно стикаються з цілою низкою неприємних симптомів:

  • з’являється відчуття печіння в очах (людина відчуває подібне відчуття, ніби йому під повіки потрапили піщинки);
  • знижується гострота зору;
  • з’являються хворобливі відчуття при поворотах очних яблук;
  • присутній біль в лобовій частині голови;
  • посилюється сльозовиділення або, навпаки, спостерігається підвищена сухість ока.

  Лікарям це патологічний стан відомо як «синдром комп’ютерного зору». До його появи призводить сукупність різних факторів. Внаслідок тривалого перебування за світловим екраном очі починають відчувати неприродну навантаження через постійне мерехтіння монітора. Звідси і виникають дискомфорт і хворобливі відчуття.

  Також науково доведено, що людина, яка концентрує свою увагу на екрані, починає моргати набагато рідше, ніж зазвичай, а це негативно позначається на стані рогівки. Вона пересихає, звідси і з’являється відчуття печіння, відчуття піщинок в оці і порушення сльозовиділення.

  Ну і це ще не все. від будь-якого монітора виходять невидимі оку, але дуже шкідливі випромінювання. Це не тільки електромагнітні хвилі, які виходять від кожного електронного пристрою, але ще і промені синього і фіолетового Spectra. Вони створюють додаткове навантаження на зоровий апарат.

  Подразнення очей при роботі за комп’ютером

  Звучить це все, звичайно, дуже невтішно, але не поспішайте впадати в паніку. Лікарі розробили цілу систему по захисту зору від негативного впливу комп’ютера, і скористатися нею може кожен бажаючий. Перш за все, лікарі радять придбати спеціальні окуляри, які будуть захищати ваші очі від комп‘ютера. Крім цього, важливо дотримуватися певного режиму роботи за світловим екраном, але про це ми поговоримо далі в статті, а зараз зупинимося докладніше саме на окулярах.

  Різновиди комп’ютерних очок

  На сьогоднішній день існує декілька видів очок, призначених для різних потреб покупців. Ознайомтеся з цим переліком, щоб підібрати найбільш прийнятний для себе варіант:

   Монофокальние лінзи. У таких окулярах вся оптична зона призначається для роботи за комп’ютером, завдяки чому користувачеві відкривається більш широке поле зору. Як правило, цей варіант використовується людьми, які не мають порушень зору. Якщо ж у вас поставлений діагноз короткозорості або далекозорості ці окуляри вам не підійдуть. У них віддалені або наближені предмети будуть розпливатися, в залежності від патології.

  Верхня частина дозволяє добре бачити те, що знаходиться на значній відстані від користувача. За допомогою широкої проміжної зони найкраще проглядається екран комп‘ютера, а незначна область внизу лінзи допомагає розглядати об’єкти, розташовані поблизу. Останній варіант є, мабуть, самим комфортним, так як в ньому однаково добре видно будь-які об’єкти і людина буде відчувати себе дуже природно.

  До всіх інших корисних якостях комп’ютерних очок можна додати ще те, що вони сприяють поліпшенню світлового Spectra, який потрапляє в наші очі, тому в них досить комфортно перебувати в приміщеннях, де використовують люмінесцентні лампи.

  Також ви зможете використовувати окуляри для вулиці, адже вони відрізняються високим ступенем захисту від ультрафіолету. Антивідблиску функція очок буде дуже до речі в цьому випадку.

  У чому користь комп’ютерних очок

  На перший погляд комп’ютерні окуляри нічим не відрізняються від своїх звичайних «побратимів». Але це тільки на перший погляд. Насправді важлива роль відводиться не формі або дизайну очок, а їх особливому покриттю.

  На лінзи наноситься спеціальне напилення, що нейтралізує шкідливе випромінювання від монітора, також воно вберігає очі від постійних мерехтінь екрану. Напилення. це інтерференційні багатошарові фільтри, що наносяться на поверхню всієї лінзи. Такі фільтри вибірково визначають і «відсікають» області видимого Spectra, що представляють небезпеку для органів зору, які випромінює монітор комп’ютера.

  Крім цього, в складі покриття є спеціальний антистатичний шар, що захищає лінзи окулярів від намагнічування, а ваші очі. від негативного впливу магнітного поля.

  Захисні окуляри мають ще цілим рядом додаткових властивостей:

  • Сприяють зменшенню «піксельності» монітора. У спеціального фільтра очок є дивна особливість. незважаючи на те, що відбувається зменшення розрізнення точок-пікселів, людина починає бачити об’єкти на екрані більш чітко, значно збільшується контрастність.
  • Завдяки використанню очок знижується навантаження на зоровий апарат при тривалому перебуванні за комп’ютером.
  • Зменшується ймовірність зниження гостроти зору, а також появи різних очних патологій.
  • Знижується стомлюваність, сонливість, навпаки, підвищується працездатність.
  • Окуляри виступають захистом сітківки і очей від ультрафіолетового випромінювання.
  • Відбувається усунення різних відблисків і віддзеркалення від світиться екрану, що перешкоджає появі фотокератиту.

  Таким чином, завдяки використанню захисних окулярів ви зможете значно збільшити час перебування за світловим екраном без будь-якої шкоди для ваших очей.

  Також в більшості випадків зменшується кількість призначених для користувача помилок, особливо це характерно для другої половини дня. Покращився самопочуття позбавляє людину від зайвої дратівливості, головних болів, сприяє нормалізації емоційного самопочуття.

  Але важливо не просто використовувати захисні окуляри, але ще і дотримуватися правильного режиму роботи за комп’ютером, а також виконувати спеціальні вправи в перервах.

  Безумовно, користь принесуть тільки окуляри, підібрані фахівцем. Якщо у вас, наприклад, поганий зір лікар може підібрати для вас варіант 2 в 1. тобто окуляри з діоптріями і комп’ютерної захистом одночасно. Якщо гострота зору залишається хорошою можна буде обмежитися звичайними лінзами.

  Наскільки правильно вам підібрали окуляри ви зможете перевірити протягом дня роботи за комп’ютером: якщо очі перестали втомлюватися і немає неприємних симптомів, до цього що заважали вам працювати. значить, вибір був правильним.

  Офтальмологи радять в обов’язковому порядку купувати окуляри для комп’ютера тим людям, які щодня сидять за світловим екраном більше ніж 2 години. У цю групу входить приблизно 70% всіх користувачів.

  Якого вибрати виробника комп‘ютерних очок

  Перше місце в списку країн-виробників комп’ютерних очок заслужено віддається Німеччини, потім слідують Швейцарія і Японія. Саме в цих державах виготовляють лінзи найвищої якості.

  Не відстають від них і корейці. вони навчилися створювати окуляри практично такої ж якості, які порадують покупця більш економічною ціною. Зазвичай корейські лінзи мають на кілька шарів менше, ніж лінзи, вироблені в Японії або Німеччині, але, в загальному, це не дуже значний показник.

  READ  Які телевізори краще sony або Samsung

  Вибираючи окуляри для комп’ютера не варто бути занадто економним і прагне хапати «що подешевше», все-таки здоров’я. це дуже важливо, а якщо врахувати, що більшу частину інформації про навколишній світ ми отримуємо саме за допомогою очей, то економія в цій справі є зовсім нераціональною.

  Якщо є короткозорість

  Офісні окуляри дозволяють комфортно почувати себе під час роботи за комп’ютером і в той же час коригувати зір вдалину. На такі лінзи також можна нанести різноманітні покриття, що захищають від відблисків і стомлюючого синього світіння.

  Окуляри для комп’ютера

  Один із наслідків роботи за комп’ютером. зайве навантаження на очі. Люди, які щодня проводять за монітором більше 3 годин, скаржаться на проблеми із зором: сухість і почервоніння очей, головний біль, підвищену стомлюваність і чутливість до світла.

  Сучасна оптика пропонує рішення. спеціальні окуляри для комп’ютера. Правильно підібрана оптика допомагає зменшити навантаження на зір і знижує негативний вплив комп’ютерної техніки на очі.

  Вибір комп’ютерних очок безпосередньо залежить від того, чи маєте потребу ви в додатковій корекції зору або не маєте ніяких розладів.

  СПАСИ ЗРЕНИЕ �� УМНЫЕ ЗАЩИТНЫЕ ОЧКИ ДЛЯ КОМПЬЮТЕРА XIAOMI Mijia Anti Blue ray Pro �� UV400

  Якщо розладів зору немає

  В цьому випадку вам знадобляться лінзи зі спеціальним напиленням. Це може бути покриття, яке:

  • підвищує чіткість і контрастність зображення;
  • захищає очі від синього світіння, що викликає підвищену стомлюваність.

  Навіть якщо у вас немає розладів зору, окуляри допоможуть захистити очі від зайвого навантаження і позбавлять від можливих проблем в майбутньому

  Які окуляри для комп’ютера краще? У продажу сьогодні представлені моделі з різними покриттями, як виконують одну з перерахованих вище функцій, так і комбінують їх.

  Якщо є далекозорість

  Короткозорість. не єдине розлад зору. Також є люди, які страждають від далекозорості або гиперметропии. Вона може бути як вродженою, так і вікової. в цьому випадку її називають пресбіопіей.

  І гиперметропия, і пресбіопія ефективно коригуються за допомогою окулярів, це дозволяє людям, що страждають даними розладом, легко фокусуватися на близьких і середніх відстанях і працювати за комп’ютером, не відчуваючи дискомфорту.

  Окуляри для комп’ютера можуть коригувати зір на близьких, середніх і далеких дистанціях

  Справа в тому, що людям з таким діагнозом складно читати текст на екрані і розглядати зображення, які знаходяться на порівняно невеликій відстані від їхніх очей. Окуляри для читання тут, як правило, не допомагають, так як вони більше підходять для сприйняття тексту, що знаходиться на відстані 30-35 см від очей, за умови, що погляд спрямований вниз.

  Є два варіанти вирішення цієї проблеми:

  • мати кілька пар окулярів, наприклад, одні для читання, а інші для комп’ютера;
  • придбати окуляри для роботи за комп’ютером і читання, в яких встановлені прогресивні або біфокальні лінзи. як і у випадку з короткозорістю, вони підходять для зору на близькій і середній відстані, але виготовляються з урахуванням того, що у їх власника. далекозорість.

  SPG SKILL

  Цю модель змайстрували наші співвітчизники. На шарнірах знаходиться кольорові вставки зелено-білого кольору. У комплекті сучасний окуляри, м’яка серветка (очищає скла), мішечок і інструкція російською мовою.

  УФ фільтр присутній
  розміри лінзи 51 × 30 cм
  довжина заушника 122 мм
  складні дужки да
  призначення комп’ютерні

  Віддаленого співробітнику, який багато часу проводить за гаджетами. просто чудова знахідка! Це необхідність! Адже мало хто дотримується прописане правило. Більше 10 хвилин за комп’ютером працювати не можна. Лікарі твердять в один голос, що потрібно зробити перерву, коротку зорову розминку і продовжувати працювати. До окулярів швидко звикаєш. Вони легкі, комфортні і зручні. Оправа відмінно підійшла до форми мого носа. рекомендую.

  SPG Premium AF023

  Ще одна цікава модель захисних окулярів. Вони оснащені жовтим кольором лінз, розміри яких 49 × 27 сантиметрів. У комплект входить чохол, серветка для догляду за лінзами, докладна інструкція російською мовою і фірмова упаковка.

  Регульовані носові упори да
  колір оправи чорний
  колір лінз жовтий
  форма лінз прямокутна
  Ширина моста 19 мм

  Зараз у багатьох людей робота пов’язана з комп’ютером. Такий наш 21 століття. Тому не нехтуйте зором, краще відразу проконсультуйтеся з офтальмологом. Призначать вам підтримуючі препарати, зорову гімнастику і т. Д. Не повторюйте чужих помилок. Уже кілька років у мене проблеми із зором. Елементарно упустила з уваги важливий момент. В окулярах, звичайно, легше працювати. Очі не так сильно втомлюються. Пішли почервоніння. Оправа зручна, комфортна. Я задоволена.

  особливості очок

  Варто розуміти, що окуляри блокує певну частину світла. Через це, можливо, невелике спотворення картинки з екрану монітора. Але це зовсім незначні зміни, які жодним чином не впливають на роботу навіть з графічними зображеннями. Вони, навпаки, захищають ваш зір усіма можливими способами. Окуляри для комп’ютера затримують світло шкідливого Spectra очей, запобігають вплив електромагнітних хвиль і усувають ефекти мерехтіння. Також прилад здатний захистити наш погляд від відблисків, які виходять від екрану монітора, блискучих конструкцій, скла і вікон. Тепер наш погляд буде надійно захищений. Очі будуть відчувати себе більш комфортно і спокійно.

  Рейтинг ТОП 7 кращих очок для комп’ютера

  Сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість очок для комп’ютера. Кожен з них має цікавий дизайн, незвичайну оправу і форму. Розберемо самі класні і кращі прилади, в яких буде відчувати себе легко і комфортно абсолютно будь-яка людина. Список найкращих моделей:

  • Xiaomi Turok Steinhardt Anti-Blue FU006.
  • SPG Comfort AF024.
  • SPG Premium AF023.
  • Roidmi B1.
  • Roidmi Qukan W1.
  • SPG SKILL.
  • GUNNAR Torpedo Amber Onyx.

  Нижче докладний опис вищеописаних моделей.

  GUNNAR Torpedo Amber Onyx

  GUNNAR- ігрові компактні окуляри. Вони мають легку конструкцію і особливу форму, завдяки якій аксесуар щільно прилягає до вашої голови і створює панорамний огляд. Оправа облягає лінзи наполовину.

  довжина дужок 11.8 см
  вага 24 г
  Ширина оправи 15 см
  Розмір носоупори 1.6 см
  основний матеріал нейлон
  • блокують УФ-випромінювання;
  • мають спеціальне покриття від різних пошкоджень;
  • металеві шарніри;
  • тонкі дужки (не заступають огляд).

  Використовую окуляри як при роботі за ноутбуком, так і за захоплюючою і потужною грою. Лінзи оснащені покриттям антивідблиску з обох сторін. Вони дозволяють спокійно працювати навіть при едком і яскравому світлі. В експлуатації близько трьох місяців. Взагалі, не відчуваю їх ні на обличчі, ні на вухах. Комфортні і легкі. Купівлею задоволений на всі 100%.

  думка лікарів

  Досвідчені доктора стверджують, що тривале проведення часу за комп’ютером шкодить нашим очках. Особливо якщо не робити перерви і коротку зарядку або гімнастику очей. Комп’ютерні окуляри. сучасне пристосування, за допомогою них очі людини при роботі з різними гаджетами, відчувають себе більш комфортно і спокійно.

  І абсолютно неважливо є які-небудь проблеми із зором чи ні. Важливо враховувати основні правила при роботі за комп’ютером. Сидіти за комп’ютером потрібно на відстані 70-80 метрів. Щоб уникнути негативних наслідків потрібно проводити коротку зарядку очей один раз в 10-15 хвилин. І нехай вона буде нетривалою, секунд 20. В інтернеті можна відшукати велику кількість простих і цікавих завдань для очей. Розповім два оптимальних варіанти.

  • Варіант 1. Вимкніть екран монітора і знайдіть поглядом будь-який об’єкт. Це може бути все що завгодно. Те, що знаходиться неподалік від вас. Диван, стіл, картина та інші предмети. Почніть обводити обраний об’єкт по його контуру. Повільно бачите свій погляд по межі обраного предмета. Обведіть його повністю. Потім в іншу сторону. Можете повторити кілька разів, зробити 3-4 огляду. відчули зміни?
  • Варіант 2. Вимкніть монітор екрану. Сядьте прямо. Закрийте очі на 5-7 секунд. Потім, відкривайте очі і піднімайте свій погляд на стелю, потім на підлогу. Далі, дивимося вліво, потім вправо. І знову закриваємо очі. Повторюємо вправу кілька разів.

  В обох випадках ми відключаємо екран монітора, щоб він не відволікав вашу увагу. Такі вправи займають всього 20-30 секунд часу. Зате скільки користі ми від них отримуємо. Окуляри, звичайно, знижують ймовірність появи проблем із зором, але не усувають їх. Слід пам’ятати про правила правильної роботи за комп’ютером і влаштовувати собі хоча б короткі перепочинку.

  28.02.2019

  Для того, щоб зберегти ваш зір при тривалій роботі за комп’ютером слід носити спеціальні окуляри. Про те, які підібрати і які у них є особливості читайте в нашій статті.

  Порівняльна таблиця моделей

  Перед покупкою захисних окулярів з порівняльною таблицею вищеописаних моделей. У таблиці зафіксовані важливі параметри, які можуть вплинути на ваше рішення.

  Модель конструкція матеріал оправи матеріал лінз Вартість, руб.
  Xiaomi Turok Steinhardt Anti-Blue FU006 ободковая пластик пластик від 1460 до 1990
  SPG Comfort AF024 ободковая метал пластик від 1 169 до 1200
  SPG Premium AF023 полуободковая метал, пластик пластик від 1199 до 1844
  Roidmi B1 ободковая пластик пластик від 3890 до 5990
  Roidmi Qukan W1 ободковая пластик пластик від 3300 до 3790
  SPG SKILL ободковая пластик Скло від 1590 до 1890
  GUNNAR Torpedo Amber Onyx ободковая пластик, метал Скло від 6290 до 8990
  BETATECH.COM.UA 2022