Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

PC не бачить фото з iPhone

Перенесення зображень через iCloud

Перевірте можливість використання Медіатеки iCloud або функції «Мій Фотопоток»

Якщо ви включили медіатеку iCloud на комп’ютері Mac і пристрої iPhone, iPad або iPod touch, ваші фотографії можуть вже бути на вашому комп’ютері.

Ви можете перейти на веб-сайт iCloud.com і відкрити програму «Фото», щоб переглянути всю медіатеку і вибрати фотографії для імпорту. Якщо ви не включили медіатеку iCloud, спробуйте використовувати для доступу до фотографій на своєму комп’ютері функцію Мій Фотопоток.

Якщо ви не використовуєте медіатеку iCloud або функцію «Мій Фотопоток», спробуйте наступні дії.

 • Перевірте підключення та поновіть програмне забезпечення.
 • Спробуйте імпортувати фотографії за допомогою іншого USB-кабелю Apple.
 • Якщо виконати імпорт як і раніше не вдається, поновіть програмне забезпечення.
 • Завантажте останню версію iTunes.
 • Будь ласка, спробуйте імпортувати фотографії.

Імпорт фотографій за допомогою хмарних сервісів

Відмінна альтернатива другим способом, оскільки шляхом використання допоміжних хмарних сервісів, можна досить швидко скинути велику кількість фотографій з iPhone на комп’ютер. Для цього потрібне хороше інтернет-з’єднання, а також наявність зареєстрованого аккаунта в одному або декількох сервісах: Яндекс.Діск. DropBox. Хмара При малій кількості зображень підійде навіть електронна пошта.

 • перенести фотографії зі свого iPhone на файлообмінник;
 • потім завантажити завантажені файли з файлообмінника, але тільки через комп’ютер.
READ  Як розблокувати iPhone без відбитка пальця

Як бачите, скопіювати фото з iPhone на комп’ютер абсолютно нескладно. Набивши руку, ви зможете перенести відзнятий матеріал менш ніж за 5 хвилин.

У цій статті ми розберемося в тому, чому комп не бачить iPhone 4-й, 5-й моделі або будь-який інший. Цей телефон відомий кожній людині. Багато хто не може собі дозволити його, але це не скасовує величезного бажання придбати смартфон.

На даний момент девайс від американського «яблука» широко відомий на території Російської Федерації, і навіть, незважаючи на те що він набагато дорожче продукції конкурентів, користується величезним попитом. Адже в наш час мати iPhone. престижно і солідно. Але, на жаль, з цим пристроєм також виникають проблеми.

Рішення Несумісні настройки BIOS

Рішення виявилося досить тривіальним, треба зайти в BIOS комп’ютера і в настройках USB портів встановити EHCI hand-off в Disable. Як варіант. можна ще спробувати встановити Lagacy USB Support в Enabled. Інші настройки, якщо ви не знайомі з BIOS, робити категорично не раджу.

Что делать, если компьютер не видит файл с iPhone? Проблема переноса медиафайлов с айфона!

Для входу в BIOS при перезавантаженні комп’ютера потрібно натиснути Del, або F2, або Alt-F2, можливі інші комбінації. залежить від BIOS комп’ютера. Приклад завантажувального екрану AMIBIOS з написом Press DEL to run Setup:

Після внесення змін до настройки, потрібно вийти з BIOS зі збереженням, вибравши відповідний пункт меню, або натиснувши кнопку F10 а потім Yes (для AMIBIOS).

READ  Як правильно заряджати акумулятор смартфона

Основні причини, чому комп не бачить iPhone

Багато стикаються з тим, що підключають смартфон до комп’ютера, але він у відповідь ніяк не реагує. Перед тим, як шукати причини в смартфоні / комп’ютері / програмному забезпеченні, необхідно перевірити кабель на наявність тріщин або порізів. Особливо це питання актуальне для тих, у кого вдома живуть тварини. У тому випадку, якщо все відмінно, то необхідно спробувати вставити кабель в інший порт USB. Іноді буває так, що проблема полягає саме в обладнанні.

Крім того, слід перевірити роз’єм самого смартфона. Якщо його контакти окислилися, то потрібно скористатися ластиком, який з легкістю очистить їх.

Рішення iPhone підключається до пасивного USB розгалужувачі (хабу. Або концентратора)

У цьому випадку з’єднання може бути нестабільним, встановлюватися і розриватися кілька разів протягом Коротнев проміжку часу. Справа в тому, що для нормальної роботи iPhone по USB потрібна достатня кількість електроенергії. Забезпечити її може або пряме полключеніе iPhone до системного блоку комп’ютера, або підключення до USB-хабу має зовнішній блок живлення від мережі 220 вольт. Тому в разі проблем спробуйте підключити iPhone безпосередньо до системного блоку, минаючи пристрої-посередники. Якщо з’єднання стійко, значить справа в USB-хаб, або довжині / якості кабелю;

ДВЕ ПРИЧИНЫ почему компьютер не видит ВСЕ фото на iPhone

Додаткові можливості

Іноді, особливо на роботі, може виникнути потреба підключити своє “надкушене яблуко” до комп’ютера, а роботодавець може заборонити ставити додаткові програми на PC, і Wi-Fi також недоступний. Чи є вихід з такої патової ситуації? І тут також відповідь позитивна: є.

бачить, фото, iphone

Компьютер не видит фото и видео на iPhone что делать?

READ  Як встановити нову версію Android на телефон

Корисна програма для вирішення проблем

“ITunes” для iPhone. безкоштовний додаток, яке легко знайти і скачати в інтернеті. Ця програма допомагає синхронізувати iOS-пристрій з PC. Більш того, завантажуючи утиліту, ви разом з нею встановлюєте базові драйвера, які спростять роботу з гаджетом. Зокрема, додаток допомагає синхронізувати контакти, встановлювати гри, завантажувати мультимедійні дані, книги і багато інших корисних програм.

бачить, фото, iphone

Якщо на комп’ютері встановлено “iTunes” для iPhone, то при підключенні через USB-кабель синхронізація повинна відбутися швидко і автоматично. Є важливий момент: якщо йде передача даних, ні в якому разі не можна витягувати шнур. Таке переривання роботи може негативно вплинути на файлову систему пристрою. Якщо є необхідність призупинити передачу файлів, потрібно просто потягнути слайд, скасувати синхронізацію, вибрати безпечне вилучення, а потім приєднати кабель.

Іноді може бути так, що навіть після установки “iTunes” комп’ютер може не бачити iOS-пристрій. У більшості випадків така неприємність відбувається після нової прошивки “яблучного” одного або після поновлення PC. Для усунення такої проблеми потрібно зробити наступне.

 • Встановити найсвіжішу версію iOS.
 • Підключити файл-менеджер iFunBox або ідентичну по можливості iExplorer.
 • За допомогою даної програми знайти розділ var / mobile / Media.
 • Скопіювати його на комп’ютер і після цього видалити його з гаджета.
 • перезавантажити iPhone.
 • Провести підключення до PC.
 • Все готово. Якщо якась частина файлів пропала після підключення, їх можна знайти в скопійованої папці «Медіа».
BETATECH.COM.UA 2022