Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Перекинути дані з андроїда на Android Samsung

Table of Contents

Як перенести WhatsApp з Android на Android

Кроссплатформенноє додаток обміну повідомленнями WhatsApp явно внесло деякі найбільші зміни з точки зору комунікації. Можна миттєво відправляти не тільки повідомлення, але і фотографії та інші подібні засоби масової інформації. І це є причиною його величезної користувальницької бази як на Android, так і на iOS. Однак ми часто змінюємо свої телефони. Кожен раз, коли на ринку з’являється новий мобільний телефон, ми швидко його отримуємо. І в зв’язку з цим нам потрібно перенести WhatsApp з Android на Android. У наступній статті ми обговоримо кращі способи дізнатися, як експортувати повідомлення WhatsApp з Android на Android.

Передача дані WhatsApp з Android на інший Android за допомогою локального резервного копіювання

Один з відповідей на питання про те, як перенести чати WhatsApp з Android на Android. використовувати локальне резервне копіювання. Так званий метод «donkey-work». це використання електронної пошти, при якому ви повинні відправляти кожен чат по електронній пошті для кожного контакту, і немає ніякої можливості зробити це оптом. Отже, локальне резервне копіювання WhatsApp. кращий варіант, ніж цей. Давайте подивимося, як перенести дані WhatsApp з Android на Android за допомогою резервного копіювання WhatsApp. Дотримуйтесь простим крокам нижче, щоб дізнатися, як передавати повідомлення WhatsApp з Android на Android.

Зробіть резервну копію всіх ваших даних WhatsApp на старому телефоні Android. Просто зайдіть в Налаштування Налаштування чату. Тепер виберіть опцію Email Chat зі списку.

 • У попередньому телефоні Android видаліть цю програму WhatsApp. Це не займе багато часу.
 • Тепер у вашому новому телефоні Android завантажити та встановити WhatsApp. Після завершення установки уважно вкажіть свій оригінальний номер телефону при реєстрації в WhatsApp. Буде видано попередження про те, що резервна копія знайдена.
 • Отримавши це повідомлення, відновіть дані з резервної копії на новий пристрій Android, просто натиснувши на опцію Відновити. При цьому всі резервні копії даних WhatsApp будуть миттєво перенесені на ваш новинний телефон Android з пристрою. Процес перенесення може зайняти деякий час, якщо резервна копія величезна.
 • Передача дані WhatsApp з Android на Android за кілька простих кроків.

  Настійно рекомендується більшістю своїх користувачів, Tenorshare iCareFone for Whatsapp transfer. відмінний програмний інструмент, який допомагає передавати повідомлення WhatsApp з одного телефону Android на інший. Програмне забезпечення може передавати ваші повідомлення WhatsApp так само просто, як крок 1-2-3, навіть якщо ви вперше використовуєте його. Нижче наведені докладні кроки:

  Завантажте Tenorshare iCareFone for Whatsapp transfer на свій комп’ютер, а потім поверніть і відкрийте його. Потім дотримуйтесь інструкцій для підключення двох пристроїв.

  Далі натисніть кнопку «Передача» в центральній нижній частині вікна програми. У спливаючому вікні із запитом на перезапис даних WhatsApp на цільовому пристрої натисніть «Так».

  Дочекайтеся завершення процесу резервного копіювання всіх даних WhatsApp на вихідному телефоні і подальшого відновлення їх на новому iPhone. Тривалість даного процесу буде залежати від обсягу даних.

  Зачекайте кілька хвилин, потім ви можете перевірити дані WhatsApp на цільовому Android за допомогою підручника на екрані програмного забезпечення. WhatsApp був перенесений з старого Android на новий пристрій Android.

  перекинути, андроїда, android, samsung

  способу перенести WhatsApp з Android на Android

  Нижче ми обговоримо три кращих методу, щоб дізнатися, як перенести WhatsApp з Android на Android. Ви можете вибрати будь-який на ваш розсуд.

  как перенести данные с одного телефона на другой с самсунга на самсунг с андроида на android

  Передача даних WhatsApp з Android на Android за допомогою Google Drive

  Вам потрібно лише зв’язати свою обліковий запис Gmail з WhatsApp. Таким чином, ви можете створювати резервні копії всіх повідомлень / історії чату на Google Диску. Всякий раз, коли ви хочете відновити його, все, що вам потрібно зробити, це увійти в обліковий запис Google, яка має резервну копію на новому пристрої Android, а потім відновити дані. Виконайте наступні дії, щоб використовувати Google Drive для перенесення WhatsApp з одного телефону на інший.

  READ  Як зберігати файли на карту пам'яті Samsung

   Перейдіть в додаток WhatsApp на попередньому телефоні Android і перейдіть в меню у верхній правій частині. Натисніть на налаштування.

  Перейдіть в розділ Чати і виклики Резервне копіювання чату Резервне копіювання. Зверніть увагу, що ваш обліковий запис Gmail пов’язана з обліковим записом WhatsApp, щоб завантажити резервну копію.

 • Виберіть опцію «Створення резервної копії через Wi-Fi», тому що в порівнянні з WI-FI мобільні дані не є добрим вибором і споживатимуть більшу пропускну здатність.
 • Встановіть WhatsApp на новий пристрій Android. Тепер перевірте свій номер телефону з обліковим записом WhatsApp. Резервна копія буде автоматично розпізнає при запуску і запуску програми. Натисніть на опцію Відновити, щоб відновити всі дані зі старого пристрою на новий телефон Android. Ви успішно виконали міграцію повідомлень WhatsApp з Android на Android.
 • Перенесення даних з Андроїда на Android

  Почнемо зі стандартних засобів, які вже за замовчуванням є в операційній системі. Це найпростіший і робочий варіант. Але, за умови, що будете використовувати той же Google аккаунт на новому. своєму пристрої, а не хочете просто скопіювати інформацію на інший смартфон.

  Phone Clone

  Працює на багатьох моделях апаратів, копіює: контакти, повідомлення, календар, замітки, фотографії, список викликів.

  Використовуємо стандартні засоби системи. Google аккаунт

  Що можна перекинути (список може відрізнятися в залежності від версії Android):

  • налаштування системи
  • Список встановлених додатків, вони автоматом завантажить на новий пристрій
  • Дані від додатків, які використовують Google Диск для резервного копіювання
  • Контакти
  • Календар
  • документи
  • Google Диск
  • Google Play Фільми
  • Google Fit. додатки для відстеження здоров’я
  • і т.д залежить отворі ОС і від моделі апарата

  EZ SMS

  Дозволяє робити резервні копії повідомлення і відновлювати їх при необхідності.

  клон телефону

  Дозволяє перекинути музику, відео, фотографії, контакти, SMS та інші дані.

  Що значить включити синхронізацію?

  Синхронізація. це обмін даними між браузерами на ваших пристроях. Для проміжного зберігання даних використовується сервер Яндекса, куди інформація передається по захищеному каналу, а паролі. в зашифрованому вигляді.

  Як перенести всі контакти з андроїда на Android?

  Найпростіший спосіб перенести контакти з Android на Android. вручну. Збережіть свої контакти старого телефону Android на SIM-карту: перейдіть в телефонну книгу на телефоні, натисніть Опції Налаштування, виберіть Імпорт / Експорт контактів і натисніть на кнопку Експорт. Як місце експорту виберіть SIM-карту.17 травня 2018 р.

  Як можна синхронізувати два телефони?

  • Відкрийте програму «Налаштування» на телефоні.
  • Натисніть Облікові записи. Якщо цього пункту немає, натисніть Користувачі та акаунти.
  • Якщо на пристрої кілька акаунтів, виберіть потрібний.
  • Натисніть Синхронізувати акаунти.
  • Відкриється список додатків Google.

  Як зробити синхронізацію телефону Samsung?

  Як вибрати, яку інформацію синхронізувати з обліковим записом

  • Відкрийте «Налаштування».
  • Виберіть пункт «Облікові записи та архівація» або «Облік і облікові записи».
  • Виберіть пункт «Облікові записи».
  • Виберіть обліковий запис, в нашому прикладі вибираємо облікового запису Google.
  • Виберіть пункт «Синхронізація облікового запису», якщо він у вас є.

  Как перенести данные c телефона Samsung Galaxy A31 на новое устройство

  Що буде якщо відключити синхронізацію?

  Якщо зупинити синхронізацію, на комп’ютері, як і раніше будуть доступні закладки, паролі, історія та інші настройки. Після відключення синхронізації буде виконаний вихід з усіх інших сервісів Google, наприклад Gmail. Відкрийте Chrome на комп’ютері.

  Як перенести паролі з андроїда на Android?

  Як включити або відключити збереження паролів

  • На телефоні або планшеті Android відкрийте додаток «Налаштування» Google.
  • У верхній частині екрану перейдіть вправо і натисніть Безпека.
  • Прокрутіть сторінку вниз до розділу «Вхід на інші сайти через акаунт Google» і виберіть пункт Збережені паролі.

  Як перенести контакти з телефону Samsung на телефон Samsung. додатки

  Спеціальні програми з Google Play стануть у пригоді тим, у кого стара версія Android, чи ні якихось пунктів в меню. Плюс вони володіють розширеними функціями перенесення.

  Як перенести контакти з Samsung на Samsung: детально

  Перекинути контакти з телефону Samsung на Samsung можна дуже швидко за допомогою декількох простих способів і навіть не встановлюючи сторонні додатки.

  Досить важливо знати, як це робити, тому що при зміні телефону або, взагалі, його втраті, телефонна книга буде потрібно на новому пристрої.

  З минулого матеріалу ви дізналися, як очистити пам’ять на телефоні Samsung. Зараз ми детально розглянемо, як перекинути контакти з Samsung на Samsung з докладними пояснювальними картинками.

  Цікаво! Способи, які підходять для інших моделей смартфонів на Android, ми розібрали в матеріалі. перенесення контактів з андроїда на Android.

  READ  Чи не підключається Mi Band 4 до телефону

  Move Contacts Transfer / Backup

  Якісне додаток, спеціально призначене для того, щоб переносити номера з одного пристрою на інший. З максимально простим в управлінні інтерфейсом.

  • Підтримка всіх Android пристроїв
  • Може перекинути навіть на iPhone
  • Просто використовувати по Bluetooth

  Smart Transfer

  Ще один непоганий варіант виконати поставлене завдання. Якщо не допомагають інші способи, то варто спробувати Smart Transfer. Програмою досить легко користуватися.

  Як на Samsung перенести контакти з SIM карти на телефон

  Все робиться, як і в першому способі. Відкрийте програму «Контакти» на телефоні і натисніть на значок із трьома крапками зверху справа (або три смужки зверху зліва). Далі відкрийте пункт управління.

  Перейдіть в розділ імпорту та експорту і вкажіть, що хочете зробити імпорт з SIM карти, а на наступному вікні, що зберегти потрібно саме на телефоні.

  Онлайн, в обліковий запис Google

  В даному випадку все мобільні будуть перенесені в хмару Google, звідки ви зможете перекинути їх собі на інший смартфон Samsung.

  У настройка смартфона, перейдіть в розділ «Облік і облікові записи», відкрийте «Облікові записи» і перевірте, прив’язаний чи до пристрою Google Account.

  Важливо! В даному випадку необхідно мати акаунт Google, Ви можете це зробити, якщо у вас його немає, докладна інструкція. як створити акаунт Google. І прив’яжіть до пристрою.

  Відкрийте програму «Контакти», натисніть на значок із трьома крапками зверху справа і відкрийте розділ управління контактами. У 10 версії Android, щоб перейти туди, замість трьох крапок праворуч, натисніть на три смужки зліва.

  Відкрийте розділ «Перемістити контакти» і на наступному екрані вкажіть, що хочете перемістити їх з телефону. А на наступному виберіть ваш Google Аккаунт.

  На іншому мобільному повинен бути також прив’язаний цей Google аккаунт. Всі контакти автоматично перенесуться, як тільки відбудеться автоматична синхронізація.

  Цікаво! Більше способів, як можна переносити контент, читайте в матеріалі. як перенести дані з андроїда на Android.

  Через телефонну книгу по інтернету, Bluetooth або USB

  В першу чергу скористаємося вбудованою в систему функцією імпорту / експорту. Відкрийте телефонну книгу. «Контакти». Натисніть на значок у вигляді трьох вертикальних точок зверху справа (або три смужки зліва зверху, залежить від версії Android) і перейдіть в «Управління контактами».

  Відкрийте розділ імпорту та експорту і натисніть на кнопку «Експорт». Збережіть VCF файл в пам’яті і передайте його на інший смартфон Samsung по Bluetooth, поштою, USB або, взагалі, просто відправте вайберу.

  На другому смартфоні також зайдіть в телефонну книгу, відкрийте розділ управління контактами, перейдіть в розділ імпорту та експорту. Тільки в цей раз натисніть на кнопку «Імпорт».

  Вкажіть, місце розташування файлу і на наступному екрані вкажіть, що хочете імпортувати все в смартфон. Після того, як натиснете кнопку «ІМПОРТ». телефонна книга буде збережена.

  Перенесення музики. імпорт пошти

  При використанні пошти Gmail, виробляти додаткові маніпуляції не потрібно. Оскільки інформації автоматично синхронізується з обліковим записом Google. Якщо використовується сторонній поштовий сервіс, досить завантажити відповідний клієнт на Android смартфон і авторизуватися. Інформація автоматично підвантажиться при першій синхронізації.

  Використання фірмових утиліт

  Якщо синхронізація з Google вас чимось не влаштовує, то можна скористатися будь-якої фірмовою утилітою. Зазвичай її попередньо встановлювати кожен великий виробник. Давайте коротко розглянемо кожну з таких програм.

  • HTC Transfer Tool переносить замітки, розкладу, SMS та іншу важливу інформацію. Для цього використовується бездротовий зв’язок Wi-Fi Direct. Встановити утиліту можна на будь-який смартфон або планшет, але відправка даних повинна здійснюватися виключно на пристрій від HTC. Працює додаток на операційній системі Android, починаючи з версії 2.3.
  • Motorola Migrate це ще одна програма подібного типу. Вона вимагає Android 4.1 або більш свіжу версію. Але стосується це тільки приймаючого пристрою, яке має бути здійснене силами Motorola. Перенести ж дані можна з девайса, на який встановлена ​​операційна система не старше версії Android 2.2. Якщо ж вас цікавить тільки перенесення контактів, то ця функція буде працювати навіть на Android 1.6.
  • LG Mobile Switch передвстановлюють на пристрої південнокорейської компанії. Додатком підтримується перенесення практично будь-яких видів інформації користувачів. Працювати програма може тільки на операційних системах Android, починаючи з версії JellyBean.
  • Samsung Smart Switch дозволяє швидко перенести контакти, календарі, фотографії, ролики, замітки та іншу інформацію. Експорт може бути запущений на будь-якому пристрої, що працює під управлінням Android 4.0 або більш свіжої версії операційки. Імпорт підтримується тільки на південнокорейських смартфонах і планшетах.
  • Sony Xperia Transfer Mobile дозволяє перенести на японський смартфон багато призначені для користувача дані. Перенести дані можна практично з будь-якого планшета або смартфона. Підтримуються навіть операційні системи iOS 5.0 і Windows Phone 8.1. Що стосується Android, то підтримуються версії аж до 4.0.

  Перенесення контактів зі старого кнопкового телефону

  Фотографії, і музику можна перекинути на новий смартфон через комп’ютер або передати по Bluetooth. А ось з контактами трохи складніше, особливо якщо їх дуже багато з учеткой Google їх вже не синхронізувати і через CLONEit чи не перенести.

  Однак в деяких смартфонах є така корисна функція, що дозволяє перекинути контакти зі звичайною звонилки. Головне, щоб вона підтримувала хоча б Bluetooth. На прикладі Honor 9 розповідаємо як переноситься записна книжка:

  Включаємо на кнопочному телефоні Bluetooth.

  READ  Налаштувати NFC на Xiaomi Redmi 8 про

  Тиснемо два рази далі, знаходимо в списку Bluetooth-пристроїв потрібний нам девайс і підключаємося до нього.

  Натискаємо кнопку Перенести і чекаємо кілька секунд.

  Копіювання даних з допомогою ADB (при наявності Root)

  Якщо є Root права і є налагодження по USB, тоді можна спробувати відновити дані в такий спосіб:

  • Запускаємо командний рядок Windows
  • Пишемо команди adb shell su cd /data/data/com.Android.providers.contacts/databases/ і шукаємо файл contacts.db або contacts2.db Копіюємо за допомогою команди в пам’ять телефону даний файл cp contacts.db / sdcard
  • Підключаємо телефон як флешка і копіюємо на комп’ютер або ж копіюємо за допомогою adb adb pull /sdcard/contacts.db
  • Відкриваємо цей файл через сервіс https://gsmrecovery.ru/db2vc/

  Як перекинути контакти з «Samsung» на iPhone: поради та рекомендації

  Деяким може здатися, що передача даних з Android на iPhone є досить важким завданням. Ні для кого не секрет, що iPhone працює з операційною системою iOS. Вона не розпізнає багато форматів «Андроїда». Проте, якщо правильно діяти, завдання не завдасть жодного клопоту.

  перекинути, андроїда, android, samsung

  Далі в статті буде розказано про те, як перекинути контакти з «Samsung» на iPhone. Що про цю процедуру необхідно знати кожному власникові «Андроїда» і «яблучних» телефонів? Чи дійсно можна без проблем передавати контактів та іншої інформації з однієї мобільної операційної системи на іншу?

  «Android» і »Google справою належить синхронізувати операційну систему Android з Google. Зробити це простіше, ніж здається. Навіть початківець користувач зможе впоратися з цим завданням. Без синхронізації перенести контакти з «Андроїда» на iPhone проблематично.

  Пропонується діяти наступним чином:

  • Увімкнути трубку Samsung.
  • Відкрити функціональне меню. Вибрати в ньому пункт «Налаштування».
  • Перейти в розділ «Облікові записи».
  • Вибрати у вікні рядок з написом Google.
  • Ввести дані від Google.аккаунта. Це адреса електронної пошти та пароль для входу в систему. Якщо синхронізація вже встановлена, досить вказати відповідний профіль.
  • Натиснути на кнопку «Синхронізувати контакти».
  • Почекати деякий час.

  Готово! Після завершення процедури контакти з телефону «Samsung» ( «Android») будуть синхронізовані з Google.аккаунтом. Зазвичай тривалість операції залежить від розміру телефонної книги пристрою.

  Перенесення паролів і фотографій

  Використання облікового запису Google дозволяє перенести дані без будь-якого праці. Але при цьому копіюється не вся інформація. За замовчуванням не переносяться ні фотографії, ні паролі від сайтів. Вирішити цю проблему здатні лише сторонні програми.

  Якщо ви будете користуватися на новому смартфоні колишнім браузером, то ніяких проблем не буде. Зокрема, Google Chrome зберігає на своїх серверах всі ваші закладки, паролі і навіть відкриті вкладки. Після установки програми вам буде потрібно авторизуватися, після чого ви зможете знову з комфортом бродити по улюблених сайтів.

  Не забувайте про існування додатків, призначених виключно для зберігання в собі паролів. Це всілякі 1Password, LastPass і Dashlane. У них потрібно задіяти синхронізацію або резервне копіювання тільки так можна перенести дані на інший апарат. Детальніше читайте в статті про менеджерах паролів для Android.

  Фотографії перенести допоможе сервіс Google Фото. Однак відправляється на сервер контент стискається, що сподобається не всім користувачам. Якщо вас це не влаштовує, то ви можете скористатися хмарним сховищем Google Drive або йому подібним. Але в такому разі у вас буде не так багато вільного місця в хмарі, про що теж слід пам’ятати. Якщо і цей варіант вас не влаштовує, то перекиньте свої фотографії і ролики на комп’ютер. А з нього ви вже зможете перекинути зображення на новий смартфон великих труднощів це не складе.

  До слова, якщо всі фотографії знаходяться на карті пам’яті, то потім залишиться лише її переставити нікуди копіювати їх не слід.

  перенесення музики

  Тепер ви знаєте, як перекинути дані з Андроїда на Android. Але вищеописані способи не торкалися музики. Її теж можна синхронізувати з обліковим записом Google. але тільки за допомогою спеціального сервісу. Називається він Google Музика. Сервіс здатний зберегти до 50 тисяч аудиотреков. Якщо вони синхронізовані, то потім ви зможете відтворювати свою музику на будь-якому пристрої, де є доступ до сервісу.

  Печаль же полягає в тому, що безкоштовно використовувати Google Музика можна лише від одного до трьох місяців. Також цей сервіс не працює з форматами FLAC і ALAC. Тому простіше перенести всю музику на комп’ютер або карту пам’яті.

  BETATECH.COM.UA 2022