Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Перенесення даних з телефону на телефон Samsung

Table of Contents

Smart Switch не працює? Ось усунення неполадок

Незважаючи на те, що за допомогою Smart Smart Switch все виглядає чудово, багато користувачів повідомляють про проблеми, пов’язані з тим, що Samsung Smart Switch не працює. Ось деякі поширені проблеми з Smart Switch:

 • Samsung Smart Switch несумісний з пристроєм Android або iPhone.
 • Samsung Smart Switch іноді зупиняє процес з дратівливими повідомленнями про помилки.
 • Samsung Smart Switc часто дає збій.
 • Помилки передачі даних з файламі.zip, включаючи відсутність даних.

Samsung Smart Switch для PC / Mac: передача мобільних даних в Samsung Galaxy

Samsung Smart Switch для PC або Mac допомагає переносити дані з Android / iPhone на Samsung Galaxy, відновлюючи дані з попередніх резервних копій Samsung або з резервних копій iPhone iTunes.

перенесення, даних, телефон, samsung

Крок 1 Завантажте та встановіть програмне забезпечення Samsung Smart Switch для настільних PC на PC або Mac.

Крок 2 Запустіть Smart Switch і підключіть новий пристрій Galaxy до комп’ютера через USB.

Крок 3 Натисніть кнопку «Відновити» і натисніть «Змінити дані для відновлення». Потім виберіть резервну копію з комп’ютера або з резервних копій iTunes.

Крок 4 Тепер виберіть вміст, який ви хочете перенести в Galaxy. Натисніть «ОК» «Відновити зараз». Перевірте дані на телефоні Galaxy.

Настільна програма Samsung Smart Switch також дозволяє створювати резервні копії даних Galaxy або синхронізувати дані Outlook. Це корисний інструмент управління даними.

Samsung Smart Switch Використання і усунення неполадок

Як безкоштовний додаток для передачі даних, розроблене Samsung, Samsung Smart Switch допомагає багатьом користувачам передача контактів, повідомлення, фотографії та інші з одного телефону на пристрій галактики. Samsung Smart Switch має як мобільний додаток, так і програмне забезпечення для настільних комп’ютерів, тому зручно переносити дані при переміщенні Android або iPhone на новий телефон, такої як Galaxy S8, S7 Edge або S7. Але деякі користувачі скаржаться, що Samsung Smart Switch не працює при передачі даних. Як боротися з Samsung Smart Switch не робоча проблема? Ця стаття присвячена використанню та усунення неполадок Samsung Smart Switch.

 • Які дані може передавати Samsung Smart Switch
 • Як використовувати Samsung Smart Switch
 • Передача даних з Android на Samsung Galaxy за допомогою Smart Switch Mobile
 • Передача даних з iPhone на Samsung Galaxy за допомогою Smart Switch Mobile
 • Передача мобільних даних в Samsung Galaxy за допомогою Smart Switch для PC / Mac
 • Пошук та усунення несправностей Samsung Smart Switch
 • Samsung Smart Switch (для мобільних пристроїв): перенесення даних iPhone в Samsung Galaxy

  Крок 1 На вашому iPhone перейдіть в «Налаштування» «iCloud» «Зберігання і резервне копіювання» і натисніть «Створити резервну копію зараз», щоб створити резервну копію iCloud для ваших даних.

  Крок 2 Завантажте та встановіть програму Samsung Smart Switch Mobile на новий пристрій Galaxy.

  Крок 3 Запустіть додаток Smart Switch Mobile і торкніться опції «Імпортувати з iCloud».

  Крок 4 Увійдіть, використовуючи свій Apple ID і пароль. Після входу виберіть останню резервну копію iCloud.

  Крок 5 Виберіть вміст, який ви хочете перенести в Galaxy, і натисніть «Імпорт».

  Крок 6 Після завершення передачі натисніть «Готово» і вийдіть з програми Samsung Smart Switch Mobile.

  Які дані можна передавати за допомогою Samsung Smart Switch

  Контакти, SMS-повідомлення, фотографії, музика, відео, історія дзвінків, події календаря, замітки, сигнали тривоги, шпалери і багато іншого можна перенести з Android / iPhone на новий телефон Galaxy за допомогою Samsung Smart Switch. І файли, що зберігаються у внутрішній пам’яті телефону, і на SD-карті можуть бути передані без будь-яких турбот.

  Samsung Smart Switch (Mobile): передача даних Android в Samsung Galaxy

  Крок 1 Завантажте та встановіть додатки Smart Switch Mobile на обидва пристрої Android. Відкрийте Samsung Smart Switch Mobile в обох.

  Крок 2 Виберіть опцію «Android to Galaxy» з обох пристроїв.

  Крок 3 На старому пристрої Android перевірте елементи даних, які ви хочете перенести в Galaxy, і натисніть «Передати».

  Крок 4 Зачекайте, поки два пристрої Android НЕ будуть підключені. Натисніть «ОК», коли телефон Galaxy нагадає вам про отримання контенту від старого телефону Android.

  Крок 5 Коли процес передачі завершиться, натисніть «Готово» знизу і вийдіть з програми Smart Switch Mobile. Ви знайдете дані, передані з попереднього пристрою Android.

  Як використовувати Samsung Smart Switch

  Ви можете передавати файли з Android або iPhone на пристрій Galaxy за допомогою мобільного додатку Samsung Smart Switch або його настільного програмного забезпечення. У цій частині ми покажемо вам, як використовувати Samsung Smart Switch для передавати дані з Android на Samsung Galaxy або iPhone на Samsung Galaxy (на прикладі Galaxy S7).

  Пошук і усунення несправностей для Samsung Smart Switch. передача по телефону

  Якщо ви зіткнулися з тим, що вищезгаданий Samsung Smart Switch не працює, ви можете перезапустити Smart Switch і повторити спробу, видалити, а потім переустановити як мобільний, так і настільну версію, але ці речі виразно затримають передачу даних. І те, що ви робите, не може гарантувати виправлення Samsung Smart Switch. Для усунення неполадок Samsung Smart Switch може знадобитися альтернатива Samsung Smart Switch. А також Aiseesoft Телефонний переклад Настійно рекомендується.

  Контакти Фото Медіа Контакти Фото Відео Аудіо
  музика плейлист Кіно TV шоу Музичні відео подкасти iTunes U мелодії Аудіо книги голосові нотатки
  iOS на Android
  iOS на iOS
  Android на iOS
  Android на Android

  У порівнянні з Samsung Smart Switch з Aiseesoft Phone Transfer ви не зіткнетеся з помилками або помилками. Крім того, здається, що для передачі даних простіше використовувати Phone Transfer. Використовуючи Phone Transfer, ви ніколи не будете турбуватися про те, що Samsung Smart Switch не працює.

  Крок 1 Insatall і Lauch Phone Transfer

  Завантажте програму Phone Transfer на свій комп’ютер і клацніть файл fonecopy.exe, щоб встановити його на свій комп’ютер. Процес установки дуже швидкий. Після цього запустіть Phone Transfer.

  Крок 2 Підключіть пристрої і виберіть тип файлу

  Підключіть свої пристрої до комп’ютера за допомогою USB-кабелів, і програма Phone Transfer швидко виявить їх і відобразить інформацію в інтерфейсі. Ви можете встановити вихідне пристрій і цільове пристрій. Натисніть «Переключити», якщо ви хочете перемкнути їх. Потім вам потрібно вибрати тип файлу, який ви хочете передати, наприклад контакти, фотографії та мультимедіа. Перевірте, що ви хочете.

  Крок 3 Встановити налаштування

  Ви можете встановити переваги для кращого досвіду передачі даних. Для вас існує три стандарти конверсії: висока якість, нормальна якість і низька якість. І тут, Нормальне Якість рекомендується.

  Крок 4 Почніть передавати дані телефону

  Нарешті, натисніть кнопку «Почати копіювання» і почніть передавати дані з одного телефону на інший телефон. При цьому ви ніколи не зіштовхнетеся з будь-якими збоями, такими як Samsung Smart Switch не працює або не є сумісною проблемою. Передача по телефону краще дозволить передавати мобільні дані.

  У цій статті ми в основному покажемо вам, як використовувати Samsung Smart Switch, і надамо одну з кращих проблем для Smart Switch, яка не працює. Телефонний переклад краще допоможе вам передавати мобільні дані.

  Як перенести дані на телефон Samsung Galaxy A51

  Кожен новоспечений володар Samsung Galaxy A51 зацікавлений в перенесенні файлів зі свого старого пристрою. Адже ніхто не хоче втратити файли, збережені на старому смартфоні. І розробники моделі пропонують кілька способів перенести дані на Samsung Galaxy A51. Кожен з них підходить для різних сценаріїв.

  Перенесення всіх даних

  Напевно власник Samsung Galaxy A51 зберігав у старому пристрої не тільки фотографії, але і, наприклад, музику, документи, контакти та іншу інформацію. Перенести всі дані відразу можна двома способами.

  Контакти

  Якщо користувач переніс на Samsung Galaxy A51 мультимедійні файли за допомогою карти пам’яті, то залишиться докинути список контактів. Для цього відкрийте однойменне додаток у старому пристрої перейдіть в налаштування і виберіть імпорт.

  Передавати контакти можна різними способами. Наприклад, вони в повному обсязі переносяться на SIM-карту, а потім автоматично завантажуються на новому телефону. Також допускається перенесення шляхом синхронізації з поточним обліковим записом Google. Якщо скористатися даним методом, то на Samsung Galaxy A51 тільки залишиться налаштувати синхронізацію, як це було показано раніше при повному перенесенні інформації.

  READ  Як підключити телефон до ладі Vesta

  Карта пам’яті

  Якщо старий телефон, як і Samsung Galaxy A51, має підтримку карт MicroSD, то операція переносу даних не займе і пари хвилин. Зрозуміло, в тому випадку, якщо вся необхідна інформація раніше була збережена на зовнішньому накопичувачі. Просто встановіть картку в Samsung Galaxy A51, а потім в «Провіднику» відобразяться всі файли.

  Синхронізація Google

  Якщо ви вже деякий час користуєтеся Samsung Galaxy A51, то перенесення буде виконуватися іншим чином, але теж шляхом синхронізації з Google-сервісами. Для початку необхідно авторизуватись під чинним акаунтом у старому пристрої та створити резервну копію через меню налаштувань «Відновлення та скидання».

  Наступний крок. настройка синхронізації на Samsung Galaxy A51:

  • Відкрийте настройки телефону.
  • Перейдіть в розділ «Акаунти» і натисніть «Додати обліковий запис».
  • Введіть дані облікового запису Google зі свого старого пристрою.
  • Увійдіть в налаштування облікового запису та викличте діалогове вікно.
  • Підтвердіть синхронізацію.

  Вся інформація, збережена на попередньому смартфоні, автоматично підвантажиться на Samsung Galaxy A51. Ви отримаєте доступ до всіх файлів, а також списку контактів, якщо раніше вони були синхронізовані з сервісами Google.

  При першому включенні

  Samsung Galaxy A51. телефон, який базується на операційній системі Android, як і більшість пристроїв, представлених на ринку. Особливістю ОС є інтеграція сервісів Google, що дозволяють в повному обсязі перемістити дані при першому включенні:

  • Увімкніть Samsung Galaxy A51 і покладіть неподалік старий смартфон.
  • При першому налаштуванні виберіть мережу Wi-Fi (повинна збігатися з іншими пристроями).
 • Вкажіть дані облікового запису Google, яка використовувалася на попередньому девайсе.
 • Переконайтеся, що Samsung Galaxy A51 правильно визначив ваше старе пристрій, виберіть інформацію для перенесення, і натисніть «Далі».
 • Дочекайтеся закінчення виконання операції і прийміть угоду користувача Google.
 • Мультимедійні файли будуть переноситися на новий телефон при первинній налаштуванні, а додатки почнуть довантажуватися вже після переходу на головний екран. При першому включенні рекомендується не навантажувати Samsung Galaxy A51 і почекати 10-15 до остаточного перенесення інформації.

  часткове перенесення

  Перенести дані з іншого телефону на Samsung Galaxy A51 також можна по частинах. Це підійде в тому випадку, коли на новому пристрої вже є необхідний набір інформації і потрібно додати лише контакти, замітки або окремі файли.

  Програма Samsung Data Transfer для перенесення даних з телефону на телефон

  Зручним інструментом, що дозволяє транспортувати файли з одного смартфона на інший є програма «Samsung Data Transfer». Вона дозволяє переносити дані, логи дзвінків, текстові повідомлення, фото, відео, музику, документи і додатки. Підтримується як обмін даними між пристроями на Android, так і між Android і iOS, і суто iOS-девайсами.

  Давайте розберемося, яким чином можна перенести інформацію з Samsung на Samsung за допомогою цієї програми:

   Встановіть програму «Samsung Data Transfer» (Windows, Mac) на ваш PC;

  Після завершення процедури копіювання відмічені дані будуть перенесені на Samsung.

  Як перенести дані з телефону Samsung на Samsung

  Багато з нас є стійкими прихильниками телефонів Samsung. Якісні, довговічні, функціональні. вони служать нам вірою і правдою, радуючи своїми достоїнствами багато років. Але приходить час, коли наш девайс морально застаріває, і ми наважуємося на покупку наступного гаджета. Після придбання смартфона ми стикаємося з необхідністю перенесення даних зі старого апарату на новий, але це бачиться виснажливим і трудомістким процесом. Але не все так страшно! Нижче розберемо, яким чином швидко скопіювати всі дані зі старого Samsung на новий Samsung. А також які інструменти нам в цьому допоможуть.

  SHAREit. безкоштовний додаток для перенесення даних

  «SHAREit». це безкоштовний додаток, призначене для передачі файлів між телефонами Android. Для перенесення даних з пристрою Samsung на пристрій Samsung необхідно переконатися, що відправляє і приймає телефони підключені до однієї і тієї ж точки Wi-Fi.

  Щоб передати щось з Samsung на Samsung виконайте наступні дії:

  • Встановіть «SHAREit» на обох гаджетах;
  • На старому телефоні натисніть на «Send» (Відправити);
  • Виберіть елементи, які ви хочете перенести. Потім натисніть на “Відправити” ще раз;
  • На новому телефоні Samsung натисніть на «Receive» (Отримати);
  • Завершіть процес передачі файлів.

  Smart Switch. допоможе транспортувати файли з одного Samsung на інший

  Додаток «Smart Switch». це безкоштовний додаток для передачі фото, аудіо та інших файлів зі старого Samsung на новий Samsung. Крім підтримки девайсів Samsung функціонал програми дозволяє передавати файли з інших телефонів на базі ОС, Android, iOS і Blackberry. Додаток підтримує перенесення контактів, логів дзвінків, повідомлень, програм, малюнків, відео, аудіо, документів, налаштувань телефону, домашнього екрану.

  Для перенесення інформації за допомогою даного софта виконайте наступне:

  • Скачайте та встановіть програму Smart Switch на обох пристроях;
  • Відкрийте програму на старому телефоні, і виберіть спосіб передачі даних «Wireless» (за допомогою Wi-Fi);

  Передача файлів на Samsung за допомогою кабелю USB

  Незважаючи на те, що в цілому метод перенесення даних з одного телефону Samsung на інший за допомогою кабелю USB не рекомендований до використання, ви можете задіяти його для копіювання ваших фото і відео зі старого телефону.

  • Підключіть ваш старий Samsung Galaxy до PC через USB-кабель;
  • Перейдіть в «Мій комп’ютер» і натисніть на назву вашого мобільного пристрою;
  • Відкрийте SD-карту або внутрішню пам’ять телефону, в якому знаходяться потрібні фотографії, відео або VCF;
  • Ви можете знайти фотографії і відео в папці «DCIM» або побачити VCF (контакти) в папці сховища;

  Передача будь-яких потрібних даних на Samsung по Bluetooth

  Перенести дані за допомогою Bluetooth. не найшвидший і ефективний метод передачі даних. Але якщо поруч немає стійкої підключення по Wi-Fi, перенесення по Bluetooth може стати тією панацеєю, яка вам так необхідна.

  • Увімкніть функцію Bluetooth на обох пристроях Samsung;
  • З’єднайте старий і новий гаджет за допомогою пароля з метою встановлення з’єднання;
  • На початковому пристрої Samsung виберіть цільової файл, наприклад контакт, зображення, відео, замітку і інші;
  • Натисніть на кнопку «Share» (Поділитися) і виберіть Bluetooth;

  Серед перерахованих вище способів, що дозволяють перенести потрібні дані з одного Samsung на інший Samsung, найбільшою ефективністю володіють перших три способи. Останні два способи мають низьку ефективність, і більш затратні за часом. Тому рекомендуємо способи з використанням зовнішніх додатків і програм.

  Як перенести додатки з Android на Android

  Встановіть та запустіть Phone Transfer Після установки Phone Transfer на свій комп’ютер запустіть його, ви потрапите в головне вікно, як показано нижче. Ви повинні вибрати «Телефон для передачі по телефону», натисніть «Пуск», щоб продовжити.

  Підключіть свої телефони Android до комп’ютера Підключайте свої пристрої Android до одного комп’ютера одночасно через USB-кабелі. Програма Moblie Transfer виявить обидва телефони автоматично, як тільки вони будуть підключені. Вони будуть визначені як два місця «Джерело» і «Місце призначення». Якщо ви хочете змінити положення вихідного телефону і цільового телефону, натисніть кнопку «Перевернути». Примітка. Ви можете встановити прапорець «Очистити дані перед копіюванням», щоб очистити телефон Android перед перенесенням, на випадок дублювання.

  Перенесення додатків з Android на Android Крім додатків, ви можете надсилати текстові повідомлення, фотографії, відео, контакти і музику з одного пристрою Android на інше. Якщо вам просто потрібно скопіювати додатки, вам потрібно зняти галочки з інших даних. Потім натисніть «Почати копіювання», щоб програма могла підтримувати ваші додатки. Не забудьте, що в період передачі обидва телефони повинні бути добре підключені. Коли процес передачі завершиться, натисніть кнопку «ОК», щоб завершити його.

  Безкоштовно скачайте Phone Transfer і почніть передавати дані між двома телефонами.

  плутанина

  За допомогою Телефонний переводв можете легко передавати дані між двома телефонами, включаючи Android, iPhone, iPad, iPod, Windows phone і багато іншого. Якщо ви хочете виконувати резервне копіювання і відновлення даних, це програмне забезпечення також допоможе вам легко створювати резервні копії контактів, текстових повідомлень, фотографій, відео і т. Д С Android на комп’ютер.

  Android-додатки Android Transfer

  Телефонний переклад є популярним засобом передачі даних з Android на Android, воно не тільки допомагає людям переносити додатки між телефонами Android, але і дозволяє перенести SMS, журнали викликів, контакти, фотографії, пісні та відео з Android на Android одним клацанням миші. Більш того, «WhatsApp Transfer”. це нова функція Phone Transfer, яка може допомогти вам легко передавати повідомлення WhatsApp між Android і iPhone.

  • Передача контактів, фотографій, музики, відео, SMS та інших типів файлів з одного телефону на інший.
  • Передача WhatsApp з телефону на телефон, резервне копіювання WhatsApp і інших соціальних програм на комп’ютер і відновлення.
  • Резервне копіювання всіх даних з вашого пристрою Android або iOS на PC / Mac, щоб уникнути втрати даних.
  • Відновіть файли резервних копій на телефоні, включаючи iTunes і його резервну копію.
  • Повна сумісність з Windows і Mac OS

  Завантажте безкоштовну пробну версію Phone Transfer на свій комп’ютер, щоб спробувати.

  Перенесення додатків з Android на Android

  Ви можете завантажити і встановити безліч додатків на свій телефон Android, якщо у вас є новий телефон Android, наприклад Samsung Galaxy S20 / S10 / Note 10, Huawei P40 / P30 / Mate 30, Sony, Google Pixel, OnePlus і т. Д. Ви можливо, ви захочете перенести свій чудовий ресурс додатка на новий телефон Android. Однак, Як перенести додатки з одного телефону Android на інший Android? Ця стаття навчить вас простому способу ефективного перенесення додатків між телефонами Android, вам потрібен сторонній розробник Інструмент передачі додатків Android називається телефонний переклад.

  Як перенести додатки з Android на телефон Android

  підкажіть: тобі потрібно авторизуватися перш ніж ви зможете комментіровать.Еще немає аккаунта. Будь ласка, натисніть тут, щоб зареєструватися.

  використовуйте Google Диск для перенесення даних з iPhone на Samsung A32

  З Google Диском ви можете краще керувати своїми даними, наприклад створювати резервні копії ваших документів та інших даних і відновлювати їх на будь-який інший пристрій через свою обліковий запис Google.

  На вашому iPhone перейдіть в «Меню» «Налаштування» «Створення резервної копії», виберіть те, що ви хочете створити, і натисніть «Почати резервне копіювання».

  Тепер перейдіть до свого Samsung A32 і увійдіть до свого облікового запису Google Drive. Контент, резервна копія якого була збережена на вашому iPhone, буде доступна на вашому Samsung A32.

  READ  Як перенести аккаунт на інший телефон

  використовуйте професійне програмне забезпечення для передачі даних для передачі даних з Android / iPhone на Samsung A32

  Mobile Transfer. незамінний програмне забезпечення для користувачів, розроблене спеціально для передачі даних. Він професійний, ефективний, безпечний і простий у використанні, він сумісний з усіма основними операційними системами, будь то Android або iOS. Ви можете використовувати його для передачі фотографій, заміток, контактів, повідомлень WhatsApp, заміток і інших даних на свої мобільні телефони Samsung, Huawei, OnePlus, Sony, Google Pixel, iPhone, OPPO і інші.

  На додаток до цього ви також можете використовувати Mobile Transfer для відновлення даних резервних копій на Samsung A32, якщо ви будете слідувати інструкціям програмного забезпечення, воно буде відповідати вашим потребам.

  Конкретні кроки по використанню мобільного перекладу:

  Встановіть Mobile Transfer на свій комп’ютер і запустіть його. Перейдіть на домашню сторінку і наведіть курсор миші на модуль «Передача з телефону на телефон», потім натисніть «Пуск», щоб перейти до наступного кроку.

  Підключіть старий телефон і Samsung A32 до комп’ютера за допомогою кабелю для передачі даних. Ваш старий телефон з’явиться в лівій частині екрана як відправник, а Samsung A32 з’явиться в правій частині як одержувач. Якщо це не так, ви можете змінити їх положення, натиснувши «Перевернути».

  Після того, як програма успішно ідентифікувала ваш пристрій, на середньої панелі з’явиться ряд типів даних, з яких ви можете вибрати, щоб вибрати дані ви хочете передати, і натисніть «Почати передачу», щоб передати дані.

  Інформація про Samsung A32:

  Смартфон Samsung Galaxy a325g вийде на ринок 13 січня 2021 року. Телефон обладнаний сенсорним дисплеєм діагоналлю 6,50 дюйма. Samsung Galaxy a325g управляється процесором yutasin з тактовою частотою 2,0 ГГц. 4 ГБ оперативної пам’яті Samsung Galaxy a325g працює під управлінням Android і працює від акумуляторів ємністю 5000 мАг. Samsung Galaxy a325g підтримує ексклюзивну високошвидкісну зарядку.

  Що стосується камери, то Samsung Galaxy a325g буде комплектуватися 48-мегапіксельними базовими камерами, включаючи камери F / 1.8. 8-мегапіксельна камера з функцією кондиціонування F / 2.2; 5-мегапіксельна камера з налаштуванням F / 2,4 і 2-мегапіксельна камера з налаштуванням F / 2,4. Задня камера оснащена автофокусом. Апаратура F / 2.2 дозволяє знімати себе самостійно з 13-мегапіксельною камерою на передній панелі.

  Samsung Galaxy a325g заснований на Android і містить 64 ГБ вбудованої пам’яті, розширеної картою microSD (до 1000 ГБ). Samsung Galaxy a325g має розміри 164,20×76,10×9,10 мм (висота x ширина x товщина) і вага 205,00 р Чудовий чорний, приголомшливий синій, приголомшливий фіолетовий і приголомшливий білий доступні в кольорах.

  Варіанти підключення для Samsung Galaxy a325g включають Wi-Fi і GPS. Датчики мобільного телефону включають акселерометр, датчик периферійної освітленості, датчик наближення і датчик відбитків пальців.

  Как перенести данные с телефона Android на Samsung Galaxy A21s — Трансфер файлов

  Але хіба смартфон Samsung Galaxy A32 від Samsung? Завдяки мобільній передачі iPhone / Android може синхронізувати дані по бездротовій мережі через Galaxy A32, але з лиця інформація, фотографії, відео, музика та інформація WhatsApp не можуть бути передані з попереднього iPhone / Android на Samsung Galaxy A32.

  У цій статті розповідається, як передавати всі дані і файли, включаючи контактну інформацію, фотографії, відео, музику, SMS, вміст викликів, інформацію WhatsApp з iPhone / Android на Samsung A32, Samsung A32 і інші пристрої Android.

  Смартфони оновлюються все швидше і швидше, на ринку з’являється все більше і більше нових телефонів, як у випадку з Samsung A32, обговорюваних у цій статті. Користувачам будуть представлені всі нові і нові моделі смартфонів. З іншого боку, нам потрібно знати, як швидко перенести дані зі старого телефону на новий, і ця стаття дасть вам відповідь на це питання.

  Перенесення даних з Android / iPhone на Samsung A32

  використовуйте Samsung Smart Switch для перенесення даних з Android / iPhone на Samsung A32

  Що таке Samsung Smart Switch? Samsung Smart Switch дозволяє легко переносити контакти, фотографії, відео та інші дані зі старого телефону на новий телефон Samsung. Одна передача допоможе вам перемістити весь ваш контент.

  Підключіть Samsung A32 до старого телефону через роз’єм USB.

  Проведіть пальцем вгору, щоб відкрити Samsung Smart Switch.

  Відскануте свій старий телефон, довжина сканування залежить від розміру даних на вашому пристрої.

  Виберіть контент, який хочете перенести, і натисніть «Перенести».

  Перенесення даних між Android пристроями. Повний гайд з усіма способами.

  У цій статті ви дізнаєтеся, як перенести дані зі старого Android смартфона на новий. Розглянемо всі способи і додатки, які допоможуть в цьому.

  Підготовка пристроїв до переносу

  Перевіряємо рівень заряду батареї на двох пристроях. Підключаємо два смартфона до WI-FI, процедура копіювання даних через мобільний інтернет з’їдає багато трафіку за який справляється плата.

  Перевіряємо наявність прив’язки до Google аккаунту на старому смартфоні. Для цього:

  • Відкриваємо налаштування;
  • Заходимо в розділ «Google» і шукаємо свою обліковий запис.

  Якщо облікового запису немає, її можна додати ввівши необхідні дані.

  Без облікового запису копіювати інформацію на новий пристрій. вийде! Щоб її додати, просто зареєструйтеся в Play Market. Вказуємо ПІБ, логін, пароль, електронну адресу з закінченням на приставку: @ gmail.com (можете ввести і іншу пошту, якщо вона у вас є)

  Перенесення інформації стандартними засобами Google

  Якщо в акаунті Google була включена функція резервного копіювання, ви без проблем зможете відновити всю інформацію при втраті старого пристрою або придбанні нового.

  Якщо ця функція була відключена, робимо наступні:

  • В налаштуваннях старого пристрою відкриваємо розділ «Відновлення та скидання».
  • Пункт «Резервування / копіювання даних».
  • Перевіряємо, чи включено «Резервування даних» та чи активована кнопка біля пункту «автовідновлення».
  • Обов’язково перевіряємо правильність зазначеного аккаунта в розділі «Аккаунт для резервування». Вибирати потрібно той, через який ви проходили авторизацію в усіх додатках і т.д.

  Після успішного виконання попередніх операцій, переходимо до наступних дій.

  • Включаємо новий пристрій
  • При першому запуску телефону вам пропонується виконати прив’язку облікового запису Google. Прив’язуємо старий аккаунт, який використовувався на колишньому пристрої.
  • Якщо ви пропустили пункт вище або пристрій не отримало пропозицію про прив’язку аккаунта, робимо це вручну. Для цього в настройках йдемо в розділ «Відновлення та скидання» і вказуємо старий аккаунт Google.
  • Активуємо кнопку «Авто відновлення».
  • Протягом 5-20 хвилин буде виконуватися копіювання всіх даних зі старого пристрою на новий. Швидкість передачі залежить від кількості копируемой інформації. Копіюються всі контакти, додатки, повідомлення та акаунти зі старого Android-пристрої.
  • Щоб відновити музику, фото і відео, потрібно скористатися вбудованою програмою. Заходимо в додаток «Диск», далі в «Налаштування» і активуємо авто додавання.

  Важливо: Цим методом ви зможете перенести інформацію вагою до 15 Гб. Щоб зняти це обмеження, потрібно доплатити. Нижче будуть описані безкоштовні способи.

  За допомогою хмарних сховищ

  Цей спосіб схожий на метод перенесення за допомогою Google Диска, тільки замість цього додатка можна використовувати інше хмарне сховище.

  Алгоритм дій:

  • Підключаємо два пристрої до однієї мережі Wi-Fi.
  • Встановлюємо цей додаток на два пристрої.
  • Вибираємо розділ «Бездротова передача даних» (значок wi-fi)
  • Розподіляємо ролі «Відправник» і «Одержувач»
  • Кількома на кнопку «Почати Майнінг»
  • Вибираємо пристрій для передачі даних і підтверджуємо це дія на смартфоні з роллю «Одержувач».
  • Вибираємо файли для передачі і запускаємо процес.
  • Перезавантажуємо новий пристрій і перевіряємо наявність всіх файлів на смартфоні

  Алгоритм дій:

  • Встановіть ці програми на два пристрої
  • Відкрийте програму на всіх пристроях і проведіть сполучення QR-кодом.
  • Виберіть необхідні файли і чекайте завершення копіювання.

  Якщо вам не підійшли ці програми, що малоймовірно, можете використовувати аналогічні сервіси SHAREit і Send Anywhere, принцип роботи такий, як у CLONEit. Відмінність в дизайні інтерфейсу і наявності реклами.

  Інші додатки, які працюють виключно на певних смартфонах

  Sony Xperia Transfer Mobile

  Перенесення можна здійснити з будь-якого пристрою, але отримати переносяться файли можуть тільки смартфони Sony. Підтримуються навіть операційні системи iOS 5.0 і Windows Phone 8.1. Що стосується Android, то підтримуються версії аж до 4.0.

  вибіркове переміщення даних з Samsung на iPhone за допомогою HyperTrans

  FoneLab HyperTrans призначений для переміщення даних між мобільними телефонами без будь-яких втрат. Ви можете вільно передавати всі збережені файли і інформацію з Android на iPhone і iPhone на Android.

  Взагалі кажучи, ви можете переміщати все з Android на iPhone, крім раніше встановлених додатків. Ну, ви можете встановити версії iOS на ваш новий iPhone, щоб отримати всю інформацію про обліковий запис.

  Тепер давайте докладніше розглянемо перенесення даних з Samsung на iPhone XS.

  Перенесення даних з Samsung на iPhone XS (контакти, музика, відео і т. Д)

  Мій попередній телефон був Samsung Galaxy S7. Я перейшов з S7 на iPhone XS з кількох причин. Проблема в тому, що я не знаю, як перенести дані Samsung Galaxy S7 на мій новий iPhone. Хто-небудь зробив так само, як я?

  Після покупки нового телефону, перше, що вам потрібно зробити, це переміщення даних з вашого старого Samsung на iPhone. Деякі люди можуть захотіти перенести всі збережені файли на iPhone, а деякі хочуть отримати і перемістити важливі файли тільки з Samsung на iPhone.

  На щастя, це керівництво показує кращий спосіб перенесення даних з Samsung на iPhone X, iPhone XS та багато іншого тут. Ви можете надсилати текстові повідомлення, контакти, документи, фотографії і всі види файлів з Samsung на iPhone безпосередньо.

  Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

  • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
  • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
  • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
  • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

  повністю перенести всі дані з Samsung на iPhone за допомогою Move to iOS

  Ви можете переміщати дані з Android на iPhone за допомогою програми «Перемістити на iOS». Майте на увазі, що вам потрібно запустити Android 4.0 і пізніших версій. Тим часом, ваш iPhone повинен бути iOS 9.3 і пізніших версій.

  Що ж, якщо ви хочете перенести дані з Samsung на iPhone XS або iPhone XS Max, ви можете ігнорувати цю проблему. Для початку вам краще підключити Samsung і iPhone до джерела живлення. До речі, перевірте, чи включений Wi-Fi.

  • Завантажте та встановіть програму Move to iOS як на Samsung, так і на iPhone.
  • У вашому новому iPhone або iPhone до заводських налаштувань знайдіть Програми та дані екрану.
  • Натисніть Перенесення даних з Android варіант на iPhone.
  READ  Як підключити USB флешку до телефону

  Крок 2 Прийняти передачу даних швидко на Android

  • На телефоні Samsung запустіть додаток «Перемістити в iOS».
  • Вам буде запропоновано отримати доступ до всіх файлів Android. Натисніть Прийняти продовжити процес.
  • Поверніться на свій телефон Android, натисніть Продовжити подальшої Погоджуватися і Далі на екрані «Знайти свій код».

  Крок 3 Перемістити дані з Android на iPhone після настройки

  • На вашому iPhone натисніть Продовжити на Перемістити з Android екрану.
  • Зачекайте, поки не з’явиться десятизначний або шестизначний код.
  • Введіть код для вашого Samsung. передача даних екран з’являється відразу.
  • Перейдіть до вашого Samsung, виберіть контент, який ви хочете перемістити на iPhone.
  • Натисніть Далі почати передачу даних з Samsung на iPhone.

  Як швидко і безпечно перемістити будь-які дані з Samsung на iPhone

  Крок 1 Підключіть Samsung і iPhone до HyperTrans

  • Безкоштовно завантажити, встановити і запустити Програмне забезпечення для передачі даних з Android на iPhone.
  • Підключіть телефон iPhone і Samsung до одного комп’ютера за допомогою USB-кабелів.
  • Натисніть Trust на вашому мобільному телефоні, щоб включити налагодження по USB (як Samsung, так і iPhone).
  • Можливо, вам доведеться встановити драйвер USB для підключення.
  • Розгорніть список, що розкривається «Пристрій» вгорі. Виберіть Samsung, щоб встановити його в якості пристрою введення.
  • Виберіть стерпний тип файлу на лівій панелі, в тому числі Фото, Музика, Відео, Контакти і Повідомлення.
  • Отримайте операції одним натисканням для доступу до резервного копіювання контактів, відновлення контактів творець рингтонів і HEIC конвертер якщо необхідно.

  Крок 3 Переміщати дані з Samsung на iPhone вибірково

  • Відскановані файли будуть перераховані в вікні найближчим часом.
  • Двічі клацніть файл, щоб переглянути деталі.
  • Клацніть правою кнопкою миші на вибрану, щоб отримати можливості редагування.
  • Відзначте перед файлами, які ви хочете передати на iPhone.
  • Натисніть третій Експортувати Кнопка на верхньому банері зліва направо.
  • Виберіть свій iPhone, щоб перемістити вибрані файли з Samsung на iPhone.

  Зверніть увагу, що ви також використовуєте його для перенести відео з iPhone на інші телефони Android.

  Основні функції програмного забезпечення для перекладу телефону в телефон

  • Передача всіх видів файлів з Android на iPhone, включаючи контакти, повідомлення, фотографії, музику, відео, журнали викликів і т. Д.
  • Редагувати і керувати мобільними даними перед передачею файлів.
  • Перемістіть файли з Android на iOS, Android на Android, iOS на Android або iOS на iOS.
  • Працюйте з iOS 12 і Android 8.0, а також з більш ранніми версіями.
  • Підтримка Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP і Mac OS X 10.7 або вище.
  • Підтримка будь-яких популярних мобільних телефонів, таких як Samsung Galaxy S10, HTC, iPad, iPhone XS / XS Max / XR / X / 8 Plus / 8 / SE / 7 і т. Д.
  • Повністю сумісний з великими провайдерами, такими як Verizon, AT T, Sprint, T-Mobile і іншими.

  Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

  • Перемістіть файли iPhone, iPad, iPod touch і Android.
  • Імпортуйте їх за iOS на iOS або з Android на Android.
  • Перемістіть файли з iPhone / iPad / iPod / Android на комп’ютер.
  • Зберегти файли з комп’ютера на iPhone / iPad / iPod / Android.

  Перенесення контактів з Samsung на iPhone за допомогою облікового запису Google

  Для більшості користувачів смартфонів контакти можуть бути одним з найбільш важливих матеріалів. Коли ви переключаєтеся з Samsung на iPhone, вам потрібно синхронізувати всі контакти з вашим новим iPhone. Додаток Move to iOS дозволяє користувачам повністю переміщати контакти з Samsung на iPhone.

  Насправді, ви також можете використовувати свій обліковий запис Google для синхронізації контактів Samsung з iPhone.

  Крок 1 Синхронізуйте контакти Samsung з вашим обліковим записом Google

  • Відкрийте Налаштування додаток на вашому Samsung.
  • Клацніть Облікові записи Додати обліковий запис Google.
  • Увійдіть до свого облікового запису Google.
  • Включити Синхронізація синхронізувати контакти з Samsung з обліковим записом Google.

  Крок 2 Створіть власний обліковий запис Google на iPhone

  • Увімкніть ваш iPhone.
  • Натисніть Налаштування Контакти Облікові записи Додати обліковий запис Google.
  • Увійдіть в обліковий запис Google за допомогою Gmail або телефону.

  Крок 3 Перенесення контактів з Samsung на iPhone

  • Повторіть описані вище дії на iPhone після входу в свій обліковий запис Google.
  • Натисніть Синхронізувати контакти синхронізувати контакти зі старого телефону Android на iPhone.

  Схоже, що додаток Move to iOS відмінно справляється з передачею по телефону. Тим не менш, є багато скарг на те, що додаток «Перемістити на iOS» не працює, наприклад, «Перемістити на iOS не вдалося зв’язатися з пристроєм», «Перемістити на iOS застрягла при передачі», «Перемістити на iOS немає коду» і т. Д. Наприклад, може не вдасться створити пару Samsung з iPhone за допомогою Move to iOS. Навіть якщо ви введете правильний код, все ж можливо, що ви не зможете підключити Samsung до iPhone.

  Очевидно, що FoneLab HyperTrans може бути вашою кращою альтернативою програмного забезпечення для перенесення телефону в додаток Move to iOS. Ви можете отримати надшвидку швидкість передачі даних і прості у використанні функції. HyperTrans спростила процес передачі даних з Android на iPhone простим клацанням миші. Таким чином, ви можете легко витягувати, вибирати, редагувати, переглядати, резервувати, відновлювати і переміщати дані з Samsung на iPhone.

  Одним словом, ви можете витратити набагато менше часу на передачу даних з Samsung на iPhone XS через FoneLab HyperTrans в автономному режимі.

  Передача даних з iPhone, Android, iOS, комп’ютера в будь-яке місце без будь-яких втрат.

  Smart Switch

  Корпорація Samsung розробила фірмовий додаток для перенесення даних з одного пристрою (не тільки Galaxy) на інші смартфони власного виробництва. Додаток називається Smart Switch і існує в форматі мобільного утиліти або програм для настільних комп’ютерів під управлінням Windows і Mac OS.

  Smart Свитч дозволяє перенести дані по USB-кабелю або через Wi-Fi. Крім того, можна використовувати настільну версію програми і перенести інформацію між смартфонами за допомогою комп’ютера. Алгоритм для всіх методів схожий, так що розглянемо перенесення на прикладі бездротового підключення через додаток для телефонів.

  На пристроях Galaxy S8 / S8 і вище Smart Свитч інтегрований в систему і знаходиться за адресою «Налаштування». «Облік і акаунти». «Smart Switch».

  У віконці вибору ОС старого пристрою відзначайте пункт «Android».

  На старому пристрої натисніть на “Connect” ( «Connect»).

 • Вам запропонують вибрати категорії даних, які будуть перенесені на новий апарат. Разом з ними додаток відобразить і необхідну для перенесення час. Відзначте потрібну інформацію і тисніть «Надіслати» ( «Send»).
 • На новому девайсі підтвердіть отримання файлів.
 • Даний спосіб надзвичайно простий, проте за допомогою Smart Switch можна перенести дані і настройки сторонніх додатків, а також кеш і збереження ігор.

  Smart Switch Перенос всех данных с телефона на телефон

  dr. fone. Switch

  Невелика утиліта від китайських розробників Wondershare, яка дозволяє всього в пару кліків перенести дані з одного Android-смартфона на інший. Само собою, програма сумісна і з девайсами Samsung.

   Увімкніть на обох пристроях режим налагодження по USB.

  Потім підключайте ваші Samsung-пристрої до PC, але перед цим переконайтеся, що на ньому встановлені відповідні драйвера.
  Запускайте ін. Фоні. Свитч.

  Клацніть по блоку «Switch».
  Коли пристрої розпізнаються, ви побачите зображення, як на скріншоті нижче. Зліва. пристрій-джерело, по центру. вибір категорій даних, які потрібно перенести, праворуч. пристрій-одержувач. Виберіть файли, які хочете передати з одного смартфона на інший, і натискайте «Start transfer».

  Будьте уважні! Програма не вміє переносити дані з захищених папок Knox і деяких системних додатків Samsung!

  Як і у випадку зі Smart Switch, є обмеження по типу переносите файлів. Крім того, програма dr. fone. Switch англійською мовою, а її тріал-версія дозволяє переносити тільки по 10 позицій кожної категорії даних.

  Методи перенесення даних на смартфонах Samsung

  Існує кілька шляхів перенесення інформації з одного девайса Samsung на інший. це використання фірмової утиліти Smart Switch, синхронізація з аккаунтом Samsung або Google, застосування сторонніх програм. Розглянемо кожен з них.

  Переносимо дані з одного Samsung-пристрою на інший

  Синхронізація з акаунтами Samsung і Google

  Найпростіший з можливих способів перенесення даних з одного пристрою Samsung на інше. використання вбудованого в Android кошти синхронізації даних через облікові записи сервісів Google і Samsung. Робиться це так:

   На старому пристрої зайдіть в «Налаштування». «Загальні» і виберіть «Архівація та скидання».

  Усередині цього пункту меню відзначте опцію «Архивировать дані».

  Поверніться до попереднього вікна і тапніте по «Облікові записи».

 • Зачекайте, поки інформація буде скопійована в хмарне сховище Samsung.
 • На новому смартфоні увійдіть в той же аккаунт, в який зберегли резервну копію даних. За замовчуванням на Android активна функція автоматичної синхронізації, тому через деякий час дані з’являться на вашому пристрої.
 • Для облікового запису Google дії майже ідентичні, тільки в кроці 4 потрібно вибрати «Google».
 • Даний метод, незважаючи на свою простоту, теж обмежений. не можна таким чином переносити музику і програми, встановлені НЕ через Play Market або Galaxy Apps.

  Google Photo Якщо вам потрібно перенести тільки ваші фотографії, то з цим завданням чудово впорається сервіс Google Фото. Користуватися ним досить просто.

  • Встановіть додаток на обидва пристрої Samsung. Заходьте в нього спершу на старому.
  • Зробіть пальцем свайп вправо, щоб отримати доступ до головного меню. Виберіть «Налаштування».
  • В налаштуваннях тапніте за пунктом «Автозавантаження і синхронізація».
 • Увійшовши в цей пункт меню, активуйте синхронізацію, тапнув по перемикачу. Якщо ви використовуєте кілька облікових записів Google, то виберіть потрібну.
 • На новому пристрої прихильника чи критика наразі, на якому включили синхронізацію, і повторіть кроки 1-4. Після деякого часу фотографії з попереднього смартфона Samsung стануть доступні на використовуваному зараз.
 • Ми з вами розглянули найбільш зручні методи перенесення даних між смартфонами Samsung. А який з них використовували ви?

  Крім цієї статті, на сайті ще 11996 інструкцій. Додайте сайт Lumpics.ru в закладки (CTRLD) і ми точно ще придамося вам.

  Віддячите автора, поділіться статтею в соціальних мережах.

  Перенос данных с Samsung на Samsung через Smart Switch (без проводов и компьютера)


  BETATECH.COM.UA 2022