Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Перенесення контактів з iPhone через gmail

Швидкий перенесення контактів з iPhone на Android

Якщо ви коли-то захочете перейти з iPhone на Android, то зіткнетеся з питанням перенесення ваших контактів. У цій статті будуть описані чотири простих способи як швидко перенести контакти з iOS на Android.

Перенесення контактів на пошту Gmail самого пристрою. Переконайтеся, що на вашому iPhone налаштована пошта Gmail, а також в настройках пошти включена синхронізація контактів. Потім вимкніть синхронізацію контактів у iCloud без видалення телефонної книги на пристрої. В налаштуваннях стандартної облікового запису поставте Gmail як обліковий запис за стандартом. Тепер вся телефонна книга буде синхронізована з поштою Google. Цей спосіб працює в тому випадку, якщо зазначена пошта Gmail до цього не мала записів в телефонній книзі. В іншому випадку ви можете зіткнутися з дублюванням номерів.

Перенесення контактів за допомогою iCloud. Для цього вам знадобиться браузер Safari. Заходьте на сайт iCloud.com, вводите дані свого облікового запису, переходите в розділ контакти. Комбінацією Command-A на маці або CtrlA на Windows виділяєте всі контакти у вашій телефонній книзі. У лівому нижньому кутку натискаєте на іконку налаштувань і вибираєте параметр експорту файлів у форматі vCard.

Cкопіруйте цей файл в пам’ять Android пристрою і зробити імпорт контактів безпосередньо на самому смартфоні

Або заходьте на пошту Gmail, натискаєте на кнопку контакти (лівий верхній кут по стрілочки близько Gmail) і робите імпорт (для цього потрібно перейти в стару версію контактів), вказуючи файл формату vCard, який зберегли з iCloud.

Перенесення контактів за допомогою зручного додатки My Contacts Backup (MC Backup). Переходимо в App Store, викачуємо безкоштовну версію програми, заходимо в додаток, натискаємо на кнопку Backup. Програма сама сформує файл у форматі vCard. Залишиться тільки відправити цей файл собі на пошту. Після чого відкриваєте прийнятий файл на Android пристрої та імпортуєте всю телефонну книгу.

Перенесення контактів за допомогою знаменитої програми bump. Встановіть цю програму на iPhone і будь-який Android смартфон. Програма попросить доступ до ваших контактів. У додатку bump натискаємо на кнопку «Вибрати всі контакти», підносимо смартфони один до одного і робимо легке зіткнення. Таким чином, bump передасть всі візитні картки на ваше Android пристрій.

Перенесення контактів iPhone в Gmail за допомогою iCloud

iCloud. ще одна поширена рішення для імпорту контактів в Gmail, а за допомогою технології iCloud Keychain імпортовані контакти на 100% безпечні. Виконайте наступні дії.

 • Перейдіть на сайт www.iCloud.com в веб-браузері і введіть свій профіль Apple з правильним ім’ям користувача і паролем.
 • Натисніть «Контакти» і виберіть всі елементи синхронізованого контакту в iCloud.3. Клацніть правою кнопкою миші, щоб вибрати експорт контактів на комп’ютер. Нарешті, перемістіть експортовані контакти в Gmail.

Перенесення контактів iPhone в Gmail за допомогою iTunes

Імпорт контактів можна реалізувати за допомогою iTunes. Багато функцій iPhone залежать від iTunes, включаючи передачу контактів iPhone і передачу музики iPhone за допомогою iTunes.

 • Підключіть iPhone до комп’ютера через підтримуваний Apple кабель USB, а потім запустіть iTunes з останньою версією.
 • Натисніть вкладку «Інформація», виберіть «Синхронізувати контакти з контактами Google». Потім введіть ім’я користувача та пароль Gmail.
 • Після того, як у вас є доступ до облікового запису Gmail, процес передачі і синхронізації автоматично запуститься, ви можете перейти в свій Gmail і вибрати «Контакти», щоб перевірити імпортовані контакти.

Перенесення контактів iPhone в Gmail за допомогою налаштувань

Зверніться до наступних посібникам для передачі контактів через параметри самостійно без втручання будь-якого зовнішнього застосування.

Для iOS 10.2 і більш ранніх версій: перейдіть в «Налаштування» «Пошта», «Контакти», «Календарі» натисніть «Додати обліковий запис” виберіть «Google» зі спливаючого списку скопіюйте контакти в коли цей процес буде завершений, контакти iPhone будуть автоматично передані в Gmail.

READ  iPhone 7 завис на яблуці

Для iOS 10.3 і пізніших версій: виберіть «Налаштування» «Контакти» «Акаунти» «Додати обліковий запис” виберіть «Google» «Ввести обліковий запис Gmail» «Слайд-контакти».

Як легко перенести контакти iPhone на GMail

У нас є кілька рішень для резервного копіювання та передачі контактів iPhone, а Google Gmail. один з надійних рішень. Щоб імпортувати контакти iPhone в Gmail дозволяє зберігати дані в контактах безпечно і без ризику. Подивимося, як же перенести контакти за допомогою трьох простих у використанні методів.

Як перенести контакти iPhone на комп’ютер для резервного копіювання

Для резервного копіювання контактів iPhone передача їх на комп’ютер є розумним дією, і всі ваші потреби. відмінне і безкоштовне програмне забезпечення для передачі даних EaseUS MobiMover Free може задовольнити цю вимогу. За допомогою MobiMover ви можете швидко перенести контакти iPhone на комп’ютер одним клацанням миші після того, як ви помітите контакти для передачі.

 • Завантажити та встановити EaseUS MobiMover на свій комп’ютер. Системні вимоги. Windows 7, 8, 8.1 і 10. Більш того, переконайтеся, що ваш iPhone працює під управлінням iOS 8 і пізніших версій. Якщо ваш комп’ютер або iPhone не відповідають цим вимогам, негайно оновити їх.
 • Підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою USB-кабелю. Запустіть MobiMover після того, як ви перевірили з’єднання в порядку, виберіть «Перенесення на комп’ютер» в головному інтерфейсі. Після цього позначте контакти в списку вмісту iPhone.
 • Щоб надати вам кращий перегляд і управління файлами, ми настійно рекомендуємо вам зберегти контакти на настроюється маршрут на комп’ютері, натиснувши кнопку «Огляд». Якщо ви не встановите його самостійно, контакти будуть збережені в папці «Експортовано MobiMover» на робочому столі.
 • Виберіть «Перенесення», щоб почати передачу контактів iPhone на комп’ютер. Крім контактів, передача фотографій за допомогою EaseUS MobiMover аналогічна, просто підключіть телефон до комп’ютера, запустіть MobiMover, виберіть «Перенесення на комп’ютер», відзначте «Фото» та натисніть «Перенести».

Як легко перенести контакти з Android на iPhone

Нещодавно я розповідав вам про те, як швидко перенести всю адресну книгу з iPhone на Android або BlackBerry за допомогою «хмарного» сервісу iCloud. Але що якщо мова йде про зворотній операції? Тут на виручку нам приходить Google з його тісною інтеграцією з платформою Android.

Якщо ви раптом вирішили перейти з Android на iOS або користуєтеся відразу двома смартфонами, синхронізація контактів між ними також не складе труднощів. Спершу заходимо в налаштування Android-смартфона, вибираємо «Аккаунт і синхронізація», а потім «Синхронізація контактів». При натисканні на відповідну кнопку телефон почне завантажувати всю вашу адресую книгу в акаунт Google.

Як же тепер перенести контакти з Google в iPhone? Для цього необхідно додати новий обліковий запис CardDAV. В налаштуваннях iPhone вибираємо «Пошта, адреси, календарі», далі «Додати обліковий запис» і «Рахунок CardDAV», де ми зможемо ввести всі необхідні дані для подальшої синхронізації контактів.

Як сервер відповідно вибираємо google.com, а поля нижче призначені для введення вашого адреси електронної пошти та пароля від облікового запису Google. Якщо до цього ви користувалися смартфоном на Android, то встигли обзавестися їм відразу ж після покупки.

Як тільки ви натиснете «Далі», iPhone автоматично завантажить всі контакти з облікового запису Google. Подібний трюк працює не тільки на iOS 7, але і на попередніх версіях операційної системи. Після завершення синхронізації ви можете відключити обліковий запис CardDAV.

Мабуть, цей спосіб є одним з найпростіших і зручних, з огляду на «дружбу» Google і Android-смартфонів. Час трансферу контактів прямо залежить від розміру вашої адресної книги, але зазвичай не перевищує п’яти хвилин.

Лонгріди для вас

Всі проблеми веб-браузерів на iOS. від движка WebKit, впевнені в Google. Через це вони не мають належної продуктивністю і не можуть адекватно працювати з прогресивними веб-додатками

До сих пір в WhatsApp немає офіційного способу перенести чати з iPhone на Android і навпаки. Але ми знайшли додаток, яке вміє це робити, причому з усіма фото, відео і вкладеними файлами.

перенесення, контакт, iphone, gmail

Поки WhatsApp не дозволяє офіційно перенести чати з Android на iPhone, сторонні додатки вже це вміють. Спробували одне з них, і перенесення WhatsApp дійсно працює.

Перенесення контактів з iPhone на Android через Gmail

У цьому способі я детально розповім як перекинути контакти з iPhone на Android з за допомогою поштового сервісу Google Gmail. Зауважу, що це найпростіший спосіб.

Перш за все, для використання телефону на Android вам потрібен акаунт Google. Якщо у вас його ще немає, перейдіть на головну сторінку Google і виберіть опцію «створити обліковий запис». Ви також можете зробити це прямо зі свого смартфона, але з комп’ютера це зробити зручніше.

READ  Помилка активації iPhone 7 що робити

Після того, як ви створили свій обліковий запис Google, увійдіть в налаштування iPhone і перейдіть в розділ «Пошта, Контакти, Календарі» в меню. Тут потрібно увійти до свого облікового запису Google. Натисніть кнопку «Додати обліковий запис». виберіть Gmail і введіть свої дані для входу.

Потім ваш iPhone запитає, які розділи вашого профілю Google ви хочете синхронізувати. Переконайтеся, що обрана розділ «Контакти». Тепер ваш iPhone і смартфон Android почнуть синхронізувати контакти один з одним. Тут потрібно набратися терпіння і почекати. Якщо у вас багато контактів, це може зайняти деякий час. Обов’язково переконайтеся, що обидва смартфона підключені до Інтернету, для синхронізації контактів.

Слід зазначити, що iPhone не повідомив вам, коли ваші контакти будуть синхронізовані. Щоб упевнитися в їх перенесення, перейдіть на сайт Google Контакти зі свого комп’ютера або іншого пристрою, увійдіть в свій обліковий запис і перевірте список контактів.

Як тільки ваші контакти будуть синхронізовані, зайдіть в телефонну книгу на своєму смартфоні-Android і всі контакти повинні на місці!

Як перенести контакти з iPhone на Android

Перше питання задають користувачі перейшли з iPhone на Android. як з iPhone перенести контакти на Android. У цьому уроці я покажу як це зробити!

Був час, коли контакти з однієї мобільної платформи на іншу переносилися вручну. На щастя, сьогодні смартфони можуть виконувати велику частину роботи за нас, а перенесення відбувається за дуже короткий час.

Який же самий кращий спосіб перенесення контактів з iPhone на Android? Сьогодні я покажу вам найпростіші способи, щоб ви могли почати користуватися новим смартфоном, як можна швидше.

Якщо вам потрібна будь-яка допомога, не соромтеся і пишіть коментар нижче. Я зроблю все можливе, щоб допомогти вам якомога швидше!

Перенесення контактів з iPhone на Android через iTunes

Контакти, які зберігаються локально або ви використовуєте обліковий запис відмінну від Gmail, ви перенести їх через iTunes з комп’ютера на Windows або Mac.

По-перше, підключіть iPhone до комп’ютера. Відкрийте iTunes і перейдіть до екрану управління iPhone, натиснувши на іконку iPhone в правому верхньому куті. Відкрийте вкладку «Відомості». зятем встановіть прапорець «Синхронізувати контакти з». У розкривається меню виберіть «Google Контакти». а потім введіть інформацію про свого облікового запису Google.

Як тільки ваш iPhone завершить синхронізацію, зайдіть на свій пристрій Android, авторизоване під вашим обліковим записом, і ваші контакти повинні бути вже там.

Перенесення контактів з iPhone на Android через iCloud

Якщо у вас включений iCloud на iPhone, цей спосіб перенесення контактів з iPhone на Android, також не займе багато часу.

На iPhone перейдіть в «Налаштування», виберіть «Пошта, Контакти, Календарі», потім виберіть «Облікові записи», де ви побачите «iCloud». Виберіть цей варіант і пересуньте перемикач «Контакти». Ваш iPhone запропонує вам «Об’єднати» контакти вашого пристрою з iCloud.

Як тільки цей процес буде виконаний, перейдіть на iCloud.com використовуючи веб-браузер комп’ютера, увійдіть в систему з вашим Apple ID, потім виберіть «Контакти». Натисніть на значок шестерінки в нижньому лівому кутку, потім натисніть «Вибрати все». Після цього знову натисніть на шестірню і виберіть «Експорт VCard».

Перейдіть на сайт Google Контакти, в лівій панелі навігації виберіть вкладку «Ще», виберіть «Імпортувати», виберіть «Імпортувати з файлу CSV або vCard», потім виберіть збережений файл vCard.

перенесення, контакт, iphone, gmail

Коли імпорт завершиться, Gmail відобразить кількість імпортованих контактів. На цьому етапі у вас можуть бути дубльовані контакти, але позбудеться від них легко.

Чесно кажучи, ви також можете використовувати стороннє додаток, але нам здається, що найкраще перенести контакти одним з перерахованих вище способів.

Ймовірно, є ще кілька способів перенесення контактів з iPhone на Android, але перераховані вище на сьогоднішній день є найбільш легкими.

У вас є інші способи перекинути контакти з iPhone на Android? Обов’язково повідомте нам про це в коментарях нижче!

Практична необхідність перенесення і подальшої синхронізації своїх контактів на iPhone може виникнути через те, що потрібно звільнити місце в телефонній книзі, контакти є дуже цінними, відповідно, потрібно зробити їх копію, або ж має бути написання і відправлення листів по цих контактах через комп’ютер. У будь-якому випадку, якщо мова йде про Google Contacts, є найбільш проста і доступна інструкція з перенесення контактів як з телефону, так і в нього.

Перенесення контактів з iOS в Google Contacts

Якщо раніше ніяких помилок допущено не було, то процес запуститься в автоматичному режимі, і буде виконуватися в подальшому, нічого натискати додатково не потрібно.

Перенесення контактів з Google Contacts в iOS

Зворотний процес виникає тоді, коли телефон новий, відповідно, потрібно заповнити телефонну книгу, або ж особливо важливі контакти втрачені, і потрібно внести їх назад в пам’ять пристрою.

READ  Як вивести через iPhone на телевізор

  Після входу в свій поштовий акаунт, потрібно під логотипом Google знайти список, що випадає, знаходиться він зліва. Там є кнопка Контакти, його і потрібно натиснути.

Перераховані програми можна спеціально не встановлювати на комп’ютер, щоб завершити процес синхронізації. Набагато простіше цей файл відразу відправити на телефон поштою, після чого вибрати лист з архівом і вказати подальша дія. або додавати нові записи або вносити номера в уже існуючі контакти.

Як синхронізувати контакти iPhone з аккаунтом Google

Для настройки постійної синхронізації з Google / Gmail, вам необхідно налаштувати відповідний профіль в налаштуваннях смартфона. Для цього вам потрібно пройти в «Налаштування», знайти в списку пунктів розділ «Пошта, адреси, календарі» і знайти в ньому пункт «Додати обліковий запис».

Зверніть увагу, що якщо до цього в смартфоні була налаштована синхронізація з будь-яким іншим сервісом, то перед налаштуванням Google, будь-яку іншу автоматичну синхронізацію бажано відключити. Коректна синхронізація гарантована тільки в тому случає, якщо відбувається з одним обраним сервісом.

У розділі «Додати обліковий запис” ви побачите список сервісів, які можете підключити в пристрої для настройки синхронізації. Вибираємо сервіс Google і в меню вводимо ім’я (ваше реальне ім’я або нік, який буде використовуватися в підпису під електронними листами, написаними з iPhone), повну адресу вашої електронної пошти Gmail, пароль і назву (будь-яка назва, яке буде відображатися тільки в настройках телефону). Натискаєте кнопку «Далі».

На наступному етапі вам буде запропоновано вказати які саме дані будуть синхронізуватися між смартфоном і сервісами Google. Якщо вам потрібна тільки синхронізація номерів телефонної книги, то інші перемикачі ви можете сміливо вимикати і натиснути кнопку Зберегти.

У разі якщо логін і пароль введені вірно, то вже через кілька секунд дані почнуть синхронізуватися. Робити це смартфон буде в автоматичному режимі і більше ніяких додаткових дій від вас не зажадає.

Переносимо Google контакти на iPhone і назад

Часто у користувачів iPhone виникають складнощі з синхронізацією контактів. А в силу того, що найпопулярніший поштовий сервіс на сьогодні це Gmail, то відповідно всі електронні адреси та номери телефонів багато користувачів зберігають саме там.

Також можливий і інший сценарій. ви вже відносно давно користуєтеся продуктами Apple і в ньому накопичилося багато номерів і записів в телефонній книзі і ви хочете перенести їх в свою Google пошту, щоб мати до них доступ під час написання листів з комп’ютера або просто для резервного копіювання. Як максимально просто і правильно налаштувати таку синхронізацію, ми розглянемо в цій статті.

Як перенести контакти з облікового запису Google на iPhone

Якщо з яких-небудь причин ви видалили свою телефонну книгу або вам потрібно додати кілька окремих контактів, то ви можете перенести записи з Gmail в телефон або назад вручну.

 • Вам необхідно відкрити свою поштову скриньку Gmail через браузер вашого комп’ютера і у верхній лівій частині дисплея, під логотипом Google натиснути на напис Gmail. У меню, натиснути пункт «Контакти»;
 • В панелі інструментів над списком імен знайти і натиснути клавішу «Ще / Додатково» і вибрати в списку пункт «Експорт»;
 • Вкажіть які саме групи ви хочете скопіювати або ж виберіть пункт «Всі контакти». Обов’язково вкажіть, що зберегти дані ви бажаєте в форматі сумісному з Контактами Apple. vCard. І натисніть «Експорт»;
 • Готовий отриманий файл ви можете зберегти в пам’яті комп’ютера і в подальшому за допомогою програм iTunes, iTools, iFunBox або CopyTrans Contacts завантажити в свій смартфон.

При цьому найпростіший спосіб завантажити отриманий файл в телефон і додати всі дані телефонної книги одним натисканням кнопки, це відправити цей файл на пошту, налаштовану в вашому смартфоні.

Прикріпіть збережений файл до листа і відправте поштою. Коли лист прийде, відкрийте його і натисніть на іконку файлу vCard. Виберіть одне з двох запропонованих дій. додати записи з файлу до вже існуючих в телефонній книзі, або створити нові.

Не забувайте читати коментарі, там теж багато корисної інформації. Якщо на ваше запитання немає відповіді, а на більш пізні коментарі є відповідь, значить відповідь на ваше запитання міститься в статті, поважайте чужий час.

BETATECH.COM.UA 2022