Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Перенесення контактів з одного телефону на інший

Як перенести контакти з Android на Android?

Перехід зі старого Android-смартфона на новий неминуче пов’язана з необхідністю перенесення списку контактів. З одного боку, завдання це нескладна, але, з іншого, є певні труднощі, з якими можуть зіткнутися як початківці, так і досвідчені користувачі. Розглянемо чотири найбільш популярних способу перенесення контактів з Android на Android, доступні кожному і не потребують спеціальних знань.

перенесення, контакт, один, телефон

SIM-карта як посередник

Даний спосіб перенесення контактів з одного Андроїда на інший максимально універсальний, тому що при заміні телефону ви вставляєте вашу SIM-карту в новий апарат. Щоб скопіювати контакти на SIM-ку, досить зайти в додаток «Контакти», потім відкрити меню «Опції», де вибрати настройки і пункт «Імпорт / Експорт контактів». Як джерело вибирайте «Телефон» і потім копіюйте контакти на SIM-карту. Тільки не забудьте спершу виділити потрібні вам номери. без цього нічого не спрацює.

Далі все ще простіше: вставляйте SIM-карту в новий смартфон і знову заходите в «Контакти», звідти в «Опції» та настройки, де замість експорту вибирайте імпорт. Тут все відбувається в зворотному порядку. джерелом контактів служить SIM-карта, а пунктом призначення. Телефон. Вибирайте контакти і копіюйте. цієї забере у вас менше хвилини. Відзначимо лише, що пам’ять SIM-карти небезмежна: як правило, в неї поміщається до 500 номерів. Тобто, якщо у вас багато контактів, краще скористатися одним з нижченаведених способів.

Копіюємо на SD-карту

Цей спосіб перенесення контактів підійде для тих, хто використовує карту microSD в якості додаткового сховища. Тут все працює так само, як і з SIM-картою, з тією лише різницею, що після копіювання контактів на карті пам’яті з’являється файл в формате.vcf або vCard. Це резервна копія вашої записної книжки, яку можна потім зберегти в будь-якому зручному місці. При імпорті контактів в новому смартфоні Android вибирайте цей файл, і він автоматично розпаковано та запишеться в нову записну книжку.

Передача по Bluetooth

Якщо в ваших Android немає карти пам’яті, то експортувати записну книжку з контактами можна прямо в пам’ять старого смартфона. буде створено всі той же файл vCard. Його потім можна передати на новий гаджет без проводів, задіявши модуль Bluetooth, який є в кожному сучасному смартфоні.

Файл буде переданий в папку Bluerooth, і в налаштуваннях програми «Контакт» потрібно буде вибрати в якості джерела номерів внутрішню пам’ять пристрою. Все інше буде виконано автоматично.

Експорт в акаунт Google

Кожен користувач смартфонів на Android має власний обліковий запис Google, без якого не вийде навіть завантажити додаток. Він теж може використовуватися в якості сховища контактів: для цього потрібно експортувати їх за вже відомим вам алгоритмом, використовуючи в якості кінцевого адреси пункт «Акаунт Google». Для відновлення контактів на новий пристрій потрібно буде вибрати в якості джерела аккаунт, а пункту призначення. пам’ять телефону.

Але найкраще буде налаштувати синхронізацію контактів з аккаунтом, щоб в ньому завжди зберігалися актуальні номери, і щоб не довелося нічого експортувати. Для цього відкрийте на смартфоні Налаштування, потім зайдіть в Облікові записи та виберіть пункт «Google», де буде ваш аккаунт. вам відкриються настройки синхронізації, де потрібно буде активувати перемикач напроти пункту «Контакти». Після цього ваша записна книжка буде синхронізована з її копією в вашому ж акаунті, і ви зможете в два рахунки переносити її на будь-яке потрібне вам пристрій.

Використовуємо облікового запису Google

У кожного користувача Android є аккаунт Google, і його можна використовувати для синхронізації контактів між пристроями. Для цього на старому Android зайдіть в Настройки, виберіть Облікові записи Google і потім ваш обліковий запис Google.

Відкриються налаштування синхронізації. Встановіть перемикач Контакти в положення Включено (зазвичай він включений за замовчуванням). Потім натисніть Опції Синхронізація, щоб синхронізувати пристрої з аккаунтом Google.

Тепер на новому пристрої увійдіть в ту ж обліковий запис Google. Через деякий час у вашій телефонній книзі з’являться контакти зі старого Android. Необхідно відзначити, що синхронізуються тільки ті контакти, які зберігаються в пам’яті пристрою.

READ  Як поміняти телефон прив'язаний до карти

Синхронізація контактів з аккаунтом Google

Використовуємо SD-карту

Якщо у вашому старому Android є карта SD, ви все одно, швидше за все, переставите її в новий, чи не так? Заодно можна скористатися нагодою, щоб перенести контакти з Android на Android.

Принцип той же: відкриваємо Налаштування, вибираємо Імпорт / Експорт контактів і натискаємо на кнопку Експорт, але в якості місця зберігання вибираємо карту пам’яті. Потім переставляємо свою карту SD в новий телефон і виконуємо імпорт, як описано вище.

На SD-карту контакти будуть збережені в особливому форматі vCard (.vcf). Знайти їх можна зазвичай в кореневому каталозі вашої карти пам’яті.

Експортовані контакти Android в форматі vCard

використовуємо Bluetooth

Ще один спосіб не вимагає ніяких ручних маніпуляцій із заміною карт. Контакти з Android на Android можна перенести по Bluetooth. Для того щоб цей спосіб спрацював, всі контакти повинні зберігатися в пам’яті вашого старого телефону.

Включіть обидва пристрої Android і встановіть між ними Bluetooth-з’єднання. Для цього потрібно в настройках бездротових мереж обох телефонів включити опцію Видимість для інших пристроїв.

Потім у старому пристрої заходимо в телефонну книгу, вибираємо Опції Поділитися. Виділяємо всі контакти і вибираємо Bluetooth в якості носія. Ініціюємо передачу даними між старим і новим смартфоном (при необхідності вводимо пароль) і чекаємо її закінчення.

Надсилання контактів по Bluetooth

Перенос контактов с андроид на андроид телефон: 4 простых и быстрых способа

Використовуємо SIM-карту

Найпростіший спосіб перенести контакти з Android на Android. вручну. Збережіть свої контакти старого телефону Android на SIM-карту: перейдіть в телефонну книгу на телефоні, натисніть Опції Налаштування, виберіть Імпорт / Експорт контактів і натисніть на кнопку Експорт. Як місце експорту виберіть SIM-карту.

Перенесення контактів за допомогою SIM-карти

Вийміть SIM-карту зі старого телефону і вставте її в новий телефон. Тепер імпортуйте контакти зі старого телефону Android на новий Android: перейдіть в телефонну книгу і виберіть Установки Імпорт / Експорт контактів Імпорт. Виберіть SIM-карту в якості джерела імпорту. Контакти будуть завантажені на пристрій.

Слід враховувати, що обсяг пам’яті SIM-карти невеликий. В середньому вона зберігає 100-200 номерів. Якщо у вас більш велика телефонна книга, використовуйте способи, описані далі.

Як перенести контакти з Android на Android?

Ви тільки що купили новий смартфон на Android з поліпшеною операційною системою, дизайном і продуктивністю? Перед використанням його треба налаштувати: давайте почнемо з перенесення контактів зі старого Android.

Перш ніж насолоджуватися останніми іграми, додатками і функціями в своєму новому Android, не забудьте перенести дані зі старого. У цій статті розповімо кілька способів перенести телефонну книгу з Android на Android.

використовуємо додаток

Нарешті, ще один метод перенести контакти між пристроями Android. використовувати сторонні програми, призначені спеціально для цього. Їх маса, як мобільних, так і десктопних.

Наприклад, серед мобільних додатків можна порекомендувати Transfer Contacts, яке вміє переносити контакти на Android не тільки з Android, але і з iPhone, BlackBerry, а також з Nokia, LG або будь-якого старого телефону, на якому є Bluetooth. Додаток умовно-безкоштовне, але платна версія коштує копійки.

Transfer Contacts передає контакти з будь-якого телефону з Bluetooth

Як приклад програми для PC можна згадати, наприклад, безкоштовний додаток Syncios iOS Android Manager Free. Це програмне забезпечення може не тільки переносити список контактів c Android на Android (а також на iOS), але і передавати фотографії, текстові повідомлення, журнал викликів, календар, музику, відео, додатки.

Syncios для Android має менше функцій, ніж для iOS, але контакти переносити вміє

Як перенести контакти з андроїда на Android

Як правило, необхідність у переносі контактів з Android на Android виникає при покупці нового смартфона. Звичайно ж, можна вручну виконати перенесення контактів, але такий варіант дуже трудомісткий і забирає багато часу. Більшість хочуть знати, як перенести контакти з андроїда на Android швидко і легко. Благо, існує досить багато доступних і простих способів перенесення контактів з телефону на телефон.

В рамках цієї статті ми розглянемо найпростіші і надійні способи перенесення номерів з пристрою, що працює на операційній системі Android на інший пристрій з аналогічною OS. Всі способи прості й ефективні. Щоб виключити ймовірність виникнення помилок і втрати важливої ​​інформації необхідно лише дотримуватися інструкції.

Щоб імпортувати контакти з допомогою SIM, SD і Bluetooth

Перш ніж розглянути способи перенесення контактів з телефону на телефон за допомогою спеціальних програм і сервісів, слід сказати про найпростіші рішеннях (SIM, SD і Bluetooth).

READ  Як зробити обкладинку для відео на телефоні

Імпорт контактів на SIM-карту або SD:

 • Виберіть «Контакти»;
 • Перейдіть у вкладку «Імпорт / Експорт»;
 • Вкажіть звідки і куди потрібно імпортувати контакти (з пам’яті телефону на SIM-карту або на SD).

Після перенесення контактів з телефонної книги на SIM-карту або SD-карту вийміть картку і встановіть її в новий смартфон. Тепер можете імпортувати контакти з SIM або SD в пам’ять телефону.

Говорячи про те, як перенести контакти з андроїда на Android слід також сказати і про можливість використовувати для цих цілей Bluetooth.

Щоб перенести контакти з Bluetooth виконайте наступні дії:

 • Увімкніть Bluetooth на обох телефонах;
 • На телефоні, з якого потрібно перенести контакти перейдіть в налаштування Bluetooth і знайдіть новий пристрій;
 • Відкрийте телефонну книгу і позначте контакти, які потрібно перенести;
 • Тепер залишається тільки передати вибрані контакти по Bluetooth.

Перенесення контактів за допомогою синхронізації з Google

При першому запуску смартфона, що працює на OS Android нам пропонують створити акаунт Google. Мало хто ігнорує цю рекомендацію, тому як без облікового запису Google недоступні багато функцій, наприклад, не можна користуватися Google play. Мало хто знає, але облікового запису Google корисний не тільки наявністю Play Маркета. Насправді наявність аккаунта має на увазі можливість використання багатьох інших корисних сервісів і функцій. Так, Ви можете синхронізувати Google з вашої телефонною книгою. Даний спосіб не просто дозволяє перенести контакти з Андроїда на Android, але і гарантує збереження інформації в разі втрати номерів (наприклад, при втраті телефону).

Как перенести все контакты с одного телефона на другой

Щоб синхронізувати контакти телефону з Google виконайте наступні дії:

 • Увійдіть в налаштування телефону і виберіть розділ «Акаунти» / «Google»;
 • Перейдіть в налаштування синхронізації натиснувши на поштову скриньку;
 • Поставте галочку напроти пункту «Контакти» і чекайте закінчення процесу синхронізації.

Тепер при вході в аккаунт з іншого смартфона в ньому будуть відображатися всі Ваші контакти.

Як перенести контакти з андроїда на Android за допомогою програми PC

Якщо жоден з наведених вище способів з якоїсь причини вам не підходить, Ви можете здійснити перенесення контактів з Android на Android за допомогою комп’ютера.

Для імпорту контактів через PC будуть потрібні:

 • Безпосередньо сам смартфон, з якого планується перенести контакти;
 • Комп’ютер або ноутбук;
 • Кабель USB;
 • Програма MOBILedit (скачати програму можна безкоштовно з офіційного сайту http://www.mobiledit.com/).

В першу чергу потрібно завантажити і встановити програму MOBILedit. Як було сказано раніше, програма поширюється безкоштовно і завантажити її можна з офіційного сайту розробників. Відразу після установки програми необхідно скопіювати вміст папки Crack в папку, куди ви встановили MOBILedit, як правило, потрібно пройти за наступним шляхом: C: \ Program Files \ MOBILedit! Enterprise). Після цього можна запускати програму. При першому запуску буде запропоновано завантажити базу драйверів. Виберіть свого виробника і підтвердіть завантаження драйверів.

Перед тим як перенести контакти з андроїда на Android необхідно включити налагодження по USB. Для цього в настройках смартфона знайдіть пункт «Параметри розробника» і навпаки «Налагодження по USB» поставте галочку. Якщо вам не вдалося знайти відповідний пункт, то зайдіть в Настройки, відкрийте вкладку «Інформація про пристрій» і кілька разів натисніть на пункт «Номер збірки». Тепер можна починати процедуру перенесення контактів.

Щоб перенести контакти з допомогою програми MOBILedit виконайте наступні дії:

 • Запустіть програму MOBILedit і виберіть Phone. Cable connection;
 • На телефоні виберіть тип підключення PC Sync або просто синхронізація (назва може відрізнятися в залежності від моделі);
 • У лівій панелі програми виберіть Phonebook і зверху натисніть Export;
 • Вкажіть тип файлу. csv;
 • Виберіть місце для зберігання контактів, задайте ім’я і збережіть;
 • Підключіть до комп’ютера смартфон, на який потрібно перенести номера (старий можна відключати);
 • Натисніть вгорі Import і знайдіть раніше збережений файл контактів csv;
 • Після імпорту файлу з контактами на телефон процедуру перенесення можна вважати закінченою.

Насправді існує багато інших способів, що дозволяють імпортувати контакти з одного смартфона на інший. Перераховувати їх все немає сенсу, потім як розглянутих вище способів буде більш ніж достатньо. Всі вони прості у використанні і ефективні. Вам потрібно вибрати лише один найбільш підходящий для себе варіант і виконати перенесення контактів.

Як перенести контакти зі старого телефону на новий (Android)

Вітаю.

Ми почали жити в такий час, коли інформація, що зберігається на телефоні або PC, стала коштувати дорожче, ніж саме залізо. В общем-то, це можна віднести і до контактів в записнику.

І при покупці нового телефону. одна з перших завдань, з якою доводиться стикатися. це якраз перенесення контактів зі старого апарату. Якщо у вас досить багато номерів (понад 20-30). то ручний варіант можна відкинути відразу ж, тому що це займе багато часу, та й легко можна допустити помилку і переплутати номер.

READ  Скопіювати дані з одного телефону на інший

В общем-то, набагато зручніше для цього завдання використовувати спец. функцію системи Android для імпорту / експорту записної книжки. Про кілька варіантів її використання і буде ця замітка.

Перенесення контактів зі старого телефону

Примітка: скріни нижче зроблені з Android 8.1

Цей спосіб зручний перш за все своєю універсальністю (працює навіть якщо у вас немає інтернету, немає слота під SD-карту і ін.). Але потрібно відзначити, що зберегти на SIM-карту можна не так вже й багато. всього 50-150 номерів. Втім, якщо у вас їх багато, то можна ж перенести список номерів частинами?!

1) І так, для перенесення спочатку необхідно відкрити свій список контактів, натиснути на кнопку “Ще” і вибрати варіант “Імпорт / Експорт” (якщо у вас старіша версія Android. то цього варіанту в меню не буде, тому можете відразу ж з контактів відкрити настройки).

2) Далі виберіть варіант “Експорт на накопичувач SIM”. потім вкажіть які контакти використовувати (які збережені в пам’яті телефону, додатки Viber, Telegram і ін.). і натисніть кнопочку “Експорту” (зі стрілочкою).

3) Після того, як контакти будуть збережені на SIM карті. встановіть її в новий телефон.

4) У новому апараті відкрийте знову налаштування експорту / імпорту контактів, виберіть варіант “Імпорт з накопичувача SIM”. після вкажіть контакти, які вам потрібні і натисніть по “Імпорт”. Скріншоти нижче в допомогу.

В общем-то, перенесення завершено! Як правило, на все-про-все йде 2-3 хв. часу.

За допомогою SD-карти пам’яті

Цей варіант зручний в тому випадку, коли у вас досить велика записна книжка, яка просто не “влазить” на SIM карту (або через різних помилок просто нічого не вдається зберегти на SIM-ку). Крім цього, для цього не потрібно інтернет-підключення (що теж в деяких випадках критично).

1) Спочатку також необхідно відкрити список контактів і перейти в меню “Імпорту / експорту”. Див. Приклад нижче.

2) Далі вибрати варіант “Експорт на накопичувач (SD-карта)”. вказати контакти (які вам потрібні) і погодитися на їх збереження.

Збереження контактів на SD карту / Клікабельно

3) Якщо все пройшло вдало. на SD карті повинен з’явитися файл з ім’ям “00001.vcf” (з поточною датою і часом).

4) Далі необхідно підключити SD карту до нового апарату.

Установка MicroSD карти на 128 GB в смартфон

5) На новому телефоні зайти в налаштування імпорту / експорту контактів і вибрати в меню варіант “Імпорт з накопичувача”. Після телефон автоматично знайде всі файли контактів на вашій SD карті і запропонує вам додати їх в пам’ять. Приклад см. На скріншоті нижче.

За допомогою облікового запису Google

Цей спосіб найбільш зручний. Дозволяє переносити не тільки список контактів (які можуть бути будь-якого розміру). але і багато інших файли: документи, записи в календарях, мультимедіа та ін. До того ж, при його використанні. вам взагалі нічого не потрібно робити, крім того, що завести аккаунт і увійти в нього.

Примітка: реєстрацію облікового запису Google я опускаю, вона стандартна (досить натиснути на меню “Облікові / Додати новий обліковий запис Google” далі ввести свій e-mail адресу, телефон тощо. Дані. і ву-а-ля, готове!

Так ось, маючи Google аккаунт можна включити опцію синхронізації, яка буде щодня зберігати ваші контакти на свої машини у “хмара” (а значить, навіть якщо ви втратите свій старий телефон. ви зможете швидко відновити всі свої контакти!).

Чи включається синхронізація в розділі “Налаштування / Акаунти / Google”. Зверніть увагу, що після того, як ви її дозволите. потрібно деякий час, поки дані будуть синхронізовані.

Після синхронізації. можете просто включити новий телефон, налаштувати інтернет-підключення, і увійти в свій аккаунт. всі ваші контакти будуть автоматично завантажені з мережі. Зручно? Навіть дуже!

За допомогою спец. додатків

Зараз є досить велика кількість додатків для авто-створення резервних копій (прим.: бекап. спец. Файл для відновлення контактів, файлів, документів та ін. Даних користувача).

Наприклад, вельми зручно в цьому плані використовувати Easy Backup (посилання на Play Market). Вона дозволяє зберегти список контактів в файл формату “.vcf” і відправити його “куди завгодно”: на електронну пошту, хмарний диск, SD карту і т.д.

BETATECH.COM.UA 2021