Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Перенести з одного телефону на інший

Table of Contents

Синхронізація дані

Перейдіть в «Налаштування» «Використання даних», натисніть на значок меню з трьома крапками в правому верхньому куті екрану і переконайтеся, що «Автосинхронизация даних» включена.

Як перенести додатки та інші дані з Android на Android?

Перенесення всіх додатків на новий телефон

Варіанти резервного копіювання

Перш ніж що-небудь зробити, треба переконатися, що старий телефон підключений до профілю Google. Ця функція включена майже напевно, але варто перейти на вкладку Google в настройках, щоб переконатися.

Потім потрібно знайти настройки резервного копіювання вашого телефону. На пристроях Pixel і Nexus є опція «Створення резервних копій та скидання» на вкладці «Особисті» в «Налаштуваннях», але місце розташування залежить від марки телефону. Найпростіший спосіб знайти це. ввести «резервне копіювання» в панель пошуку налаштувань.

Перенесення фотографій і музики

Фотографії стають однією з тих складових, які абсолютно необхідно переносити з одного телефону на інший, і Google створив фантастичний спосіб зробити це в своєму додатку «Фотографії».

Доступний для всіх телефонів, це найбільш зручний варіант управління фотографіями, що гарантує резервне копіювання на стороні, тому, якщо ви ще не використовуєте його регулярно, це необхідно виправити. Перейдіть до налаштувань на бічній панелі і натисніть «Відновити і синхронізувати». Якщо перемикач синій, значить, все справно функціонує.

Коли справа доходить до музики, є два способи зробити переміщення. Якщо ви вже підписані на потоковий сервіс, такий як Spotify, Яндекс.Музика, Google Play Music або Apple Music, просто перейдіть до додатка на своєму новому телефоні і увійдіть в систему, щоб отримати доступ до улюблених пісень.

Але якщо ви не є передплатником, Google Play Music і раніше допоможе отримати бажане, дозволяючи зберігати до 100 000 треків безкоштовно. Щоб це використовувати, потрібно перейти на сайт Google Play Music, увійти в свій обліковий запис Google і встановити додаток Music Manager на свій комп’ютер. Після вибору джерела мелодій, додаток виконує більшу частину роботи, завантажує все, що знаходить, і додає в музичну бібліотеку в хмарі. Великим бібліотекам потрібно трохи часу, але в основному, процес простий і швидкий.

Потім, коли ви входите в Play Music на своєму новому телефоні, всі ваші треки будуть чарівним чином з’являтися. Ви можете зберегти ці пісні в хмарі або завантажити їх на новий телефон, щоб було можливо слухати треки незалежно від того, наскільки сильний сигнал на пристрій.

Як швидко перенести всі дані зі старого смартфона Android на новий

Перехід на новий смартфон може бути досить складним. Android володіє деякою перевагою перед iOS, коли справа доходить до тісної інтеграції з хмарними сервісами, але у Google є всі необхідні способи легко перенести всі дані зі старого телефону на новий.

Зрозуміло, доведеться покладатися на послуги Google, але з Android Nougat і новіше переміщення особистої інформації може стати таким простим, як ніколи раніше.

4 СПОСОБА СОХРАНИТЬ ВСЕ ДАННЫЕ перенос данных с Андроида на Андроид / MIUI 12 ANDROID 10

Відновіть резервну копію

Створивши резервну копію, виберіть її на новому телефоні, і вам буде запропоновано список всіх додатків зі старого телефону.

READ  Як зробити фото якості iPhone

Якщо потрібно перенести тільки додатки, їх завжди можна знайти і встановити на новий пристрій в Google Play в розділі Мої додатки. Бібліотека.

Не забудьте попередньо увійти в обліковий запис Google, який використовували на старому пристрої

На телефонах Pixel і Nexus є резервне копіювання на Google Диск, що підтримує резервне копіювання декількох типів контенту, включаючи встановлені додатки і супутні дані, історію викликів, установки, записи календаря, контакти, фотографії та відео і, ексклюзивно для Pixel телефонів, ще й SMS.повідомлення.

На інших телефонах потрібно знайти резервну копію своїх даних. Включивши її, синім кольором, можна відправляти дані, додатки, паролі Wi-Fi і різні настройки телефону на сервери Google і готуватися до переходу на новий телефон. Таким чином, не доведеться повторно вводити паролі в збережені вами мережі.

Також є другий перемикач, званий «Автоматичне відновлення». Якщо перевстановити раніше віддалений додаток, це дозволить відновити дані і настройки.

Так як резервне копіювання працює через Google Drive, в шапці додатка або на бічній панелі є варіант Backups. Усередині зібраний повний список скопійованих установок поточним телефоном. Натисканням на нього, можна дізнатися, коли була зроблена остання резервна копія, і які програми були включені в неї.

Як перенести дані з Android на Android

Можна використовувати NFC. Якщо обидва апарати підтримують цю безконтактну технологію, потрібно всього лише включити її і скористатися функцією Android Beam (шукайте в Настройках). Зрозуміло, пристрої потрібно тримати поруч один з одним.

Інший варіант. створення резервної копії. Підійде, якщо у вас проблеми, наприклад, з інтернетом або ви не використали синхронізацію з Google.

Перенос данных с Андроид На Xiaomi за 5 минут ��

 • Зайдіть Google Play, скачайте додаток «Диск Google», запустіть його і авторизуйтесь (введіть логін і пароль від вашого облікового запису Google).
 • Натисніть в лівому верхньому кутку на три горизонтальні смужки і в меню, що розкрилося клікніть по значку шестерінки в верхньому правому куті.
 • Виберіть «Створення резервної копії» і залиште телефон підключеним до Wi-Fi і на зарядці. Бекап може тривати кілька годин. Однак якщо ваші фотографії вже були синхронізовані з Google, то через пару секунд все буде готово.
 • Увімкніть новий смартфон на Android, виберіть відновлення даних з резервної копії і введіть логін / пароль від облікового запису Google.
 • Ви можете продовжити налаштовувати телефон і навіть користуватися ним, а дані відновляться в фоновому режимі.

Як бути з фотографіями? Копіюйте через хмару!

Якщо найважливіше для вас. не втратити фотографії, то варто потурбуватися їх синхронізацією з будь-яким хмарним сервісом. Звичайно, ви можете і просто скопіювати всі фотографії на комп‘ютер, а потім перенести їх на новий смартфон, але хмари врятують вас і в разі втрати або крадіжки телефону. Ваші фотографії завжди будуть під рукою.

Тут є одне «але»: сервіс Apple iCloud доступний лише на iOS-гаджетах. Тому якщо ваш переїзд включає смартфон на Android як одна з ланок ланцюга, він вам не підійде.

Найкраще скористатися сервісом Google Photo. в ньому 15 Гбайт даються абсолютно безкоштовно, а якщо ви дозволите йому стискати фотографії до 16 Мп, то обсяг хмари буде для вас безлімітним. Просто скачайте і запустіть додаток Google Photo, залогініться в свій Google-аккаунт і дозвольте додатком синхронізувати фотографії. Підключіть смартфон до Wi-Fi і почекайте, поки всі фотографії вивантажити.

Як перенести дані з Android на iPhone

Якщо друзі все-таки вмовили вас «змінити релігію», і на радість їм ви вирішили піти зі світу Android до пристроїв Apple, встане резонне питання про перенесення даних не просто на інший смартфон, а в іншу екосистему. Але не варто турбуватися: з нашими порадами ви на практиці зможете переконатися в тому, як все просто і легко.

 • Насамперед скачайте в Google Play додаток Move to iOS, яку розробила сама Apple. Програма працює в парі з iPhone, тому вам потрібно запускати її вже коли ви купили і розпакували новий «iPhone».
 • Запустіть цю програму на смартфоні Android і включіть iPhone. Останній запропонує налаштувати його як новий смартфон або відновити за даними іншого гаджета. Виберіть пункт «Перенести дані з Android» і натисніть «Далі».
 • На екрані iPhone висвітиться шестизначний код, який потрібно буде ввести в програму Move To iOS на Android-пристрої.
 • Введіть код, і програма сама знайде iPhone і почне перенесення даних.
READ  Як можна знайти втрачений телефон Android

В результаті буде перенесена ваш обліковий запис Google з усім вмістом (контакти, дані календаря, замітки) і фотографії. Також на «iPhone» будуть встановлені безкоштовні додатки, які були доступні і на Android (якщо такі були).

Дані цих додатків, однак, не перенесуться. втім, розробники деяких додатків та ігор дозволяють копіювати дані через власне хмара.

Як перенести дані з iPhone на iPhone

Найпростіший спосіб перенесення всіх даних з одного iPhone на інший. через iTunes. Ще є варіант створення резервної копії в iCloud, проте якщо ви не розширювали обсяг сховища за гроші, то там буде доступно 5 Гбайт. цього може і не вистачити, особливо якщо ви давно користуєтеся смартфоном і у вас багато фотографій.

 • Запустіть iTunes на PC або Mac, клікніть по іконці смартфона в лівому верхньому кутку. У розділі «Резервні копії» переконайтеся, що галочка стоїть на «Цей комп’ютер» замість «iCloud» і натисніть кнопку «Створити копію зараз».
 • Після завершення резервного копіювання буде завершено (це може зайняти багато часу), нижче цієї кнопки з’явиться напис: «Остання копія:”. і далі буде вказано час її створення в форматі: сьогодні у ХХ годин.
 • Тепер візьміть новий iPhone і вставте в нього SIM-карту. При запуску з’явиться питання, чи не хочете ви відновити дані з резервної копії.
 • Серед варіантів будуть «з копії iCloud» і «з копії iTunes». Виберіть iTunes і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Смартфон попросить вас підключити його до комп’ютера з встановленим iTunes, і далі вже на самому комп’ютері вам треба буде вибрати, яку саме копію ви хочете відновити.

Перевага переходу на інший iPhone за допомогою iTunes в тому, що всі ваші програми та облікові записи, а також шпалери і мелодії дзвінків також будуть перенесені. По суті, ви отримаєте точно такий же смартфон, але в новому корпусі. Хіба що може збитися розташування ярликів додатків на робочих столах.

Як перенести дані з iPhone на Android

Щоб перенести контакти, дані органайзера і фотографії з «iPhone» на «Android», можна скористатися функцією резервного копіювання від Google.

 • Скачайте з App Store додаток «Диск Google».
 • Після його запуску вам потрібно буде ввести дані облікового запису Google. Якщо у вас ще немає такого облікового запису, створіть її за допомогою комп’ютера, ввівши в адресному рядку accounts.google.com. Вам в будь-якому випадку стане в нагоді ця обліковий запис в Android.
 • Коли ви увійшли в обліковий запис, відкрийте меню, натиснувши на три горизонтальні смужки в лівому верхньому кутку.
 • Тепер в правому верхньому куті знайдіть зображення шестерінки і натисніть на нього. З’явиться додаткове меню, в якому буде пункт «Резервне копіювання».
 • Виберіть, які дані ви хочете копіювати, підключіть iPhone до мережі Wi-Fi і харчуванню від розетки і натисніть внизу велику синю кнопку «Почати резервне копіювання».

Після того як резервне копіювання буде завершено (на це дія може знадобитися кілька годин), саме час переходити до Android-смартфону.

 • Увімкніть його і, коли гаджет запитає. налаштувати його як новий або відновити дані, виберіть другий варіант.
 • Далі вам потрібно підключити смартфон до Wi-Fi-мережі. На наступній сторінці виберіть, де знаходиться ваша резервна копія. «Копія даних з хмарного сховища» або iPhone. Вкажіть iPhone, а потім натисніть «Далі».
 • Тепер вам треба ввести свій логін і пароль від облікового запису Googlе і прийняти умови політики конфіденційності. Після цього продовжите налаштовувати смартфон Android. дані будуть відновлені в фоновому режимі.

Як перенести дані на новий смартфон, навіть якщо у нього інша система

У вас з’явився новий смартфон, і ви не знаєте, як коректно перенести інформацію зі старого? Пояснюємо, як це зробити, в тому числі «переїхати» з iOS на Android або навпаки.

READ  Як підключити Apple Watch до iPhone 6

Змінити свій смартфон на більш сучасну модель. відмінне рішення. Головне. нічого не втратити при «переїзді», тобто коректно скопіювати всю основну інформацію з одного апарату на інший. Розбираємося. як перенести контакти і дані на новий смартфон.

Як перенести дані з Windows Phone / Windows 10 Mobile

Microsoft припиняє розробку смартфонів і PC на поточній версії мобільної Windows. Саме час кудись переїхати. Контакти і дані органайзера можна перенести в акаунт Google, а ваші фотографії напевно вже лежать в OneDrive. штатному хмарному сервісі Microsoft, доступному також на iOS і Android. Якщо ви налаштовували обліковий запис Microsoft на смартфоні з Windows Phone або Windows 10 Mobile і у вашого мобільного апарату при цьому був доступ до Інтернету, то ваші дані синхронізовані з веб-сервісом Outlook.

Сторонні сервіси для перенесення даних з Андроїда на Android

Перенесення даних з телефону на телефон може бути виконаний і за допомогою сторонніх сервісів. Для цього можуть бути використані такі додатки, як CLONEit або X-Transfer.

Як перенести дані з Android на Android

Сучасні смартфони вже давно не є виключно засобом для розмов. Дані пристрої використовуються для зберігання контактів, адрес, фотографій, виконання заміток, контролю ваги, покупок і т.д. З огляду на важливість сучасних смартфонів, в процесі зміни цього пристрою знадобиться перенесення даних на новий телефон.

Щоб виконати успішний перенесення фотографій, контактів, адрес і додатків на інший телефон на ОС Android, можна використовувати стандартні інструменти або сторонні сервіси. Також можливе перенесення основних відомостей вручну. У кожного з перерахованих варіантів є свої плюси і мінуси. Тому до вибору підходящого способу варто підходити з максимальною відповідальністю. В іншому випадку існує ризик того, що знадобиться ремонт телефонів в Уфі. Щоб уникнути такої ситуації, варто дотримуватися вказаних нижче рекомендацій.

Програма перенесення даних X-Transfer

Після цього потрібно підключити смартфони між собою за допомогою QR-кодів. Далі буде виконано сканування старого пристрою, в результаті якого додаток продемонструє всі дані, що підлягають перенесенню на новий смартфон. Користувачеві залишається вибрати потрібні дані і виконати копіювання. Перенесення триває не більше 10 хвилин.

Стандартні способи перенесення даних з Андроїда на Android

Стандартний спосіб перенесення важливих відомостей з одного телефону на інший передбачає використання сервісів Google. За допомогою цих сервісів можна перенести:

 • список контактів;
 • фото і відео;
 • повідомлення;
 • додатки;
 • будь-які файли, що зберігаються в пам’яті смартфона;
 • історію пошуку в мобільній версії браузера Chrome.

Можливість перенесення залежить від типу смартфона і версії операційної системи Android. Перенесення даних з Андроїда на Android не може бути виконаний, якщо вони копіюються з більш пізньої версії на ранню. Щоб скористатися цією можливістю, необхідно мати обліковий запис Google. Наявність «учеткі» дозволяє перенести в хмарне сховище на Google Диску 15 Гб мультимедійних файлів.

Якщо у користувача ще немає облікового запису, він може її досить-таки швидко створити. Для цього необхідно перейти в розділ «Акаунти» в настройках свого смартфона. Далі потрібно вибрати пункт «Додати обліковий запис Google». Після цього необхідно чітко дотримуватися інструкцій майстра створення облікових записів.

Далі знадобиться активація резервного копіювання. У більшості пристроїв на ОС Android необхідний розділ називається «Відновлення та скидання». У цьому розділі необхідно активувати опцію резервного копіювання та вибрати обліковий запис. Щоб відновити кооперування відомості на новому смартфоні, потрібно додатково активувати опцію «автозбереження».

Щоб передати мультимедійні файли, потрібно перейти в сховище Google Диск і натиснути на кнопку «Додати». Після цього залишається тільки лише вказати точний шлях розташування фотографій і відеозаписів. Завантаження мультимедійного контенту в хмарне сховище почнеться автоматично.

Як перенести дані вручну з Андроїда на Android

Залишається додати, що часи, коли перенесення даних на інший телефон викликав величезні проблеми, пішли назавжди. Сьогодні існує достатня кількість способів, щоб зберегти всі необхідні особисті та контактні дані, незважаючи на покупку нового смартфона.

BETATECH.COM.UA 2022