Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Перестав працювати Wi-Fi на телефоні

Table of Contents

перезавантаження пристроїв

Ось мобільник намагається подключітьсяк Wi-Fi, але мережа не вантажить і не вдалося підключитися до точки доступу. Wi-Fi модуль, який знаходиться в тісному коробочці телефону може перегріватися, і система його вимикає, щоб не спалити остаточно. Це захисна функція також є і на роутері, який роздає ВіФі.

Я раджу в першу чергу вимкнути маршрутизатор. Можете помацати його. якщо він гарячий, то варто почекати хвилин 10 поки він охолоне. Перегрів може наступати при одночасному підключенні великої кількості пристрою. Просто натисніть на кнопку вимикання. Якщо її немає, витягніть провід з розетки.

Телефон також варто перезавантажити. Якщо і він гарячий варто почекати поки він охолоне. а вже потім включати.

неправильна дата

Часто дата і час збиваються, після перезавантаження смартфона, або коли телефон деякий час перебував у вимкненому стані. Це призводить до різних помилок, наприклад, в інтернеті кожен раз з’являється повідомлення про застарілий сертифікаті. Тому встановіть точну дату і час, керуючись нашим окремим матеріалом.

А тепер точно пора до майстра

Якщо жоден з вищевказаних способів не допоміг, тоді проблема в самому радіомодулів, WI-FI не працюватиме, поки не перепаять мікросхему. У цій ситуації, найкращим рішенням, стане звернення по гарантії в сервісний центр (наприклад, Samsumg) або до грамотного і перевіреного комп’ютерного майстру.

Необхідно пам’ятати, будь-яке втручання некомпетентних осіб в роботу системи, навіть при вирішення проблеми коли Wi-Fi не підключається, створює величезний ризик, перетворити ваш улюблений гаджет на безплідний шматок пластмаси, для реанімації якого підуть значні фінансові витрати і ваші нерви.

працювати, wi-fi, телефон

За негласною традицією, залишу відео-інструкцію, можливо саме вона допоможе вам відновити працездатність WI-FI на Samsung планшеті або телефоні.

Налаштуйте час на вашому телефоні

У деяких випадках некоректно встановлені дата і час на телефоні можуть викликати збій при підключенні телефону до Wi-Fi. Перейдіть в налаштування телефону, виберіть розділ «Дата і час» і при необхідності виправте зазначені показники.

Перевірте дату і час на своєму телефоні

некоректний IP-адреса присвоєний роутером

При підключенні до роутера, смартфону надається IP-адреса. Іноді для того, щоб включити Wi-Fi на телефоні може знадобитися прописати IP-адресу вручну.

НЕ РАБОТАЕТ ВАЙ ФАЙ НА АНДРОИДЕ. 10 СПОСОБОВ ИСПРАВИТЬ. НЕТ ИНТЕРНЕТ НА СМАРТФОНЕ, ПЛАНШЕТЕ, ТЕЛЕФОН

 • Відкрийте системні настройки, потім параметри Wi-Fi.
 • Якщо з’єднання з точкою доступу встановлено, натисніть і утримуйте палець на точці доступу до появи списку команд.
 • Виберіть варіант «Змінити мережу».
 • В розширених настройках змініть в пункті «Установка IP», «DHCP» на «Призначені для користувача».
 • Пропишіть IP-адреса. 192.168.1.3. Остання цифра присвоюється роутера і зазвичай цифри 1 і / або 2 зайняті. Збережіть налаштування і спробуйте ще раз.

Збої в ПО

У багатьох користувачів бездротовий зв’язок дає збої через некоректну роботу програмного забезпечення. Наприклад, коли користувач встановлює альтернативну прошивку або здійснюється будь-яка інша втручання в заводські характеристики ПО.

Про проблеми з системою Android свідчать також інші помилки в роботі гаджета. постійні, систематичні зависання, довільне виключення і інші.

У цій ситуації можна зробити Hard Rest. він поверне систему заводські налаштування.

Якщо справа в прошивці телефону. це допоможе її вирішити. Але потрібно знати, що «не рідні» прошивки, таким чином, не видаляються.

Перепідключитися до вашої Wi-Fi мережі

У деяких випадках збої в роботі з мережею Wi-Fi можна усунути, перепідключившись до даної мережі. Перейдіть в налаштування вашого телефону, там знайдіть розділ Wi-Fi, і тапніте там на вашу мережу. З’явиться віконце, де серед доступних опцій буде опція «Забути мережу» (Forget this network).

«Забудьте» вашу мережу, а потім підключіться до неї назад, ввівши коректний пароль. Проблема з Wi-Fi підключенням до Інтернету може бути усунена.

У разі iPhone вам буде необхідно перейти в його налаштування, там вибрати «WLAN», тапнуть на вашій Wi-Fi мережі і вибрати «Забути мережу» (Forget This Network). «Забути» (Forget).

Не включається кнопка Wi-Fi на Android: причини і як вирішити проблему

Кожен користувач рано чи пізно стикається з тим, що з якоїсь причини на телефоні не працює Wi-Fi. Дана стаття покликана допомогти впізнати джерела цих поширених неполадок і підібрати найшвидший і ефективний спосіб їх усунення.

READ  Як включити USB на телефоні

Повернення до основ: режим польоту і перезавантаження системи

Ніколи не випускайте з уваги найпростіше рішення. Часто ми шукаємо складні, не надто надійні способи, якщо немає каналу зв’язку Wi-Fi, але одне з класичних засобів може забезпечити вирішення такої проблеми. Будь-якому досвідченому користувачеві повинно бути відомо, що “виключення і повторне включення пристрою» є першою сторінкою Біблії з усунення несправностей.

По-перше, ви повинні деактивувати і повторно активувати з’єднання. Відкрийте меню швидких налаштувань свайпом зверху вниз у верхній частині екрану, і виберіть значок Wi-Fi, щоб відключити його. Якщо в спадному меню цей значок відсутній, відкрийте панель додатків, перейдіть в «Налаштування» і знайдіть його там.

Зробіть те ж саме з вашим домашнім маршрутизатором: вимкніть його і, по крайней мере, через дві хвилини, увімкніть його знову. Інша просте рішення. увімкніть режим польоту на кілька секунд, відключити його і знову перевірити підключення.

Відкрийте «Швидкі настройки» і відключіть Wi-Fi.соедіненіе, або спробуйте режим польоту.

Якщо ваше підключення по Wi-Fi продовжує викликати проблеми, спробуйте перезавантажити пристрій. Якщо проблема виникла після поновлення до нової версії Android, спробуйте перезавантажити смартфон в безпечному режимі:

 • натисніть на кнопку харчування;
 • в екранному меню утримуйте кілька секунд опцію «Вимкнення»;
 • виберіть варіант «OK,” коли вас запитають, чи хочете ви перезавантажитися в безпечному режимі;
 • в безпечному режимі перезавантажте пристрій в звичайному режимі.

Простий перезавантаження може бути досить для вирішення вашої проблеми з Wi-Fi.

Тепер ви зможете без проблем підключитися до мережі Wi-Fi, але якщо проблема не усунуто, продовжуйте читати нашу статтю.

Wi-Fi-з’єднання дуже повільне

Отже, ви нарешті можете підключитися, але швидкість настільки низька, що ви навіть не можете переглядати веб-сторінки? Якщо ви підключені до загальнодоступної мережі Wi-Fi, проблема може бути просто в перевантаженні мережі: занадто багато користувачів одночасно користується нею.

Якщо ви впевнені, що ваш маршрутизатор працює нормально, і що сигнал досить сильний і немає перешкод, перевірте швидкість мережі, встановивши Speedtest на ваш пристрій. Це надійний і точний сервіс, який через кілька секунд покаже вам фактичну швидкість завантаження і вивантаження даних, а також пінг, допомагаючи виявити основну проблему.

Якщо у вас є root-права, і ви вже знайомі з Android, ви можете прискорити з’єднання на вашому пристрої, відредагувавши певний системний файл, який містить конфігурацію TCP / IP.

Як отримати доступ до спеціальної або прихованої мережі

Є дві речі, які обмежують автоматичний доступ до мережі: мережа, до якої планується отримати доступ, належить до певного типу або мережу прихована з міркувань безпеки.

Що стосується першої проблеми, то більшість телефонів Android не налаштовані для роботи в спеціальних мережах. Але розумні люди на форумі розробників XDA змогли створити патч, щоб обійти це обмеження. За допомогою файлу-патча wpa_supplicant ви можете підключатися до цих типів мереж.

Попередження: це рішення з форуму розробників XDA призначене тільки для досвідчених користувачів. Ми не будемо нести відповідальність в разі пошкодження вашого пристрою.

Якщо проблема пов’язана з прихованою мережею, то ви можете спробувати додати її вручну. Перейдіть за схемою «Налаштування Wi-Fi Додати мережу». Введіть SSID і правильний пароль, і ви знову зможете переглядати веб-сторінки і відповідати на повідомлення WhatsApp.

Ви намагалися додати мережу вручну?

Wi-Fi відключається самостійно

Найбільш очевидною причиною цієї проблеми є те, що ви не включили опцію «Зберігати Wi-Fi в режимі очікування». Цей параметр автоматично відключає пристрій від мережі Wi-Fi для економії заряду акумулятора.

Щоб змінити ситуацію, виконайте наступні дії:

 • зайдіть в меню налаштувань;
 • виберіть розділ «Wi-Fi», далі натисніть на три точки в нижній частині екрана або шестерню (якщо у вас є такий значок);
 • натисніть на «СохранятьWi-Fi в режимі очікування»;
 • виберіть варіант «Так / Завжди», щоб насолоджуватися плавним підключенням.

Чи не працює Wi-Fi? рішення є!

Що може бути хорошого в класному смартфоні з мережевими функціями, якщо ви не можете підключитися до Інтернету? Відомо, що навіть найкращі пристрої Android страждають від проблем зі зв’язком.

Незалежно від того, чи є з’єднання чи ні, чи пристрій взагалі не може підключитися, це завжди розчарування, коли ви не можете вийти в Інтернет. Представляємо добірку порад, що потрібно робити, коли на вашому смартфоні не працює Wi-Fi.

Проблеми з IP-адресою? Причина може ховатися в Wi-Fi

У вас спостерігаються проблеми з IP? Ви опинилися в пастці нескінченного циклу під час процесу аутентифікації? Іноді Wi-Fi не працює, тому що не може виконати цей процес. Якщо ваш Android-девайс не в змозі підключитися до мережі, спочатку перезавантажте маршрутизатор. Якщо питання залишається невирішеним, тоді виконайте скидання налаштувань.

працювати, wi-fi, телефон

Чи схоже це на радикальне вирішення проблеми? Безумовно, але, на щастя, є ще один, менш жорсткий варіант: ви можете відвідати Google Play Store і завантажити додаток Fix Wi-Fi (за умови, що у вас є мобільні дані). Воно відновлює системні файли Wi-Fi і деякі служби, необхідні для правильного функціонування мережі. Додаток подбає про вашому пристрої, коли воно спробує отримати IP-адресу. Це особливо просте у використанні додаток, в якому відсутня симпатичний інтерфейс, але як тільки ви зрозумієте, як воно працює, і пройдете інструкція це допоможе вам вирішити проблеми з підключенням.

Встановивши Fix Wi-Fi, ви зможете почати переглядати веб-сторінки.

Іноді потрібно вхід в громадський Wi-Fi

Вам знайома така ситуація: ви перебували в аеропорту, і вам потрібно було згаяти час. Ви побачили значок безкоштовного Wi-Fi, але засмутилися, коли не змогли підключитися? У нас є рішення подібної проблеми! Часто загальнодоступні мережі Wi-Fi, подібні цим (те ж саме в McDonald і Starbucks в деяких країнах) вимагають, щоб користувачі виконали вхід і прийняли деякі положення та умови, перш ніж вони дозволять їм використовувати з’єднання.

READ  Як перекинути інформацію з телефону на комп'ютер

Якщо ваш загальнодоступний Wi-Fi не працює, вам може знадобитися увійти в систему.

Вам буде запропоновано зробити це через повідомлення, як тільки ви підключіться, але це відбувається не завжди. Якщо вам вдалося підключитися до загальнодоступної мережі Wi-Fi, але WhatsApp або інший додаток як і раніше не оновлюються, спробуйте запустити Chrome або інший якості вибраної браузер, і ви будете перенаправлені на відповідну сторінку входу. Виконавши ряд нескладних дій, ви зможете вільно користуватися Wi-Fi.

установка часу

Це допомагає зі старими моделями, у яких можуть виникати збої відправки пакетів даних при невідповідності дати і час відправника та одержувача.

 • Заходимо в настройки і далі потрібно знайти час. У деяких моделях цей пункт знаходиться відразу в «Дата і час». У моєму випадку треба спочатку зайти в пункт «Система», а потім вибрати «Дата і час».
 • Поставте час і часовий пояс мережі.

Почему телефон не видит Wi-Fi сеть роутера?

Скидання налаштувань телефону

Це часто допомагає, коли на смартфон приходить криве оновлення, які може порушити цілісність деяких файлів. Ми ж робитиме скидання поетапно. спочатку мережі і мережевих налаштувань і вже якщо і це не допоможе. всього телефону.

 • «Налаштування».
 • «Система». зазвичай знаходиться в самому низу.
 • “Скидання налаштувань”.
 • Спочатку натисніть на «Скинути настройки Wi-Fi, мобільного Інтернету і Bluetooth».
 • перезавантажте апарат.
 • Якщо це не допоможе там же натискаємо «Скинути настройки додатків».
 • знову перевантаження.
 • Якщо нічого не допомагає «Видалити всі дані (скидання до заводських налаштувань)».

перезавантаження пристроїв

Ось мобільник намагається подключітьсяк Wi-Fi, але мережа не вантажить і не вдалося підключитися до точки доступу. Wi-Fi модуль, який знаходиться в тісному коробочці телефону може перегріватися, і система його вимикає, щоб не спалити остаточно. Це захисна функція також є і на роутері, який роздає ВіФі.

Я раджу в першу чергу вимкнути маршрутизатор. Можете помацати його. якщо він гарячий, то варто почекати хвилин 10 поки він охолоне. Перегрів може наступати при одночасному підключенні великої кількості пристрою. Просто натисніть на кнопку вимикання. Якщо її немає, витягніть провід з розетки.

Телефон також варто перезавантажити. Якщо і він гарячий варто почекати поки він охолоне. а вже потім включати.

Чому не працює Wi-Fi на телефоні Android: поради гуру

Що ж робити якщо терміново потрібен інтернет, а телефон на відріз відмовляється ловити або працювати з бездротовою мережею. Насправді способів рішень безліч безлічі. Ще хочеться відзначити один момент: люди часто плутають Wi-Fi і інтернет. це різні речі.

Телефон може бути підключений до WI-FI мережі роутера, але інтернету не буде. Але не переживайте сьогодні в статті ми розберемо всі можливі способи вирішення проблеми. «чому Wi-Fi не працює». Але для початку давайте відповімо на питання. чому все-таки не працює домашній Wi-Fi на телефоні або планшеті:

 • Перестав працювати так як перегрівся модуль Wi-Fi на телефоні або роутере;
 • IP адреса роутера і телефону різні і знаходяться в різних підмережах;
 • DNS. сервера прийняті від роутера, криві або взагалі не надсилаються телефону;
 • Злетіли настройки роутера. Наприклад, діти грали з апаратом і натиснули кнопку скидання;
 • Неправильна дата і час на телефоні;
 • Поганий сигнал маршрутизатора;
 • Роутер перепрошили. Його також могли ненавмисно перепрошити натиснувши на кнопку «Fn» на задній панелі. Прошивка може бути кривої і неправильно працювати. навіть від офіційного виробника;
 • Неправильно введений пароль.

Що ж робити. як усунути, виправити це непорозуміння? Кожну проблему ми розберемо по порядку, з картинками і простою мовою. Але якщо вході у вас виникнуть труднощі або питання. то обов’язково пишіть про них в коментарях, і я з радістю на них відповім.

посилення сигналу

Роутер роздає мережу за допомогою радіохвиль, які можуть глушиться від багатьох чинників. Починаючи від потужного роутера сусіда, до банальних стін зі сталевими балками, які погіршують сигнал. Є кілька способів поліпшити дистанцію

 • Поставте апарат якомога ближче до центру квартири або будинку.
 • Роутер повинен стояти таким чином, щоб на шляху хвилі було якомога менше стін і перешкод.
 • Нахиліть антени під кутом 45 градусів. Якщо їх 3 або більше, то центральний повинні знаходиться під кутом в 90 градусів.

Ручна настройка IP адреси

Wi-Fi підключений але інтернет чомусь не працює. зараз вирішимо цю проблему. Роутер виступає як DHCP сервер. Ця така штуковина, яка в локальній мережі роздає свої IP адреси. Вони потрібні для того, щоб маршрутизатор чи не переплутав кому куди віддавати пакети, інтернет, картинки та інше (грубо кажучи). Буває таке, що DHCP-клієнт (в даному випадку ваш телефон). працює неправильно, і установки його IP не збігаються з установками передавача, через що роутер його просто не бачить.

 • Також аналогічно зайдіть в розділ Wi-Fi і знайдіть свою підключення.
 • Затисніть пальцем по напису мережі, поки не вилізе ось таке віконце. Вибираємо «Змінити мережу».
 • Натисніть на розділ «DHCP» і виберіть «Призначені для користувача».
 • А тепер, якщо вам потрібно вписати IP нашого пристрою. Потрібно змінити останню цифру на будь-яку іншу, крім 1 і 255. Чи можете поставити 128 як у мене чи встановити значення 158. Якщо шлюз прописаний. залиште його.
 • Тепер пролістніте трохи вниз, ви побачите дві строчки де треба вписати DNS. Обов’язково вкажіть ці дані:
 • 8.8.8.8
 • 8.8.4.4
READ  Як видалити акаунт в телефоні Samsung
 • Тиснемо «Зберегти».
 • Якщо після цього інтернет не запрацює, то треба подивитися настройки роутера. Для цього залізти в адмінку. інструкцію дивіться нижче в цій же статті.

  Пароль не

  • Знаходимо кнопку «WPS» і натискаємо її.
  • Шукаємо мережу роутера і підключаємося до неї.
  • Якщо з’явиться запит пароля, вводимо дані, які вказані на етикетці в поле PIN.

  Тепер треба зайти в адмінку і поміняти пароль від бездротової мережі. Просто читайте і діємо покрокової інструкції наступного розділу. Можна звичайно підключатися так, але це не безпечне підключення і цю послугу легко зламати.

  інші проблеми

  Якщо дані рекомендації не допомогли відновити нормальне функціонування бездротового зв’язку, можливо, справа в технічну несправність самого модуля Wi-Fi. В цьому випадку допомогти може, тільки кваліфікований фахівець.

  Зміна каналу мовлення

  Якщо в приміщенні знаходяться інші бездротові гаджети, то своїм сигналом вони можуть створювати перешкоди для вашого смартфона або планшета. Рекомендуємо змінити канал в настройках роутера.

  У зв’язку з великою різноманітністю фірм. виробників маршрутизаторів універсальну інструкцію по зміні каналу привести не зможемо: для цього зверніться до керівництва користувача своєї моделі.

  Почему смартфон не подключается к Wi-Fi? Что делать если телефон не видит Вай Фай? Подключение WI-FI

  У нашому випадку використовувався TP-Link: потрібно було зайти в адміністративному меню в «Wireless» «Wireless Settings» і змінити канал на будь-який інший, після цього натиснувши на «Save», як показано на малюнку.

  На Android телефоні немає інтернету через WI-FI але до мережі підключено. причини і що робити

  ️️️️️ Зараз я розповім що робити коли на Android телефоні немає інтернету через WI-FI. Тобто саме підключення до мережі є, значок вайфая активний, але не виходить вийти в інтернет і месенджери (телеграм, Виберіть, Скайп) та інші додатки (Інстаграм, ВКонтакте і т.д.) не підключаються.

  Дана стаття підходить для всіх брендів, що випускають телефони на Android 10/9/8/7: Samsung, HTC, Lenovo, LG, Sony, ZTE, Huawei, Meizu, Fly, Alcatel, Xiaomi, Nokia та інші. Ми не несемо відповідальності за ваші дії.

  Увага! Ви можете задати своє запитання спеціалісту в кінці статті.

  Зауважу! Якщо ви використовуєте громадську мережу WI-FI або приватну корпоративну, то велика ймовірність блокування ними деяких соціальних мереж і месенджерів. Таке часто практикується і доведеться змиритися з ситуацією.

  У більшості випадків допомагає перезавантаження смартфона або роутера, який роздає бездротову мережу. Іншою причиною може бути програмна помилка в роботі телефону і неправильне налаштування роутера.

  Не включається Wi-Fi на планшеті: що робити, причини проблем, налаштування

  Коли не включається Wi-Fi на планшеті. прикра ситуація, яка досить поширена. Це означає, що відбулася певна помилка, яка унеможливлює підключення або аутентифікацію до точки доступу та отримання від неї сигналу. Це може бути наслідком збою в настройках як планшета, так і маршрутизатора.

  Визначити причину, в зв’язку з чим це сталося, можна самостійно. Головне, якщо на планшеті перестав працювати Wi-Fi, не панікувати, а спокійно у всьому розібратися.

  Мережа підключена, але передачі даних немає

  Це може в першу чергу говорити про проблеми провайдера. У таких випадках Wi-Fi дійсно активна і маршрутизатор працює як слід. Рекомендується звернутися в підтримку постачальника послуг і уточнити причину неполадок. Якщо буде потрібно, можна викликати майстра, якщо неполадка носить локальний характер.

  Зверніть увагу! Дуже рідко користувачі звертаються на підтримку оператора, намагаючись виправити всі самостійно.

  Як показує практика, близько 60 відсотків випадків порушення роботи передачі інформації по бездротовій мережі трапляється при неполадках у провайдера.

  Wi-Fi на планшеті може не працювати в силу багатьох причин. Одні з них банальні і легко вирішувані, а для виправлення інших. може знадобитися кваліфікована допомога. Однак, в своїй більшості, усунути неполадки легко вдається самотужки.

  Подгорнов Ілля ВладіміровічВсё статті нашого сайту проходять аудит технічного консультанта. Якщо у Вас залишилися питання, Ви завжди їх можете задати на його сторінці.

  важливі нюанси

  Перед тим як почати шукати проблему в своєму телефоні, настійно рекомендуємо виконати деякі дії; при цьому, можливо, з’ясується, що проблема не в вашому девайсі, а в роутері або навіть у провайдера.

  • Переконайтеся в тому, що ваша послуга доступу до інтернету оплачена оператору.
  • Перевірте, чи працює інтернет на вашому комп’ютері, який підключений через кабель.
  • Спробуйте підключити до маршрутизатора будь-яке інше пристрій через Wi-Fi і зайти через нього в інтернет.

  Якщо на якомусь з етапів у вас виникли труднощі, швидше за все, несправність не в вашому Android. Якщо все пройшло успішно, тоді переходимо до налаштування Android.

  перезавантаження маршрутизатора

  Якщо ваш роутер довгий час не вимикався і не перезавантажувався, то за час тривалої безперервної роботи у нього може бути дуже нестабільним. Вони можуть проявлятися абсолютно по-різному, наприклад: два Android-девайса підключені до Wi-Fi, але на один з них інтернет лунає, а на іншому не працює.

  Тому радимо перезавантажити маршрутизатор і після закінчення перезавантаження спробувати знову підключитися.

  причини чому Wi-Fi не працює на вашому телефоні і методи їх усунення

  Кожен користувач рано чи пізно стикається з тим, що з якоїсь причини на телефоні не працює Wi-Fi. Дана стаття покликана допомогти впізнати джерела цих поширених неполадок і підібрати найшвидший і ефективний спосіб їх усунення.

  BETATECH.COM.UA 2022