Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Перевірка Apple ID за серійним номером

Table of Contents

Відновлення Apple ID за серійним номером

Як ще можна дізнатися загублений Apple ID

Існує ще один спосіб знайти свій Apple ID. пошук на відповідній сторінці iCloud. Але він незручний.

Якщо гаджет Apple iDevice купували особисто ви. у вас повинні бути і чек, і упаковка від нього. Ви не скласти праці послати офіційний запит в компанію Apple. Спосіб цей повністю легальний.

Активно користуючись додатками AppStore (навіть виключно безкоштовними), сервісами iMessage і FaceTime, регулярно заглядаючи в налаштування iCloud на пристрої, ви надійно запам’ятайте свій Apple ID.

Деякі шахраї пропонують відновити Apple ID, запросивши за це певну суму грошей. Менш ніж в 1% випадків попадеться чесний хакер-професіонал, здатний зламати і «відвести» всі облікові записи, обчислити, змінити і / або видалити будь-яку інформацію, але в разі невдачі він повернув би вам гроші. Однак, якщо ви «ламаєте» чужий AppleID, а не свій. відповісте за свої дії згідно із законом.

C будь-якого пристрою на сервісі пошуку

 • Відкрийте сторінку сервісу. appleid.Apple.com/ru. і виберіть пункт «Знайти Apple ID».
 • Введіть свої ім’я та прізвище, поштові адреси. Можна ввести ім’я та прізвище латиницею. якщо ви їх саме так і указалі.Тщательно перевірте вводяться відомості
 • Введіть дату вашого народження. Якщо інформація виявилася невірною. згадайте, якою насправді у вас e-mail.Тщательно перевірте введену інформацію
 • Компанія Apple пропонує два варіанти: відповідь на контрольні питання або відновлення Apple ID по e-mail. Як приклад узятий спосіб відновлення Apple ID саме по e-mail. Наприклад, можна вибрати спосіб відновлення Apple ID на свій ящик
 • Якщо ви не хочете відповідати на контрольні запитання. то, вибравши спосіб відновлення за допомогою своєї електронної адреси, ви отримаєте лист з інструкціями по відновленню Apple ID. Відкривши посилання з листа, ви відразу ж довідаєтеся свій Apple ID, і сервіс запропонує вам змінити пароль. Введіть ваш новий пароль

Усе! Тепер ви знаєте ваш Apple ID і пароль. Запишіть ці дані. і збережіть їх в надійному місці. Цей метод працює для будь-якого пристрою Apple. а скористатися ним можна навіть з комп’ютера в Інтернет-клубі або в бібліотеці.

Відновлення пароля від Apple ID

Apple ID. обліковий запис, що використовується при авторизації на сервісах Apple. З огляду на підвищену увагу корпорації до збереження особистої інформації користувачів від сторонніх очей, до коду доступу пред’являються підвищені вимоги: він повинен складатися з 8 символів (цифри, букви великі та малі). Згадати такий ключ буває важко. Але якщо користувач забув Apple ID, то він може забути про покупку і завантаження додатків, а також про використання хмарного сховища iCloud.

Як дізнатися свій Apple ID по IMEI, серійним номером гаджета і т. Д.

Як дізнатися свій айди на PC MacBook

Рядок ця дозволяє дізнатися ваш AppleID

Натисніть на значку користувача Apple в головному вікні iTunes.

Тут також є ваш AppleID

Тут також розташовується інформація про вашому AppleID

Дайте також команду «Подібні. Швидкі посилання. учеткі запис». буде показаний ваш Apple ID.

Виконайте вищенаведену команду, щоб побачити ваш AppleID

Як дізнатися Apple ID на заблокованому телефоні або іншому гаджеті Apple iDevice

Якщо ваш пристрій через неуважність і необережність виявився блокованим і розблокувати ви його не можете навіть для перегляду інформації про нього описаним вище способом. витягніть лоток SIM-карти, натиснувши в його отвір голкою, кінцем скріпки або зубочисткою.

Це. перші відомості, які можуть стати в нагоді для відновлення Apple ID

Тепер погляньте на задню кришку пристрою. внизу вказані ідентифікатори FCC-ID і IC, мають схожий формат.

apple, номер

На різних апаратах ці дані вказуються по-іншому

На старих моделях гаджетів, наприклад, на iPhone 4s (A1387), IMEI тут не дублювався. Але! Зовні ніде не вказано серійний номер. Тепер можете сміливо писати в техпідтримку, при необхідності приклавши чек і / або гарантійний талон, якщо є така можливість.

Як дізнатися серійний номер iPhone

? Для того щоб отримати додаткову інформацію про iPhone нам знадобиться серійний номер пристрою. Отримати його можна різними способами, наприклад, подивитися на задній кришці пристрою (або на лотку SIM-карти в старих моделях), але найпростіше. зайти в налаштування.

READ  Як дістати годинник з корпусу Xiaomi 4

Перейдіть в меню «Налаштування» → «Основні».

Виберіть пункт «Інформація про пристрій».

Знайдіть рядок «Серійний номер». У ній і вказано серійний номер iPhone.

Серійний номер добули, залишилося тільки перевірити його на сайті Apple.

Як перевірити iPhone за серійним номером і IMEI на офіційному сайті Apple

Перевірка iPhone по ІМЕІ і серійним номером.

При покупці iPhone з рук необхідно бути надзвичайно уважним. Шахраї намагаються продавати на вторинному ринку різного роду підробки, без перевірки яких є шанс залишитися біля розбитого корита. Як перевірити iPhone по ІМЕІ і за серійним номером на офіційному сайті Apple розповіли в цій інструкції.

Як перевірити iPhone за серійним номером на офіційному сайті Apple

Перейдіть на спеціальну сторінку сайту Apple для перевірки iPhone за серійним номером (посилання).

Введіть серійний номер iPhone в поле і натисніть «Продовжити».

Дочекайтеся завантаження сторінки з результатами і ознайомтеся з отриманою інформацією.

Як перевірити iPhone по IMEI

Як дізнатися IMEI на iPhone? Елементарно. Для цього потрібно лише ввести в додатку «Телефон» команду #. IMEI моментально з’явиться на екрані:

Ось так відображається IMEI iPhone після введення команди #

Якщо iPhone запакований, то подивитися IMEI можна на упаковці:

IMEI знайдений, тепер залишилося пробити його і дізнатися додаткову інформацію. Зробити це можна за допомогою наступних сервісів:

Просто заходите на один з перерахованих сайтів і вводите в поле перевірки IMEI смартфона. Перевірка виконується всього за кілька секунд.

? Що дає перевірка серійного номера iPhone

Яку інформацію дозволяє дізнатися дана сторінка?

Ви переконуєтеся, що iPhone дійсно оригінальний. Якщо сервіс перевірки Apple упізнав iPhone, значить він є на 100% оригінальним.

Визначається точна модель iPhone. Дуже часто на вторинному ринку шахраї намагаються продати iPhone 6 під виглядом iPhone 6s, iPhone 7 під виглядом iPhone 8 і т. Д. Розраховують на недосвідчених покупців. На сайті Apple точно стане зрозуміло, яка модель iPhone у вас в руках.

Уточнюється статус гарантії. Сервіс Apple точно відповідає на питання, чи діє на iPhone гарантія. Найчастіше про гарантії прибріхують недобросовісні продавці. Кажуть, що офіційна гарантія на смартфон і раніше діє, хоча насправді це не так. Швидка перевірка через сайт Apple і ви все дізналися.

Перевіряється підтверджена дата покупки. І що не менш важливо, сервіс дозволяє переконатися, що iPhone куплений офіційно, не вкрадено. Це дуже важливий момент, тому що підтверджена дата покупки дозволить вам зв’язуватися з підтримкою Apple по будь-яких питань.

? Що дає перевірка iPhone по ІМЕІ?

Визначається статус iPhone: крадений чи ні. Головне, що показує перевірка по IMEI. статус пристрою. Якщо iPhone втрачений або вкрадений своїм реальним власником, то перевірка попередить про це. iPhone, який числиться втраченим або вкраденим, купувати ні в якому разі не потрібно. Тільки якщо на запчастини.

Результат пробивки iPhone по IMEI. Бачимо, що смартфон вже без гарантії, але не вкрадений і не втрачено

Визначається країна покупки. За IMEI визначається точний модельний номер iPhone. Він необхідний для того, щоб перевірити, для продажу в якій країні призначається смартфон.

Модельний номер дозволяє дізнатися звідки iPhone

Показується статус функції «Знайти iPhone». Також перевірка по IMEI дозволяє дізнатися чи включена на iPhone прямо зараз функція «Знайти iPhone». Якщо вона включена, то продавця потрібно попросити обов’язково вийти з його облікового запису iCloud.

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас Telegram. ВКонтакте. Instagram. YouTube.

Підглядати за допомогою програми iCloud

 • Запустіть програму iCloud з команди «Системні налаштування. iCloud». При успішній авторизації AppleID буде на передньому плані
 • Дайте команду «Системні налаштування. Облікові записи Інтернету. Обліковий запис iCloud». Apple ID завжди відображається на передньому плані

Пошук Apple ID по iTunes

Відкрийте програму iTunes і дайте команду «Файл. Перейти в iTunes Store».

Відкриється вкладене меню, в якому ваш Apple ID відразу ж відобразиться.

Не обов’язково відкривати вікно iTunes, щоб побачити AppleID

Тепер дайте команду з головного меню iTunes: «Програми. Мої програми». Так само, як і на MacBook, відкрийте вже знайомі властивості будь-якого з використовуваних додатків через «Відомості» контекстного меню, інтерфейс iTunes на Windows схожий з MacOS’овскім. І точно так само, як в MacOS, перейшовши на вкладку «Файл», ви побачите свій Apple ID.

apple, номер

Як дізнатися Apple ID на заблокованому телефоні або іншому гаджеті Apple iDevice

Якщо ваш пристрій через неуважність і необережність виявився блокованим і розблокувати ви його не можете навіть для перегляду інформації про нього описаним вище способом. витягніть лоток SIM-карти, натиснувши в його отвір голкою, кінцем скріпки або зубочисткою.

Це. перші відомості, які можуть стати в нагоді для відновлення Apple ID

Тепер погляньте на задню кришку пристрою. внизу вказані ідентифікатори FCC-ID і IC, мають схожий формат.

На різних апаратах ці дані вказуються по-іншому

На старих моделях гаджетів, наприклад, на iPhone 4s (A1387), IMEI тут не дублювався. Але! Зовні ніде не вказано серійний номер. Тепер можете сміливо писати в техпідтримку, при необхідності приклавши чек і / або гарантійний талон, якщо є така можливість.

Як дізнатися свій Apple ID по IMEI, серійним номером гаджета і т. Д.

Apple ID. це ідентифікатор, за яким можна знайти свій iPhone, iPad або iPod. Без нього управління гаджетом неможливо. Про те, як його відновити і дізнатися, піде мова.

Як дізнатися свій Apple ID на PC з Windows

На Windows також є свої способи «обчислення» Apple ID.

Apple ID на MacBook в браузері Safari

Підглянути Apple ID можна також, запустивши вбудований в MacOS браузер Safari і відкривши в ньому сервіс iCloud. Заповнити форму Safari вам підкаже Apple ID.

Заповнити форму допомагає зберігати на MacBook потрібні записи

Якщо ви не входили в iTunes

 • Запустіть iTunes і дайте команду «Програми. Мої програми». Виберіть потрібне
 • З’явиться список ваших додатків на пристрої. Виберіть будь-який правою кнопкою миші і натисніть на «Відомості». Відкрийте властивості додатка
 • Перейдіть на вкладку виконуваного файлу цього додатка. Буде відображений Apple ID покупця цієї програми. AppleID може бути відображений і тут
READ  Як створити обліковий запис без номера телефону

Як дізнатися свій айди на PC MacBook

Натисніть на значку користувача Apple в головному вікні iTunes.

Тут також розташовується інформація про вашому AppleID

Дайте також команду «Подібні. Швидкі посилання. учеткі запис». буде показаний ваш Apple ID.

Виконайте вищенаведену команду, щоб побачити ваш AppleID

Скидання пароля на сайті Apple

Якщо спілкуватися зі службою підтримки не хочеться і жодного довіреної пристрою під рукою немає, користувач, який не має можливості згадати пароль від облікового запису Apple айди, повинен знову звернутися до функціоналу сайту. на цей раз доведеться діяти самостійно.

Щоб скинути пароль і відновити доступ в Apple ID на порталі виробника, потрібно:

Знову перейти на головну сторінку Apple Apple.com і викликати віконце авторизації на сайті.

На наступній сторінці ввести ім’я облікового запису та клікнути на кнопку «Продовжити».

Інших офіційних і безпечних способів отримати доступ до облікового запису Apple ID не існує; зустрічаються в Інтернеті «обхідні» варіанти або не працюють, або призначені для виманювання особистих даних власника техніки. Якщо відновити пароль так і не вийшло, доведеться знову і знову звертатися до Support. до тих пір, поки фахівці не знайдуть вихід із ситуації.

Звернутися в Support

Apple ID жорстко прив’язується до iPhone, і скинути його перепрошивкой вийде. Користувачеві доведеться писати і телефонувати в Support Apple, переконувати фахівців всіма доступними способами в тому, що він дійсно має право на володіння пристроєм і, відповідно, на зміну облікового запису. Скільки на це піде часу і сил, передбачити неможливо; саме тому купувати iPhone у фізичної особи, навіть якщо попередній власник вселяє повна довіра, не рекомендується.

apple, номер

Звернутися в Support Apple Inc. можна наступним чином:

Спустившись вниз по новій сторінці, клацнути по розташованій в розділі «Хочете поговорити?» засланні «Звернутися в Support Apple». «Спільнота», що знаходиться по сусідству, з видаленням обмежень по Apple ID точно не допоможе.

На новій сторінці вибрати кліком миші пункт Apple ID.

Как войти в iCloud если нет мобильного телефона? Как изменить номер телефона Apple ID?

Далі. «Інші розділи про ідентифікатор Apple ID».

Вибравши на новій сторінці пункт «Видалити обліковий запис», користувач зможе перейти до спілкування з фахівцем.

Перехід по першій посиланням не принесе ніяких результатів. найкраще відразу вибрати дзвінок оператору.

У вікні, власник телефону повинен вказати свої ім’я, прізвище, контактний номер і адресу електронної пошти, а потім натиснути на «Продовжити». вільний фахівець подзвонить через кілька хвилин.

Новому господарю телефону варто приготуватися до докладним розпитувань: коли, де і у кого він купив свій апарат. Доведеться назвати прізвище, ім’я та номер попереднього власника, а також підготувати дані про пристрій. можливо, стане в нагоді і IMEI. Розраховувати на миттєвий результат не можна: навіть при найбільш оптимістичному розвитку подій на видалення Apple ID піде не менше однієї-двох тижнів.

Що робити, щоб не забути пароль?

Спроби запам’ятати новий пароль на свій iPhone 4s, 5s або 6s Plus, щоб не забути його так само, як і втрачений, стануть простішими, якщо скористатися наступною методикою:

 • Спочатку вибирається просте слово (наприклад, Mac)
 • За допомогою слова «Mac» створюється більш-менш складна комбінація. наприклад, MAC2olya або OLYA2mac.
 • По-перше. це досить важко для підбору;
 • По-друге. легко вводиться з клавіатури на iPhone;
 • По-третє. повністю відповідає вимогам до безпеки Apple (великі і маленькі букви, цифри).

Використовуючи команду lsof

Виключний випадок

 • Чи не маєте доступу до основного e-mail або він заблокований.
 • Чи ви не пам’ятаєте дату народження.
 • Чи ви не пам’ятаєте відповіді на контрольні питання.
 • В налаштуваннях вашого Apple ID не підключений резервний адреса електронної пошти або він не підтверджений. Отже, ви не зможете скинути контрольні питання.

В цьому випадку стандартними способами скинути пароль Apple ID не вийде, залишається останній. зверніться в Support Apple.

Надайте чек на покупку офіційного iPhone, iPad або комп’ютера Mac, на яких використовувався ваш Apple ID, і вам повідомлять ідентифікатор і пароль від вашого облікового запису.

Виключний випадок

 • Чи не маєте доступу до основного e-mail або він заблокований.
 • Чи ви не пам’ятаєте дату народження.
 • Чи ви не пам’ятаєте відповіді на контрольні питання.
 • В налаштуваннях вашого Apple ID не підключений резервний адреса електронної пошти або він не підтверджений. Отже, ви не зможете скинути контрольні питання.

В цьому випадку стандартними способами скинути пароль Apple ID не вийде, залишається останній. зверніться в Support Apple.

Надайте чек на покупку офіційного iPhone, iPad або комп’ютера Mac, на яких використовувався ваш Apple ID, і вам повідомлять ідентифікатор і пароль від вашого облікового запису.

Як дізнатися Apple ID попереднього власника

Інформація про профіль попереднього власника може знадобитися, якщо користувач купив iPhone, вже був в експлуатації, але продавець не відв’язав від пристрою свій обліковий запис. Вийти з неї можна тільки при наявності пароля і адреси пошти, тому самостійно вирішити проблему не вийде.

 • зв’язатися з продавцем і попросити його відв’язати профіль самому;
 • якщо колишній власник не йде на контакт, потрібно звернутися до служби підтримки на сайті марки.

У даній ситуації інших способів не існує. Якщо новий власник вирішує «зламати» iPhone за допомогою фахівця, це може бути сприйнято компанією як крадіжка телефону. У такому випадку можливе блокування.

How can I find the serial number?

As a rule, the serial number printed on the package and duplicated on the device, in most cases, the serial number is available through the software shell.

Перевіряти iPhone за серійним номером і IMEI краще, якщо ви купуєте запечатаний гаджет. чи продавець погодиться розкривати упаковку тільки для того, щоб ви на смартфон подивилися. А ось при покупці iPhone з рук без коробки і документів дуже важливо приділити увагу візуальним оглядом. про типові ознаки китайських підробок розповідається тут.

What is the serial number?

The manufacturer assigns to each device a unique serial number, in which encoded all information about the product: model, production country. date of manufacture. The serial number is unique for each device from one manufacturer.

READ  Відновити майл за номером телефону без логіна

SNDeepInfo Certificates

SNDeepInfo introduces a system of certification the checking results for IMEI and serial number for all the iPhone models.SNDeepInfo Certificate. is a graphically displayed result of checking IMEI or serial number.

Certificate is a confirmation of the valid checking result by the SNDeepInfo service and will be useful for those who want to share those in the blog, forum or on the Internet. Such certificate is given one per phone and has a unique URL address, which excludes possibility of fraud.

Як перевірити iPhone за серійним номером на офіційному сайті Apple

Перейдіть на спеціальну сторінку сайту Apple для перевірки iPhone за серійним номером (посилання).

Введіть серійний номер iPhone в поле і натисніть «Продовжити».

Дочекайтеся завантаження сторінки з результатами і ознайомтеся з отриманою інформацією.

What is it?

SNDeepInfo. is the easiest way to get all the information about the device before you buy it. Just enter the serial number or phone IMEI in the main field and get all information about the phone. Apple devices have more detailed information: the physical and technical characteristics (color devices, memory, date of manufacture, the firmware version, manufacture date of the device, jailbreak and unlock tools).

LG IMEI info

LG IMEI and serial number support added.

Как изменить идентификатор Apple ID на другой номер мобильного телефона

By checking the LG serial number you can define country and date of manufacture.

By IMEI number, except country and date of manufacture, also defines the phone model, color, and country or organization is that is selling it.

Remember that each check of the IMEI or serial number, the device is also checked in the international database of lost or stolen devices. LoSToleN. If it will found in the list of stolen, you will see an “Attention” field like this:

Як перевірити, оригінальний iPhone чи ні, по IMEI?

Перевірка на оригінальність здійснюється і через МАЙ iPhone. Дізнатися номер IMEI можна кількома способами:

Знайти на упаковці зі штрих-кодом. IMEI розташовується нижче, ніж серійний номер.

Забыл Apple ID или пароль. Как узнать Apple ID?

Через «Налаштування» гаджета. Шлях, який потрібно пройти користувачеві. «Налаштування». «Основні». «Інформація про пристрій».

Через комбінацію. Досить набрати #, і номер IMEI з’явиться на екрані.

МАЙ складається з 15 цифр. літерні символи невідомі.

Перевірити справжність гаджета по IMEI можливо за допомогою двох сервісів:

Перевіряємо MacBook за серійним номером

Кожен комп’ютер Apple позначається спеціальним серійним номером. За допомогою нього можна з’ясувати, справжній ноутбук чи ні, і чи діє на нього гарантія.

На корпусі комп’ютера

Якщо комп’ютер не працює або у вас немає можливості зайти в систему, то серійний номер можна подивитися на зворотному боці корпусу ноутбука (на дні). Тут все просто:

 • Перевертаємо ноутбук, попередньо його закривши, звичайно.
 • Біля шарніра помічаємо невеликий текст.

У старих моделях MacBook можна орієнтуватися за кольором шарніра. У них він чорний і пластиковий

В системі

Найпростіший спосіб дізнатися серійний номер. відкрити інформаційне вікно MacBook з даними про його технічному оснащенні. Це такий собі паспорт комп’ютера.

 • Кількома на основне меню macOS в лівому верхньому кутку.
 • Потім переходимо до пункту «Про це Mac».

Тут відображається серійний номер комп’ютера

Перевіряємо наявність гарантії

Отже, ми знаємо серійний номер, а значить, тепер у нас набагато більше інформації про комп’ютер. Ми можемо з’ясувати:

 • Справжній чи перед нами ноутбук.
 • Обслуговується він техподдержкой Apple.
 • Чи діє на нього гарантія.
 • А також, чи не був він вкрадений.

Перші три пункти можна з’ясувати прямо на офіційній сторінці Apple. Для цього:

 • Заходимо на сайт підтримки Apple.
 • Вставляємо серійний номер, який ми скопіювали в поле «Введіть серійний номер» (ну або вводимо вручну, якщо працюємо з іншого комп’ютера).
 • Вводимо спецсимволи нижче (ті, що іменуються Captcha і перевіряють, чи не робот бува намагається зайти на сайт) і тиснемо на кнопку «Продовжити».

Переконайтеся, що вводите інформацію на офіційному сайті Apple. Перевірте адресу. Він повинен збігатися з тим, що ви бачите на скріншоті

Тут вам розкажуть про те, чи варто розраховувати на гарантійне обслуговування

Як видно на скріншоті, мій комп’ютер справжній. Apple дійсно його зібрала і нагородила цим номером. А ось термін телефонної підтримки закінчився, але мене це мало хвилює, тому що на території Росії вас будуть обслуговувати по телефону, навіть якщо закінчився термін підтримки. По крайней мере, так мені сказав один зі співробітників Apple, радо допомагав мені відформатувати жорсткий диск непрацюючого ноутбука через рік після його покупки.

А ще сказано, що закінчився термін доповненої гарантії, а точніше право на ремонт і сервісне обслуговування. Тут справа в тому, що для мого комп’ютера вже більше двох років. Apple дає на свої пристрої гарантію в один рік, а російське законодавство передбачає ще рік захисту зверху. Тому не здумайте купувати розширену гарантію у всяких М-Відео. У вас її і так два роки.

На пристрої Apple в Росії діє додаткова гарантія в ще один рік

Перевіряємо, чи не вкрадений чи ноутбук

Серійний номер пристрою можна використовувати, щоб переконатися в тому, що комп’ютер належить його власнику і не числиться в крадених. Для цього є спеціальна база вкрадених пристроїв. Правда, важливо розуміти, що там є свої спритні зловмисники, які додають зовсім ліві пристрою в базу крадених, щоб вимагати гроші у власників.

BETATECH.COM.UA 2022