Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Гаджети

Перша настройка Xiaomi Mi band 4

Table of Contents

Як підключити та налаштувати Mi Band 6

Xiaomi випустили новинку. Mi Band 6. Нам одним з перших вдалося роздобути новий фітнес-браслет. Розповідаємо, як підключити його і налаштувати.

Як підключити Mi Band 6 до Android

Підключення фітнес-браслета до Android ідентичне, як для iPhone. Вам просто потрібно завантажити додаток Mi Fit і пройти всі кроки: від реєстрації до прив’язки пристрою, описані вище.

Налагодження та управління Mi Band 6

Як вже говорила вище, на цій моделі пропала сенсорна кнопка повернення назад. Це означає, що тепер, щоб повернутися назад, потрібно свайпнуть зліва направо. Не завжди зручно, але до цього швидко звикаєш.

На самому браслеті настройки досить обмежені. Але по ним теж варто пройтися, якщо хочете, щоб ваш Mi Band працював справно.

Наприклад, якщо хочете, щоб активність відстежувалася у фоновому режимі, потрібно налаштувати її відстеження в налаштуваннях саме на фітнес-браслеті. Пункт «Визначати активність».

Трохи про Mi Band 6

В цьому році Xiaomi реально порадувала фанатів культового фітнес-браслета: компанія прибрала кнопку, по максимуму збільшила екран і оновила залізо всередині Mi Band. Пристрій вийшло реально дуже крутим (докладніше про це розповім в огляді), тому якщо тільки думаєте про покупку. кажу від себе, брати варто.

А якщо ви вже прикупили Mi Band 6. розповідаємо, як підключити його до вашого смартфону і як налаштувати всі показники.

Як підключити Mi Band 6 до iPhone

У мене не Глобальна версія. Прямо з Китаю, без NFC. Так би мовити, перша партія новеньких фітнес-браслетів. Проте тут вже йде вбудований російську мову і після підключення Mi Band 6 до iPhone цілком можна користуватися і не паритися над покупкою глобальної версії.

Для підключення вам знадобиться або Android 6.0, або iOS 10.0. Фітнес-браслет працює за допомогою бездротової технології Bluetooth 5.0.

 • Викачуємо додаток Mi Fit (можна сканувати з QR-коду в інструкції).
 • Проходимо реєстрацію. У мене не було нового аккаунта, тому створила через Apple ID. Вам теж раджу. всього хвилина, швидко заповнюєте потрібні поля і можна переходити до підключення.
 • Вибираємо в новому меню «Браслет».
 • Потім тиснемо на браслеті значок зв’язку.
 • Чекаємо поки пристрої з’єднаються.
 • підтверджуємо зв’язок.
 • Вибираємо, які дані будемо відстежувати.
 • Підтверджуємо всі дозволи.
 • Чекаємо, поки браслет отримає всі оновлення.
 • Відразу після синхронізації ваш фітнес-браслет буде налаштований під язик, який використовує iPhone. На жаль, український недоступний.

Циферблати на Mi Band 6

Xiaomi говорили, що на Mi Band 6 дуже багато цікавих циферблатів. Можу посперечатися з цим, тому що фактично всі циферблати якісь ну ось зовсім не дуже, а для власної настройки вам дається тільки 5 варіантів. І то, максимум, що ви можете в них зробити. просто змінити фонову картинку і колір тексту.

Всі інші циферблати можна знайти в розділі «Магазин». Але, попереджаю, там багато анімешних, анімованих, якихось дитячих варіантів. А ось для такого любителя мінімалізму, як я, напевно, ідеально залишатися на початковому циферблаті. У розділі «Адміністратор» можна управляти відображеними циферблатами.

Налаштування Mi Band 6

Подальшу настройку Mi Band 6 зручніше проводити з вашого смартфона через додаток Mi Fit.

Увага: Одночасно до одного iPhone можна підключити декілька Mi Band, але всього один буде збирати дані і приймати повідомлення. врахуйте це.

Всі фітнес-браслети відображаються у вашому профілі. Натиснувши на потрібний, можна перейти в меню браслета.

Щоб налаштувати Mi Band 6, потрібно відкрити вкладку «Налаштування браслета»:

 • У вкладці «Мова» можна змінити мову браслета на інший. При зміні мови на браслеті, мова в самому додатку не змінюється. Тому, якщо захочете підтягти англійську. можете налаштувати фітнес-браслет на English, а самим користуватися російською розкладкою iPhone.
 • В «Налаштуваннях відображення» ви можете додати додаткові можливості: «Таймер», «Пошук пристрою», «Секундомір» або «Зробити знімок». Також там можна видалити ті пункти, якими ви не користуєтеся. Наприклад, мені нема чого «Світовий годинник» і «Alipay», тому я їх прибрала зі списку.
 • «Налаштування ярликів». це настройка вікон на Mi Band, які відображаються по свайпа. Також можна додати кілька екранів або прибрати непотрібні.
 • «Параметри тренування». вибирайте ті, якими будете користуватися і прибирайте непотрібні.
 • «Активація при піднятті». налаштуйте включення дисплея при піднятті руки, як на Apple Watch.
 • «Блокування». можна задати пароль на фітнес-браслет.
 • «Нічний режим». автоматичне зниження яскравості в нічний час.
 • «Розташування браслета». настройка руки, на якій ви носите браслет.

У пункті «Повідомлення» ви налаштовуєте відображення повідомлень, «Вібрація». додавання вібрації на дзвінки, будильник, SMS і так далі.

Моніторинг здоров’я. це обов’язкова до налаштування вкладка. Тут ви можете налаштувати інтервали вимірювання ЧСС, додати повідомлення про пульс, моніторинг стресу і якості дихання під час сну і ще багато іншого. Раджу не пропускати цю вкладку і реально відкалібрувати її під себе, все ж, якщо ви будете використовувати фітнес-браслет, то використовуйте його для максимальної користі своєму здоров’ю.

READ  Телевізор LG немає зображення звук працює

шикарний дизайн

Звичайно, необхідно відзначити і прекрасний дизайн фітнес-браслета. Форм-фактор аксесуара продуманий до дрібних деталей, він комфортно сидить на руці, не викликає почуття дискомфорту, а велика кількість забарвлень і можливість підміни ремінця, дозволять «адаптувати» його зовнішній вигляд під ваш стиль і колір одягу.

Синхронізація з телефоном

Після того як профіль буде заповнений, програма запропонує для вас включити Bluetooth на телефоні і об’єднатися з браслетом. Включивши Bluetooth, заходимо в інтерфейс профілю і тиснемо на кнопку «Додати пристрій». Band. Далі додаток в автоматичному режимі почне шукати трекера і сповістить вас про знахідку вібрацією. Дотримуйтесь інструкцій на екрані. натисніть кнопку і зачекайте пару секунд, поки з’єднання буде встановлено.

водонепроникна конструкція

Mi Band 4. це фітнес-браслет з водонепроникної конструкцією, з ним, ви сміливо зможете плавати в прісній воді. Аксесуар обладнаний міцним 2.5D-склом, яке здатне витримувати тиск до 5 атмосфер і забезпечує надійний захист кольорового монітора.

Програми для роботи

Щоб завжди мати доступ до статистики кроків і інший інформації, яку збирає фітнес-браслет, для вас потрібно завантажити програму Mi Fit (якщо у вас телефон на Android або iPhone) або програму Bind Mi Band (якщо у вас Windows Phone). У вашому телефоні також повинен бути робочий Bluetooth-модуль для зв’язку телефону з трекером і високоякісного збору статистики.

Для нашого управління ми користувалися програмою Mi Fit:

 • Викачуємо офіційний додаток на телефон з Google Play або App Store і запускаємо його. Дозволяємо програмці доступ до індивідуальних даними.
 • Тиснемо на «Вхід» і вводимо логін і пароль від облікового запису Мі. Якщо ви в перший раз користуєтеся пристроєм від Xiaomi, обліковий запис необхідно зробити.

Особисто я користуюся цією програмою достатньо тривалий час і вважаю її найкращою з усіх запропонованих в Play Market.

Огляд фітнес-браслета Xiaomi Mi Band 5: п’ятірка з мінусом

Як і багато, ми очікували цю новинку. Розповідаємо, що нам сподобалося і чого відверто не вистачило в п’ятій версії «ми бенду».

Строго кажучи, назва «фітнес-браслет» вже здавна застаріло. За нашими спостереженнями тільки відсотків 20 усіх користувачів реально вживають його для спорту або спорту. Всі інші. як годинник, як очевидний лічильник кроків і калорій, як пристрої для моніторингу сну або просто як «жужжалки» на зап’ясті, що дозволяє не пропустити дзвінок. Як нам здається, виробники не можуть цього не помічати, і все удосконалення повинні бути орієнтовані в бік звичайних користувачів, а не спортсменів. З Xiaomi Mi Band 5 приблизно так і вийшло.

Як Користуватися Годинами Xiaomi Mi Band 4

Особисто я взяв міжнародну версію. Відрізняється вона від китайської тільки тим, що ззаду все написи виконані англійською мовою. Відразу після включення апарат самостійно оновився на російську прошивку. Ще є китайська версія з NFC, але тому що оплачувати їй нереально. сенсу переплачувати за цю функцію немає. Відрізняється ж вона підковою замість гуртка на лицьовій частині браслета.

У комплекті також йде великий мануал і зарядний блок.

Для зарядки капсулу все ще потрібно від’єднувати про браслета. Це страшно ніяково і з плином часу може привести до її втрати. Хоча в цьому плані виробник досить продумав міцну систему кріплення. Справедливості заради додам, зарядку не вимагає дістати капсуль вже щосили продають на Алі. Так що і це питання вирішене, але вимагає додаткових вкладень.

Куди найменш надійна застібка типу «грибок». Власне, саме так я і розгубив власний Mi Band 3. У 2-ий і першої версії губилися капсули, в третій. весь браслет повністю. Тому, рекомендую ремінці з плином часу поміняти на унікальні. Підробки у мене були і це просто жах взагалі.

Габарити, на мій погляд, після 3 версії тільки трохи помінялися. По крайней мере аксесуар вже не виглядає таким собі гігантом на руці.

Попрацювали з екраном, він став кольоровим зі звичайним дозволом, достатнім для комфортабельного читання тексту. До того ж, тут є олеофобним покриття.

Захист від води просто хороша, в їх можна плавати в басейні. Але при митті рук екран самостійно включається, щось там перегортає. Іншими словами поводиться не зовсім правильно. Що відбувається в режимі тренування «плавання». не знаю.

Вібромотор дає приємні і відчутні поштовхи, так що дзвінок або повідомлення ви точно не пропустите. Ну і працює браслет близько 20 реальних днів на одному заряді.

0,95-дюймовий дисплей з олеофобним покриттям

Браслет має AMOLED-дисплей з діагоналлю 0,95 дюйма (120х240 пікселів) з олеофобним покриттям, що перевершує попереднє покоління (у якого діагональ була 0,78 дюйма). Більш того, виробником заявлено, що яскравість монітора збільшена.

Також, за заявою компанії-виробника, інтегрованої батареї ємністю 135 мАг (для моделі з NFC. 125 мАг) повинно вистачити приблизно на 20 днів (у версії з NFC до 15 днів) роботи без підзарядки.

Версія з інтегрованим NFC

Модель NFC відрізняється не тільки підтримкою NFC. У цій моделі доданий штучний розум, який дозволяє управляти як браслетом, так і телефоном і пристроями розумного будинку (включити світло, активувати власний розумний пилосос і т.д.).

NFC не рекомендується включати без необхідності.

Як поміняти циферблат екрану Xiaomi Mi Band 4 через додаток

Як розумієте, цього вбудованого набору явно не достатньо, щоб задовольнити розігралася фантазію кастомізатора. Тому розробники Xiaomi Mi Band 4 вбудували можливість зміни теми циферблата в фірмовому мобільному додатку Mi Fit, яке ми встановлювали під час налаштування Smart годин.

«Налаштування екрану браслета» значиться найпершим пунктом меню в додатку. Тут дві вкладки. У першій. набір доступних для скачування циферблатів.

Вибираємо будь-який з них і застосовуємо до браслету. У цей момент Xiaomi Mi Band 4 повинен бути підключений через Bluetooth до телефону.

В процесі на фітнес трекері з’явиться повідомлення про синхронізацію.

По завершенні установки нового циферблата на екрані з’явиться нова тема оформлення

Як Поміняти Стандартний Циферблат Екрану Xiaomi Mi Smart Band 4 і Поставити кастомними від iPhone?

Поговоримо сьогодні про настройку екрану, а точніше про те, як поставити кастомний циферблат від iPhone на розумних годиннику Xiaomi Mi Band 4. Існує три варіанти змінити екран або повернути назад стандартний. з самого Smart браслета, через додаток Mi Fit і за допомогою сторонніх програм, наприклад MyWatchFace. Розглянемо кожен з них детальніше.

READ  Як підключити Xbox до телевізора

Зміна стандартного циферблата годинника з браслета Mi Band 4

За замовчуванням на браслеті встановлені три різних циферблата. Для вибору потрібного варіанта необхідно зайти в розділ «Додатково. Дисплей»

Тут є ще два циферблати, які мають один і той же дизайн, але відрізняються за кольором

Як поставити кастомний циферблат від iPhone на браслет Xiaomi Mi Band 4

Однак, в стандартному додатку Xiaomi Mi Fit для годин Smart Band 4 поки що занадто мало дійсно гідних уваги варіантів оформлення дисплея. В основному всі займають мультяшні анімешні картинки. Але сторонні розробники не дрімають, і завдяки їм з’явилося ще кілька додатки для зміни оформлення основного циферблата браслета. Одним з них є MyWatchFace. На жаль, я не зміг знайти його версії або як було подібного робочого аналога для iPhone, тому поміняти візуальної теми з його допомогою в даний момент можливо тільки зі смартфона на Android. Пропоную подивитися детальний відео, як це зробити

А ось для власників iPhone є інше не менш крутий безкоштовний додаток AmazTools. Його роботу я вже можу показати більш детально.

При першому запуску програма спробує автоматично визначити модель вашого пристрою, так як вона може працювати з декількома розумними годинами Xiaomi. Для цього тиснемо на кнопку «Налаштування», включаємо на смартфоні Bluetooth і тиснемо на «Шукати»

Мій Mi Band 4 знайшовся за пару секунд. вибираємо його і підтверджуємо і завершуємо настройку.

XIAOMI MI BAND 4. ОБЗОР И ПЕРВАЯ НАСТРОЙКА

На головному екрані з’явиться інформація про кроки і калорії, але нам потрібно зараз не це. Кастомниє циферблати перебувають в рубриці «Екран»

За допомогою програми Диагност

Встановлюємо додаток Диагност. Дане ПО було розроблено одним з користувачів і вважається аматорської програмою, тому ні в Play Market, ні в App Store ви його не знайдете. Завантажити його на смартфон можна за посиланням.

Після закачування і установки додатка, необхідно виконати наступні дії:

 • запустити додаток на телефоні і дозволити йому виконати пошук вашого фітнес-браслета;
 • під сплив списку пристроїв необхідно вибрати ваш браслет;
 • натискаємо кнопку «Відновити до заводських налаштувань» (назва кнопки може бути злегка іншим);
 • підтверджуємо дію, затискаючи кнопку на бенді;

Даний спосіб працює за принципом заміни МАС-адреси на Mi Band 4. Тому, при наступному підключенні до смартфону, пристрій буде сприйматися, як нове.

повністю розрядити

Але також браслет Xiaomi Mi Band 4 можна спробувати відкотити до заводських налаштувань, якщо просто відключити його, методом повного розряду акумулятора. В такому випадку теж може вийти перезавантажити годинник. І нехай акумулятор тримає близько 20 днів, це не така вже й проблема. Увімкніть на цей час якомога більше повідомлень і постарайтеся зробити так, щоб дисплей пристрою був включеним якомога довше.

Замороження

Один з найбільш неординарних способів скинути Mi Band 4, це покласти його в морозильник. Коли буде досягнута критична температура, то він сам перезавантажиться.

За допомогою Mi Fit

Цей додаток є офіційним для гаджетів Xiaomi. І, в цьому випадку, як скинути Mi Band 4? Завантаживши його в відповідному маркеті, виконуємо наступне:

 • Якщо Mi Band 4 був раніше прив’язаний до телефону, одв’язуємо його в меню Mi Fit;
 • Зайдіть в додаток Mi Fit: натисніть «Профіль». «Mi Band 4» перегорніть в самий низ і клікніть на «Відключити» ;
 • Після розриву з’єднання відбудеться повне очищення даних Mi Band, також рекомендуємо почистити кеш додатка Mi Fit;

Як скинути Xiaomi Mi Band 4 до заводських налаштувань

У сучасному суспільстві фітнес браслети можна-побачити, де тільки завгодно. Їх випускають все імениті компанії і Xiaomi не є винятком. Вже у всю продається нове покоління Xiaomi Mi Band 4. І буває, так що ваші улюблені годинник зависли або треба просто обнулити кроки. Але за допомогою цієї інструкції, у вас не складе труднощів здійснити «Hard Reset», щоб фітнес-браслет, став знову як новенький. Тим самим відпадає питання: як скинути браслета Xiaomi Mi Band 4!

За допомогою браслета

У новому Mi Band 4 з’явилася функція скидання до заводських налаштувань прямо з дисплея фітнес-браслета. Інструкція дуже проста для даного способу і допоможе скинути вам ваш дейвайс без сторонньої допомоги. Для цього активуйте екран і перегортайте в сторону до пункту налаштувань. Натиснувши на пункт Прокрутіть до пункту «скидання до заводських налаштувань», все! Mi Band 4 сам перезавантажиться і кинеться до заводських налаштувань.

Як перезавантажити Mi Band 4 через телефон

Отже, перший спосіб, як скинути налаштування Mi Band 4, полягає в перепрошивке пристрої зі смартфона. Допоможуть вам у цьому програми Mi Band Master і GadgetBridge. Але буду з вами відвертий. це шлях для тих, хто дійсно розбирається в прошивках пристроїв. Бо в разі невдачі у вас на руках може виявитися не працюючий девайс.

замикання контактів

І останній спосіб, який радимо ми вам використовувати, це скидання браслета Mi Band 4 методом замикання контактів. Скидання налаштувань тут відбувається за рахунок приєднання до контактів гаджета джерел струму. У нашому випадку це п’езо елемент від запальнички. Детальна інструкція та все її мінуси, ви можете знайти нижче

Можливі побічні ефекти такого скидання до заводських налаштувань і перезавантаження:

 • злегка (або не злегка) подплавит контакти пристрою;
 • початкове «Подглючіваніе» зважаючи екстреної перезавантаження;
 • крайній випадок. повна недієздатність гаджета.
 • Беремо запальничку з п’єзоелементом. розбираємо її і дістаємо його (п’єзоелемент).
 • Б’ємо струмом по правому контакту Mi Band 4.
 • Усе. Ви зробили Hard Reset Mi Band 4 і він перезавантажився.

І якщо проблему зависання можна вирішити, найчастіше перезавантаженням браслета, то в разі самої невдалої спроби «Обнулити» ваш пристрій, ви просто залишитеся без девайса.

Тому рекомендую ретельно зважити всі «За» і «Проти». при виборі способів перезавантаження і скидання вашого гаджета.

Вимірювання пульсу. як поміряти тиск на Mi Band 4?

Налаштування автоматизації вимірів вашого пульсу. Тут можна виставити постійний автоматичний завмер через певний проміжок часу або контроль під час сну.

При активації будь-якого з режимів нас попередять про підвищеній витраті енергії акумулятора

READ  Як налаштувати телевізор Xiaomi 4s 43

Також для настройки доступні частота твори вимірювань. Можна включити навіть інтелектуальне виявлення підвищення активності, при якому завмер буде проводитися частіше, ніж звичайно.

Тут же виставляється автоматичне попередження і перевищенні допустимого порогу пульсу.

Як включити трекер Mi Band 4?

Для першого включення фітнес браслета Mi Band 4 необхідно поставити його на зарядку. Після чого він сам автоматично включиться і перейде в режим пошуку смартфона для підключення.

Тут також можна вибрати тип вібрації і відображення відомостей про контакті.

Будильник на Mi Band 4

У будильнику Xiaomi Mi Band 4 на екрані браслета можна тільки включити або виключити один із заданих.

А ось в додатку дозволяється їх додавати і створювати відразу кілька годин для спрацьовування.

Інтерфейс додавання нового схожий з «Подіями».

Як налаштувати браслет Xiaomi Mi Band 4?

Я думаю, немає сенсу розповідати, як налаштувати сам додаток Mi Fit і виставити свій вік, вагу і зріст для коректного підрахунку відстані і калорій. Про це дуже докладно було розказано в керівництві до Mi Band другого покоління. Приступимо відразу до основного функціоналу фітнес браслета.

Управляти більшістю функцій можна прямо з головного екрану браслета. У цьому ми переконалися в огляді на Mi Band 4. Однак для детальної настройки відображення і режимів роботи трекера необхідно виставити потрібні параметри в мобільному додатку Mi Fit.

Щоб потрапити в ньому в налаштування Smart годин, потрібно відкрити меню «Профіль» і вибрати розділ «Фітнес-браслет Mi Smart Band 4».

Пройдемося по головним конфігурацій, що впливає на його роботу. Оскільки вони знаходяться на другій частині даної сторінки, перегорнемо екран вниз.

події

Нагадування про важливі події, які не можна пропустити.

При додаванні замітки є обмеження по кількості символів в 14 штук.

Можна також задати періодичність спрацьовування нагадування. один раз, кожен день, місяць і т.д.

Як підключити фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 до телефону

Скачайте та встановіть програму «Mi Fit» на Ваш телефон. Потім включите Bluetooth на телефон, запустіть додаток «Mi Fit» і натисніть «Додати пристрій». Зараз оберіть «Браслет». Після вдалого підключення на фітнес-браслеті Xiaomi Mi Smart Band 4 спрацює Тактильна, на дисплеї телефону необхідно буде підтвердити підключення.

Полная Настройка Xiaomi Mi Band 4 II 5 нужных Программ КАК РАСШИРИТЬ БАЗОВЫЕ ВОЗМОЖНОСТИ

Як оновити фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4

Фітнес-браслет Xiaomi Mi Smart Band 4 оновлюється через додаток Mi Fit в автоматичному режимі при синхронізації браслета з програмою. У момент конфігурації ПО на дисплеї трекера виникає іконка зі стрілочкою.

Також для оновлення прошивки фітнес-браслета може вживатися мобільний додаток «Mi Band Master».І тому скачайте і встановіть програму «Mi Band Master» на Ваш телефон. Підключіть фітнес-браслет до телефону, потім виберіть розділ «Налаштування», зайдіть в підрозділ «Браслет» і виберіть пункт «Прошивка». На дисплеї телефону відображається поточний статус оновлений. Якщо файл оновлений є, то натисніть «Оновити прошивку».

Вимірювання пульсу

Підрахунок ЧСС можна запустити прямо з екрану фітнес-браслета. Для цього робимо свайп вгору по монітору і натискаємо «Пульс». Щільно Закріплюючи годинник на зап’ясті і чекаємо, поки датчик відстежить частоту серцебиття. Статистика по пульсу за якесь проміжок часу можна подивитися на головному екрані Ми фіта.

Повідомлення на Xiaomi Mi Band 4. як включити і налаштувати

сповіщення на Xiaomi Mi Band 4. це дублюються повідомлення зі телефону, які здібності на дисплеї вашого фітнес-браслета. Це можуть бути вхідні повідомлення, дзвінки, електронна пошта, повідомлення з Whatsapp, Viber, будильник і т.д. Час від часу вони можуть НЕ працювати: наприклад, НЕ доповідають про виконання мети або в бездіяльності, а не приходять повідомлення з Whatsapp. У даній статті розберемося, як включити і налаштувати на трекері Xiaomi Mi Band 4.

перш, настройка, xiaomi, band
 • Для початку переконайтеся, що ваш браслет Mi Band 4 підключений до телефону.
 • На телефоні має бути встановлено додаток Mi Fit і оновлено до останньої версії.

Сповіщення на Mi Band 4 Повинні бути показані у верхній частині браслета у вигляді іконок і тексту під нею. Якщо у вас їх немає, спробуйте виконати наступні дії.

Характеристики фітнес-браслета Xiaomi Mi Smart Band 4

Сумісність з операційними системами iOS 9 і вище, Android 4.4 і вишеТіп управління сенсорноеСенсорний екран є Кольоровий екран є Діагональ монітора 0.95 »Монітор із роздільною здатністю 240х120Матеріал корпусу полікарбонат Водонепроникність 5 Бар Ступінь захисту IP68 Матеріал ремінця Cиликон Сумний ремінець естьОб’ем інтегрованої пам’яті 16 Датчики гіроскоп, серцевого ритму, 3d акселерометрВерсія Bluetooth 5 Можливість підключення до PC естьФорм фактор частин харчування Li-pol акумулятор Ємність акумулятора 135 мАг Тривалість роботи 336 год Час зарядки 2 чВес 22.1 г

включення

В Ми Band 5 не передбачено примусове включення і виключення. Браслет цілком деактивується тільки під час розрядки. Якщо рівень заряду звичайний, пристрій знаходиться в «сплячому» режимі. екран запалюється, якщо натиснути на єдину багатофункціональну кнопку.

Інструкція як заряджати браслет Mi band 4

Перед тим, як починати налаштовувати девайс, потрібно його зарядити за допомогою вхідного в комплект поставки зарядного блоку. Для цього Витягніть капсулу з ремінця і роз’єм втопите в зарядному гнізді таким чином, щоб укласти нижню частину роз’єму контактами самого гнізда, браслет втопите. При цьому, вони залишаться мало виступаючим з гнізда. Зарядний блок Підключіть до USB-порт, акумулятора або другого заряджаючий пристрою. Ось рідної зарядки годинник заряджаються приблизно пару годинок.

Як підключити Xiaomi Mi BAND 2 До Android смартфонів АБО iPhone

Сам по собі браслет працювати НЕ буде. Його з’єднують з PC, планшетом, а в більшості випадків. зі телефоном через додаток Mi Fit.

Якщо ви. володар Windows Phone, для вас необхідно мати справу з мобільного програмою Bind Mi Band. Але у нас піде мова про програмці, яка підходить для Android або iOS телефонів.

Система Android 4.4 або iOS 7 і нові версії підходять для роботи. Також повинен бути модуль Bluetooth 4.0 LE для з’єднання телефону з трекером.

перш, настройка, xiaomi, band

В нашій анотації ми використовували додаток Mi Fit 3.0.1.

BETATECH.COM.UA 2021