Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Підключити телефон Samsung до комп’ютера через USB

Table of Contents

Як використовувати Snapchat

Snapchat. нове круте додаток для обміну миттєвими повідомленнями для спілкування з друзями і відправки фотографій. Подивіться це керівництво, щоб дізнатися, як його використовувати.

Підключіть Samsung до компютера звичайним способом

Якщо ви використовуєте Samsung Galaxy S7 / S7 Edge / S6 / S5 / Note 4, A9 / A7 / A5 під управлінням Android 4.0 або вище, вам просто потрібно зайти в налаштування і включити налагодження по USB. Потім підключіть пристрій до комп’ютера, щоб ви могли перевірити свій телефон Samsung на комп’ютері, і він буде лічений як диск.

Якщо ваш пристрій працює під управлінням Android 2.3, залиште наступне керівництво для себе. Підготовка: Перед підключенням до комп’ютера зніміть прапорець «Налагодження по USB». (Ви можете перейти в «Налаштування» «Додатки» «Розробка» «Налагодження по USB»)

Перейдіть в «Налаштування» і виберіть «Бездротовий зв’язок і мережі», потім натисніть «Програми USB».

Натисніть «Підключити накопичувач до PC» (коли ваш телефон не підключений до PC). Потім з’являться повідомлення, що пропонують підключити USB-кабель для використання пристрою, що запам’ятовує. Не натискайте «Скасування» зараз.

Підключіть телефон до PC за допомогою кабелю USB і натисніть «Підключити USB-накопичувач» на телефоні, коли він нагадає, що USB підключений.

Примітка. Вищезазначена операція працює на Android 2.3 і може відрізнятися від пристроїв, що працюють під управлінням різних версій системи Android.

як підключити телефон Samsung до PC через Wi-Fi / USB?

Якщо описаний вище метод не допоміг, ви також можете підключити телефон Samsung до PC через Wi-Fi / USB. Цей метод високошвидкісний і безпечний, на відміну від використання Bluetooth.

Існує безліч професійних інструментів для передачі файлів по Wi-Fi на ваш вибір. Одним з таких інструментів є Samsung Messages Backup, який дозволяє переносити практично всі з телефону Samsung на PC.

Програма підтримує практично всі телефони Samsung, включаючи Samsung Galaxy S10 / S9 / S7 / S6, Galaxy Note9 / 8/7/6, Galaxy A9 / A8 / A7 / A6 і т. Д., А також інші пристрої Android, такі як LG. Sony, HTC, Huawei, Xiaomi і інші.

Ось кроки, щоб підключити телефон Samsung до PC через Wi-Fi.

Підключіть пристрій Samsung і комп’ютер до однієї мережі Wi-Fi.

Встановіть програму Samsung Messages Backup на Windows 10/8/7 / Vista / XP.

Безкоштовно завантажте мобільний додаток Samsung Message Backup на телефон Samsung.

Запустити програму на PC. Ви можете побачити інтерфейс, показаний нижче, виберіть «Підключитися через WI-FI».

підключити, телефон, samsung, комп, ютера

Після цього ви можете отримати QR-код на екрані вашого PC. Тепер вам буде запропоновано відсканувати QR-код.

Відкрийте програму на телефоні Samsung. Ви можете знайти програму перегляду QR-кодів в правому верхньому углу.Щелкніте його, щоб відсканувати QR-код.

При вході в основний інтерфейс вашого PC, як показано нижче, ваш телефон Samsung успішно підключається до PC через Wi-Fi.

Як підключити Samsung Galaxy Note до PC чотирма способами

як підключити телефон Samsung до PC через режим MTP?

Використання режиму MTP (Media Transfer Protocol) для підключення телефону Samsung до PC. рекомендується передавати фотографії з Samsung на PC через USB-кабель. Однак рекомендується передавати невелику кількість медіафайлів на комп’ютер через його низьку швидкість передачі даних.

 • Підключіть телефон Samsung до PC за допомогою кабелю USB.
 • На головному екрані телефону проведіть пальцем по екрану зверху вниз.
 • Переконайтеся, що встановлене USB-з’єднання позначено як «Підключено як мультимедійний пристрій».
 • Якщо USB-з’єднання не позначено, як зазначено, виберіть опцію «Медіа-пристрій (MTP)».
 • Переконайтеся, що комп’ютер виявив ваш телефон Samsung і відобразив його в «Моєму комп’ютері».

Як підключити телефон Samsung Galaxy до комп’ютера

Оскільки Android стає все більш популярним на ринку телефонів, смартфон Samsung є одним з провідних телефонів Android з великою кількістю користувачів. Безсумнівно, підключення телефону Android до комп’ютера за допомогою кабелю і резервного копіювання. важлива річ, що дозволяє запобігти втраті інформації на телефоні. Але що робити, якщо не вдається підключити Android до PC ?

 • Передача SMS з Samsung на Samsung
 • Як зробити резервну копію і відновити Android на комп‘ютері Тут ми візьмемо смартфон Samsung Galaxy як приклад і дамо вам кілька порад по підключенню Samsung Galaxy до PC.
 • Як рутіровать Samsung Galaxy Note

  Цей концентратор проведе вас по шляху рутірованія вашого пристрою. Це написано для звичайних користувачів простим для розуміння мовою.

  Як підключити телефон Samsung до комп’ютера через USB?

  Досить часто виникає потреба підключення свого смартфона до комп’ютера. Для чого? Хоча б для того, щоб перенести зображення зі смартфона в пам’ять комп’ютера. Ну а хтось таким чином заряджає сенсорні пристрої. зручно, чи знаєте. Коротше кажучи, необхідність існує. Інше питання. як смартфон підключити до комп’ютера. У цій статті ми покажемо приклад на базі пристрою від Samsung.

  Нам знадобиться кабель (MicroUSB або USB Type-C. ролі не грає), сам смартфон і комп’ютер або ноутбук.

  READ  Як включити геолокацію на Samsung

  Власне, підключення можна назвати успішним. Смартфон почав заряджатися, значить, все в порядку (в деяких випадках гаджет може не заряджатися, але це не привід для паніки).

  Якщо ви використовуєте кабель USB і комп’ютер тільки для зарядки свого сенсорного пристрою, на цьому можна зупинитися. Але якщо вам потрібно перенести якісь дані з комп‘ютера на смартфон або навпаки, необхідно виконати ще кілька дій.

  Коли ви підключаєте Samsung до комп’ютера, на екрані смартфона з’являється наступне повідомлення (після розблокування екрану):

  Система запитує вам, чи дозволити доступ до даних на телефоні. Для зарядки можна натиснути «Заборонити», однак для передачі даних треба натиснути «Дозволити». Що буде, якщо цього не зробити? Відкриваємо «Мій комп’ютер» і бачимо наш смартфон. Кількома по ньому два рази лівою клавішею миші.

  А нічого не бачимо, тому що ми заборонили доступ до файлової системи смартфона. Якщо ж надати дозвіл, файлова система буде доступна для огляду і роботи з нею. Відчуйте різницю.

  Зверніть увагу, в прикладі вище відбивається як внутрішня пам’ять смартфона, так і зовнішня. карта пам‘яті.

  Компьютер не видит телефон через USB, но заряжается. ИСПРАВЛЯЕМ

  Тепер ви можете працювати з файлами і, наприклад, переносити їх.

  Якщо табличка з вибором підключення не виникає, комп’ютер при цьому не бачить файлову систему вашого смартфона, є ймовірність, що конфігурація USB за замовчуванням використовує тільки зарядку пристрою. Цей варіант актуальний, якщо включений режим розробника і хтось в ньому встиг «покопатися». Рішення таке. Йдете в режиму розробника (що це таке. в даній статті), далі знаходите пункт «Конфігурація USB за замовчуванням».

  Тепер при підключенні смартфона до PC або ноутбука повинен з’являтися вибір доступу до даних на смартфоні.

  Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

  • Підписатися на наш канал на YouTube.
  • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

  Через програму для підключення

  Підключити смартфон Samsung до комп’ютера можна і через спеціальну програму Samsung Kies. З її допомогою можлива синхронізація гаджетів як через кабель, так і через Wi-Fi. Процедура скачування проста, досить знайти програму останньої версії на офіційному сайті. При установці необхідно вказати мову інтерфейсу і вказати папку, куди буде скачиваться програма.

  Компьютер не видит телефон через USB Как исправить?

  Обов’язково потрібно дати згоду на ліцензійну угоду і клікнути на кнопку «Далі». На завершення установки за бажанням встановлюють ярлик на робочому столі. Крім того, потрібно залишити галочку біля запуску додатка. Після всіх маніпуляцій інсталяційний процес підійде до кінця. Після відкриття програми потрібно перейти у вкладку «Засоби» і вибрати зручне місце для розташування службової папки. Синхронізація Samsung з PC відбудеться за допомогою USB-кабелю.

  Але при з’єднанні можуть виникнути деякі помилки механічного та програмного характеру:

  • механічні: непрацюючий кабель, проблема з акумуляторною батареєю, пошкоджений порт на комп’ютері або гніздо на гаджеті;
  • програмні: неправильна перепрошивка пристрою, пошкоджені драйвера, складності з настройками, помилка операційної системи гаджета або наявність вірусу.

  Можливу причину можна дізнатися, використовуючи одну з перерахованих проблем. Спробувавши кілька причин, можна знайти правильну і усунути її. Якщо все-таки підключення не відбулося, то смартфон краще віднести в сервісний центр.

  варіанти синхронізації

  Підключити телефон Samsung до комп’ютера або ноутбука можна кількома способами:

  • через кабель USB;
  • з використанням спеціальної програми;
  • через бездротову мережу (Bluetooth, Wi-Fi).

  Вибір з’єднання залежить від завдання, яке стоїть перед користувачем пристрою. Наприклад, якщо необхідно передати великий обсяг даних, то знадобиться USB-кабель. А якщо необхідно швидке підключення. то це бездротові мережі або програми.

  можливі складності

  Але при синхронізації девайсів може трапитися так, що Samsung до комп‘ютера не підключається. Це може статися через декілька можливих складнощів:

  • Є смартфони, у яких нерозповсюдження ОС. Вони не завжди з’єднуються з комп’ютером. Для усунення проблеми необхідно спочатку вимкнути телефон, в такому стані підключити через кабель до ноутбука або PC, і тільки після всіх маніпуляцій включити його. Комп’ютер автоматично знайде гаджет і встановить необхідні драйвера.
  • У разі проблем із синхронізацією можна перейти в меню розробника і активувати налагодження. Це усуне проблему.

  Можлива незапланована установка комп’ютером драйверів при підключенні до нього телефону. Необхідно почекати, поки установка закінчиться. Якщо в процесі виникли проблеми, то драйвера завантажують вручну. Для цього їх скачують на офіційному сайті Samsung.

  Підключити девайси можна декількома способами. Вибір з’єднання залежить від ситуацій і швидкості синхронізації. Крім того, варто знати про можливі складнощі і варіанти їх усунення. Якщо ж всі запропоновані способи не подіяли, то найкраще звернутися до фахівців.

  Залишайся в курсі сучасних гаджетів. підписуйтесь на канал Яндекс.Дзен xChip.ruFAQ 1813

  Дуже часто користувачам доводиться підключати свій телефон до персонального комп’ютера. І причин для цього може бути безліч. Наприклад, якщо користувачеві хочеться оновити прошивку свого смартфона, перенести музику або інші файли, а також документи, які зберігаються на телефоні. Існує кілька способів підключення мобільного пристрою до комп’ютера.

  Підключення за допомогою WI-FI

  Багато хто знає, що підключити телефон до комп’ютера можна через бездротову мережу WI-FI, але для цього потрібні спеціальні програми, які повинні бути встановлені як на персональний PC, так і на сам смартфон.

  ES Провідник

  Щоб скористатися цією програмою, її потрібно встановити на свій смартфон і далі слідувати за інструкцією:

  • відкрити програму.
  • відкрити параметри.
  • Знайти вкладку, яка називається «Мережа» і вибрати «Віддалений доступ»
  • Після цього, на самому комп’ютері потрібно відкрити будь-який браузер.
  • Написати в адресному рядку набір цифр, які з’явилися на екрані телефону після включеного віддаленого доступу. Після потрібно натиснути клавішу «Enter»
  • Після завантаження сторінки з’явиться вся файлові системи пристроїв.
  READ  Помилка сканера Samsung scx 4300

  Підключення смартфона до комп’ютера через Wi-Fi

  Приєднання смартфона до PC через Wi-Fi можна виконати через стороннє додаток. Одна з відповідних програм. AirDroid. Користуватися їй максимально легко:

  Важливо! Для підключення через Wi-Fi обидва пристрої повинні бути з’єднані з одним модемом. Через бездротову мережу можна обмінюватися файлами на високій швидкості, швидко переносити інформацію.

  Виконати підключення смартфона до PC і перенесення інформації дуже просто. Але на Mac для цього буде потрібно спеціальний додаток, так як операційна система не підтримує «чужорідні» апарати на Android.

  Додатковий софт дозволяє переносити файли до 4 ГБ, це обмеження може викликати проблеми у користувачів. Для переміщення значних обсягів інформації можна скористатися хмарними сховищами, хоч вся процедура займе багато часу через тривалу синхронізації.

  Нам знадобиться кабель (MicroUSB або USB Type-C. ролі не грає), сам смартфон і комп‘ютер або ноутбук.

  Власне, підключення можна назвати успішним. Смартфон почав заряджатися, значить, все в порядку (в деяких випадках гаджет може не заряджатися, але це не привід для паніки).

  Якщо ви використовуєте кабель USB і комп’ютер тільки для зарядки свого сенсорного пристрою, на цьому можна зупинитися. Але якщо вам потрібно перенести якісь дані з комп’ютера на смартфон або навпаки, необхідно виконати ще кілька дій.

  Коли ви підключаєте Samsung до комп’ютера, на екрані смартфона з’являється наступне повідомлення (після розблокування екрану):

  Система запитує вам, чи дозволити доступ до даних на телефоні. Для зарядки можна натиснути «Заборонити», однак для передачі даних треба натиснути «Дозволити». Що буде, якщо цього не зробити? Відкриваємо «Мій комп’ютер» і бачимо наш смартфон. Кількома по ньому два рази лівою клавішею миші.

  А нічого не бачимо, тому що ми заборонили доступ до файлової системи смартфона. Якщо ж надати дозвіл, файлова система буде доступна для огляду і роботи з нею. Відчуйте різницю.

  Зверніть увагу, в прикладі вище відбивається як внутрішня пам’ять смартфона, так і зовнішня. карта пам’яті.

  Тепер ви можете працювати з файлами і, наприклад, переносити їх.

  Якщо табличка з вибором підключення не виникає, комп’ютер при цьому не бачить файлову систему вашого смартфона, є ймовірність, що конфігурація USB за замовчуванням використовує тільки зарядку пристрою. Цей варіант актуальний, якщо включений режим розробника і хтось в ньому встиг «покопатися». Рішення таке. Йдете в режиму розробника (що це таке. в даній статті), далі знаходите пункт «Конфігурація USB за замовчуванням».

  Тепер при підключенні смартфона до PC або ноутбука повинен з’являтися вибір доступу до даних на смартфоні.

  Дуже часто виникає необхідність підключення смартфона до персонального комп’ютера. Найчастіше це робиться для обміну файлами: з телефону викачуються фотографії для редагування, друку та зберігання, а з комп’ютера на мобільний пристрій «перекидають» музику або фільми, щоб скористатися смартфоном в якості плеєра. Найпростіше це зробити через USB-з’єднання.

  USB (від англ. Universal Serial Bus. універсальна послідовна шина). це засіб сполучення між електронними пристроями, що представляє із себе USB-кабель і програмне забезпечення.

  AirDrop

  Щоб синхронізувати роботу телефону і комп’ютера, можна використовувати AirDrop. Програма встановлюється на телефон, а доступ на комп’ютері здійснюється в будь-якому браузері.

  • Потрібно завантажити програму на смартфон.
  • Відкрити її і, при бажанні, зареєструватися.
  • На екрані з’явиться адреса, за якою потрібно перейти, щоб синхронізація здійснилася.
  • На PC необхідно відкрити будь-який браузер і вбити в адресний рядок ту адресу, який з’явився на екрані мобільного пристрою.
  • підтвердити підключення
  • Після підтвердження, на комп’ютері з’являється робочий стіл зі значками. файлами, які знаходяться в телефоні.

  При такому способі підключення, власник смартфона може в повному обсязі переносити файли і документи, а також редагувати дзвінки, повідомлення і список контактів. При цьому, всі зміни будуть відбуватися і на пристрої.

  Як телефон Samsung Galaxy підключити до комп’ютера через USB

  Дуже часто виникає необхідність підключення смартфона до персонального комп’ютера. Найчастіше це робиться для обміну файлами: з телефону викачуються фотографії для редагування, друку та зберігання, а з комп’ютера на мобільний пристрій «перекидають» музику або фільми, щоб скористатися смартфоном в якості плеєра. Найпростіше це зробити через USB-з’єднання.

  USB (від англ. Universal Serial Bus. універсальна послідовна шина). це засіб сполучення між електронними пристроями, що представляє із себе USB-кабель і програмне забезпечення.

  А як скопіювати файли зі смартфона Samsung Galaxy на комп’ютер по USB-кабелю?

  Це можна зробити за допомогою стандартної програми «Провідник» Персонального Комп’ютера (PC).

  Обмін файлами між мобільним пристроєм і комп’ютером реалізується дуже просто: береться USB-кабель і з його допомогою з’єднується телефон з комп’ютером. А далі, запустивши додаток «Провідник», копіюєте файли як зі смартфона на комп’ютер, так і з комп’ютера на смартфон. Ця проста процедура копіювання файлів вам давно вже добре відома. Тому далі ми опишемо тільки порядок підключення телефону до комп’ютера через USB-кабель. Для наочного опису даного процесу скористаємося редакційним смартфоном Samsung Galaxy A50 з ОС Android 10 і ноутбуком Sony Vaio з ОС Windows 7 в якості персонального комп’ютера. Перехід до інструкції.

  У наступній статті «Як налаштувати USB-з’єднання для передачі файлів на Samsung Galaxy» ми наведемо порядок перемикання установок USB-з’єднання для передачі файлів, який може стати в нагоді в разі виникнення питань, коли комп’ютер «не бачить» ваш смартфон, з’єднаний з ним USB- кабелем. Для переходу до «Інструкції по налаштуванню USB-з’єднання для передачі файлів між смартфоном Samsung Galaxy і комп’ютером» натисніть тут.

  Інструкція по підключенню смартфона Samsung Galaxy до комп’ютера через USB-кабель.

  Отже, у Вас є персональний комп’ютер і смартфон Galaxy. Для їх сполучення через USB-з’єднання в комплекті телефону обов’язково присутній USB-кабель. Скористаємося ним і воткнём в гніздо комп’ютера роз’єм USB, а в гніздо смартфона роз’єм MicroUSB або USB Type-C кабелю.

  READ  Як підключити саундбар jbl до телевізора

  У разі першого підключення телефону Samsung до комп’ютера за допомогою USB-кабелю комп’ютер автоматично завантажить всі необхідні драйвери для здійснення з’єднання і передачі файлів по USB-каналу, і в нижній частині екрана комп’ютера з’явиться повідомлення «Установка програмного забезпечення драйвера пристрою».

  Після успішної установки драйвера з’явиться друге повідомлення «Пристрій готовий до роботи».

  А на екрані телефону відкриється віконце, в якому буде запит «Дозволити доступ до даних на телефоні». Тут потрібно натиснути на кнопку «Дозволити».

  Скрін. натиснути на кнопку «Дозволити».

  Далі всі дії будуть здійснюватися з Персонального Комп’ютера (PC).

  Після отримання дозволу на доступ до файлів телефону на екрані PC відкриється віконце «Автозапуск». Для роботи з файлами телефону потрібно вибрати пункт «Відкрити пристрій для перегляду файлів».

  Після цього запуститься стандартний додаток файлового менеджера «Провідник», де в розділі Комп’ютер з’явиться позиція вашого смартфона, в нашому випадку «Galaxy A50». Щоб увійти в розділ запам’ятовує телефону потрібно натиснути на позицію «Phone» у правій частині екрану Провідника.

  Скрін комп’ютера. натиснути на позицію «Phone».

  Після чого Провідник покаже всі папки пам’яті вашого телефону, де зберігається вся інформація смартфона. Зараз смартфон дає нам допуск до 18-ти папок запам’ятовує телефону, з якими ми можемо працювати: переглядати файли, копіювати і навіть видаляти їх з пам’яті смартфона.

  Скрін комп’ютера. вид кореневої директорії пам’яті смартфона, що складається з 18 папок. Відкриємо папку DCIM.

  Далі ми опишемо структуру сховища файлів телефону. Операційна Система Android має строгу структуру пристрою, що запам’ятовує смартфона, де все її папки мають однакову назву і призначення для всіх смартфонів з ОС Android будь-якого виробника.

  Найбільш затребуваними для нас будуть такі папки:. DCIM. зберігання відео, фотографій і скріншотів, зняті смартфоном;. Download. папка для зберігання файлів, що скачали смартфоном з Інтернету;. Movies- папка для розміщення відеофайлів до перегляду на смартфоні;. Music. папка для розміщення аудіофайлів до прослуховування на смартфоні.

  Насамперед відкриємо папку DCIM, де зберігаються файли з фото і відео зняті на смартфоні.

  У цій папці поки присутні три папочки:. Camera. для зберігання фото і відео, зняті на камеру смартфона;. Screenshots. для зберігання скріншотів смартфонів;. Magnifier. файли програми Лупа / Magnifier.

  Подключаем samsung к компьютеру по usb

  Скрін комп’ютера. вид відкритої папки DCIM.

  Наступна папка, куди смартфон поміщає всі файли, завантажені з Інтернету, називається Download.

  Скрін комп’ютера. відкриємо папку Download.

  Відкриємо її. Зараз в цій папці знаходяться:. аудіофайл формату mp3. «mishkina-kasha». Це аудіо книга Н.Носова «Мишкова каша» графічний файл формату jpeg. «Scan0547_СЧЁТ 317 від 15_03_2021» відеофайл формату mp4. «Шурпа узбецька (360p)». Це відео приготування страви Узбецької кухні «Шурпа» і 2 папки з аудіокнигами «Мишкова каша» Н.Носова.

  Скрін комп’ютера. вид папки Download.

  Для розміщення на смартфоні файлів з музикою і відеофільмами існують спеціальні папки, які носять назву Music (для музики) і Movies (для відео). Сюди ви з комп’ютера можете скопіювати улюблені відео і аудіо файли для подальшого просматривания і прослуховування їх за допомогою телефону.

  Скрін комп’ютера. для розміщення відео існує папка Movies, а файлів з музикою. папка Music.

  Підключити телефон Samsung як USB флешку

  Як підключити телефон Samsung до комп’ютера і використовувати в якості USB-флешки.

  Підключаємо телефон Samsung за допомогою кабелю формату USB-microUSB до комп’ютера. Розпочнеться стандартна процедура автоматичної установки драйверів, якщо телефон підключений до комп’ютера з операційною системою Windows. Якщо драйверів не буде, то система видасть відповідне повідомлення і попросити встановити їх вручну. Також в диспетчері пристроїв ОС Windows можна побачити непізнане пристрій жовтого кольору. Зазвичай проблема вирішується установкою програми SmartSwitch куди і входять драйвера для роботи з телефонами Samsung.

  Після установки драйверів в провіднику Windows або в Мій Комп’ютер можна побачити підключений пристрій з ім’ям моделі телефону. Клацнувши на нього ми більше нічого не побачимо

  Це говорить про те, що телефон за замовчуванням працює в режимі зарядки. Можна це побачити по характерному значку в верхній частині екрану на самому телефоні.

  Опустивши шторку телефону вниз можна в цьому переконається за відповідним статусом Зарядка по USB.

  Натиснувши на меню Зарядка по USB можна поміняти режим роботи на Передати файли.

  Якщо знову зайти в Провідник Windows або в Мій Комп’ютер і клацнути на підключений пристрій з ім’ям моделі телефону, то побачимо його вже в якості підключеної флешки.

  Подвійний клік по флешці і побачимо типові файли і папки. Можна вже над ними проводити операції Виділення / Редагування / Копіювання / Переміщення. Як приклад, перед скиданням телефону на заводські настройки, можна скопіювати таким чином всі дані на локальний диск комп’ютера. А то, що не можна скопіювати зробити резервну копію через програму SmartSwitchPC.

  Можна змінити режим роботи USB, щоб при підключенні телефон відразу відображався як USB-флешка. Для цього зайдемо в меню Налаштування.

  Спустимося вниз і натиснемо на меню Параметри розробника.

  І знайдемо меню Конфігурація USB. Звернемо увагу, що за замовчуванням варто Зарядити цей телефон, тобто при підключенні телефон буде працювати в режимі зарядки.

  Натиснемо на меню і виберемо опцію MTP (Media Transfer Protocol) для зміни режиму роботи USB.

  В меню Конфігурація USB тепер змінився протокол передачі даних

  Тепер при підключенні телефону до комп’ютера через USB, якщо опустити шторку на телефоні можна побачити, що режим змінився з зарядки на передачу файлів. І в провіднику Windows телефон буде відображатися відразу як USB-флешка.

  BETATECH.COM.UA 2022