Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Планшети

Планшет Lenovo не підключається до WI-FI

Table of Contents

перезапуск маршрутизатора

У разі коли планшет або смартфон Lenovo або іншої марки не вдалося підключитися до бездротової мережі WI-FI, то на дисплеї відразу відображається повідомлення про це. Потрібно виконати перезапуск маршрутизатора, до якого користувач має намір підключитися. У більшості випадків, після цієї процедури інтернет починає в девайсе нормально функціонувати.

планшет, lenovo, підключається, wi-fi

Навіщо підключати планшет до Мережі

Планшети набирають величезну популярність в якості домашніх пристроїв для розваги і роботи. Практично всі вони мають кілька способів для підключення до Мережі. Це можуть бути як провідні, так і бездротові типи з’єднань. Перед вибором варіанта підключення бажано зважити всі позитивні і негативні сторони кожного. В межах міста, де немає проблем з доступом, оскільки присутні відразу кілька провайдерів, можна підключити оптоволоконний Інтернет. Він буде видавати хорошу швидкість інтернет-з’єднання. Щоб сигнал брало одночасно кілька пристроїв, встановлюється маршрутизатор.

Планшет являє собою пристрій, за принципом роботи нагадує телефон, тільки з збільшеними розмірами. Природно, основна його функція полягає в необхідності доступу до мережі Інтернет. Інформація на ньому відображається набагато якісніше, на великому екрані простіше читати і набирати текст, що на смартфоні робити не так зручно. Крім цього, на планшеті можна дивитися фільми, грати в ігри. За своєю суттю планшети вже можуть повноцінно замінити персональні комп’ютери або ноутбуки.

Зверніть увагу! Сьогодні планшети мають можливість виконувати всі функції ноутбуків. Для них випускаються спеціальні версії текстових редакторів Word, таблиць Excel і навіть повноцінні аналоги креслярських 3D-програм Solid Works.

Але для повноцінного функціонування цього пристрою необхідно з’єднання з Інтернетом. Знаючи, як включити Wi-Fi на планшеті, можна користуватися всіма благами Всесвітньої павутини.

Важливо! Розвиток мережевого підключення для планшетів має негативні сторони. створюється багато вірусів, розроблених спеціально під ці пристрої.

G модем

В цьому випадку до планшета повинен бути підключений спеціальний шнур і налаштований USB-модем. Подібні часто випускаються китайськими компаніями, такими як ZTE або Huawei. Також бажано перевірити, чи налаштовані робота планшета спільно з зовнішніми приладами і режим OTG.

Якщо всі перераховані опції підтримуються планшетом, то модем потрібно перевести в режим «Тільки модем», а також:

 • Відкрити вкладку «Налаштування».
 • Зайти в розділ «Передача даних» і переключити повзунок «Стільниковий трафік».
 • Знайти і відкрити вкладку «Ще», в якій вибрати «Мобільна мережа».
 • Натиснути на «Точка доступу», де створити нову.

Потім відключити введення ПІН-коду на модемі і встановити всі необхідні параметри застосовуваного стільникового оператора. На екрані з’явиться значок 3G, який буде означати успішне з’єднання з Інтернетом.

Як підключити планшет до бездротової мережі

На сьогоднішній день поширені кілька способів підключення домашніх гаджетів до бездротової мережі. Одні з них досить прості, інші можуть зажадати певних настройок. Вибрати найбільш зручний користувач повинен особисто, спираючись на переваги і необхідні параметри.

Lenovo P780 не работает WI-FI. Нет сети WI-FI. Не подключается WI-FI.

 • Найбільшого поширення набув спосіб підключення до Мережі за допомогою маршрутизатора.
 • Підключення за допомогою ноутбука. непоганий варіант при наявності декількох пристроїв.
 • Використання модему мобільного стандарту 3G або 4G. Підключення відбувається за допомогою SIM-карти одного з операторів.
 • Хотспоти і міські з’єднання від різних провайдерів.

Важливо писати пароль уважно

Дуже часто власник планшета сам є винуватцем, чому не вдалося підключитися повністю справний пристрій до бездротової точки доступу. Багато випадків, коли Wi-Fi на планшеті не вдалося підключитися через некоректне написання коду доступу до мережі. В даний час дуже поширена установка безпеки Wi-Fi мережі, наприклад, з використанням захисту Wpa2. Рекомендується під час набору коду доступу встановлювати позначку на сходинці «Показати пароль». Це в більшості випадків забезпечує безпомилкове написання пароля.

У разі абсолютної впевненості точного набору пароля, а при цьому включитися інтернет не може, потрібно в першу чергу перевірити роботу роутера. Часто складності проявляються через некоректні налаштування маршрутизатора, його перевантаження, стрибків напруги в мережі енергоживлення і т. П.

Використання ноутбука

Для з’єднання планшета з мережею Інтернет за допомогою ноутбука потрібно зробити його роздає модулем. Раніше для цього потрібні були спеціальні програми, зараз досить стандартних додатків операційної системи.

Зверніть увагу! Головне. наявність мережевого адаптера з підтримкою бездротової мережі.

Планшет не Подключается к wi-fi, сети ?

 • Відкрити «Центр управління мережами і загальним доступом».
 • Вибрати «Налаштування нового з’єднання».
 • Перейти на сторінку “Майстер установки».
 • Там вибрати пункт «З’єднання комп’ютер-комп’ютер» і натиснути «Далі».
 • Внести дані мережевого назви, ключа доступу і типу безпеки.
 • Створити загальний доступ для пристроїв, для чого є відповідна кнопка.
 • Зайти в «Центр доступу» і пункт «Змінити додаткові параметри».
 • У відкритому розділі поставити покажчики «Включити виявлення», «Загальний доступ до файлів і принтерів». Всі кроки зберегти.

Як включити Wi-Fi на планшеті і підключити до Мережі: покрокова інструкція

Як підключити планшет до Інтернету через Wi-Fi домашнього роутера. один з найпопулярніших запитів в Мережі. Підключення гаджета через бездротову мережу однозначно є найбільш поширеним способом. Пов’язано це з тим, що далеко не всі пристрої комплектуються слотами для SIM-карт. Що стосується роутерів, то зараз вони є практично в кожній квартирі у користувачів, які підключені до Інтернету. Головне, для підключення не потрібно складна покрокова інструкція, зазвичай сам процес інтуїтивно зрозумілий і простий.

READ  Як відв'язати iPad від Apple ID

перезавантаження роутера

Якщо планшет або телефон Lenovo успішно підключається до Wi-Fi і на екрані з’являється відповідне повідомлення, то можна спробувати перезавантажити роутер. Іноді після цього сторінки в браузері починають відкриватися, а значить все працює коректно.

Налаштування режиму

Універсальний режим передачі сигналу Wi-Fi. 802.11 b / g / n mixed. Він підходить для всіх типів бездротового зв’язку. Однак не у всіх модемах стоїть за умовчанням, і це може бути причиною, по якій планшет відмовиться під’єднатися до мережі.

 • Зайти в меню роутера.
 • Виявити «Бездротова зв’язок».
 • У ній поставити 802.11 b / g / n mixed (або змішаний, якщо меню повністю переведено).

Цей спосіб працює з більшістю планшетів і смартфонів. Якщо виникла неполадка при підключенні, варто обов’язково перевірити подібну настройку в меню бездротового модему.

Опис проблеми

При підключенні Android пристрої до мережі Wi-Fi зазвичай з’являється повідомлення «Збережено, захист WPA / WPA2». У деяких випадках навіть при наявності цього повідомлення інтернет на планшеті відсутній і необхідно якимось чином вирішити проблему. Про це ми поговоримо нижче.

Налаштування Mac-адреси

Найбільш часто помилки при фільтрації MAC-адрес з’являються при роботі планшетів виробників Lenovo і Asus з дешевими моделями маршрутизаторів. Ці гаджети з метою забезпечення максимальної безпеки визначають MAC-адресу і в разі, коли він не визначається, то вихід в глобальну мережу перекривається, що часто є проблемою, чому не включається доступ до мережі в планшеті.

 • Відкрити параметри маршрутизатора, скориставшись алгоритмом дій, представленим в розділі вище;
 • Далі увійти в закладку «Мережа»;
 • Тут треба переконатися, що MAC приладу і PC однакові;
 • Клікнути «Зберегти»;
 • Потім перезапустити маршрутизатор і планшет;
 • Тепер з’єднатися з бездротовою мережею та переконатися, що проблема виправлена.

Якщо успішно вирішити проблему не вдалося, то необхідно спробувати тимчасово в закладці «Мережа» вимкнути фільтрацію. І здійснити перезапуск обох пристроїв.

Тест MAC-фільтрації

І ще одна причина, яка не має відношення до планшету. Mac-адреси теж задаються роутером, а поправити помилку можна так:

 • Увійти в адмін-панель.
 • Відшукати настройки MAC-адрес. в кожної моделі маршрутизатора може бути своя вкладка, але вона обов’язково є і пов’язана з розділом Wi-Fi.
 • Перевірити, чи не встановлена ​​фільтрація.
 • При необхідності потрібно відключити її.

MAC-адреси забезпечують безпеку і не дозволяють «незнайомим» телефонами, планшетів або комп’ютерів під’єднуватися до мережі. Але якщо це домашній маршрутизатор, то такий захист абсолютно ні до чого.

Чому не працює Wi-Fi?

Якщо після підключення планшета до точки доступу веб-сторінки в браузері не відкриваються, то потрібно буде виконати кілька кроків, щоб спробувати усунути неполадку. Проблема може бути як в неправильних налаштуваннях, так і в самому роутері.

неправильний пароль

Тут все просто. Якщо при підключенні до точки доступу з’явилося повідомлення «Неправильний пароль» і т.п, то значить введена комбінація не є правильною. Якщо ж пароль введений вірно, то потрібно скористатися одним з рішень, описаних нижче.

Режим роботи Wi-Fi мережі

Маршрутизатор може працювати в такому режимі, який не підтримує на гаджетах Lenovo. Всього існує 3 режими: b / g / n. Основна відмінність полягає в швидкості відправки даних. B-найбільш повільний режим, g. середній, n. найшвидший режим.

Зміна режиму роботи може вирішити проблему з Wi-Fi. Після зміни параметрів необхідно перезавантажити роутер і Wi-Fi на планшеті.

Чому не працює Wi-Fi?

Якщо після підключення планшета до точки доступу веб-сторінки в браузері не відкриваються, то потрібно буде виконати кілька кроків, щоб спробувати усунути неполадку. Проблема може бути як в неправильних налаштуваннях, так і в самому роутері.

Шляхи вирішення

Нижче перераховані основні методи, які повинні допомогти вирішити проблему. Давайте перейдемо безпосередньо до суті.

перезавантаження роутера

Якщо планшет або телефон Lenovo успішно підключається до Wi-Fi і на екрані з’являється відповідне повідомлення, то можна спробувати перезавантажити роутер. Іноді після цього сторінки в браузері починають відкриватися, а значить все працює коректно.

Опис проблеми

При підключенні Android пристрої до мережі Wi-Fi зазвичай з’являється повідомлення «Збережено, захист WPA / WPA2». У деяких випадках навіть при наявності цього повідомлення інтернет на планшеті відсутній і необхідно якимось чином вирішити проблему. Про це ми поговоримо нижче.

Планшет Lenovo не підключається до Wi-Fi

Бездротова технологія Wi-Fi давно набула широкої популярності, тому практично кожен смартфон або планшет може підключатися до такої мережі. Це дуже зручно, так як потрібно просто знайти потрібну точку доступу, ввести пароль і користуватися інтернетом. У цій статті піде мова про те, що робити якщо планшет Lenovo не підключається до Wi-Fi.

неправильний пароль

Тут все просто. Якщо при підключенні до точки доступу з’явилося повідомлення «Неправильний пароль» і т.п, то значить введена комбінація не є правильною. Якщо ж пароль введений вірно, то потрібно скористатися одним з рішень, описаних нижче.

Регіон в настройках роутера

Помилка в роботі Wi-Fi часто виникає через неправильне регіону в налаштуваннях. Щоб змінити регіон необхідно зайти в веб-інтерфейс пристрою. Якщо Ви не знаєте, як відкрити настройки роутера, то ознайомтеся з інструкцією (вона зазвичай знаходиться в пакувальній коробці роутера).

Розглянемо процес зміни регіону на прикладі роутера від виробника TP-Link. Необхідно відкрити вкладку «Бездротовий режим» і в пункті «Регіон» вибрати потрібну країну. Не забудьте підтвердити збереження нових налаштувань за допомогою спеціальної кнопки.

Налаштування Mac-адреси

Найбільш часто помилки при фільтрації MAC-адрес з’являються при роботі планшетів виробників Lenovo і Asus з дешевими моделями маршрутизаторів. Ці гаджети з метою забезпечення максимальної безпеки визначають MAC-адресу і в разі, коли він не визначається, то вихід в глобальну мережу перекривається, що часто є проблемою, чому не включається доступ до мережі в планшеті.

Планшет не подключается к Wi-Fi: ошибка аутентификации

 • Відкрити параметри маршрутизатора, скориставшись алгоритмом дій, представленим в розділі вище;
 • Далі увійти в закладку «Мережа»;
 • Тут треба переконатися, що MAC приладу і PC однакові;
 • Клікнути «Зберегти»;
 • Потім перезапустити маршрутизатор і планшет;
 • Тепер з’єднатися з бездротовою мережею та переконатися, що проблема виправлена.
READ  Як правильно айпод або iPad

Якщо успішно вирішити проблему не вдалося, то необхідно спробувати тимчасово в закладці «Мережа» вимкнути фільтрацію. І здійснити перезапуск обох пристроїв.

Аналіз роботи системи безпеки захищеної мережі Wi-Fi

Коли гаджет не може встановити з’єднання з роутером і при цьому в рядку стану пише збережено, то можна робити висновок про застосовувані маршрутизатором і девайсом різних видів кодування.

Необхідно виконати наступні послідовні дії:

 • Через PC потрібно відкрити настройки роутера;
 • Запустити в комп’ютері браузер;
 • Надрукувати в пошуковому полі браузера адресу маршрутизатора (зазвичай написаний на корпусі приладу або в його керівництві з експлуатації) і клікнути «Enter». При відсутності інструкції можна спробувати ввести один з наступних адрес: «192.168.0.1» або «192.168.1.1»;
 • Для визначення «IP» треба відкрити командний рядок і виконати команду «IPCONFIG».
 • І в розділі «Основний шлюз» перевірити «IP» роутера в локальній мережі;
 • Далі побачений «IP» надрукувати в пошуковому рядку браузера;
 • Клацнути «Введення»;
 • Набрати ім’я і пароль (вони вказані в інструкції з експлуатації маршрутизатора);
 • У розділі швидких налаштувань подивитися застосовуваний вид кодування. Потрібно встановити вид, який використовується планшетом;
 • Після установки однакового типу шифрування, наприклад, Wpa2, девайс вже буде підтримувати нормальне з’єднання і інтернет з’явиться.

Перевірка каналів

При відсутності позитивного результату після виконання всіх етапів, описаних вище, рекомендується провести настроювання каналів.

Для цього потрібно виконати наступні дії:

 • Увійти в налаштування роутера;
 • У пункті «Chanel» змінити значення (бажано спробувати всі можливі значення). Після вказівки одного з режимів обов’язково клікнути «Зберегти»;
 • Далі перезапустити роутер і планшетний комп’ютер;
 • Зробити спробу з’єднатися.

При безуспішності всіх спроб доведеться вдатися до скидання налаштувань планшетного PC.

Важливо писати пароль уважно

Дуже часто власник планшета сам є винуватцем, чому не вдалося підключитися повністю справний пристрій до бездротової точки доступу. Багато випадків, коли Wi-Fi на планшеті не вдалося підключитися через некоректне написання коду доступу до мережі. В даний час дуже поширена установка безпеки Wi-Fi мережі, наприклад, з використанням захисту Wpa2. Рекомендується під час набору коду доступу встановлювати позначку на сходинці «Показати пароль». Це в більшості випадків забезпечує безпомилкове написання пароля.

У разі абсолютної впевненості точного набору пароля, а при цьому включитися інтернет не може, потрібно в першу чергу перевірити роботу роутера. Часто складності проявляються через некоректні налаштування маршрутизатора, його перевантаження, стрибків напруги в мережі енергоживлення і т. П.

Чому планшет не підключається до WI-FI

Сьогодні для всіх уже очевидно, що якщо планшет або смартфон не підключається до інтернету через WI-FI, то відразу для користувача втрачається велика частина всієї функціональності цього пристрою. Підключення девайса до бездротової мережі зазвичай не супроводжується труднощами, просто необхідне включення вмонтованого в гаджет Wi-Fi. адаптера і потім підключитися до обраної точки доступу написавши пароль.

Однак, іноді вайфай, т. Е. Вийти в інтернет через Wi-Fi, не виходить з-за деяких проблем. Нижче представлені найбільш часті причини, чому планшет не підключається до WI-FI, а також дані конкретні рекомендації, що робити якщо власник гаджета зіткнувся з такою ситуацією, на прикладі планшета Lenovo, який не вдалося підключитися до бездротової мережі WI-FI. У планшетному комп’ютері іноді не включається WI-FI як через наявність проблем в самому девайсі, так і через збої роботи мережевого устаткування.

Власники гаджетів Lenovo дуже рідко зустрічаються з проблемами WI-FI в самому пристрої, але якщо не працює ця функція, то буває, що багато причини неполадок дуже швидко вирішуються самими користувачами простий коригувань деяких налаштувань.

перезапуск маршрутизатора

У разі коли планшет або смартфон Lenovo або іншої марки не вдалося підключитися до бездротової мережі WI-FI, то на дисплеї відразу відображається повідомлення про це. Потрібно виконати перезапуск маршрутизатора, до якого користувач має намір підключитися. У більшості випадків, після цієї процедури інтернет починає в девайсе нормально функціонувати.

Некоректно встановлений режим підключення

Буває, що роутер і планшет використовують різні модифікації зв’язку по Wi-Fi. В такому випадку девайс не визначає застосовується роутером версію.

Є найбільш популярна версія підключення 802.11n, а також з приставкою «b» і «g».

 • Відкрити меню налаштувань маршрутизатора;
 • Подивитися версію підключення і при необхідності поміняти її на відповідну програмного забезпечення планшета;
 • Перезапустити прилади;
 • Випробувати функціональність всіх режимів.

Планшет не бачить WI-FI: що робити?

Питання «чому планшет не підключається до WI-FI» рано чи пізно «ставить в тупик» практично кожного активного користувача Android-девайсів. При цьому ніяких очевидних «симптомів проблеми» не спостерігається: роутер як працював, так і працює, сам планшет виглядає цілком собі «життєздатним», інтернет оплачений і на стаціонарному комп’ютері підключення до локальної мережі відбувається нормально, от тільки планшет не підключається до інтернету через WI-FI.

І в даній статті ми розглянемо, чому виникає така проблема, і що робити користувачеві, якщо планшет не бачить WI-FI.

Чому планшет не підключається до WI-FI: основні причини

Отже, найбільш поширеною причиною того, що планшет не підключається до Wi-Fi, є помилка аутентифікації. іншими словами, невірно введений пароль для підключення до домашньої мережі.

Для усунення помилки потрібно ретельно перевірити коректність введення ключа безпеки: мова, регістр, «розкладку» віртуальної клавіатури і т.д. В крайньому випадку, можна видалити і заново налаштувати на планшеті бездротове підключення до інтернету.

Крім того, можна скористатися функцією WPS для автоматичної авторизації в домашній WI-FI мережі.

Серед інших «популярних» причин того, що планшет не бачить WI-FI, можна відзначити:

 • 1. Невідповідність типів шифрування
 • 2. Обмеження доступу в мережу по МАС-адресою пристрою
 • 3. Обмеження кількості активних підключень в мережі
 • 4. Збої в роботі маршрутизатора

Планшет не вдалося підключитися до Wi-Fi: що робити?

Після перевірки параметрів підключення ніяких додаткових налаштувань на самому планшеті робити не потрібно. подальша «діагностика» здійснюється через веб-інтерфейс маршрутизатора.

Так, якщо планшет Lenovo не підключається до WI-FI, потрібно зайти в налаштування маршрутизатора. Для цього введіть персональний IP адреса роутера в пошуковий рядок інтернет-браузера та натисніть «Enter».

Тут потрібно перевірити такі параметри:

Здебільшого планшети підтримують 2 типу шифрування: WPA і WPA2 personal. Якщо в налаштуваннях роутера змінити тип шифрування даних, то планшет не зможе пройти верифікацію і підключитися до маршрутизатора.

Тип шифрування вказано в настройках захисту WI-FI мережі. це вкладка «бездротова мережа» або WLAN.

 • 2. Право доступу в мережу для MAC-адреси і число активних підключень в бездротової мережі.
READ  Перестав працювати Wi-Fi на телефоні

Дану характеристику можна знайти в розділі налаштувань DHCP, де показано, які пристрої в даний момент підключені до вашого роутеру.

Також в цій графі відзначені всі МАС-адреси підключених пристроїв. Якщо навпаки МАС-адреси вашого планшета варто галочка в пункті «блокування», то це означає, що ви не зможете підключитися до мережі.

Щоб планшет безперешкодно підключався до Wi-Fi потрібно зняти галочку і зберегти внесені зміни.

Також тут можна подивитися, чи у налаштуваннях обмеження кількості активних користувачів вашої WI-FI мережі. Так, якщо максимальне допустиму кількість активних сполук встановлено два, то при включенні в мережу ноутбука і стільникового телефону, не варто дивуватися тому, що планшет не бачить Wi-Fi. для нього просто не залишилося «вільного місця».

Крім того, вирішуючи глобальне питання «чому планшет не підключається до WI-FI», не варто забувати про стандартні заходи «лікування» електроніки: перезавантажте роутер за допомогою кнопки ON / OFF і заново підключіться до мережі через «пошук доступних пристроїв».

Як налаштувати Wi-Fi на планшеті

Перевірка MAC-фільтра

Відповіддю на запитання, чому не вдалося підключитися WI-FI мережу на планшеті лежить в настройках фільтрації Mac-адрес. Справа в тому, що для підвищення захисту включається спеціальна функція, яка визначає фізичну адресу комп’ютера, відкриваючи або закриваючи йому доступ. Щоб перевірити це слід повернутися в параметри маршрутизатора. У розділі WI-FI виберіть пункт «MAC-фільтр».

Для того щоб у вас не виникало проблем в подальшому, слід вимкнути фільтрацію.

Але якщо ви не хочете цього робити, то робимо наступне. В початку дивимося, який саме режим обраний:

 • Вирішувати. роутер дозволяє доступ тільки зазначеним пристроїв.
 • Забороняти. маршрутизатор блокує доступ до мережі зазначеним планшетів.

Тепер залишається тільки дізнатися фізичну адресу вашого планшета і перевірити, чи є він у списку і при необхідності додати або видалити його.

Перевірка каналів

Якщо ви відключили фільтрацію, а планшет все одно бачить WI-FI мережу, але не підключається до неї, то слід перейти до наступного етапу. Така проблема часто виникає через невідповідність каналів. Тому давайте повернемося в налаштування роутера і спробуємо поміняти їх.

Для цього поверніться на головну сторінку параметрів точки доступу і в розділі WI-FI виберіть «Основні настройки». Тут нам потрібно знайти рядок «Канал». Спробуйте поміняти його на який-небудь інший. Слід зазначити, що рекомендується встановлювати режим «Авто». Завдяки цьому роутер автоматично буде використовувати найбільш підходящий канал.

Що робити, якщо ви перепробували всі вищевказані дії, але все одно не можете підключити планшет до мережі WI-FI? Спробуйте перезавантажити не тільки точку доступу, а й сам планшет. Досить часто зустрічаються різні збої і в мобільному пристрої. Після перезавантаження спробуйте підключитися знову.

Чому планшет не підключається до WI-FI

Як вже було сказано вище, найбільш поширена помилка. це неправильно введений пароль.

Однак зустрічаються і інші проблеми, пов’язані безпосередньо з бездротовим обладнанням і його налаштуваннями. У їх число входить наступне:

 • Встановлено MAC-фільтр в настройках роутера.
 • Збої в роботі маршрутизатора.
 • Невідповідність типів шифрування.
 • невідповідність каналів.

Варто зазначити, що в самому планшеті нічого налаштовувати не потрібно. Все, що може впливати на підключення, укладено в настройках роутера. Саме туди ми і вирушимо для усунення неполадок. І в першу чергу слід звернути увагу на те, що бюджетні роутери, такі як TP-Link, D-Link. Asus, Zyxel і так далі, не відрізняються високою стабільністю роботи. Вони мають схильність до зависань.

Це може відбуватися з багатьох причин, наприклад, через перебої в електромережі, сильного навантаження (якщо ви качаєте великі обсяги інформації з високою швидкістю), в результаті підключення великої кількості абонентів і так далі. У будь-якому випадку слід перезавантажити роутер. Як це робиться. Все просто. Вимкніть пристрій з мережі електроживлення та почекайте 7-10 хвилин, після чого знову увімкніть його.

Що робити якщо планшет не підключається до мережі Wi-Fi

У цій статті ми поговоримо про таку поширеною проблеми, що робити, якщо планшет не підключається до бездротової WI-FI мережі. Це актуальна на сьогоднішній день тема, тому що планшети користуються величезним поширенням у всьому світі. Крім цього, проблеми з підключенням до бездротових мереж з’являються досить часто і не кожен здатний вирішити їх самостійно.

Отже, говорячи про бездротової мережі, варто розуміти, що мова йде про WI-FI роутера або іншою точкою доступу. Варто зазначити, що з метою безпеки, такі підключення вимагають введення ключа. Це означає, що перш за все, якщо на планшеті не вдалося підключитися мережу WI-FI, слід перевірити правильність введення пароля.

Перевірка типу шифрування

Якщо планшет не підключається до мережі WI-FI і пише «Збережено», то це говорить про невідповідність типів шифрування. В першу чергу слід знати, що сучасні WI-FI пристрої підтримують тип шифрування WPA-PSKWPA2-PSK2 mixed. Якщо на роутері вибрати інший режим, то планшет просто не зможе пройти аутентифікацію і, відповідно, підключитися. Іншими словами, планшет бачить бездротову мережу WI-FI але не підключається до неї.

Отже, нам потрібно увійти в налаштування роутера. Для цього підключаємося до нього за допомогою ноутбука (по WI-FI або через кабель). Далі, відкриваємо будь-який браузер і в адресному рядку пишемо IP маршрутизатора. Потрібні дані є на самому пристрої або в інструкції. Якщо у вас немає керівництва, на корпусі маршрутизатора немає ніяких даних, то відкрийте командний рядок. Для цього одночасно натисніть клавіші Windows R, у вікні напишіть CMD і натисніть «Enter».

У меню, напишіть команду IPCONFIG і натисніть «Enter». Тепер потрібно знайти рядок «Основний шлюз». Це і є потрібні нам дані.

Як правило, це 192.168.0.1, але в залежності від моделі роутера ці значення можуть відрізнятися. Отже, прописуємо отримані дані в браузері, після чого система запросить ввести логін і пароль. Пишемо admin, admin відповідно.

BETATECH.COM.UA 2022