Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Помилка активації iPhone 7 що робити

Table of Contents

Сервер Apple тимчасово недоступний

Найпоширеніша причина при проблемах активації iPhone. Сам пристрій здатне попередити свого власника про те, що «Ваш iPhone не вдалося активувати, так як не вдається зв’язатися c серверами Apple». Таке буває, коли виходить нова версія iOS, і господарі «яблучних» гаджетів прагнуть скоріше оновити версію своєї операційної системи, тобто всі разом.

Характер цієї проблеми тимчасовий, залишається тільки почекати, поки навантаження на сервера Apple не знизиться, і спробувати активувати свій девайс пізніше.

Зверніть увагу! Перевірити актуальність повідомлення «Ваш iPhone не вдалося активувати, так як не вдається зв’язатися c сервісами Apple» можна на офіційному сайті, де є спеціальний ресурс, який показує стан серверів в режимі реального часу.

оновлення

Можна спробувати відновити iPhone. Для цього сам гаджет вимикається і до нього під’єднують кабель USB. Перед тим як підключити апарат до комп’ютера, затискається кнопка «Додому» (або клавіша «Знизити гучність» у більш пізніх версій) і кабель вставляється в порт USB на комп’ютері.

Зверніть увагу! Програма iTunes знайде телефон і видасть повідомлення, що перед використанням iPhone його необхідно відновити. Потрібно сміливо натиснути кнопку «Відновити» і подждать результатів.

 • якщо смартфон залочений, то доведеться змінити стільникового оператора. Дізнатися, під якого саме, можна по IMEI. На сайті для перевірок (їх називають чекер) вказують цей номер і чекають результатів перевірки;
 • якщо на смартфоні стоїть бета-версія прошивки, то необхідно зареєструвати пристрій, щоб з’явилася можливість його активації;
 • дізнатися, що проблема в апаратної складової, можна, натиснувши на кнопку «i» на екрані вітання. Якщо при цьому не висвітиться номер IMEI, це означає, що несправний модем. Побічно виявити це можна також при підключенні iPhone до комп’ютера. Відсутність запуску процесу активації прямо вказує на проблеми з залізом. Тут існує тільки один вихід. звернутися в сервісний центр, благо, вартість заміни модему непорівнянна з ціною на новий iPhone.

Що означає, якщо встановлена ​​блокування активації iPhone

Блокування активації iPhone. метод захисту пристрою в разі пропажі або крадіжки. Таким пристроєм можна скористатися, тому що не активується iPhone, а значить, і робота з ним неможлива, поки не введений спеціальний пароль.

Подібний режим включається, якщо власник iPhone включив опцію «Знайти пристрій» в програмі «Локатор». З цього часу на екрані гаджета буде відображатися номер телефону, за яким слід зателефонувати тому, хто знайде девайс.

Зверніть увагу! Опція «Блокування активації» дозволяє також дистанційно стерти з пам’яті телефону всі дані, так що сторонні люди навіть при розблокуванні не зможуть скористатися особистими даними власника.

Причини виникнення збою активації на iPhone

Помилка активації iPhone відбувається не на рівному місці, йому передують якісь дії самого користувача. Хоча і бувають випадки поломки самого апарату. Нижче описано, чому iPhone не може пройти активацію.

Активація через iTunes

Можна спробувати зробити активацію iPhone через iTunes, встановлений на комп’ютері. Для активації iPhone потрібне оновлення програми до останньої версії.

 • Включити пристрій і вибрати країну і мову.
 • Натиснути на екрані на напис «Підключитися до iTunes».
 • Підключити смартфон до PC за допомогою USB-кабелю (необхідно попередньо перевірити працездатність адаптера), а на комп’ютері запустити саму програму, якщо вона не почала роботу автоматично. Додаток саме зв’яжеться з серверами Apple і активує пристрій, про що проінформує відповідним повідомленням.

Проблеми з підключенням до інтернету

Відсутність з’єднання з Інтернетом може стати причиною збою активації iPhone.

Зверніть увагу! Крім традиційних мереж, деякі бездротові Wi-Fi здатні блокувати спроби гаджета активуватися.

 • деякі гаджети від компанії Apple можуть працювати тільки з сімки певного стільникового оператора. Такі апарати прийнято називати контрактними або золоченими. Дізнатися, чи так це, можна на спеціалізованих сайтах (наприклад, за адресою IMEI.info);
 • деякі пристрої можуть видати повідомлення «Помилка активації» через те, що могли просто-напросто зависнути;
 • можливою причиною також може стати проведена процедура оновлення версії прошивки до останньої версії або відновлення;
 • існують айфони, на яких встановлюються бета-версія прошивки. Такий гаджет можна активувати, так як він не зареєстрований в компанії Apple.

перезавантаження iPhone

Можна спробувати жорстку перезавантаження iPhone. Для цього необхідно затиснути кнопку вимикання і клавішу «Додому» на кілька секунд, поки девайс не вимкнеться. Після цього потрібно включити його і спробувати знову пройти активацію.

READ  Як скинути настройки на кнопочному телефоні

Важливо! На тих смартфонах, які не мають подібної клавіші, використовується кнопка «Знизити гучність».

Перевірка карти

Перевірте, чи правильно встановлена ​​карта. Не відповідає розміру в телефоні? Зверніться до оператора за отриманням потрібного варіанту сімки. Якщо після перевірки не виявили несправностей з сімки, то швидше за все причина криється в апаратному збої.

Де знайти професіонала

Якщо ваш iPhone не включається після поновлення iOS і спроби самостійного відновлення смартфона не дали результату, слід звернутися до досвідченого майстра. Оформіть заявку через YouDo, якщо у вас не включається iPhone, і вкажіть в ній ознаки поломки і модель гаджета. Фахівці залишать свої пропозиції.

Також вивчіть профілі майстрів, щоб дізнатися, скільки коштує ремонт iPhone якщо він не включається після поновлення.

Проблеми з підключенням до Інтернету

У випадках нестабільного з’єднання виконати активацію буде неможливо. З’явиться помилка не вдається зв’язатися з сервером. Можливі причини:

 • встановлено заборону на передачу даних;
 • обмеження доступу до серверів.

Вирішити питання можна звернувшись до провайдера, що надає послуги, а також перевіривши налаштування смартфона.

Якщо у Вас залишилися питання або є скарги. повідомте нам

перезавантажте iPhone

Проблеми з активацією iPhone можуть бути вирішені після банальної перезавантаження смартфона. Виконайте перезавантаження пристрою і спробуйте активувати його знову.

програмний збій

У разі програмного збою мова йде про встановлення підозрілого ПЗ або ж оболонки в цілому. Врятувати смартфон цілком, а також фрагменти системи і призначених для користувача даних в такому випадку можна тільки шляхом відкату всіх змін в гаджеті до попередньої версії.

Що викликає відмова в активації?

Нижче наведені основні причини появи цієї помилки. Ці знання напевно стануть в нагоді всім власникам яблучних смартфонів.

Неполадки викликані збоями в роботі сервера.

До мережевих ресурсів не завжди можна отримати доступ, тому що проблеми в роботі обладнання і протоколів призводять до того, що зайти на сервер не виходить. Це стосується і доступу до служби активації пристроїв з iOS. На цій сторінці можна перевірити роботу веб-сервісів. Якщо ж доступ до служби буде обмежений, то крім як почекати свого часу іншого рішення не існує. Процедуру активації завжди можна повторити пізніше.

Сбой активации iPhone 7 Plus12 ios Решение Полная версия

При експлуатації смартфона можна зіткнутися з поширеною проблемою, коли він не хоче виявляти SIM-карту. В цьому випадку апарат постійно показує “пошук мережі”, навіть при відсутньої карті. Дана проблема найчастіше пов’язана з модемного частиною на материнській платі. Активація в такій системі точно не пройде, і потрібно буде діагностувати причину збою в сервісному центрі.

Система не активується на відновленому смартфоні.

Такі моделі телефонів користуються попитом за рахунок їх невеликої ціни. На ринку дуже багато телефонів, які продаються під виглядом нових, але при цьому зібраних повністю з неоригінальних запчастин. Крім апаратних проблем, збій активації на даних пристроях виникає досить часто. Це відбувається через неякісне ремонту материнської плати і несертифікованих деталей в апараті.

Справа в тому, що, починаючи з 11 версії, операційна система від Apple при активації опитує пристрій на відповідність всім технічним характеристикам, включаючи номери електронних компонентів і mac-address. Якщо дані не підтверджуються, тобто взята інформація розходиться з базою даних, то в активації буде відмовлено.

Так виробники борються з ринком підробок, а любителі дешевих флагманів страждають від обмежень.

Скидання налаштувань

Після скидання налаштувань помилка активації iPhone? Коли Apple випустила оновлену версію прошивки iOS 11, вона внесла деякі зміни в політику ремонту смартфона. Якщо телефон піддавався ремонтним роботам, в ході яких здійснювалася заміна несправних деталей, то важливо, щоб в ньому встановлювалися суто оригінальні компоненти.

Використання лівих комплектуючих обов’язково призведе до блокування пристрою після того, як ви справите скидання налаштувань. При цьому активувати систему не вийде.

Варто відзначити, що старі версії операційної системи не схильні до даного фактору. Тобто, ви можете спокійно робити скидання параметрів, не побоюючись, що мобільник перетворитися в цегла. Представлена ​​політика зазнала зміни лише для iOS 11 і 12. У зв’язку з цим слід уникати відновлених телефонів.

Таким чином компанія вирішила додати додаткові заходи безпеки. Коли користувач скинув параметри в момент завантаження пристрою, система відправляє інформацію про комплектуючих в технічний центр Apple. Якщо система безпеки виявить неоригінальні деталі в телефоні, які відсутні в офіційній базі компанії, то автоматично заблокує його.

Рішення проблеми звернутися в сервіс по гарантії.

Використання стабільного інтернет-підключення

Неполадки, які виникають при підключенні до серверів, вирішуються за допомогою стабільного з’єднання. Підключившись до Wi-Fi з’єднання перестане перериватися і активація пройде без збоїв.

Помилка активації iPhone. все дуже погано

Чому в заголовку написано що все дуже погано?

Тому що, цілком можливо «помер» модем в пристрої.

Побічно це можна підтвердити тим, що підключаючи гаджет до комп’ютера і iTunes, абсолютно нічого не відбувається. ніякої активації або чогось, хоча б віддалено схожого на неї.

Є ще один спосіб перевірити цю страшну здогадку.

На екрані привітання натискаємо на значок «буква i в кружечку».

READ  Як зарядити батарею телефону без зарядки

Після натискання, на нормальному і робочому iPhone, повинен з’явитися серійний номер пристрою. Якщо IMEI не виникає, а написані тільки нормативи і т.д. то у мене погані новини, модем у Вашому iPhone або iPad наказав довго жити. Природно, з подібною несправністю, активація пристрою неможлива. Що робити?

Сбой активации iPhone. Для активации iPhone требуется обновление (Часть 1)

 • Звернутися в сервіс, ціна ремонту не дуже велика (щодо вартості пристрою), але беруться за подібний ремонт одиниці і гарантій ніхто не дає.
 • Можна спробувати покласти в морозилку (на свій страх і ризик!), Є ймовірність що контакти встануть «як треба» хоча б на час, і вийти його активувати.
 • Прогріти феном (теж на свій страх і ризик!). ефект аналогічний заморожування (може проявитися, а може і ні).

Треба розуміти, що останні два пункти, це звичайно лютий «колгосп» і виконувати їх слід дуже обережно. Але деяким допомагає. До речі, оновлювати прошивку на таких гаджетах марно, під час цієї операції отримаєте помилку.

Все що описано вище не Ваш випадок? IMEI відображається і модем в нормі? Переходимо до наступного пункту!

Помилка активації iPhone. недоступний сервер або щось гірше?

Привіт! Неважливо, що ви зробили для того, щоб отримати помилку збою активації. Скинули контент і налаштування, прошу, виконали оновлення, відновилися. будь-яка з цих дій приводить до того, що апарат необхідно активувати заново. Да-да-да, доведеться знову проходити точно таку ж процедуру, що і при першому включенні гаджета. І ось тут нас може чекати одна дуже велика і велика засідка.

iPhone або iPad запросто здатний попередити про те, що активація неможлива, тому що: «Ваш iPhone не вдалося активувати, так як сервер активації тимчасово недоступний. Спробуйте підключити iPhone до iTunes для активації або спробуйте ще раз через кілька хвилин. Якщо це не дає бажаного, зверніться в Support Apple: Apple.com/ru/support ».

Здавалося б, все дуже логічно. Сервер недоступний, у Apple проблеми, чекаємо поки пройде збій і лаємося на компанію. Однак, не все так однозначно.

І взагалі, якщо Ви зіткнулися з таким ось повідомленням, то у мене для Вас буде дві новини, хороша і погана. І почнемо ми напевно з поганою

iPhone на iOS 11 і iOS 12 Не активується після скидання налаштувань

Цей текст є оновленням статті після виходу прошивки iOS 11.

Дану ситуацію ми вже встигли обговорити в коментарях, але для тих кому лінь читати, ось коротка витримка з усього цього.

З моменту виходу iOS 11 компанія Apple змінила свою політику щодо неофіційного ремонту iPhone. Якщо в пристрої були встановлені неоригінальні комплектуючі, то після процедури скидання налаштувань і контенту можна отримати «цеглина». активувати телефон буде неможливо.

Хто в зоні ризику? Пристрої (що працюють під управлінням iOS 11 і iOS 12), які:

 • Коли-небудь піддавалися ремонту (із заміною запчастин. Nand-пам’яті, модему, модуля Wi-Fi і Bluetooth) в неавторизованих сервісних центрах.
 • Є так званими «кустарно відновленими» iPhone (смартфони зібрані незрозуміло ким і де). недобросовісні продавці дуже часто продають їх під виглядом нових.

На етапі включення (після скидання налаштувань і контенту або відновлення прошивки) iPhone відправляє дані про встановлені всередині нього комплектуючих на сервера Apple. Якщо ця інформація не збігається з базою «яблучної» компанії, то активація пристрою блокується.

Так, і що ж зовсім цим тепер робити?

 • Якщо є гарантія. скористайтеся ним.
 • Деякі неофіційні сервісні центри можуть спробувати вирішити цю проблему за допомогою спеціального обладнання. Але, як правило, ніяких гарантій ніхто не дає. навіть якщо збій активації вийде «обійти» зараз, то в майбутньому все може повторитися.

Ось така ось сумна історія. Втім, зовсім не обов’язково, що помилка відбувається саме через це

iPhone не вдалося активувати. винен сервер або

Насправді, збій може відбуватися з різних причин. І правильним рішенням буде перевірити все по порядку, поїхали!

помилка, активації, iphone, робити
 • Перевірте, чи вставлено SIM-карта і робоча вона? Рада звичайно дуже очевидний, але все буває.
 • Ще разок переконайтеся в тому, що доступ до інтернету є.
 • Недоступні сервера Apple. як перевірити їх стан в даний момент? Таке часто трапляється в дні виходу нових версій iOS. Безліч людей по всьому світу намагаються максимально швидко отримати нову прошивку і сервера просто-напросто не витримують такого напливу бажаючих. В такому випадку, потрібно просто почекати
 • Використовуйте інше підключення до інтернету. Деякі Wi-Fi мережі можуть бути налаштовані так, що блокують доступ до серверів Apple.
 • Використовуйте iTunes для активації (обов’язково оновіть його до останньої версії!)
 • Зробіть жорстку перезавантаження iPhone або iPad. Затисніть кнопки Home і Power. утримуйте їх до тих пір, поки iPhone не відключив.

До речі, причиною Activation Error може стати і те, що на iPhone була встановлена ​​бета-версія прошивки, а пристрій не було зареєстровано в програмі розробників. В цьому випадку, текст помилки буде такою:

This device is not registered as part of the iPhone Developer Program

В даному випадку, необхідно перейти на портал розробників Apple (developer.Apple.com) і зареєструвати гаджет.

READ  Як заблокувати контакт в WhatsApp на iPhone

Як бачите, причиною того, що iPhone відмовляється проходити активацію і видає збій, можуть бути самі різні ситуації:

 • Від банальних. відсутність інтернету, недоступність серверів, «баги» в iOS.
 • До дуже складних. поломка модему і новоспечений «синдром iOS 11».

І якщо перші вирішуються досить просто (почекати, змінити SIM-карту і т.д.), то другі ( «залізні» проблеми) виправляються тільки за участю грамотного фахівця сервісного центру. Але я, як зазвичай, щиро сподіваюся, що це не Ваш випадок.

Кілька інших причин збою активації “iPhone

Безпосередньо сама процедура активації “iPhone” може бути припинена за низкою інших причин, незалежних від програмного забезпечення. Перш ніж йти в сервісний центр, варто попередньо провести кілька простих маніпуляцій з пристроєм: перевірити наявність SIM-карти в гнізді, переставити її, після чого спробувати активувати пристрій за новою. Також рекомендується змінити інтернет-канал. Цілком можливо, що чергове оновлення пристрою занадто «важкий» або ж канал передачі пакетів даних зайнятий іншим гаджетом. Ще один варіант. це активація пристрою через iTunes. Якщо і це не допомогло, то сервіс запропонує провести відновлення даних, після чого пристрій автоматично повернеться до попереднього стану.

Навіщо потрібна активація

Перш ніж задуматися над питанням, що робити при збої активації “iPhone”, деякі розсерджені користувачі закинуть в недосконалості роботи пристрою розробників з Apple Inc. Багато прихильників «яблука» не раз всерйоз критикували процедуру активації, як неефективну і проблемну.

Збій в роботі модему

Якщо проблема носить апаратний характер, але сервера Apple в порядку, значить, справа в пристрої. Якщо “iPhone” пише про збій операції, але інший пристрій оновлюється без проблем, то справа, швидше за все, в обробці даних конкретного пристрою. Перевірити це досить просто, достатньо вибрати пункт з підведеною в кружечок буквою «i», після чого стане зрозуміло, чи здатне пристрій приймати дані. Цей пункт також показує серійний номер пристрою. Якщо такого немає, то справа практично на 100% в модемі смартфона.

помилка, активації, iphone, робити

У чому причина збою

Найбільш поширеними є дві конкретні проблеми збою активації “iPhone”. Перша. це апаратна частина, як безпосередньо пристрою, так і серверів Apple.

Як це виправити

Апаратний збій в активації “iPhone” може бути прибране або в ліцензійному сервісному центрі за досить відчутну суму, або кустарними технологіями.

Також причиною збою активації “iPhone” може бути коротке замикання в контактах плати, де знаходиться модем. В окремих випадках може допомогти різка зміна температур, коли смартфон різко охолоджують або навпаки нагрівають. Однак проводити такі маніпуляції варто на свій страх і ризик.

програмний збій

У разі програмного збою мова йде про встановлення підозрілого ПЗ або ж оболонки в цілому. Врятувати смартфон цілком, а також фрагменти системи і призначених для користувача даних в такому випадку можна тільки шляхом відкату всіх змін в гаджеті до попередньої версії.

Помилка активації “iPhone”: що робити?

Лякаючий користувачів екран, на якому засвітилася напис activation error, може з’явиться по ряду причин. Незалежно від того, що саме призвело до «поломки», користувачеві варто знати, що подальший сценарій зажадає, якщо не ремонту в сервісі, то точно відкату системи і ряду інших маніпуляцій. На жаль, чим більше «вбита» модель смартфона, тим менші шанси на те, що збій активації “iPhone” вдасться виправити. Важливо не тільки провести зовнішній огляд телефону, але також і відновити картину, що передує поломки. Це допоможе зрозуміти, чому збій активації “iPhone” взагалі мав місце, а також те, як слід поводитися далі. Цілком ймовірно, що буде потрібно не тільки відкотити (повернути колишню версію) внесені зміни в смартфон, але також і почистити сам пристрій. Втім, справедливо буде зазначити, що шанси на відновлення смартфона все ж є.

Якщо пристрій не з’являлися

Помилка активації “iPhone” в мережі при справній роботі гаджета і серверів Apple може бути продиктований також тим, що на смартфоні була встановлена ​​бета-версія прошивки. У такому випадку при релізі вже повною версією з виправленнями певне число пристроїв може «випасти» з регістра. В такому випадку виправити збій активації “iPhone” можна шляхом переходу на сайт розробників, де гаджет доведеться внести в базу даних ручним способів шляхом введення інформації. Якщо ж це не допомогло, то необхідно звернутися в офіційний сервісний центр, після чого пристрій буде справно. Якщо “iPhone” пише збій активації, то це завжди привід звернутися в сервісний центр.

Часом важко сказати напевно, чому стався збій активації “iPhone”. Деякі фактори, що призводять до помилки, можуть бути пов’язані між собою. Власнику можна тільки рекомендувати провести повний зовнішній огляд пристрою, після чого не вдаватися до кустарним методам відновлення гаджета, а відразу ж звернутися до професіоналів. Практично будь-який прецедент збою активації можна виправити, за винятком поломки модему. Набагато більш деструктивними бувають спроби користувачів самостійно вирішити проблему, після чого гаджет вже не підлягає ремонту.

BETATECH.COM.UA 2021