Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Помилка читання або запису на iPhone

Table of Contents

Як диктувати текст голосом на iPhone і iPad

Для активації Диктування з’єднання з Інтернетом, а потім натисніть з мікрофоном. Продиктуйте текст. Коли ви закінчите, натисніть на кнопку Готово.

помилка, читання, запису, iphone

Щоб вставити в уже надиктований текст ще яку-небудь думку, наведіть курсор на потрібне місце і диктуйте. Щоб вирізати текст і вставити замість нього інший, також виділіть потрібний фрагмент вручну, натисніть на кнопку Диктування і наговорите потрібний текст.

Диктування, або як перевести мова в текст на iPhone і iPad без помилок і зі знаками пунктуації

На iPad або iPhone є два способи перевести голос (мова) в текст. Перший з них. викликати Siri і задати голосовому помічнику Apple потрібне питання. Якщо ж вам потрібно «наговорити» великий обсяг тексту, скористайтеся кнопкою Диктування на віртуальній клавіатурі iOS.

Ця функція робить рівно те, про що ви подумали. ви говорите, а планшет за допомогою вбудованого ПО «слухає» і конвертує мова в текст. Розпізнавання російської мови працює непогано. А ось при використанні самої Диктування іноді все ж виникають труднощі, так що перед тим, як надиктувати голосом свій перший текст, прочитайте кілька корисних порад.

Як набирати знаки пунктуації за допомогою Диктування на iPhone або iPad

Дуже просто. достатньо вимовити його назву ( «точка», «кома», «знак питання», знак оклику і т.п.), і система розпізнає його, а потім поставить в тексті відповідний символ. Прогалини розставляються автоматично. Для переходу на новий рядок так і скажіть. «новий рядок».

Щоб ввести знаки пунктуації або інших символів вимовляєте наступні слова. Вони можуть варіюватися для різних мов або діалектів.

 • апостроф ‘
 • двокрапка:
 • кома ,
 • тире.
 • три крапки
 • знак оклику !
 • дефіс.
 • крапка.
 • знак питання ?
 • знак «дорівнює» =
 • знак «більше»
 • знак «менше»

Как скрытно следить за телефоном

Для того щоб змінити форматування тексту вимовляєте наступні команди:

 • включити усі великі (продовження введення ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ)
 • вимкнути усі великі (повернення до регістру за замовчуванням)
 • новий рядок (додавання розриву рядка)
 • число (форматування наступної фрази у вигляді числа)
 • новий абзац (додавання нового абзацу)

Посуньте перемикач «Включення диктування» в положення «Вкл» (він забарвиться в зелений колір). Після включення опції з’явиться меню Диктування. Перейдіть в нього і перевірте, чи включено розпізнавання російської мови.

Вийдіть з Настройок на домашній екран відкрийте будь-який додаток, в якому можна вводити текст, наприклад, Нотатки.

Створіть нову замітку, викличте клавіатуру натисканням на жовтий «лист» календаря, виберіть російську клавіатуру, а потім натисніть з мікрофоном.

Робота над помилками

Якщо Диктування вас «не зрозуміла», виправте помилку вручну.

При гарній дикції (а привчитися говорити текст чітко при бажанні зовсім неважко) і знанні всіх тонкощів роботи Диктування може стати незамінним помічникам для тих, хто часто спілкується або набирає багато тексту з клавіатури. Спробуйте обов’язково. а якщо вже спробували, поділіться враженнями з нами та іншими читачами Яблика!

Як включити лупу на iPhone для читання

Якщо ви коли-небудь відвідували ресторан, намагалися прочитати список страв в меню, написаних дрібним шрифтом, а очок поруч з вами немає, тоді лупа на iPhone для читання. це те що вам треба. Увімкніть кілька варіантів доступності, і ви зможете активувати її в будь-який час. Ось як отримати доступ до опції збільшувального скла на iPhone.

Перш ніж ви зможете почати використовувати Лупу, вам потрібно налаштувати декілька параметрів доступності на вашому телефоні.

Для того щоб включити «Лупу» зверніться за наступним шляхом, натисніть «Налаштування» «Основні» «Універсальний доступ» виберіть пункт «Лупа».

Посуньте перемикач в розділі «Лупа» в положення «Вкл», щоб включити її. Це додасть опцію, яка дозволить відкривати її, коли ви захочете використовувати лупу для читання.

Як отримати доступ до лупі iPhone після включення

Є два різні способи почати використовувати Лупу, як тільки ви її дозволите. І кожен з них буде підходити будь-якому користувачеві.

Перший. найшвидший спосіб доступності. Якщо на вашому iPhone або iPad є кнопка «Додому», натисніть її три рази, з’явиться слайдер лупи. Використовуйте його, щоб відрегулювати рівні збільшення. Якщо у вас новий пристрій без кнопки «Додому», натисніть бічну кнопку три рази, потім виберіть і натисніть «Лупа».

Доступ до лупі через Центр управління

Ви також можете додати лупу в Центр управління і отримати до неї доступ звідти, цей варіант не такий швидкий як попередній.

Натисніть «Налаштування» «Центр управління» «Налаштування елементів управління». Принцип додавання нової іконки як при «Записи відео з екрану iPhone».

Натисніть на зелене коло з білим плюсом в нутрії поруч з лупою, щоб додати іконку лупи в Центр управління.

Відкрийте «Центр управління» в ньому з’явитися нова ікона лупи, тепер ви можете натиснути на значок, щоб відкрити її.

Які параметри доступні в лупі iPhone?

Є кілька варіантів, які ви можете використовувати в лупі для того, щоб почати читати і збільшувати що завгодно.

Як виправити запис екрану iOS без звуку

Що робити, якщо в записаному відео немає звуку? Тільки при включенні мікрофона звук буде збережений в відео. Щоб виправити це, просто знайдіть значок 3D Touch Screen Recording в центрі управління та натисніть на Мікрофон значок для включення звуку червоного кольору.

перевірте сховище.

Якщо сховище вашого iPhone або iPad обмежена, це може привести до того, що запис екрану не буде працювати в iOS 11, iOS 12, iOS 13 або iOS 14. Відкрийте «Налаштування» «Основні» «Сховище iPhone», щоб перевірити. Якщо місця для зберігання недостатньо, очистіть iPhone або iPad, щоб звільнити місце для зберігання.

Як виправити непрацюючу запис екрану iOS на iPhone або iPad (в комплекті iOS 14)

З випуском iOS 11 запис екрану була представлена ​​як нова вбудована функція в iOS 11. І iOS 12, iOS 13, навіть iOS 14 зберігають цю функцію. Для користувачів дуже корисно записувати дії на екрані, такі як ігровий процес, навчання і т. Д Проте деякі користувачі iOS стикаються з проблемами записи екрану. Присутні три основні проблеми: функція запису екрану не працює, програма запису екрану аварійно завершує роботу після поновлення iOS і записані відео не мають звуку. Якщо ви переживаєте Запис екрану iOS не працює проблеми, ви можете спробувати наступні рішення в цій статті.

Скинути всі налаштування

Скидання всіх параметрів на iPhone / iPad може бути дуже ефективним у багатьох ситуаціях. Прямуйте до Налаштування Загальні Скинути Скинути всі налаштування. Таким чином, ви не очистите дані з вашого iPhone або iPad, а скинете загальні налаштування повідомлень, Touch ID, яскравості і деяких інших функцій.

Відновіть свій iPhone / iPad.

Якщо вищевказані способи не працюють, ви можете спробувати відновити пристрій за допомогою iTunes. Зверніть увагу, що відновлення вашого пристрою призведе до видалення всіх даних на вашому iPhone або iPad.

Крок 1 Підключіть ваш iPhone / iPad до комп’ютера через USB-кабель.

Крок 2 Відкрийте iTunes на своєму комп’ютері та натисніть піктограму пристрою у верхньому лівому кутку iTunes.

Крок 3 Клацніть Відновити резервну копію. Потім ви можете вибрати останню резервну копію iTunes і натиснути «Відновити». Якщо ви зашифрували резервну копію iTunes, вам необхідно ввести пароль, щоб розблокувати резервну копію.

Увімкніть запис екрану в Центрі управління

Якщо ви хочете використовувати засіб запису екрану для запису екрану iPhone або iPad, вам необхідно переконатися, що ви включили запис екрану на своєму пристрої. Ти можеш піти в Настройки на вашому iPhone або iPad. Вибрати Центр управління. а потім перейдіть до Екранна запис. Натисніть значок. щоб додати його.

Оновлення до останньої версії iOS.

Якщо запис екрану iOS 13/12/11 все ще не працює, спробуйте оновити пристрій iOS до останньої версії iOS 14. Зазвичай оновлення iOS пропонує деякі виправлення помилок і покращення.

Як перевірити диск на помилки в Windows 10 і виправити їх

На жаль від проблем з жорстким диск не застрахований ні старий комп’ютер, ні новий. Помилки при читанні і запису можуть з’явитися на будь-якому з них з рівною часткою ймовірності. В операційній системі Windows 10 є пара вбудованих інструментів, які дозволяють перевірити диск на помилки і успішно виправити їх в більшості випадків.

READ  Як встановити пісню на iPhone

Відкриваємо список локальних дисків комп’ютера і натискаємо правою кнопкою на тому з них, на якому з’являються помилки читання або запису. У контекстному меню треба вибрати пункт «Властивості».

У вікні треба вибрати вкладку «Сервіс» і натиснути кнопку «Перевірити». Операційна система Windows 10 може видати ось таке попередження:

Ігноруємо його і натискаємо кнопку «Перевірити диск». Запуститися сканування розділів жорсткого диска, пошук і усунення помилок.

Якщо під час перевірки будуть виявлені помилки або проблемні або пошкоджені сектора, то по завершенню процесу Ви отримаєте додатково інформацію про них.

Другий варіант. це використання консольної утиліти chkdsk, яка ще з Windows 2000 є стандартною програмою, яка перевіряє жорсткий диск HDD, або знімний накопичувач (флешку або карту пам’яті) на системну помилку. Щоб скористатися її функціоналом, треба запустити командний рядок з правами адміністратора. Після цього вводимо команду:

Тут X:. це буква диска, а ключі / F і / R говорять додатком про те, що потрібно шукати помилки пошкоджені сектора і при виявленні таких. виправляти в обов’язковому порядку. Для логічного розділу C: \, на якому встановлюється система, команда буде виглядати так:

У разі, якщо Ви хочете просканувати на помилки розділ, на якому встановлена ​​Windows 10, то при запуску процесу побачите ось таке повідомлення:

Лякатися цього не варто. просто натискаємо «Y». Запуститися перевірка жорсткого диска на наявність помилок:

Вона може зайняти від 10 хвилин до кількох годин. тут все залежить від обсягу. В кінці Ви отримаєте детальний звіт про знайдені на HDD проблемах.

Якщо пошкоджених секторів буде дуже багато, то варто задуматися про термінову заміну хард-року на новий. В іншому випадку Ви ризикуєте втратити всю наявну інформацію в разі, якщо він осиплеться.

Як скинути обліковий запис на iPhone

З різних причин у користувачів iPhone часто виникає питання. як скинути обліковий запис на iPhone. Можливо, ви забули пароль або продаєте свій iPhone. ми розповімо про всі відомі способи скидання облікового запису.

Запись звонков на iPhone? Как записать звонок по телефону на iOS 14?

У кожного користувача продукції Apple, смартфонів iPhone, виникає ситуація, коли необхідно відв’язати аккаунт від пристрою. Причин тому може бути декілька, але питання один, як скинути обліковий запис на iPhone. На відміну від смартфонів на базі Android з iOS все далеко не просто, і скиданням параметрів тут не обійтися, тому, ми розберемо, як видалити з телефону облікові дані і для чого це потрібно.

Як видалити обліковий запис на iPhone: Apple ID і iCloud

Необхідність видалити обліковий запис на iPhone 4, 5 або більш просунутих моделях може виникнути, якщо потрібно продати телефон, змінити акаунт або створити новий профіль з діючою електронною поштою. У будь-якому випадку варто докладніше розібрати, як деактивувати аккаунт на iPhone.

через iTunes

Другий спосіб. звільнити пошту через iTunes.

 • Відкрийте програму і натисніть на кнопку «Рахунок», розташованої у верхній частині вікна.
 • Виконайте вхід. Пропустіть цей крок, якщо ви вже авторизувалися через iTunes раніше.
 • У цьому ж контекстному меню натисніть «Переглянути».
 • У правій частині вікна є рядок «Відредагувати на appleid. Apple.com ».
 • Вас перенаправить на офіційний сайт, де ви повинні будете вибрати країну проживання.
 • Після цього потрібно повторити три останні дії, зазначених вище, в інструкції до офіційного сайту.

Цей спосіб не користується популярністю, так як якщо є діючий поштову скриньку, користувачі вважають за краще зареєструвати новий акаунт на нього, а не возитися зі старою поштою.

Щоб видалити обліковий запис

І останнім способом скинути обліковий запис стає повне видалення Apple ID. Це, звичайно радикальна міра, але якщо ви більше не плануєте користуватися технікою компанії Apple, то цей варіант також підійде. Зробити видалення можна двома способами, зокрема:

 • Зміна даних в акаунті.
 • Звернення в Support.

У випадку з першим варіантом, вам необхідно зайти на сторінку управління аккаунтом, змінити персональні дані, а також пошту, до якої буде прив’язаний аккаунт. Після внесення змін підтвердити їх, і можна забути про те, що ID існує. Після цього всі пристрої будуть від нього відв’язані.

І другим варіантом стає звернення до Support. Для цього потрібно:

 • Перейти на сторінку створення запиту в Support.
 • Заповнити всі необхідні поля.
 • Надіслати повідомлення.

При цьому відзначимо, що заповнювати необхідно англійською мовою.

Як видалити обліковий запис Apple 17

У першій половині 2018 року Apple представила інструмент, який дозволяє користувачам управляти своїми особистими даними Apple ID. Так, наприклад, з’явилася можливість завантажити всі персональні дані, які були зібрані компанією в рамках облікового запису. При необхідності, цю інформацію можна доповнити, на той випадок, якщо дані втратили свою актуальність або ж були вказані невірно. Крім усього іншого, користувачі також отримали довгоочікувану можливість видаляти обліковий запис Apple ID.

Раніше Apple не надавала простого способу видалити акаунт Apple ID. Користувачам було необхідно звертатися в технічну підтримку, а потім чекати кілька тижнів, чекаючи процедури видалення. Тепер все це в минулому. компанія максимально спростила процес видалення, і для цього тепер потрібно лише кілька хвилин вільного часу. Але перш ніж починати, давайте вивчимо всі нюанси і підводні камені.

Отже, що станеться після видалення облікового запису?

Перед процедурою видалення облікового запису, Apple рекомендує провести наступні дії: вийти зі свого облікового запису Apple ID на всіх використовуваних пристроях і комп’ютерах, а також створити локальну резервну копію даних.

Як видалити обліковий запис Apple ID?

 • Переходимо на веб-сторінку «Дані та конфіденційність». Авторізуемся під необхідної обліковим записом Apple ID.
 • У розділі «Управління даними» знаходимо пункт «Видалення облікового запису» і вибираємо «Почати».
 • Вивчивши на що відкрилася веб-сторінці всю представлену інформацію, вибираємо потрібну причину видалення облікового запису, а потім тиснемо на «Продовжити».
 • Знову вибираємо «Продовжити», ознайомившись зі всієї наведеної інформацією.
 • Далі вказуємо спосіб отримання відомостей про стан аккаунта. Можна вибрати власний або резервний адреса електронної пошти, а також телефон.
 • Після цього ми отримаємо код доступу, який необхідно записати або запам’ятати. Тільки за допомогою цієї комбінації можна буде скасувати видалення облікового запису при зверненні в технічну підтримку.
 • Вказуємо отриманий код на наступній веб-сторінці і підтверджуємо наші наміри видалити обліковий запис. Все готово!

Після цього запит буде оброблений Apple і відповідний аккаунт буде видалений протягом семи днів.

Обговорити цю статтю можна в коментарях або в нашому Telegram-чаті.

Як скинути ID на iPhone 5S і інших моделях?

У разі, коли ви знаєте пароль від аккаунта, причиною скидання стає продаж або передача телефону, то зробити скидання досить просто. Для цього необхідно слідувати інструкції:

 • Беремо смартфон і відкриваємо «Налаштування».
 • Далі переходимо в «Apple

Ця невелика інструкція і стане відповіддю на питання, як скинути Apple ID на 6 iPhone і інших моделях.

Але відзначимо, що у деяких, такі дії не завжди допомагають повністю видалити дані про телефон і «забути» ID, тому додатково варто виконати наступне:

 • Після виходу з облікового запису перейдіть в «Налаштування». Далі відкрийте «Основні» і «Скидання».
 • Тут виберіть пункт «Стерти контент і налаштування». Тут потрібно ввести пароль для розблокування телефону, якщо він встановлений, пароль обмежень, підтвердити дію.

Після цих двох дій телефон буде очищений від даних.

Помилка «Збій видалення облікового запису iCloud» і як її виправити?

Вітаю! Днями, для написання однієї зі статей та підготовки до неї скріншотів, мені знадобилося вийти з облікового запису iCloud на своєму iPhone. Так просто зручніше. немає необхідності затирати свою особисту інформацію та коригувати зображення. Так як подібну операцію я часом виконую по кілька разів за день, я відправився звичним шляхом в «Налаштування. iCloud. Вийти», ввів пароль (правильний!) І тут мене чекав сюрприз. вийти щось не виходить!

iPhone радісно видав мені віконце з таким вмістом. «Збій видалення облікового запису iCloud. Виникла проблема при скасуванні реєстрації цього iPhone в iCloud. Спробуйте видалити обліковий запис повторно ». Природно, я спробував виконати цю операцію повторно, а потім ще раз і ще Загалом спробі на 11-ій мені це набридло.

Я подумав: «Мабуть, винна функція« Знайти iPhone »- ось корінь всіх проблем!». І поліз її відключати. Результатом стало таке оприлюднення. «Збій виключення Знайти iPhone. Виникла проблема при скасуванні реєстрації »Все те ж саме, що і в попередньому пункті, тільки заголовок інший.

Мене відвідала чергова думка. напевно, це якийсь «глюк» прошивки і вона просто-напросто встановилася некоректно. А значить непогано було б видалити всі з iPhone і налаштувати його заново. Благо, всі мої дані благополучно зберігаються в «хмарних» резервних копіях. Поліз виконувати скидання налаштувань і правильно! «Збій стирання iPhone. Виникла проблема при скасуванні реєстрації в iCloud, спробуйте стерти цей iPhone повторно ».

Нісенітниця якась, то постійно просить зайти в iCloud, тепер якась «проблема при скасуванні реєстрації iPhone в iCloud» заважає мені вийти з нього, відключити «знайти iPhone», зробити скидання налаштувань.

Стало цікаво і я поліз шукати в чому причина. Судячи по російськомовному інтернету, тільки одна людина стикався з подібною напастю. І то, на одному з відомих форумів його питання просто залишився непоміченим 🙂

А ось заморські друзі знайомі з цією ситуацією не з чуток, вони-то і підказали всі способи боротьби з цією помилкою. Ось що можна зробити, щоб все-таки видалити iCloud з iPhone і перемогти збій:

 • Насамперед. перевірити стан серверів компанії Apple. Цілком можливо, що все це наслідок проблем на стороні яблучної корпорації і тут Ви нічого вже зробите. Залишається лише чекати.
 • Обов’язково перевірте, чи є на iPhone з’єднання з інтернетом. Дрібниця, але все може статися
 • Відключити пароль на пристрої. Той, який встановлений на блокування екрану. Виконати цю операцію можна перейшовши в «Налаштування. Touch ID і пароль» або «Налаштування. Face ID і пароль». Вимикаєте пароль і пробуйте вийти з iCloud знову.
 • Перейдіть в «Налаштування. iCloud» і натисніть на назву облікового запису, введіть пароль, далі «Змінити». Саме в цей момент у мене відобразилося нове ліцензійну угоду з компанією Apple, яке необхідно було прийняти. Після цього все запрацювало як треба.
 • Підключитися до iTunes і авторизуватися. У багатьох після підключення програма запитує пароль від iCloud, ввівши який, з’являється можливість вільно вийти з облікового запису безпосередньо з пристрою.
 • Перейти на сторінку www.iCloud.com. відкрити настройки і видалити пристрій з облікового запису вручну. Потім виконати подібну операцію на телефоні.
 • Ввести iPhone в режим прошивки і відновити iOS через iTunes. Варіант звичайно на 100% дієвий, але далеко не швидкий.
READ  Як налаштувати фітнес браслет м3 без телефону

Погоджуся, список досить великий. Але я вкрай рекомендую спробувати абсолютно всі варіанти. який-небудь з них точно повинен допомогти.

Єдиний момент, перед тим як приступити до крайнього заходу. відновлення ПО, я дуже раджу звернутися в службу технічної підтримки компанії Apple (докладну статтю про те, як це зробити). Цілком може бути, що вийти з iCloud на iPhone або iPad не виходить в зв’язку з будь-якими проблемами з самої обліковим записом Apple ID (некоректні дані, блокування і т.д.). так дійсно буває 🙁

Ну а якщо з учеткой все «ОК», то завдяки цій інструкції, тепер-то ви знаєте, що потрібно робити!

Як бачите, для того, щоб виправити збій видалення iCloud і все-таки вийти з нього, доведеться постаратися. Але головне, що ці способи допомагають і працюють!

Поява системного збою в ПО iPhone

Якщо запис з екрана iPhone йде без звуку, проблема може полягати в збої програмного забезпечення смартфона. Кожен гаджет може зіткнутися з проблемами в роботі системи. Коли кнопка «Мікрофон» активована, але звук не записується, причина полягає в помилку ПО. В цьому випадку рекомендується спочатку просто перезавантажити гаджета.

Як тільки смартфон знову включиться після перезапуску системи, слід перевірити, чи можна записати звуки на гаджет. У тому випадку, коли на відео є екран, але голос користувача відсутня, доведеться перейти до інших методів. Для початку рекомендується перейти в розділ з настройками і вибрати пункт «Оновлення ПЗ». Після переходу з цього підрозділу на екрані відобразиться інформація про наявність нових версій. Якщо прошивка вимагає оновлення, його слід запустити.

Коли такий спосіб теж не допоміг відновити роботу пристрою, доведеться виконати відновлення гаджета. Перед тим, як почати операцію, потрібно створити резервну копію. Вона створюється через хмарне сховище або програму iTunes. Після збереження копії можна відновити гаджет через iTunes або скориставшись настройками пристрою.

Доступні варіанти вирішення проблеми

Якщо клієнт не може робити відео зі звуковим супроводом, проблема може полягати в системному збої. В цьому випадку є кілька варіантів, якими можна вирішити ситуацію:

 • перезавантажити смартфон примусово;
 • виконати відновлення iPhone через програму Tenorshare ReiBoot;
 • скористатися повним скиданням налаштувань гаджета.

Варто розповісти про кожного з цих варіантів детальніше, описавши нюанси виконання роботи.

З яких причин звукозапис може бути відсутнім на гаджеті

Можна виділити кілька причин, за якими на відео може бути відсутнім зовнішній звук. Найчастіше зустрічається всього дві проблеми:

 • на смартфоні виник системний збій;
 • користувач забув активувати мікрофон.

Варто розповісти детальніше про те, як самостійно виправити причину збою. Також варто розглянути докладніше кожну з проблем.

Як зробити примусову перезавантаження гаджета

Якщо йде запис з екрана iPhone немає звуку, проблема може полягати в незначній збої системи. Щоб його виправити, достатньо просто перезапустити ПО смартфона. Щоб виконати операцію самостійно на iPhone до версії X / 8/8 Plus, потрібно використовувати таку схему:

 • спочатку необхідно натиснути на клавішу живлення гаджета;
 • далі натискається кнопка «Додому»;
 • при цьому перша клавіша повинна бути також натиснута;
 • якщо використовується гаджет версії 7/7 Plus, кнопка «Додому» замінюється клавішею зменшення звуку;
 • коли процес буде завершений, екран повинен відключитися, а потім знову спалахнути;
 • спочатку відпускається клавіша харчування;
 • через 2-4 секунди слід відпустити другу кнопку;
 • через деякий час апарат перезапуститься.

Коли у власника гаджет має версію вище X / 8/8 Plus, йому буде потрібно інша схема для виконання перезавантаження:

 • на смартфоні швидко натискається кнопка для збільшення гучності;
 • потім вона відразу відпускається;
 • далі власник відразу клацає на кнопку для зменшення звуку на гаджет і відпускає її;
 • залишиться використовувати бічну клавішу;
 • на неї клієнт натискає і утримує, поки на телефоні чи не з’явиться логотип компанії.

Через 5-6 секунд почнеться процедура перезапуску програмного забезпечення. Як тільки смартфон включиться, можна повторити процедуру запису відеофайлу.

Чому запис з екрана iPhone йде без звуку

Іноді, користувачеві потрібно виконати запис дисплея смартфона. Такі дії виконують гравці в процесі проходження рівня онлайн-ігри, щоб показати, як його пройти. Також відео може знадобитися в якості прикладу, як виконати ту чи іншу дію через телефон. У власника є можливість робити запис тільки з внутрішнім звуком або підключити мікрофон. Але бувають ситуації, що запис голосу не виконується. В цьому випадку необхідно розібратися, чому немає звуку під час запису екрану на iPhone.

Як скинути гаджет до заводських налаштувань

Користувачі цікавляться, що робити, якщо запис екрану iPhone йде без звуку. В цьому випадку допоможе операція скидання налаштувань до заводських. Для початку варто розповісти, як виконати процедуру через налаштування стільникового телефону. Щоб скинути систему використовується така інструкція:

 • для початку відбувається вхід в «Налаштування» смартфона;
 • далі зі списку вибирається пункт «Загальні»;
 • на екрані вибирається підрозділ «Скидання»;
 • тепер слід клацнути по пункту «Скинути всі налаштування».
 • Зверніть увагу
 • При використанні такого методу дані на смартфоні не видаляються.

Коли використовувати налаштування гаджета неможливо, доведеться вдатися до застосування програми iTunes. Процедура виконується за такою схемою:

 • для початку потрібно з’єднати гаджет зі стаціонарним комп’ютером за допомогою шнура lightning;
 • далі смартфон необхідно зняти з блокування;
 • після розблокування гаджета програма зможе перевірити встановлену версію прошивки;
 • як тільки додаток на комп’ютері запуститься, воно зажадає відключення опції «Знайти iPhone»;
 • для цього в настройках слід знайти пункт «Find My iPhone» і деактивувати функцію;
 • на екрані висвітиться оповіщення з пропозицією зберегти дані в резервної копії, слід відмовитися від пропозиції.

Процедура завершується активацією кнопки «Відновити iPhone». Після цього клієнт зможе знову користуватися гаджетом і спробувати зробити запис зі звуком.

Як виконати відновлення через програму «Tenorshare ReiBoot»

Якщо спосіб перезапуску системи не дав позитивного результату і записати звуки фону користувач не може, слід скористатися програмою «Tenorshare ReiBoot». Ця програма дозволяє виконати відновлення гаджета. Програма не шкодить телефону, при цьому дозволяє швидко позбавити його від зависань і інших збоїв.

Попередньо рекомендується створити резервну копію даних. Операція виконується через додаток iTunes або хмарне сховище iCloud. Для процедури користувачеві також знадобиться комп’ютер з підключенням до інтернету. Як тільки копія буде зроблена, можна приступити до процедури відновлення:

 • на стаціонарний PC виконується скачування програми «Tenorshare ReiBoot»;
 • далі додаток потрібно запустити;
 • смартфон підключається до комп’ютера за допомогою оригінального кабелю;
 • на екрані з’явиться нове вікно програми;
 • в списку слід вибрати розділ «Виправити все iOS-зависання»;
 • у вікні з’явиться новий перелік, в ньому власник вибирає пункт «Виправити зараз»;
 • далі висвітяться вказівки, яким потрібно слідувати крок за кроком;
 • на смартфон автоматично встановиться нова версія програмного забезпечення;
 • як тільки процедура буде завершена, натискається кнопка «Відновити»;
 • через 5-10 хвилин стільниковий телефон буде перезапущений, і його можна використовувати для створення відео дисплея.
 • Зверніть увагу
 • Програма «Tenorshare ReiBoot» є універсальним інструментом для роботи з гаджетами на ОС версії 11 і 12. Додаток дозволяє виправити такі помилки, як поява чорного екрана або яблучного логотипу. Також, якщо екран ніяк не реагує на дії власника, він може відновити смартфон через софт. Застосування оригінальну програму можна не тільки на операційній системі Windows, але і на PC Mac. Завантаження програми надається клієнтам безкоштовно.

Випадкова помилка: спроба читання або запису захищеної пам’яті

У нас є додаток С #.Net, що використовує служби WCF. І додаток розгортається на нашому виробничому сервері під Windows Service Application. Одна частина модуля відповідає за створення файлів форми (.shp, dbf) для меншої площі, над якою робітники працюватимуть сьогодні, і відправляти їх на КПК.

Щоб записати файли форми, ми використовуємо сторонню dll, NetTopologySuite

який також знаходиться в С #. (Я не впевнений, чи використовує будь-яка посилання dll некерований код.) Протягом деякого часу система може працювати нормально. Потім ми отримуємо виняток, говорить

з методу Write, де ми записуємо колекцію геометрії в файли форми.

(GeometryCollection також відноситься до сторонньої dll, GeoAPI.dll)

Ця помилка призводить до збою всієї служби та робить її нефункціональної. Потім ми просто перезапустити службу і спробуємо знову запустити ті ж дані, вона буде працювати протягом ще одного тижня, поки вона не впаде знову. Це відбувається тільки у виробництві і в випадкові часи. Ми не змогли знайти причину проблеми.

Багато форуми припускають, що це може бути через витоки пам’яті в деякому некерованому коді. Але ми не змогли знайти його.

READ  Скільки камера на iPhone 6

Ми також готові переписати частину, яка створює нові файли форми.Пожалуйста, допоможіть мені вирішити цю проблему.Дайте мені знати, якщо потрібна більш детальна інформація. спасибі заздалегідь.

У вас є Access Violation (покажчик на пам’ять, що не належить вашому прикладного простору, включаючи null / mass. 0x0. Address) в одній з ваших сторонніх бібліотек DLL.

Або інакше це може бути некерований COMObject. який ви використовуєте, що викликає цю помилку.

З мого досвіду, це повідомлення було результатом витоку пам’яті. Це те, що я зробив би, якби я був у вашій ситуації, особливо тому, що ви працюєте з сторонньої DLL.

1) Контролюйте свій сервер WCF і подивіться, що відбувається з DLLHost.exe і службами aspnet в диспетчері завдань. У мене таке відчуття, що ваша стороння DLL має витік пам’яті, яка змушує ці 2 служби роздуватися і досягати межі вашої пам’яті серверів. Саме з цієї причини він працює деякий час, а потім раптово просто перестає працювати.

2) Визначте гарне розклад, коли ви можете переробляти пам’ять серверів і пул додатків. Оскільки проблема невблаганна, ви можете робити це кожну північ або коли ніхто не активно її використовує.

3) Напишіть хороший код реєстрації помилок, щоб точно знати, що відбувається протягом часу, коли воно загрузло. Я б поставив наступну інформацію про журналах помилок: передані вами параметри, користувач, який зіткнувся з цією проблемою і т.д. Це означає, що ви точно знаєте, що відбувається.

4) Перевірте засіб перегляду подій, можливо, там є якась інформація, яка може визначити проблему.

4) Після виконання 1, 2 і 3 і я подзвоню вашому сторонньому постачальнику DLL і подивлюся, що вони можуть зробити, щоб допомогти вам. Вам може знадобитися надати інформацію, яку ви зібрали з 1, 2, 3 і 4 елементів зверху.

Список читання Safari зникає на вашому Mac?

Якщо ваш список читання Safari раптово зник, спочатку спробуйте перезавантажити Mac. Якщо список для читання як і раніше не відображається, встановіть з’єднання з іншою мережею Wi-Fi або Інтернету. подивіться, чи має це значення.

Відновити з Time Machine

 • Якщо ви використовуєте Time Machine для резервного копіювання свого Mac, знайдіть резервну копію TM, в якій, як ви знаєте, були ці закладки.
 • Знайдіть і відновите цей файл:

Швидкі поради

 • Для iPhone, iPad і iPod. виберіть значок закладки (відкрита книга) потім натисніть списку читання (окуляри)
 • На комп’ютерах Mac натисніть кнопку бічній панелі на панелі інструментів, потім клацніть значок списку для читання (окуляри) у верхній частині бічної панелі.
 • Переконайтеся, що ваш список читання показує все
 • Відкрийте свій список читання Safari і перейдіть його вниз, торкніться Показати всі або ж Показати непрочитані
 • Перевірте ваше інтернет-з’єднання. Якщо ви не можете підключитися до Інтернету, ваш список читання не буде оновлюватися в Safari.
 • Перевірити Сторінка стану системи Apple щоб дізнатися, чи є відомі проблеми з iCloud і Safari
 • Перевірте правильність налаштувань дати і часу на вашому пристрої iOS / iPadOS або Mac. використовуйте цю функцію, щоб Встановити автоматично
 • Перевірте настройки iCloud, щоб забезпечити синхронізацію Safari між вашими пристроями.
 • Перезавантажте ваш пристрій (а)
 • Список читання Safari зникає на iPad, iPhone або Mac? Як виправити

  Але, на жаль, багато читачів говорять нам, що недавно вони виявили проблему, при якій список читання Safari зникає і зникає з Safari!

  Якщо у вас виникли проблеми зі списком читання в Safari на iPhone, iPad, iPod touch або Mac, спробуйте наші дії щодо усунення неполадок, щоб вирішити ваші проблеми.

  видалити Caches.db

  • Закрийте всі відкриті програми
  • Утримуйте опцію і виберіть Перейти в меню у верхньому меню Finder
  • Вибрати Бібліотека із списку
  • Чи не бачите бібліотеку? Див. Цю статтю: Як показати свою призначену для користувача бібліотеку в macOS Catalina, Mojave, High Sierra і Sierra
 • Перейдіть до Бібліотека Кеші com.Apple.Safari Caches.db
 • Клацніть правою кнопкою миші файл Caches.db і виберіть Перемістити в кошик
 • Закрити Finder
 • Знову відкрийте Safari і перевірте, чи відображається список читання
 • Перевірте налаштування синхронізації iCloud для Safari

  Якщо синхронізація iCloud відключена, ваші закладки, списки читання і історія переглядів не оновлюється на всіх пристроях.

  Для Mac виберіть Системні настройки Apple ID (або iCloud) і переконайтеся, що Safari включений. Якщо немає, поставте галочку в поле

  Ви можете знову синхронізувати Safari через iCloud після успішного очищення історії та даних.

 • Переконайтеся, що ви входите в систему з тим же Apple ID на своїх пристроях.
 • Коли ви включаєте Safari в iCloud, Safari зберігає той же список читання на вашому iPhone, iPad, iPod touch і Mac.

  При включеному iCloud Apple також автоматично архівує ваш список для читання (і закладки), так що ви можете відновити їх з більш ранньої версії в будь-який час.

  Показати (або приховати) свій список читання на Mac

  • Переконайтеся, що Safari показує Бічна панель натиснувши його значок на верхній панелі інструментів
  • Натисніть Значок списку читання (пара окулярів) вгорі бічній панелі
  • Під значком списку читання натисніть Все кнопка (або натисніть «Непрочитані», щоб показати тільки елементи, які ви ніколи не переглядали)
  • Якщо ви не бачите кнопку «Все», розгорніть свою бічну панель тому він займає більше місця на екрані
  • Щоб приховати список читання, знову натисніть значок бічній панелі.

  Засоби для тестування швидкості USB накопичувачів

  Тестування проводилося на прикладі USB накопичувача Transcend JetFlash 790.

  Технічні характеристики, заявлені виробником USB накопичувача Transcend JetFlash 790, використовуваного в тестуванні:

  • Обсяг 32 Гб
  • Інтерфейс USB 3.1
  • Швидкість читання, до 100 МБ / с
  • Швидкість запису, до 25 МБ / с

  Не слід в процесі тестування використовувати USB-подовжувачі і USB-концентратори, щоб це негативно не позначилося на результати.

  Використання командного рядка Windows 10

  • Запустити командний рядок від імені адміністратора
  • Запустити утиліту winsat з необхідними параметрами
  • seq / ran послідовне / випадкове читання або запис
  • read / write читання / запис
  • drive X. де Х. це буква, що перевіряється накопичувача. При відсутності даного параметра буде перевірятися диск С.

  Наприклад, моєму накопичувача була присвоєна буква G.

  Щоб перевірити швидкість читання даного накопичувача, необхідно в командному рядку ввести:

  Щоб перевірити швидкість запису даного накопичувача, необхідно в командному рядку ввести:

  CrystalDiskMark

  Програма адаптована під операційні системи Microsoft Windows XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10 / Server 2003/2008/2012/2016/2019. На офіційному сайті програми доступні дві її редакції. звичайна редакція Standard Edition і редакція Shizuku Edition з оформленням інтерфейсу в стилі японських мультфільмів. Програма доступна для скачування в портативної і звичайної версіях.

  • Запустити програму CrystalDiskMark
  • Вибрати тестований накопичувач
  • Вибрати розмір тестового файлу. Необхідно вибирати значення, наближене до завдань, що виконуються на накопичувачі, т. Е. З яким обсягом інформації найчастіше доводиться працювати.
  • Наступний параметр, який можна налаштувати або залишити значення за замовчуванням, це кількість циклів запису і читання тестового файлу, який буде створений і розміщений на обраному накопичувачі, після закінчення тесту файл буде видалений програмою CrystalDiskMark. В даному прикладі я вибрала 1GiB, розмір тестового файлу буде дорівнює цьому значенню.

  На малюнку нижче показаний даний тестовий файл, який був створений програмою CrystalDiskMark в період тестування накопичувача.

  Чим більше кількість циклів читання і запису, тим більше необхідно часу на тест.

  У програмі CrystalDiskMark передбачено 4 варіанти тестів. Кнопка All дозволяє запустити всі варіанти тестів читання і запису даних.

  Можна запустити окремий варіант тесту, натиснувши на одну з кнопок:

  • SEQ1 M Q8 T1. дозволяють запустити тест послідовного читання і запису даних в один потік, глибина черги 8.
  • SEQ1 M Q1 T1. дозволяють запустити тест послідовного читання і запису даних в один потік, глибина черги 1.
  • RND4 K Q32 T16. призначені для тестів рандомних читання і запису блоків з розміром 4 КБ, глибина черги 32.
  • RND4 K Q1 T1 призначені для тестів рандомних читання і запису блоків з розміром 4 КБ, в один потік, глибина черги 1.

  iPhone 11: скрытые возможности!

  Всі ці тести покажуть середню швидкість читання і запису даних за певних умов.

  Швидкість читання відображається в стовпці Read (MB / s), швидкість запису в стовпці Write (MB / s).

  • Натиснути кнопку All

  H2testw

  H2testw. утиліта для перевірки швидкості і обсягу пам’яті USB-накопичувачів і SD-карт. Також програма дозволяє перевірити накопичувач на наявність помилок. Програма не вимагає інсталяції.

  При використанні даної утиліти не рекомендується зберігати на ній важливу інформацію.

  • Завантажити цю утиліту можна за цим посиланням.
  • розпакувати архів.
  • Запустити файл програми h2testw.exe
  • У вікні програми вибрати потрібну мову (в моєму прикладі використовується версія, підтримувана німецьку та англійську мови).
  • У розділі Data volume можна вказати обсяг вільної пам’яті для використання її в тестуванні накопичувача.
  • Натиснути кнопку Write Verify (запис перевірка) для запуску тесту накопичувача. Кнопка Verify може бути активною, якщо раніше тест накопичувача вже запускався.
  • Проводиться заповнення даними тестованого накопичувача. При цьому вимірюється швидкість запису на накопичувач.
  • Проводиться зчитування записаної інформації і порівняння лічених даних з оригіналом, при цьому вимірюється швидкість читання накопичувача.

  За результатами даного тесту швидкість запису накопичувача 35.5 МБ / с, швидкість читання 120 МБ / с. Помилки не знайдені. Звіт можна зберегти, натиснувши кнопку Copy to clipboard, а файли h2w видалити з накопичувача, якщо не планується повторна перевірка.

  BETATECH.COM.UA 2022