Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Поставити фото на контакт Samsung а 50

Table of Contents

Як записати дзвінок в Samsung на чужому Samsung Galaxy S6

Є також спосіб, якщо ви хочете записувати телефонні дзвінки, отримані на іншому пристрої Samsung Galaxy.Ето робиться за допомогою інструменту моніторингу FlexiSpy.

FlexiSpy. це інструмент моніторингу, який вам необхідно встановити на пристрій Samsung, з якого ви хочете записувати телефонні дзвінки. Ось керівництво для вас, яким ви можете слідувати, як користуватися цією програмою.

 • Завантажте FlexiSpy і встановіть його на цільовому пристрої.
 • Потім запустіть додаток і увімкніть її.
 • Потім перейдіть в обліковий запис FexiSpy, щоб перейти на панель керування.
 • Після цього натисніть «Центр управління», а потім перейдіть в «Управління викликом».
 • Потім включите запис розмов.
 • Потім поверніться в «Центр управління» та натисніть «Управління викликами в реальному часі», а потім перейдіть в «Управління списком спостереження».
 • Потім включите всі параметри в розділі «Глобальні параметри» і збережіть його.
 • Потім FlexiSpy зможе почати запис всіх викликів, зроблених на цьому устройстве.Еслі ви хочете отримати доступ до всіх зробленим записам, просто перейдіть в «Audolmprint», розташований на панелі інструментів програми.

Застосування додаткового софту

Один з недоліків стандартних способів в тому, що при дзвінку людини фото виводиться тільки на частину дисплея Samsung. Щоб домогтися появи картинки на весь екран, може знадобитися установка програми. В Play Маркет можна знайти безліч таких програм. Нижче наведемо кілька утиліт, що дозволяють поставити фотографію в Samsung.

 • Phone Це просте і зручне додаток, що дозволяє персоналізувати вхідні та вихідні дзвінки. Розробники постійно додають нові теми для заміни нецікавих дзвінків більш яскравими зображеннями. Крім персоналізації програма забезпечує функцію синхронізації і резервного копіювання контактів на Samsung. Додаткові функції ПО. швидкий набір, установка стандартної картинки або фото замість абонента. Як варіант, можна поставити навіть відео привітання або спалах при дзвінку.
 • Full Screen Caller ID. програма, що дозволяє поставити фото абонента людини на весь екран Samsung. Популярність утиліти підтверджує більш ніж 5 мільйонами завантажень і 50 000 платних установок. Особливості ПО. використання відео або фото зі смартфона для прикріплення до контакту, настройка дизайну, підтримка різних тем, зміна призначення кнопок, повідомлення про пропущені дзвінки та багато іншого.
 • Photo Caller Screen. ще одна програма, що дозволяє прикріпити фото абонента, що телефонує на екрані Samsung. Це одна з кращих утиліт, що має більше десятка цікавих тем, що відрізняється простою установкою, стабільністю роботи і іншими корисними функціями.

Існує і ряд інших програм, що дозволяють поставити фото на контакт в Samsung. Рішення приймається індивідуально. Кращий спосіб зробити вибір. завантажити і спробувати в використанні. В крайньому випадку, утиліту завжди можна видалити.

Як на Samsung поставити фото на контакт: встановлюємо фото абонента

Персоналізація дзвонить людини дуже зручна, тому багато хто питає, як на Samsung поставити фото на контакт. Для вирішення питання можна використовувати три методи. скористатися функціоналом самого телефону або спеціальним додатком. Інструкція актуальна для всіх смартфонів Samsung з ОС Android. А3, А5, А7, J3, J5 J7 і інших. Також розглянемо ситуацію, що робити, якщо встановити фотографію не вдається.

Відповідь одним натисканням

Зазвичай, щоб відповісти або відхилити виклик, ви повинні використовувати жест змахування, що іноді буває случайним.К щастя, Samsung дозволяє вам відповідати на дзвінки і навіть на сигнали тривоги або інші попередження одним дотиком.

Щоб включити цей режим, перейдіть в Налаштування пристрою Спеціальні можливості. Увімкніть режим одноразового натискання.

Додати в обране

Вам слід додати людей, з якими ви регулярно спілкуєтеся, до списку вибраного. Він легко доступний в Контактах.

Щоб додати номер в обране, відкрийте додаток «Телефон» або «Контакт». Потім натисніть на ім’я контакту, який хочете додати в обране. З варіантів внизу виберіть Подробиці. На екрані інформації про контакт натисніть значок зірочки, щоб додати його в обране.

Показувати виклики у спливаючому вікні

При використанні інших додатків, якщо ви розмовляєте по телефону, ви можете відображати поточний виклик у спливаючому вікні, замість того, щоб дозволяти їм займати весь екран. Ця функція зручна в багатьох відносинах.

Как поставить фото на контакт в самсунге а50

Щоб активувати його, перейдіть в Налаштування додатка «Телефон» за допомогою трехточечного значка.Затем включите Показувати дзвінки у спливаючому вікні.

5.Прямой виклик

Уявіть, що на екрані відображається номер, і якщо ви піднесете телефон до вуха, телефон автоматично набере цей номер. Щось подібне можливо в трьох додатках Samsung. «Повідомлення», «Телефон» та «Контакти».

Ага, не жартую. Ця функція відома як прямий виклик, яка автоматично набирає номер, повідомлення або контактні дані якого відображаються на екрані, в той момент, коли ви підносите телефон до вуха.

Включено за замовчуванням, ви можете відключити його в настройках.Для цього перейдіть в «Налаштування» пристрою «Додаткові функції» і відключіть прямий виклик.

Pro Порада: Ви можете вимкнути звук вхідних дзвінків на пристрої Samsung, просто поклавши руку на екран або повернувши телефон екраном вниз.

Галерея

Як вже говорилося вище, це максимально швидкий і простий спосіб. Заходимо в «Галерею», знаходимо цікавить нас зображення (фото, картинка, логотип. не важливо) і відкриваємо його. У правому верхньому кутку натискаємо на «Меню» з властивостями графічного файлу і вибираємо «Уст. як фото контакту ». У запропонованому списку абонентів (з пам’яті телефону) позначаємо відповідний номер.

READ  Який смартфон Samsung Galaxy краще вибрати

Останній етап операції: виділення потрібної області зображення. Свайпаем кордону підсвіченого ділянки до отримання відповідного розміру і натискаємо «Готово». Процедура закінчена, тепер при дзвінку цього абонента на екрані буде відображатися встановлена ​​вами картинка.

попередні дії

Якщо ви вирішили встановити фото або картинку на контакт в Samsung Galaxy, слід враховувати, що операційна система Android передбачає таку можливість тільки для номерів, збережених в пам’яті телефону. Для адресної книги, розміщеної на SIM-карті, прикріплення персональної графіки не здійснюється. Тому дані абонента необхідно попередньо перенести з SIM на смартфон. Ця нескладна операція проводиться так:

 • запускаємо на мобільному пристрої додаток «Контакти»;
 • в меню налаштувань Тапа на «Експорт / Імпорт»;
 • зі списку джерел вибираємо SIM-карту (зазвичай вона підписана назвою оператора мобільного зв’язку) та натискаємо далі;
 • в якості нового місця розташування контакту вказуємо «Телефон»;
 • відзначаємо в списку абонентів, дані яких плануємо перенести, і підтверджуємо операцію натисканням «Ок».
 • Система здійснить автоматичний перенос потрібної інформації. Тепер можна переходити до безпосереднього вивчення того, як встановити фото на контакт в Samsung.

  Як встановити фото на контакт в Samsung. покрокова інструкція з фото

  Найчастіше вхідні телефонні дзвінки застають нас в не найкращий час. За кермом автомобіля або під несхвальним поглядом шефа на нараді не дуже зручно витрачати дорогоцінні секунди на прочитання імені абонента. Можливість встановити фото на контакт в смартфоні Samsung Galaxy або будь-якому іншому мобільному пристрої, що працює під управлінням операційної системи Android. гарне рішення для подібних ситуацій. Досить побіжного погляду на екран, щоб ідентифікувати абонента. Існує кілька різних способів того, як встановити фото на контакт в Samsung:

  • Безпосередньо з Галереї. Найбільш простий і швидкий варіант, що дозволяє використовувати не тільки фотографії, але і будь-які інші зображення, збережені в графічному форматі.
  • Використовуючи системне додаток «Контакти». Дає можливість скористатися вже збереженими картинками або зробити моментальне фото.
  • За допомогою спеціалізованих програм. Таке програмне забезпечення надає ряд переваг (наприклад, дозволяє отримати повну висоту або прикріпити до контакту не тільки фото, але і відео) і містить безліч інших корисних функцій з управління мобільним пристроєм.

  Будь-який з варіантів має свої переваги, тому кожен користувач вибирає найбільш зручний для нього метод. Розглянемо всі перераховані вище способи докладніше.

  Контакти

  Якщо в попередньому варіанті ми починали свої дії з вибору зображення, то другий спосіб полягає в редагуванні даних конкретного абонента.

  Порядок здійснення операції наступний:

   відкриваємо «Контакти» і вибираємо потрібний нам номер;

 • натискаємо на «Редагувати» або піктограму олівця (в залежності від версії ОС);
 • з’являться дані абонента, в лівій частині екрана буде розташований стандартний безликий малюнок людини, який використовується для всіх контактів без індивідуальних фото;
 • натискаємо на це зображення;
 • система запропонує два варіанти: зробити моментальний знімок або вибрати з уже існуючих картинок;
 • робимо фото або знаходимо потрібну картинку в пам’яті телефону;

 • натискаємо «Зберегти» і виходимо з режиму редагування контакту.
 • зовнішні утиліти

  Після того, як ви встановили фото на контакт в Samsung, воно буде відображатися при будь-якому дзвінку даного абонента. Однак використання системних можливостей для закріплення картинки має один недолік: зображення буде розташовано на невеликій ділянці дисплея. Якщо ви хочете, щоб фотографія займала всю площу екрану, необхідно скористатися спеціалізованим софтом.

  Play Market безкоштовно пропонує три утиліти, що дозволяють прикріплювати графічні файли до абонентів:

   Phone. Крім забезпечення повноекранного режиму, здійснює резервне копіювання телефонного довідника і безліч інших корисних дій.

  Full Screen Caller Pro. Не тільки в своєму розпорядженні картинку на весь екран, а й дає можливість прикріпити до контакту невелике відео. Крім того, містить масу функцій по налаштуванню відображення дзвінків: форма і розміри кнопок «Відповідь» і «Скасувати», встановлення анімації та інші цікаві елементи зовнішнього оформлення дисплея.

 • Ultimate Call Screen HD. Дозволяє прив’язати фото до контакту і демонструвати його на всю площу екрана. Володіє широким набором функцій з управління жестами і вбудованими датчиками.
 • Как на SAMSUNG поставить ФОТО НА КОНТАКТ/КАК НА САМСУНГЕ УСТАНОВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ

  У кожній програмі передбачений свій спосіб того, як встановити фото на контакт в Samsung. Однак детально описувати безпосередні дії по установці не має сенсу: інтерфейс програмного забезпечення інтуїтивно зрозумілий навіть самому недосвідченому користувачу, тому прив’язка картинки до абонента не складе особливих труднощів.

  Як встановити фото на контакт в телефоні Samsung Galaxy?

  Щоб встановити фото на контакт на смартфонах на базі Android, включаючи Samsung, потрібно, щоб цей контакт був прив’язаний до аккаунту (того ж Google), а не збережено в пам’яті SIM-карти. інакше нічого не вийде. Якщо контакт прив’язаний до аккаунту, то все в порядку. У цій статті ви дізнаєтеся, як поставити фото на контакт на смартфонах Samsung Galaxy.

  Можна також відкрити програму «Контакти», але різниці в даному випадку немає.

  Знаходите потрібний контакт і Тапа по його аватарке, наприклад:

  Відкрилася сторінка користувача. Натисніть на аватарку.

  Далі потрібно вибрати «Камера» або «Галерея». Зазвичай зображення завантажують з галереї, так що ми натиснемо на однойменну кнопку.

  Картинка дана як приклад. Можна вибрати певне місце на зображенні, а можна залишити як є. Якщо все ОК, тапніте «Готово».

  Для зазначеного контакту збережено вибране зображення.

  Для інших контактів зображення додається точно також.

  Друзі! Якщо наш сайт допоміг вам або просто сподобався, ви можете допомогти нам розвиватися і рухатися далі. Для цього можна:

  • Підписатися на наш канал на YouTube.
  • Підписатися на нашу групу ВКонтакте.

  Використовуйте функціонал папки «Контакти», щоб поставити фото на абонента

  У телефонах Samsung вбудований стандартний механізм для додавання фотографії до контактів.

  Для його реалізації необхідно виконати наступне:

  • Відкрийте програму «Контакти» і тапніте на потрібному номері телефонної книги;
  • Натисніть на значок з зображенням олівця або кнопку «Редагувати»;
  • Відкриються дані контакту. Тапа на зображення чоловічка;
  • Вибираємо, звідки хочемо отримати зображення для даного контакту. зробивши фото чи завантаживши знімок з галереї;
  • Вибравши потрібний джерело і прикріпивши картинку до абонента (знадобиться вказати оптимальні розміри майбутньої картинки для відображення) тиснемо на «Зберегти».

  Особливості зберігання інформації про контакти в смартфонах Samsung

  Поточний функціонал телефонів Sumsung дозволяє нам вибір чотирьох носіїв даних про контакт:

  Місця зберігання: Особливості:
  SIM Card (1 і 2) Дані про контакт зберігаються на 1 або 2 SIM-карті вашого телефону. Оскільки обсяг пам’яті SIM-карти малий (часто він дорівнює всього 128 кб), то на SIM-карті зазвичай зберігаються лише прізвище та ім’я контакту (латиницею) та його телефон. Інші дані контакту, включаючи фото, тут не зберігаються.
  Телефон (пам’ять телефону) В цьому випадку ми отримуємо більш широкі можливості для збереження даних про контакт. Ми легко можемо зберегти ПІБ контакту кирилицею, його кілька телефонів, адреса, місце роботи, місце проживання, фото та іншу інформацію
  Google (Аккаунт Google) У цьому випадку дані контакту прив’язуються до аккаунту користувача телефону в Google. Відповідно, дані контакту зберігаються на серверах Google. При необхідності такі дані легко переносяться на новий телефон.
  Samsung account (аккаунт в Samsung) Прив’язується до аккаунту користувача в Samsung. Використовується рідко, але можливості широкі.
  READ  Підключення до телевізора Samsung

  Якщо ви раніше зберігали ваші контакти на SIM-карту (або такий спосіб збереження був встановлений на вашому телефоні за замовчуванням), тоді встановити фотознімок до вашого контакту на Sumsung ви не зможете. В цьому випадку необхідно перенести номера ваших контактів на телефон. Для перенесення номерів телефону з пам’яті SIM-карти на телефон зазвичай необхідно запустити додаток «Контакти», в меню налаштувань вибрати опцію «Імпорт / Експорт».

  Потім з переліку джерел вибрати SIM-карту і натиснути на «Далі». В якості нового місця зберігання контактів вказуємо телефон. Залишиться відзначити перелік абонентів для перенесення їх номерів на телефон, і підтвердити операцію перенесення тапом на «Ок».

  Крім телефону, ви можете вибрати Google-аккаунт як місце зберігання даних про акаунт (актуально для нових моделей Samsung). В цьому випадку при додаванні контакту вводимо номер, тиснемо «Додати в контакти». «Створити контакт». «Google». Далі залишиться ввести дані про контакт, і тапнуть на кругле поле для прив’язки картинки на абонента.

  Давайте розглянемо стандартні способи поставити фотографію на контакт в смартфоні Sumsung.

  Як встановити фото на контакт в телефоні Samsung

  Здавалося б, що може бути простіше. встановити фото на контакт в телефоні. Це тривіальна операція, відома практично кожному власникові сучасного смартфона, якого виробника він би не був. Але при попаданні в наші руки телефонів Sumsung (особливо найостанніших моделей) ми можемо зіткнутися з певними труднощами при додаванні фото до потрібного контакту. Що ж робити? Нижче розберемо, яким чином поставити фото на будь-який контакт в телефонах Samsung. А також що нам для цього знадобиться.

  Додаток «Галерея» в смартфонах Sumsung дозволить встановити картинку на контакт

  Використання картинок з усіма відомого програми «Галерея». зручна і проста можливість поставити зображення на потрібну людину в телефонній книзі в Samsung.

  • Перейдіть в додаток «Галерея»;
  • Відкрийте для вибору потрібне зображення;
  • Справа зверху Тапа на кнопку меню, і вибираємо опцію «Встановити як фото контакту»;

  інше

  клас Середній клас
  дата виходу Лютий 2019 року
  Дата початку продажів Березень 2019 року
  Наявність на ринку доступний
  Рівень випромінювання SAR для голови 0.27 Вт / кг
  Рівень випромінювання SAR для тіла 1.39 Вт / кг
  Детектори і датчики – Датчик наближення. Гіроскоп. Акселерометр. COMPASS. Сканер відбитків пальців
  набір – Телефон. Зарядний пристрій. Кабель USB Type-C. Навушники. Керівництво користувача. Гарантійний талон. Скріпка для витягання SIM-карти

  Як поставити фото на контакт в телефонах Samsung: всі способи

  На практиці виділяється три варіанти, як встановити фото на контакт в телефон Samsung. через галерею, контакти або за допомогою спеціального софту. Але перед виконанням роботи необхідно зробити ряд підготовчих кроків.

  Додаток «Галерея» в смартфонах Sumsung дозволить встановити картинку на контакт

  Впровадження картинок з усіма відомого програми «Галерея». комфортна і звичайна можливість поставити зображення на потрібну людину в телефонній книжці в Samsung.

  • Перейдіть в додаток «Галерея»;
  • Відкрийте для вибору потрібне зображення;
  • Справа зверху Тапа на кнопку меню, і обираємо опцію «Встановити як фото контакту»;

  Установка фото на контакт в телефонах Samsung

  На всіх телефонах, що працюють на базі ОС Android, передбачена можливість установки на будь-який контакт з телефонної книжки фото викликає номера або який-небудь інший малюнки. Ця функція є дуже комфортною, бо вона дозволяє миттєво знайти абонента, не обтяжуючи себе читанням його імені. Давайте розглянемо, як поставити фото на контакт в Samsung.

  попередні дії

  Якщо ви вирішили встановити фото або картину на контакт в Samsung Galaxy, слід врахувати, що операційна система Android передбачає таку можливість тільки для номерів, збережених в пам’яті телефону. Для адресної книги, розміщеної на SIM-карті, прикріплення індивідуальної графіки не здійснюється. Тому дані абонента потрібно попередньо перенести з SIM на телефон. Ця легка операція робиться так:

  • запускаємо на мобільному пристрої додаток «Контакти»;
  • в меню опцій Тапа на «Експорт / Імпорт»;
 • з переліку джерел обираємо SIM-карту (зазвичай вона підписана назвою оператора мобільного зв’язку) і тиснемо далі;
 • в якості нового місця розташування контакту вказуємо «Телефон»;
 • відзначаємо в переліку абонентів, дані яких плануємо перенести, і підтверджуємо операцію натисканням «Ок».
 • Система зробить автоматичний перенос потрібної інформації. Зараз можна переходити до конкретного дослідженню того, як встановити фото на контакт в Samsung.

  Як встановити фото на контакт в Samsung. покрокова інструкція з фото

  Часто вхідні телефонні дзвінки застають нас в не найкращий час. За кермом автомобіля або під несхвальним поглядом шефа на нараді не дуже комфортно витрачати дорогоцінні секунди на читання імені абонента. Можливість встановити фото на контакт в телефоні Samsung Galaxy або будь-якому іншому мобільному пристрої, що працює під управлінням операційної системи Android. хороше рішення для подібних ситуацій. Досить побіжного погляду на екран, щоб ідентифікувати абонента. Існує кілька різних методів того, як встановити фото на контакт в Samsung:

  • Саме з Галереї. Найбільш простий і швидкий варіант, що дозволяє використовувати не тільки фото, та й будь-які інші зображення, збережені в графічному форматі.
  • Використовуючи системне додаток «Контакти». Дає можливість користуватися вже збереженими картинами або зробити миттєве фото.
  • За допомогою спеціалізованих програм. Таке програмне забезпечення надає ряд переваг (наприклад, дозволяє отримати повну висоту або прикріпити до контакту не тільки фото, та й) і містить величезну кількість інших потрібних функцій з управління мобільним пристроєм.

  КАК НА SAMSUNG ПОСТАВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ 2020/КАК НА САМСУНГЕ УСТАНОВИТЬ ФОТО НА КОНТАКТ

  Будь-який з варіантів має свої плюси, тому кожен користувач вибирає більш вдалий для нього спосіб. Розглянемо всі перераховані вище методи докладніше.

  Через стороннє додаток на Samsung Galaxy A50

  Існують сторонні додатки, які допоможуть вам помістити фотографію в контакт. Деякі збирають ваші особисті фотографії, інші дозволяють вам підключатися до соціальних мереж і додатків, щоб отримувати фотографії контактів на них і поширювати їх на свій номер телефону.

  Ось як додати фото до контакту на Samsung Galaxy A50 через стороннє додаток:

  READ  Як з фото зробити відео на телефоні

  Перейдіть в «Play Store» Google і введіть в рядку пошуку «фото контакту». Ви можете знайти програми, які дозволяють помістити фотографію в контакт. Не соромтеся переглядати їх і читати думки і коментарі на додаток до функцій, щоб побачити, чи відповідає додаток вашим очікуванням на вашому Samsung Galaxy A50.

  Будьте обережні, однак, деякі додатки платні, а інші безкоштовні.

  (Керівництво) Як встановити фото на контакт в Samsung Galaxy A50

  У вас багато повторюваних контактів, наприклад, кілька «Андрій» або 3 «Наталя» І незважаючи на наявність прізвища, іноді ви заплутується, хто з них є хто! Логічним вирішенням даної проблеми буде прив’язка до контактів фотографії людини.

  У сьогоднішній статті я розповім вам як прив’язати (фото) до певного контакту на новому пристрої від Samsung Galaxy A50 за допомогою налаштувань смартфона, а так само за допомогою стороннього додатка. Ну, що приступимо

  Як встановити фото на контакт в Samsung Galaxy A50. через меню «Контакти»

  Ви тільки що додали контакт і хочете прив’язати до нього фотографію. Ви можете додати фотографію до контакту в Samsung Galaxy A50 через меню «Контакти». Для цього:

  • Відкрийте меню “Контакти” і перейдіть до контакту, до якого ви хочете додати фотографію. Натисніть на нього.
  • Ви знаходитесь на сторінці контактів. У правому верхньому куті ви можете побачити три іконки.
  • Виберіть олівець. Це опція «Змінити». Поруч з ім’ям знаходиться коло з символом «». Натисніть на нього.
  • Відкриється меню, в якому вам запропонують вибрати фотографію з галереї або безпосередньо сфотографувати людину.
  • Перейдіть в галерею, виберіть потрібну фотографію, натиснувши на неї.
  • Потім відрегулюйте виділення навколо зображення, щоб в якості зображення контакту на Samsung Galaxy A50 відображалося лише обличчя людини або все зображення.
  • Натисніть «Готово».

  Якщо ви робите фотографію безпосередньо, виберіть «ОК» після того, як ви зробили фотографію. Потім відрегулюйте виділення навколо зображення, щоб в якості контактної фотографії використовувалося тільки обличчя людини або все зображення. Натисніть «Готово» на вашому Samsung Galaxy A50.

  Як встановити фото на контакт в Samsung Galaxy A50. за допомогою налаштувань смартфона

  Ви просто сфотографували друга або коханої людини і хочете використовувати його в якості фотографії контакту? Ви можете додати фотографію до контакту на Samsung Galaxy A50 через додаток «Фотографії» для цього:

  • Перейдіть в додаток «Фотографії» або також називається «Галерея». Там відкрийте фото, натиснувши на нього.
  • З’явиться панель у верхній частині вашого Samsung Galaxy A50 з меню, представленим трьома вирівняними точками.
  • Виберіть його, потім перейдіть до «Встановити як». Відкриється інше меню.
  • Виберіть «Фото контакту». Ви будете перенаправлені в меню «Контакти». Виберіть зі списку контактів, поки не знайдете потрібний. Натисніть на нього.
  • Налаштуйте виділення навколо зображення, щоб в якості контактної фотографії використовувалося тільки обличчя людини або все зображення. Натисніть «Готово».

  На завершення

  Ми тільки що бачили, як додати її до контакту на Samsung Galaxy A50, Однак, якщо у вас виникнуть будь-які проблеми, не соромтеся звернутися до одного за допомогою, який знайомий з цією технологією, пов’язаною з вашим Samsung Galaxy A50.

  Прив’язка картинки до контакту з Галереї

  Прикріпити фотографію на дзвінок в Samsung Galaxy J5 або в телефоні будь-який інший моделі з лінійки Galaxy можна декількома способами:

  • через стандартний додаток «Галерея»;
  • за допомогою зміни профілю абонента в попередньо встановленою програмою «Контакти»;
  • за допомогою додаткового софту.

  Який би варіант ви не вибрали, потрібно знати, що прив’язати картинку можна тільки до номера, збереженого в пам’яті телефону. Тому якщо абонент збережений на SIM-карті, його спочатку необхідно перенести на смартфон. Робиться це в такий спосіб:

  • Шукаємо і запускаємо на мобільному пристрої додаток «Контакти».
  • Переходимо в його налаштування і вибираємо процедуру «Імпорт / Експорт».
  • У списку вибираємо, звідки слід перенести номер (SIM-карту), і натискаємо «Далі».
  • Вказуємо нове місце зберігання ( «Телефон»).
  • Відзначаємо галочкою один або кілька номерів, які потрібно перетягнути в пам’ять мобільного пристрою.

  Після того як контакт успішно перенесений на Samsung Galaxy, можна приступати безпосередньо до прикріплення до нього картинки:

  • Увійдіть в програму «Галерея».
  • Виберіть фотографію, яку ви бажаєте встановити на контакт.
  • Викличте її властивості, тапнув по відповідній кнопці, і натисніть «Встановити як фото контакту».
  • Вкажіть область малюнка, яка буде відображатися на екрані Samsung Galaxy при вхідному дзвінку і натисніть “Готово”.

  Після виконання зазначених дій разом з ім’ям абонента на дисплеї Samsung Galaxy також буде висвітлюватися обрана картинка.

  Розглядаючи, як встановити фото на контакт, слід зупинитися на ще один спосіб здійснення даної процедури:

  • Відкриваємо програму «Контакти».
  • Шукаємо номер, до якого ми хочемо прив’язати фотку, і натискаємо «Редагувати».
  • Тиснемо на стандартний малюнок і у випадаючому меню встановлюємо картинку з галереї або робимо миттєвий знімок.
  • Зберігаємо внесені зміни.

  Установка фото на контакт в телефонах Samsung

  На всіх смартфонах, що працюють на базі ОС Android, передбачена можливість установки на будь-який контакт з телефонної книги фотографії викликає номера або будь-якої іншої картинки. Ця функція є дуже зручною, так як вона дозволяє моментально визначити абонента, не обтяжуючи себе прочитанням його імені. Давайте розглянемо, як поставити фото на контакт в Samsung.

  Використання додаткового софту

  Хоч стандартні можливості по редагуванню контактів з телефонної книги і дозволяють прив’язати картинку до певного номера, однак при дзвінку вона буде відображатися тільки на невеликій частині екрану мобільного пристрою. Якщо ж ви хочете, щоб фотографія під час отримання виклику займала весь дисплей Samsung Galaxy, вам буде потрібно обзавестися додатковим софтом, який можна завантажити з Play Market абсолютно безкоштовно. До таких програм відносяться:

  • Phone. Дана утиліта наділена непоганим функціоналом і дозволяє не тільки прив’язувати картинку до контакту і при виклику відображати її на весь екран, але також створити резервну копію телефонної книги.
  • Full Screen Caller Pro. Дозволяє встановлювати на контакт не тільки фотографію, але і невеликі відеоролики. Програма має широкі можливості первинної настройки, так що ви без праці адаптуєте її під себе.
  • Ultimate Call Screen HD. Крім безпосередньо прив’язки зображення до номера телефону для цієї програми також дозволяє використовувати жести і вбудовані датчики для управління вашим смартфоном.

  Розібравшись, як на Samsung встановити фото на контакт, ви зможете прикрасити дизайн вашого девайса і зробити процес прийняття виклику зручнішим.

  BETATECH.COM.UA 2021