Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Програма для скачування ігор на комп’ютер

Безкоштовні програми для скачування

У даній категорії сайту www.AnyaPlanet.net Ви можете завантажити безкоштовні програми, за допомогою яких можна завантажувати ігри, програми, музику, відео або будь-яку іншу інформацію з інтернету: менеджери завантажень, торрент програми, DC клієнти.

DJ 3.78

браузери

Універсальна програма для скачування ігор на комп’ютер. це браузер. Цей софт дозволяє займатися інтернет-серфінгом, а також завантажувати будь-які документи у операційну систему.

На сьогоднішній день браузерів багато. Особливим попитом користуються такі:

 • Google Chrome;
 • Mozilla Firefox;
 • Internet Explorer;
 • Safari;
 • Opera;
 • Yandex-browser.

Це повністю безкоштовний контент. Недоліком браузерів є те, що часто завантаження можна поставити на паузу. А коли програму буде закрито відновити процес не вдасться. Тому браузери прийнято вважати софтом, придатним для перегляду фільмів у режимі онлайн, а також для завантаження невеликих документів та ігор.

Менеджери завантаження

Але це тільки початок. Існує величезна кількість контенту, що дозволяє завантажувати інформацію на PC. Наступна програма для скачування ігор на комп’ютер носить просту назву. А саме. менеджер завантаження.

Даний софт працює з документами різного формату. Являє собою він окрему програму, в якій завантажуються ті чи інші дані. На сьогоднішній день можна знайти безліч подібних додатків. Вони дозволяють припиняти завантаження і відновлювати її тоді, коли це необхідно. Тільки ось швидкість роботи програми безпосередньо залежить від якості підключення до Інтернету.

програма, скачування, ігор, комп, ютер

Програми для скачування ігор / фільмів на комп’ютер, іменовані менеджерами завантаження, можна виділити наступні:

 • SafeFrom.Net;
 • MediaGet;
 • Zona.

Як скачувати ігри і програми через торрент??

Всі ці програми користуються величезним попитом. І не тільки на PC. Якщо хочеться завантажувати інформацію (музику, відео) з соціальних мереж, рекомендується звернути увагу на VKSaver. Це найбільш безпечне рішення.

При бажанні працювати тільки з іграми, можна віддати перевагу спеціальним ігровим менеджерам. Вони дозволяють завантажувати ігри (в основному online) від конкретних видавців. наприклад:

 • менеджер “Ігри @”;
 • GameNet.

Використовуючи менеджери завантаження, людина повинна враховувати, що далеко не всі вони безпечні. Перераховані програми для скачування ігор на комп’ютер прийнято вважати перевіреними. А от інші менеджери здатні занести при завантаженні інформації на PC віруси і додатковий зайвий софт.

Краща програма для скачування ігор: на комп’ютер або телефон. Огляд менеджерів завантаження

Багатьом користувачам цікаво, яка програма для скачування ігор на комп’ютер походить найкраще. Яким софтом рекомендується користуватися під час завантаження документів різного типу? Які плюси і мінуси є у окремо взятого популярного додатка? Відповіді на всі ці питання можна знайти далі. Насправді все не так просто, як здається. Менеджерів завантаження ПЗ дуже багато. Вибір конкретного користувача буде прямо залежати від переваг і очікувань. Так які варіанти мають місце на практиці?

торренти

Яка найкраща програма для скачування ігор на комп’ютер пропонується сучасним користувачам? Всім відомо, що сучасні документи важать багато. Браузер для скачування більшості ігор використовувати недоцільно. Менеджери завантаження теж нерідко не підходять для втілення задумки в життя.

Планується завантаження “важких” документів? Тоді програма для скачування ігор на комп’ютер, здатна зацікавити користувачів, буде називатися торрентом. Подібний софт працює з невеликими документами певного формату, що дозволяє завантажувати відомості з торрент-трекера.

В цілому торренти працюють точно так же, як менеджери завантаження. Основна відмінність полягає в швидкості роботи. Торрент. це програма, яка забирає мінімум часу на завантаження інформації. Чим більше людей скачало гру, фільм або додаток, тим вище буде швидкість роботи.

Як показує практика, програма для скачування ігор на комп’ютер, звана торрентом, дійсно користується попитом. З даними додатками працювали практично всі геймери.

Кращими торрентами (програмами) на сьогоднішній день вважають:

 • BitTorrent;
 • uTorrent;
 • qBittorrent;
 • Vuze Leap.

Перші два додатки. неперевершені лідери. Саме ними користується основна маса користувачів по всьому світу. Програми безкоштовні, прості в освоєнні.

для мобільних

Зрозуміло, як і через що завантажувати дані на комп’ютер. А що робити тим, кому хочеться грати на мобільних пристроях? Наприклад, на базі “Android”. Можна завантажувати ігри та програми через PC, потім скидати їх на телефон і встановлювати. Але подібне рішення. минулий вік. На сьогоднішній день мобільний пристрій здатний працювати точно так само, як комп‘ютер. Не у всіх областях, але в багатьох. А значить, можна завантажувати додатки прямо на телефон!

Програма для скачування “Android”.ігор на комп‘ютер підійде будь-яка з перерахованих раніше. На мобільному пристрої рекомендується користуватися додатком під назвою PlayMarket. Також попитом користується AppStore, Windows Store і Google Store. Дані програми дозволяють завантажувати ігри та програми на різні мобільні пристрої як безкоштовно, так і за гроші. Це найбільш безпечне рішення! А ось фільми можна скачати за допомогою торрент-додатків або менеджерів завантаження (мобільних версій).

Відтепер зрозуміло, яка програма для скачування ігор на комп’ютер вважається найкращою. Насправді кожен користувач сам вибирає софт для завантаження даних. Весь перерахований контент користується особливим попитом у населення.

Як вже було сказано, браузери. ідеальне рішення для маленьких документів, менеджери завантаження. для середніх, а також при необхідності припинення скачування. Важкі файли краще завантажувати через торренти.

Uplay

Uplay підтримує тільки ті ігри на PC, які випущені компанією ubisoft. Програма абсолютно не грузить процесор комп’ютера, тому може висіти як звичайна програма, якщо не заважає вам.

Steam

Steam можна скачати з офф.сайта. Це ігрова платформа доступна на Віндоус, Маке і Лінукс. Користувачі можуть вступати в групи, спілкуватися, завантажувати десятки тисяч ігор для комп‘ютера і ноутбука, створювати власний контент, обмінюватися подарунками.

READ  Не включається монітор під час завантаження комп'ютера

Інтерфейс програми зрозумілий для кожного користувача. Крім цього він адаптований під російську групу гравців.

Media Get

На першому місці серед таких програм варто утиліта Media Get. А переваги її в тому, що користувачам відкривається швидкий пошук по головним словами. Також є вибір за жанрами і категоріям. Користувач може обмінюватися файлами з іншими геймерами.

На відміну від торрент-трекера відсутня необхідність роздавати копію файлу і тримати комп’ютер постійно включеним, щоб підняти рейтинг. Є опція для перегляду попереднього матеріалу. Програма оптимізована під ОС Windows 8 і 10 в тому числі. У програмі не потрібна реєстрація. У ній ви знайдете софт на платформи X Box, Play Station і на персональні комп’ютери.

Програма проста у використанні. Натискаєте на будь-яку з представлених посилань і завантажуєте.

Перед вам відкривається опис з кнопкою «Завантажити». Далі відкриється вікно, куди зберегти файл. Користувач вибирає папку і натискає на кнопку «Download».

Google Play

Google Play використовується для скачування розваг на Android, тобто він призначається для смартфонів. На комп’ютер дана програма встановлюється тільки через емулятор. Найкращим і надійним емулятором вважається BlueStacks.

Origin

Origin є ігровим центром від компанії Electronic Arts. Для використання потрібно зареєструватися. Origin Access є платним сервісом. Підписавшись і сплативши підписку, ви отримуєте доступ до платних ігор, за які користувачеві не доведеться платити гроші.

Весь інтерфейс адаптований під російську мову. Є чат для спілкування. Ця платформа позиціонується, як головний конкурент Steam.

Кращі програми для скачування ігор

Завзяті геймери використовують спеціальні програми для скачування ігор. Справа в тому, що через будь-яку таку програму є можливість скачати гру без вірусів і вбудованих в Розпаковуючі архів додаткових програм. Ще одна перевага таких утиліт, що якщо разоврется зв’язок з інтернетом, то через деякий час користувачеві не потрібно буде знову ставити на закачку гру. Вона почне скачиваться автоматично з того місця, на якому була перервана.

Крім скачування ігор на комп’ютер, через ці програми можна качати фільми, мультфільми, музику. Іншою перевагою даних утиліт є велика різноманітність ігор, які не треба купувати. Серед геймерів це гідність вважається найголовнішим.

Shareman

Наступною програмою буде Shareman, яку можна завантажити з офіційного сайту.

Перевагами Шарм є висока швидкість завантаження файлів. Це відбувається завдяки великій кількості роздають.

Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий навіть самому не розбирається користувачеві. Він переведений на російську мову. В утиліті можна дивитися онлайн відео без завантаження на комп’ютер. Не обов’язково реєструватися.

Для того, щоб завантажити, зайдіть в блок «Ігри», виберіть улюблену гру і натисніть кнопку «Завантажити». На фото вище показано, як це зробити.

Zona почне скачиваться автоматично, як тільки ви пройдете на офіційний сайт. Особливості утиліти полягають у величезній каталозі додатки, в підтримці Magnet-посилань, IP v6, Юнікоду, одночасному скачуванні декількох файлів, чого немає на інших торрентах. Інтерфейс теж інтуїтивно зрозумілий навіть починаючому користувачеві.

-Рубрики

 • Комп’ютер, телефон (5897)
 • Кулінарні рецепти (5796)
 • Різне (907)
 • Вірші (845)
 • Бібліотека (703)
 • Інтернет (653)
 • посилання (603)
 • Відео (394)
 • ХУДОЖНІ фільми (386)
 • Документальні фільми (84)
 • 1000 советов автолюбителю (365)
 • Вислови, почуття, думки (355)
 • Корисне для себе (330)
 • Тварини і птиці (288)
 • Кросворди, загадки (277)
 • Музика (239)
 • Зроби сам (176)
 • Медицина (163)
 • Ігри (158)
 • Фотоальбом (152)
 • Фотошоп (149)
 • Приколи (147)
 • На допомогу новачку (135)
 • Фото (131)
 • Із привітаннями (128)
 • Кава, шоколад, чай (126)
 • Природа (113)
 • Гумор (105)
 • Православ’я (100)
 • Підводний світ (97)
 • Побажання (96)
 • Флешки (84)
 • Мультфільм (81)
 • Розвиваючі мультфільми (14)
 • Генератори (71)
 • Дієти (67)
 • Гороскоп (56)
 • Анімація (49)
 • FAQ (45)
 • Рамки (44)
 • Анекдоти (37)
 • Плейкаст (36)
 • Схеми (32)
 • Листівки (24)
 • Мода. Все для жінок (23)
 • Пазли (21)
 • Перекладачі (16)
 • Крим (15)
 • ТV і Радіо (15)
 • Шрифти (14)
 • Картинки (14)
 • Рамки з картинками (11)
 • Коди (11)
 • Епіграфи (8)
 • Політика (5)
 • Адміністрація (3)

Uplay

 • управління швидкістю завантажень;
 • функції соціальної мережі (додавання друзів, спілкування, проходження ігрових компаній в кооперативному режимі);
 • всі встановлені гри будуть автоматично оновлюватися в тлі;
 • запис відео ігрового процесу (працює не у всіх додатках, вимагає потужного процесора).

З недоліків: сервери Ubisoft часто відключають на обслуговування, і в цей період користуватися Uplay не вийде. А ще безкоштовних ігор дуже мало.

uTorrent

Спочатку програма призначалася тільки для скачування файлів через торрент-трекери. Але, починаючи з 3-й версії, в неї додали глобальний пошук торрентів, в числі яких доступні і комп’ютерні ігри. Додатковий функціонал:

 • гнучке управління завантаженнями (розклад, планування, вимикання PC після закінчення);
 • є підтримка RSS-стрічок, в яку можна додати свої улюблені торрент-трекери (і отримувати інформацію про додавання найсвіжіших завантажень в каталог);
 • по кожному завантаженні можна вибрати файли, які будуть завантажені (зручно, якщо, наприклад, в грі потрібно тільки єдина озвучка).

З недоліків: глобальний пошук. примітивний (без поділу на категорії), в програмі є реклама (можна відключити через покупку платній ліцензії).

Схожі ігри

опис

Завантажити спеціальну програму для скачування ігор

Пограти на комп’ютері сьогодні люблять багато користувачів, причому не тільки юного віку, але і цілком дорослого, коли вже давно за тридцять. Пояснюється шалена тяга до комп’ютерних ігор тим, що завдяки їм дуже легко знімається емоційне напруження. срачіванія Часом досить лише встановити після попереднього скачування на комп’ютер програму для скачування ігор з інтернету і, не захаращуючи жорсткий диск вільно інсталювати і видаляти їх по потребі і в разі приходу втоми.

ІНР Містить різноманітні безкоштовні програми для конвертації і редагування відео та аудіо файлів, захоплення відео з монітора комп’ютера, записи і копіювання дисків. Internet Download Manager.27.5Бистрий завантажувач файлів з мережі інтернет. Internet Download Manager сам визначає, який метод завантаження файлів використовувати, у скільки потоків його викачувати. в залежності від якості каналу.

Download Master спеціалбную Master. майстер закачувань. Популярний менеджер закачувань файлів з інтернета.Іспользуя HTTP, FTP, HTTPS протоколи Download Master відновлює перервані завантаження, пгр також дозволяє підвищити швидкість завантаження файлів. Зарплатні проекти програми для скачування з інтернетаПервую програму після установки слід налаштувати, точніше, прив’язати до браузерів. GetRight Pro. популярний менеджер закачувань файлів з зручним інтерфейсом.

GetRight Pro здатний не тільки відновлювати сесії закачування файлів, але шукати найбільш ефективні варіанти скачування (у тому числі і розбиття файлів на сегменти), що в кінцевому результаті призводить до скорочення необхідного часу на скачку скачування і зниження ризику отримати в результаті пошкоджений файл.

READ  Як включити автозапуск програм в Windows 10

MediaGet. програма для пошуку і скачування медіафайлів, ігор і необхідного софта. Підтримує величезну кількість відкритих торрент-трекерів і відкриває доступ в закриті пірінгові мережі. Дозволяє шукати і викачувати на максимальній швидкості файли за назвою і розміром, при цьому не вимагає регістраціі.Программа дозволить вам завантажувати будь-які фільми, музику, програми та багато іншого спеціальну програму для скачування ігор будь-яких обмежень.

Голоси вконтактеGlary.Utilities.2.18.0.78Фотошоп на російсько.

Програми для скачування книг на комп’ютер безкоштовно

Bookmate. онлайн-бібліотека для читання книг по підписці. У бібліотеці зібрані кілька мільйонів книг і аудіокниг різних жанрів і напрямків: класика, фантастика, детективи, романи, дитячі, вірші та багато іншого. Більше 50 000 книг доступний для безкоштовного читання. Додаток доступний на Windows 10, Android і iOS.

AlReader. популярна програма для читання електронних книг. Підтримує формати FB2, DOC, DOCX, HTML, TXT, EPUB, MOBI і інші. Може зберегти закладки та володіє повністю інтерфейсом. Є версії для Windows і Android.

Fiction Book Editor. програма, за допомогою якої можна редагувати книги в форматі FB2. Вона дозволяє змінювати текст, його стиль і шрифт, редагувати метадані (автор, назва, жанр і т. Д.), Вставляти зображення і гіперпосилання, перевіряти орфографію і багато іншого.

ICE Book Reader. це приголомшлива програма для читання електронних носіїв. Вона є якісною альтернативою всім своїм конкурентам і може з успіхом зайняти свою нішу на ринку. Вона здатна сприймати файли з расшіреніем.LIT.CHM і.ePub. ICE Book Reader відмінно замінює конвертер. Також, ICE Book Reader дозволяє переводити дані з TXT в HTML, з HTML в TXT, з TXT в DOC, з DOC в TXT, з PDB в TXT, з LIT в TXT, з FB2 в TXT і т.д.

BookSeer. цікава програма для читання електронних книг, яка одночасно є і базою даних. При цьому база може використовуватися не тільки для книг, але і для колекції відео, музики, звичайних паперових книг.

CoolReader. програма для комфортного читання електронних книг. Вона придбала величезну популярність завдяки приголомшливій платформ. Існують версії як для різних ОС, так і для смартфонів і різних пристроїв для читання книг.

STP Viewer. простий багатофункціональний програмний продукт для візуалізації файлів опису тривимірних моделей. Якість відображається моделі і швидкість візуалізації поряд з незначним споживанням ресурсів, зручно реалізованим інтерфейсом і безліччю інструментів надають цілковитий спектр засобів для перегляду і друку креслень і розрізів моделей.

Програма STDU Viewer об’єднує в собі відразу кілька корисних програм. Ніколи раніше процес перегляду документів не був таким простим. А якщо документи різного формату? Саме в цьому і полягає корисність програми STDU Viewer.

Martview. приємна програма для читання електронних книг. Ідеально підійде тим, хто змушений читати великі тексти в електронному варіанті, але дуже сумує за паперовим книгам. Інтерфейс програми імітує книжкові сторінки, навіть перегортання відбувається такими ж жестами, як при використанні паперової книги. Особливо це помітно тим, у кого сенсорний екран. Однак є тут і класичний режим горизонтальної або вертикальної прокрутки.

Hamster Free eBook Converter. потужна програма для конвертації книг в різні формати. Допоможе перетворити текст в формат, який зможе прочитати ваша електронна книга або інший мобільний пристрій. Підтримується більше 200 пристроїв, в тому числі Amazon Kindle, Sony, PSP, iPad, Kobo, Nook, iRiver і багато інших.

Колекція безкоштовних читалок. спеціальних програм для читання книг на комп’ютері. Зберігання книг в електронному вигляді. це можливість мати в своїй бібліотеці тисячі і навіть сотні тисяч книзі. Більшість з цих програм дозволяють озвучувати тексти синтезованим голосом, тобто читати електронні книги вголос.

Талалайка. безкоштовна програма для прочитання вголос комп’ютером текстових файлів, здатна розмовляти російською та іншими мовами через модулі.

Sigil. безкоштовна мультиплатформенна програма, що спеціалізується на редагуванні і гранично спрощує роботу з електронними книгами формату EPUB.

Calibre. безкоштовний додаток читання електронних книг для завзятих книголюбів, що має можливостями електронної бібліотеки.

Icecream Ebook Reader. безкоштовне і зручне додаток, яке дає можливість комфортно організовувати, зберігати і читати електронні книги. Відкриває файли більшості текстових форматів.

FBReader. якісна безкоштовна мультиплатформенна читалка для Windows і Android, наділена багатими можливостями для комфортного використання.

MartView. це безкоштовна і неймовірно стильна, поширювана читалка електронних книг, орієнтована на планшети і звичайні PC.

Alreader2. є найпотужнішою універсальної програмної читалкою, адаптованої під численні файлові формати електронних видань.

Ice Book Reader Professional. безкоштовна і корисна програма, призначена для читання книг з підтримкою текстового формату різних файлів.

ToM Reader Russian. безкоштовна і зручна читалка, яку також можна використовувати для управління особистим архівом домашньої електронної бібліотеки.

DjVu Reader безкоштовна програма, призначена для роботи з популярним форматом (.djvu) для збереження документів, зображень і книг.

Spurtz. безкоштовна і невелика утиліта для Windows, що дозволяє істотно збільшити швидкість читання.

Лучшая программа для скачивания игр

ComicRack. безкоштовний додаток позиціонується розробниками як неперевершена і найкраща програма для читання / створення необмеженого сховища коміксів.

uTorrent завантажити для комп’ютера російською мовою

Останню російську версію uTorrent завантажити для PC без вірусів, реєстрації і SMS

Torrent клієнт для мереж p2p зазвичай використовують для завантаження фільмів, ігор і програм з трекерів, де за допомогою торрент-програми uTorrent можна завантажувати файли, яких немає на інших сайтах.

Наприклад, що вийшли в кінотеатрах фільми в хорошій якості з’являються, в першу чергу, саме на торрент-трекерах. Більш того, часто для закачування пропонується кілька версій одного і того ж файлу. різної якості і об’єму.

Головна особливість даного софта. це здатність закачувати один і той же файл з різних комп’ютерів (на яких він знайдений) паралельно. Проходить це наступним чином. все користувачі, у яких встановлена ​​дана торрент програма, можуть «роздавати» файли, що зберігаються у них на комп‘ютері. В їх рядах можете запросто виявитися і ви, після того, як зумієте скачати торрент клієнт для Windows. досить вказати, якими фільмами, записами концертів і TV-шоу, іграми або програмами ви готові поділитися.

READ  Гасне екран монітора комп'ютер продовжує працювати

Така програма для скачування з торрента значно зменшує час завантаження. Крім того, ви зможете качати кілька файлів одночасно, розподіляти швидкість, з якою буде завантажуватися кожен, а в разі необхідності. ставити на паузу і відновлювати процес.

Можливості uTorrent:

 • пошук торрент-файлів за назвою
 • початок завантаження після двох кліків
 • доступ до бази з фільмами, іграми, софтом
 • тимчасова або повна зупинка закачувань
 • обмеження швидкості для різних завантажень
 • установка пріоритетності, RSS-стрічки
 • віддалений доступ через web-інтерфейс
 • планування завдань, статистика дій
 • попередній закачуваних фільмів
 • коментарі до файлів, відображення рейтингів
 • шифрування протоколів.

Над чим можна попрацювати:

Якщо Вам подобається переглядати фільми, то вам однозначно стане в нагоді uTorrent (rus). Завантажити такий корисний софт варто хоча б для того, щоб в числі перших завантажити собі новий фільм або серіал. Втім, тим, хто шукає в мережі програми або гри, ця розробка також не завадить. Мільйони користувачів по достоїнству оцінили зручний інтерфейс Мюторрента і потужний функціонал. Мабуть, це одна з небагатьох програм, яка практично ідеальна в своїй ніші.

Як поміняти мову в uTorrent

Якщо ви зіткнулися з проблемою русифікації, то для цього потрібно:

 • у верхній частині вікна програми натиснути «Options» далі «Preferences»;
 • у вікні «Preferences» зліва вибрати пункт «General»;
 • навпроти напису «Language» вибрати російську мову;
 • для застосування змін натиснути на кнопку «Apply» і перезапустити μTorrent.

Якщо російська мова відсутня в списку мов, то потрібно помістити файл локалізації utorrent.lng в кореневу паку uTorrent і перезапустити програму. Якщо це не допомогло, то потрібно оновити базу перекладів. Натискаємо: Help. Download Translation. Додаток увімкнеться знову, після чого стане доступним російську мову.

Где скачать и Как установить ТОРРЕНТ (2020, БЕСПЛАТНО)

Origin

Захоплюєтеся іграми від компанії Electronic Arts і їх найближчих партнерів? Тоді Origin стане відмінним інструментом для вашого відпочинку.

Саме в цій програмі для скачування ігор можна знайти офіційні версії продуктів від компанії ЕА, які вже припали до душі мільйонам користувачів. Варто також згадати, що в Origin досить часто проводять розпродажі і акції. Однак це не приховує той факт, що при установці деяких ігор у вас виникне необхідність в установці додаткових плагінів.

Можна з упевненістю сказати, що якщо ви є божевільним фанатом ігор від компанії EA, то вам безсумнівно доведеться мати справу з Origin.

Ігровий центр

Ігровий центр російська програма для скачування ігор. Даний сервіс зможе приємно здивувати своїх користувачів великим вибором ігор різного жанру. Найцікавіше те, що всі вони безкоштовні. Цією особливістю він і залучає велику кількість відвідувачів. Основною фішкою цього додатка є здатність транслювати свій геймплей на такі сервіси, як YouTube і Twitch. Ігровий центр має вбудовану новинну стрічку і зручний чат, що, безумовно, можна віднести до його достоїнств. Крім усього іншого, дана програма для скачування ігор на комп’ютер дозволяє користувачеві використовувати музичну доріжку. Однак, незважаючи на все вищесказане, ігровий центр не зможе надати своїм відвідувачам можливість зіграти в більш серйозні ігри іменитих компаній.

Отже, перед нашими очима постала програма для скачування ігор на комп’ютер широкого профілю. І хоча ігровий центр не дозволяє грати в високоякісні гри, він все одно залишається актуальним, завдяки безкоштовності всіх ігор.

Steam

Якщо вам потрібна надійна, популярна програма для скачування ігор на комп’ютер, то, без сумніву, варто звернути свою увагу на Steam. Зазирнувши всередину даної програми, можна виявити безліч різноманітних відеоігор, починаючи від шутерів і закінчуючи простими аркадними іграми. Steam володіє великим ігровим співтовариством, яке дозволить користувачеві ділитися своїми враженнями і досягненнями у відеоіграх.

Велика кількість ігор в бібліотеці «Стіма» є платними. Якщо ви не бажаєте витрачати свої заощадження на покупку, а провести час з друзями за комп’ютером все ж хочеться, то даний продукт також надає вельми гідні гри і в безкоштовному форматі.

Steam. це одна з кращих програм для скачування ігор, яка, безсумнівно, припаде до душі будь-якому геймеру.

uPlay

Якщо ж Origin представляв гри від компанії EA, то uPay дозволяє встановлювати і завантажувати ігри від компанії Ubisoft. На відміну від попереднього представника даного роду програмного забезпечення, uPay має кілька особливостей. Перша. наявність безкоштовних ігор в бібліотеці, завдяки чому користувачеві не доведеться використовувати фільтри з пошуку. Друга. автоматичне створення скріншота при отриманні ігрового досягнення. Буває, що під час гри вам би хотілося відобразити якийсь особливий момент, саме з цим і допоможе ця функція.

Підсумувавши вищесказане, можна прийти до висновку, що uPay є відмінною програмою для скачування ігор на комп’ютер від компанії Ubisoft.

Список програм для скачування ігор на комп’ютер

Ігри займають важливу роль в житті кожної людини. Для одних це своє роду розвиток, для інших же. розвага і відпочинок. У дитинстві ми граємо у дворі в м’яч з друзями, подорослішавши, переходимо на сучасні ігрові приставки.

Борознячи простори інтернету, можна потрапити на сайт з тисячами відеоігор різних жанрів. Маючи перед собою настільки великий вибір, іноді впадаєш в ступор від того, яку гру варто вибрати. Адже ти не знаєш, складна буде вона чи ні, і чи буде вона тобі цікава. І було б здорово, якби існувала програма, завдяки якій можна було б завантажувати та встановлювати відеоігри, щоб вибрати той жанр, який тобі до душі. Саме про ці програми ми і поговоримо в цій статті.

Сьогодні ми розглянули найпопулярніші і кращі програми для скачування ігор на PC. Якщо ж вам потрібно просте рішення, то воно таке:

 • Якщо готові платити гроші і хочете пограти в безліч різноманітних ігор від різних студій, то ваш вибір. Steam.
 • Якщо ж ви є фанатом Ubisoft, тоді вам підійде uPay.
 • Origin. для любителів ігор від компанії Electronic Arts.
 • Бажаєте грати в безкоштовні прості ігри. ігровий центр вам в цьому допоможе.

Вам залишається лише вибрати свою програму, але ніхто не забороняє користуватися відразу усіма.

BETATECH.COM.UA 2022