Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Програма для відновлення видалених фото на Android

Table of Contents

Яка програма для відновлення видалених фотографій. найкраща?

Огляд кращих програм для відновлення фото, зображень, картинок і інших мультимедійних даних, які могли зникнути з вашого фотоапарата, плеєра або іншого пристрою. Також ви можете скачати програми-реконструктори на сторінці з описом по їх експлуатації.

програма, видалених, фото, android

Програма PhotoRec: як з її допомогою відновити видалені фото на телефоні

PhotoRec. відмінний інструмент для пошуку картинок і фотографій на SD карті мобільного пристрою (Android). Програма сумісна з основними ОС, підтримує більше 300 файлових розширень і дозволяє виконувати last chance recovery.

У цій статті розповімо, як правильно використовувати PhotoRec, на які опції варто звернути увагу при відновленні даних з телефону або карти пам’яті фотоапарата.

Как ВОССТАНОВИТЬ Удалённые ФОТО на Android

Що може привести до пошкодження файлової системи фотоапарата?

Коли пристрою недостатньо харчування або коли карта витягнута, пристрій знаходиться в положенні, коли файлова система може зберегти дані (в тому числі фото).

Найчастіше, відновлення фотографій на цифрових камерах завжди можливо. Хоча recovery-програми мають справу з жорсткими дисками на PC користувачів або, як правило, на величезних серверах великих компаній, є технології і знання для виконання всіх видів відновлення цифрових носіїв. Застосовуються методи знаходження критичних даних для відновлення файлової системи, використовуються спеціальні інструменти, і навіть лабораторій по відновленню даних. З їх допомогою можна знайти загублені дані і відновити пошкоджене обладнання.

До відновлення фото потрібно підходити відповідально. Адже з видаленням фотографій не зрівняється видалення звичайних файлів: це все-таки більш важливі документи. Відновлення такого роду відрізняється від традиційних методів, використовуються інші спеціалізовані додатки (див. Нижче). Як правило, вони допоможуть відновити всі втрачені або видалені картинки на будь-який ОС: Windows, Linux або Mac OS. Підтримувані формати. JPEG, PNG, BMP, GIF, TIFF, PSD, PSP, INDD, JP2, РСТ Camera RAW зображення. Пристрої, на яких можуть зберігається фотографії, включають в себе флешки, SD карти пам’яті, CD / DVD, цифрові фотокамери, відеокамери.

Як відновити вилучені скріншоти в Android

Скріншот. знімок екрана пристрою (смартфона, планшета, PC і т. П.).

Раптово пропали фотографії з галереї: розбираємося, як повернути назад на пристрій

Галерея Android. основне сховище фото і відео на смартфонах і планшетах. Ми часто отримуємо мейли з питаннями: як повернути файли в Галерею, скарги на зниклі фотографії; картинки пропадають або замість них відображаються зменшені зображення. ескізи.

Загалом, читайте наш гайд, де перераховані всі відомі кейси відновлення мультимедіа файлів з Галереї.

Як відновити вилучені фотографії з хмари Google Фото

Багато користувачів Android зберігають фотографії в хмарі Google Photos. З одного боку, це зручно, з іншого. часто виникають проблеми з недоступністю фото. Якщо синхронізація відключена або файли видалені з Корзини, відновити фото на телефоні буде проблематично.

У цій статті будуть перераховані методи відновлення даних із хмари Google Photos.

Сценарії, при яких фотографії з телефону видаляються

Медіа-файли, такі як фотографії, відео, пісні можуть випадкового стертися. Тому ви повинні бути обережні при роботі з вашим пристроєм. Ніколи не робіть це “скопом”, за настроєм. Як то кажуть, “ранок вечора мудріший”, і краще залишити файли на комп’ютері або телефоні до кращих часів, тим більше що сьогодні ціни на носії впали до цілком прийнятних.

Форматування або оновлення ОС видаляє цілі медіа-файли з вашого пристрою. Тому необхідно створити резервну копію перед форматуванням або апдейтом вашого телефону.

Вірус на пристрої може легко пошкодити ваші медіа-файли, які зберігаються в пам’яті телефону. Ви не можете бути в змозі отримати доступ або відкрити фото після вірусної інфекції. Тут потрібне комплексне відновлення фото, що чого зазвичай використовується комплекс спеціалізованих додатків. Ви можете ознайомитися з ними нижче.

Ми постаралися зібрати максимально ефективні recovery-інструменти для повернення зображень, фотографій з папки Photo на комп’ютер. Втім, програми будуть корисні також при скануванні флешок і SD-карт пам’яті на мобільних пристроях: планшетах, смартфонах. В принципі, відновлення на всіх пристроях має спільні риси.

Програма для відновлення видалених фото UltData for Android

Програма Tenorshare UltData for Android відрізняється високою швидкістю роботи і зручним у використанні інтерфейсом. Вона може відновити ваші цінні дані (відео. Повідомлення і т.д.) на телефоні, незалежно від причини втрати даних за допомогою цього зручного інструменту ви можете легко повернути ці важливі дані на своїх пристроях Android.

Скачайте UltData for Android з офіційного сайту і встановіть її на Ваш PC.

Підключіть Ваш Android до комп’ютера за допомогою USB-кабелю.

Після виявлення Вашого пристрою на екрані з’явиться запит на доступ до root-прав. Натисніть «Дозволити» ( «Allow») для подальшої роботи з додатком.

Далі натисніть кнопку «следуюший» для запуску сканування Вашого телефону.

Виберіть тип файлів, які Ви хочете відновити: Фотографії

Виберіть файли, які Ви хочете відновити і натисніть «Відновити», збережіть дані файли в потрібній папці на Вашому комп’ютері. Камера робить знімки в своїх вихідних форматах.

Як відновити вилучені фото на Android. 3 способу

Досить часто з власниками телефонів трапляється така неприємна ситуація як незаплановане видалення важливих фотографій з телефону. Можливих причин може бути кілька: системні помилки при перенесенні фото з зовнішньої карти пам’яті у внутрішню пам’ять телефону або навпаки, дія вірусних програм, оновлення системи, форматування. У будь-якому з цих випадків для власника андроїда може виявитися вкрай необхідним відновити видалені фото. У даній статті ми розглянемо можливі способи відновлення втрачених фотографій на Android. Важливо відзначити, що діяти потрібно відразу ж після видалення файлів, поки на їх місце не була записана нова інформація.

Як відновити вилучені фото з телефону

Іноді фотографії не видаляються з SD-карти, а з внутрішньої пам’яті телефону. В цьому випадку процес відновлення фото може бути трохи складніше, тому що не всі програми з відновлення втрачених і віддалених файлів здатні працювати з внутрішньою пам’яттю пристрою. Однак мала кількість таких програм для андроїда все ж існує, і одна з них. утиліта DiskDigger Photo Recovery, завдання якої полягає у відновленні видалених графічних зображень з карти пам’яті або внутрішньої пам’яті телефону. Дана програма може використовуватися як з root-правами, так і без них (в останньому випадку. з меншими можливостями шляхом пошуку кеша і мініатюр).

Скачайте з Google Play додаток DiskDigger і встановіть його на Ваш Android.

Відкрийте програму на Android. Натисніть “Почати простий пошук зображень» (не вимагає root-прав) або виберіть «Повне сканування» (потрібно root). Додаток запустить сканування телефону.

З виведених на екран телефону фотографій відзначте галочкою ті, які Вам необхідно відновити і виберіть «Відновлення».

Відновлені фотографії додаток запропонує завантажити в хмарні сховища (наприклад, Google Drive, Dropbox) або відправити на електронну пошту, зберегти в локальній папці на своєму пристрої або завантажити на FTP-сервер (за умови наявності доступу до нього).

способу для відновлення видалених фото на телефоні

Відновлення видалених фото з карти пам’яті

Для відновлення фотографій, віддалених з карти пам’яті, існує велика кількість ефективних додатків. Знайти віддалені фото на Android допоможуть такі програми як Recuva, Photorec, Cardrecovery, Dr Fone, 7 Data Android Recovery, HDD Regenerator, EasyRecovery, Testdisk, Recover my Files, GetDataBack, Handy Recovery і ін. Вищеописана програма Diskdigger також входить до цього переліку. Розглянемо одну з найбільш популярних і дієвих програм для відновлення видалених фото з карти пам’яті андроїда. додаток Recuva.

Скачайте програму Recuva і встановіть її на Ваш PC. При установці можна вибрати в якості мови інтерфейсу російську мову.

Підключіть карту пам’яті телефону до PC. Ви можете підключити свій Android і за допомогою USB-кабелю, однак використання картридера краще, тому що не всі телефони з ОС Android дозволяють монтувати диск SD-карти як окремий том.

Запустіть програму Recuva. Відкриється вікно Майстер Recuva. Натисніть «Далі».

Додаток запросить тип файлів, які необхідно встановити. Виберіть «Картинки» і натисніть «Далі».

Виберіть місце розміщення фотографій, тобто де знаходилися видалені

У наступному вікні Ви можете відзначити галочкою функцію «Поглиблений аналіз». При його включенні пошук відбувається набагато довше, однак і вище ймовірність відновлення більшої кількості втрачених фото. Натисніть “Почати” для запуску пошуку.

Відзначте потрібні фотографії та натисніть кнопку «Відновити». Фотографії в переліку можуть мати зелений, жовтий або червоний кружечок біля імені файлу в залежності від їх стану (відмінне, погане і втрачено відповідно). Проте, файли, відмічені червоним кружком, іноді також вдало відновлюються.

Як відновити видалені фото та відео на телефоні Android

Вкажіть місце збереження відновлених фотографій. Зверніть увагу: фотографії повинні бути збережені не на тій же карті пам’яті, з якої відбувається відновлення, а на іншому накопичувачі: жорсткому диску PC або флешці.

Зменшити ризик втрати унікальних і значущих фотографій, що зберігаються на Вашому Android, допоможуть превентивні заходи. Зареєструйте аккаунт в будь-якому хмарному сховище і налаштуйте автоматичне завантаження фотографій з телефону в хмару. Вибір хмарних сховищ зараз досить широкий: Google Drive, Хмара. Яндекс Диск, Dropbox і ін. Якщо у Вас немає можливості або бажання використовувати вищезгаданий спосіб, зберігайте фото на знімній карті пам’яті, а не на самому пристрої. шанси відновити втрачені файли будуть дещо вищі. Крім того, Ви можете встановити на свій Android додаток. аналог Кошики на PC, куди на тимчасове зберігання будуть переміщатися видаляються Вами файли і звідки вони можуть бути безпечно відновлені. Корисною звичкою також є періодичне копіювання важливих фотографій на PC, зовнішній жорсткий диск або флешку.

READ  Комп'ютер не бачить фото на iPhone

Без комп’ютера безкоштовно

Багато перераховані програми працюють автономно, тому не вимагають попереднього скачування і підключення до комп’ютера. Слід зазначити, що для більш ефективної роботи багатьох програм потрібно відкрити доступ до ROOT-прав, що впливає на гарантійне обслуговування смартфона (гарантія пропадає). Щоб цього не сталося, слід звернути увагу на безкоштовні версії програм, що підтримують ОС Android. Успішний пошук файлів і алгоритм дій, як відновити видалені фото Android, багато в чому залежить від часу, що минув після втрати фото, а також уміння користуватися функціями сучасних додатків. В крайньому випадку, доведеться звертатися в сервісний центр, але цей варіант буде коштувати певну суму і також не гарантує стовідсотковий успіх.

Якщо у Вас залишилися питання. повідомте нам Задати питання

Детальна інструкція по відновленню

Як відновити вилучені фотографії на Android

Процес відновлення інформації вимагає трохи часу і уваги, а приступати до роботи необхідно якомога раніше. Через деякий час система може не знайти загублені файли, адже за цей період відбулося ще дуже багато операцій. Не допустити безповоротної втрати файлів і відновити вилучені фото на Android необхідно відразу ж після виявлення проблеми.

Програма для відновлення фото на Android

Використання спеціальних програм значно спрощує процес відновлення втрачених фоток, а також допомагає повернути випадково видалені файли. Щоб дізнатися, чи можна відновити видалені фото з телефону Android, необхідно переконатися, що обраної програми підтримує роботу саме з цією операційною системою.

Чи можна відновити?

Android вважається однією з найдосконаліших сучасних платформ, що знижує ризик випадкового зникнення файлів до мінімуму. В основному це стосується збоїв в системі після вірусної атаки, перепрошивки і форматуванні телефону. Для виключення ризику таких неприємностей, бажано зберігати подібні файли на карті пам’яті або хмарному сховище, а не на самому пристрої.

Якщо ж видалення фото вже сталося, необхідно заздалегідь дізнатися, які дії зробити для подібних випадків.

Як відновити фото на Android після скидання до заводських налаштувань

Необхідність форматування телефону може виникнути в різних випадках. Якщо ця процедура запланована заздалегідь, завжди краще перестрахуватися і перекинути важливі файли на інший диск або комп’ютер. Разом з тим, такі ситуації найчастіше виникають спонтанно, наприклад, при зависанні системи, тому діяти доводиться швидко. Як відновити фото на Android після скидання налаштувань до заводських, розповість наведена інформація.

Топ 4 програми для відновлення даних на Android

Ми повинні визнати, що Android-телефони є одним з найпопулярніших смартфонів. Іноді ви можете втратити всі дані зі свого мобільного телефону випадково. Ви також можете втратити дані при спробі оновлення прошивки або вірусною атакою на вашому пристрої. Ця стаття пропонує 4 програми для відновлення даних для Android.

Tenorshare UltData for Android

Tenorshare UltData for Android є прекрасним софтом для відновлення даних. Це софт допоможе вам відновити видалені або втрачені файли, включаючи контакти, історії дзвінків, SMS-повідомлення, фотографія і відео з будь-яких пристроїв Android, таких як Samsung, Xiaomi, Huaiwei, НТС, Google Nexus, ЛГ. Sony, і т. Д. В її вікні ви побачите мінімум налаштувань, але головне тут. хороші алгоритми глибокого сканування. Рішення може похвалитися високим відсотком знайдених в пам’яті Android пристрої файлів в будь-якому стані.

Відновіть втрачені дані з телефонів Android, внутрішньої пам’яті і SD-карти з високою ефективністю.

Можливість попереднього перегляду перед виконанням процесу відновлення. Дозволити користувачеві вибірково або повністю відновити втрачені дані. Повністю сумісний з Android 8.2 / 8.1 / 8.0 / 7.1 / 7.0 / 6.0 / 5.1 / 5.0 і іншими версіями програмного забезпечення.

Повністю безпечний інструмент, без вірусів і шкідливих програм.

Вам необхідно перейти на версію Pro, щоб фактично відновити втрачені файли.

Jihosoft Android Recovery

Це дуже потужна програма для відновлення втрачених даних з пристроїв Android. Він може використовуватися для відновлення даних, таких як фотографії, журнали викликів, текстові повідомлення, контакти, повідомлення WhatsApp, відео, аудіофайли та т.д.

Він сумісний з усіма пристроями Android.Очень швидке і ефективне сканування даних на пристроях Android.Поставляется зі зручним інтерфейсом

Безкоштовна версія має дуже обмежені возможностіСтоімость 49,95, що трохи дорожче, ніж інше подібне програмне забезпечення.

Recuva

Recuva. це безкоштовний і потужний інструмент для відновлення даних з будь-яких телефонів Android, SD-карт, флеш-накопичувачів і т. д. Recuva підтримує відновити втрачені зображення, музику, відео, документи, електронні листи і т. д. Ви можете використовувати цей інструмент для відновлення видалених файлів на планшетах Android з багатьох сценаріїв.

Це дуже швидко сканування і відновлення файлов.Предлагает варіант «Глибоке сканування» на випадок, якщо перше сканування не дасть достатніх результатов.Он доступний для завантаження і використання.

Деякі типи файлів не можуть бути відновлені, Не підтримує деякі останні популярні телефони Android.

.dr. fone for Android

dr. fone for Android. також відоме додаток для відновлення даних для телефону Android, яке безпосередньо сканує і відновлює SMS, контакти, фотографії, відео та інші файли. Він працює практично з усіма смартфонами і планшетами Android.

Швидко сканувати і відновити всі дані на телефонах Android.Поддержка Windows 10 / 8.1 / 8/7 і всіх версій системи Android.Отсутствіе шкоди вашим даними на устройстве.Інтуітівний інтерфейс для всіх користувачів.

Майстер налаштування трохи вводить в оману, користувачі можуть бути смущени.Не підтримує деякі пристрої, HTC One m8. один з них.

Після прочитання цієї статті ви повинні навчитися правильно відновлювати втрачені дані на телефоні Android. Якщо у вас все ще є питання про програмне забезпечення або цього запису, залиште нам повідомлення в частині коментаря.

ТОП програм для відновлення фото

Ні для кого не секрет, що багато хто з нас використовують внутрішню пам’ять PC або ноутбука в якості засобу зберігання своїх фотографій. На жаль, бувають випадки, коли дорогі вам знімки з якої-небудь причини пропадають з жорсткого диска. Наприклад, ви випадково видалили картинку, в системі стався збій, ваш пристрій було відформатовано або піддалося вірусній атаці і т.д. Незалежно від ситуації, улюблені фотографії були видалені і ви не знаєте, яким чином повернути їх. Не варто впадати у відчай, спеціально для вас ми підготували добірку кращих програм для відновлення видалених фото з комп’ютера. Дані утиліти допоможуть відсканувати накопичувач, знайти втрачені фотографії і відновити їх у вказану папку.

Функціональні можливості:

Hetman Photo Recovery. потужна програма для відновлення видалених фотографій. Володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом зі зручним покроковим майстром, який ефективно допомагає відібрати шукані об’єкти і уточнити, на яких розділах диска і за якими саме критеріями їх необхідно шукати.

Софт відновлює видалені зображення не тільки зі стандартних HDD і SSD, але і з різних USB флешок, фотокамер і MicroSD карт від смартфонів і планшетів. Підтримує файлові системи FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5 і інші. Ви зможете зберігати відновлені знімки в будь-яких популярних форматах, в тому числі: RAW, JPEG, JPG, PNG, BMP, TIFF, TIF, PSD, GIF, ICO, TGA, WMF і так далі.

 • Проводить швидке сканування або глибокий аналіз носіїв інформації;
 • Сумісна з операційними системами Microsoft Windows XP, Vista і вище;
 • Сортування за розміром, вирішенню, типу маски, імені, дати створення і іншим параметрам;
 • Завантаження картинок на FTP сервер, запис на CD, DVD, передача на сервіси Google Drive і DropBox;
 • Корисна функція попереднього перегляду, допоможе заздалегідь переглянути відновлювані дані;
 • Повертає матеріали, навіть якщо логічний диск був відформатований або піддався впливу вірусів;
 • Дозволяє відновити втрачені деталі на знімку, усунути дефекти і (за бажанням) розфарбувати чорно-біле зображення.
 • Відсутність обмежень в платній версії Pro.

Disk Drill. відмінна програма для відновлення видалених файлів будь-яких форматів. Повністю аналізує вміст накопичувача, знаходить об’єкти, які були стерті і пропонує способи їх повернення.

Дає можливість відновлювати фото, документи, відео, аудіо, архіви та інші види даних. Доступна просунута фільтрація пошуку. Показує всі знайдені об’єкти в зручному списку. Цифрові зображення можна подивитися в окремому вікні.

 • Наявність декількох алгоритмів сканування;
 • Підтримує різні версії Windows, Linux, Mac OS;
 • Приємний російськомовний інтерфейс з простим управлінням;
 • Працює зі штатним файловим менеджером і системним треєм;
 • Програма дозволяє знайти видалені фотографії на Android пристроях;
 • Може сканувати флешки і картки Micro SD, Memory Stick, Compact Flash, xD Picture Card.
 • Рідкісні пригальмовування Disk Drill на Windows при виведенні структури папок.

EASEUS Data Recovery Wizard. потужна програма для відновлення інформації. Пропонує досить широкий перелік функцій, має зручний меню. Вміє знаходити і відновлювати пошкоджені зображення будь-яких форматів.

Легко справляється з читанням пам’яті фотоапаратів від виробників Canon, Nikon, Kodak, Casio, Panasonic, Olympus, Pentax і т.д. Сканує флеш-накопичувачі Corsair, Kingston, Silicon, SanDisk і інші. Варто відзначити наявність версії програми EASEUS MobiSaver Android для мобільного пристрою на базі Android.

 • Тонкі налаштування майбутнього пошуку фотографій;
 • Дозволяє зберегти фото в зазначену папку сховища;
 • Редагування, зміна, очищення файлів;
 • Створення образу Disk Image під час реанімації;
 • Вбудований фотомайстер з інструкціями для новачків.
 • Висока ціна за платне рішення;
 • Відновлює до 2 Гб віддалених даних на безкоштовній основі.

R.saver є одним з найпопулярніших на сьогодні коштів для реанімування файлів, які видаляються ненавмисно або в зв’язку з системними неполадками, вірусами і фізичними ушкодженнями накопичувача. Додаток можна запускати без попередньої установки, а значить. користувач може запросто скопіювати інсталятор на флешку і відразу відкрити програмний інтерфейс на будь-якому комп’ютері.

Після запуску ви побачите наявні носії і розділи, виберіть що саме потрібно відсканувати. Коли аналізатор виведе виявлені об’єкти, залиште галочки навпроти тих, які слід повертати і вкажіть папку для зберігання. Відновити фотографії, відео через цю програму досить просто. Не потрібно володіти ніякими специфічними знаннями.

 • Підтримка Windows 10, 8, 7;
 • Реалізована робота з зашифрованими елементами;
 • Повністю безкоштовний для домашнього використання;
 • Відновлює працездатність несправних файлових систем.
 • Можливо нижчу роздільну здатність при збереженні BMP-файлів.

MiniTool Power Data Recovery допоможе легко відновити вилучені фото, відео та документи. Програмне забезпечення працює з різними вінчестерами. Також ви можете підключити USB-флешку або знімну карту пам’яті від портативного гаджета, а потім запустити необхідний режим сканування і дізнатися, які об’єкти були стерті.

 • Підтримка RAID-масивів;
 • Можливість відновити файли в автоматичному режимі;
 • Можуть бути відновлені дані на CD і DVD-дисках;
 • Шукає загублені кадри або знімок, зроблений з камери телефону;
 • Отримання актуальних апдейтів від офіційного сайту розробника;
 • Показує Неформатована область і розділи, які були пошкоджені.
 • У Free версії надається 1 Гб для відновлення файлів.

Якщо у вас пропали фотографії, відео або інші важливі файли, Glary Undelete запропонує просунутий інструментарій для реанімування віддалених фотографій. Повертає об’єкти, очищені з кошика або зникли після переустановлення ОС, а також форматування, перезапису або псування носія. Після виконання аналізу, відображає ім’я, розмір, дату створення та стан матеріалу.

 • Велика кількість налаштувань;
 • Висока швидкість роботи програми;
 • Швидкий доступ до списку результатів;
 • Проводить потужний пошук по файлових сигнатурам;
 • Підключення мобільних девайсів допомагає відновити фото з карти пам’яті.
 • Рідкісні збої при спробі завантажити вікно попереднього перегляду програми;
 • Пропонує набір додаткових утиліт в процесі інсталяції.

Recuva. максимально проста у використанні програма для відновлення фотографій і інших об’єктів. Після запуску вкажіть, яке завдання необхідно виконати і трохи почекайте, поки завершиться процес сканування. Далі виберіть зі списку фотографій і інших файлів то, що бажаєте реанімувати і натисніть кнопку Recover для старту відновлення. Чи залишиться вибрати директорію для збереження відновлених даних.

 • Докладні відомості про «залізі» і ОС;
 • Дозволяє переформатувати вінчестер;
 • Відновлення після випадкового видалення;
 • Функція безповоротного знищення обраних компонентів;
 • Може прочитати інформацію з фізично пошкоджених носіїв.
 • Застаріле користувача меню.

Wise Data Recovery містить корисні інструменти для відновлення видалених файлів. Надає таблицю з показом шансу на успішне відновлення того чи іншого об’єкта. Якщо індикатор показує зелений колір, значить ймовірність повернути матеріал висока. Жовтий колір. середня, а червоний. низька. Відзначте галочки напроти потрібних файлів і клацніть по клавіші Recovery.

 • Сумісність програми з ОС Windows 7 і вище;
 • Доступна обробка в пакетному режимі;
 • Працює з повідомленнями електронної пошти;
 • Поширюється на абсолютно безкоштовній основі;
 • Підтримка популярних файлових систем eXfat, FAT, NTFS і ін.
 • Англомовна локалізація;
 • Не дуже зручне управління програмою.

Photorec. повністю безкоштовна програма для відновлення даних, яка працює як командний рядок і входить до складу утиліти ТестДіск. Остання успішно відновлює втрачені розділи і завантажувальний область диска, підходить практично для будь-якої файлової системи. Фоторек можна використовувати, як засіб відновлення зображень JPEG, аудіофайлів MP3 і різних офісних документів.

 • Усунення шкідливого ПЗ;
 • Можна запустити відновлення фотографій без установки на PC;
 • Підтримує різні версії Windows, включаючи XP, 2003, Vista, Server;
 • Форматування жорсткого зовнішнього диска Transcend, Western Digital, Sony і т.д.
 • Відсутність власного графічного інтерфейсу.

Вбудовані в PC INSPECTOR File Recovery інструменти, дозволяють відновлювати файли різних форматів. Підтримує файлові системи FAT 12/16/32 і NTFS, вміє працювати з різними фізичними та мережевими дисками. Зверніть увагу, що утиліту можна встановлювати на локальний диск, з якого вам необхідно повертати файли, інакше це може привести до різного роду помилок.

Stellar Data Recovery Standard. Як відновити видалені файли?

 • Чи не займе багато місця на PC;
 • Робота з архівами ZIP, RAR, TAR;
 • Пропонує кілька варіантів сканування;
 • Визначення пошкоджених завантажувальних секторів.

Ми розглянули ТОП найпопулярніших утиліт, що дозволяють відновити видалені фотографії. Hetman Photo Recovery стане ідеальним вибором для тих, хто хоче швидко повернути стерті фотознімки і зберегти їх в вихідній якості. До речі, творцями цієї програми була розроблена ціла лабораторія по відновленню файлів будь-якого формату, називається Hetman Partition Recovery. Рекомендуємо обов’язково спробувати її користувачам, які шукають софт, здатний повернути не тільки фото, але і інші види медіаконтенту, документів і архівів.

EASEUS Data Recovery Wizard і MiniTool Power Data Recovery. функціонально просунуті додатки, здатні відновити дані різних форматів. Ліміт використання безкоштовних версій утиліт обмежений, після чого буде потрібно купувати ліцензію. Якщо ви шукаєте зручний аналог, що поширюється на безкоштовній основі, радимо звернути увагу на Disk Drill, R.saver і Glary Undelete. До слова, користуватися ДіскДрілл і Гларі Анделом більш комфортно, а для роботи Р.сейвер не потрібно витрачати час на процес інсталяції, програма запускається з будь-якого накопичувача.

Recuva і Wise Data Recovery поступаються вищенаведеного ПО в плані функціональної начинки, зате допоможуть повернути втрачену інформацію буквально в пару кліків миші. Просто відкрийте меню і скористайтеся вбудованим покроковим майстром. До цієї ж категорії можна віднести портативну програму Photorec, яка, незважаючи на відсутність власного інтерфейсу, точно так же знайде і поверне потрібний файл.

В огляд не увійшло ще кілька непоганих додатків. Magic Photo Recovery, Easy Drive Data Recovery, Undelete 360, Wondershare Photo Recovery, 7-Data Recovery, Pandora Recovery, ФЕНІКС, DiskDigger, Starus Photo Recovery, ФОТОДОКТОР, RS Photo Recovery і GT Recovery. Також варто відзначити додаток Dumpster, що є кошиком для Android пристроїв. Вам же також рекомендуємо зберігати копії важливих фотографій в Google Фото або інші хмарні сховища. В такому випадку, можна забути про проблему відновлення просто не знадобиться!

Якщо ви шукали інструмент для повноцінної реставрації старих фітографій, то використовуйте один з популярних графічних редакторів: Adobe Photoshop, Corel Photo Studio, Gimp і т.д.

ТОП-5 кращих програм для відновлення видалених фото

Один непродуманий клік, технічний збій або вірусна атака. і важливі фото зникли? На жаль, з подібною ситуацією стикався майже кожен користувач комп’ютера, фотоапарата або смартфона. Важливо не панікувати, не здійснювати зайвих дій з файлами на носії інформації, адже тоді зберігається шанс отримати назад потрібні фото. Сьогодні існують численні програми для відновлення видалених фото, які буквально творять чудеса. На кращих з них ми і зупинимося.

R-studio

Один з найпотужніших інструментів для відновлення видалених файлів. Це професійна програма, поширюється платно, і коштує чимало: від 50 до 900 в залежності від версії. Програма справляється з відновленням різного роду файлів з жорсткого диска, карт пам’яті, флешок, дисків, вона відновлює пошкоджені жорсткі диски, переформатувати розділи. Підтримується робота з Windows, Linux і Mac OS, є портативна версія. Навіть відформатований диск цій програмі не перешкода.

Інтерфейс цієї утиліти складніший, ніж у всіх описаних вище варіантах, але і функцій у неї в рази більше. Розібратися з програмою звичайному користувачеві буде непросто. це софт для професіоналів. Для відновлення фото цей інструмент, звичайно ж, підходить, але якщо ви будете відновлювати тільки фото, то зверніть увагу на більш прості і дешеві варіанти.

PhotoRec

Незважаючи на назву, ця програма справляється не тільки з відновленням фото, але і з «воскресінням» файлів інших форматів. Тут використовуються зовсім інші алгоритми роботи, ніж в інших утиліти, а результати можна назвати цілком пристойними. Спочатку програма була представлена ​​тільки в інтерфейсі з командним рядком, а з появою звичайного графічного інтерфейсу популярність утиліти зросла.

Ця програма не використовує аналіз файлової системи, що дозволяє говорити про масу особливостей програми. Вона може відновлювати файли близько 225 різних форматів, причому здатна врятувати деякі дані, які інші програми через інші алгоритмів, просто не бачать. Навіть повне видалення файлової системи не здатне погіршити результат, але утиліта погано відрізняє “сміття” від важливих даних, тому серед усього того, що вона відновить, потрібно буде ще знайти те, що дійсно необхідно. Якщо файл був фрагментований, то ця програма буде безсилою. Таким чином, програма використовується в тих випадках, коли видалена або зіпсована файлова система, і необхідно хоч щось відновити.

ФОТОДОКТОР

Однією з найпростіших у використанні є програма ФОТОДОКТОР. Вона відрізняється продуманим і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, дозволяє відновлювати фото з комп’ютера, смартфона, планшета, фотоапарата, карт пам’яті і флешок. Можливо відновлення зображень, записаних у всіх найпоширеніших форматах, в т.ч. JPEG, JPG, PNG, BMP, GIF, TIFF, PSD, RAW, NEF і деяких інших. За допомогою програми можна повернути фото, здавалося б, безповоротно втрачені через технічний збій, витівок вірусу або помилкового видалення.

Розробники переконують, що їх продукт при високій ефективності максимально простий у використанні. Що ж, це ми і перевіримо. Викачуємо програму з сайту http://foto-doctor.ru/download.php і запускаємо. Потрібно відзначити, що цей процес забирає мінімум часу, зберігаючи нерви, які і так вже можуть бути на межі через втрату важливих даних.

Користувача вітає лаконічне і зрозуміле діалогове вікно програми. Як бачимо, програма також дозволяє відновити видалені фото з телефону і планшета, що дуже важливо.

Перевіримо, наскільки швидко і ефективно програма впорається з відновленням видалених фото з комп’ютера: ми заздалегідь створили папку з фото, видалили, ще й кошик почистили. Єдине, що бажано знати, на якому диску зберігалися фото, щоб весь процес зайняв мінімум часу.

Тепер необхідно вибрати формати і розмір фото, які треба буде відновити. Щоб не морочитися, можна поставити галочки на всіх можливих типах і розмірах файлів.

Після нетривалого процесу відновлення отримуємо список всіх знайдених фото, їх можна переглянути і відновити в необхідну папку.

Нам вдалося повністю відновити папку, яку ми напередодні «безповоротно» видалили з комп’ютера. Всі фото на місці. Швидкість і якість роботи софта, дійсно, порадували, як і приємний дизайн і простота поводження з програмою. впоратися зможе далеко не самий просунутий користувач.

Ну, а ми йдемо далі. Розробник повідомляє, що його програма для відновлення видалених фото може повернути і ненавмисно стерті кадри з фотоапарата. Вставляємо карту пам’яті і йдемо за тим самим знайомим шляхом.

Вибирати краще повний аналіз, якщо, звичайно, хочете отримати хороший результат і не шкодуєте витратити зайві 10-15 хвилин часу.

Програма дозволила нам відновити фото з карти пам’яті фотоапарата, причому не тільки ті, що були вилучені недавно, але і кадри майже піврічної давності. Перед відновленням можна переглянути файл.

Чесно сказати, результат приємно порадував: ми ніяк не очікували побачити фото, віддалені ще в липні (зараз грудень), з урахуванням того, що ця карта пам’яті з тих пір пройшла кілька циклів перезапису. Той факт, що алгоритми програми дозволяють відновлювати тільки файли зображень, має великий плюс, адже ефективність її роботи в поверненні втрачених картинок помітно вище, ніж у утиліт, які можуть відновлювати не тільки фото, але і інші формати даних. Щоб повноцінно користуватися всім функціоналом програми, потрібно заплатити, але сума в порівнянні з аналогічними пропозиціями невелика. 980 рублів, причому висока ймовірність потрапити на акцію від розробника і отримати знижку.

Recuva

Велику популярність програма набула, так як однієї з перших дозволяла безкоштовно відновити втрачені файли з комп’ютера, флешки і карти пам’яті. Сьогодні очевидно, що програма трохи примітивна, але по старій пам’яті вона продовжує активно використовуватися. Програму можна встановлювати на комп’ютер або використовувати портативну версію.

Утиліта відновлює різні типи файлів, в т.ч. і фотографії. Інтерфейс програми зрозумілий, але сучасності йому не вистачає, втім на роботі це ніяк не позначається. Розібратися в програмі нескладно, здійснити відновлення також, можна вибирати, якого типу файли потрібно відновлювати, щоб разом з фотографіями не одержати і всі видалені текстові документи, наприклад. Шанси файлу на відновлення позначаються кружком зеленого, жовтого і червоного кольорів.

Отримати назад свої фото з великою ймовірністю вийде, якщо пройшло небагато часу, і на носій не було більше записано інформації. Мінус програми в тому, що вона практично безсила, коли карта або диск були відформатовані або пройшло занадто багато часу, і носій був у використанні.

Бонус від програми. можливість надійно стирати файли, а це теж іноді треба. На місці, де зберігався файл, проводиться кілька разів запис, щоб відновлення не було можливим ніяким способом.

BETATECH.COM.UA 2022