Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Новини

Програма для запису аудіо з комп’ютера

Table of Contents

Кращих безкоштовних програм для запису екрану для Windows

Універсальний Екранний Рекордер Відеоредактор

 • Запис екрану робочого стола, закадрового голосу і веб-камери одночасно
 • Швидке редагування записаних кліпів за допомогою широкого Spectra професійних інструментів
 • Вбудовані численні шаблони і ефекти
 • Експорт в MP4, MOV, MKV, GIF і інші формати

Liza Brown

Часто буває складно пояснити іншій людині, як виконувати ті чи інші завдання на комп’ютері. Для вирішення цієї проблеми, люди, як правило, використовують програми для запису екрану, щоб зробити скріншот на PC (Windows або Mac) і наочно пояснити користувачам, як що-небудь зробити.

Використання програм для запису екрану на комп‘ютері допоможе вам спростити весь робочий процес, легко пояснити кроки у всіх деталях, а головне, що процес можна потім вопроізводіть безліч разів, що полегшує його розуміння людиною.

Але ви можете запитати себе, яка програма краща для запису екрану на комп’ютері?

Для того, щоб заощадити ваш час в дослідженні і тестуванні, ми включили в список 10 кращих програм для запису екрану для комп’ютерів з ОС Windows. Давайте розглянемо кожну з них.

Bandicam

Для творців скрінкасти і професійних гравців, Bandicam однин з найкращих програм для запису екрану. Це просте і легке ПО, яке має можливість записувати відео високої якості з будь-якого вікна на екрані комп’ютера. Примітно, що Bandicam добре працює для запису ігор на вашому комп‘ютері.

 • Записує 4k ультра HD відео
 • Екранна запис апаратно прискорена
 • Програма для запису екрану комп’ютера має менший розмір файлу, в порівнянні з іншими програмами
 • 24-х годинний запис
 • Bandicam не підтримує прямі ефіри
 • Безкоштовна версія має водяний знак у верхній частині відео
 • Немає вбудованого редактора відео, потрібен окремий відеоредактор для редагування записаного відео.

VLC

Легкий мультимедійний програвач, VLC програма для запису екрану комп’ютера. це плеєр з відкритим вихідним кодом і безкоштовний багатофункціональний програвач. Як інтеграції ви можете записувати екран комп‘ютера, а також VLC може програвати більшість аудіовізуальних файлів, а також Audio VCD, CD, DVD і багато інших стрімінговие протоколи. Крім того, якщо ви хочете додати деякі функції, які вам би хотілося в функціях для запису екрану, то VLC, як продукт з відкритим вихідним кодом має свободу дій, щоб дозволити вам налаштувати свої власні функції.

 • Абсолютно безкоштовно без шпигунських програм, реклами або відстеження користувачів
 • VLC може читати більшість дисків, файли, пристрої, потоки і веб-камери у всіх форматах.
 • Високо настроюється з розширеним управлінням
 • Без установки будь-якого пакета кодеків, VLC підтримує аудіо і відео формати
 • Завантажити відео-кліпи неможливо
 • Глюки під час програвання 4K в VLC
 • Відсутність підтримки апаратного забезпечення

Webinaria

за допомогою Webinaria ви можете записати ваші дії на екрані комп’ютера до веб-камері, а також записати мова для скрінкасти і демонстрації. Ви можете легко завантажити відео в Інтернет зробивши запис екрану безкоштовним у флеш-форматі.

 • Так як розробники продовжують виправляти помилки, це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, яке постійно розробляється
 • Абсолютно безкоштовно без необхідності ліцензії.
 • Вам не потрібно перевіряти сумісність продукту.
 • Потрібно бути експертом, так як ви не отримаєте жодної служби підтримки, щоб вирішити ваші питання.

OBS

Безкоштовна програма OBS є однією з кращих для запису екрану, так як має можливості записувати активні комп’ютерні ігри на екрані, або захоплювати частину екрану або повний екран з будь-якого вікна або веб-камери.

 • Простий інтерфейс з рядом додаткових опцій
 • Підтримує декілька джерел, таких як аудіо і колір
 • Швидке відтворення для запису екрану ноутбука
 • Різке початок навчання для початківців

Запис звуку на комп’ютері засобами Windows

Клацніть правою кнопкою миші по іконці звуку в треї і виберіть в меню «Записуючі пристрої» (або «Звукові пристрої»).

З великою часткою ймовірності в віконці на вкладці «Запис» ви виявите тільки мікрофон, що, однак, не означає, що інші записувальні пристрої недоступні. Кількома ПКМ по порожньому місці вікна і вибираємо в меню «Показати відключені пристрої». Якщо в списку з’явиться «Стерео мікшер» або «What U Hear», чудово, його-то ми якраз і будемо використовувати для захоплення звуку. Натисніть по ньому ПКМ, в меню виберіть спочатку «Включити», а потім «Використовувати за замовчуванням».

програма, запису, аудіо, комп, ютера

Зберігши настройки, запустіть через меню Пуск стандартний додаток «Звукозапис» або «Запис голосу» (в Windows 10).

Як ним користуватися, вважаємо, пояснювати не потрібно, вся робота тут зводиться до натискання однієї кнопки. Записуватися аудіо буде з динаміків, якщо ж вам потрібно зробити запис звуку на комп’ютер з мікрофона, замість стерео мікшера в налаштуваннях віконця «Звук» необхідно стандартними вибрати мікрофон. Природно, останній повинен бути підключений до комп’ютера.

Програми для запису звуку з мікрофону і аудіокарти

Наведений вище спосіб простий і зручний, але підходить він, на жаль, не всім. Справа в тому, що пристрій «Стерео мікшер» або може бути не реалізоване на рівні драйвера, або заблоковано виробником звукової карти. Звук з аудіокарти, однак, все одно може бути записаний, але для цього доведеться скористатися сторонніми програмами. Таких програм існує чимало, як платних, так і безкоштовних. Однією з них є Audacity. проста, але потужна програма для запису звуку та редагування цифрового аудіо.

Програма вміє записувати звук з зовнішнього і вбудованого мікрофона, мікшера і каналу Line In. На деяких моделях аудіокарт можливе захоплення потокового мовлення інтернет-радіо, тобто додаток можна використовувати як засіб запису звуку з інтернету на комп’ютер. Є в Audacity також багато інших функцій, але в даному випадку нас цікавить саме звукозапис. Порядок дій наступний. Запустіть програму, виберіть у якості джерела сигналу Windows WASAPI, а в якості джерела звуку. потрібне вам пристрій, чи то пак мікрофон або аудіокарту.

На жаль, з якоїсь причини назви доступних пристроїв в Audacity відображаються крякозябри, але це не така вже й проблема, врешті-решт, ви можете зробити пробні записи з обох виходів, визначити кращий і надалі вибирати його. Для захоплення аудиопотока тиснемо червону круглу кнопку, для зупинки. чорний квадратик. Щоб зберегти записані дані в файл, йдемо в меню Файл. Експортувати і вибираємо потрібний формат.

Для збереження запису в MP3 може знадобитися установка бібліотеки lame_enc.dll

Непоганою альтернативою Audacity може послужити Moo0 VoiceRecorder. проста програма для запису звуку з комп’ютера. VoiceRecorder дозволяє записувати звук з аудіокарти, мікрофона і аудіокарти / мікрофона одночасно, необхідний режим вибирається в випадаючому меню. Програмою підтримується запис в MP3 і WAV, вирізання тиші, вибір якості вихідного файлу. Захоплення звуку проводиться натисненням кнопки «Записати», збереження. натисканням кнопки «Стоп».

З платних додатків можна порекомендувати програму АудиоМАСТЕР, особливо якщо потрібно зробити запис звуку на комп’ютері з мікрофона. Для цього в меню тиснемо «Записати звук з мікрофона», у вікні, вибираємо, якщо треба, пристрій запису звуку і тиснемо кнопку «Нова запис».

Завершивши АудиоМАСТЕР запропонує її відредагувати. змінити параметри голосу, збільшення гучності, додати ефекти та інше. Втім, зберегти записаний голос можна і без попереднього редагування. Клацніть по розташованої на панелі інструментів іконці збереження і виберіть у вікні майстра відповідний формат.

Як записати звук з комп’ютера в Windows 7/10

Завдяки достатку торрент-трекерів і інших вільних ресурсів знайти і завантажити на комп’ютер можна практично будь-який мультимедійний контент. Але, втім, тут є свої винятки. Як бути, наприклад, якщо мовлення ведеться в потоковому режимі і де гарантія, що онлайнова аудіо передача, запис якої ви хотіли б мати у себе на PC, буде потім викладена в інтернет? У таких випадках краще не покладатися на авось, а взяти і зробити запис звуку з комп’ютера самостійно.

програма, запису, аудіо, комп, ютера

В цьому немає нічого складного, вам навіть не знадобляться спеціальні програми, втім, їх використання було б кращим. Розглянемо спочатку як записати звук з комп’ютера засобами самої системи. У популярних версіях Windows є такий корисний інструмент як «Звукозапис», що дозволяє захоплювати аудиопоток як з мікрофона, так і зі звукової карти. Але перш ніж приступати до справи, необхідно перевірити доступність на комп’ютері відповідного записуючого пристрою.

READ  Включаю комп'ютер а монітор не включається

Запис звуку за допомогою онлайн-сервісів

І під кінець ми розглянемо третій варіант, а саме як записати звук на комп’ютер через мікрофон за допомогою спеціальних онлайнових сервісів. Будучи розрахованими на широке коло користувачів, вони відрізняються простотою і відсутністю будь-яких налаштувань. Серед найбільш популярних сервісів для запису звуку з мікрофону можна назвати OnlineVoiceRecorder, VoiceRecorder, Vocalremover і Dictaphone.

OnlineVoiceRecorder дозволяє записувати аудіо з вбудованого і зовнішнього мікрофона з подальшим збереженням у файл формату MP3. Інструмент безкоштовний, практично позбавлений налаштувань, має простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, підтримує попереднє прослуховування запису і її обрізку.

Схожий функціонал пропонує інший безкоштовний сервіс VoiceRecorder. Цей онлайн-диктофон вміє перехоплювати дані з мікрофона і зберігати їх в файл формату WAV (без втрати якості).

Vocalremover. непоганий онлайновий диктофон, що дозволяє вести запис з мікрофону з подальшим базовим редагуванням і збереженням в формати MP3, WAV і OGG на вибір. Після запису аудіо можна прослухати, з ефектів доступні зміни тембру і розміру «кімнати».

Аналог Vocalremover. безкоштовний сервіс Dictaphone, що дозволяє записувати звук з мікрофону. Від попередніх ресурсів відрізняється можливістю накладання аудиодорожек і збереження запису на сервері. Додатково онлайн-додатком підтримується переміщення по запису за допомогою миші, скасування і повтор дій. При збереженні записи в файл доступний тільки один формат. MP3.

На цьому, мабуть, все. Це були основні способи запису звуку з колонок і мікрофону на комп’ютер, який з них краще. вирішувати вам. На наш погляд більш універсальним є використання сторонніх десктопних програм, що дозволяють записувати звук навіть при недоступності мікшера, що ж стосується онлайн-сервісів, їх можливості обмежені, крім того, для коректної роботи їм може знадобитися включення технології Flash, використання якої сьогодні вважається небезпечним.

Voice Recorder

Запис звуку з екрану онлайн можлива за допомогою простого веб-диктофона на сайті 123apps. Він працює прямо в браузері і не вимагає установки на комп’ютер. Також ресурс містить опції для настройки параметрів звукозапису: ви можете змінювати налаштування мікрофону, зменшувати ECHO і регулювати гучність. Крім цього платформа дозволяє обрізати початок і кінець аудиодорожки. Щоб почати захоплення, просто перейдіть на сайт Voice Recorder і виконайте кілька простих дій:

  Натисніть на значок налаштувань і вкажіть мікрофон Stereo Mix.

Перед початком аудіозаписи дозвольте сайту використання мікрофона

Після цього затисніть кнопку початку звукозапису.

У вас є можливість поставити процес на паузу або зупинити захоплення за допомогою відповідних кнопок

Готовий трек можна обрізати: для цього перемістіть повзунки.

Перед виведенням підсумку прослухайте аудіодоріжку

Для експорту натисніть «Зберегти». Вкажіть папку і введіть назву аудіофайлу.

Висновок результату можливий тільки в форматі MP3

В КАКИХ ПРОГРАММАХ ПИШУТ МУЗЫКУ. МОЙ ТОП 5 СЕКВЕНСОРОВ

Як записати звук з комп’ютера? Найшвидший спосіб

Програми на Інтернет-радіо, онлайн-подкасти, вебінари і трансляції на Ютубі. подібні передачі, як правило, доступні тільки «тут і зараз» і скачати їх неможливо. Рішення проблеми є! Проведіть запис звуку з комп’ютера за допомогою спеціальної програми і слухайте трек, коли вам хочеться. Цей же спосіб ідеально підійде для збереження пісень з сайтів, які не підтримують можливість скачування. У статті. докладна інструкція по захопленню звуку з PC.

захоплення аудіо

Запустіть АудиоМАСТЕР і натисніть «Записати звук з мікрофона». У рядку вибору пристрою для запису виберіть потрібний варіант. набір мікрофонів або стерео мікшер.

Вкажіть джерело звукозапису в програмі

Натисніть на кнопку записи в центрі. Програма почне захоплення звуку через 3 секунди. у вас буде час перейти в вікно браузера / іншої програми і включити трансляцію або трек, який ви хочете зберегти.

При необхідності ви можете припиняти запис в місцях, які вам не потрібні. наприклад, під час реклами. Для цього натисніть на кнопку зі значком ❚❚. Відновити запис можна, клікнувши на червоний кружок.

Таймер буде відраховувати час запису. На індикаторі збоку ви зможете стежити за рівнем гучності. Звук записується саме так, як відтворюється. Тобто, якщо ви робите голосніше, гучність музики в запису теж збільшується.

Врахуйте, що програма для запису звуку з мікрофону захоплює ВСЕ звуки. Якщо у вас «вискочить» системна помилка з характерним звуком або антивірус знайде загрозу, ці шуми теж будуть в запису. На час роботи краще відкласти всі сторонні завдання і вимкнути непотрібні додатки.

Системні вимоги

Windows 7 і 8

Щоб почати запис звуку з компютера Windows 7 і 8, спочатку потрібно змінити пристрій для захоплення даних за замовчуванням. Для звукозапису за допомогою стерео мікшера виконайте кілька простих дій:

  Відкрийте меню «Пуск». “Панель управління”. Виберіть «Обладнання і звук».

Якщо вікно відрізняється, змініть спосіб перегляду на «Категорія»

Виберіть «Управління звуковими пристроями». Також можна в нижній частині екрана клікнути по значку динаміка правою кнопкою миші і вказати відповідні заходи списку.

У новому вікні перейдіть у вкладку «Запис». Найчастіше стерео мікшер за замовчуванням не відображається. В такому випадку вам потрібно натиснути правою кнопкою миші і в списку вибрати опцію «Показати відключені пристрої».

При включенні функції поряд з написом з’явиться галочка

 • Коли мікшер відобразиться в меню, натисніть на нього правою кнопкою миші і включіть. Потім ви можете почати захоплення звукової інформації. Для цього відкрийте меню «Пуск» і знайдіть в списку «Стандартні». «Звукозапис». У новому вікні почніть аудіозахват. Після завершення процесу клікніть «Зупинити запис», введіть назву файлу і вкажіть папку збереження.
 • Free Online Audio Recorder Vidmore

  Безкоштовний веб-інструмент, який дозволяє захоплювати прямі ефіри, подкасти, мелодії з радіо. Також він пропонує функції для запису голосу з мікрофону і потокового аудіо з онлайн-джерел: YouTube, Spotify, Яндекс.Музика та інших.

  Free Online Audio Recorder не дає налаштувати якість аудіотрека і використовує тільки один вихідний формат файлу: MP3. Щоб експортувати запис в розширеннях WMA, AAC, M4A, буде потрібно придбати платну підписку, яка стоїть 29.95 доларів на місяць.

  Щоб використовувати цей сервіс, завантажте дистрибутив. Він важить всього 1 МБ і призначений для поліпшення функціонування веб-платформи. Додаток працює на операційних системах Windows 10/8/7, Mac OS X 10.10 і вище.

  Після скачування установника, а потім запустити на PC. Дочекайтеся завершення обробки і виконайте кілька простих дій:

   Якщо ви хочете зробити аудіозапис системних звуків, то натисніть на категорію «Microphone». На кнопці з’явитися значок хрестика, який означає, що сервіс не буде проводити запис з цього джерела.

  Інтерфейс Free Online Audio Recorder Vidmore

  Натисніть «Rec» і почніть аудіозахват. Процес запису можна поставити на паузу.

  У верхній частині меню відображається тривалість і розмір документа

 • У новому вікні з’явитися аудіофайл. У вас є можливість прослухати його, перейменувати, видалити або перейти в папку з документом.
 • Щоб почати аудіозапис заново, натисніть «Record Again»

  збереження аудіофайлу

  Закінчивши, натисніть «Зберегти». Ви опинитеся в головному вікні програми, зможете прослухати отриманий запис і при необхідності відредагувати її. Наприклад, налаштувати гучність або обрізати фрагмент з початку, середини і кінця треку. Щоб видалити частину запису, виділіть непотрібну ділянку мишкою і натисніть на ножиці.

  При необхідності обріжте зайві фрагменти запису

  Після вам залишиться зберегти трек в потрібному аудіоформаті. Натисніть на кнопку з зображенням дискети. АудиоМАСТЕР запропонує кілька розширень і допоможе визначитися з вибором. Під кожним з форматів ви знайдете всю інформацію.

  АудиоМАСТЕР запропонує кілька форматів для збереження запису

  Не знаєте, який вам підходить? Зупиніться на найпоширенішому і зручному форматі. MP3. Він компактний, зберігає якість на високому рівні і підтримується більшістю пристроїв. АудиоМАСТЕР запропонує додатково налаштувати частоту дискретизації, стереорежим і бітрейт. Новачки, які чують всі ці терміни вперше, можуть не турбуватися. Все оптимальні настройки вже виставлені за замовчуванням. Міняти щось варто тільки тоді, коли ви точно впевнені в своїх діях.

  Програма дозволить зберегти файл в MP3 в пару кліків

  Після вам залишиться лише ввести назву звукового файлу і вказати папку для його розміщення. Все готово! Включайте і слухайте.

  Запис аудіо з комп’ютера: покрокова інструкція

  Для роботи вам знадобиться програма, здатна записати аудіо з комп’ютера. У статті будемо розглядати алгоритм дій на прикладі АудиоМАСТЕР. Софт допоможе без зусиль захопити аудиопоток з мікрофона і з PC, зберігши запис у високій якості в форматах MP3, WAV, FLAC, WMA, AC3, AAC. Програма не вимоглива до системи, працює навіть на слабких комп‘ютерах і добре підійде для новачків.

  Незалежно від того, чи збираєтеся ви записати музику без мікрофона або навпаки, вам необхідно виконати 3 кроки. Розглянемо в подробицях кожен з них.

  Як записати звук з комп‘ютера

  У цій інструкції. кілька способів записати звук, відтворений на комп’ютері за допомогою цього ж комп’ютера. Якщо ви вже зустрічали спосіб запису звуків «Стерео мікшер» (Stereo Mix), але він не підійшов, так як такий пристрій відсутній, я запропоную і додаткові варіанти.

  READ  Програма для запису розмов на Android

  Не знаю точно, для чого це може знадобитися (адже майже будь-яку музику можна скачати, якщо мова про неї), але користувачі цікавляться питанням про те, як поставити на запис то, що чуєш в колонках або навушниках. Хоча деякі ситуації припустити можна. наприклад, необхідність запису голосового спілкування з ким-небудь, звук в грі і тому подібні речі. Способи, описані нижче, підійдуть для Windows 10, 8 і Windows 7.

  Використовуємо стерео мікшер для запису звуку з комп’ютера

  Стандартний спосіб запису звуку з комп’ютера. використання спеціального «пристрою» записи вашої звукової карти. «Стерео мікшер» або «Stereo Mix», яке за замовчуванням зазвичай буває відключено.

  Щоб включити стерео мікшер, клікніть правою кнопкою миші по значку динаміка в панелі повідомлень Windows і виберіть пункт меню «Записуючі пристрої».

  З великою ймовірністю, в списку пристроїв запису звуку ви виявите тільки мікрофон (або пару мікрофонів). Клікніть в порожньому місці списку правою кнопкою миші і натисніть «Показати відключені пристрої».

  Якщо в результаті цього в списку з’явиться стерео мікшер (якщо нічого подібного там немає, читаємо далі і, можливо, використовуємо другий спосіб), то точно також клікніть правою кнопкою по ньому і виберіть пункт «Включити», а після того, як пристрій буде включено. «Використовувати за замовчуванням».

  Тепер, будь-яка програма для запису звуку, що використовує системні налаштування Windows, буде записувати всі звуки вашого комп’ютера. Це може бути стандартна програма «Звукозапис» в Windows (або Voice Recorder в Windows 10), а також будь-яка стороння програма, одна з яких буде розглянута в наступному прикладі.

  Примітка: для деяких не самих стандартних звукових карт (Realtek) замість «Стерео мікшер» може бути присутнім інший пристрій для запису звуку з комп’ютера, наприклад, у мене на Sound Blaster це «What U Hear».

  Запис з комп’ютера без стерео мікшера

  На деяких ноутбуках і звукових платах пристрій «Стерео мікшер» або відсутній (вірніше, не реалізовано в драйверах) або з якоїсь причини його використання заблоковано виробником пристрою. У цьому випадку все одно є спосіб записати відтворений комп’ютером звук.

  Допоможе в цьому безкоштовна програма Audacity (за допомогою якої, до речі, зручно записувати звук і в випадках, коли стерео мікшер присутній).

  Серед джерел звуку для запису Audacity підтримує спеціальний цифровий інтерфейс Windows WASAPI. Причому при його використанні, запис відбувається без перетворення аналогового сигналу в цифровий, як у випадку зі стерео мікшером.

  Щоб записати звук з комп’ютера за допомогою Audacity, як джерело сигналу виберіть Windows WASAPI, а в другому полі. джерело звуку (мікрофон, звукова плата, HDMI). У моєму тесті, незважаючи на те, що програма російською, список пристроїв відображався у вигляді ієрогліфів, довелося пробувати навмання, другий пристрій виявилося потрібним. Зверніть увагу, що якщо і ви зіткнетеся з такою ж проблемою, то при виставленні записи «наосліп» з мікрофона, звук все одно буде записуватися, але неякісно і зі слабким рівнем. Тобто якщо якість запису низьке, спробуйте наступне пристрій зі списку.

  Ще один порівняно простий і зручний варіант запису при відсутності стерео-мікшера. використання драйвера Virtual Audio Cable.

  Записуємо звук з комп’ютера за допомогою засобів NVidia

  Свого часу я писав про спосіб запису екрану комп’ютера зі звуком в NVidia ShadowPlay (тільки для власників відеокарт NVidia). Програма дозволяє записувати не тільки відео з ігор, але і просто відео з робочого столу зі звуковим супроводом.

  При цьому також може вестися запис звуку «в грі», що в разі включення записи з робочого столу, записує всі звуки, що відтворюються на комп’ютері, а також «в ​​грі і з мікрофона», що дозволяє записати відразу і відтворений на комп’ютері звук і то. що вимовляється в мікрофон. тобто, наприклад, можна записати повністю розмову в Skype.

  Як саме відбувається запис технічно я не обізнаний, але працює в тому числі і там, де немає «Стерео мікшера». Підсумковий файл виходить в відео-форматі, але з нього легко витягти звук у вигляді окремого файлу, майже всі безкоштовні відео конвертери можуть конвертувати відео в mp3 або інші звукові файли.

  На цьому завершую статтю, а якщо щось залишилося незрозумілим, питайте. Заодно, було б цікаво дізнатися: а для чого вам потрібна запис звуку з комп’ютера?

  Як зробити запис екрану в Windows

  Як ви, можливо, знаєте, в Windows 10 є нова функція для запису відео з допомогою інструменту за замовчуванням, якого немає в Windows 7 або 8.

  Тут ми представимо кращий екран рекордер для Windows 7/8 / 10. FoneLab Screen Recorder.

  Крок 1 Виберіть Відеомагнітофон на інтерфейсі.

  Крок 2 Налаштуйте область записи, перетягуючи точки на полі. Ви також можете змінити число в ньому. Ви можете включити веб-камеру, звук, запис в мікрофон одночасно, якщо хочете.

  Крок 3 Натисніть помаранчевий REC Кнопка, щоб почати.

  Крок 4 Натисніть кнопку зупинки, а потім знижка у спливаючому вікні.

  Як записати аудіо на PC з Windows 10

  Як останній випуск операційної системи Windows, Windows 10 поставляється з безліччю функціональних вбудованих функцій і програм. Одним з них є диктофон, який може допомогти вам записувати звуки, лекції або будь-які інші події.

  ABLETON LIVE ПОНЯТНЫМ ЯЗЫКОМ ДЛЯ НОВИЧКОВ

  Крок 1 Презентація Диктофон.

  Крок 2 Натисніть запис Кнопка на лівій панелі.

  Крок 3 Натисніть Зупинити кнопку, щоб закінчити запис. Потім цей звук з’явиться на лівій панелі під елементом «Сегодня».

  Виберіть файл запису, ви можете відтворити його, щоб перевірити, чи відповідає він вашим потребам.

  програма, запису, аудіо, комп, ютера

  Як записати аудіо на комп’ютер

  У Windows є функція за замовчуванням для запису звуку на комп’ютер. Якщо ви не знаєте, як його використовувати, уважно прочитайте керівництво нижче.

  [ТОП 5] ПРОГРАММ ДЛЯ ЗАПИСИ ГОЛОСА!

  Для цього виконайте такі дії в залежності від використовуваної версії Windows.

  Як записати Windows Audio за допомогою FoneLab

  Крок 1 Встановіть Screen Recorder на свій комп’ютер і запустіть його.

  FoneLab Screen Recorder дозволяє вам захоплювати відео, аудіо, онлайнурокі і т. Д. На Windows / Mac, і ви можете легко налаштовувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

  • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру і робіть скріншоти на Windows / Mac.
  • Попередній перегляд даних перед збереженням.
  • Це безпечно і просто у використанні.

  Крок 2 Натисніть Audio Recorder, потім ви перейдете до інтерфейсу запису звуку.

  Крок 3 Встановіть запис звуку з системного звуку або голосу мікрофона, як хочете, потім натисніть REC кнопку, щоб почати запис звуку.

  Якщо ви також хочете записати екран в Windows, FoneLab допоможе вам зробити це легко.

  Я люблю слухати музику, а мій улюблений співак тільки що випустив новий альбом. На жаль, мені поки не дозволено завантажувати музику. Чи є ідеальний спосіб їх записати? Мені взагалі не подобається шум. Заздалегідь дякую!

  Ви любите записувати аудіо в формати MP3 / WMA / WAV? Ти хочеш запис звуку в скайпі коли ви розмовляєте з ким-то? Чи займаєтеся ви створенням аудіоуроки для ігор?

  Все, що вам потрібно, це інструмент для запису звуку.

  На ринку є безліч інструментів для запису звуку. Однак, якщо ви не можете знайти потрібний аудіо-рекордер, деякі речі, такі як шум або повітря, можуть перешкодити гідному звучанням і вплинути на якість запису.

  Далі я представлю аудіорекордер 2 для Windows.

  Як записати аудіо в Windows 7/8

  Крок 1 Підключіть мікрофон до комп’ютера. Якщо у вас немає мікрофона, перейдіть до способу 2.

  Крок 2 Запустіть Звукозапис на Windows.

  • У Windows 7 ви можете перейти до Start Всі програми Аксесуари, А потім натисніть Звукозаписне пристрій.
  • У Windows 8 просто перейдіть до Start Всі додатки Аксесуари для Windows, потім знайдіть Sound Recorder і клацніть по ньому.

  Примітка: в якості альтернативи, ви можете просто перейти до Start меню і тип Sound Recorder в поле пошуку та натисніть Enter на вашій клавіатурі. Натисніть Sound Recorder в результаті пошуку.

  Крок 3 Натисніть Почати запис кнопку.

  Крок 4 Якщо ви хочете закінчити, просто натисніть «Зупинити запис», щоб зупинити.

  Аудіозапис може бути збережена тільки в форматі з расшіреніем.wma.

  Як записати Windows Audio без мікрофона

  FoneLab Screen Recorder це потужний інструмент, який ви можете використовувати для запису відео, знімати скріншоти і багато іншого на комп’ютері. Крім того, він простий у використанні, просто потрібно його запустити, а потім запустити і зупинити запис.

  Якщо ви хочете записати екран геймплея, онлайн-курс, телешоу на комп’ютер або інше, FoneLab може допомогти вам зробити те, що ви хочете легко.

  Недоліки Windows Sound Recorder

  • Щоб почати процедуру, вам знадобиться мікрофон, підключений до комп’ютера.
  • Ви можете зберегти аудіофайл тільки в формате.wma.
  • Записаний звук має погану якість.
  • Ви не можете записувати веб-камеру, відео та багато іншого одночасно.

  Що робити, якщо у вас немає мікрофона? Або ви хочете зберегти файл в іншому форматі?

  READ  Комп'ютер не завантажується далі заставки

  Будь ласка, продовжуйте рухатися, щоб знайти інше рішення.

  АудиоМАСТЕР

  АудиоМАСТЕР. багатофункціональний редактор для роботи з аудіофайлами. Він дозволяє витягувати звук з відео, копіювати треки з CD-дисків і захоплювати голос з мікрофона. Також є функції з’єднання декількох треків в один, ручного редагування файлів і застосування автоматичних ефектів.

  Подивіться видеоурок, щоб дізнатися про всі можливості програми:

  Всього за один клік можна вирівняти загальну гучність аудіо, що буде особливо корисно при склейки декількох аудіодоріжок в рамках одного проекту.

 • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. не потрібно читати інструкції;
 • імпорт і експорт файлів у всіх популярних форматах;
 • широкий функціонал і можливість редагування треків.
 • відсутність професійних інструментів для створення музики.

  Adobe Audition

  Adobe Audition. це ціла віртуальна професійна студія для створення музики, аранжувань і бітів. Функціонал підтримує практично всі формати файлів і включає в себе інструменти для роботи з декількома аудіодоріжками одночасно.

  Інтерфейс ПО є високотехнологічним і вимагає часу для вивчення. Додаток доступний в пакетах Creative Suite і Creative Cloud від Adobe.

 • повний набір професійних інструментів для створення музики;
 • синхронізація з хмарним сховищем.
 • складний інтерфейс;
 • висока ціна.
 • Logic Pro X

  Apple Logic Pro X. програма для запису звуку з комп’ютера від компанії з Купертіно. Софт представляє з себе продуктивну цифрову робочу станцію зі зрозумілим інтерфейсом, готову до виробництва музики в самих різних стилях. Цьому сприяє величезна колекція вбудованих семплів і ефектів.

 • повна сумісність проектів з GarageBand;
 • стильний дизайн і зрозумілий інтерфейс.
 • доступна тільки на macOS;
 • висока вартість.
 • Ocenaudio

  Ocenaudio. це легке кроссплатформне додаток для захоплення і обробки аудіо. Софт доступний для всіх основних операційних систем: Microsoft Windows, Mac OS X і Linux. Спочатку інтерфейс може здатися складним, але в цілому користування софтом зручно і не викликає ускладнень. Відмітна особливість. попередній перегляд ефектів в реальному часі і запис звуку з звукової карти.

  Щоб прискорити редагування складних аудіофайлів, аудіоредактор дозволяє вибирати частини аудіофайлу і слухати, редагувати або застосовувати ефекти.

 • попередній перегляд застосовуваних ефектів;
 • широка підтримка різних ОС.
 • ТОП-10 кращих програм для звукозапису

  Хочете записати звук з вашого комп‘ютера? Окрім наявності якісного мікрофона і навушників, не менш важливим є вибір відповідного софта. Багато програм для запису звуку дозволяють не тільки вести захоплення аудіо, але і мають безліч вбудованих інструментів для обробки і доведення результату до досконалості.

  Не важливо з якою метою ви хочете зробити аудіозапис, критичним є вибір правильної програми для запису голосу з мікрофону. У цій статті ми розглянемо кращі професійні та аматорські додатки для аудіозахвата.

  Скачайте кращу програму для аудіозаписи прямо зараз

  Audacity

  Audacity. це проста у використанні програма для запису вокалу і аудіоредактірованія з одночасної роботи з декількома аудіодоріжками. Вона доступна для Windows 10, macOS, Linux і інших менш поширених ОС. Софт розроблений не професійною компанією, а групою добровольців. Як наслідок, його відмінною рисою і безсумнівним плюсом є можливість безкоштовного використання, відкритий вихідний код і кроссплатформенность.

  Хоч проект і не є комерційним, софт містить весь базовий функціонал для захоплення голосу з мікрофону, редагування і зведення треків.

 • повністю безкоштовно;
 • підтримка різних ОС.
 • функціонал обмежений базовими можливостями редагування.

  GarageBand

  GarageBand від Apple. вже легендарна програма для звукозапису та створення музики, доступна на мобільних пристроях під управлінням iOS і для PC і ноутбуків з Mac OS X. Редактор дозволяє віртуально відтворювати звучання музичних інструментів, працювати з ними в багатоканальному режимі і користуватися функціями автотюну.

 • можливість створення інструментальної музики;
 • надійність додатка;
 • безкоштовно встановлена ​​на продуктах від Apple.
 • Етап I: Запис

  У вікні виділений пункт «Записати звук з мікрофона». Він відкриє вікно запису.

  У ньому потрібно буде вибрати записуючий пристрій (список, що випадає після пункту «Виберіть записуючий пристрій»).

  Якщо підключений тільки один мікрофон, то він буде записуючим пристроєм за замовчуванням.

  Потім знадобиться велика кнопка в середині вікна (Нова запис). Запис починається з трисекундній затримкою, тому є час на підготовку.

  У процесі її можна ставити на паузу, а якщо щось не виходить, то і зовсім скасовувати і починати заново.

  «Галочка» в нижній частині вікна дозволяє записувати доріжку безпосередньо в оброблюваний файл.

  Free Audio Recorder

  Це відмінна невелика програма для запису звуку з мікрофону. Щоб записати звук, потрібно спочатку завантажити, а після встановити програму.

  Після закінчення установки дії будуть виглядати наступним чином:

  • У головному вікні програми вибрати вкладку «Output» і призначити директорію для збереження готових записів. За призначення відповідає кнопка з трьома крапками в блоці «Output directory».
  • Призначити записуючий пристрій в пункті «Devices» меню «File». Якщо мікрофон був підключений після запуску програми і не відображається в списку, то досить перезапустити її і він з’явиться.
  • Подальше управління записом зводиться до трьох кнопок: Старт записи (червоне коло), стоп (чорний квадрат) і пауза (дві вертикальні смуги). Ніяких ефектів або вибору формату зберігаються записів не передбачено.
  • Готові записи розташовуються в зазначеній в першому пункті директорії.

  Власне програма проста і не дуже відрізняється від стандартної звукозаписної утиліти. Радує наявність можливості зберігати записи в конкретну директорію.

  Це дуже допомагає в організації великого архіву записів.

  Засмучує тільки неможливість захоплення звуку з самого комп’ютера.

  Етап III: Збереження

  Після закінчення редагування готову доріжку можна зберегти в один з семи форматів (WAV, MP3, MP2, WMA, AAC, AC3, OGG, FLAC).

  Щоб зберегти запис, потрібно натиснути меню файл у верхньому рядку і вибрати пункт «Зберегти як» і призначити формат.

  ТОП-3 безкоштовних програм для запису звуку з комп’ютера

  Використання домашнього PC надзвичайно багатогранно. Зокрема, досить широко застосовується він і для запису різноманітних звуків.

  Запис музики в домашніх умовах, створення різноманітних подкастів і голосових заміток використовується великою кількістю користувачів.

  Саме для них призначений цей огляд трьох прекрасних і дійсно безкоштовних утиліт для звукозапису.

  Аудіо Майстер

  Російська програма для запису звуку з комп’ютера дозволяє не тільки фіксувати мова, а й редагувати доріжку.

  Це швидше повноцінний редактор, ніж спеціальна утиліта для запису звуку. Проте в якості домашньої студії показує себе на гідному рівні.

  Спочатку знадобиться завантажити програму для запису звуку російською мовою, потім встановити її. Після установки програми створення запису буде відбуватися в три простих етапу.

  Етап II: Налаштування

  Записаний файл можна відредагувати. Для цього служать спеціальні інструменти:

  • «Інвертування» дозволяє позбутися від сторонніх шумів на записи. Для цього в панелі дій потрібно вибрати пункт «Інвертування» і натиснути «Застосувати».
  • «Еквалайзер» дозволяє тонко налаштувати частоти записи. За натисканні на відповідну кнопку на панелі дій відкриється кілька попередніх. Назва кожної означає ефект, який вона створює. Більш тонка настройка проводиться за допомогою «повзунків».
  • «Зміна голосу» здатне зробити голос записуючого невпізнанним. Поряд з готовими ефектами, є можливість зміни швидкості, тембру і налаштувань луни. Оцінити масштаби корекції голосу допоможе кнопка «Прослухати», а для збереження змін знадобиться натиснути «Застосувати».

  Якщо запис вийшла нормальної і без всяких ефектів, то можна не турбуватися з приводу їх додавання. Тепер вона доступна в редакторі в якості звичайної доріжки.

  Крім того, звукова доріжка може бути вирізана з домашнього (або будь-якого іншого) відео.

  NanoStudio

  Назва програми повністю відповідає дійсності. До її складу входять всі необхідні інструменти для створення повноцінної композиції.

  А завдяки мобільній версії все вони вміщаються в мобільний телефон.

  Основне генерування звуку відбувається з віртуального синтезатора і семпл-пада. В якості додаткових коштів виступають драм-машина, секвенсор і микшер.

  Готова пісня була б неповноцінною без вокалу, але додавати його доведеться в іншій програмі.

  На кожну доріжку можна накладати безліч ефектів.

  Запис звуку в програмі відбувається за допомогою безлічі спеціальних інструментів для мікшування.

  Користувачеві доступні п’ятнадцять осередків для одночасного використання різних інструментів:

  • Мікшер служить для накладання ефектів на окремі канали та настройки їх гучності. Дозволяє додавати до чотирьох ефектів на кожен канал.
  • Клавішний синтезатор з величезною кількістю семплів і можливостей.
  • Барабанний семпл-пад для створення семплів ударної партії.

  Готову композицію можна зберігати тільки в форматі WAV або OGG. Крім того, програма дозволяє підключати MIDI пристрої введення.

  Запис голосу з мікрофону неможлива. Тому вокальні партії доведеться додавати окремо чи створювати невеликий семпл для барабанної установки.

  В цілому NanoStudio служить для створення мелодій, а не для запису голосу або звуків з комп’ютера.

  Якщо використовувати всі наведені вище програми спільно, то дійсно зможете добитися відмінних результатів на композиторському терені.

  Використання NanoStudio для створення музики, Free Audio Recorder для запису вокальної партії (він непогано обробляє голос) і зібрати це все разом в Аудіо Майстер.

  Після декількох проб такий набір програмних засобів дозволить втілювати будь-які задуми.

  BETATECH.COM.UA 2021