Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Статті

Програма для запису розмов на Android

Table of Contents

кращих додатків для запису телефонних розмов на Android

Ідея запису телефонних розмов може звучати як з шпигунських фільмів, але в житті кожної людини бувають моменти, коли це потрібно зробити. Наприклад, журналістам, щоб вставляти точні цитати в статтях і телевізійних передачах, а бізнесменам під час важливих переговорів. Запис також може служити доказом роботи з клієнтом або усних угод.

У Google Play є велика кількість додатків для подібних завдань. У цьому огляді ми розглянемо кращі з них! Більшість з них абсолютно безкоштовні, тому протестуйте деякі з них і виберіть якесь одне, тому що вони можуть конфліктувати між собою. Слід врахувати, що багато хто з них схожі за назвою, тому будьте уважні при їх пошуку в Play Market.

Call Recorder

програма, запису, розмов, android

Call Recorder може записувати всі вхідні та вихідні дзвінки, а при необхідності швидко ввімкнути або вимкнути запис. Додаток можна налаштувати на автоматичне видалення записів старіші за вказане число днів, при цьому зазначені раніше файли не будуть видалені. За допомогою вбудованого програвача можна послухати записані розмови, при цьому сховавши їх від стандартного медіа-програвача ОС Android.

В цілому, це дуже гідне застосування. Якщо воно буде записувати співрозмовника дуже тихо, то спробуйте пограти з настройками, вони працюють на всіх телефонах по-різному. У платній версії є синхронізація з Dropbox або Google Диск.

Cube Call Recorder ACR

Cube Call Recorder ACR дозволяє не тільки записувати стандартні телефонні дзвінки, але і зберігати розмови з VoIP програм, таких як Skype, Viber, WhatsApp, а також Hangouts, Slack і Telegram. Програма абсолютно безкоштовна і не містить реклами, що не може не радувати.

Додаток має вбудований аудіо-плеєр для відтворення або видалення записів. Ви можете створити список абонентів, при розмові з якими буде відбуватися запис або, навпаки, з якими цього робити не потрібно.

Є можливість позначати важливі дзвінки, щоб в майбутньому швидко їх знайти. Особливо крутий фішкою є можливість позначати важливу частину розмови прямо під час дзвінка. Для цього потрібно струсити телефон і додаток позначить даний момент діалогу, щоб ви могли його швидко знайти, а не прослуховувати заново весь діалог в пошуках потрібного моменту. Після закінчення дзвінка можна вибрати, що робити із записом: відтворити, відправити знайомому або видалити.

Якщо ви знайшли цікаву розмову і хочете знову поговорити з цією людиною, то не потрібно відкривати «Контакти» і шукати його. можна зателефонувати прямо з Cube ACR. У платній версії є резервне копіювання на Google Диск, збереження на SD-карту і захист за допомогою установки пароля.

Якщо ви погано чуєте себе або співрозмовника, то спробуйте змінити джерело записи в налаштуваннях програми або використовуйте гучний зв’язок.

Another Call Recorder

Another Call Recorder. гідне додаток для будь-якого смартфона на ОС Android, яке вирізняється серед конкурентів своєю сумісністю з великою кількістю пристроїв. За характеристиками нагадує Automatic Call Recorder: в ньому також можливо записувати вхідні та вихідні дзвінки в автоматичному режимі.

Також можна записувати розмови лише за певними номерами. При бажанні можна включити ручний режим запису, а також встановити пароль на прослуховування. Підтримується велика кількість аудіо-форматів: AMR, MP4, OGG, FLAC, WAV, M4A, 3GP.

ACR дозволяє групувати дзвінки за датою, щоб було легше знайти потрібну розмову. Платна версія програми підтримує синхронізацію з хмарними сховищами, такими як Dropbox і Google Диск, а також дозволяє завантажувати файли на FTP-сервер і відправляти їх на електронну пошту. Ви можете встановити автоматичний видалення старих записів, щоб звільнити пам’ять телефону.

Automatic Call Recorder

Automatic Call Recorder володіє високим рейтингом на Google Play і особисто був випробуваний мною на ряді пристроїв, показавши гідний результат. У безперебійному режимі може записувати необмежену кількість викликів будь-якої якості в одному з аудіо-форматів: mp3, 3gp або mp4.

Користувачеві на вибір надається три режими роботи: запис всіх вхідних, тільки тих, що є в телефонній книзі або абсолютно всіх дзвінків. Запис розмови починається автоматично. не потрібно натискати якісь кнопки або здійснювати інші дії для її активації.

Додаток підтримує синхронізацію з Dropbox і Google Диск, а також є можливість перемістити аудіо-файли на SD-карту телефону або відправити на електронну пошту. Тому можна не турбуватися з приводу нестачі пам’яті на смартфоні.

Запис дзвінків на Android 10

Чи не працює запис дзвінків (розмов) на Android 10? Потрібна робоча програма, яка вела б запис розмови під час дзвінка автоматично? Необхідно зберігати важливі розмови, але на 10-ке це стало неможливо? Що робити?

Запис розмов на Android 10. Краща програма.

Як відомо, проблеми із записом телефонних дзвінків на Android 10 реально існують. Багато програм просто відмовилися від цієї функції. Але наші розробники не здавалися і випустили оновлену версію, яка дозволяє на Android 10 робити запис розмови під час дзвінка.

Ми пропонуємо встановити нашу програму VkurSe в зв’язці з новим модулем записи дзвінків Cube ACR і Ви зможете отримувати:

запис телефонних дзвінків (навіть на 10 Android); дзвінки з WhatsApp, Viber, Telegram, і Imo (без Root прав); голосові повідомлення з WhatsApp і Telegram (без Root прав).

Зацікавило? Звичайно, адже жодна інша програма не може похвалитися такими можливостями. Ділимося подробицями

Навіщо потрібна запис розмов на Android 10?

Запис телефонних розмов потрібна на телефоні / планшеті дитини. Батьківський контроль повинен бути повноцінним, а батьки зобов’язані бути в курсі всього, що робить їх дитина на своєму гаджеті, в тому числі з ким і про що розмовляє.

Запис дзвінків необхідна на телефонах старих батьків, які за волею долі живуть далеко від Вас. Записи дзвінків на 10 Android дозволять контролювати: хто дзвонить людям похилого віку і про що з ним розмовляють (шахраї, чорні ріелтори, продавці чудодійних ліків і т.д.).

Запис телефонних дзвінків обов’язкове при корпоративному контролі, якщо Ваші співробітники спілкуються з клієнтами через дзвінки. Адже доведено, що якщо працівники будуть знати, що за ними ведеться контроль, то це в рази підвищить ефективність їх роботи.

Програма для прослушки телефону VkurSe дозволить не тільки прослуховувати телефонні розмови в запису, а й медіа-файли з месенджерів, бачити поточні координати телефону на карті і повний маршрут пересування, переглядати фотографії, читати листування, віддалено включати диктофон і багато іншого, таким чином вести повноцінний контроль за підконтрольним андроїдом (телефоном або планшетом).

Запис дзвінків на Android 10

Як встановити програму для запису розмов

Щоб програма для запису дзвінків на Android 10 почала вести запис розмов, потрібно зробити всього 5 кроків:

 • Пройти реєстрацію на сайті.
 • На сторінці «Завантаження» скачати безкоштовно інсталяційний файл на потрібний смартфон або планшет.
 • На сторінці «Керівництво» відкрити / завантажити керівництво і по ньому правильно встановити і налаштувати програму.
 • Перезавантажити свій телефон або планшет.
 • Заходити в Особистий кабінет і слухати записи телефонних дзвінків.

Увага! Коли Ви будете в налаштуваннях самого модуля Cube ACR (скачати безкоштовно Ви його зможете прямо зсередини нашої програми) зайдіть в розділ «Запис». В першу чергу необхідно перевірити якість дзвінка. І коли Ви зробите перевірки дзвінок, і раптом там не буде звуку, тоді потрібно швиденько поміняти джерело записи для аудіозвонков.

За замовчуванням джерело записи виставлений: Voice communication (software).

Ми рекомендуємо використовувати Voice recognition (software), так як при включеній аудіозаписи оточення, джерело виставлений за умовчанням, не може записати розмову по телефону і виводить повідомлення про це.

READ  Як позбутися від вірусу на Android

Увага! Для різних моделей телефону може підійти й інше джерело записи. У Cube ACR установка не складна, тому перед передачею телефону обов’язково перевірте функцію на предмет якості запису з включеною записом оточення.

І на завершення хочемо звернути Вашу увагу на той факт, що на деяких моделях так і не працює запис дзвінків на Android 10. Тому, обов’язково, в тестовий безкоштовний період переконайтеся, що на Вашому 10-му Android запис телефонних дзвінків працює коректно. Для цього спробуйте різні настройки Cube ACR (все показано на малюнках в керівництві).

Встановіть програму VkurSe для запису дзвінків на 10 Android. будьте в курсі всіх розмов!

Виникли питання? Пишіть нашим онлайн-консультантам!

Програма телефонний шпигун для запису розмови скачати безкоштовно

Хлопців, якщо у вас смартфон фірми Huawei, на ньому встановлений Android 9 або 9/1 і ви хочете записувати всі розмови автоматично, то підійде цей простий спосіб! Цей метод буде актуальним, при тому, що root права на пристроях отримати досить складно, а почасти. неможливо Розглянемо нижче інструкцію з налаштування автозапису дзвінків!

Програма на Android для запису телефонних розмов

Часом, при дзвінку з телефону щось забуваєш, то адреса. то номер, а записати на папері інформацію немає можливості. Якраз на цей випадок розроблена корисна програма для запису телефонних розмов. Сьогодні на сайті undelete-file.ru поговоримо про програми для запису розмов на Android телефонах.

Програма «телефонний шпигун» дозволяє записувати розмови з телефону, але працює вона на найпопулярнішою, на даний момент, операційній системі Android.

Телефонний шпигун російською мовою і має мінімум налаштувань, з яких можна відзначити:

 • включення запису
 • вибір формату дати записи
 • можливість запису розмов у форматі MP3
 • посилення гучності запису
 • вибір місця збереження (папки) записаних розмов
 • період видалення старих записів

Ось такий невеликий і найнеобхідніший перелік налаштувань, трохи, чи не так?

Ще важливою особливістю програми телефонний шпигун є те, що вона абсолютно не вимагає root прав, не потрібна підтримка запису ядра в прошивці! Тобто, якщо у Вас смартфон не рутованних, а значить він має гарантію, якщо звичайно не вийшов термін, то встановлюєте цю програму і записуйте важливі дзвінки. Але варто не забувати, що запис розмов без повідомлення співрозмовника незаконно!

У мене LG g pro lite, на якому я отримав ROOT права, ядро ​​не змінювалося, встановив цю програму і при першому запуску телефонний шпигун права суперкористувача не зажадав. Запис ведеться відмінно! Добре чути як мене, так і співрозмовника! Записані дзвінки можна переглядати і прослуховувати прям в програмі, ведеться журнал, в якому найостанніші записи виводяться в самий верх.

Запис телефонних розмов на Android

Як налаштувати телефонний шпигун

Можете звичайно «пограти» з настройками, але я налаштував так:

 • природно запис включена
 • формат дати залишив за замовчуванням
 • поставив галочку на записи в mp3
 • посилення гучності поставив на автоматичного регулювання
 • шлях збереження залишив за замовчуванням
 • видалення записів пізніше 2 місяців

У підсумку, прекрасно чутно мене і мого співрозмовника, супер! Розмір програми всього 0.14 МБ.

Як записувати розмову з косильною волосіні на huawei?

Спочатку встановіть безкоштовну програму hw call recorder:

Ця програма не має іконки і встановлюється в саму систему таким чином, що в налаштуваннях стандартної «звонилки» з’являється рядок «Автоматичний запис викликів»:

Заходьте в цей пункт і вибираєте. записувати всі виклики або деякі

От і все! Тепер ваш Huawei може спокійно писати телефонні розмови з косильною волосіні!

Нагадаю ще раз: цей запис розмов буде працювати без ROOT прав тільки на Huawei смартфонах з Android 9 (9.1), ні на яких інших! Сподіваюся знадобиться, до скорого

Запис телефонних розмов

Чим хороші SMS-повідомлення. досить відкрити програму з повідомленнями і можна дізнатися повний хід бесіди. Цього не можна сказати про дзвінки або все-таки можна?

ВКЛЮЧИЛ Запись ЗВОНКОВ на АНДРОИД. ПРОСТОЙ СПОСОБ !

Багато людей не раз стикалися з ситуаціями, коли в процесі телефонної розмови співрозмовник розповідав щось важливе, але потік думок був настільки швидкий, а інформації так багато, що запам’ятати і засвоїти все не представлялося можливим. Але ж якщо бесіда відбувається не з одним або близьким знайомим, перепитувати по багато раз не дуже хочеться. Допомагає вийти з положення. програма запису телефонної розмови Reptilicus і скачані з Play Маркета.

Сучасні смартфони на Android легко справляються з відповідною завданням. головне вибрати і встановити на пристрій спеціальний додаток, а також налаштувати його потрібним чином. Трохи нижче якраз і буде розказано, як виконує запис розмови Android, і що для цього потрібно.

Чи законно записувати телефонні розмови

Більшість людей, яким знадобилася відповідна можливість, цікавить законність збереження телефонних розмов. Тут, слід сказати, не все однозначно. У ряді країн ці дії є злочином, і за них можна понести покарання. аж до тюремного ув’язнення. В інших юрисдикціях записувати можна, але не можна публікувати, по-третє. такі аудіофайли не можуть бути доказом у суді.

У Росії запис розмова не заборонена, а, отже. це робити можна, але з деякими застереженнями. Згідно з конституцією, особам, які не мають спеціального дозволу, забороняється запис телефонних розмов третіх осіб. Тобто, наприклад, установка відповідних на чужій смартфон з метою прослуховування їхніх розмов є злочином.

Однак свої розмови фіксувати можна, і навіть не обов’язково попереджати про це свого співрозмовника. Але публікувати відповідні аудіофайли та / або передавати їх третім особам. не можна (якщо відсутні відповідні дозволи).

Що стосується використання збережених розмов в суді. вони можуть бути як прийнято, так і відхилені суддею. Крім того, такий доказ не є пріоритетним, тобто не буде розглядатися в першу чергу. Більш детальну інформацію ви можете прочитати у відповідному розділі на нашому сайті (див. Юридична сторона).

Як записати розмову по телефону

Android офіційно не підтримує запис розмов, але це і не потрібно. реалізувати відповідні можливості не дуже складно. Розробники відповідного ПО можуть користуватися одним з двох способів зняття аудіо: за допомогою прошивки ядра системи, або за допомогою отримання даних через стандартний інтерфейс.

У першому випадку розробнику необхідно внести зміни в ядро ​​системи, а тому такі програми вміють працювати тільки на телефонах, для яких отримано Root. Другий спосіб. отримання потрібних потоків інформації з використанням спеціальних бібліотек (lib) за допомогою спеціальних програм для запису розмови.

Слід зазначити, що збереження розмови на Android деяких версій може не працювати (наприклад, на призначених для країн ЄС). Але це стосується лише деяких програм, що використовують певні модулі системи.

Популярні додатки для запису телефонних розмов на Android

Так як в Android, зі зрозумілих причин, відсутня штатна функція запису дзвінків, для фіксування бесід необхідно користуватися сторонніми додатками, які легко завантажуються, наприклад, з Play Market.

Додаток для запису дзвінків Automatic Call Recoder. перша програма для фіксації телефонних розмов Android. Цей додаток починає зберігати розмова автоматично відразу після того, як був прийнятий або зроблений виклик.

За замовчуванням зберігаються тільки останні 100 дзвінків, але ця кількість можна розширити або скоротити в налаштуваннях. Щоб записи не займали багато місця можна сказати програмі, щоб вона пересилала їх в хмару, для чого буде потрібно попередньо підключити, наприклад, Drop Box.

Цей додаток для запису дзвінків скачати можна в Play Маркеті. Але з 2019 року через політики конфіденційності (закон про нерозголошення особистих розмов), дане додаток записи телефонних дзвінків не показує номер абонента, а запис розмови ведеться не так як заявлено розробниками.

Додаток для запису дзвінків «Звондік»

«Звондік» досить функціональний додаток (можна сказати, що навіть через чур функціональне) для збереження телефонних розмов. Його можна налаштувати таким чином, щоб записувалися всі розмови або тільки конкретні. Також активувати і деактивувати відповідну функцію цієї програми можна в будь-який момент діалогу, в результаті чого на телефоні залишиться лише обрана частина розмови.

Також як і в Automatic Call Recoder в «Звондік» встановлено спеціальний плеєр, за допомогою якого можна прослухати всі зроблені записи. Самі файли, в свою чергу, можу завантажуватися в Google Disk (для цього досить дати програмі відповідні дозволи).

Додаток «Запис дзвінків»

Ще один додаток так і називається: «Запис дзвінків». Його відрізняє невибагливий інтерфейс і невелика кількість налаштувань. Програма зберігає в пам’яті всі дозволені дзвінки (можна вказати номера, з яких слід виконувати запис або навпаки. не слід (система схожа на звичні багатьом чорні списки).

Розмови можна прослуховувати тільки в сторонньому плеєрі, але знайти потрібну розмову не складно. ім’я файлу. це дата і номер телефону. Також можна налаштувати додаток таким чином, щоб воно відправляло файли на зазначену користувачем електронну пошту.

READ  Як правильно підключити жорсткий диск до комп'ютера

Додаток для запису дзвінків ACR

І ще один варіант. це додаток для запису дзвінків ACR. Починає запис автоматично, але в налаштуваннях можна вказати розмови за викликами з яких номерів слід фіксувати, а при надходженні яких. не потрібно запускати рекординг. Додаток вміє зберігати файли в хмари: Google Disk, «Яндекс.Діск» і DropBox. Можна вибрати потрібний формат. їх в програмі передбачено кілька. Самі аудіозаписи відтворюються плеєром, який встановлено в додаток. Щоб ніхто не отримав доступу до записаним розмовам в ACR можна встановити пароль.

Запис телефонних розмов Reptilicus

Додаток Reptilicus. це найкраща програма для запису розмов на Android. Якщо людині потрібна (зараз або в перспективі) не тільки автоматичний запис телефонних розмов, а й логгірованіе SMS, повідомлень соціальних мереж і месенджерів, а також цікавить надійний захист даних на телефоні, тоді йому рекомендується звернути увагу саме на додаток Reptilicus.

Дана програма за замовчуванням зберігає всі телефонні розмови. В налаштуваннях можна додатково вказати: з яких номерів слід записувати бесіди, а при надходженні викликів з яких цього робити не потрібно. Щоб почався запис досить прийняти виклик, а по його завершенню вона автоматично завершиться. Таким чином, користувач може не турбуватися, що з якоїсь причини якийсь дзвінок виявиться не записаний.

Додаток платне (докладніше про вартість додатки записи розмов Reptilicus дивіться на сторінці «Оплата»). Є безкоштовний тестовий період, протягом якого можна випробувати всі можливості додатки.

Запис телефонних розмов Reptilicus. краще додаток для запису дзвінків. Обмежень на кількість записів не передбачено. їх може бути кілька десятків, сотень або навіть тисяч (залежить від обсягу пам’яті в телефоні). В кабінеті вони будуть зберігатися рівно 1 місяць після надходження. Потім безповоротно видаляються.

Відмінності Reptilicus від інших аналогічних програм

Головна відмінність. це, звичайно ж, найширші можливості. Reptilicus. це справжній комбайн, який дозволяє зберігати діалоги майже з будь-яких популярних джерел: WhatsApp, Viber, Telegram, Imo і Gem4me, ВКонтакте, Instagram, Однокласники, і KateMobile для ВКонтакте і звичайні SMS-повідомлення. А щоб не втратити відповідні дані можна використовувати сервіс, який пропонує програма (на ньому знадобиться попередньо створити акаунт).

Можливості програми записи дзвінків Reptilicus

Можливість знайти загублений телефон. Програма зчитує дані геолокації і відправляє їх через Інтернет. Власник пристрою, в свою чергу, може легко ознайомитися з цими даними за допомогою спеціального сервісу, і дізнатися де зараз знаходиться смартфон.

При зміні SIM-карти, в кабінет прийде повідомлення про те де була проведена зміна: точне місце на карті і дата.

Додаток Reptilicus можна використовувати і в корпоративному середовищі. Власник бізнесу може встановити програму на пристрої своїх підлеглих (звичайно, за їх згодою) і завжди залишатися в курсі того, на що витрачають час його співробітники, і де вони зараз перебувають (докладніше про цю функцію в розділі Контроль роботи підлеглих).

Якщо Вам потрібна хороша і недорога програма для запису розмов з великим набором додаткових функцій, то рекомендуємо зупинитися на виборі сервісу Reptilicus. Завантажити його Ви можете на нашому сайті за посиланням. Налаштування програми Reptilicus не вимагає особливих знань і не займе багато часу.

На Ваші питання. дадуть відповідь наші консультанти!

Найкраще додатки для запису розмов на Android

Call Recorder від SKVALEX

Call Recorder від SKVALEX (посилання на Google Play) поширюється абсолютно безкоштовно. Ця програма дозволяє конвертувати записані файли з одного формату в інший, а також додавати до них нотатки. Є зручна можливість паузи / відновлення запису безпосередньо під час розмови. Для входу в додаток можна використовуватися пароль або сканер відбитків пальців. це гарантія того, що до записаним дзвінків не отримають доступ сторонні люди.

При бажанні користувач може включити опцію, автоматично видаляє старі записи. При цьому особливо важливі можна помітити і додати в виключення. Навіть з урахуванням просунутого функціоналу програма має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, в якому не складно розібратися без знання англійської мови.

REKK. Запис дзвінків (100% робоча)

REKK. єдиний додаток зі списку, що підтримує всі версії Android, починаючи з 5, і надає віддалений доступ до записаних розмов з будь-якого пристрою. Багато рекордери з Play Маркет перестали підтримувати 10 версію Android, проте REKK ніколи не зіткнеться з такою проблемою, так як додаток використовує єдиний надійний спосіб запису дзвінків. створення конференції з сервісним номером. Запис через об’єднання дзвінків не звична багатьом користувачам цієї операційної системи, але вона дає 100% гарантію записи телефонної розмови. Це величезна перевага перед іншими рішеннями для запису дзвінків, так як такий додаток не підведе користувача в найважливіший момент.

Ще одна перевага цієї утиліти. це можливість доступу до записів з будь-якого пристрою через захищений онлайн аккаунт. Якщо під рукою немає смартфона, а запис дзвінка необхідна прямо зараз, просто відкрийте веб-браузер з будь-якого іншого пристрою, перейдіть на офіційний сайт REKK і зайдіть в свій особистий кабінет. І в додатку, і в особистому кабінеті ви зможете:

 • прослухати записи дзвінків;
 • прочитати транскрипцію тексту;
 • скачати файл на пристрій;
 • поділитися записом в месенджері або соціальних мережах;
 • перейменувати запис, додати в Вибране і ін.

Запис дзвінків ACR

Запис дзвінків ACR. безкоштовна програма, яку можна завантажити на смартфон, що працює не тільки на Android 9, але і на більш старих версіях, аж до Android 6. За функціоналом програма не багатьом поступається попередній позиції топа, але в плані стабільності роботи саме її рекомендує більшість користувачів.

Крім базових налаштувань запису, яку можна вести в форматах MP3, M4A, OGG, WAV, AMR, 3GP, FLAC, MP4, в програмі реалізовані різні фільтри. запис за номером, контакту, невідомих номерів і т.д. Софт дружить з актуальними хмарними сховищами і мессенджерами, куди можна швидко вивантажувати записані розмови, при цьому є функція відправки тільки обраної частини запису, а не всього файлу. Дистанційні аудиодорожки поміщаються в корзину, з якої їх завжди можна відновити якщо видалили щось помилково. Інтерфейс у ACR зрозумілий, тому ви точно не заплутаєтеся і розберетеся як включити запис.

Найпростіший спосіб

Купити Xiaomi. Без жартів, на телефонах популярного китайського виробника можливість запису дзвінків доступна з коробки. відповідна функція вже вбудована в фірмову оболонку MIUI.

Чому інші виробники, наприклад Samsung, не беруть приклад з китайської компанії? Справа в тому, що законодавство більшості країн забороняє записувати телефонні розмови трактуючи це як порушення конфіденційності, тоді як в Китаї це вважається нормальною практикою.

Як налаштувати запис телефонних розмов на Android 9

Привіт всім. У цій статті розглянемо, як здійснити запис телефонних розмов на Android 9. Чому розглядаємо саме цю версію?

Запис дзвінків на ранніх версіях операційної системи Android труднощів в роботі практично не викликала. Починаючи з 9 версії Google змінив політику з березня 2019 року, прикрив можливість запису дзвінків і закрив доступ до журналу дзвінків всіх програм, призначених для запису, підлаштовуючись під діючі законодавства різних країн.

Додатки, які працювали раніше без проблем і якісно писали розмови, перестали виконувати свої функції на Android 9 і знеособлюють журнал записаних дзвінків. В результаті в запису співрозмовника або ледь чутно або нечутно взагалі Тепер без root-прав налаштувати цю функцію ставати неможливим.

Підключення записи дзвінків в дзвонилка від Google

Якщо вищеописаний спосіб не дав результату, є ще один цікавий спосіб повернути запис дзвінків. Рекомендуємо звернути увагу на звонилку від Google.

Немає необхідності міняти прошивку, щоб змінити регіон. Досить встановити додаток “Телефон” від Google на ваш пристрій якщо її немає. Якщо є, переходите до додаток в Google Play. Далі, робіть все по кроках.

Прокручуєте в низ до розділу “Візьміть участь в бета-тестуванні”

Приєднуєтеся до тестування бета версії натиснувши на відповідну напис. Можливо доведеться трохи почекати, коли Google підключить вас до програми тестування. Зазвичай на очікування йде від декількох хвилин в 99%, до декількох годин.

Після приєднання вас до групи тестувальників, прийде оновлення. Вам потрібно натиснути кнопку “Оновити”.

Викликаєте будь-який контакт і телефонної книги і бачите, що з’явилася кнопку “Запис”.

Тепер додаток може записувати телефонну розмову.

Тобто, натиснувши на кнопку “Записати”, додаток попередить обох співрозмовників про початок запису дзвінка і про його завершення.

Запис можна прослухати безпосередньо в додатку. Переходьте в розділ “Недавні”. Вибираєте контакт, розмова з яким був записаний. (Під ним буде напис “Записано”)

Клік по контакту запустить плеєр для прослуховування розмови.

Такі нехитрі маніпуляції допоможуть встановити можливість запису розмови.

READ  Що входить в комплект Sony Playstation

Cube ACR

І все-таки залишається вихід і для користувачів 9 версії, це додаток Cube ACR. Додаток прекрасно працює на багатьох пристроях, зі списком ви можете ознайомитися тут.

 • телефонні
 • Viber
 • Telegram
 • WhatsApp
 • Skype

Це не весь список, який постійно поповнюється.

Жодне інше застосування не може похвалитися такими можливостями.

При першому запуску програма запросить включити в “Спеціальних можливостях” функцію App Connector, це необхідно для доступу до журналу дзвінків (я вже говорив вище про обмеження, які ввів Google). Включайте, в іншому випадку в журналі програми будуть знеособлені дані, в яких буде складно орієнтуватися.

В результаті ви отримаєте робочу, безкоштовну версію програми Cube ACR з невеликим набором необхідних функцій.

 • запис дзвінків
 • Управління журналом записів (поділиться, видалити, коментувати і інші)
 • Запис на вбудований диктофон.

Преміум (платна) версія дає більш широкі можливості:

 • Збереження запису в різних форматах
 • Резервне копіювання
 • Пін код
 • Збереження записів на SD-карту
 • Розумне управління даними

Під час виклику на екрані з’явитися віджет, за допомогою якого можна відключити і включити запис.

Якщо ваш пристрій погано записує телефонну розмову, зверніться до налаштувань “Джерело записи для VoIP”

У налаштуваннях програми вибираєте “Запис”

І встановлюєте інше джерело. тестируйте кожен.

Додатково в безкоштовній версії можна налаштувати геоположеніе дзвінка в розділі “Інші налаштування” і встановити перемикач “Включити Геотегування”.

Хочу попередити, що запис дзвінків ви можете використовувати тільки в особистих цілях не передаючи запис третім особам, попередивши співрозмовника, що розмова записується.

Запис дзвінків на телефон Samsung

Багато хто відчуває проблему записи телефонних розмов саме на Samsung. Якщо ви звернули увагу, в списку моделей дуже мало і всі мають версію Андроїда 4.2.2 або 4.4.2 максимум.

Трохи вивчивши цю тему, прийшов до висновку, що в основному проблема вирішується зміною регіону. В цьому випадку потрібно перепрошити смартфон з заміною регіону.

З одного боку, зміна прошивки для багатьох це проблема, але насправді нічого складного немає. З іншого боку, це хоч якесь рішення.

Подивіться відео і ви переконаєтеся, що змінити прошивку не складно.

Всі необхідні матеріали для налаштувань запису телефонних розмов на Android 9 (програми, прошивки) ви знайдете на форумі 4pda і відповідно інструкції як і що робити.

Автоматичне збереження записів в хмарі Dropbox

Примітка. Для зберігання в хмарі, на телефоні має бути встановлено мобільний додаток Dropbox.

 • Переходимо в Налаштування Хмара.
 • У вікні вибираємо Dropbox.
 • Активуємо опцію Автосохранение в хмарі і натискаємо Ввійти.
 • Натиснувши на Дозволити, даємо тим самим “добро” на використання хмари Dropbox додатком Call Recorder.
 • Синхронізувати записи ТАК.

Деякі доповнення по використанню диктофона.

Лучшая программа для записи звонков на Android

На головній сторінці знаходяться всього 2 вкладки: вхідні та збережені. Сюди поміщаються всі доступні записи розмов. У безкоштовної версії тут ще розташовується банер з рекламою.

Call Recorder дозволяє зберігати записи розмов в хмарному сховищі, наприклад, Google Drive або Dropbox. Це зручно для систематизації та захисту файлів або ж в разі нестачі пам’яті в пристрої.

Запис включається автоматично (можна відключити цей режим в настройках). Якщо заданий ручний режим, тоді під час розмови потрібно натиснути кнопку запису.

В авто параметрах передбачено 3 режими роботи:

 • Записати всі (працює за замовчуванням). При активації цієї настройки додаток зберігає розмови від всіх контактів, крім тих, які були внесені в список ігнорованих.
 • Ігнорувати все. У цьому режимі записуються розмови тільки тих абонентів, які були обрані в настройках.
 • Ігнорувати контакти. При такому параметрі проводиться запис дзвінків від тих, хто не перебуває у списку.

У Pro-версії диктофона доступна активація запису при струшуванні телефону. Це може бути зручно в разі, якщо не спрацював автоматичний запуск.

Чому не працює додаток для запису на моєму телефоні?

Додаток “Запис дзвінків” (і йому подібні) працює не на всіх телефонах. Це пов’язано з політикою безпеки Play Store і власне компанією-виробником.

Рекомендується протестувати безкоштовну версію (скачати її можна за посиланням вище) перед тим як купувати повну версію продукту.

Питання та відповіді

Як налаштувати автозапись розмов

 • Завантажуємо і встановлюємо додаток з Play Store.
 • Погоджуємося з умовами та політикою конфіденційності, тапнув по кнопці Прийняти.
 • Надаємо дозволу, натиснувши на кнопку Дозволити, уважно перевіряючи.
 • Заходимо в параметри програми Call Recorder через праве верхнє меню, пункт Налаштування.
 • Повзунок Запис дзвінків повинен бути зміщений вправо.
 • Режим запису Автоматично.
 • Активуйте опцію Записувати контакти, щоб вести автозапись дзвінків з контактами з адресної книги.
 • У розділі Інші параметри Збереження запису можна встановити режим збереження записів. Виберіть Зберігати запис.
 • Переходимо в секцію налаштувань Запис.
 • Формат аудіо MP4.
 • Отримані файли поміщаються за адресою / sdcard / CallRecordings /. Кількість записів обмежена лише доступним простором на карті пам’яті.
 • Прослухати запис можна через вбудовану бібліотеку або за допомогою аудіоплеєра.

Програма для автоматичного запису розмов на Android

Ми розглянемо мобільні додатки, що дозволяють записувати телефонні розмови на Android в автоматичному режимі. Перерахуємо їх можливості і покажемо, як зберегти, а потім і прослухати записи. За посиланнями можна скачати ці програми безкоштовно і протестувати на мобільному пристрої.

Програма для запису розмов на Android

Навіть самому звичайній людині, далекій від всяких шпигунських «штучок», іноді може знадобитися записати телефонну розмову. Наприклад, якщо запланований важливий дзвінок, який ви хочете потім ще раз прослухати і проаналізувати. Можливо, вам стали надзвонювати шахраї, які використовують шантаж і погрози. Або ви маєте намір в процесі розмови взяти з кого-то обіцянку, і розраховуєте закріпити його за допомогою запису.

Как записать телефонные звонки

Одним словом, трапляється всяке, і завжди добре, якщо під рукою є можливість зафіксувати телефонний дзвінок. Розберемося, як це можна зробити на сучасних мобільних пристроях, оснащених OS Android.

Програми для прихованого запису розмов на Android

В даний час в Інтернеті можна знайти чимало програм, що пропонують функцію запису телефонних переговорів на пристроях з Android. Відразу відзначимо, що існує два варіанти установки подібного ПО.

По-перше, це звичайна установка, яка не потребує втручання в операційну систему. Частина найбільш простих програм для запису розмов на смартфонах працює саме так: завантажили і поставили. По-друге, установка програми може зажадати перепрошивки апарату для отримання прав суперкористувача (Root). Цей процес зазвичай називають «рутінгом», і він відкриває доступ до раніше закритих налаштувань системи. Однак при цьому ви можете втратити гарантію виробника на телефон, якщо така є, що обов’язково потрібно враховувати. Як правило, рутірованіе необхідна для використання найбільш серйозних і функціональних додатків.

Спеціальні програми для запису телефонних розмов на пристроях Android

В даному випадку ми говоримо про додатки, розрахованих виключно на запис дзвінків і не мають додаткових функцій. Такі програми бувають платними або безкоштовними, і знайти ці програми в Мережі не важко. Після початку розмови достатньо запустити додаток, і вся розмова буде записаний. Причому, інші програми здатні починати запис не тільки після натискання кнопки, а й навіть при струшуванні телефону. Аудіофайли розмов можуть зберігатися в пам’яті телефону або пересилатися на сервер.

Слід зазначити, що при виборі подібних додатків потрібно дотримуватися обережності. Не варто завантажувати файли програм з підозрілих сайтів. А також не забудьте заздалегідь з’ясувати, чи вимагатиме додаток ROOT на телефоні.

Шпигунські програми для запису телефонних розмов для пристроїв з Android

Установка «шпигунського» додатка на свій телефон теж може бути цікавим варіантом, що дозволяє записувати дзвінки. Фактично ПО буде працювати як програма автоматичного запису телефонних розмов на Android. Тобто, всі вхідні і вихідні дзвінки записуються в автоматичному режимі, а файли записів. зберігаються на інтернет-сервері додатка. У будь-який час в особистому кабінеті користувач зможе прослухати записані файли або завантажити їх на будь-який пристрій.

У чому ще переваги даного варіанту? Шпигунська програма для запису розмов на Android має чимало й інших цікавих функцій. Фактично вона надає віддалений доступ до телефону, що часом буває дуже корисно. Наприклад, в разі крадіжки або втрати пристрою ви зможете з’ясувати місцезнаходження телефону Android по GPS-координат. А також заблокувати смартфон, запобігти крадіжці особистих даних або навіть їх видалити. Крім того, ви зможете відслідковувати, як використовується ваш втрачений телефон, дізнаватися про зміну SIM-карт, прослуховувати дзвінки, перехоплювати SMS і т.д. Все перераховане вкупі значно підвищує шанси отримати дорогий телефон назад.

BETATECH.COM.UA 2022