Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Пропуск для Instagram скопіювати на iPhone

Секретний пробіл для інстаграм

Особливість соцмережі в тому, що прогалини тут працюють некоректно. Невеликий лайфхак допоможе виправити ситуацію. Щоб зробити абзац потрібно використовувати спеціальний символ. невидимий пробіл. При роботі на комп’ютері необхідно затиснути клавішу Alt і набрати код 255.

У разі набору тексту з телефону потрібно в кожен абзац вставити символ «⠀». Ви можете скопіювати його зі статті і відразу скористатися. Покрокова інструкція:

 • Наберіть текст для поста в текстовому редакторі.
 • У цьому ж редакторі для поділу тексту використовуйте секретний значок. «⠀».
 • Всі потрібні відступи виділіть цим символом, видаляючи пробіли в кінці речень.
 • Текст з редактора скопіюйте в інстаграм.

Тепер пост можна публікувати і він буде розділений на абзаци і нічого не з’їде.

Унікальна пропозиція50% на ВСЕ курси Skillbox. Отримайте сучасну онлайн-професію, розкрийте свій потенціал.

Додатки для пропуску інстаграм

Space. програма-редактор тексту, за допомогою якої налаштовуються відступи, додаються стрілки значки та інші символи.

Postme. дозволяє розставити відступи в пості. Достатньо написати текст з порожніми рядками в потрібних місцях, скопіювати і вставити його.

Відступи за допомогою рисок і крапок

Такий варіант підходить для тих, хто не хоче морочитися зі вставкою символів або скачуванням програм. Досить поставити крапку або риску в потрібному місці і текст буде перенесений.

Телеграм-бот для прогалин в інстаграм

Для тих, хто має досвід використання телеграм можна працювати з ботом. Досить скопіювати текст роботу (text4insta) і ви отримаєте готову роботу з абзацами. Її можна скопіювати до себе в профіль і публікувати.

Як зробити відступи в інстаграм на iPhone

Після того як ви набрали текст і поставили в кінці кожного речення потрібний розділовий знак, не натискайте на пробіл. Між миготливим курсором і знаками пунктуації відступів бути не повинно. Далі, поетапно зробіть ці кроки:

 • Перейдіть на цифрове меню, натиснувши на кнопку «123».
 • З’явиться кнопка «Введення», на яку потрібно буде натиснути.
READ  Як відключити TV iPhone на iPhone

За допомогою цієї кнопки розділіть текст на потрібні блоки і у вас з’являться відступи.

Як зробити відступи в інстаграм на Android

Після того як ви вибрали і оформили фото, справа залишається за текстом. Щоб вийшли невидимі прогалини в тексті, скористайтеся покроковою інструкцією:

 • почніть набирати текст, натиснувши «Enter» в потрібних місцях;
 • як було описано в попередньому абзаці, тут теж не повинно бути відступів між розділовими знаками і курсором.

КАК ХАКНУТЬ МЕТРО. Как пройти в метро через IPhone?

Де безкоштовно завантажити додаток для прогалин

Не варто забути і про те, що структурування тексту в мережі Instagram проводиться за допомогою сторонніх додатків, встановити які можна на будь-який сучасний смартфон.

Примітно, що серед усього представленого асортименту чимало безкоштовних пропозицій, і багато хто з них є досить швидкими і зручними у використанні.

Навіщо потрібні абзаци в Instagram

Природно, для просування інстаблогери беруть на озброєння всякі виверти. І якщо раніше це були яскраві барвисті фото і відеоконтент, представлений в загальній стилістиці (одні і ті ж фільтри, колірні рішення, ракурси, композиції та ін.), То тепер багато уваги приділяється тексту.

У підсумку виходить, що під одним постом публікуються цілі «простирадла», читати які не дуже зручно. Звичайно, багато інстаграмщікі намагаються вирішити це питання за допомогою каруселі з фотографіями тексту, набросанного в смартфонах блокноті, але практика показує, що це рішення є далеко не найефективнішим.

Непоганим варіантом стала розбивка довгого друкованого тексту на абзаци, що дозволило структурувати пости і робити їх більш зручними для прочитання.

А додавання різних ефектів у вигляді маркерів і нумерованих списків, розбавлених яскравими емоджі і хештег, зробило такі пости ще більш привабливими.

Але як виявилося, за зовнішньою простотою ховалися певні складності, обумовлені деякими особливостями програмного забезпечення. Так, проставлення абзаців за допомогою звичної клавіші Enter на смартфонів розкладці не спрацювало, тому активним користувачам мережі довелося вирушати на всілякі хитрощі, щоб красиво структурувати текст.

Space

Однією з таких безкоштовних утиліт є мобільний додаток Space. Варто відзначити, що це програмне забезпечення, що займає мінімум місця на пристрої, допомагає не тільки в розбивці тексту на абзаци, але і його перетворенні.

Так, з його допомогою можна розставляти спецсимволи, яких немає в стандартній віртуальній розкладці смартфонів (стрілочки, значки та ін.), Нумерувати або маркірувати списки, проставляти хештеги, що полегшують пошуки і використовувати багато інших сучасних фішки.

READ  Як встановити ios 11 на iPhone 5

сервіс Інстапробел

Ще одне зручне додаток, що допомагає розставляти абзаци там, де це необхідно. Щоб скористатися сервісом, необхідно вбити в поле введення потрібний текст, розбити його на абзаци за допомогою Enter і провести конвертацію в власний профіль.

Як зробити відступи для Instagram на Android

Примітно, що є ще простіший метод розбивки тексту на окремі абзаци в інстр. Правда, він доступний тільки для власників мобільних пристроїв, що працюють під управлінням операційної системи Android.

Для цього потрібно просто натискати Enter в місцях розбивки, не забуваючи про те, що між ними не повинно бути пробілів. І якщо слідувати цій інструкції, то відразу після кліка по команді «Готово» відбудеться автоматична розбивка тексту.

Телеграм-бот

Розбивку постів на абзаци можна проводити за допомогою Telegram спамерських пошукових роботів. Одним з них є text4insta, де текст перед відправкою доведеться відформатувати, просто набравши його в редакторі і виконавши поділ за допомогою порожнього рядка.

Після відправки поста користувачеві залишиться тільки дочекатися відповіді і вставити отриманий текст в публікацію в своєму профілі. І це далеко не єдині можливості бота, адже крім іншого, він може виставляти набраний текст по центру, виділяти окремі слова і цілі речення жирним шрифтом, а також виконувати підкреслення або закреслення.

Чистіть спам коментарі

Кількість коментарів підвищує ER і гіпотетично, це добре для аккаунта в епоху алгоритмічних стрічок. Тільки спамние коментарі з пропозицією про роботу можуть псувати все враження про акаунт. Такі коментарі краще видаляти.

вбудований Бумеранг

Бумеранг. це програма, яка допомагає створювати зациклені гифки. В одному з недавніх оновлень Інстаграм, розробники вмонтували бумеранг в історії. Тепер можна видалити Бумеранг з телефону, і користуватися Інстаграмом.

Зайшли в історії, і вибрали кнопку Boomerang.

пропуск, instagram, скоп, iphone

Як робити пробіл в Instagram

Користувачам соціальних мереж завжди потрібно надавати зручну і структуровану інформацію. Незалежно від того, чи продаєте ви що-небудь або ведете тематичний блог. Добре пророблений текст. запорука довгого співпраці між і аудиторією, особливо з огляду на наростаючою зараз конкуренції. Грамотно оформлений і сформульований текст допоможе вам повернути читача на вашу сторінку знову і знову. Але багато користувачів, які ведуть інформативні не знають навіть, як робити прогалини в Instagram в тексті. Тому перший розділ присвячений саме цьому.

На фотографіях нижче представлений вид поста з пропуском і без.

READ  Заблокувати iPhone віддалено

Так виглядає пост без пробілу. Суцільний текст, написаний в редакторі Instagram.

А так виглядає пост з використанням прогалин. Відразу видно більш пророблена структура, навіть з огляду на те, що пост сам по собі не несе багато інформації.

Тепер давайте розберемося. Є два варіанти поставити таку прогалину, щоб текст не здавався суцільним. Розглянемо обидва.

 • Пишіть в нотатках, якщо використовуєте iOS.;
 • Далі копіюємо і вставляйте в Інстаграм.

Текст буде виглядати точно також, як ви його візуалізували у себе в нотатках. Таке правило буде особливо корисним тим, хто пише об’ємні розповідні тексти.

 • Якщо ви пишете текст в редакторі Instagram при додаванні фото, не ставте прогалини в описі після точки;
 • Після точки відразу переходимо на новий рядок клавішею Enter / Введення.
 • зберігаємо запис.

Історії для обраних

Опублікуйте Інстаграм-історії для обраних.

Очистити історію пошуку

За замовчуванням Інстаграм зберігає ваші пошукові запити. Якщо ви шукали подарунок дружині, і побоюєтеся, що через пошук ваш сюрприз розкриється, можете очистити історію пошуку, і ніхто нічого не знайде =)

Натисніть на налаштування свого облікового запису, і пролістніте вниз до пункту «Очистити історію пошуку».

пропуск, instagram, скоп, iphone

instagram Plus (Rocket for instagram) на iPhone. Скачиваем видео с закрытого профиля! (2020)

Історія лайків

Ви завжди можете знайти список тих публікацій, які лайкнули. Я так перевіряю якість роботи сервісу масслайкінга.

Зайдіть в налаштування облікового запису, смахніте вниз до пункту «Сподобалися вам публікації».

Зберігайте історії в галереї

Якщо використовувати бумеранги, потім стікери, потім пензлика. може вийти класна історія, яку захочеться зберегти на телефон.

Невидимі символи для інстаграм з iPhone. Як зробити абзац в Instagram в описі

», Користувачі зазвичай мають на увазі те, як ділити текст на абзаци.

Скачай это приложение на iPhone! Раскрутка инстаграм в приложении Getinsup

Це може бути обумовлено тим, що зазвичай користувачі не пишуть багато тексту в якості підпису до фотографій, які викладають.

Але тут розробники явно прорахувалися. У будь-якому випадку, ми розглянемо кілька способів, як можна поставити проблем і розділити текст на абзаци.

Ця проблема до слова, виникає тільки у користувачів з операційною системою.

Невідомо, чому і з яких причин, але на цих девайсах пробіл вперто не хоче ставитися. Звідси випливає перший спосіб.

BETATECH.COM.UA 2022