Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Redmi 6 miui 11 не спадає

Table of Contents

Оновлення MIUI 12 Global

1) Оновлений темний режим «Dark Mode 2.0», що працює тепер не тільки з системними додатками. У міюай 12 темна тема пристосований для всіх додатків додатків.

3) Розширені засоби конфіденційності та захисту власника телефону Сяомей.

6) Новий движок анімації під назвою Mi Light Cone Awesome Framework (LCAF). Ця розробка LCAF допомагає анімувати різні частини фірмового графічного інтерфейсу Xiaomi: значки, пуск або закриття програми, перемикачі, системні жести і багато чого іншого.

Більш детальний огляд нових функцій в цій статті.

Як встановити MIUI 12 Global вже зараз?

Встановити глобальну прошивку MIUI 12 можна аналогічно з китайською бета-версією. Установка і прошивка проходить через рекавери TWRP.

завантажити MIUI 12 Global

Вже на даний момент можна встановити MIUI 12 Global на наступні телефони:

redmi, miui, спад
 • Mi 9;
 • Mi 9T;
 • Mi 9T Pro;
 • Redmi K20;
 • Redmi K20 Pro.

Прошивки V12.0.0.8.QFAMIXM, V12.0.0.11.QFJMIXM і V12.0.0.8.QFKMIXM працюють на базі Android 10.

Поточне оновлення розсилається через OTA всім учасникам Mi Pilot. Насправді це инкрементной OTA-оновлення розміром 655 МБ, і поки ще зі старим логотипом.

Досвідчені користувачі, можуть протестувати прошивку вже на даний момент, скачавши Recovery ROM.

Всі прошивки MIUI 12 Global для телефонів Xiaom і Redmi:

MIUI 12 Global Stable V12.0.0.11 | Завантажити Recovery ROM (рівна посилання)

Оновлення з версії MIUI 11 V11.0.5.0 до MIUI 12 V12.0.0.11 | завантажити OTA

 • Xiaomi Mi 9T Pro / Redmi K20 Pro.

MIUI 12 Global Stable V12.0.0.8 | Завантажити Recovery ROM (рівна посилання)

Оновлення з V11.0.4.0 до V12.0.0.8 | Завантажити OTA (рівна посилання)

Як встановити MIUI 12 на Xiaomi? Покрокова інструкція.

1) Завантажити оновлення MIUI 12 OTA або файл zip для Recovery ROM, скачав по посиланню вище.

2) Перенесіть ZIP-файл оновлення в сховище телефону в головному каталозі. Іншими словами поза кожної папки. Якщо це НЕ спрацює, помістити файл в папку «Download_rom».

3) Відкрийте програму оновлення на вашому телефоні Xiaomi. Або за опціями У телефоні Оновлення системи.

4) Натисніть на три точки в верхньому верхньому кутку і виберіть «Вибрати пакет оновлення».

5) Якщо функція «Вибрати пакет оновлення» не виникає, натисніть на значок MIUI пару раз і перевірте знову.

6) Виберіть завантажену прошивку MIUI 12 Global Stable ROM з пам’яті телефону.

7) Після того, як ваш телефон Перезавантажитися, почнеться процес оновлення.

8) Після закінчення процесу установки перезавантажте систему.

Попередження: нечислове значення, що зустрічається в /home/xiaomi7/xiaomishka.ru/www/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php онлайн 212

Попередження: нечислове значення, що зустрічається в /home/xiaomi7/xiaomishka.ru/www/wp-content/themes/publisher/includes/func-review-rating.php онлайн 213

Здрастуйте, дорогі друзі! Мене звуть Міша Xiaomiнко Я прихильник техніки, комплектуючих і телефонів Xiaomi. Маючи доступ до інформації, намагаюся Надавати для читачів «Xiaomiшки» захоплюючий і високоякісний контент. Ділюся останніми новинками та ексклюзивним матеріалом.

Xiaomi. розблокування завантажувача Розблокування завантажувача на Redmi 5 і Redmi 5 Plus Xiaomi нарощує термін очікування для розблокування завантажувача Xiaomi. установка кастомних рекавери

Принцип розблокування завантажувача, так само як і установка кастомних рекавери схожі незалежно від моделі Xiaomi, якщо у вас це ще НЕ виготовлено, то всю інформацію можна відшукати в інструкціях.

Установка прошивки так само здійснюється стандартним методом через TWRP. У кого цей процес викликає труднощі, комп’ютер читаємо анотацію:

Завантажити та встановити MIUI 12 Global Stable ROM

Після того, як розробники Опублікував офіційний графік виходу MIUI 12 Global Stable ROM, стало зрозуміло, які телефони Xiaomi отримають оновлення першими. Тестування глобальної розміреним прошивки триває, основна розсилка через OTA почнеться в червні.

Те, користувачі, яким НЕ терпиться протестувати глобальну прошивку, вже на даний момент можуть завантажити і встановити MIUI 12 Global Stable ROM.

Хочете MIUI 11 на свій смартфон прямо зараз? Android 10?

НЕ бажаєте чекати? Є новітньої бажання скористатися новаторством і поліпшенням оболонки MIUI 11 вже на даний момент, а не чекаючи офіційного релізу? Така можливість є, і зараз ми для вас розповімо що необхідно для того, щоб встановити оновлену версію на ваш телефон Xiaomi.

Відразу хочеться внести маленьку ясність. Це не фінішна прошивка, а Бета-версія, але як показує досвід використання, вона вже досить доопрацьовано, головні нововведення знаходяться, якихось «глюків» в роботі побачене Не було.

Тестування прошивки, як видно зі знімка екрана, виконувалося на телефоні Xiaomi Redmi Note 5.

Телефонів в переліку, для яких уже на даний момент пропонується багато прошивка, досить.

Якщо ви НЕ знайшли свого телефону, може бути, прошивки для нього є саме в цьому випуску від 26 вересня 2019 року. Є можливість вишукати необхідну прошивку в попередніх версіях. Ось посилання на всі доступні прошивки, які відсортовані по папках, що мають імена типу: 9.9.26, 9.9.6 і т.д. Назва папки. Це не що, як дата виходу прошивок, в певному каталозі, в форматі: год.Месяц.Чісло. Природно, варто найостанніша (з доступних), в свою чергу, буде дуже доопрацьовано, з виправленими помилками, якщо такі були виявлені в останніх релізах.

У заголовку фалового прошивок, крім дати виходу, можна ще почерпнути інформацію про версії Android. У нашому випадку файл іменується Xiaomi.Eu_multi_hmnote5pro_9.9.26_v11-9.Zip. «V11-9», в кінці, дає усвідомити, що версія MIUI 11, а Android. 9. ЖAL-KO, що поки даний телефон не перевели в нову версію операційної системи, але це неодмінно станеться з виходом нової версії або ж, може бути, в розміреним прошивки.

ПОЛНАЯ ОПТИМИЗАЦИЯ Miui 11 от A до Я | БАТАРЕЯ ДЕРЖИТ ДОЛЬШЕ | РЕКЛАМЫ НЕТ | РАБОТАЕТ ШУСТРО

Отже, ви знайшли прошивку для власного телефону в переліку, але не поспішайте її закачувати. Для того, щоб встановити Бета-версію на власний телефон, Повинні бути дотримані певні умови, а саме:

 • Розблоковано завантажувач;
 • Встановлено кастомний рекавери (TWRP).

У даній статті ми не станемо Заострів, увагу зараз, не раз уже було описано раніше. Хто пропустив дані анотації, переходимо по посиланнях нижче і знайомимося з інформацією.

READ  Xiaomi redmi note 8t 32gb огляд

MIUI 11 отримає суворий редизайн та нові функції

Крім, всяких «витребеньок», звуків, анімації та інших моментів, хочеться відзначити вдосконалену систему енергоефективності на даній прошивки. Хоч Redmi Note 5 ніколи і НЕ мучився жвавої розрядкою, на MIUI 11 він став «жити» довше, від 1-го заряду. А ось за окремий окремий програмістам Xiaomi.

По ходу написання цієї інструкції, нам попалася інформація про установку Android 10 на різні пристрої. Ми вирішили поділитися нею з вами. Раптом для вас не терпиться випробувати останній Android одним з перших. Принцип прошивки схожий, як і вимоги до телефону, так що ці моменти пропускаємо, а просто розповімо, де вишукати прошивки на ваш пристрій.

На даній сторінці вказані посилання на самі прошивки, можна отримати інформацію, в тому, що все-таки відрізняється Android 10 від попередників, щоб встановити дані прошивки, і як це робити. Єдине. все на англійській мові, так що, якщо у вас з цим проблемами, користуйтеся нашими інструкціями, повірте, вони схожі (крім мови). Навіть беручи до уваги дані моменти, відшукати Потрібну прошивку, а не складе труднощів. Всі прошивки згруповані по виробниках, серед яких: Xiaomi, OnePlus, Motorola, Asus і Samsung.

Наприклад, для нашого «піддослідного» (Redmi Note 5) тут можна відшукати прошивку під заголовком: PixelExperience_whyred-10.0-20190926-1302-BETA-OFFICIAL.Zip, який дає усвідомити, що це Android 10 від 26.09.2019 року. Версія ж. PixelExperience. Іншими словами. НЕ MIUI. Якщо для вас не до вподоби стандартна оболонка Xiaomi, зможете випробувати щось інше. Як поводяться сторонні прошивки на пристроях Xiaomi, дивимося по посиланню нижче:

прошивка Redmi 5 Plus на MIUI 10 з Android 8.1.0

Єдине, що варто додати. В інструкції з прошивки Redmi 5 Plus, описується варіант з повною чищенням системного розділу. Що це означає? Вся інформація зберігається в пам’яті телефону. видаляється (не рахуючи інформації на карті пам’яті). Схожий варіант має свої переваги, так система ставиться «з нуля». Але при такому методі доведеться заново налаштувати акаунти, закачувати додатки, відновлювати контакти та інше, так що до початку перепрошивки, а не зайвим буде обзавестися бекам потрібної інформації.

Якщо, за новітньою, використовувати налаштування системи особливого бажання коменти, а хочеться просто подивитися, що з себе представляє MIUI 11. є жвавий варіант. НЕ очищати системний розділ на сто відсотків, а просто оновити прошивку. В такому випадку, система оновиться, але все опції, програмки, контакти і інша інформація, що зберігається в папках (фото. Документи та інше). залишаться НЕ тронутими. Це дозволяє зменшити потрібний час для переходу на нову версію MIUI. Весь процес займе у вас близько 5-7 хвилин (залежно від телефону) і після чого ви отримуєте оновлену і стовідсотково налагоджену систему. все залишилося, як було, а ось версія прошивки стала новіше.

Якщо для вас такий варіант подобається більше, тоді, коли ви будете робити Wipe, в розділ «Advanced Wipe», необхідно відзначити галочками за все два пункти ( «Davik / ART Cache» і «Cache»).

Пункти «Дані», «Внутрішнє сховище», «Система». виділяти непотрібно.

Після проведення даної процедури, переходимо безпосередньо до установки (оновлення, в цьому випадку) прошивки. Після закінчення процесу, перезавантажуємо пристрій, чекаємо трохи більше звичайного (бо це 1-ий пуск системи) і зустрічаємо вікно вітання, і маленькою огляд нових функцій.

Після чого ви бачите власний десктоп конкретно в тому вигляді, в якому він був до перепрошивки.

Описувати те новаторства, які MIUI 11 приносить собою, ми не станемо в даній інструкції, для цього є окрема стаття, кому цікаво, переходимо за посиланням:

Установка прошивки Resurrection Remix OS на Redmi Note 3 PRO

НЕ знайшли свого телефону (прошивки під нього) на даному порталі. є кандидатура.

Ресурс 2-ий. це, звичайно, всіма нами улюблений 4PDA. У «пошуковику» вводимо модель власного телефону і в кінці приписуєте «4pda». Зазвичай, 1-ша ж ситуація в пошукових результатах буде і, яка приведе вас до дискусії вашого телефону на даному веб-сайті. Далі потрібно перейти в розділ «Прошивка» (офіційні або неофіційні, залежно від того, що ви шукаєте). З розділом «Офіційні прошивки». все зрозуміло, думаємо, немає сенсу розтлумачать, що ви тут відшукати. 2-ий же варіант запропонує ще більший вибір різних прошивок від: AICP, LineageOS, Resurrection Remix, ViperOS, Mokee OS, AOSP і величезної кількості інших виробників.

Любіть експериментувати, шукайте собі гідну сторонню прошивку. «Плацдарм для маневрів» такий великий, що перепробувати все. буде дуже важко. Ми ж, поки не стали «накочувати» 10 Android. Мабуть, дочекаємося виходу даної версії конкретно на MIUI. Тим паче, нам поки що більш цікавий варіант просто з оболонкою MIUI 11 нехай і на Android Pie.

Чекаємо від вас коментарів. Чи будете ви встановлювати бета-версію MIUI 11 або будете очікувати офіційного релізу? Якщо все таки оновіться, пишіть про свої враження, що сподобалося в оновленій прошивки, а що ні. Ця інформація буде цікава Часом не тільки нам, але і всім іншим читачам.

Як оновити MIUI через три точки?

Три точки символи, які відкривають додаткові можливості в меню Оновлення системи. Для того щоб оновиться без очікування поновлення по повітрю, нам потрібно завантажити необхідну прошивку MIUI. Знайти їх можна в цьому розділі.

Будьте уважні, через додаток Оновлення можна підвищувати тільки поточну версію:

 • China China
 • Global Global
 • EU EU
 • RU RU

При підвищенні версії дані зберігаються якщо відкочуватися, дані втечуть.

 • China Global
 • China кастомними
 • Global China
 • Global кастомними
 • кастомними China
 • кастомними Global
 • Російська на глобальну
 • Європейська на російську і т.д.

Оновлення по повітрю

Для власника девайса найпростішим способом буде завантаження по повітрю через Wi-fi. Для цього потрібно:

 • увійти в меню налаштувань;
 • вибрати розділ з інформацією про телефон;
 • натиснути Оновлення системи та Перевірити оновлення.

Якщо вже є останнім ПО, смартфон запропонує його завантажити. Після підтвердження весь процес відбувається автоматично без втручання користувача. Під час отримання нових файлів не можна примусово вимикати девайс. Перед початком процесу рекомендуємо перевірити рівень заряду батареї і підключення до мережі через Wi-Fi.

Як оновити Xiaomi до Miui 10 на різні моделі Redmi

Постійно поповнюється перелік мобільних пристроїв, на яких доступний апгрейд до десятого покоління Miui. Однак база прошивки для різних апаратів різна.

Наприклад, ті, хто купив пристрої Redmi 6 Pro, легко перевірять наявність апгрейдів. Необхідний інсталяційний файл займає трохи більше 600 МБ. Однак це стосується смартфонів, придбаним на китайській стороні в РФ на базі ОС One для Андроїда доступний лише Mi A2 Lite.

Новий режим енергозбереження

Ще на презентації MIUI 11, був анонсований новий режим енергозбереження Ультра.

При його активації автоматично включається Темний режим, обмежується робота більшості функцій, крім найнеобхідніших (дзвінки, SMS). На робочому столі залишаються тільки іконки Телефон, Контакти та Повідомлення. Час автономної роботи смартфона істотно збільшується.

Однак на Xiaomi Mi 8 Lite при оновленні до MIUI 11 даний режим не з’явився. Можливо він буде доступний трохи пізніше. Огляд пишеться по свіжих слідах одразу ж після отримання нової версії прошивки. Згодом можуть бути доповнення та Ультра енергозбереження буде доступно.

READ  Xiaomi Redmi ноут 8 т огляд

Інструкція по оновленню через три точки

У нашому прикладі була використана прошивка MIUI 9.2 Global Stable для Redmi 3S.

Викачуємо оновлення на комп’ютер (або безпосередньо на смартфон, якщо вистачає пам’яті) і переміщаємо в телефон або на карту пам’яті. У нашому випадку zip-файл прошивки MIUI виявився в кореневій папці смартфона (можна скачати в будь-яку папку).

Перед оновленням переконайтеся, що смартфон заряджений!

Відкриваємо на Xiaomi Налаштування Про систему в нижній частині кнопка Оновлення системи

Відкриється програма Оновлення, натискаємо на зображення трьох точок праворуч і вибираємо пункт Вибрати файл прошивки.

Якщо немає такого меню, натисніть на екран (логотип) 10 раз має з’явитися.

Miui 11 не приходит | MIUI 11 ошибка обновления

Через провідник вказуємо файл з прошивкою і натискаємо ОК, після вибору відразу почнеться розбір файлу поновлення.

Далі смартфон зажадає перезавантаження і продовжить оновлювати оболонку MIUI.

Якщо при виборі прошивки виникає вікно з помилкою, значить версії поточної MIUI і встановлюється не збігаються або файл оновлення битий, перевірте коректно він був переданий на смартфон. Також оновлення не запуститься, якщо версія прошивка передбачена тільки для тестерів (демо-версія). В такому випадку слід дочекатися свого поновлення.

MIUI 11 для різних смартфонів заснована на різних версіях Android

В цьому році Xiaomiвипустила довгоочікувану прошивку MIUI 11, але в перші дні після виходу її отримали менше десятка смартфонів, в основному флагмани компанії. Днями MIUI 11 стала доступна для майже всіх актуальних моделей Xiaomi, включаючи «старі» пристрою 2017 року випуску, в загальному 47 телефонів.

Дивіться також в сюжеті про те, як захистити свої гаджети на морозі:

Оновлення додало в оболонку темну тему оформлення, підвищену швидкість роботи, новий системний шрифт, перероблені стандартні іконки додатків, а також безліч інших нововведень, в тому числі динамічні звуки і анімації, які змінюються в залежності від конкретного часу доби.

прискорення ігор

Режим Прискорення ігор звільняє місце, а також прискорює роботу додатків. В його налаштуваннях ви можете відключити кнопки і жести, щоб уникнути випадкових натискань. Можна також налаштувати пріоритет швидкості і обмежити роботу деяких додатків. Все це потрібно для того, щоб максимально розвантажити смартфон при запуску гри.

Pocophone F1

Користувачі моделі з Піднебесної Pocophone F1 також повинні бути в курсі того, як оновитися до Miui 10. Оскільки пристрій відноситься до числа претендентів на розглянуту обновку. Гаджет здатний транслювати потокове в HD-якості після відповідної інсталяції. По завершенні процесу апгрейда специфікація пристрою 8.10.30 beta. Крім того, оновлення містить актуальний патч для безпечної роботи Андроїда.

Для інсталяції Miui 10 виберіть в налаштуваннях покофона пункт About phone. Потім перейдіть в розділ System update, а в ньому в Choose update. У відкритому фреймі відзначте директорію зберігання завантаженої з Інтернету прошивки. Будьте готові почекати півгодини до завершення заходу по установці.

Екран Xiaomi Redmi 6

Xiaomi Redmi 6 оснащується 5,45-дюймовим IPS дисплеєм з роздільною здатністю 1440 на 720 пікселів. Яскравість змінюється в межах від 1 до 339 кд / м2, виміряна контрастність. 1: 823. Матрицю прикриває плоске захисне скло. Олеофобное покриття слабке. відбитки збирають досить швидко, але легко видаляються, палець ковзає середньо.

Є датчик автояркость, зараз він працює не кращим чином, а також можливість налаштування контрастності і колірної температури, режим читання. Плюс можливість включення підсвічування подвійним тапом або при піднятті смартфона.

За мірками сучасних IPS-матриць колірної охоплення не найширший, але трохи ширше простору sRGB. Калібрування в цілому виконана точно, що звично для смартфонів Xiaomi. Максимальна яскравість не найвища, так що на яскравому сонці зображення помітно блякне, хоча в похмуру погода розібрати інформацію на екрані не складно.

Знову ж таки, в цілому про екран можна сказати, що за мірками недорогих смартфонів він непоганий і нормальний, але в контексті порівняння з Redmi 5 виявиться, що раніше матриця була краще. яскравіше (414 кд / м2), контрастніше (1: 988), більше (5,7 дюймів) і з 2,5D-склом.

апаратна платформа

Один з цікавих моментів, пов’язаних з Redmi 6. нова апаратна платформа. Останні пару поколінь пристроїв Xiaomi привчили нас до того, що компанія вибирає вдалі процесори Qualcomm. Вони ж широко зустрічаються і в смартфонах інших компаній, тільки у Xiaomi таке «залізо» часто коштує дешевше. Але Redmi 6 порушує і цю традицію, тому що в ньому використовується нова SoC від MediaTek. На деякий час тайваньські чіпи пропали з продукції багатьох великих виробників, але Helio P22 виглядає не гірше аналогічних рішень Qualcomm, як мінімум на папері.

Дивіться самі. MediaTek Helio P22. це 8 ядер Cortex A53 працюють на частоті до 2 ГГц і графіка PowerVR GE8320. У плані швидкостей 3G / 4G мережі Helio P22 аналогічний Snapdragon 450 в минулій моделі, та й за іншими характеристиками, грубо кажучи, теж. Нова платформа MediaTek зроблена за нормами техпроцесу 12нм. максимально близько до флагманським 10 нм і трохи краще 14 нм в рішеннях конкурентів. В першу чергу це означає менше енергоспоживання і нагрівання корпусу під навантаженням.

Смартфон на Helio P22 працює порівняно з минулою моделлю, при використанні відчуваєш, що в руках недорогий смартфон, іноді бувають невеликі «затики», але з оглядкою на ціну розумієш. все цілком добре. Модель і SoC нові, так що ПО поки напевно не доведено до розуму. Скоро апарат повинен оновиться до MIUI 10 і думаю, що все стане трохи краще.

У плані ігрової продуктивності чудес чекати не варто, але на середньо-низьких налаштуваннях можна комфортно поганяти в Asphalt Extreme і зіграти матч в PUBG. В останньому випадку мені більше заважає не мінімальні подлагіванія, а складність потрапляння по дрібних елементів інтерфейсу гри. При цьому я не помітив відчутного нагріву корпусу.

Підводячи підсумок можна сказати, що Helio P22. прямий аналог Snapdragon 450 з більш продуктивним процесорним блоком і трохи слабшою графікою. І так, в Redmi 6 відмовилися від інфрачервоного порту для управління побутовою технікою, в ньому все ще встановлений MicroUSB, немає NFC і підтримки Wi-Fi 5 ГГц, але зате мінімальна версія смартфона пропонує вже 3 і 32 ГБ пам’яті, а топова. 4 / 64 ГБ. Розширити пам’ять можна за допомогою «гібридного» слота.

Поділіться у соціальних мережах:

Виходячи з назви, новий Redmi 6 приходить на зміну Redmi 5, представленому приблизно півроку назад. З урахуванням того, що минула модель виявилася цілком вдалою і була тепло сприйнята покупцями, у вас може виникнути питання. навіщо приймача показали так швидко? Можливо, новий смартфон принципово краще минулого і Xiaomi поспішає порадувати фанатів? Або компанія просто роздуває модельний ряд? В огляді постараємося відповісти на ці та інші питання.

Час роботи Xiaomi Redmi 6

Ємність вбудованого акумулятора. 3000 мАг (на 300 мАг менше, ніж в минулій моделі). У тесті PC Mark нова модель показує не пропорційно менший результат, але говорити про проблеми з часом роботи не доводиться, заряду вистачить на звичний день роботи при середньому навантаженні, просто рекордів автономності Redmi 6 не ставить.

READ  Можна відстежити посилку за номером телефону

Дизайн і ергономіка

Мода циклічна і іноді мені здається, що дизайн смартфонів теж, по крайней мере в плані вибору матеріалів корпусу. Рік-два тому були популярні металеві корпуси, а зараз багато тяжіють до скла і глянцевому пластику.

Xiaomi Redmi 6 теж вирішив відійти від ідеї спадкоємності і на відміну від минулої моделі зустрічає покупця повністю пластиковим корпусом сірого, блакитного, золотого або рожевого кольору з обробкою «під метал».

Імітація металу вийшла не найвдалішою, по вазі і тактильним відчуттям легко зрозуміти, що тримаєш в руках саме пластиковий смартфон, що в порівнянні з Redmi 5 можна назвати недоліком. За рахунок горизонтального модуля подвійний камери нова модель може і виглядає більш сучасною, але точно. не більш якісною. Так що залишається сподіватися хіба що на практичність пластику. Правда, варто зробити знижку ще й на колір тестового смартфона. інші варіанти відрізняються білими фронтальними панелями і разом з більш яскравими «спинками» можуть сприйматися краще.

Ще варто відзначити невелике зменшення діагоналі екрану, а також ширини і висоти корпусу. хтось знайде в цьому перевага Redmi 6 перед Redmi 5, але я буду наполягати на тому, що новинка виглядає простіше. У ній використовується звичайне плоске захисне скло екрану, немає інфрачервоного датчика для керування побутовою технікою, динамік розташований на «спинці», як у більш дешевих моделей.

В іншому перед нами нормальний бюджетний апарат. Претензій до якості збірки немає, розташування роз’ємів і клавіш звичне і зручне, як і самі клавіші.

Мало не забули про коробку. вона теж говорить про бюджетности, в першу чергу своїми маленькими розмірами. Всередині є зарядний (5В / 1А), кабель і документація. Раніше ще був простенький чохол (в Redmi 5), але в цей раз вирішили обійтися без додаткових аксесуарів.

Мультимедіа

Redmi 6 оснащується одним мультимедійним динаміком, розташованим ззаду. Він цілком гучний і звучить порівняно з іншими бюджетними смартфонами. досить плоско, без басів і високих.

Зауважень до розмовного динаміку і двом мікрофонів у нас не виникло. Якість звуку в навушниках звичайне (хороше), є дуже пристойний запас гучності.

Чому не приходить оновлення MIUI 12 на Xiaomi (Redmi)

Я розумію, сумно, коли друзі і люди в інтернеті вже щосили діляться враженнями від нової MIUI 12, викладають фото і відео, хваляться, а ви все чекаєте, поки на вашому Xiaomi (Redmi) з’явиться заповітне повідомлення про доступність нової прошивки.

Давайте розберемо основні причини чому оновлення MIUI 12 на ваш смартфон Xiaomi ще не настав:

Тривалий час розсилок MIUI 12 по телефонам користувачів

Якщо ви прочитали в новинах про те, що для вашої моделі MIUI 12 готова фінальна версія, а ваш телефон не бачить оновлення, не переживайте.

Уявіть, що у вас є сервер, зрозуміло, що у Xiaomi їх набагато більше, але уявімо, що роздачею прошивки займається один великий сервер. Тепер згадаємо, що смартфони Xiaomi одні з найпопулярніших в світі, їх купують сотнями тисяч щомісяця, і ось виходить оновлення, яке займає близько 2 Гб, які треба завантажити.

Якщо дозволити всім користувачам одночасно це зробити, сервер не витримає і зависне, або швидкість роздачі буде вимірюватися в кілобайтах в секунду, що, з огляду на обсяг архіву, неприйнятно.

Тому розробники, передбачаючи подібні складнощі, розсилають нову версію MIUI 12 хвилями, щоб люди могли з адекватною швидкістю скачати прошивку. Як тільки велика частина першої хвилі прошивку встановила, запускається друга хвиля і так далі.

Ніхто не знає в якій хвилі виявиться ваш конкретний телефон, ймовірно, доведеться почекати тиждень або два, поки до нього дійде черга.

Дата випуску стабільної глобальної прошивки MIUI 12

Перше, що слід зробити, переконатися в тому, що для вашої моделі телефону Xiaomi нова прошивка в MIUI 12 вже вийшла і поширюється. Зробити це можливо на офіційній сторінці на форумі Xiaomi.

Ця сторінка оновлюється щодня модераторами спільноти, які отримують інформацію безпосередньо від розробників, тому немає точніше даних, ніж на ній.

І якщо в статусі нічого не вказано, чи вказано, що йде тестування, значить, слід почекати.

Зверніть увагу, що в таблиці моделей апаратів немає тих телефонів, які взагалі не отримають MIUI 12, тому якщо ви знайшли в ній свій телевізор, а оболонка для неї ще не готова, залишається тільки чекати.

А чи буде взагалі випущено оновлення MIUI 12 для вашої моделі телефону Xiaomi?

У таблиці, посилання на яку я показав в першій частині цієї статті, знайдіть ваш телефон. Якщо його там немає, значить він не отримає MIUI 12.

На жаль, навіть якщо телефон вийшов недавно, рік тому, наприклад, це не означає, що він потрапить в хвилю оновлень.

У компанії Xiaomi рахують гроші, і якщо вони бачать, що ця модель погано продалася, і власників дуже мало, то немає сенсу витрачати на адаптацію і тестування прошивки так само багато грошей, як на популярні моделі, а витрачати доведеться стільки ж. Це прямий збиток і бізнес на це не піде.

Слід враховувати регіон

Xiaomi випускає кілька типів однієї і тієї ж моделі телефону: для внутрішнього китайського ринку, для індії і для решти світу, причому, що дивно, Росії входить в окремий регіон і багато смартфони мають власну російську прошивку, яка дещо відрізняється від глобальної.

Тому, якщо ви бачите, що телефони, на яких виставлено в настройках регіон «Індія» вийшла нова прошивку, це не означає, що ваш апарат, на якому встановлена ​​глобальна прошивка, тут же послідує їх прикладу, і навпаки.

Офіційним шляхом прошивки оновлюються на ту ж версію, яка вже встановлена ​​на Xiaomi. Якщо вже стоїть глобалка, то смартфон буде чекати оновлення саме глобальної версії і ніяк інакше, те ж саме справедливо для всіх інших.

У деяких випадках, бувало, так, що глобальна версія прошивки для конкретного апарату оновилася, а російська немає, і не оновиться ніколи. Людям доводилося самостійно прошивати глобальну версію, щоб отримувати оновлення в подальшому.

Це може бути корисно:

Привіт, мене звуть Тимур. Я з дитинства захоплювався комп’ютерами та IT-Індустрією, мені це подобається, це моя пристрасть. Останні кілька років глибоко захопився компанією Xiaomi: ідеологією, технікою і унікальним підходом до вибухового зростання бізнесу. Володію багатьма гаджетами Xiaomi і ділюся досвідом їх використання, але головне. вирішенням проблем і казусів, що виникають при несподіваних обставин, на сторінках сайту Mi-check.ru

BETATECH.COM.UA 2022