Гаджети, смартфони, планшети • BETATECH.COM.UA • Новинки та огляди

Смартфони

Реєстрація пошти без номера телефону

Table of Contents

Налаштування теми

Тема. це зображення, яке є фоном для інтерфейсу поштової скриньки. Змінюючи її, можна налаштувати візуальне оформлення поштової скриньки для відповідності смаку і настрою. Для цього слід натиснути на кнопку “шестерінки” і в списку, вибрати “Теми”:

пошти, номер, телефон

 • далі можна буде вибрати тему зі списку або завантажити свої зображення через “Мої фото”, після чого натиснути “Зберегти”:

Як зареєструвати, створити пошту Google (Gmail) без номера телефону

Доступ до Gmail можна отримати, створивши аккаунт Google. Насамперед потрібно перейти до реєстрації. Найпростіший перехід здійснюється зі сторінки (https://www.google.com/intl/ru/gmail/about/), повністю присвяченій поштового сервісу. На неї можна перейти і через пошуковий запит в будь-якому браузері: напишіть в рядку пошуку “gmail” або “пошта Google” і відкрийте найперший результат. За сторінці розкидано кілька великих синіх кнопок “Створити обліковий запис”. Натиснувши на будь-яку з них, ви перейдете на сторінку “Створити обліковий запис Google”:

 • далі необхідно буде заповнити форму реєстрації. Ім’я та прізвище, ім’я користувача латинськими буквами і два рази пароль. Потім натисніть кнопку “Далі”. Якщо вас не пустили далі, то або ім’я користувача або пароль складені невірно, або пароль і підтвердження пароля не співпали. Проблемне поле буде обведено червоним:

Обов’язково збережіть собі в блокнот або в будь-який інший файл, логін (ім’я пользователя@gmail.com) і пароль, які були використані в кінцевій реєстрації!

 • після правильного заповнення форми ви перейдете на сторінку “Ласкаво просимо в Google”. Тут за бажанням можна вказати мобільний телефон, а можна і не вказувати. Також додатковий поштову скриньку для того, щоб в майбутньому можна було відновити пароль. Нижче знаходяться поля для зазначення статі та дати народження, ці поля необхідно заповнити та натиснути “Далі”:
 • наступна сторінка. “Конфіденційність і умови” з яким можна знайомитися. Прокручуючи екран текст вниз і натисніть “Приймаю”. Так ви погоджуєтеся з встановленими в Google правилами. Після цього відкриється поштову скриньку. Відразу спливе вітальний банер, де натискаєте “Далі” і слідом. інший банер, з пропозицією вибрати інтерфейс. Вибираєте вид інтерфейсу і натискаєте “Ок”:

Створення поштової скриньки gmail без номера телефону закінчено.

Ще раз повторимо, що при створенні облікового запису Google з використанням комп’ютера або ноутбука, номер телефону за умовчанням не потрібно. Поле, в якому пропонується ввести номер телефону, необов’язково для заповнення, і реєстрація може бути завершена без його вказівки.

Однак, зіткнутися з необхідністю зазначення номера телефону все ж можна. Система сама визначає необхідність такого кроку. Google “не любить”, коли:

 • з вашого IP недавно були зареєстровані акаунти. На кількість створених з однієї адреси облікових записів за певний час встановлено обмеження. Але користувачі VPN не побачать тут проблеми;
 • в історії браузера є сліди колишніх акаунтів. Тут потрібно буде взяти інший браузер або очистити кеш в вашому нинішньому, після чого перезавантажити комп’ютер і роутер. Ця процедура стирає всі збережені паролі для автоматичного входу на сайти, тому варто заздалегідь подумати, наскільки це виправдано.

Основні настройки пошти Gmail (Гмайл)

Ми розберемо лише кілька основних налаштувань пошти Гмайл. Налаштування теми, підписи в листах і безпеки аккаунта.

Налаштування безпеки пошти

Те увагу, яка приділяється безпеки Gmail, кидається в очі навіть на тлі інших популярних в російськомовному сегменті інтернету поштових сервісів. Пошта прив’язана до аккаунту Google, тому налаштування безпеки застосовуються для облікового запису в цілому. Для того, щоб їх знайти, необхідно перейти до управління загальним аккаунтом:

 • знайдіть у верхньому правому кутку сторінки кольоровий гурток з першою літерою зазначеного при реєстрації імені та натисніть на нього. Відкриється невелике віконце з переліком всіх акаунтів, які пам’ятає браузер. Прямо над ними буде велика горизонтальна кнопка “Керування обліковим записом Google”, її потрібно натиснути:
 • зліва є меню, в якому і буде розділ “Безпека”, де представлений повний обсяг інструментарію для прив’язки іншої поштової скриньки або номера телефону, підключення двоетапної аутентифікації і інших пристроїв, налаштування входу в аккаунт і збереження паролів:
 • якщо ви авторизовані не в одній поштою, а в декількох, то при кожній дії з налаштування безпеки, система буде питати з якою поштою будете працювати. Вибираєте пошту, вводите пароль і натискаєте “Далі”:

Які настройки робити, а які не робити, вирішувати тільки власникові поштової скриньки.

Паролі додатків, настройка

Пароль додатка. шестнадцатізначний код, що дозволяє з додатком або пристрою підключитися до аккаунту Google.Пароль додатки створюється наступним чином:

 • відкрити пункт “Безпека” через “Керування обліковим записом Google”. У блоці “Вхід до акаунту Google”, знайдете “Паролі додатків”:

Увага! Рядок “Паролі додатків” може не відображатися, якщо не підключена двоетапна аутентифікація!

 • після натискання на “Паролі додатків” система запропонує авторизуватися в тій пошті, з якої будете працювати. Після авторизації в пошті натисніть на “Додаток” і виберіть потрібний варіант:
 • створений пароль пишіть в налаштуваннях пристрою, який хочете прив’язати до пошти. Нижче під паролем буде інструкція як зробити прив’язку. Далі потрібно натиснути на кнопку “Готово”:

Налаштування паролів додатків Gmail готова.

Як додати ярлик

Додати ярлик для листів можна за допомогою тієї ж кнопки “П’ятикутника”:

 • виділіть листи, для яких потрібно застосувати ярлик. Натисніть на кнопку “П’ятикутнику” і в списку знайдіть потрібний ярлик і відзначте його галочкою, натисніть “Застосувати”:
READ  Як правильно заряджати акумулятор телефону

Прибираються ярлики з листів по тій же схемі, тільки ярлик вже буде відзначений галочкою, яку потрібно зняти. І не забудьте натиснути “Застосувати”!

Як зареєструвати і створити пошту Google (Gmail) без номера телефону. Як увійти, оновити, налаштувати пошту Джімейл (Гмайл)

Пошта Gmail. найпопулярніша поштова служба в світі. Починаючи з 2004 році, сервіс постійно зростає і розвивається. Сьогодні. це платформа з широким функціоналом і багатоступінчастої захистом.

Робота з Gmail може легко спантеличити непідготовленого користувача, незнайомого з її особливостями. У цій статті буде покрокова інструкція по реєстрації та налаштування поштової скриньки від Google.

Mailnesia

Крім стандартного набору опцій (автоматичне створення облікового запису після отримання листа), пропонує своїм користувачам автоматичне підтвердження посилань.

Це буде особливо корисна функція для тих, хто часто реєструється в різних веб-сервісах.

Mailinator

Сервіс дозволяє створювати безкоштовні веб-адреси, створювані при отриманні повідомлень. Принцип роботи простий до неподобства. в головне вікно вводимо будь-яке слово, і натискаємо “GO”.

Сервіс генерує два адреси, які можна використовувати для реєстрації на інших ресурсах. І повний список всіх листів, що надійшли на адресу за добу. Через добу пошта і віртуальний адреса видаляються. До речі, в самому Mailinator реєстрація не потрібна.

На жаль, пропонує тільки один домен з власною назвою.

Як отримати поштову скриньку анонімно без реєстрації

Багато інтернет-сервіси і додатки змушують проходити реєстрацію за допомогою пошти. Не обов’язково компрометувати свій адресою, а потім розгрібати нескінченний спам.

Раніше можна було кожен раз заводити новий поштовий акаунт на “Яндексі” або Зараз процедура стала трохи довше, та й багато ресурси не працюють з російськими доменами.

Можна скористатися одним із сервісів для швидкого створення тимчасової адреси. зареєструвався і забув.

Hide My Ass!

Безкоштовний анонімний поштову скриньку, який може бути використаний для отримання електронної пошти. Вимагає реєстрації без введення особистих і реальних даних: досить придумати назву адреси і пароль. Можна включити повідомлення про прихід нових листів, які направляються на ваш реальний ящик, або навіть поставити час «самознищення» цього аккаунта.

«Анонимайзер»

Дозволяє створювати анонімні адреси для будь-яких поштових акаунтів на

Всі листи, відправлені на анонімну адресу, будуть доставлені в основний ящик (основний адресу відправника не видно). Можна писати листи зі свого основного ящика, але відправляти їх від імені анонімного адресата. При необхідності можна створити декілька адрес на вибір, і в будь-який момент позбудеться від нього.

NotSharingMy.Info

NotSharingMy.Info забезпечить вас постійним анонімним електронною адресою для отримання листів, і вам не доведеться надавати свої особисті дані.

Єдине, що вам потрібно ввести для реєстрації. це свій реальний і-мейл адресу. Всі отримані анонімки автоматично зберігаються у вашій діючої електронній пошті.

Crazy Mail

На відміну від конкурентів дозволяє не тільки отримувати, але й відправляти листи. Ящик живе 10 хвилин, максимальний обсяг повідомлення становить 10 МБ, а найбільше число одержувачів. 3.

Для боротьби зі спамом додає до листа заголовок з вашим зовнішнім IP-адресою. Тобто адреса провайдера, для секретного листування не підійде.

А для разової реєстрації на маловажному ресурсі. то, що потрібно. Тим більше, що у Crazy Mail є відмінне Chorome-розширення.

YOPmail

Анонімний поштовий сервіс з великим вибором доменів. Принцип роботи стандартний. придумуємо ім’я і натискаємо “Створити”.

Вхідні зберігаються в загальному ящику або на сторінці виду http://www.yopmail.com?имя-вашего-почтового ящика / Листи зберігаються до 8 днів, але є можливість самостійного видалення. Є повноцінна російська версія.

Чи можна зареєструватися в ВК без номера телефону

Зараз для реєстрації у відомій соціальній мережі ВКонтакте необхідно надати номер телефону, при цьому він не повинен збігатися з вказаними в уже існуючих профілях. Однак далеко не всі користувачі готові ділитися своїми контактами, бажаючи зберегти анонімність або по інших особистих причин. Крім того, іноді виникає необхідність створити додатковий акаунт, а другий SIM-карти немає. Як обійти існуюче обмеження і зареєструватися ВКонтакте, не використовуючи свій номер, давайте розбиратися.

Нова SIM-карта

Найпростіший спосіб зареєструвати новий профіль ВКонтакте. придбати ще одну SIM-карту або попросити у друзів сімки, якими вони не користуються. Особисто у мене таких лежить 3 штуки. Якщо вам потрібно створити всього одну сторінку, такий спосіб цілком підійде. Головне, щоб SIM-карти були робочими і брали SMS-повідомлення. Процедура реєстрації в цьому випадку буде стандартною.

Переваги реєстрації з номером телефону

Чому ж адміністрація відомої соціальної мережі пішла на подібні заходи в далекого 2012? Ввівши обов’язкову прив’язку до аккаунту за номером телефону, розробники вирішили відразу ряд проблем:

 • зменшили активність спамерів і шахраїв;
 • обмежили створення фейковий сторінок;
 • знизили навантаження на сервери;
 • популярна в той час накрутка лайків стала тепер складно здійсненна.

Как создать почту Gmail без номера телефона

Ці дії дозволили підвищити безпеку користувачів. Тепер у разі «злому» аккаунта його можна відновити за допомогою пароля в SMS-повідомленні, що надійшло на телефон. Раніше такі коди висилалися на електронну пошту, яка в свою чергу також могла бути вкрадена зловмисниками.

Крім цього, з’явилася функція перегляду «Історії відвідувань». Будь-який користувач тепер може дізнатися, з якого міста і пристрої було виконано вхід в акаунт Вконтакте, а також побачити IP-адресу. Якщо ви не знаєте, як це зробити, виконайте наступні дії:

 • Зайдіть в свій аккаунт ВКонтакте.
 • У правому верхньому куті натисніть на галочку, розташовану поруч з фотографією вашого профілю і у вікні виберіть «Налаштування».
 • Перейдіть на вкладку «Безпека» і в меню оберіть «Показати історію активності» (пункт 1 на скріншоті).
 • Система відобразить всі останні входи.
 • Трохи нижче розташована кнопка «Завершити всі сеанси» (пункт 2 на скріншоті). Натисніть на неї для виходу з профілю на всіх пристроях.

Цей спосіб допоможе переконатися, що крім вас аккаунтом не користуються інші люди.

Якщо в «Історії активності» ви помітили підозрілі час або місце розташування, найімовірніше ваш профіль використовували треті особи. Відразу ж поміняйте пароль від своєї сторінки ВКонтакте.

На вкладці «Безпека» можна також підключити авторизацію за допомогою одноразового коду з SMS-повідомлення (пункт 3 на скріншоті). При кожній спробі входу на телефон приходитиме текстове повідомлення з числовою комбінацією. У аккаунт можна буде потрапити тільки після введення зазначених цифр. Такий спосіб дає максимальний захист від злому і запобігає можливість використання профілю третіми особами. Досить непогано за надання свого номера телефону, чи не так?

READ  Як дізнатися скільки років номеру телефону

Способи зареєструватися в ВК без номера телефону

Незважаючи на те, що створити новий профіль ВКонтакте через електронну пошту або Фейсбук не вийде, все ж реєструватися не варто. Поспішу порадувати, існують інші способи, досить вибрати один із запропонованих варіантів.

Чи можлива на сьогоднішній день реєстрація в VK через e-mail або Фейсбук без номера телефону

Незважаючи на всі перераховані вище переваги, не всі бажають ділитися особистим номером телефону. Багато з нас пам’ятають час, коли соціальна мережа ВКонтакте дозволяла пройти реєстрацію за допомогою адреси електронної пошти. Тоді створення додаткового облікового запису не було проблемою, тому що можна було зареєструвати скільки завгодно поштових скриньок. З 2012 року і по теперішній час така можливість відсутня.

При реєстрації нового профілю вікно для введення електронної пошти навіть не з’являється. Тому на сьогоднішній день реєстрація ВКонтакте через пошту неможлива.

В інтернеті можна зустріти також поради здійснити авторизацію через Фейсбук без використання номера телефону. Однак цей метод, якщо і працював раніше, зараз недоступний. Дійсно, Фейсбук дозволяє зареєструватися за допомогою електронної пошти. Однак після натискання на кнопку «Увійти через», з’являється те ж саме діалогове вікно з проханням підтвердити свій номер телефону.

анонімність

Завдяки тимчасової поштою можна залишатися завжди і всюди анонімним. Наприклад, Ви захотіли зареєструватися на будь-якому форумі або порталі, але не бажаєте “світити” свій реальний Email адреса. Тоді Crazymailing ідеально Вам підходить.

Як зареєструватися на без номера телефону

Тут відповідають прості користувачі проекту. При реєстрації скриньки через браузер Tor або через звичайний проксі часто немає рядка “У мене немає мобільного телефону”. Читайте інформацію в цій відповіді: https://otvet./answer/1870105259 _ Можна зареєструвати на скільки хочете ящиків. Тільки зверніть увагу, що на один номер телефону можна прив’язати не більше 10 поштових скриньок: https://help./mail-help/settings/userinfo Як вибрати ім’я поштової скриньки, почитайте інформацію в розділі допомоги: https://help./ mail-help / registration / name на додаток, можете ознайомитися з інформацією щодо реєстрації пошти тут: https://help./mail-help/registration можете для інформації почитати Угода користувача сервісу: https://help./mail-help/ UA Можна створити анонімну пошту і відправляти з неї листи, докладно про це тут: https://help./mail-help/settings/aliases

Можна через електронну пошту зареєструватися, а взагалі ти зареган вже)

ахах дебілоіди самі собі суперечать, кнопка немає телефону є, а після використання все арнво вимагає номер мобіли ой відсмоктувачі майл сру ахах

Кому і для чого необхідний сервіс зі створення тимчасової пошти?

Переваг сервісу дуже багато. Ви і самі про них знаєте або здогадуєтеся, раз виявилися на нашому сайті.

Але, не буде зайвим уточнити, що тимчасова пошта вкрай нужена:

Якщо ви працюєте в сфері SMM (social media marketing), для створення декількох акаунтів в соціальних мережах.

Якщо не хочете “світити” свій реальний Email адреса на різних інтернет ресурсах.

Якщо хочете залишатися в мережі Інтернет анонімним, але доступи до деяких сайтів і сервісів вимагають реєстрації.

Якщо не хочете отримувати спам і настирливу розсилку на ваш основний поштовий ящик.

Якщо є необхідність вести переписку з респондентом, залишаючись анонімним.

Як зареєструвати електронну пошту. ділюся секретами

Якщо ви дочитали до цього місця, значить питання з вибором поштового сервісу (див. Вище) для вас вирішене. Процес реєстрації для всіх поштовиків в принципі однаковий і описаний багаторазово на просторах інтернету, тому про це я не стану повторюватися. Краще я поділюся з вами деякими секретами, про які мало хто знає з новачків:

 • Ви можете зареєструвати як завгодно поштових скриньок і на різних сервісах (Джімейл, яндекс.пошта, МайлРу і т.п.). Обмежень за кількістю Емайл-адрес для однієї людини не існує.
 • Для створення пошти не обов’язково вказувати номер телефону, можна обійтися без нього, тоді при реєстрації вам запропонують ввести «секретний» питання, відповідь на який знаєте тільки ви. Порада:якщо ви турбуєтеся за збереження вмісту вашого ящика, при реєстрації вкажіть свій номер мобільного телефону, це захистить від злому вашу пошту на 99%. Якщо у вас вже є ел.ящік, ви також можете прив’язати до нього свій телефонний номер, така можливість зараз є в більшості поштових сервісів.
 • Вибираючи ім’я для свого Емайл не створюйте занадто довгі і складні, їх важко запам’ятати, ось приклади таких «нетямущих» адрес: [email protected], [email protected], [email protected]. мабуть у людей труднощі з уявою Звичайно, всі красиві і короткі імена давно зайняті (в мережі навіть торгують такими «красивими» ящиками!), але при певному старанні можна придумати щось оригінальне і легко запам’ятовується, наприклад: [email protected], [email protected], [email protected], [ email protected] :-).
 • Пароль для пошти має важливе значення, ніж він складніше, тим важче його буде підібрати хакерам. Але тут є зворотна сторона медалі. чим довше пароль, тим складніше його запам’ятати. Тому рекомендую робити паролі довжиною 10-15 знаків і записувати їх окремо десь в блокнотику. Можна звичайно зберігати паролі в браузері або в спеціальних програмах, але це менш надійно. Включайте в пароль літери, цифри і знаки. Ділюся фішкою. щоб легше запам’ятати пароль набирайте його російськими словами, але в англійській розкладці на клавіатурі, наприклад ваш пароль “Кіт у чоботях” в англійській розкладці буде виглядати так: «rjndcfgjuf [ ». Але в такому простому вигляді не залишайте пароль, ускладніть його додавши великі літери, кілька знаків і цифр: «Кот! В! Сапогах10 ». англійською це буде виглядати вже так: «Rjn!d!fgjuf [10 ». інша справа зовсім, правда?
 • Анонимайзер. дуже корисна функція, дозволяє створювати тимчасові поштові скриньки всередині вашого головного, наприклад для реєстрації на не дуже надійних сайтах або щоб уникнути подальшого спаму. Після використання тимчасовий ел.адресу можна видалити.
 • Автовідповідач. теж цікава функція, дозволяє автоматично відповідати на кожне вхідне лист. Наприклад, можна створити шаблон листа, який буде відправлятися у відповідь на кожне вхідне, причому можете в своєму шаблоні додати посилання на «свої» сайти або ще що-небудь важливе для вас.
 • Підпис. щоб кожен раз не витрачати час на проставлення підпису в кінці листа, один раз створіть свій підпис і кожне ваше лист буде автоматично підписано.
 • Переадресація. дозволяє налаштувати переадресацію зі старою пошти на новостворену. Функція необхідна, коли у вас є вже кілька поштових скриньок. дозволяє збирати всі листи на одному ящику, що серйозно економить час. В сучасних поштових сервісах цю функцію легко активувати, ніяких складнощів немає.
 • Gravatar (граватар). глобально розпізнається аватар. це ваше фото або картинка, яка слідує за вами всюди: на форумах, в коментарях і т.д. Дозволяє іншим користувачам дізнаватися вас візуально. Для реєстрації граватар використовується вашу електронну адресу. Отримати особистий граватар можна тут: Gravatar.com
 • Гарний адреса для пошти. в пункті 3 я розповів, як придумувати прості імена для пошти, але якщо ви амбітні і енергійні, є можливість створити «красивий» адреса, наприклад [email protected] Як це зробити? На поштових сервісах ця функція називається «пошта для домену». Для цього спочатку вам знадобитися зареєструвати доменне ім’я (домен) такого типу. petrov.ru, putin.ru, galkin.ru. Що таке домен і де його зареєструвати, я розповів у статті «Киберсквоттінг. як заробляти на доменах». Після цього, використовуючи можливості поштових сервісів (наприклад, Яндекса Пошта), створюєте поштову адресу з ім’ям свого домену. От і все!
READ  Як налаштувати клавіатуру на телефоні Samsung

Думаю, пора закруглятися. Створити поштову скриньку зможе будь-хто, не бійтеся і сміливо пробуйте, дотримуйтесь рекомендацій в цій статті і у Вас все вийде.

Реєстрація e-mail без телефону. Список сервісів для реєстрації електронної пошти без підтвердження.

Зареєструвати e-mail без номера телефону раніше не становило жодних проблем, але зараз на початку 2017 року по всьому Світу прокотила хвиля змін в законодавствах, що зобов’язують інтернет-виданням ідентифікувати своїх користувачів за допомогою мобільних телефонів. Анонімність в інтернеті втрачає свої можливості. Тепер якщо, Ви не користуєтеся телефоном, то Вам не світить користуватися і електронною поштою.

Регистрация электронной почты без номера телефона

Багато сервісів давно вимагають при реєстрації обов’язкового зазначення та підтвердження номера телефону по SMS або дзвінком. Але gmail.com, ввели цю вимогу зовсім недавно, відступивши від своєї політики доступності своїх поштових скриньок / акаунти. Google розробляв свою систему визначення унікальності своїх користувачів, щоб користувачам не доводилося використовувати телефон для підтвердження, але зараз їх розробка стає менш актуальною. Нас чекає посилення в отриманні SIM-карт і витратна їх. операторів надання телекомунікацій вже давно зобов’язали вимагати посвідчення особи від клієнтів, раніше можна було купувати SIM-карти мобільного зв’язку без особливих зусиль.

Ще не воплатіть світову задумку в усіх країнах і поки його дотримуються не всі оператори. нижче будуть представлений актуальний список сервісів, які до сих пір підтримують реєстрацію електронної пошти без підтвердження по телефону безкоштовно:

mail.kz. в Казахстані поки присутній лише проект Закону РК “Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів Республіки Казахстан з питань інформації та комунікацій”, після вступу в силу даних змін думаю сервіс введе підтвердження реєстрації електронної пошти по телефону.

i.ua. Електронна пошта в Україні i.ua, реєстрація доступна тільки з українських IP адрес.

qip.ru. Російський портал, реєструючись на якому дозволяє завести / активувати електронну пошту. Портал не доступний з Казахстану.

inbox.lv. Електронна пошта в Латвії. складна капча.

Прохання надавати посилання на портали, що дозволяють зареєструвати електронну пошту без підтвердження по телефону. Інформація буде оновлюватися, постараюся тримати її актуальною, щоб відвідувачам не довелося перечитувати всі коментарі без бажання, в пошуках потрібних посилань.

Також не забуваємо, що навіть якщо всі публічні сервіси будуть вимагати підтвердження по SMS, Ви завжди можете підняти свій поштовий сервер, зробивши свої власні умови.

Реєстрація e-mail без телефону. Список сервісів для реєстрації електронної пошти без підтвердження.

Зареєструвати e-mail без номера телефону раніше не становило жодних проблем, але зараз на початку 2017 року по всьому Світу прокотила хвиля змін в законодавствах, що зобов’язують інтернет-виданням ідентифікувати своїх користувачів за допомогою мобільних телефонів. Анонімність в інтернеті втрачає свої можливості. Тепер якщо, Ви не користуєтеся телефоном, то Вам не світить користуватися і електронною поштою.

Багато сервісів давно вимагають при реєстрації обов’язкового зазначення та підтвердження номера телефону по SMS або дзвінком. Але gmail.com, ввели цю вимогу зовсім недавно, відступивши від своєї політики доступності своїх поштових скриньок / акаунти. Google розробляв свою систему визначення унікальності своїх користувачів, щоб користувачам не доводилося використовувати телефон для підтвердження, але зараз їх розробка стає менш актуальною. Нас чекає посилення в отриманні SIM-карт і витратна їх. операторів надання телекомунікацій вже давно зобов’язали вимагати посвідчення особи від клієнтів, раніше можна було купувати SIM-карти мобільного зв’язку без особливих зусиль.

Ще не воплатіть світову задумку в усіх країнах і поки його дотримуються не всі оператори. нижче будуть представлений актуальний список сервісів, які до сих пір підтримують реєстрацію електронної пошти без підтвердження по телефону безкоштовно:

mail.kz. в Казахстані поки присутній лише проект Закону РК “Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів Республіки Казахстан з питань інформації та комунікацій”, після вступу в силу даних змін думаю сервіс введе підтвердження реєстрації електронної пошти по телефону.

i.ua. Електронна пошта в Україні i.ua, реєстрація доступна тільки з українських IP адрес.

qip.ru. Російський портал, реєструючись на якому дозволяє завести / активувати електронну пошту. Портал не доступний з Казахстану.

inbox.lv. Електронна пошта в Латвії. складна капча.

Прохання надавати посилання на портали, що дозволяють зареєструвати електронну пошту без підтвердження по телефону. Інформація буде оновлюватися, постараюся тримати її актуальною, щоб відвідувачам не довелося перечитувати всі коментарі без бажання, в пошуках потрібних посилань.

Також не забуваємо, що навіть якщо всі публічні сервіси будуть вимагати підтвердження по SMS, Ви завжди можете підняти свій поштовий сервер, зробивши свої власні умови.

BETATECH.COM.UA 2021